Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

skargi i ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 9:48 am    Temat postu: skargi i ... Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Wiem ,że wpłynęła taka skarga. Grupa osób poczuła się dotknięta takim zachowaniem pewnej grupy osób zwanych towarzystwem wzajemnej adoracji w Waszym byłym LG1 i napisali skargę. A skoro, Wy Panie podajecie ,że nie wiecie dlaczego ktoś podjął taką a nie inną decyzje ,no to trzeba tu wyjaśnić forumowiczom rzetelnie dlaczego stało się tak a nie inaczej...................
Doskonale wiesz Agatko ,jak opieszale działa nasz ukochany Związek Kynologiczny.



Grandziocho,kochana masz rację!

Skarga wpłyneła na mnie. Podpisały ja min. osoby, ktore nigdy w hodowli nie były. Sa to panie M. Szczepaniak, G. Ciesielska , M. Trojanowska i A. Tkacz.
Skarge poparł tez p. W. Federak przew. KON.
Ciekawe, jak stwierdzili te "skandaliczne warunki" panujace w hodowli ?

......

Sprawa ma oczywiscie pozytywny koniec dla mnie.Przyjechala komisja z weterynarzem oczywiscie. Dokladnie obejrzeli wszystkie zwierzeta,posprawdali oczy,uszy, stan uzebienia, wszystkie psy byly obmacane, tatuaze sprawdzone Zadnych uchybien nie znalezli. Zwierzeta pochwalili!
.....
Protokol pokontrolny tez oczywiscie wstawie, jak go tylko odnajde, najpozniej w poniedzialek








_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern


Ostatnio zmieniony przez brawos dnia Sro Mar 14, 2012 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to wspomniany Protokół z kontroli Smile




_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Problemy środowiska owczarkarzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group