|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 6:53 pm Temat postu: Opole - Wystawa Międzynarodowa 26.04.2008 |
|
|
Lista może być trochę niekompletna.
Błędy zgodnie z plikiem oryginalnym
Adamczewski Marcin, , Toruń Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - BRITTA Nova Club
Bachórz Marek, , Rzeszów Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - SANTA JARIS Jaris
Będkowska Beata, , Radwanice Owczarek niemiecki, suka, otwarta - CZANDI De-Bes
Boba Jerzy, , Chełm Śl. Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - NANA z Iglastego Lasku
Boba Jerzy, , Chełm Śl. Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - LEO z Iglastego Lasku
Boba Jerzy, , Chełm Śl. Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - NELI z Iglastego Lasku
Bonczyński Stanisław, , Kędzierzyn-Koźle Owczarek niemiecki, suka, weteranów - HONDA z Winowskiej Doliny
Chronowscy Katarzyna, Jacek, , Nowy Sącz Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - BETA SĄDECKIE LACHY
Chrostek Karol, , Prudnik Owczarek niemiecki, suka, otwarta - WEKTRA Wąwelno
Cibulkova Hana, , Mratin Owczarek niemiecki, pies, championów - UNIQUE Serak
Cisakowski Romuald, , Niwnica Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - BIRKA Kaltenberg
Czerniawska Agnieszka, , Wrocław Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - GLORIA Equus
Dziuba Ewa, , Żelazna Owczarek niemiecki, suka, otwarta - ADA Badi-Felix (FCI
Dziuba Marek, , Żelazna Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - LIMBA Abakus
Dziuba Marek, , Żelazna Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - LESKO Abakus
Falkiewicz Justyna, , Grodzisk Mazowiecki Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - Brawos Bis (FCI) JILLY
Falkiewicz Justyna, , Grodzisk Mazowiecki Owczarek niemiecki, suka, otwarta - Brawos Bis (FCI) HECA
Falkiewicz Justyna, , Grodzisk Mazowiecki Owczarek niemiecki, pies, młodzieży - Brawos Bis (FCI) JOY
Famuła Bernard, , Komprachcice Owczarek niemiecki, pies, użytkowa - HORKO vom Hühnegrab
Famuła Bernard, , Komprachcice Owczarek niemiecki, pies, szczeniąt - ORO Sądeckie Lachy
Famuła Bernard, , Komprachcice Owczarek niemiecki, suka, szczeniąt - SELESZ Dobrzyków
Famuła Bernard, , Komprachcice Owczarek niemiecki, suka, weteranów - KETY Abakus
Frączek Karolina, , Kraków Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - ATOS z Domu Nauczyciela
Gajda Krzysztof, , Orzesze Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - KESSY z Piaskowego Raju
Galus Maria, , Wróblew Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - XITTA von der Sandsteinkuste
Gappa Silvia, , Hagerfelde Owczarek niemiecki, pies, otwarta - OTIS vom Koriser See
Gappa Silvia, , Hagerfelde Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - DUKE vom Bauhofer-Land
Gęsiarz Dominik, , Rędziny Owczarek niemiecki, suka, otwarta – ERIKA
Gierczak Katarzyna, , Katowice Owczarek niemiecki, suka, szczeniąt - INKA Padaroko
Głowacka Agnieszka, Adam Głowacki, Żory Owczarek niemiecki, suka, szczeniąt - AKSIE spod Gichty FCI
