Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
equus
Dołączył: 07 Sty 2008 Posty: 168 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 10:00 pm Temat postu: Międzynarodowa Wystawa Szczecin 18-19.06.11 - wyniki |
|
|
Sędzia: Stanisław Pasek (PL)
Owczarek niemiecki długowłosy (4)
Deutscher Schäferhund Langstockhaar / German Shepherd Dog Long-haired)
Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 1 90
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 91
Suki - Bitches
Klasa otwarta - Open Class 1 92
Klasa użytkowa - Working Class 1 93
Owczarek niemiecki krótkowłosy (43)
Deutscher Schäferhund Stockhaar / German Shepherd Dog Short-haired
Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 1 94
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 95
Klasa młodzieży - Junior Class 5 96 - 100
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 101
Klasa otwarta - Open Class 4 102 - 105
Klasa użytkowa - Working Class 1 106
Klasa championów - Champion Class 1 107
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 4 108 - 111
Klasa młodzieży - Junior Class 4 112 - 115
Klasa pośrednia - Intermediate Class 11 116 - 126
Klasa otwarta - Open Class 8 127 - 134
Klasa użytkowa - Working Class 1 135
Klasa championów - Champion Class _________________ pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Ostatnio zmieniony przez equus dnia Czw Cze 23, 2011 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
equus
Dołączył: 07 Sty 2008 Posty: 168 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 9:49 pm Temat postu: |
|
|
Psy
Klasa Baby
1. SCHICO Equus
Klasa szczeniąt
1. JOKER z Drozda Piasków
Klasa Młodzieży
1. FUX Lestes Poland FCI
ORLANDO Temperton (FCI)
EJKO Z WIĘCBORSKIEJ DOLINY
SANTO z Weselskiej Zagrody
RICO Wilczy Klan
Klasa Pośrednia
1. Zwycięzca, CACIB, BOB LEO MAVIC POLAND
Klasa Otwarta
1. CWC YEROM vom Niemberger Eck
2. NICO Stan- Lech
3. ODYS Wilczy Klan
4. ZENK vom ZELLWALDRAND
Klasa Użytkowa
1. CWC RIO MAVIC POLAND
Klasa Championów
1. CWC ORO Wilczy Klan
Suki
Klasa Szczeniąt ( 5 zgłoszonych 1 wystawiona)
1.REWIA Kinola
Klasa Młodzieży
1. OTI ASARKO LORDANA
2. IZIS KAS-KAT
3. LENA Temperton (FCI)
Klasa Pośrednia ( 11 zgłoszonych 10 wystawionych)
1. WICI z Więcborskiej Doliny
2. OY ASARKO LORDANA
3. AMBER Galicius
4. XARA Mavic Poland
5. LESSY Mavic Poland
JOLLY vom Urstromtal
TOLA Trebortim
TIKSI Z CHOJNICZANKI
BIBI Asarko Lordana
DIANA Tom-And-Box FCI
CONI ZE SPRĘCOWA
Klasa Otwarta (Nie wiem jaka była kolejność niestety)
2. FARA z Gocławskiego Wzgórza
OXA z Więcborskiej doliny
PENY STARY SAMOTAR
PINKI Wilczy Klan
ALEGRA z Klanu Ewy
LAMBADA z Klanu Prajzendanca
UZA Szenberg
ETNA Lastes Poland (FCI)
Klasa Użytkowa
1. CWC, CACIB, Zwycięzca KSANDINA Equus
Klasa Championów
1. LIRA z Chojniczanki
Długowłose
Psy
Klasa młodzieży
1. ZINO TREBORTIM
Klasa pośrednia
1. CWC, CACIB SONY z Klanu Prajzendanca
Suki
Klasa młodzieży
1. Zw.Mł. BOB RIANA Padaroko
Klasa otwarta
1. CACIB ALASKA Rykoń
Klasa uzytkowa
1. Res. Cacib CONI Ulmich Team _________________ pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Ostatnio zmieniony przez equus dnia Pią Cze 24, 2011 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
pumagr
Dołączył: 20 Kwi 2008 Posty: 220 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 8:51 am Temat postu: |
|
|
Anetko suka z użytku długowłosa to CONI Ulmich Team _________________ Grażyna Ciesielska Rudasz |
|
Powrót do góry |
|
|
equus
Dołączył: 07 Sty 2008 Posty: 168 Skąd: Wrocław
|
|
Powrót do góry |
|
|
|