|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 5:19 pm Temat postu: |
|
|
OG-VDH-Cacib-Zucht- und Nachwuchsschau
am 27.04.2013 OG-Dresden-Ost (LG18)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
V 1 *Brix vom Valtenberg 2262272, 15.10.10, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Nelly Suentelstein) Giannoulis George,GR-145 65 Agios Stefanos
SG 1 Calle-Caballero von Lord Fandor 2223166, 01.07.08, SchH3 IPO3 FH2 IPO-FH (Fandor Fennberg - Gina Haus Rothmann) Dietrich Elke,04435 Schkeuditz
G 1 Jasper vom Haus Iris 2235214, 22.04.09, IPO1 (Till Ludwigseck - Yule Haus Iris) Roß Ann-Kathrin,01277 Dresden
G 2 Horst vom Welkteich 2249161, 06.12.09, IPO2 (Immo Waldwinkel - Freya Weißeritztal) Bergmann Falk,02826 Görlitz
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Stiegler Joachim
V 1 *Xandra della Real Favorita 2277562, 07.05.10, IPO1 (Harry Real Favorita - Honny Caraby) Neumann Mario,04523 Pegau
V 2 *Ewita vom Kaditzer Land 2258781, 01.12.09, SchH1 (Grischa Holtkämper See - Germany Lust) Neumann Mario,04523 Pegau
Junghundklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Oman vom Holtkämper See 2278542, 05.09.11, (Bodo Flora Westfalica - Valetta Holtkämper See) Neumann Mario,04523 Pegau
SG 2 Harexs v. Unitedhof 102304, 23.09.11, (Wallaby Kapellenberg - Immola Brunnenstraße) Grimm Sylvio,08315 Lauter
SG 3 Euripides de Los Madriles LOE 2044209, 25.05.11, (Chulo Los Madriles - Sevilla Los Madriles) Neumann Mario,04523 Pegau
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Mimmi vom Hauswalder Bach 2273061, 13.07.11, (Nelson Frankengold - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
Jugendklasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Calimero vom Friesacker Eck 2277984, 03.11.11, (Xanadu Brunnenstraße - Olivia Wolkenstein) Giannoulis George,GR-145 65 Agios Stefanos
SG 2 Max vom Lossatal 2274122, 14.11.11, (Harry Real Favorita - Halla Lossatal) Küchler Hermann,04808 Falkenhain
SG 3 Irko von Seidenpelz 2275722, 18.11.11, (Lyco Belgeraner-Land - Fenja Seidenpelz) Hentschel Jens,09337 Hohenstein-Ernstthal
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Occa vom Hauswalder Bach 2278296, 04.02.12, (Fulz Zenevredo - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
G 1 Diana vom Lausaer Stern 2277003, 10.01.12, (Lord Mausebreede - Mira Waldwinkel) Winkler Yvonne,02727 Neugersdorf
Offene Klasse Hündinnen, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Ulopee vom Frankengold 2265759, 05.03.11, (Fulz Zenevredo - Xsilke Brunnenstraße) Giannoulis George,GR-145 65 Agios Stefanos
SG 2 Julie vom Kaditzer Land 2275207, 18.11.10, (Quincy Rosseleck - Diwa Kaditzer Land) Neumann Mario,04523 Pegau
SG 3 Utzi vom Felsenschloß 2254337, 02.02.10, (Sam Beit Haboxer Mehagiva - Eika Büren) Wolf Nadine,13055 Berlin
SG 4 Sara vom Gleisenauer Schloß 2249669, 05.03.10, (Kanto Karl-May Höhle - Jakira Gleisenauer Schloß) Tiepolt Siegfried,02906 Niesky
Offene Klasse Rüden, Richter: Stiegler Joachim
SG 1 Keano vom Zellwaldrand 2258188, 22.07.10, (Nelson Frankengold - Viana Zellwaldrand) Hübner Heinz,02957 Weißkeißel
SG 2 Sam vom Gleisenauer Schloß 2249664, 05.03.10, (Kanto Karl-May Höhle - Jakira Gleisenauer Schloß) Skoupy Bernd,09439 Arnsberg OT Dittersdorf
SG 3 Nadolf vom Muldenschlößchen 2267036, 20.04.11, (Ober Bad-Boll - Jogi Lackiererei) Pufahl Anne,04654 Frohburg OT Greifenhain
G 1 Arndt vom Lausaer Stern 2238267, 24.05.09, (Hektor Talka Marda - Bessy Kunstschlosserei) Gliniorz Rico,01108 Dresden-Weixdorf
Jüngstenklasse Hündinnen, Richter: Stiegler Joachim
VV 1 Janie vom Eichenplatz 2286722, 20.10.12, (Isko Hühnegrab - Nelli Zellergrund) Karl Jörg,06295 Eisleben
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Championklasse Hündinnen, Richter: Stiegler Joachim
V 1 Kessi Bohemia Verkos CMKU/DS 77114/10, 28.01.10, (Vater fehlt - Mutter fehlt) Perlikova Blanka,CZ-322 00 Plzen
SG 1 Marat Moravia Star SKJ 74750, 31.07.09, (Baquero Wattenscheid - Bess Moravia Star) Perlikova Blanka,CZ-322 00 Plzen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 5:19 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 28.04.2013 OG-Kempten (LG15)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Omen v. Radhaus 2267318, 27.08.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Kao Josephine,TW-Taipei 111
V 2 *Fulz di Zenevredo 2250707, 21.10.08, SchH3 (Furbo Achei - Jemy Zenevredo) Heigl Franz,94315 Straubing
V 3 *Rothco's Ashan Khan NKK 32114/09, 15.05.08, SchH1 IPO3 (Solo Köttersbusch - Lille-Nollers Pamina) Gundersen Rune,N-1615 Fredrikstad
V 4 *Team Marlboro Kashmir 2282101, 22.11.10, IPO3 (Guccy Heinrichplatz - Team Marlboro Quess) Frost Per & Manser Jürgen,DK-7620 Lemvig
V 5 Quark di Val Sant' Anna LOI 10/203302, 15.09.10, IPO1 (Furbo Achei - Liebe Val Sant' Anna) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
V 6 (*)Xedos Schreidon CMKU/DS 73418/09, 11.04.09, IPO1 (Kwantum Klostermoor - Holly Schreidon) Cirz Martin,CZ-747 35 Hnevosice
V 7 *Sky vom Eichenplatz 2237997, 07.04.09, SchH3 IPO3 (Bojan Pendler - Toga Heinrichplatz) Schimanski Elisabeth & Paksoy Naim Can
V 8 Nilo del Murnighello ROI 11/40048, 01.01.11, IPO1(2) (Arex Wilhelmswarte - Carla Murnighello) Boselli Egidio & Sottocorna Isacco
V 9 *Roy vom Ochsentor 2235456, 28.03.09, SchH1 IPO3 (Vegas Noort - Uska Heinrichplatz) Curth Marcel & Aras Ryan,06188 Landsberg
V 10 *Xylo von der Liebeswarte 2251792, 12.05.10, IPO2 (Peik Holtkämper Hof - Xindy Zirndorfer Gauner) Späth Heinz,89233 Neu-Ulm
V 11 *Zabak von Bad-Boll 2260546, 15.10.10, IPO1 (Icon Bad-Boll - Victoria Westervenn) Bellerose Antonio,I-80056 Ercolano (NA)
V 12 *Gandi vom Schloß Rosenfels 2198235, 04.03.07, SchH3 (Joker Alcudia - Zassa Schloß Rosenfels) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
V 13 *Cash Alexander the Great 2262616, 07.11.10, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Bella Alexander the Great) M. Khan Shabaz & Stangl Dominik,USA
V 14 *Vin von der Liebeswarte 2248999, 28.01.10, IPO3 (Ober Bad-Boll - Quena Liebeswarte) Baur Markus & Späth Heinz,Laupheim-Baustetten
V 15 Klitschko vom Mittenhauser Hof 2260528, 27.11.10, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Quini Mittenhauser Hof) Fuchs Friedrich,89607 Emerkingen
V 16 *Falco della Rupe dei Re 2269743, 21.05.10, IPO1(2) (Hulk Rohburg - Dolli Mauriziano) Kubinski Klaus,68804 Altlußheim
V 17 *Fello vom Karner 2259997, 18.10.10, IPO1 (Yoker Leithawald - Alice Haus Breiteneder) Wolf Johann,A-3430 Tulln
V 18 Chack vom steilen Ufer 2245633, 30.07.09, IPO1 (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer) Matros Brunhilde,88422 Betzenweiler
V 19 *Zico von der kleinen Birke 2259026, 17.10.10, IPO1(2,3) (Falko Gimpelwald - Kendi kleinen Birke) Seif Werner,87487 Wiggensbach
SG 1 Kalif vom Ammerdamm 2253398, 20.05.10, IPO2 (Sugar Kammberg - Hontara Ammerdamm) Kolitsch Michael,82380 Peißenberg
SG 2 Kojak vom Ammerdamm 2253400, 20.05.10, IPO2 (Sugar Kammberg - Hontara Ammerdamm) Platzer Ruth,86956 Schongau
SG 3 Agent von den schwarzen Timber Wölfen2260581, 26.11.10, (IPO1) (Hank Mohnwiese - Nice Waldwinkel) Stock Isabelle,CH-9200 Gossa
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hollenstein Felix
V 1 *Rauba v. Ropal HR 28085, 01.08.09, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Honda Ropal) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
V 2 *Ofra von der Piste Trophe 2261739, 28.11.10, IPO2 (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Bösl Erich & Manser Jürgen,92421 Schwandorf
V 3 (*)Carlotta Di Croce Santo Spirito LOI 10/101794, 30.03.10, (IPO1,2) (Vegas Haut Mansard - Valery Catone) Boselli Ferrari & Bricchi Luigi,I-24060 Foresto
V 4 *Yella von der kleinen Birke 2241363, 30.05.09, SchH1 (Kanto Karl-May Höhle - Olly Casa Luca) Seif Werner,87487 Wiggensbach
V 5 *Dakota vom Team Arlett 2235703, 11.11.08, SchH1 (Banderas Domaine du Parc - Xtra Tronje) van Dorssen Margit,51105 Köln
V 6 *Raja vom Haus Clanora 2256574, 03.07.10, IPO1 (Veron Externstein - Xenti Farbenspiel) Schmidt Tamara,88371 Ebersbach-Musbach
V 7 Cleopatra vom Haus Melmack 2260119, 15.11.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Babsi Haus Melmack) Stifter Konrad,94527 Aholming
V 8 Faina von Bad-Boll 2266164, 09.04.11, IPO1 (Enosch Amasis - Xera Mönchberg) Kellerer Stefan,93354 Siegenburg
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Apollo vom Westervenn 2270571, 07.06.11, IPO2 (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Jürgens Ralf,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
SG 2 Qantas vom Osterberger-Land 2267399, 05.05.11, IPO1(2) (Mentos Osterberger-Land - Miss Timohaus) Motz Michel,F-67100 Strasbourg
SG 3 Jocky vom Wildsteiger Land 2268029, 26.05.11, (Enosch Amasis - Goldi Wildsteiger Landhaus) Göbl Martin,82409 Wildsteig
SG 4 Lerry vom Demenhof 2268866, 07.07.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Metzger Josef,86551 Aichach
SG 5 Karlos vom Schloß Rosenfels 2272618, 07.10.11, (Ritchi Eichenplatz - Hillary Berghofer-Heide) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
SG 6 Zorro von Fichtenbach 2267276, 21.05.11, IPO1 (Koby Fidelius - Vroni Fichtenbach) Meindl Johann,86695 Nordendorf
SG 7 Weko vom Bad Wäldle 2273535, 30.09.11, (Ober Bad-Boll - Kessy Bad Wäldle) Grabherr Werner,88316 Isny
SG 8 Benn von der kleinen Birke 2268126, 19.05.11, (Zico Adelegg - Anja Wilden Hexenhaus) Seif Werner,87487 Wiggensbach
G 1 Ojax von der schwarzen Natter 2269086, 10.05.11, (Khan MaKeRa - Gonchita schwarzen Natter) Schalk Herbert,87733 Markt Rettenbach
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hollenstein Felix
SG 1 Jianna vom Team Arlett 2275785, 01.08.11, (Lennox Regina Pacis - Quirl Arlett) Grashof Anja,40235 Düsseldorf
SG 2 Lilli vom Wildsteiger Land 2272326, 29.07.11, (Enosch Amasis - Urana Wildsteiger Land) Hennebach Manuela,82435 Bayersoien
SG 3 Zenzi von MaKeRa 2272494, 08.10.11, (Orion MaKeRa - Yosi Randegger Schloß) Fey Thomas,87665 Mauerstetten
G 1 Amira vom Haus Finkeler 2272309, 08.09.11, (Nano Santa Maria - Dunja Dobelmühle) Schalk Herbert,87733 Markt Rettenbach
G 2 Inka von Weltwitz 2267624, 01.05.11, (Arry Ludwigseck - Ester Weltwitz) Thieme Thomas,07819 Schmieritz
G 3 Belize vom Haus COKASA 2272535, 08.09.11, (Phalko Weinbergblick - Tinka Weinbergblick) Olbrich Sabrina,86316 Friedberg-Bachern
Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Kimbo v.d. Tempelhoeve NHSB 2867953, 13.01.12, (Cobra Ulmental - Brixie Tempelhoeve) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 2 Herz von Media 2276645, 03.01.12, (Lennox Regina Pacis - Wesna Media) Baranja Branko,73614 Schorndorf
SG 3 Zigo von Regina Pacis 2274215, 03.11.11, (Remo Fichtenschlag - Lara Regina Pacis) Maier-Havelkova Michaela,86647 Lauterbach
SG 4 Conner von der kleinen Birke 2279516, 01.04.12, (Xano kleinen Birke - Yella kleinen Birke) Seif Werner,87487 Wiggensbach
SG 5 Rhino v.d. Wolfsgrube SHSB 705906, 29.01.12, (Xano kleinen Birke - Romance Arlett) Vollenweider Jean,CH-8472 Seuzach
SG 6 Pirlo de Sous-Belmont SHSB 705814, 15.11.11, (Xano kleinen Birke - Heiki Sous-Belmont) Marro Roger,CH-3185 Schmitten
SG 7 Ito vom Teichblick 2277795, 20.01.12, (Georg Lupus in fabula - Aline Teichblick) Endraß Sabine,87662 Aufkirch
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hollenstein Felix
SG 1 Lory d' Ulmental ROI 12/17959, 12.11.11, (Omen Radhaus - Venus Ulmental) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
SG 2 Ester di Casa Nobili ROI 12/36108, 01.01.12, (Enosch Amasis - Raika Terrae Lupiae) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 3 Pedra degli Achei ROI 12/15586, 12.11.11, (Etoo Wattenscheid - Chei Achei) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 4 Giulia Schreidon CMKU/DS 68798, 25.11.11, (Remo Fichtenschlag - Sarah Schreidon) Kopecka Lucie,CZ-Beroun
SG 5 Kizzy v.d. Tempelhoeve NHSB 2867958, 13.01.12, (Cobra Ulmental - Brixie Tempelhoeve) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
SG 6 Cora vom Haus Malle 2279882, 02.11.11, (Sem Seprio - Waleska Haus Malle) Scheucher Raimund,88090 Immenstaad am Bodensee
SG 7 Nikita vom Laabergau 2274613, 13.11.11, (Wallaby Kapellenberg - Meddy Laabergau) Schalk Christian,84097 Herrngiersdorf
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
VV 1 Kaio Di Croce Santo Spirito ROI 12/111356, 05.06.12, (Vegas Haut Mansard - Blanka Catone) Bricchi Luigi,I-29010 Castelvetro Piacentino (PC)
VV 2 Darius vom Haus Malle 2282202, 14.06.12, (Ober Bad-Boll - Waleska Haus Malle) Malle Sibylle,87767 Niederrieden
VV 3 Siras vom Haus Zieglmayer 2281995, 25.05.12, (Fulz Zenevredo - Yenny Jahnhöhe) Zieglmayer Ludwig,84056 Rottenburg
VV 4 Igor vom Haus-Gilice JR 741279, 06.06.12, (Indio Casa Massarelli - Irmi Butjenter Land) Gilice Tibor & Recsek Zoltan,H-6793 Forraskut
VV 5 Mex zum Turmacker 2281612, 11.06.12, (Mentos Osterberger-Land - Wespe Turmacker) Schuller Johann,89312 Günzburg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hollenstein Felix
