Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zajecia dla owczarków niemieckich Oddział Wrocław

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 11:25 am    Temat postu: Zajecia dla owczarków niemieckich Oddział Wrocław Odpowiedz z cytatem

Informujemy ze ruszyły ponownie zajecia szkoleniowe dla Owczarków Niemieckich pod patronatem Sekcjii Owczarka Niemieckiego i Zarzadu Oddziału Wrocław .
Zajecia beda odbywały sie cyklicznie 2 razy w tygodniu.Zaczynamy od soboty 20.04 godzina 14.00 Plac Szkoleniowy na Niskich łakach.
Zajecia sa płatne( 30 PL za pól roku -karnet na osrodek od osoby-liczba psów dowolna).
Zakres szkoleń: Przygotowanie do wystaw i testów , licencji polskich i niemieckich,pomoc behawiorystyczna i szkoleniowa.
Zajecia prowadzic będa
Instruktor Szkolenia psów,Pozorant licencjonowany Mirosław Tchorz
Instruktor Szkolenia psów Aleksandra Kozłowska

Zapraszamy!
_________________
Twoja zazdrość jest dla mnie uznaniem, twoja nienawiść jest dla mnie powodem do dumy. Jeśli mówisz o mnie żle za moimi plecami,dziekuję ci, bo znaczy to że jestem w centrum twojego życia.

" vom Haus Tchorz"
www.haustchorz.kei.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajęcia odbywaja sie cyklicznie w kazdy wtorek od 17.00 i sobote od 14.00
_________________
Twoja zazdrość jest dla mnie uznaniem, twoja nienawiść jest dla mnie powodem do dumy. Jeśli mówisz o mnie żle za moimi plecami,dziekuję ci, bo znaczy to że jestem w centrum twojego życia.

" vom Haus Tchorz"
www.haustchorz.kei.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group