Harań Leopold, , Jelcz-Laskowice Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - BRENDA KENOLA
Jachimczyk Beata, , Częstochowa Owczarek niemiecki, pies, użytkowa - ODIN Tarand
Jaśtak Krystian, , Ostrów Wlkp. Owczarek niemiecki, pies, młodzieży - PRINC z Ostrowskiej Sfory
Jaśtak Krystian, , Ostrów Wlkp. Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - SZARON z Ostrowskiej Sfory
Jeżewski Wojciech, , Sokołów Podlaski Owczarek niemiecki, suka, otwarta - CORA Toruńska Sfora
Kamiński Łukasz, , Kryg Owczarek niemiecki, suka, otwarta - BELLA z Kojca Elbikame
Kłapkowski Ryszard, , Jelcz Laskowice Owczarek niemiecki, pies, użytkowa - KASTOR vom Holtkamper See
Korolewicz Julita, Henryk, , Karpacz Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - HELGA Spes Henkom
Kowalski Wiktor, , Ścinawa Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - SARA Szenberg
Kowalski Wiktor, , Ścinawa Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - NANDA Szenberg
Kowalski Wiktor, , Ścinawa Owczarek niemiecki, suka, szczeniąt - TERRA Szenberg
Filia KRK Sp. z o.o., ,Kraków Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - MOLLY Thunder
Krętosz Edward, , Chybie Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - WUTTI MIS-MAZ
Kuczewska Paulina, , Biała Podlaska Owczarek niemiecki, pies, otwarta - KEY v. Haus Galli
Kuran Ewa, Adam, , Piastów Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - CINDY Pasja Piastowa
Kurowski Wojciech, , Sosnowiec Owczarek niemiecki, pies, otwarta - MENTOS Anarex
Kurowski Wojciech, , Sosnowiec Owczarek niemiecki, suka, otwarta - MAYBE Anarex
Łotysz Henryk, , Brzeg Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - PERŁA STARY SAMOTAR
Maj Jacek, , Kraków Owczarek niemiecki, pies, młodzieży - ERO z Rodu Tytana
Maj Jacek, , Kraków Owczarek niemiecki, suka, użytkowa - ROMY z Hamandy
Majchrzak Roman, , Chorzów Owczarek niemiecki, suka, użytkowa - LIMA Weź Go Czart
Małek Wiesław, , Kraków Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - ARMIN in Regnum Marianum
Mączyński Daniel, , Mikołów skr. 52 Owczarek niemiecki, pies, szczeniąt - IDAR Padaroko
Mizera Andrzej, , Poraj Owczarek niemiecki, pies, młodzieży - AMIR z Osiedla Poraja
Mizera Henryk, , Poraj Owczarek niemiecki, pies, użytkowa - GASPAR Hen-Mi
Mukalski Szymon, , Ostrów Wielkopolski Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - PATI Z OSTROWSKIEJ SFORY
Muller Edzard, Sebastian Zajączkowski, Moormerland Owczarek niemiecki, suka, szczeniąt - BARSELONA von Noort
Nikolajczyk Marcin, , Krapkowice Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - ATENA von Toyota Way
Nowotny Bernard, , Wawelno Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - DINA Wąwelno
Opozda Jarosław, Robert Duda, Kraków Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - DONNA VOM BAUHOFER-LAND
Opozda Jarosław, , Kraków Owczarek niemiecki, suka, otwarta - NENNY vom Koriser See
Paluch Tomasz, , Karniowice Owczarek niemiecki, suka, otwarta - ZANDRA Bog-Ar