VV 1 Barby degli Achei LOI 12/106208, 30.05.12, (Landos Quartier Latin - Joschy Achei) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
VV 2 Dolly von der kleinen Birke 2283052, 10.06.12, (Labo Schollweiher - Xena kleinen Birke) Stiegler Harald & Stiegler Ramona
VV 3 Kimba Di Croce Santo Spirito ROI 12/111360, 05.06.12, (Vegas Haut Mansard - Blanka Catone) Bricchi Luigi,I-29010 Castelvetro Piacentino
VV 4 Nina von Bad-Boll 2280140, 07.05.12, (Enosch Amasis - Lissa Bad-Boll) Reuschel Birgit,73066 Uhingen
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Isanto vom Agilolfinger 2227120, 16.10.08, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Xara Agilolfinger) Weber Fabio,87499 Wildpoldsried
V 2 *Schicko von der Liebeswarte 2241947, 03.09.09, SchH2 IPO3 (Kanto Karl-May Höhle - Zeskia Liebeswarte) Späth Heinz,89233 Neu-Ulm
V 3 *Darius von der Römerhalde 2241235, 29.07.09, SchH1 IPO3 (Ando Römerhalde - Rike Turmacker) Schreiner Willi,63179 Obertshausen
V 4 *Beran R 25000041, 21.03.07, SchH1 IPO2 Trenkle Claudia,87497 Wertach
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hollenstein Felix
V 1 *Freija von Büren 2167566, 01.07.05, SchH3 FH1 (Siro Stadtfeld - Emma Käsbergkanzel) Mahler Marion,87547 Missen
SG 1 Qira von der Lobdeburg 2242177, 28.09.09, IPO1 (Javir Talka Marda - Hexe Lobdeburg) Mahler Marion,87547 Missen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Hank vom bösen Michel 2281057, 16.10.11, (Lennox Hofjägerhaus - Desphina Holtkämper See) Britsch Alfons,88521 Ertingen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Atius Tirawa von der Bergstätte L 62, 18.04.12, (Franjo alten Wingertshaus - Freija Büren) Mahler Marion,87547 Missen
SG 2 Lasco zum Turmacker 2277758, 02.03.12, (Hagadahls Figo - Acky Turmacker) Klug Manuela,89441 Medlingen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hollenstein Felix
SG 1 Akilah-Ghanima von der Bergstätte L 64, 18.04.12, (Franjo alten Wingertshaus - Freija Büren) Stöhr Diana,86199 Augsburg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 5:20 pm Temat postu: |
|
|
LG-Jugendliche Hundeführer Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 28.04.2013 in Großmaischeid (LG10)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Schumann von Tronje 2266033, 13.10.10, IPO2 (Dux Intercanina - Anuschka Jovipe) Meßler Nikolaus,50933 Köln
HF: keine Angabe
V 2 *Milow von Dakota 2259475, 01.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Emily Bastillie) Meurer Peter & Bruckmeir Andrea
HF: Mackey Melissa
V 3 *Vietus von Flori-Tina 2218229, 23.03.08, SchH2 (Wotan Worringer Rheinaue - Polly Flori-Tina) Thul Volker,50374 Erftstadt
HF: Nesgen Raphael
V 4 *Odin vom Ührlingsgraben 2258695, 20.09.10, IPO2 (Manto Regina Pacis - Fame Ührlingsgraben) Knechtges Hans-Joachim,56642 Kruft
HF: Koch Annabell
V 5 *Ikon von der Zenteiche 2253750, 20.05.10, IPO1 (Nino Tronje - Phanta Zenteiche) Schipek Hans-Peter,56179 Vallendar
HF: Seul Michelle
V 6 Nike vom wilden Gehege 2262283, 20.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Venja Türkenkopf) Heinen Hans-Udo,56249 Herschbach
HF: keine Angabe
SG 1 *Condor vom Pöntertal 2226153, 01.09.08, SchH1 IPO2 (Joschi Wölfen - Easy Krombach) Keine Angabe
HF: Ihrig Maik
SG 2 Kalle von Casamano 2213565, 16.01.08, SchH1 IPO3 (Pike Bültenstiege - Briga Casamano) Kirschhöfer Jakob,56170 Bendorf
HF: keine Angabe
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Deemoy du Val D'Anzin LOF 621104, 03.12.08, SchH1 SchH2(B)(Adel Val D'Anzin - Ariane Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
HF: keine Angabe
V 2 *Hesther v.d. Zomerdijkslanden 2283883, 03.09.10, IPO1 (Dux Intercanina - Jade Zomerdijkslanden) Krabbe-Ijzerman Janny,NL-8064 XC Zwartsluis
HF: keine Angabe
V 3 *Lara von der Zenteiche 2260722, 25.11.10, IPO1 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc
HF: Aschke Natalie
V 4 Mercedes vom Bierstadter Hof 2257479, 31.08.10, IPO1 (Paer Hasenborn - Atlanta Bierstadter Hof) keine Angabe
HF: Russ Christian
V 5 *Betty von den Maibuchen 2249320, 04.02.10, SchH1 IPO3 (Rhyscher Arlett - Ulissa Maibuchen) Manfrast Christiane,51645 Gummersbach
HF: Nesgen Raphael
V 6 (*)Gayla av Quantos NKK 334301/11, 01.01.11, IPO1 (Boomer Polarstern - Wayza Quantos) Nilsen Anje & Hönig Carsten,DK-9870 Sindal
HF: keine Angabe
V 7 Uda von der Wasserkuppe 2245924, 18.12.09, IPO1 (Ober Bad-Boll - Kimba Klostermoor) Wörsdörfer Hans Peter,56271 Roßbach
HF: Ihrig Maik
V 8 *Gwendy vom Kasteler Rosengarten 2253052, 01.05.10, IPO1 (Leon Via Lata - Gaia Thermodos) Krüger Jasmin,55252 Mainz-Kastel
HF: Sattelmayer Steven
SG 1 *Barinja vom Bürgereck 2187362, 16.06.06, SchH3 IPO3 FH2 (Uno Stadtfeld - Nikita Schiffslache) Keine Angabe
HF: keine Angabe
SG 2 Xera von der Eschelbronner Schloßwiese2262908, 07.12.10, IPO1 (Kid Eschelbronner Schloßwiese - Orne Trienzbachtal) Sillus Volker,53577 Neustadt/Wied
HF: Flücken Bernhard
SG 3 *Aicha aus der Feuergasse 2246477, 23.11.09, SchH1 IPO1 (Eyko Mörfelder Land - Nele alten Wingertshaus) Keine Angabe
HF: Nickels Lena
SG 4 Etienne vom Severusbrunnen 2244669, 27.10.09, IPO1 (Phalko Weinbergblick - Bess Severusbrunnen) Paul Manfred,56294 Münstermaifeld
HF: Seul Michelle
G 1 Xena vom Brexbachtal 2234403, 24.02.09, IPO1 FH2 (Hunter Karlmitblick - Winnie Brexbachtal) Bähr Alois,56170 Bendorf
HF: keine Angabe
G 2 Enya vom Severusbrunnen 2244668, 27.10.09, IPO2 (Phalko Weinbergblick - Bess Severusbrunnen) Kopp Andreas,56294 Kalt
HF: Jung Anni
Junghundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 *Pepe von der Zenteiche 2270589, 19.06.11, IPO1 (E'U2 Petite Laeticia - Amy Zenteiche) Ludwig Christoph,56357 Gemmerich
HF: Aschke Natalie
SG 2 *Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, IPO2 (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
HF: Mackey Melissa
SG 3 Conbhairean Erik EKC AM03291204, 04.07.11, (Boomer Polarstern - Conbhairean Linzi) MacDonald Heather & Hönig Carsten
HF: keine Angabe
SG 4 Gigolos von Arlett 2283007, 30.09.11, (Nino Tronje - Daisy Team Arlett) Mühlhausen sen. Georg,57641 Oberlahr
HF: Flücken Bernhard
G 1 Don zur Krombach 2268809, 07.05.11, (Aslan Teufelsbädern - Derbie Krombach) Witte Pascal,56203 Höhr-Grenzhausen
HF: Seul Michelle
G 2 Dexx vom Wadrilltal 2273947, 25.10.11, (Eyko Mörfelder Land - Nala Kelwerbach) Fuchs Christopher,54422 Züsch
HF: Wagner Mareike
Junghundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 *Niwa aus Wattenscheid 2270785, 23.07.11, IPO2 (Nino Tronje - Diva Wattenscheid) Köber jr. Waldemar,44866 Bochum
HF: keine Angabe
SG 2 Selma von Vierhundert Hertz 2268761, 31.05.11, IPO1 (Wallaby Kapellenberg - Daika Rheinhöhe) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
HF: Hilkert Lisa
SG 3 Keya von Cleo 2270237, 09.06.11, (Enosch Amasis - Karma Hattorfer-Land) keine Angabe
HF: Jung Anni
SG 4 Gipsy von den Caerosen 2266740, 18.05.11, (Zico Adelegg - Baffi Severusbrunnen) keine Angabe
HF: keine Angabe
Jugendklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Conbhairean Freddie EKC AM04862406, 15.11.11, (Conbhairean Uno - Conbhairean Quella) MacDonald Heather & Hönig Carsten
HF: Schmidtke Laura
SG 2 Flipp de Louis 2279532, 09.03.12, (Seeback's Nash - Quincy Zenteiche) Ludwig Jürgen,56377 Nassau
HF: Flücken Karin
SG 3 Ashton von der Brettachau 2274311, 15.11.11, (Enosch Amasis - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
HF: Schwörer Andreas
SG 4 Bruno vom Aggerdeich 2281707, 04.11.11, (Esko Haus Zygadto - Alexa Prinzenrain-Team) Urner Alexander,53721 Siegburg
HF: keine Angabe
G 1 Dux vom Pöntertal 2278685, 22.03.12, (Joschi Wölfen - Easy Krombach) keine Angabe
HF: Ihrig Maik
Jugendklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Oxanie aus dem Haus Zygadto 2278439, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Regitz Roland,66571 Dirmingen
HF: Mackey Melissa
SG 2 Fraya vom Streek 2275976, 01.12.11, (Etoo Wattenscheid - Pirka Streek) Behrens Leo,26203 Wardenburg
HF: keine Angabe
SG 3 Sara von der Zenteiche 2278703, 19.03.12, (Hagadahls Figo - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & Lillifeld Hans
HF: Aschke Natalie
SG 4 Zarina von der Burg Reichenstein 2278837, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Luka Christian,53721 Siegburg
HF: keine Angabe
SG 5 Opra aus dem Haus Zygadto 2278438, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Stindt Kirsten,67547 Worms
HF: van Weersch Danielle
SG 6 Eagle Eye Cherr de Domus Didacus , 15.12.11, (Omen Radhaus - Violeta Zellwaldrand) keine Angabe
HF: keine Angabe
SG 7 Ayleen von der Brettachau 2274318, 15.11.11, (Enosch Amasis - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
HF: Schwörer Andreas
SG 8 Hilla von der Musikschmiede 2276181, 08.01.12, (Addy Finkenschlag - Desiree Baccara) Melchers Heiner,41747 Viersen
HF: Farag Mosaab
SG 9 Maika vom Haus Salztalblick 2278053, 08.03.12, (Conner Waliboer Land - Onja Haus Salztalblick) Beisel Thomas,67459 Böhl-Iggelheim
HF: Jung Anni
G 1 Denys vom Pöntertal 2278687, 22.03.12, (Joschi Wölfen - Easy Krombach) keine Angabe
HF: keine Angabe
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Chef von der Gymnicher Mühle 2282426, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Vosteen Manfred,50859 Köln
HF: keine Angabe
VV 2 York von Vierhundert Hertz 2282555, 26.05.12, (Etoo Wattenscheid - Jascha Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
HF: Hilkert Lisa
VV 3 Ike vom Robinienhain 2282748, 22.06.12, (Ghandi Wilhelmswarte - Chelsea Robinienhain) keine Angabe
HF: Jung Anni
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Halke du Val D'Anzin LOF 659917/0, 20.05.12, (Labo Schollweiher - Bora Domaine du Four Blanc) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
HF: Kranicz Julia
VV 2 Geene vom Türkenkopf 2283407, 09.05.12, (Furbo kleinen Ranch - Venja Türkenkopf) Kallenbach Torsten & Heinen Hans-Udo
HF: keine Angabe
Veteranenklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
Platz 1 *Karat's Ulk 2119351, 05.07.01, SchH3 (Ghandi Arlett - Lilskan Never Give Up) Kramny Sabine,56626 Andernach
HF: Jung Anni
Platz 2 *Janko von der Zenteiche 2131956, 26.09.03, SchH3 IPO3 (Erasmus Noort - Nanni Zenteiche) Györe Bela,56459 Gemünden
HF: Kaiser Lenya
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
Platz 1 *Xanthia aus dem Haus Zygadto 2198946, 05.03.07, SchH2 (Vegas Haut Mansard - Bama Grafenburg (Ost)) Zygadto Karl-Heinz,68642 Bürstadt
HF: keine Angabe
Platz 2 *Hazel vom Haingraben 2123278, 15.04.03, SchH1 (Champ Dakota - Zambi Steffen Haus) Seyfarth Harald,55278 Uelversheim
HF: Kaiser Lenya
Platz 3 *Cascha vom Deutschen Eck 2177167, 13.12.05, SchH3 (Wenzel Deutschen Eck - Ondra Deutschen Eck) Seul Michelle,56294 Gierschnach
HF: Kramny Niclas
Platz 4 *Gaia vom Thermodos 2150745, 30.08.04, SchH1 (Zamp Thermodos - Daxi Mönchberg) keine Angabe
HF: Sattelmayer Steven
Platz 5 *Zamira von der Sandkautschneise 2179033, 06.03.06, SchH1 (Yenno Hühnegrab - Romina Sandkautschneise) Flücken sen. Hans,57539 Bitzen
HF: keine Angabe
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Dexter vom Fichtenschlag 2228501, 19.11.08, SchH3 (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag) Horn Uta,21398 Neetze
HF: Schmidtke Laura
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Yasmin v. Team Schwarzaugen MPK 54788 GO, 14.09.11, (Yoker Leithawald - Leyla Schwarzaugen) Maas Robert,NL-4711 MA Sint Willebrord
HF: keine Angabe
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Brisko vom Aggerdeich 2281706, 04.11.11, (Esko Haus Zygadto - Alexa Prinzenrain-Team) Lechler Gerd,53809 Ruppichteroth
HF: keine Angabe
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Ato vom Drei Birkenzwinger 2281349, 01.05.12, (Sultan Jahnhöhe - Haifa Drei Birkenzwinger) Sauerhöfer Marc-Philipp,67480 Edenkoben
HF: Karkosch Charlene
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Daggy von der Eschelbronner Schloßwiese2282818, 07.07.12, (Luca Wilhelmswarte - Quelle Eschelbronner Schloßwiese)Friedrich Nicole,57614 Woldert
HF: Flücken Karin _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 5:21 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 28.04.2013 OG-Uslar (LG3)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
V 1 *Ilka's Bandit 2263613, 16.12.10, IPO1 (Ilka's Tequila - Godalis Quinci) Schudda Ulf,39343 Schackensleben
V 2 (*)Team Bulle Hof Kortes 2284168, 18.03.11, IPO1(2) (Chacco Freiheit Westerholt - Team Bulle Hof Alegra) Haider Raja,PK-Lahore
V 3 *Ungano vom Schloß Rügland 2233646, 29.08.08, SchH2 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Nikita Athaba) Biewer Marita,66578 Schiffweiler
V 4 *Grizzly von Zornkeltinga 2255291, 26.07.10, IPO3 (Koby Fidelius - Godalis Quenna) Hoffmann Werner,85598 Baldham
V 5 *Oro vom Rosenring 2241853, 10.05.09, SchH1 IPO2 (Cafu Ifach - Wilma Baix Vinalopo) Schmidt Richard,37170 Uslar
SG 1 Quinn vom Junkersrain 2242751, 22.09.09, IPO1 (Bomber Wolfsheim - Pia Junkersrain) Fleischhacker Theo,37276 Meinhard
SG 2 Koby vom Luberg 2250688, 29.03.10, IPO2 (Kimo Reiterles Kapelle - Isabell Spadener Holz) Runge Ralf,31180 Giesen
