|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:42 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 09.05.2013 OG-Neckarsulm/Württ. e.V. (LG13)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
V 1 *Enosch v. Amasis 2258762, 05.02.09, SchH3 (Ober Bad-Boll - Bali Amasis) Al-Hasawi Fawaz,GB-* Surrey KT10 9 JH
V 2 *Team Marlboro Kashmir 2282101, 22.11.10, IPO3 (Guccy Heinrichplatz - Team Marlboro Quess) Frost Per & Manser Jürgen,DK-7620 Lemvig
V 3 Nando vom Welsetal 2264575, 09.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Kammann Edith,40237 Düsseldorf
V 4 *Enthony von der Piste Trophe 2245575, 09.10.09, IPO2 (Ober Bad-Boll - Victoria Redox) Eckert Alfred,74223 Flein
V 5 *Pernod vom Heinrichplatz 2245369, 07.08.09, SchH3 FH1 (Remo Fichtenschlag - Juma Heinrichplatz) Müller Joachim,74722 Buchen
V 6 *Jupp vom Schloß Rosenfels 2253799, 02.05.10, IPO1 (Icon Bad-Boll - Elfi Schloß Rosenfels) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
V 7 *Falco della Rupe dei Re 2269743, 21.05.10, IPO1(2) (Hulk Rohburg - Dolli Mauriziano) Kubinski Klaus,68804 Altlußheim
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
V 1 *Lissa von Bad-Boll 2221313, 29.06.08, SchH2 (Furbo Achei - Quwis Bad Wäldle) Husain Imran,PK-75600 Karachi, Clifton
V 2 *Tara vom Gronachtal 2242870, 10.09.09, SchH1 (Unkas steilen Ufer - Ronja Gronachtal) Kern Anja,74589 Satteldorf
V 3 Ursina vom Bad Wäldle 2264666, 03.04.11, (IPO1) (Sammo Casa Beggiato - Lissa Bad-Boll) Rieker Renate,73101 Aichelberg
V 4 *Fiona vom Zinkler 2213915, 12.01.08, SchH1 (Bazi Urbecke - Zola Feuerball) Sörensen May Britt & Bayer Ralf,Umkirch
Junghundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Thor von der Orangerie 2272249, 30.09.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Gabi Modithor) Lauber Sebastian,36037 Fulda
SG 2 Bacchus von der Fürstenperle 2273655, 01.11.11, (Ober Bad-Boll - Lissa Bad-Boll) Husain Imran,PK-75600 Karachi, Clifton
SG 3 Thor von Vierhundert Hertz 2270313, 03.08.11, IPO1 (Etoo Wattenscheid - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
G 1 Damian von der Brunnenklinge 2267325, 28.05.11, (Canto Rosenbach - Vivian Adelegg) Poggel Andrea,71701 Schwieberdingen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Gracia von Bad-Boll 2268846, 20.06.11, (IPO1) (Enosch Amasis - Quena Hiss) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 2 Ronja vom Sommerrod 2268315, 22.05.11, (Walker Monsato - Hilary Hammelsbacher Hof) Kubinski Klaus,68804 Altlußheim
SG 3 Kiwi vom Schloß Rosenfels 2272622, 07.10.11, (Ritchi Eichenplatz - Hillary Berghofer-Heide) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
Jugendklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Wilco vom Murrtal 2277705, 03.01.12, (Cobra Ulmental - Dara Murrtal) Manser Jürgen & Ellinger Beate,69168 Wiesloch
SG 2 Sando zum Gigelsfelsen 2283259, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Augspurger Nicole, 69437 Neckargerach
SG 3 Wesly von der Orangerie 2280685, 01.05.12, (Chicco Dogshof - Gabi Modithor) Ehrig Andre,36037 Fulda
SG 4 Quen vom Akrobat 2280206, 09.03.12, (Iliano Fichtenschlag - Olina Akrobat) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