Pazdan Tomasz, , Skawina Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - OMI Thunder
Pędziwilk Zbigniew, , Opole Owczarek niemiecki, pies, otwarta - GERO Stary Samowar
Piotrowiak Grzegorz, , Tarnowskie Góry Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - HILL Od Basiora
Reich Erwin, , Łaniska Owczarek niemiecki, pies, otwarta - HULK von der Zwei Steinem
Rokitka Natalia, , Czechowice-Dziedzice Owczarek niemiecki, pies, otwarta - ZIZU z Tomickich Lasów
Rokitka Radosław, , Wadowice Owczarek niemiecki, pies, otwarta - ZAMP z Tomickich Lasów
Ryndak Mariusz, , Chorzów Owczarek niemiecki, suka, otwarta - PRIMA Progresja
Sarnecka Helena, , Ruda Śląska Owczarek niemiecki, pies, użytkowa - IBAR Jacentus
Skrzypek Dawid, , Ostrów Wlkp. Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - NIWA z Mylnej Gromady
Skuta Jozef, Magda Barjak, Zaskov Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - BLACK Lutowu
Sobczak Zbigniew, , Katowice Owczarek niemiecki, suka, otwarta - FANTA BOHEMIA SVRATKA
Sobinovsky Ludovit, Bernard Famuła, Komprachcice Owczarek niemiecki, suka, otwarta - ZULI z Uzemia Zazrakow
Suchan Czesław, , Liszki Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - ETNA Such-Bud
Suchan Czesław, , Liszki Owczarek niemiecki, suka, championów - BONI Such-Bud
Szklarska Wanda, , Częstochowa Owczarek niemiecki, pies, otwarta - KEWIN Tarand
Szmyd Mirosława, , Wrocław Owczarek niemiecki, suka, użytkowa - ESKA Matador
Tarnowski Andrzej, , Panki Owczarek niemiecki, suka, otwarta - OFRA Tarand
Tiahnybok Agnieszka, Paweł Tiahnybok, Alwernia Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - MILLA vom Fichtenschlag Zwinger
Walkova Ivana, Jacek Żydzik, Strzyżów Owczarek niemiecki, pies, championów - FIGARO AUS AGRIGENTO
Wawrzyniak Antoni, , Ostrów Wlkp. Owczarek niemiecki, pies, młodzieży - OLII z Mylnej Gromady
Woda Andrzej, , Wielogłowy Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - GINA Sądeckie Lachy
Woda Andrzej, , Wielogłowy Owczarek niemiecki, pies, młodzieży - GRAND Sądeckie Lachy
Woda Andrzej, , Wielogłowy Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - CYNTIA Sądeckie Lachy
Woda Andrzej, , Wielogłowy Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - MEGI Stary Samotar
Woda Andrzej, Mieczysław Tokarczyk, Wielogłowy Owczarek niemiecki, pies, użytkowa - YUKON vom Klostermoor
Woda Andrzej, , Wielogłowy Owczarek niemiecki, pies, szczeniąt - MAX Sądeckie Lachy
Wyciślak Artur, , Wrocław Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - Acer Aureum GITTA
Zajaczkowski Sebastian, , Brzeg Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - CLIF Kenola
Zajaczkowski Sebastian, , Brzeg Owczarek niemiecki, pies, szczeniąt - FRITZ Kinola
Ziemecki Wiesław, , Wrocław Owczarek niemiecki, suka, pośrednia - GIANA Acer Aureum
Żołyński Sylwester, , Oława Owczarek niemiecki, pies, pośrednia - STARY SAMOTAR ORO
Żyrek Józef, , Węgierska Górka Owczarek niemiecki, suka, otwarta - ETNA z Jurajskiego Źródła