SG 3 Duc von der Ellerbachbrücke 2256486, 06.07.10, (IPO1) (Eric Haus Kullmann - Nena Annenhof) Rink Kerstin,37136 Seulingen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
V 1 Chiwa vom Haus Iskander 2264113, 10.03.11, IPO1 (Chacco Freiheit Westerholt - Romina Suentelstein) Lang Ralf & Schelenz Steffen,37688 Beverungen
V 2 (*)Raika vom Herzbach 2263669, 18.01.11, IPO1 (Conbhairean Uno - Waleska Holtkämper Hof) Reinländer Gerd,99947 Illeben
V 3 Karlotta vom Luberg 2250690, 29.03.10, IPO1(2) (Kimo Reiterles Kapelle - Isabell Spadener Holz) Schrader Jörg,30519 Hannover
V 4 Ronya vom Junkersrain 2248857, 05.02.10, IPO1 (Bomber Wolfsheim - Naomi Junkersrain) Fleischhacker Theo,37276 Meinhard
V 5 *Kaya von der Staatsmacht 2191543, 20.11.06, SchH2 IPO3 FH2 (Tyson Schiffslache - Corry Staatsmacht) Krüger Helmut,32758 Detmold
G 1 Cira vom Schwartenzwinger 2212983, 24.10.07, (IPO1) (Falko Zäschkenhof - Yuma Schwartenzwinger) Dr. Meyer Maria,31515 Wunstorf
Junghundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Kimon vom Emkendorfer Park 2273255, 04.10.11, (Mentos Osterberger-Land - Nastja Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Buchholz Susanne
SG 2 Aragon von Brunonia 2272382, 26.05.11, (Benz Luchweg - Zola Seeteich) Goldbach Jörg,38108 Braunschweig
SG 3 Q'First von Metunaj 2272289, 11.07.11, (Friko Metunaj - Habanna Metunaj) Liers Hans-Jürgen,30453 Hannover
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Kocco vom Emkendorfer Park 2273256, 04.10.11, (Mentos Osterberger-Land - Nastja Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Buchholz Susanne
SG 2 Adele von Brunonia 2272384, 26.05.11, (Benz Luchweg - Zola Seeteich) Goldbach Jörg,38108 Braunschweig
SG 3 Sunny vom Team Radsieksbeeke 2270258, 03.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Cera Team Radsieksbeeke) Plöger Werner & Kronshage Tim,32657 Lemgo
SG 4 Jani von Athaba 2275371, 09.09.11, IPO1 (Quenn Löher Weg - Napoli Athaba) Helmer Thorsten,32049 Herford
SG 5 Naila von der Riesenkastanie 2272848, 08.10.11, (Malu Riemsloherwald - Heska Riesenkastanie) Doden Wilt,29456 Hitzacker
Jugendklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Lasslo vom ewigen Gletscher 2278494, 24.03.12, (Ungano Schloß Rügland - Lara Rommelsbach) Biewer Marita,66578 Schiffweiler
SG 2 Enriko vom Diemel 2285755, 02.02.12, (Quando Ziegelhof - Larissa Schollweiher) Weimer Wolfgang & Georgians Willi
SG 3 Leeroy vom Altenberger Land 2279561, 01.04.12, (Luca Altenberger Land - Aebby Altenberger Land) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
SG 4 Nando v. Haus Froehli BSV 127369, 07.03.12, (Canyon Lars-Aue - Forza Haus Froehli) Froehli Pius,BG-1404 Sofia
SG 5 Xap vom Herzbach 2279002, 08.03.12, (Gildo Herzbach - Judi Herzbach) Reinländer Gerd,99947 Illeben
SG 6 Duck vom Haus Sanro 2275033, 05.12.11, (Zasko Frankengold - Joko Haus Sanro) Bosse Silvia,29566 Oetzen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Jessy vom Altenberger Land 2282061, 02.02.12, (Luca Altenberger Land - Edina Lärchenhain) Schleuter Anja,48341 Altenberge
SG 2 Jordemoderhuset's Jatzi DKK 03835/2012, 28.02.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Jordemoderhuset's Farina) Lang Ralf & Christiansen John A.
SG 3 Helena von der Edelquelle 2276383, 05.01.12, (Conbhairean Uno - Sonja Edelquelle) Wodtke Jürgen,37327 Breitenholz
SG 4 Tanja vom Bierstadter Hof 2274397, 31.10.11, (Wallaby Kapellenberg - Atlanta Bierstadter Hof) Reumert Bo Alm,DK-4660 Store Heddinge
SG 5 Lyager's Reihn DKK 03382/2012, 07.12.11, (Mattis Kurfürstendamm - Lyager's Baden-Baden) Lyager Morten,DK-7182 Bredsten
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
VV 1 Quinto von Pallas Athene 2283864, 25.05.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Skeidar's J'Adore) Lang Ralf,37688 Beverungen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
VV 1 Paly vom Emkendorfer Park 2284164, 12.06.12, (Remo Fichtenschlag - Fairy Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Buchholz Susanne
VV 2 Anasta vom Hühnegrab 2280807, 04.05.12, (Lennox Regina Pacis - Jalmari Hühnegrab) Scheerer Heinz,56357 Geisig
VV 3 Barca vom Hof Metzeroth 2282287, 14.06.12, (Chicco Dogshof - Endrefalva Gitana) Metzeroth Marco,07774 Camburg
VV 4 Shernaa Paparazzi APO 2551904, 12.06.12, (Pakros Pendler - Shernaa Cookie) Prince Philip & Ayling K.,GB-Norfolk, IP26 4DN
VV 5 Tosca vom Team Radsieksbeeke 2282924, 12.05.12, (Omen Radhaus - Ondi Team Radsieksbeeke) Plöger Maik & Josephs Stefanie,32657 Lemgo
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Aleska vom Sebexer-Auetal 2272159, 05.07.11, (Pacco Stahlshüttenhof - Hera Hattorfer-Land) Hartmann Heinz,37589 Kalefeld
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Angel von der Hohen Warth 2275448, 06.12.11, (Quenn Löher Weg - Quana Hohen Warth) Otto Heike,99198 Wallichen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
VV 1 Shernaa Pakros APO 2551901, 12.06.12, (Pakros Pendler - Shernaa Cookie) Prince Philip & Ayling K.,GB-* Norfolk, IP26 4DN _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 5:21 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 27.04.2013 OG-Herne 08 e.V. (LG6)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 *Nino von Tronje 2210253, 22.11.07, SchH3 (Irok Karanberg - Nadja Jabora) Meßler Nikolaus & Goldfarb Morton,50933 Köln,
V 2 *Mentos vom Osterberger-Land 2220389, 30.04.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 3 *Fred vom Rumbachtal 2237270, 01.05.09, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Zaira Rumbachtal) Zielinski Edith,46348 Raesfeld
V 4 *Count-Ustinov v.d. Ybajo Hoeve 2277524, 18.03.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Opal Ybajo Hoeve) Verschoor Bastian & Hupperich Horst
V 5 Dingo-Gigolo v.d. Ybajo Hoeve NHSB 2803734, 20.07.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Evita Ybajo Hoeve) Verschoor Bastian & Seyen Jozef
V 6 *Packo vom Team Radsieksbeeke 2254035, 20.05.10, IPO2 (Gigolo Bärenschlucht - Yudy Radsieksbeeke) Zylka Janina,32832 Augustdorf
V 7 Kenzo vom Klausener Grund 2264547, 07.03.11, IPO1 (Degas Hanneß - Tabea Piste Trophe) Neuhaus Birgit,48249 Dülmen
V 8 Cello v. Johenny Haus NHSB 2640802, 20.01.07, IPO1 (Yasco Dan Alhedy's Hoeve - Viny Reinbach) Rodijk J. G.,NL-7442 EX Nijverdal
V 9 Eloy vom Malberg 2265143, 19.10.10, IPO1 (Uno Stadtfeld - Duffy Schiffslache) Köhne Heinz,45145 Essen
V 10 Fax vom Hagenberg 2226399, 15.09.08, IPO2 (Karn Fegelhof - Wenke Hagenberg) Koldeweyh Jaan,28844 Weyhe
SG 1 Ulan vom Holtkämper Tor 2233786, 04.03.09, (IPO1) (Nick Holtkämper Hof - Zima Holtkämper See) Wenzel Susanne,47249 Duisburg
SG 2 Jargo von Haus-Klönne 2242394, 23.09.09, IPO3 (Fanto Lobdeburg - Fenga Haus-Klönne) Vehring Klaus,44319 Dortmund
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hausmann Ulrich
V 1 *Lara von Regina Pacis 2236503, 14.02.09, SchH2 (Tyson Köttersbusch - Coco Regina Pacis) Sprenger Uwe,57250 Netphen
V 2 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salihin Budiman,58300 Wetter
V 3 *Bea von den Pharaonen 2243448, 04.10.09, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Cleo Stüterberg) Finkenauer Anita & Wacker Dieter
V 4 *Opal v.d. Ybajo Hoeve 2254840, 06.11.07, SchH2 IPO1 (Nando Gollerweiher - Evita Ybajo Hoeve) Verschoor Bastian & Seyen Jozef
V 5 *Chiwa von Weyhe 2237291, 20.05.09, SchH3 (Ingodds Agassi - Akira Maaraue) Koldeweyh Reinhard,28844 Weyhe
V 6 *Atlantic zur Worringer Rheinaue 2236342, 22.02.09, SchH1 (Banderas Domaine du Parc - Rapunzel Worringer Rheinaue) van Dorssen Margit,51105 Köln
V 7 Sa-Ina's Gisela 2256625, 04.06.10, IPO1 (Jerry Fasanerie - Quira Brandenholz) Kamke Betina,45356 Essen
V 8 Gipsy vom Dorneburger Bach 2258114, 03.08.10, IPO1 RH1 (Bomber Wolfsheim - Easy Hundshardt) Schmitz Anja,44793 Bochum
V 9 Buffy vom Spektefeld 2247722, 30.01.10, IPO3 (Apo Schopperweg - Gabandi Loyola) Maibüchen Jürgen,50765 Köln
V 10 Lu aus Wiemelhausen 2251284, 23.03.10, (IPO1) (Jack Laue - Anny Finsterengrund) Veltman Arie,NL-8014 KG Zwolle
V 11 Hera aus dem Elbtal 2255831, 13.07.10, IPO3 (Olly dunklen Zwinger - Tara Adelegg) Klukas Isabell,44329 Dortmund
V 12 *Flic Flac vom Wolfsweiher 2222020, 10.07.08, IPO1 (Gaitano Staatsmacht - Itschie Kine) Kamke Betina,45356 Essen
SG 1 Fly vom Wulfener Land 2243929, 11.09.09, (IPO1) (Jimbeam Talka Marda - Vee Fürstentum Lippe) Grabowski Sandra,44623 Herne
Junghundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Unkas vom Osterberger-Land 2273674, 26.09.11, (Mentos Osterberger-Land - Nana Drei Birkenzwinger) Wortmann Dirk & Petersen Rolf,49504 Lotte
SG 2 Dracula v. Ghattas 2280123, 15.05.11, (Nino Tronje - Erle Vierhundert Hertz) Meßler Nikolaus,50933 Köln
SG 3 Yellow von den Paderquellen 2269654, 26.06.11, IPO1 (Fritz Kuckucksland - Tinka Paderquellen) Remmert Heinz,33098 Paderborn
SG 4 *Xavi von Tronje 2272412, 06.07.11, IPO1 (Paer Hasenborn - Nadja Jabora) Rath Roland,48739 Legden
SG 5 Paul von der Reck-Kamensche Heide 2269497, 23.07.11, (Lennox Regina Pacis - Tina Reck-Kamensche Heide) Sokolowski Martin,44651 Herne
SG 6 Ike vom Mörfelder Land 2269370, 08.07.11, (Trojan Staatsmacht - Chakira Caerosen) Rodijk J. G.,NL-7442 EX Nijverdal
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hausmann Ulrich
SG 1 Eri di Zenevredo ROI 11/29444, 22.07.11, (Etoo Wattenscheid - Janda Zenevredo) Salentina Claudio,I-27049 Stradella (PV)
SG 2 Amore Mio von der Bärenschlucht 2271908, 08.09.11, (Joker Eichenplatz - Gynna Bärenschlucht) Tidden Marlene,46499 Hamminkeln
SG 3 Dayna von Weyhe 2280282, 19.10.11, (Ypsilon Lärchenhain - Chiwa Weyhe) Koldeweyh Reinhard,28844 Weyhe
SG 4 Milly von der Ostfriesischen Thingstätte 2268439, 14.06.11, (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Abby Ostfriesischen Thingstätte) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 5 Odrin vom Klausener Grund 2272703, 20.09.11, (Degas Hanneß - Tabea Piste Trophe) Neuhaus Birgit,48249 Dülmen
SG 6 Gilla vom Ossenliet 2266376, 09.05.11, (Bomber Wolfsheim - Chiwa Ossenliet) Dierkes Josef,49479 Ibbenbüren
SG 7 Caissa vom F-Kanal 2273763, 04.10.11, (Donak Tempel der Ceres - Ida Poppitz) Kamke Betina,45356 Essen
Jugendklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Chocker von Domus Regia 2279407, 14.03.12, (Landos Quartier Latin - Arielle Oxsalis) Gabriel Dirk,64646 Heppenheim
SG 2 Kinan v. Yarek LOSH 1104449, 29.11.11, (Yerom Haus Salihin - Ghalia Glockenhaus) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 3 Eiko vom Sendberg 2277253, 31.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Nicoll Globalhaus) Wettlaufer Norbert,34621 Frielendorf-Welcherod
SG 4 Cane von der Dellwiger Grenze 2279778, 11.04.12, (Karo Dellwiger Grenze - Black-Cheyenne Enzkreis-Hexen) Kamke Betina,45356 Essen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hausmann Ulrich
SG 1 Dana von der Hopfenhalle 2277551, 23.01.12, (Atos Agrigento - Yoy Descharo) Zimmermann Markus,69207 Sandhausen
SG 2 Olivia von Pallas Athene 2275068, 03.12.11, (Remo Fichtenschlag - Zoe Maibuchen) Maibüchen Yannick & Merzenich Manfred,51515 Kürten
SG 3 Abelle vom Haus Weltsieger AKC DN 34249702, 17.04.12, (Noell Suentelstein - Mega Holtkämper See) Foreman George & Grube Heiko Christian
SG 4 Kali Opal v.d. Ybajo Hoeve NHSB 2859631, 31.10.11, (Ustinov Römerland - Opal Ybajo Hoeve) Verschoor Bastian,NL-3225 VG Hellevoetsluis
SG 5 Kayna v. Yarek LOSH 1104456, 29.11.11, (Yerom Haus Salihin - Ghalia Glockenhaus) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 6 De Orse Mak Flai Bior RKF, 08.03.12, (Wallaby Kapellenberg - Laneru Koffy) Kosikova Yulia,RU-140006 Moskovskaya St. Lyuberzy
SG 7 Deja-Vu von der Bärenschlucht 2278966, 20.03.12, (Chicco Dogshof - Una Winnloh) Verschoor Bastian,NL-3225 VG Hellevoetsluis
SG 8 Jessy vom Klinkert 2275056, 26.11.11, (Keanu Hessenstein - Cassy Klinkert) Hofmann Maria,52382 Niederzier
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hausmann Ulrich
VV 1 Anasta vom Hühnegrab 2280807, 04.05.12, (Lennox Regina Pacis - Jalmari Hühnegrab) Scheerer Heinz,56357 Geisig
VV 2 Chelzi vom Westervenn 2281142, 04.05.12, (Labo Schollweiher - Zimba Westervenn) Friedrichs Arthur,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
VV 3 De Orse Mak Flai Nessi RKF, 18.05.12, (Buster Brunnenstraße - De Orse Mak Flai Iani) Kosikova Yulia,RU-140006 Moskovskaya St. Lyuberzy
VV 4 Easy-Girl von der Econova-Allee 2280271, 08.05.12, (Nino Tronje - Quenta Lengernheide) Hölting Sandra,45279 Essen
VV 5 Chanell von den Pharaonen 2280818, 30.04.12, (Isko Hühnegrab - Bea Pharaonen) Finkenauer Anita,55234 Wahlheim
VV 6 Shernaa Paparazzi APO 2551904, 12.06.12, (Pakros Pendler - Shernaa Cookie) Prince Philip,GB-Norfolk, IP26 4DN
VV 7 Petitt vom Kurfürstendamm 2282296, 18.06.12, (Margman Witraz - Ellmy Kurfürstendamm) Klöpper Marvin,48653 Coesfeld
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Victor von Regina Pacis 2269047, 11.07.11, (Tyson Köttersbusch - Prixi Regina Pacis) Ullrich-Kornadt Barbara,44809 Bochum
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hausmann Ulrich
