Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich Kraków 25.06.2011

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina



Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 5:15 pm    Temat postu: Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich Kraków 25.06.2011 Odpowiedz z cytatem

Moi mili,

ponieważ jestem bardzo nie zadowolona organizacją Wystawy, postanowiłam napisać i dowiedzieć się co jest powodem tej słabej organizacji. Pismo poniżej. Jak mi ktoś odpisze, dam znać.

Szanowni Państwo,
bardzo proszę o potraktowanie mojego pisma z uwagą. Ponieważ dotyczy rasy ON, proszę również o zaangażowanie w moją sprawę Opiekuna Rasy.
Zgłaszam się do Państwa z zażaleniem na formę, sposób oraz komunikację dotyczącą odbywającej się w dniu 25 czerwca (podobno) Krakowskiej Wystawy Owczarka Niemieckiego.
Składam na ręce Państwa oficjalne zażalenie na brak jakichkolwiek informacji na stronie internetowej WWW, brak jakiejkolwiek informacji korespondencyjnej w związku z organizowaną przez Państwa wystawą owczarkarską oraz za brak przyjęcia zgłoszenia. Niedopuszczalnym jest absolutny brak informacji na temat kiedy, gdzie się odbędzie Wystawa oraz do kiedy obowiązuje termin zgłoszeń jak również, kto ocenia i sędziuje.
Ponieważ jestem jedynie – lub aż – miłośnikiem tej rasy, nie jestem hodowcą, należę do Związku tylko i wyłącznie na potrzebę realizowania swojego hobby, do którego należą przyjemności związane z wystawami, nie mam żadnego prostego dostępu do informacji jak tylko ze strony internetowej lub korespondencji. Swoją drogą nie wiem, jak hodowcy sobie radzą skoro takie kłody się im rzuca. Jak oni się komunikują?
Dzięki Państwu administratorowi strony, który mam nadzieję, iż nie jest opłacany z moich składek – jeżeli jest – to sugeruję natychmiastowe rozwiązanie umowy – nie wiem w kluczowym temacie nic. Nasuwa się proste, bardzo przykre stwierdzenie – nie zależy Państwu na tym, aby ludzie zgłosili swoje psy i wzięli udział w przedsięwzięciu Krajowej Wystawy Owczarka Niemieckiego!!!
Oczekuję odpowiedzi od Szanownych Państwa na postawione pytania:
Kto jest administratorem strony WWW?
Dlaczego strona logowania nie była w ciągłej aktywności i dostępności?
Na jakiej podstawie, odmówiliście mi Państwo przyjęcia psa dn. 08.06, jeżeli dopiero 09.06 pojawiła się wzmianka o zakończeniu terminu przyjmowania zgłoszeń na Wasze wystawy.
Na jakiej podstawie, odmówiliście mi Państwo przyjęcia psa, jeżeli nie było podanego terminu przyjmowania wniosków?
Na jakiej podstawie, odmówiliście mi Państwo przyjęcia psa, jeżeli nie było żadnej informacji nt., KWON a wystawa się odbywa?
Dlaczego nie została podana informacja na temat osoby sędziującej?
Dlaczego nie zależy Państwu, aby członkowie Waszego Związku wystawiali Owczarki Niemieckie na wystawie?
Bardzo proszę, o precyzyjną odpowiedź na powyższe – wszystko dotyczy okresu do 08.06 – kiedy odmówiono mi przyjęcia psa.

Z poważaniem,

Dominika Chawrona
_________________
Dominika Chawrona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michalina



Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pismo powyższe wysłałam na adres ZKwP Oddział Kraków. Drogą mailową Rolling Eyes
Ostatecznie rzecz biorąc w sprawach internetowych, krakowski Związek bije wszystkie inne na głowę Smile
_________________
Dominika Chawrona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jako członek Oddziału Krakowskiego ZKwP muszę przyznać iż odnośnie sobotniej krajowej wystawy ON (25.06) nie było wcześniej żadnych informacji na stronie jak w ub. latach a jedynie ten "nowatorski" formularz dostępny poprzez osobne logowanie na innej stronie. Dla mnie to nie był dobry pomysł, dotychczasowy system zgłaszania bezpośrednio poprzez stronę Oddziału wraz z w miarę przejrzystymi informacjami dotyczącymi osobno wystawy ON i osobno Międzynarodowej był racjonalny.
Zrezygnowałem z wystawiania na tej wystawie z tego powodu a także z racji braku informacji o wysokości opłat za wystawę ON i obsady sędziowskiej. Na stronie Oddziału było tylko info o opłatach za wystawę międzynarodową i obsadzie sędziowskiej tej wystawy.
Efekt jest taki że ilość zgłoszonych ON na międzynarodową wynosi 42 !!!, plus kilka kłaków, i gdyby nie obowiązek zaliczenia oceny co widać po ilości suk w klasie open i młodzieży to byłoby jeszcze gorzej.
W dalszym ciągu na stronie oddziału brak jest jakiegokolwiek info odnośnie planu sędziowania oraz ilości zgłoszonych ON na wystawę krajową w sobotę.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group