Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pavel von der Zenteiche

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rygier



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Lubsko

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 5:41 pm    Temat postu: Pavel von der Zenteiche Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, właśnie udało mi się zostać członkiem Państwa forum. Jestem właścicielem Pavla i hodowcą raczej z mizernym doświadczeniem i osiągnięciami. Bardzo proszę o Wasze opinie o Pavle i merytoryczną pomoc. Ponieważ dość fajnie się rozwija chcielibyśmy go trochę powystawiać i dobrze przygotować. Na razie mamy niemiecki rodowód i dużo zapału. Dzisiaj także zrobiliśmy wstępne zdjęcie bioder, które wyszło wielce obiecująco. Proszę o podpowiedzi i pozdrawiam.
Jarek Rygier
_________________
Jarek Rygier
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rygier



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Lubsko

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiejszy spacer






_________________
Jarek Rygier
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ta starsza pani to Brawos Bis (FCI) LALKA Very Happy
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qualle



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Rzeczenica

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że na tych fotkach chyba jeszcze lepiej się prezentuje niż na fotce w postawie. Bardzo mi się podoba. Smile
Jak nic wg mnie ma duże szanse zrobić furorę na wystawach u nas jak i za granicą(?) Żal by było go nie wystawić na światowce. Totalnie mnie zauroczył. Very Happy Można popaść w kompleksy patrząc na Pavla i na mojego psa. Laughing
Z niecierpliwością będę czekać na kolejne fotki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rygier



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Lubsko

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za komplementy! Potrzebujemy teraz pomocy od samych podstaw, co zrobić z niemieckim rodowodem?, gdzie robić dysplazję, kto powinien prowadzić z nim szkolenie?, jak racjonalnie zrobić z niego reproduktora?, jak trenować i wiele wiele innych!
_________________
Jarek Rygier
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qualle



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 95
Skąd: Rzeczenica

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama jeszcze do Niemiec nie wysyłałam rodowodu żadnego z moich psów, ale powiem to co wiem. Jak coś źle napisze proszę mnie poprawić. Smile
Trzeba wysłać rodowód do klubu niemieckiego SV na nostryfikacje tzn. zrobić z niego rodowód eksportowy. Koszt nostryfikacji z tego co wiem to 60 euro, ale może coś się zmieniło. Bez tego nie będzie mógł być zgłoszony na żadną wystawę w Polsce. Oczywiście trzeba być członkiem ZKwP.

Jeśli w planach są daleko idące plany jak światówka itd. to najlepiej zrobić prześwietnie ze wpisem do rodowodu w Niemczech, plus DNA na potwierdzenie pochodzenia. W Niemczech można robić prześwietlenie ED i HD ze wpisem od 12 miesiąca, a u nas w Polsce bodajże od 15.

Szkolenie oczywiście powinna prowadzić doświadczona osoba i są u nas w Polsce takie osoby, ale myślę, że o to już najlepiej zapytać doświadczonych hodowców.

Najlepiej by było pojeździć z nim na wystawy, żeby się przyzwyczaił do całego tego zamieszania i podpatrzeć jak to robią inni. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group