SG 1 Nikita von Merian 2278745, 19.03.12, (Chicco Dogshof - Gynna Bärenschlucht) auf dem Wasser Silke,45279 Essen
SG 2 Chickhoff Karcia NHSB 2872931, 05.03.12, (Xander Fidelius - Zambi Eschener-Gehölz) Ullrich-Kornadt Barbara & Schmitz Anja,44809 Bochum
SG 3 Akira vom schönen Westerwald , 23.03.12, (Parido Burg Reichenstein - Fiona ) Korte Sigrid,46242 Bottrop
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Shernaa Pakros APO 2551901, 12.06.12, (Pakros Pendler - Shernaa Cookie) Prince Philip,GB-Norfolk, IP26 4DN
VV 2 Figaro von Milu 2284506, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hausmann Ulrich
VV 1 Ciara von den Pharaonen 2280819, 30.04.12, (Isko Hühnegrab - Bea Pharaonen) Vainiontaus Riitta,FI-40800 Vaajakoski _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:27 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 01.05.2013 OG-Dormitz-Weiher (LG14)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
V 1 *Omen v. Radhaus 2267318, 27.08.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Kao Josephine,TW-Taipei 111
V 2 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, IPO3 (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Andrea,98746 Katzhütte
V 3 *Paolo von Modithor 2256765, 24.07.10, IPO3 (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Holzmann Edgar & Wallek Jörg,91077 Dormitz
V 5 *Tygo v. Haus Silma 2249785, 09.01.09, SchH2 IPO3 (Agent Wolfsheim - Irene Haus Silma) Erath Marion,92361 Berngau
V 7 *Xantonio vom Hühnegrab 2225466, 18.09.08, SchH1 (Yenno Hühnegrab - Ornella Hühnegrab) Kuznetsov Sergey,RU-354008 Sochi
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
V 1 *Unna vom Gleisenauer Schloß 2259045, 08.10.10, IPO1 (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Heller Gabriele & Vey Helmut,97437 Haßfurt
V 2 *Veneze Gucci EKC AL04291905, 26.06.10, IPO2 (Elmo Hühnegrab - Vicki Grafenbrunn) Cullen John,GB-Waymouth Dorset DT3 4HH
V 3 Barselona von Velenhof UKU 30113820, 03.04.11, (IPO1) (Asto Kolumbus - Prima Machiavelli) Dzhelaukhov G.L.,RU-344013 Rostov-Na-Donu
V 4 Narika v. Dortmunder AKC DN 31918401, 05.10.09, IPO1 (Ollright Thermodos - Eletta Fossombrone) Smith Linda,US-CO 80816 Florissant,
V 5 Golda v. Haus Hagendoorn NHSB 2835617, 13.04.11, IPO1 (Pardo Baruther Land - Vera Haus Hagendoorn) Weiher Wendelin,85283 Wolnzach
Junghundklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Memphis vom Solebrunnen 2275836, 26.10.11, (Wallaby Kapellenberg - Paula Kaditzer Land) Maier-Havelkova Michaela,86647 Lauterbach
SG 2 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
SG 3 Kimon vom St.-Michaels-Berg 2272302, 23.09.11, (Wegas Fichtenschlag - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Zicke vom Feuermelder 2274382, 30.09.11, (Ritchi Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Katrin,34590 Wabern
SG 2 Ulivia von der Kahler Heide 2280148, 15.10.11, (IPO1) (Ypsilon Lärchenhain - Latini Quartier Latin) Reims Gerd,63505 Langenselbold
SG 3 Kaprice vom St.-Michaels-Berg 2272304, 23.09.11, (Wegas Fichtenschlag - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
SG 4 Anni vom Herzogenauracher-Schloß 2271530, 22.07.11, (Flix Haus Zieglmayer - Josy Poxdorfer-Tannenhof) Störzer Lydia,91315 Höchstadt
SG 5 Lesi von WeCo 2276531, 19.10.11, (Furbo kleinen Ranch - Babe WeCo) Fuchs-Blüml Cornelia,91077 Neunkirchen
Jugendklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Duncan vom Messina 2276432, 28.12.11, (Quattro Partnachklamm - Melci Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
SG 2 Sascha vom Kuckucksland 2276995, 24.01.12, (Opus Radhaus - Bella Kuckucksland) Grünewald Ottmar & Röder Kai
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Gna du Beffroi Du Boulonnais LOF 655319, 06.12.11, (Ellboy Maingoval de Dolci - Galina Merlin) Fortin Christian M.,F-62930 Wimerey
SG 2 Questa vom Kuckucksland 2274080, 08.11.11, (Franco Kuckucksland - Holly Kuckucksland) Grünewald Ottmar & Dobler Georg
SG 3 Gina vom Höchstadter Wappen 2277239, 11.02.12, (Yoker Westervenn - Isabella Valtenberg) Siegwart Erich,91315 Höchstadt
SG 4 Wulkana vom Bierstadter Hof 2282809, 25.04.12, (Lennox Regina Pacis - Fendi Agilolfinger) Maier Anna-Michaela,86647 Lauterbach
SG 5 Ginger de Quezac LOF 653906, 09.11.11, (Eliot Ness Normont - Babette Quezac) Lhuillier Philippe,F-28130 Chartainvilliers
SG 6 Anke vom Siedlerhaus 2275463, 16.11.11, (Yoyo Worringer Rheinaue - Arriba Agilulf) Forster Alexander,90607 Rückersdorf
SG 7 Yessica von Modithor 2276685, 12.01.12, (Peik Holtkämper Hof - Gloria Modithor) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
SG 8 Coca Cola v. Hause Schlosser RKF 3290144, 28.02.12, (Bandito Ersten Platz - Nikta Hause Schlosser) Kuznetsov Sergey,RU-354008 Sochi
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Ken vom Team Baierblick 2283400, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
VV 2 Endar zur Medbacher Mühle 2282630, 27.06.12, (Kojak Medbacher Mühle - Annabell Medbacher Mühle) Winkler Franz,91356 Kirchehrenbach
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
VV 1 Kimba vom Team Baierblick 2283403, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Zecke von Modithor 2276689, 03.01.12, (Nino Tronje - Johanne Modithor) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Luci von WeCo 2276532, 19.10.11, (Furbo kleinen Ranch - Babe WeCo) Fuchs-Blüml C. & Gerstenberger M.,91077 Neunkirchen
SG 2 Princess vom Markt Wernberg 2270408, 19.07.11, (Sultan Jahnhöhe - Joelle Markt Wernberg) Ramirez Oscar,US-96744 Kaneohe
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Sultan vom Zellergrund 2275010, 05.11.11, (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Sally vom Zellergrund 2275012, 05.11.11, (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:28 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 01.05.2013 OG-Bretten-Rinklingen e.V. (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
V 1 *Enosch v. Amasis 2258762, 05.02.09, SchH3 (Ober Bad-Boll - Bali Amasis) Häussler Hans,74653 Künzelsau
V 2 *Iliano vom Fichtenschlag 2241909, 03.09.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
V 3 *Onex aus der Mövenstraße 2230871, 22.01.09, SchH3 (Boss Oxsalis - Nanni Mövenstraße) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 4 Totilas von Alcudia 2264661, 14.03.11, IPO1 (Furbo kleinen Ranch - Wesni Zenteiche) Bernlöhr Lars,74538 Rosengarten
SG 1 *Yankee vom Kapbusch 2217637, 06.04.08, IPO2 (Falko Kapbusch - Bana Schloß Veitenstein) Hönig Joachim,75233 Tiefenbronn
SG 2 Theisen vom Bründelweg 2252553, 22.04.10, IPO1 (Joker Ketscher Wald - Ronda Bründelweg) Blank Rudolf,74889 Sinsheim
SG 3 Torga vom Bründelweg 2252557, 22.04.10, IPO1 (Joker Ketscher Wald - Ronda Bründelweg) Irsigler Herbert,74931 Lobbach
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
V 1 *Lara von der Zenteiche 2260722, 25.11.10, IPO1 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc
V 2 *Quarta z Lipe Moravia 2289936, 20.03.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Jela Lipe Moravia) Bernlöhr Lars,74538 Rosengarten
V 3 Faya von Melanchthon 2259897, 09.10.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
V 4 Warinka von der Rieser Perle 2269174, 16.02.11, IPO1 (Franco Kuckucksland - Tami Rieser Perle) Schneider Hans-Jürgen & Schneider Marc
V 5 *Aika vom Tankgraben 2248688, 26.09.09, IPO1 (Panjo Kirschental - Zotti Tankgraben) Vogel Bernd,76287 Rheinstetten
V 6 Tara von Alcudia 2264662, 14.03.11, IPO1 (Furbo kleinen Ranch - Wesni Zenteiche) Stieger Willi & Bernlöhr Lars,86830 Schwabmünchen
V 7 *Henni von der Brossmerhöhe 2202128, 05.02.07, SchH2 IPO3 (Eiko Brossmerhöhe - Fanny Brossmerhöhe) Schwörer Andreas,79341 Kenzingen-Nordweil
SG 1 Astra Crveni Mayestoso 2281795, 25.04.11, IPO1 (Xarek Salztal-Höhe - Ondra Salztal-Höhe) Vogel Marco,36157 Ebersburg
SG 2 Jade vom Stoffelblick 2224938, 17.08.08, IPO1 (Ken Posthorn - Flocke Stoffelblick) Müksch Reinhold,75015 Bretten
Junghundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 *Pepe von der Zenteiche 2270589, 19.06.11, IPO1 (E'U2 Petite Laeticia - Amy Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc
SG 2 Germo vom Haus Pekrahn 2266922, 14.05.11, IPO1(2) (Tex Poxdorfer-Tannenhof - Alexa Haus Pekrahn) Lang Robert,68789 St. Leon-Rot
SG 3 Thor von Vierhundert Hertz 2270313, 03.08.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
SG 4 Gando vom Schloss Balgheim 2273362, 24.10.11, (Pizzaro Bad-Boll - Bonny Schloss Balgheim) Straub Raffaela,78603 Renquishausen
SG 5 Duke vom Arnsberger Klosterberg 2271806, 20.05.11, (Peru Harten - Scana Arnsberger Klosterberg) Raatz Dieter,76437 Rastatt
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Kenda von Melanchthon 2271695, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 2 Selma von Vierhundert Hertz 2268761, 31.05.11, IPO1 (Wallaby Kapellenberg - Daika Rheinhöhe) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
SG 3 Ronja vom Sommerrod 2268315, 22.05.11, (Walker Monsato - Hilary Hammelsbacher Hof) Kubinski Klaus,68804 Altlußheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Vito vom Messebau 2278672, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Kötters Walter & Riefling Wolfgang
SG 2 Nox von Melanchthon 2277013, 01.01.12, (Etoo Wattenscheid - Nathalie Alcudia) Bernlöhr Lars,74538 Rosengarten
SG 3 Herz von Media 2276645, 03.01.12, (Lennox Regina Pacis - Wesna Media) Baranja Branko,73614 Schorndorf
SG 4 Jaro vom Hundegarten 2280294, 28.04.12, (Wobo Regina Pacis - Queen Valle d'Itria) Gembries Karlheinz,74080 Heilbronn
SG 5 Olex von Melanchthon 2278209, 04.02.12, (Ustinov Römerland - Viki Feetback) Krell Hermann,
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Luzie zum Turmacker 2277761, 02.03.12, (Hagadahls Figo - Acky Turmacker) Zintl Josef,89350 Dürrlauingen
SG 2 Haiti du Val D'Anzin LOF 657066/0, 10.03.12, (Fulz Zenevredo - Flora Val D'Anzin) Motz Michel & Trentenaere Eric
SG 3 Queenie von Melanchthon 2281504, 10.04.12, (Fulz Zenevredo - Zad Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 4 Tany Feetback JR 739671, 10.12.11, (Turko Gold Shark - Ali Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 5 Eyleen von der Schmietränke 2273808, 04.11.11, (Tiger Sonnenhaus - Quantina Elzmündungsraum) Rath Alexander,75015 Bretten
SG 6 Ronda von der Zenteiche 2275331, 07.12.11, (Enosch Amasis - Enya Zenteiche) Kubinski Klaus,68804 Altlußheim
SG 7 Olina aus dem Haus Zygadto 2278437, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Eckstein Philippe,F-67160 Oberlauterbach
SG 8 Hira vom Schloss Balgheim 2279226, 13.04.12, (Ober Bad-Boll - Bonny Schloss Balgheim) Winze Erwin,78582 Balgheim
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
VV 1 York von Vierhundert Hertz 2282555, 26.05.12, (Etoo Wattenscheid - Jascha Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Halke du Val D'Anzin LOF 659917/0, 20.05.12, (Labo Schollweiher - Bora Domaine du Four Blanc) Kistler David & Trentenaere Eric,F-67720 Weyersheim
VV 2 Chelzi vom Westervenn 2281142, 04.05.12, (Labo Schollweiher - Zimba Westervenn) Friedrichs Arthur,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Hannibal von der Ullenburg 2270181, 28.07.11, (Guccy Heinrichplatz - Xena Ullenburg) Gartner Theresia,77886 Lauf
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Dr. Lauber Wolfgang
SG 1 Quincy von Melanchthon 2281502, 10.04.12, (Fulz Zenevredo - Zad Feetback) Renschler Katharina-Isabell,71735 Nussdorf
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Anni vom Sonnenhaus 2284261, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Olga Sonnenhaus) Hensel Tanja,77815 Bühl _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:29 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 05.05.2013 OG-Hainstadt (LG8)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
V 1 *Opus v. Radhaus 2269745, 27.08.09, SchH2 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
V 2 *Dick vom glaser Hexensturm 2260400, 11.04.10, SchH2 IPO3 (Furbo Achei - Dina stillen Rain) Miksch Wolfgang,79736 Rickenbach
V 3 *Hevin von Blue-Rose 2226280, 09.10.08, SchH3 (Nick Holtkämper Hof - Ghana Blue-Rose) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
V 4 *Falco von der Burg Balduin 2250173, 29.01.10, IPO2 (Morret Holtkämper Tor - Elli Fichtenspitze) Lenau Karl,65558 Balduinstein
V 5 *Jonny von Blue-Rose 2256532, 18.08.10, IPO2 (Gigolo Bärenschlucht - Ghana Blue-Rose) Bäcker Harald,63179 Obertshausen
V 6 *Campino von der wilden Horde 2244053, 27.10.09, IPO3 (Chuk Körrlache - Alice wilden Horde) Scheika Jens,63796 Kahl am Main
V 7 (*)Unar vom Hochheimer Stein 2230186, 31.12.08, IPO3 (Arkym schönen Kaiserpfalz - Hanuta Wolfsblick) Stark Oliver,55246 Mainz-Kostheim
V 8 *Gardy vom Cap Arkona 2244989, 24.10.09, IPO2 (Vasco Val des Hurles Vent - Donna Rabenturm) Mayer Mandy,65620 Waldbrunn-Hausen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
V 1 Dana von Veterinaria 2266635, 27.04.11, IPO2 (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Staab Elke-Lore,63165 Mühlheim