Żyrek Józef, , Węgierska Górka Owczarek niemiecki, suka, młodzieży - BRENDA de Quatro Floren
Żyrek Józef, , Węgierska Górka Owczarek niemiecki, pies, młodzieży - BRAFOS de Quatro Floren
Żyrek Józef, , Węgierska Górka Owczarek niemiecki, suka, otwarta - ELKE z Jurajskiego Źródła _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
YUKON
Dołączył: 07 Lut 2008 Posty: 17 Skąd: Nowy Sącz
|
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:37 pm Temat postu: Opole |
|
|
No i już po Opolu. Witamy nowego sędziego! |
|
Powrót do góry |
|
|
brawos
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 893 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
|
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:42 pm Temat postu: |
|
|
Oj tak, witamy i gratulujemy.... _________________ www.brawosbis.pl
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
|
|
Powrót do góry |
|
|
Zaczarowana
Dołączył: 14 Lut 2008 Posty: 184 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 12:39 am Temat postu: |
|
|
Gratuluje nowemu sędziemu i czekam na wyniki _________________ Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim." |
|
Powrót do góry |
|
|
adamd
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 40 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 10:33 am Temat postu: |
|
|
Wyniki Opole 2008
PSY
Klasa Szczeniąt
1 wo FRITZ Kenola (URI De-Bes, NARA De-Bes)
2 wo ORO Sądeckie Lachy (Horko v. Hunegrab,BAKAI-BATOR Quinnie)
Klasa Młodzieży
1 dosk OLII z Mylnej Gromady (ROYAL Asarko Lordana, Biene v. Obreland)
2 bdb GRAND Sądeckie Lachy (CANDO v. Steffen Haus, BAKAI-BATOR Quinnie)
3 bdb Brawos Bis JOY (Sirio Della Real Favorita, Brawos BUFFY)
4 bdb Brafos de Quatro Flores (DUX de Quatro Flores, FINA v. Zottbachhaus)
5 bdb AMIR z Osiedla Poraja (YUKON v. Klostermoor, Rossie z Osiedla Poraja)
6 bdb Ero z Rodu Tytana (LESKO Pla-Ren, ROMY z Hamandy)
Klasa Pośrednia
1 dosk PRINC z Ostrowskie Sfory (ROYAL Asarko Lordana, MARIT z Ostrowskie Sfory)
2 dosk HILL od Basiora (YELLO St. Michaels Berg, CHERRY od Basiora)
3 dosk CLIFF Kenola (URI De-Bes, NARA De-Bes)
4 dosk ORO Stary Samotar (GERO Stary Samotar, MIMI Wawelno)
5 bdb ARMIN in Regnum Marianum (QUAX v. Danischen Hof, Viernheimi PRIXI)
6 bdb LEO z Iglastego Lasku (REAL Asarko Lordana, SARA z Iglastego Lasku)
7 bdb ATOS z Domu Nauczyciela (ERASMUS van Noort, EMI z Domu Nauczyciela)
8 bdb BLACK Lutolu (SATURN Egidius, HOBBY Egidius)
Klasa Otwarta
1 dosk KEY v. Haus Galii (SCOTT aus Agrigento, VERA Sorex)
2 dosk KEVIN Tarand (JAGUS v. Holtkamper See, Katty Tarand)
3 dosk GERO Stary Samotar (INDO v.d. Bildeiche, BAKAI-BATOR Quinnie)
4 bdb MENTOS Anarex (YANGO Tensor, INGI Alhambra)
5 bdb ZIZU z Tomickich Lasów (HILL v. Farbenspiel, FABIA z Tomickich Lasów)
Klasa Użytkowa
1 dosk CACIB, Zw. Rasy ODIN Tarand (ZEPPO v. Klebinger Schloss, ALMA Tarand)
2 dosk Res.CACIB HORKO v. Huhnegrab (PAKROS d. Ulmental, FENA v. Huhnegrab)
3 dosk YUKON v. Klostermoor (ESTO van Noort, FELIA v. Klostermoor)