V 2 *Evita von der Burg Balduin 2237611, 02.06.09, SchH1 IPO3 (Peik Holtkämper Hof - Elli Fichtenspitze) Hallaschka Eva,65558 Balduinstein
V 3 Gana von der Lars-Aue 2264051, 31.12.10, IPO1 (Fanto Alto Ofanto - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
V 4 *Isabelle von Blue-Rose 2234708, 18.04.09, SchH1 (Panjo Kirschental - Grace Blue-Rose) Mayer Mandy,65620 Waldbrunn-Hausen
V 5 Emma vom Wasserloser-Adler 2259578, 01.11.10, IPO1 FH1 (Paul Bierstadter Hof - Finca Kirschental) Adler Friedolin,63755 Alzenau
V 6 Heaven vom Haus Sperisen SHSB 687343,04.02.10,(IPO1) (Paul Bierstadter Hof - Finca Kirschental) Adler Friedolin,63755 Alzenau
V 7 Amy von der Konradskapelle 2259889, 26.11.10, (IPO1) (Kondor Lachtewasser - Biene Durbacher Schloß) Müller Wolfgang,56072 Koblenz
SG 1 Edda von der Schiffslache 2237468, 17.05.09, IPO1(2) (Uno Stadtfeld - Zora Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
Junghundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Arrex vom Westervenn 2270573, 07.06.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Jürgens Ralf,33758 Schloß Holte-Stukenbrock
SG 2 Uran vom Wolfsbruch 2271560, 11.08.11, (Yoker Westervenn - Mary Poxdorfer-Tannenhof) Bausch Johan Emile,69181 Leimen
SG 3 Knox du Triangle Magique LOSH 1104771, 08.09.11, (Hasko Mohnwiese - Gini Triangle Magique) Schweickert Hans,64579 Gernsheim
SG 4 Dog zur Krombach 2268808, 07.05.11, (Aslan Teufelsbädern - Derbie Krombach) Ehrhardt Thomas,36329 Romrod
SG 5 Eiko vom Mäusbuck 2267224, 07.05.11, (Eric Haus Kullmann - Bille Wannaer Höhen) Schneider Gerhard,97342 Marktsteft
SG 6 Pit vom Goldboehl 2267023, 22.05.11, (Zico Adelegg - Ines Goldboehl) Kaspar Stefan,67071 Ludwigshafen
SG 7 Tarot von der Kinzigau 2273229, 02.10.11, (Zeus Weinbergblick - Qwendi Kinzigau) Gottlieb Birgit,63505 Langenselbold
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Ulivia von der Kahler Heide 2280148, 15.10.11, (IPO1) (Ypsilon Lärchenhain - Latini Quartier Latin) Reims Gerd,63505 Langenselbold
SG 2 Jessy vom Weihertürchen 2274231, 01.11.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Bera Weihertürchen) Stork Werner,63225 Langen
SG 3 Heaven von der Lars-Aue 2272712, 19.07.11, (Italo Casa Nobili - Coffee Lars-Aue) Kühnemann Lars,04600 Altenburg
Jugendklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Sascha vom Kuckucksland 2276995, 24.01.12, (Opus Radhaus - Bella Kuckucksland) Grünewald Ottmar & Röder Kai,63263 Neu-Isenburg
SG 2 Chocker von Domus Regia 2279407, 14.03.12, (Landos Quartier Latin - Arielle Oxsalis) Lohnes Christoph,64385 Reichelsheim
SG 3 Rasko von Waterloo 2276134, 18.12.11, (Landos Quartier Latin - Yana Rapicar) Lorösch Eugen Hartmut,63526 Erlensee
SG 4 Ninja von der Borngasse 2277675, 26.12.11, (Dusty Baumgarten - Jaimie Borngasse) Finder Engelbert,63546 Hammersbach
SG 5 Cole vom Salztalblick 2276471, 11.01.12, (Orry Klopferle - Wesska Salztalblick) Lukas Ivonne,63517 Rodenbach
SG 6 Esko vom Arolser Holz 2274592, 18.11.11, (Bomber Wolfsheim - Questa Arolser Holz) Hergert Günter,63639 Flörsbachtal
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Kylie von Rekas 2276580, 20.01.12, (Lennox Regina Pacis - Heaven Rekas) Heimbrodt Norbert,36151 Burghaun
SG 2 Daggi vom Moorbach 2275458, 11.12.11, (Hatto Hühnegrab - Nele Wimbach-Schloß) Krause Werner,36151 Burghaun
SG 3 Ginger vom Wolfstanz 2276459, 31.12.11, (Amigo Wolfstanz - Georgina Wölfen) Stern Vera,61389 Schmitten
SG 4 July von der Sigisliebe 2278479, 26.03.12, (Diego Waisagrund - Mona Mohnwiese) Lehretz Nadine,55252 Mainz-Kastel
SG 5 Enja vom Arolser Holz 2274596, 18.11.11, (Bomber Wolfsheim - Questa Arolser Holz) Hergert Steffen,63639 Flörsbachtal
SG 6 Caja vom Salztalblick 2276472, 11.01.12, (Orry Klopferle - Wesska Salztalblick) Dirschbacher Julia,97437 Haßfurt
SG 7 Nuri vom Seeheimer Wald 2276451, 02.01.12, (Olek Maineiche - Ricky Österfeld) Schurig Erwin,64342 Seeheim-Jugenheim
SG 8 Lou von der Maineiche 2273980, 14.11.11, (Olek Maineiche - Raika Maineiche) Mahr Hugo,60599 Frankfurt
U Hailey von der Schiffslache 2281102, 01.05.12, (Leon Staatsmacht - Ihsie Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
VV 1 Enrico von der Nadine 2280456, 09.05.12, (Lennox Regina Pacis - Latini Quartier Latin) Stumpf Nadine, Griesheim
VV 2 Valdo von der Mörscht 2281933, 06.06.12, (Gismo Casselswald - Ussi Mörscht) Klitsch Klaus,64319 Pfungstadt
VV 3 Aragon von den Bieberer Auen 2281899, 21.05.12, (Olennox Salztalblick - Ashly Flutgraben) Dombrowski Andrea,63073 Offenbach am Main
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
VV 1 Elba von der Nadine 2280457, 09.05.12, (Lennox Regina Pacis - Latini Quartier Latin) Stumpf Nadine,64347 Griesheim
VV 2 Vinni von der Mörscht 2281941, 06.06.12, (Gismo Casselswald - Ussi Mörscht) Klitsch Klaus,64319 Pfungstadt
VV 3 Face vom Eichbaum 2281602, 12.06.12, (Eliot Prevent - Maxi Eichbaum) Vogel Sylvia,63069 Offenbach
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
V 1 *Worenus von der Kahler Heide 2203736, 29.05.07, SchH2 IPO3 (Vegas Haut Mansard - Igris Kahler Heide) Reims Gerd,63505 Langenselbold
V 2 *Darius von der Römerhalde 2241235, 29.07.09, SchH1 IPO3 (Ando Römerhalde - Rike Turmacker) Schreiner Willi,63179 Obertshausen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Oeser Dieter
SG 1 Moro von Rapicar 2268241, 07.06.11, (Sultan Jahnhöhe - Yana Rapicar) Menzel Mandy,63526 Erlensee
SG 2 Dingo vom Holtkämper Hof 2270951, 10.08.11, (Peik Holtkämper Hof - Bella Nordteich) Baur Rainer,63165 Mühlheim _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:30 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 04.05.2013 OG-Bad Buchau (LG13)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
V 1 *Lennox vom Hofjägerhaus 2236452, 02.02.09, SchH1 IPO3 (Unkas steilen Ufer - Jina Haus Munsingerdunn) Leder Nadja & Britsch Alfons,76297 Stutensee
V 2 Chack vom steilen Ufer 2245633, 30.07.09, IPO1 (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer) Matros Brunhilde,88422 Betzenweiler
V 3 *Vin von der Liebeswarte 2248999, 28.01.10, IPO3 (Ober Bad-Boll - Quena Liebeswarte) Späth Heinz & Bauer Markus,89233 Neu-Ulm
V 4 *Branko vom Petersfels 2213213, 15.01.08, SchH1 IPO3 (Ghandi Baronenwald - Ronda Mainaublick) Jäckle Corina,78579 Neuhausen ob Eck
V 5 Klitschko vom Mittenhauser Hof 2260528, 27.11.10, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Quini Mittenhauser Hof) Fuchs Friedrich,89607 Emerkingen
V 6 *Amigo von Dragon 2235909, 20.03.09, IPO1 (Clinten Holtkämper See - Unda Gletschertopf) Marchese Salvatore,72510 Stetten
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hohmann Harald
V 1 *Quarta z Lipe Moravia 2289936, 20.03.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Jela Lipe Moravia) Bernlöhr Lars,74538 Rosengarten
V 2 *Tara vom Gronachtal 2242870, 10.09.09, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Ronja Gronachtal) Kern Anja,74589 Satteldorf
V 3 *Anschie vom steilen Ufer 2233608, 26.12.08, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Manu steilen Ufer) Britsch Alfons,88521 Ertingen
V 4 *Raja vom Haus Clanora 2256574, 03.07.10, IPO1 (Veron Externstein - Xenti Farbenspiel) Schmidt Tamara,88371 Ebersbach-Musbach
Junghundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Gerry vom steilen Ufer 2270601, 18.07.11, (Xero steilen Ufer - Manu steilen Ufer) Schwichtenberg Christoph,88427 Bad Schussenried
SG 2 Lee vom Demenhof 2268864, 07.07.11, (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Marchese Salvatore,72510 Stetten
G 1 Inouk v. Schloss Forstegg SHSB 705802, 03.11.11, (Georg Lupus in fabula - Emba Andi) Wieland Markus,CH-9467 Frümsen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hohmann Harald
G 1 Ira v. Schloss Forstegg SHSB 705807, 03.11.11, (Georg Lupus in fabula - Emba Andi) Locher-Kuster Gabriele,CH-9450 Lüchingen
G 2 Indy v. Schloss Forstegg SHSB 705806, 03.11.11, (Georg Lupus in fabula - Emba Andi) Wieland Markus,CH-9467 Frümsen
Jugendklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Vito vom Messebau 2278672, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Riefling Wolfgang & Kötters Walter,63526 Erlensee
SG 2 Dustin von der Kupferhälde 2277531, 03.02.12, (Lennox Hofjägerhaus - Emy Hanneß) Beschorner Jürgen,88212 Ravensburg
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Luzie zum Turmacker 2277761, 02.03.12, (Hagadahls Figo - Acky Turmacker) Zintl Josef,89350 Dürrlauingen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hohmann Harald
VV 1 Karmen Feetback JR, 15.05.12, (Ton Feetback - Unka Feetback) Pesic Goran & Ostojin Dunja,RS-11126 V.M.Lug
VV 2 Fanny vom Petersfels 2285104, 09.06.12, (Dancer Amasis - Ronda Mainaublick) Jäckle Elke,78579 Neuhausen ob Eck
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Hank vom bösen Michel 2281057, 16.10.11, (Lennox Hofjägerhaus - Desphina Holtkämper See) Britsch Alfons,88521 Ertingen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Wilko vom Oleander-Brunnen 2276812, 25.01.12, (Xano kleinen Birke - Franka Julianenweg) Soder Beate,88356 Ostrach _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:31 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 01.05.2013 OG-Oppenheim e.V. (LG10)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 *Team Marlboro Janko 2281475, 15.09.10, IPO3 (Renzo Holtkämper See - Cayira's Froyha) Bischoff Olaf & Johansen Arne,49844 Bawinkel
V 2 *Maffey vom Quartier Latin 2251739, 12.01.10, SchH3 (Dux Glockenheide - Eireen Aurelius) Maxein Werner & Gabriel Dirk,56566 Neuwied
V 3 *Waron vom Hasenborn 2265532, 21.11.10, IPO1 (Yukon Bastillie - Tjara Hasenborn) Seiffert Jürgen,56564 Neuwied
V 4 *Hump vom Angelbaum 2212834, 19.06.07, SchH1 (Devil Angelbaum - Yonka Lilienthalstraße) Haß Evelyn,53757 Sankt Augustin
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 Molly von der Noriswand 2262407, 05.01.11, IPO1 (Boomer Polarstern - Winona Noriswand) Mross Pia,56112 Lahnstein
V 2 *Bea von den Pharaonen 2243448, 04.10.09, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Cleo Stüterberg) Finkenauer Anita & Wacker Dieter,55234 Wahlheim
V 3 *Donata von Veterinaria 2266639, 27.04.11, IPO1 (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Krafzel Margret,97204 Höchberg
V 4 Tramella Freya EKC AM01518002, 28.03.11, (IPO1) (Arex Wilhelmswarte - Tramella Nokia) Binden Susan,GB-* Chelmsford, Essex CM3 6RF
SG 1 Fee vom alten Lindenstumpf 2256434, 02.08.10, IPO3 (Falko Gimpelwald - Biggy Castra Regina) Altendorf Reinhardt,51545 Waldbröl
Junghundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 *Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, IPO2 (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
SG 2 Arrex vom Westervenn 2270573, 07.06.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Riva Königsgarde) Lewald Beatrice & Jürgens Ralf
SG 3 Quinzy vom Angelbaum 2272543, 31.08.11, (Boomer Polarstern - Hazzel Angelbaum) Hinkel Jürgen & Haß Evelyn,55278 Uelversheim
SG 4 Ares vom Geiersbühl 2267984, 25.05.11, (Trojan Staatsmacht - Skyla Geefacker) Chmelarz Petra,65428 Rüsselsheim
G 1 Arek von Pentavita 2267537, 20.05.11, (Leon Staatsmacht - Inka Casamano) Wolter Alexandra,
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 *Wendy von der Grafschaft Mark 2271005, 31.08.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Exe Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
SG 2 Jessy vom Weihertürchen 2274231, 01.11.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Bera Weihertürchen) Stork Werner,63225 Langen
SG 3 Unna vom Mühlenblick 2268408, 11.05.11, (Remo Fichtenschlag - Holly Mühlenblick) Sobiech Heather,N-3470 Slemmestad
Jugendklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Willas vom Grafenbrunn 2275682, 12.12.11, (Tyson Köttersbusch - Jane Grafenbrunn) Scheerer Dirk,56357 Geisig
SG 2 Zip vom Hasenborn 2277200, 07.01.12, (Franco Kuckucksland - Tjara Hasenborn) Seiffert Jürgen,
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Yola vom Schloß Schubert 2277161, 06.11.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quena Schloß Schubert) Gleiß Markus,A-3452 Atzenbrugg
SG 2 Penny aus dem Haus Zygadto 2279601, 14.03.12, (Sem Seprio - Xanthia Haus Zygadto) Zygadto Karl-Heinz,68642 Bürstadt
SG 3 Chanell von den Pharaonen 2280818, 30.04.12, (Isko Hühnegrab - Bea Pharaonen) Finkenauer Anita,55234 Wahlheim
SG 4 Jana vom Gründauer Hain 2275648, 19.12.11, (Etoo Wattenscheid - Florence Gründauer Hain) Bauer Gerhard & Steiner Gabriele,67547 Worms
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
VV 1 Esko v. Burg Julia NHSB, 17.06.12, (Gismo Casselswald - Nana Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
VV 2 Faustus von Bischof Metzger 2281424, 31.05.12, (Nino Tronje - Amira Ben Hur) Luxenburger Selina,14469 Potsdam
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 Diaz von Veterinaria 2266633, 27.04.11, IPO1 (Hevin Blue-Rose - Arriba Veterinaria) Disch Rolf & Brunschweiler Verena
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Daika von der Vallendarer Höhe 2271135, 29.07.11, (E'U2 Petite Laeticia - Naomi Seidenbach) Hildebrandt Rabea,64409 Messel
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Ciara von den Pharaonen 2280819, 30.04.12, (Isko Hühnegrab - Bea Pharaonen) Vainiontaus Riitta,FI-40800 Vaajakoski
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
VV 1 Capo von der Borkensteinermühle 2283808, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Wiedmann Michael,67590 Monsheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Casha von der Borkensteinermühle 2283811, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Bolt-Spänkuch Kathrin,97318 Biebelried
VV 2 Unna vom Angelbaum 2284502, 05.07.12, (Veneze Fernando - Julie Angelbaum) Sandler Robin,67583 Guntersblum _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:32 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 05.05.2013 OG-Gardelegen (LG19)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
V 1 *Chacco von der Freiheit Westerholt 2225244, 19.09.08, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
V 2 Zoff vom Eichenplatz 2264776, 16.02.11, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Ossi Eichenplatz) Wischalla Lutz & Polikutina Lyudmila
V 3 Team Bulle Hof Kortes 2284168, 18.03.11, IPO1(2) (Chacco Freiheit Westerholt - Team Bulle Hof Alegra) Haider Raja,PK-Lahore
V 4 Flyer vom Hägerbrunnen 2247775, 12.11.09, IPO1 (Vanos Noort - Blanche Hägerbrunnen) Blumenberg Uwe,38165 Lehre - Wendhausen
SG 1 Kimbo vom Kloster Thedinga 2259785, 15.11.10, (IPO1) (Athos Querlenburg - Carla Siegerblut) Jahnke Hans-Werner,29345 Unterlüß
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Nelli vom Zellergrund 2244948, 21.11.09, SchH1 (Joker Eichenplatz - Zeta Camporeale) Gatzke Nadine & Füller Karl-Heinz,06279 Schraplau
V 2 *Pinie vom Haus Salihin 2259423, 22.09.10, IPO1(2) (Dux Intercanina - Vivi Dongmiran) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
V 3 Venja vom kleinen Mohr 2250874, 05.03.10, IPO1 (Ben-Hur Heinrichplatz - Kati kleinen Mohr) Korzak Horst,17139 Malchin
V 4 *Ginger vom Kretzschauer Land 2259891, 22.10.10, IPO2 FH1 (Zar Schiffslache - Celly Ecke) Mohs Helmut,06449 Aschersleben
Junghundklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
SG 1 Gojko von Costa-Rica 2274166, 08.10.11, (Cap Costa-Brava - Drops guten Griff) Meyer Steffi,39517 Tangerhütte
SG 2 Vilko von der Feuersäule 2269605, 10.07.11, (Dago Weltwitz - Ultra Lommatzsch) Marchenko Dmitry,01307 Dresden
SG 3 Watson von der Schiffslache 2267746, 22.05.11, (Largo Schiffslache - Bea Schiffslache) Fischer Michael,19370 Parchim
G 1 Baldur von Schörner's Schmiede 2271638, 19.09.11, (Don Demminer Straße - Pezi Döllenwiese) Schoerner Dieter,01665 Triebischtal
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Afra vom kleinen Mohr 2268579, 01.07.11, (Urbo Leithawald - Kati kleinen Mohr) Korzak Horst,17139 Malchin
SG 2 Hilda vom Steinbusch 2268500, 21.06.11, (Finn Haus Kaerynie - Lambada Steinbusch) Pardun Marina,38448 Wolfsburg
SG 3 Betti vom schönen Trappenberg 2271739, 12.09.11, (Dago Weltwitz - Alice schönen Trappenberg) Hänsch Irene,39418 Stassfurt
Jugendklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
SG 1 Normanners Arko DKK 03272/2012, 07.02.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Normanners Noelle) Bennedbaek Pia,DK-3390 Hundested
SG 2 Earl vom Haus Iskander 2279795, 22.04.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Kimba Klostermoor) Lang Ralf & Iskander Medhat,37688 Beverungen
SG 3 Leri Chicco DKK 03647/2012, 18.02.12, (Chicco Dogshof - Clivira Lentulo) Pichler Bjerre Lena,DK-4242 Boeslunde
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Cira vom Eichenplatz 2276499, 04.12.11, (Luca Wilhelmswarte - Nelli Zellergrund) Wischalla Lutz & Gatzke Walter,06313 Wimmelburg
SG 2 Eila von Klobenwalde 2277118, 26.01.12, (Wito Brauneck - Ashley Osterberger-Land) Klaffehn Holger,39343 Ackendorf
SG 3 Jordemoderhuset's Jatzi DKK 03835/2012, 28.02.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Jordemoderhuset's Farina) Lang Ralf & Christiansen John A.,37688 Beverungen
SG 4 Ivy von Brabandt 2279319, 18.04.12, (Wito Brauneck - Hermine Osterberger-Land) Klußmann Isabell,38543 Hillerse
SG 5 Enie von Alanya 2279590, 08.02.12, (Wito Brauneck - Cessy Alanya) Henkel Christel,19386 Lübz
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Kopp Torsten
VV 1 Quinto von Pallas Athene 2283864, 25.05.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Skeidar's J'Adore) Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 2 Exter vom Team Brabandt 2283926, 20.07.12, (Wito Brauneck - Fery Brabandt) Klußmann Bernd,38543 Hillerse
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Sahry von der Freiheit Westerholt 2283767, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Hartmann Elmar & Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 2 Bailey vom Brauneck 2283128, 08.06.12, (Remo Fichtenschlag - Patty Brauneck) Holze Andrea,39116 Magdeburg
VV 3 Ayla von der Grafenburg (Ost) 2282601, 22.06.12, (Lennox Regina Pacis - Zilli Grafenburg (Ost)) Below Angelika,15328 Zechin
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Kiwi von Rekas 2276579, 20.01.12, (Lennox Regina Pacis - Heaven Rekas) Soost Stefanie,16833 Fehrbellin _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:33 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 05.05.2013 OG-Ottersweier ü. Bühl/Baden e.V. (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Karl Hans
V 1 *Yoker vom Westervenn 2239640, 11.05.09, SchH3 (Unzo Noort - Zaira Ybajo Hoeve) Bausch Johan Emile & Wüst Hans-Dieter
V 2 *Granitt vom Osterberger-Tal 2263266, 26.12.10, IPO3 (Fulz Zenevredo - Anka Osterberger-Tal) Wortmann Dirk & Müller Hinrich,49504 Lotte
V 3 *Pernod vom Heinrichplatz 2245369, 07.08.09, SchH3 FH1 (Remo Fichtenschlag - Juma Heinrichplatz) Müller Joachim,74722 Buchen
V 4 *Balu vom Abtei-Eck 2257758, 01.10.10, IPO3 (Hatto Hühnegrab - Anka Abtei-Eck) Willand Gerhard & Sigmund Konrad,64839 Münster
V 5 *Digger de la Petite Laeticia LOF 617562, 07.08.08, Brevet (Markus Status quo - Ulena Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
V 1 *Brenda Team Agrigento 2239970, 09.08.09, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Brendana Batu) Schweikert Kerstin,68753 Waghäusel
V 2 *Uschi vom Rauhtal 2260978, 03.10.10, IPO2 (Sirio Rauhtal - Zora Arminius 2000) Sturm Helmut,64757 Rothenberg
Junghundklasse Rüden, Richter: Karl Hans
SG 1 Unkas vom Osterberger-Land 2273674, 26.09.11, (Mentos Osterberger-Land - Nana Drei Birkenzwinger) Wortmann Dirk & Petersen Rolf,49504 Lotte
SG 2 Duke vom Arnsberger Klosterberg 2271806, 20.05.11, (Peru Harten - Scana Arnsberger Klosterberg) Raatz Dieter,76437 Rastatt
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Dina von der OG Burscheid 2271832, 20.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Furia Casa Beggiato) Henner Daniel & Breinlen Philippe
SG 2 Xillia vom Sonnenhaus 2269428, 14.07.11, (Tiger Sonnenhaus - Laura Sonnenhaus) Bäuerle Joachim,77815 Bühl
SG 3 Flocke vom Haus an der Schiene 2270095, 01.08.11, IPO1 (Atos Agrigento - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg & Fey Hermann,68519 Viernheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Karl Hans
SG 1 Nick vom Hanneß 2274560, 27.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Elexa Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 2 Sando zum Gigelsfelsen 2283259, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Augspurger Nicole,69437 Neckargerach
SG 3 Carlos Team Carrubba ROI 12/66201, 14.03.12, (Paer Blue-Iris - Wana Casa Beggiato) Carrubba Pierluigi,I-21010 Brezzo di Bedero (VA)
SG 4 Ibo von der Urbecke 2274726, 30.11.11, (Yoker Westervenn - Cina Urbecke) Bausch Johan Emile & Wüst Hans-Dieter
SG 5 Olex von Melanchthon 2278209, 04.02.12, (Ustinov Römerland - Viki Feetback) Krell Hermann,76532 Baden-Baden
G 1 Hulk vom Leipheimer Moor 2282708, 09.04.12, (Kerry Trumelo - Frieda Lorenzstraße) Schaible Norbert,77866 Rheinau
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Naomi vom Hanneß 2274563, 27.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Elexa Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 2 Ida Team Gaudi LOI 1270407, 12.03.12, (Ober Bad-Boll - Vale Achei) Petti Gennaro,I-83028 Serino (AV)
SG 3 Gelinote du Val D'Anzin LOF 654740, 13.11.11, (Iliano Fichtenschlag - Betty Val D'Anzin) Trentenaere Eric & Henner Daniel,F-Fontenay
SG 4 Rika zum Gigelsfelsen 2277112, 21.11.11, (Etoo Wattenscheid - Priska Sommerrod) Sigmund Konrad,69437 Neckargerach
SG 5 Gandy de la Petite Laeticia LOF, 15.12.11, (E'U2 Petite Laeticia - Elena Petite Laeticia) Breinlen Philippe,F-88360 Rupt-sur-Moselle
SG 6 Olina aus dem Haus Zygadto 2278437, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Eckstein Philippe,F-67160 Oberlauterbach
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Karl Hans
VV 1 Andy vom Sonnenhaus 2284258, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Olga Sonnenhaus) Ploschka Franz,77815 Bühl
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
VV 1 Karla vom Wutachtal 2282522, 15.05.12, (Hagadahls Figo - Wilma Wutachtal) Send Peter & Schuler Hans-Peter,68519 Viernheim
VV 2 Eva Team Carrubba ROI 12/110764, 10.06.12, (Ustinov Römerland - Pischa Valcuvia) Carrubba Pierluigi,I-21010 Brezzo di Bedero (VA)
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Karl Hans
SG 1 Charly von den Klosterspatzen 2280923, 20.03.12, (Yoker Westervenn - Uschi Turmacker) Sauer Jürgen,77833 Ottersweier
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Carlie von Kirchlengern-Nord 2277240, 28.01.12, (Etoo Wattenscheid - Fraya Ritterberg) Silger Marc,32278 Kirchlengern
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
VV 1 Anni vom Sonnenhaus 2284261, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Olga Sonnenhaus) Hensel Tanja,77815 Bühl _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:34 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 09.05.2013 OG-Ottenstein (LG6)
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Yankee vom Feuermelder 2255307, 22.04.10, IPO2 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Ute,34590 Wabern
V 2 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Handoko Kevin,ID-60251 Surabaya
V 3 Xano von der Werther-Mühle 2261803, 20.11.10, (IPO1) (Ober Valcuvia - Brixie Finkenschlag) Dreiser Peter,47551 Bedburg-Hau
V 4 *Luka von der Achimer Vahr 2242044, 02.08.09, SchH2 IPO3 (Yerom Haus Salihin - Kimba Achimer Vahr) Friedrichs Karl-Heinz,45731 Waltrop
V 5 (*)Andy vom Zschaitzer Land 2267560, 14.03.11, IPO1 (Harry Real Favorita - Lillifee Venusmond) Freese Axel,04720 Zschaitz
V 6 *Quarz von der Schiffslache 2258300, 21.09.10, IPO3 (Balko Teufelskehle - Bea Schiffslache) Clegg Marilies,33102 Paderborn
V 7 *Champ vom Kuß Pättchen 2242166, 18.09.09, SchH1 IPO2 (Jimbeam Talka Marda - Lenny Klinkenhagen) Liskamm Nico,44369 Dortmund
V 8 *Vayt vom Sternbusch 2253010, 01.06.10, IPO3 FH1 (Attila Gleisdreieck - Urmel Sternbusch) Blanke Nina,46325 Borken
V 9 Yohn-Boy von den Wannaer Höhen 2251505, 12.03.10, IPO3 (Aricco Wolfsheim - Robbyn Otto Maigler See) Czech Monika,50321 Brühl
V 10 *Horror von der Ottensteiner Festung 2240160, 17.07.09, SchH1 IPO3 (Qliff Pendel Bach - Grille Ottensteiner Festung) Lendering Sylvia,48599 Gronau
V 11 *Higgins von der Ottensteiner Festung 2240159, 17.07.09, SchH1 IPO3 (Qliff Pendel Bach - Grille Ottensteiner Festung) Vortkamp Beate,48703 Stadtlohn
V 12 *Jack Johnson vom Moosheider Teich 2228489, 09.11.08, SchH1 IPO3 FH1 FH2 (Vulkan Stadtfeld - Wanni Cap Arkona) Bergmann Günter,49143 Bissendorf
V 13 Aro vom Hunde-Hager 2258655, 09.09.10, IPO1 (Isko Schiffslache - Mara Sintherner Kirchgasse) Krawczyk Walter,42477 Radevormwald
V 14 Aragon an der Borg 2265181, 04.04.11, (IPO1) (Drago Patriot - Chakira Schwedensteg) Ostendorf Robert,49497 Mettingen
V 15 *Hinnerk vom Döllenwiesestamm 2248904, 02.03.10, IPO3 (Eric Schnapstanne - Bessie Ledererturm) Kollmuß Sandra,58453 Witten
SG 1 Jerry v. Kandonckhof LOSH 1077748, 16.04.10, (IPO1) (Bosco Hagenmühle - Angie Siebengebirgsperle) Wicharz Paul,53639 Königswinter
SG 2 *Veit vom Haus Kasfeld 2250490, 08.12.09, SchH2 IPO3 (Yogi Schiffslache - Heydi Sportpark) Saßen Katrin,45309 Essen
SG 3 Vago vom Nonnenbachtal 2255141, 01.06.10, IPO1 (Eliot Prevent - Jara Klinkenhagen) Könning Reinhard,48703 Stadtlohn
SG 4 Phil von der Schiffslache 2259064, 29.08.10, IPO1 (Isko Schiffslache - Nena Schiffslache) Blenkers Marion,46509 Xanten
G 1 Cliff vom Wolfsdreieck 2250380, 21.03.10, IPO1 (Grisu MaKeRa - Franca kleinen Schutz) Schuster Gerhard,71711 Murr
G 2 Casch vom Haus Lohe 2202141, 14.06.07, SchH3 IPO3 FH1 IPO-FH FH2 (Jambo Schmiedegarten - Betty WAKAN TANKA) Schmidt Sandra, Iserlohn
G 3 Endor vom wilden Süden 2246930, 09.12.09, (IPO1-3) (Cheker Döllenwiese - Percie Haus Frommer) Smits MFM,NL- Oldenzaal
G 4 Jari v. h. Poerrumshof NHSB 2696727, 24.03.08, (IPO1) (Alonso dunklen Eiche - Ginger Herdgang) Lurvink T. & Lurvink-Broekman F.