4 dosk KASTOR v. Holtkamper See (ANDO v. Altenberger Land, BARDA v. Holtkamper See)
5 bdb GASPAR Hen-Mi (KIMON Tarand, GOGA z Osiedla Poraja)
6 bdb IBAR Jacentus (RINO De-Bes, LUISIANA Avax Hof)
Klasa Championów
1 dosk UNIQUE Sherak (APOLL Hartis Bohemia, MISSISSIPPI Sherak)
SUKI
Klasa Szczeniąt
1 wo NSzwR SELESZ Dobrzyków (HORKO v. Huhnegrab, GLORIA Dobrzyków)
2 wo BARSELEONO van Noort (Ingods Agassi, Endrefalva SHAYEN)
3 wo TERRA Szenberg (GOLD Szenberg, ISKRA Szenberg)
4 wo AKSIE Spod Gichty (INDO Stary Samotar, DEBI Wierny Druch)
5 wo INKA Padaroko (YUKON v. Klostermoor, FANTA Bochemia Suratka)
Klasa Młodzieży
1 dosk NJwR Brawos Bis JILLY (Sirio Della Real Favorita, Brawos BUFFY)
2 dosk HELGA Spes Hengor (XAVAIR v. Christinen Brunnen, KETI Linabero)
3 dosk SZARON z Ostrowskiej Sfory (NESCH v.d. Graffenburg, MEGI z Ostrowskiej Sfory)
4 dosk MILLA v. Fichtenschlag Zwinger (OLE v. Fichtenschlag, AMANDA v. Fichtenschlag)
5 dosk GINA Sądeckie Lachy (Cando v. Steffen Haus, BAKAI-BATOR Quinnie)
6 dosk BRENDA de Quatro Flores (DUX de Quatro Flores, FINA v. Zottbachhaus)
7 dosk SANTA Jaris (SAXO z Kojca Elbikame, POLLY z Kojca Elbikame)
8 bdb NANA z Iglastego Lasku (SANTOR a.d. BrunnenStrasse, MEDI z IGLASEGO Lasku)
9 bdb ATENA von Tojota Way (Salo v. Winloch, DINA DOLY z Piaszczystej Górki)
10 bdb NELI z Iglastego Lasku (SANTOR a.d. BrunnenStrasse, MEDI z IGLASEGO Lasku)
11 bdb GLORIA Equus (SONAR Woj-BAS, FARINA Equus)
12 bdb SARA Szenberg (HORKO v. Huhnegrab, FLORA Szenberg)
13 bdb PERŁA Stary Samotar (HORKO v. Huhnegrab, HANKA Dobrzyków)
14 bdb DINA Wawelno (HORKO v. Huhnegrab, RONJA v.d. Holzheimer Linde)
15 db MOLLY Thunder (KASTOR v. Holtkamper See, NOKA Thunder)
Klasa Pośrednia
1 dosk BRITTA Nova Club (ROYAL Asarko Lordana, LENA z Domu Nauczyciela)
2 dosk WUTTI Mis-Maz (TOR di Casa Nobili, FENA Mis-Maz)
3 dosk CYNTIA Sądeckie Lachy (YUKON v. Klostermoor, HERA Sądeckie Lachy)
4 dosk DONNA v. Bauhofer-Land (Arak v. Frankengold, TRIXI v. Bauhofer-Land)
5 dosk OMI Thunder (HERO v. Finkenschlag, MUNJA v. Noricum)
6 dosk CINDY Pasja Piastowa (UNTO Konstar, TINA z Domu Nauczyciela)
7 dosk PATI z Ostrowskiej Sfory (ROYAL Asarko Lordana, MARIT z Ostrowskiej Sfory)
8 dosk BIRKA Kaltenberg (URI De-Bes, HEIKE z Czarnowąs)
9 dosk MEGI Stary Samotar (YUKON v. Klostermoor, BAKAI-BATOR Quinnie)
10 dosk ETNA Such-Bud (YANGO Tensor, ZISSI Tensor)
11 dosk NIWA z Mylnej Gromady (GASKO Maserau, AFI Ranczo Moresa)
12 dosk GITTA Acer Aurerum (GAMBO Texa, HESTER v. Finkenschlag)
13 dosk NANDA Szenberg (YARON v.d. Wannsee, HERA v. Ostersieck)
14 bdb BRENDA Kenola (KASTOR v. Holtkamper See, SUZI De-Bes)
15 bdb KESSI z Piaskowego Raju (ZIMBO v. Messebau, QUINA Jarval)
16 bdb LIMBA Abakus (REAL Asarko Lordana, SERA v.d. Holzheimer Linde)
17 db BETA Sądeckie Lachy (YUKON v. Klostermoor, TINA)
Klasa Otwarta
1 dosk CACIB FANTA Bohemia Svratka (NEVIL van Contra, LINDA Rumina Moravia)
2 dosk ETNA z Jurajskiego Źródła (YUKON v. Klostermoor, SIDI z Jurajskiego Źródła)