G 5 Natesan vom Staufener Schloßberg 2262025, 07.01.11, IPO2 FH1 FH2 (Zico Adelegg - Josy Staufener Schloßberg) Schäfer Iris,52396 Heimbach
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salihin Budiman & Wolff Sarah,58300 Wetter
V 2 *Taya vom Haus Cerba 2236240, 09.05.09, SchH1 IPO2 (Vanos Noort - Petty Haus Cerba) Cerba Ingeborg,34576 Homberg-Berge
V 3 *Xena von Nimbus 2246025, 22.10.09, IPO1 (Eon Nimbus - Fränzi Radsieksbeeke) Gatz Carola & Friedrichs Heinz,44627 Herne
V 4 *Acris vom Altenfeldsdeich 2251381, 13.04.10, IPO3 (Mexx Hessenstein - Ayu Patriot) Ostendorf Manfred,48599 Gronau-Epe
V 5 Abby an der Borg 2265185, 04.04.11, IPO1 (Drago Patriot - Chakira Schwedensteg) Berger Stefan,48145 Münster
V 6 *Fine vom Haus Iris 2211254, 01.12.07, SchH2 IPO3 (Duke Schäferliesel - Yule Haus Iris) Hahn Melanie,45329 Essen
V 7 (*)Orka vom Grauen Teufel 2244129, 21.08.09, IPO1 (Fighter Grauen Teufel - Imani Macohof) Steinberg Eva,48653 Coesfeld
V 8 Altesse von Gawall 2239238, 18.07.09, IPO2(3) (Uras schwarzen Nister - Merle T-Kö) van Hal Gonneke,NL-7081 HR Gendringen
V 9 Ombra vom Erlenbusch 2248565, 18.02.10, IPO1 (Franco Zdenkovo dvora - Jawa T-Kö) Brockhues Agnes,48432 Rheine
V 10 Abigail vom Great Digger 2261118, 11.12.10, (IPO1) (Jack Eichendorffsiedlung - Evolet Sieben-Teufelsturm) Pöpsel Gudrun,59320 Ennigerloh-Westkirchen
V 11 *Evitas von der Schiffslache 2237471, 17.05.09, IPO1(2) (Uno Stadtfeld - Zora Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
V 12 *Onja vom Hessenstein 2216046, 15.03.08, SchH2 IPO3 (Javir Talka Marda - Gina Hessenstein) Kaleske Klaus,46244 Bottrop
V 13 Wayda vom Haus Vortkamp 2255262, 30.06.10, (IPO1) (Hunter Schelmenturm - Questa Haus Vortkamp) Vortkamp Ludger,48703 Stadtlohn
V 14 Wylde Dinky v. Haus Silma NHSB 2814008, 16.10.10, (IPO1) (Leon Staatsmacht - Mayca Haus Silma) Erne Casper,NL-7532 XB Glanerbrug
V 15 *Ihsie von der Schiffslache 2244580, 26.10.09, SchH1 IPO2 (Bego Brigar - Hannah Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
V 16 *Qwienie von der Schiffslache 2258306, 21.09.10, IPO2 (Balko Teufelskehle - Bea Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
SG 1 Urma vom Haus Cerba 2242815, 18.08.09, (IPO1) (Yerom Haus Salihin - Perle Haus Cerba) Völkmann Heidi,58454 Witten
SG 2 Caja vom Waterfall 2229977, 05.10.08, IPO1 (Qliff Pendel Bach - Centa Killertalschanze) Rode Andrea,48599 Gronau
SG 3 Yuma von der Dellwiger Grenze 2257755, 28.07.10, IPO2 (Bomber Wolfsheim - Ora Dellwiger Grenze) Tacke-Mensing Josef,48683 Ahaus
SG 4 Kaya v. h. Poerrumshof NHSB 2819285, 03.12.10, (IPO1) (Alonso dunklen Eiche - Hiska Poerrumshof) Lurgvink T. & Lurvink-Broekman F.
G 1 Bounty vom schwarzen Baghiro 2265083, 15.01.11, IPO1 (Nolan alten Wingertshaus - Armanie schwarzen Baghiro) Kerkdyk Bernd,48691 Vreden
Junghundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Ulk vom Schloß Weitmar 2274232, 04.10.11, (Bix Arlett - Simba Schloß Weitmar) Kepper Wilhelm,44797 Bochum
SG 2 (*)Conner aus Westenfeld 2268290, 18.06.11, IPO1 (Nino Tronje - Tracy Wattenscheid) Klimmek Roland,44867 Bochum
SG 3 (*)Manni von der Ostfriesischen Thingstätte 2268436, 14.06.11, IPO3 (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Abby Ostfriesischen Thingstätte) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 4 (*)Yoomer von der Werther-Mühle 2267900, 02.06.11, (IPO1) (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
SG 5 Qby vom Grubenländer Schupo 2274549, 27.10.11, (Ickx Haus-Klönne - Orsa Grubenländer Schupo) Epskamp Monique,NL- Gaanderen
SG 6 Blade graue Streitmacht 2269897, 28.07.11, (Olingo Struwwelpeter - Ashley Edipsos) Willeke Albert,44534 Lünen
SG 7 Kastor vom Borbecker Mühlenbach 2271402, 21.08.11, (Black-Jack Teufelskehle - Istha Hexenmeister) Schmidt Ulrich,49751 Werpeloh
G 1 Zarino vom Haus Kasfeld 2267924, 16.05.11, (Lary Staatsmacht - Fenja Haus Heldmann) Timmermann Stephanie,45307 Essen
G 2 Ian von der Ottensteiner Festung 2269167, 20.06.11, (Mexx Hessenstein - Grille Ottensteiner Festung) Vortkamp Beate,48703 Stadtlohn
G 3 Ron von der Bültenstiege 2272501, 11.06.11, (Mexx Hessenstein - Nora Schiffslache) von der Haar Gerhard,48485 Neuenkirchen
G 4 Xanto von der Schiffslache 2268962, 25.05.11, (Hunter Schelmenturm - Xandra Schiffslache) Wodzinski Marianne,49828 Lage
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Wicked von der Magistrale 2275480, 17.10.11, (IPO1-3) (Chacco Freiheit Westerholt - Anka Osterberger-Tal) Zöllner Rainer,59757 Arnsberg
SG 2 (*)Yuma von der Werther-Mühle 2267903, 02.06.11, (IPO1) (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
SG 3 Ashley v.d. Lentfert Hoeve NHSB 2857690, 19.10.11, (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Sita Lentfert Hoeve) Lentfert Jan & Teunissen Karel,NL-Overdinkel
SG 4 Xsie von der Bergschlucht 2271108, 11.08.11, (Nolan alten Wingertshaus - Vera Bergschlucht) Gottschalk Heike,46286 Dorsten
SG 5 Grace vom Black Power 2270930, 31.08.11, (Jonny Casamano - Mecki Klinkenhagen) Balzat Monika,46238 Bottrop
SG 6 Ariba vom tapferen Krieger 2271577, 24.08.11, (Diego Waisagrund - Isy Lupo Nero) Wagner Carina,48317 Drensteinfurt
SG 7 Atlantis von der Schiffslache 2273067, 27.09.11, (Yogi Schiffslache - Nena Schiffslache) Schüring Lydia,48691 Vreden
SG 8 Yana vom Sickinger Moorwerk 2266755, 14.05.11, IPO2 (Ickx Haus-Klönne - Koki Mersak) Averbeck Heike,48629 Metelen
G 1 Britt-Ney v. Bofra NHSB 2839471, 12.05.11, (Asko Wilmsberger Land - Ruhna Moezenbulte) Jetten-Willemsen H. & Nienhaus J.
G 2 Zira von Prevent 2268827, 15.05.11, (Quando Haus van Hipp - Islar Blizzardkegel) Meyningmann Ralf,59227 Ahlen
G 3 Naomi vom Erdbeerlord 2270899, 19.08.11, IPO1 (Eliot Prevent - Raccoon's Iuno) Lilienbecker Sabrina,48432 Rheine
G 4 Xindi von der Schiffslache 2268963, 25.05.11, (Hunter Schelmenturm - Xandra Schiffslache) Nierychlo Oliver Tobias,58509 Lüdenscheid
G 5 Zahra von der Schiffslache 2272466, 05.09.11, (Largo Schiffslache - Zazza Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
Jugendklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Haus Mailand Isko EKC AP01617202, 02.03.12, (Isko Hühnegrab - Haus Mailand Quanta) March Stefano,44581 Castrop-Rauxel
SG 2 Woice vom Rader-Kreuz 2276307, 23.11.11, (Ursus Rader-Kreuz - Raja Rader-Kreuz) Schnitzler Michael & Hafermaas Markus
SG 3 Tyson aus dem Aurum Zwinger 2286222, 15.04.12, (Ury Zisawinkel - Perle Aurum Zwinger) Martin Bettina
SG 4 Faisal von der Schiffslache 2279027, 11.03.12, (Etzel Brigar - Wanda Schiffslache) Werner Mario,59077 Hamm
SG 5 Franko von der Schiffslache 2279030, 11.03.12, (Etzel Brigar - Wanda Schiffslache) Hagemann Andreas,48496 Hopsten
G 1 Ineco von den Kranichteichen 2276301, 25.11.11, (Zar Schiffslache - Fanta Kranichteichen) Rohde Lisa,45891 Gelsenkirchen
G 2 Xaver vom Haus Vortkamp 2280245, 21.02.12, (Hunter Schelmenturm - Questa Haus Vortkamp) Vortkamp Ludger,48703 Stadtlohn
G 3 Xenon vom Haus Vortkamp 2280246, 21.02.12, (Hunter Schelmenturm - Questa Haus Vortkamp) Vortkamp Ludger,48703 Stadtlohn
G 4 Ariano vom Schiffslache-Auwald 2281104, 08.05.12, (Largo Schiffslache - Zazza Schiffslache) Sieverding Heinz,46325 Borken
A 1 Ole vom Erdbeerlord 2281164, 02.05.12, (Pike Lupo Nero - Kim Erdbeerlord) Lauber Johann,45711 Datteln
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Haus Mailand Ive EKC AP 01617201, 02.03.12, (Isko Hühnegrab - Haus Mailand Quanta) March Stefano,44581 Castrop-Rauxel
SG 2 Jessy vom Altenberger Land 2282061, 02.02.12, (Luca Altenberger Land - Edina Lärchenhain) Schleuter Anja,48341 Altenberge
SG 3 Chelsea von der Econova-Allee 2274496, 11.11.11, (Renzo Holtkämper See - Quenta Lengernheide) Hölting Sandra,45279 Essen
SG 4 Cora vom Helfer Land 2279358, 18.04.12, (Chicco Dogshof - Uliva Urbecke) Stöve Gisela & Henkel Martina,44329 Dortmund
SG 5 Nell vom Haus Lohe 2279919, 02.02.12, (Hasko Haus Lohe - Josy Haus Lohe) Eggenstein Sabine,58730 Fröndenberg
G 1 Jona vom Weißeritztal 2274638, 28.11.11, (Gerry Waisagrund - Gitte Weißeritztal) Kluge Thomas,45276 Essen
G 2 Afra v. d. Moezenbulte NHSB 2860606, 10.11.11, (Pike Lupo Nero - Gündy Haus Moons) ten Have J.A.H. & Bal P.,NL-7131 XP Lichtenvoorde
A 1 Nika vom Haus Lohe 2279920, 02.02.12, (Hasko Haus Lohe - Josy Haus Lohe) Bathe Jana,58730 Fröndenberg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Olymp vom Altenberger Land 2286156, 06.08.12, (Luca Altenberger Land - Edina Lärchenhain) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Chandon da Tirra da Garo N-SBCPA 194983, 24.06.12, (Yankee Feuermelder - Pippi Futbuk) Fernandes Jose Luiz,BR-02403 Sao Paulo
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Jenky von der Schiffslache 2245693, 05.12.09, SchH2 IPO3 (Eyko Mörfelder Land - Askya Wolfsblut) Spönlein Kristina,47804 Krefeld
V 2 *Dexter vom Windmühlenberg 2255751, 18.06.10, IPO1 (Jimbeam Talka Marda - Gillette Roxeler Bahndamm) Bäumer Friedhelm,59348 Lüdinghausen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 Ondra von den Vennteichen 2240688, 16.07.09, IPO3 (Joe Schiffslache - Donna Baumbergertor) Hohn Siegmar,48653 Coesfeld
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Askan vom Haus Kasfeld 2275533, 15.09.11, (Jonny Casamano - Umbra Grenzgänger) Reiling Christa,45307 Essen
SG 2 Don de Lupo 2269481, 20.07.11, IPO1 (Ferro Ludwigstor - Atara Lupo) Henschke Stefan,16306 Passow
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Ginger vom Black Power 2270928, 31.08.11, (Jonny Casamano - Mecki Klinkenhagen) Pipiorski Olaf,45883 Gelsenkirchen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
G 1 Orca von Haus Heldmann 2277105, 27.01.12, (Kinski Heidhof - Kitty Haus Heldmann) Heldmann Mike,47199 Duisburg-Bahl
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Chickhoff Kamera NHSB 2872926, 05.03.12, (Xander Fidelius - Zambi Eschener-Gehölz) Orth Frank,59399 Olfen
SG 2 Donna von den Donnersöhnen 2281258, 01.05.12, (Uno Stadtfeld - Riva Brinkeweg) Eilmes Astrid,33397 Rietberg
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Figaro von Milu 2284506, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Angel vom Sternbild Wolf 2281610, 11.06.12, (Yogi Schiffslache - Paula Haus Vortkamp) Schüring Lydia,48691 Vreden
VV 2 Norana vom Haus Derrek 2284423, 29.05.12, (Ballack Worringer Rheinaue - Lonie Haus Derrek) Theobald Hans-Peter,48619 Heek-Nienborg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:36 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH und Veteranen
am 12.05.2013 OG-Sachsenbrunn (LG17)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
V 1 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, IPO3 (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Peter,98746 Katzhütte
V 2 *Paolo von Modithor 2256765, 24.07.10, IPO3 (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Holzmann Edgar & Wallek Jörg,91077 Dormitz
V 3 *Nando vom Kapellenbrunnen 2192347, 11.10.06, SchH3 IPO3 FH1 (Hero Spitalfeld - Lady Grabfeldgau) Fillweber W.,
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
V 1 *Lyager's Berlin 2254664, 03.07.08, SchH1 (Kwantum Klostermoor - Alida Campaluna) Lyager Morten,25361 Krempe
V 2 *Ines von Tino 2222928, 22.06.08, SchH1 (Dux Cuatro Flores - Boney Cheremy) Koch Klaus,07426 Königsee
V 3 Inci vom Waisagrund 2262734, 04.12.10, IPO2 (Diego Waisagrund - Flay Gimpelwald) Staudacher-Madlener Alexandra,A-6841 Mäder
Junghundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Ubry von der Piste Trophe 2273881, 23.10.11, (Sem Seprio - Vaby Fiemereck) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 2 Kaprice vom St.-Michaels-Berg 2272304, 23.09.11, (Wegas Fichtenschlag - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
G 1 Tara vom Wällerhorst 2273084, 22.09.11, (Drago Patriot - Mandy Wällerhorst) Muche Angelo,98673 Crock
Jugendklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Duncan vom Messina 2276432, 28.12.11, (Quattro Partnachklamm - Melci Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
SG 2 Joschi von Tino 2276593, 03.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Ines Tino) Koch Klaus,07426 Königsee
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Haiti du Val D'Anzin LOF 657066/0, 10.03.12, (Fulz Zenevredo - Flora Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 2 Lyager's Reihn DKK 03382/2012, 07.12.11, (Mattis Kurfürstendamm - Lyager's Baden-Baden) Lyager Morten,25361 Krempe
SG 3 Yessica von Modithor 2276685, 12.01.12, (Peik Holtkämper Hof - Gloria Modithor) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
VV 1 Yany von der Piste Trophe 2280820, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Bösl Erich,92421 Schwandorf
VE 1 Faustus von Bischof Metzger 2281424, 31.05.12, (Nino Tronje - Amira Ben Hur) Luxenburger Selina,14469 Potsdam
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
VV 1 Yeni von der Piste Trophe 2280826, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Bösl Erich,92421 Schwandorf
VV 2 Kimba vom Team Baierblick 2283403, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
VV 3 Barca vom Hof Metzeroth 2282287, 14.06.12, (Chicco Dogshof - Endrefalva Gitana) Metzeroth Marco,07774 Camburg
Veteranenklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
Platz 1 *Nilo von der Falkenkanzel 2153548, 18.10.04, SchH3 IPO3 (Hero Spitalfeld - Delfie Peiner Stahlwerk) Kaim Horst,96332 Pressig
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Zecke von Modithor 2276689, 03.01.12, (Nino Tronje - Johanne Modithor) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
V 1 *Dexter vom Fichtenschlag 2228501, 19.11.08, SchH3 (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag) Horn Uta,21398 Neetze
V 2 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (IPO1) (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Zoltan SZ-R 25000071, 29.07.11, Seiler Susanne,96253 Untersiemau
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Angel von der Hohen Warth 2275448, 06.12.11, (Quenn Löher Weg - Quana Hohen Warth) Otto Heike,99198 Wallichen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Aennie von KaTum 10000067, 11.06.12, (Thaisson St.-Michaels-Berg - Chessy Pallas Athene) Tuma Kathrin,99634 Werningshausen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:40 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.05.2013 OG-Beeskow (LG2)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
V 1 Titus von der Grafenburg (Ost) 2266918, 11.05.11, IPO1 (Wallaby Kapellenberg - Bess Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 2 *Yusuf vom Feuermelder 2255312, 22.04.10, IPO3 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Georgians Willi,34454 Arolsen
V 3 *Filipp vom Adelschlag 2255298, 08.03.10, SchH1 IPO2 (Vegas Haut Mansard - Gila Hause Kampenhuber) Sievers Klaus & Willeitner Manfred,96484 Meeder
V 4 *Jello vom Kuckucksland 2241606, 26.08.09, SchH2 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Betty Kuckucksland) Kwast Hartmut,17166 Teterow
V 5 *Zico von der Wannsee 2251802, 23.03.10, IPO1 (Karlos Finkenschlag - Wilma Baix Vinalopo) Klapkowski Ryszard,PL-55-220 Jelcz-Laskowicz
V 6 Kay aus der Berliner Vorstadt 2248108, 07.02.10, (IPO1) (Wasko Schacher - Hera Berliner Vorstadt) Schmied Andre,14929 Treuenbrietzen
SG 1 Ace vom Lupus Alpha 2263735, 22.02.11, IPO1(2,3) (Zar Schiffslache - Orka Germanenquelle) Freese Martin,18276 Groß Upahl
G 1 Quax von der Döllenwiese 2236718, 16.04.09, (IPO1) (Eric Schnapstanne - Su Gehrenmoos) Müller Gabriela,51702 Bergneustadt
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
V 1 Georgina aus der Brunnenstraße 2266822, 01.04.11, (IPO1) (Fulz Zenevredo - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
V 2 *Yudy vom Osterberger-Land 2240758, 09.06.09, IPO1 (Zerxis Osterberger-Land - Dani Dänischen Hof) Steinhagen Alexander,18055 Rostock
V 3 Natascha von der Grafenburg (Ost) 2262159, 02.01.11, IPO2 (Peik Holtkämper Hof - Betty Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 4 *Dufte vom Lamorak 2243651, 11.10.09, SchH2 IPO3 (Joker Eichenplatz - Betty Grafenburg (Ost)) Korf Rita & Bretschneider Silke
V 5 *Heli vom Schacher 2252534, 10.05.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Zaskia Schacher) Tabert Fred,14929 Treuenbrietzen
V 6 *Normanners Xambia DKK 04022/2011, 27.02.11, IPO3 (Wegas Fichtenschlag - Normanners Magistrale) Bennedbaek Pia,DK-3390 Hundested
V 7 *Tajga De-Bes PKR.I 61562, 02.01.08, IPO2 (Kastor Holtkämper Hof - Negra De-Bes) Klapkowski Ryszard,PL-55-220 Jelcz-Laskowicz
V 8 Daffy von der Dänischen Wieck 2251587, 06.05.10, IPO1(2) (Nelson Frankengold - Püppi Dänischen Wieck) Schult Klaus,17509 Kemnitz
V 9 Xara vom Ganzkower Schloß 2266768, 21.04.11, (IPO1) (Renzo Holtkämper See - Jule Ganzkower Schloß) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
V 10 Urmel vom Ganzkower Schloß 2260524, 29.10.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Goldi Ganzkower Schloß) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
V 11 Anka v. Weiber Hase AKC DN 30821708, 12.03.11, (IPO1) (Joker Eichenplatz - Bora Hauswalder Bach) Emard Sharon,US-FL 33811 Lakeland,
V 12 *Serafina von der Goldperle 2240071, 22.07.09, SchH1 (Dino Goldperle - Cara Westsachsen) Hoffmann Egenhard,01983 Großräschen
V 13 *Deysie vom Haus Freier 2258143, 16.09.10, IPO1 (Kwantum Klostermoor - Karma Baruther Land) Freier Dirk,15898 Neuzelle OT Ossendorf
Junghundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Bac von der Sandsteinküste 2267657, 08.06.11, (Ypsilon Lärchenhain - Zswia Sandsteinküste) Gappa Edmund,18276 Braunsberg
SG 2 Neptun vom Hauswalder Bach 2272456, 08.09.11, (Xanadu Brunnenstraße - Delia Goldperle) Stary Maria,01983 Großräschen
SG 3 Franjo vom Haus Freier 2271413, 07.09.11, (Wallaby Kapellenberg - Dixi Frankengold) Baese Torsten,15848 Beeskow
SG 4 Onex von Honduras 2267289, 24.05.11, (Quenn Löher Weg - Bora Honduras) Schulz Wolfhard,16306 Zichow
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
SG 1 Mimmi vom Hauswalder Bach 2273061, 13.07.11, (Nelson Frankengold - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
SG 2 Yola vom Schloß Schubert 2277161, 06.11.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quena Schloß Schubert) Gleiß Markus,A-3452 Atzenbrugg
SG 3 Gustl vom Karlsfelder Hof 2272191, 28.09.11, (Ober Bad-Boll - Puppie Olwenhof) Kottsieper Gabriele,13465 Berlin
SG 4 (*)Bess vom Tal der Quellen 2269890, 07.07.11, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Yessa Wolkenstein) Pötzsch Karin,14806 Mörz
SG 5 Ornella von Honduras 2267293, 24.05.11, (Quenn Löher Weg - Bora Honduras) Schilinski Petra,15370 Petershagen
SG 6 Hera vom Valtenberg 2277730, 14.09.11, (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Nelly Suentelstein) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 7 Infinity vom Tollhaus 2273397, 31.10.11, (Ellex Tollhaus - Fjandi Team Tollhaus) Elze Claudia,12683 Berlin
SG 8 Amy vom tapferen Krieger 2271576, 24.08.11, (Diego Waisagrund - Isy Lupo Nero) Freese Martin,18276 Groß Upahl
Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Eros del Vento Margio BEK 118328, 31.03.12, (Xanadu Brunnenstraße - Zizel Vento Margio) Giannoulis George,GR-145 65 Agios Stefanos
SG 2 Wallace della Terrazza ROI 1294776, 30.04.12, (Landos Quartier Latin - Stefy Casa Beggiato) Allevamento della Terrazza,
SG 3 Nando v. Haus Froehli BSV 127369, 07.03.12, (Canyon Lars-Aue - Forza Haus Froehli) Froehli Pius,BG-1404 Sofia
SG 4 Xaver von Lentulo 2274798, 17.11.11, (Glenn Uckerstrom - Norica Lentulo) Staar Veronika,15848 Friedland
SG 5 Volker vom Olwenhof 2280222, 02.04.12, (Bandit Thostgrund - Quendoline Olwenhof) Ibrahim Cornelia,13469 Berlin
SG 6 Rosario vom Holtkämper Tor 2278066, 08.03.12, (Zett Holtkämper Tor - Quida Holtkämper Tor) Kowolik Eugeniusz,13591 Berlin
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
SG 1 Occa vom Hauswalder Bach 2278296, 04.02.12, (Fulz Zenevredo - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
SG 2 Verona von der Grafenburg (Ost) 2275031, 11.12.11, (Remo Fichtenschlag - Yelena Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
SG 3 Wanda della Terrazza ROI 1294780, 30.04.12, (Landos Quartier Latin - Stefy Casa Beggiato) Allevamento della Terrazza,
SG 4 Hera vom Adelsberger Hof 2279594, 17.04.12, (Boomer Polarstern - Afra Northaus) Adelsberger Rainer,03116 Drebkau
SG 5 Batida de Coco vom Wolkenstein 2280959, 04.05.12, (Morris Honduras - Usti Wolkenstein) Schilinski Petra,15370 Petershagen
SG 6 Tamia von der Moritzburg (Ost) 2279591, 13.04.12, (Joker Eichenplatz - Amy Moritzburg (Ost)) Richter Heinz,14806 Mörz
SG 7 Lisa vom Fourniermühlenbach 2277336, 30.12.11, (Omen Radhaus - Disca Holtkämper Tor) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
SG 8 Lexy vom Schenken Ländchen 2279814, 14.04.12, (Nelson Frankengold - Xara Baruther Land) Mager Eva,15746 Klein Köris
SG 9 Ryoko vom Suentelstein 2279663, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
SG 10 Vritzie vom Olwenhof 2280223, 02.04.12, (Bandit Thostgrund - Quendoline Olwenhof) Kottsieper Gabriele,13465 Berlin
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
VV 1 Finn vom Zellwaldrand 2283358, 10.07.12, (Yester Feuermelder - Fani Bonihaus) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
VV 2 Idol von der Dänischen Wieck 2285068, 13.07.12, (Labo Schollweiher - Alexa Haus Pekrahn) Schult Klaus,17509 Kemnitz
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Kopp Torsten
VV 1 Tigra Wolf Jar PKR 71528, 12.07.12, (Fulz Zenevredo - Quorli Osterberger-Land) Tabaczynski Henryk,PL-62-085 Skoki
VV 2 Rosana vom Hauswalder Bach 2283661, 29.07.12, (Omen Radhaus - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
VV 3 Henrieke vom Frankengold 2282936, 14.07.12, (Labo Schollweiher - Chiara Kirchturm) Klifot Andre,23936 Grevesmühlen
VV 4 Infinity vom Elbe-Saale-Winkel 2282188, 07.06.12, (Bruno Ca'San Marco - Fendy Winnloh) Stein Annett,38822 Halberstadt OT Emersleben
VV 5 Ayla von der Grafenburg (Ost) 2282601, 22.06.12, (Lennox Regina Pacis - Zilli Grafenburg (Ost)) Below Angelika,15328 Zechin _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|