3 dosk CORA Toruńska Sfora (QUEEKS Karanberg, TRIXI Dlha Roven)
4 dosk BELLA z Kojca Elbikame (Bravos v. Steffen Haus, CARINA Robinson Park)
5 dosk OFRA Tarand (ZEPPO v. Klebinger Schloss, ALMA Tarand)
6 dosk ELKE z Jurajskiego Źródła (YUKON v. Klostermoor, SIDI z Jurajskiego Źródła)
7 dosk Brawos Bis HECA (QUEEKS Karanberg, CHASEY Mis-Maz)
8 dosk MAYBE Anarex (YANGO Tensor, INGI Alhambra)
9 bdb CZANDI De-Bes (YAK v. Frankengold, YANA De-Bes)
10 bdb NENNY v. Koriser See (ANDRUSCHE van Noort, GINA v. Koriser See)
11 bdb ADA Badi-Felix (SEBOR van Noort, RENNI Nove Kasio)
12 bdb ERIKA z Jurajskiego Źródła (YUKON v. Klostermoor, SIDI z Jurajskiego Źródła)
13 bdb ZANDRA Bog-Ar (Kondor v. Fourniermuchlenbach, Zisi ze Skalnego Wzgórza)
14 db WEKTRA Wawelno (ORSON Sądeckie Lachy, VENUS Abakus)
Klasa Użytkowa
1 dosk ResCACIB ESKA Matador (ZONK v. Eldmundungsraum, SIMBA Matador)
2 dosk ROMY z Hamandy (CANTO di Cassa Massarelli, GEISCHA z Hamandy)
3 dosk LIMA Weź Go Czart (IGOR Tarnog Ore, YOLI Weź Go Czart)
Klasa Championów
1 dosk BONI Such-Bud (Chewbacca Temperton, FRANIA z Ostrowskiej Sfory)
Klasa Weteranów
1 dosk HONDA z Winowskiej Doliny (ANTON Abakus, Floryda z Winowskiej Doliny)
2 dosk KETY Abakus (Flik v. Arlett, BRENDY Abakus) |
|
Powrót do góry |
|
|
Renata Horzela
Dołączył: 31 Sty 2008 Posty: 147 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 8:46 pm Temat postu: |
|
|
Gratuluję i witam nowego sędziego kynologicznego! |
|
Powrót do góry |
|
|
adamd
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 40 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 9:33 am Temat postu: |
|
|
Wielkie dzięki za gratulacje |
|
Powrót do góry |
|
|
Mal
Dołączył: 07 Sty 2008 Posty: 52 Skąd: Kędzierzyn-Koźle
|
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 9:23 pm Temat postu: |
|
|
Gratulacje dla nowego sędziego |
|
Powrót do góry |
|
|
Grandziocha
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 885 Skąd: Łódż
|
|
Powrót do góry |
|
|
brawos
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 893 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
|
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 6:36 am Temat postu: |
|
|
no ladnie, a login adamd nic nie mowi (ktory dziekuje)..... Podpowiem Adam Domanski-maz Asi (chyba mnie za to nie zabije ) _________________ www.brawosbis.pl
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
|
|
Powrót do góry |
|
|
Grandziocha
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 885 Skąd: Łódż
|
|
Powrót do góry |
|
|
dr.puniszman
Dołączył: 29 Kwi 2008 Posty: 6 Skąd: Legnica
|
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 9:37 am Temat postu: |
|
|
Gratuluje Powodzenia życzę na wystawach i proszę sie nie przejmować że jak komuś się nie będzie ocena podobała, wiadomo każdy swojego psa ocenia na ocenę doskonałą
Pozdrawiam Paweł Żaczek _________________ Paweł Żaczek & Ulma Linabero |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|