SG 5 Ashton von der Brettachau 2274311, 15.11.11, (Enosch Amasis - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Ester di Casa Nobili ROI 12/36108, 01.01.12, (Enosch Amasis - Raika Terrae Lupiae) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 2 Ariana von der Brettachau 2274317, 15.11.11, (Enosch Amasis - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
SG 3 Rika zum Gigelsfelsen 2277112, 21.11.11, (Etoo Wattenscheid - Priska Sommerrod) Sigmund Konrad,69437 Neckargerach
SG 4 Penny aus dem Haus Zygadto 2279601, 14.03.12, (Sem Seprio - Xanthia Haus Zygadto) Zygadto Karl-Heinz,68642 Bürstadt
SG 5 Nina von Bad-Boll 2280140, 07.05.12, (Enosch Amasis - Lissa Bad-Boll) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 6 Quita vom Akrobat 2280210, 09.03.12, (Iliano Fichtenschlag - Olina Akrobat) Greiner Manfred,77948 Friesenheim-Schuttern
SG 7 Wendy von der Orangerie 2280687, 01.05.12, (Chicco Dogshof - Gabi Modithor) Ehrig Andre,36037 Fulda
SG 8 Ronda von der Zenteiche 2275331, 07.12.11, (Enosch Amasis - Enya Zenteiche) Kubinski Klaus,68804 Altlußheim
SG 9 Tinie zum Gigelsfelsen 2283466, 16.02.12, (Yol Trienzbachtal - Nikki Gigelsfelsen) Augspurger Josy, 69437 Neckargerach
SG 10 Riana von Melanchthon 2279605, 14.04.12, (Yoker Westervenn - Fleur Dunieschenke) Schnorr Paul,76770 Hatzenbühl
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
VV 1 York von Vierhundert Hertz 2282555, 26.05.12, (Etoo Wattenscheid - Jascha Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
VV 2 Sensen Mann Youkon FIN 45561/12, 17.07.12, (Enosch Amasis - Flair Martinskapelle) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
VV 1 Barby degli Achei LOI 12/106208, 30.05.12, (Landos Quartier Latin - Joschy Achei) Esposito Egidio,I-80132 Napoli
VV 2 Happy du Val D'Anzin LOF 662537/0, 23.07.12, (Chicco Dogshof - Fidjy Val D'Anzin) Greiner Manfred & Trentenaere Eric,Friesenheim
VV 3 Xenia vom Gronachtal 2285631, 06.08.12, (Enosch Amasis - Tara Gronachtal) Kern Anja,74589 Satteldorf
VV 4 Hexe vom Wolfsdreieck 2282785, 30.06.12, (Grisu MaKeRa - Xara Rittmeister) Sadrija Nadine,74736 Bretzingen
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Keno von Melanchthon 2271693, 05.08.11, (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
SG 2 Olex vom Kraichbach 2272875, 14.10.11, (Hatto Hühnegrab - Danni Kraichbach) Trautmann Manfred,74867 Neunkirchen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Kimba von Arminius 2000 2268788, 11.06.11, IPO1 (Calif Arlett - Rapunzel Sandstein) Martin Tina & Frannek Silke,68519 Viernheim
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Hohmann Harald
SG 1 Rajko von Melanchthon 2279602, 14.04.12, (Yoker Westervenn - Fleur Dunieschenke) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Jackie vom Badsee 2276485, 08.12.11, (Sem Seprio - Gina Badsee) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
SG 2 Wenke von der Orangerie 2280688, 01.05.12, (Chicco Dogshof - Gabi Modithor) Kramm Ute,36093 Künzell _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:43 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 11.05.2013 OG-Norderney (LG4)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 *Etoo aus Wattenscheid 2233964, 28.03.09, SchH3 FH1 (Paer Hasenborn - Chelsea Wattenscheid) Jani Uday,46354 Südlohn
V 2 Amadeus vom Haus Pe-Ja 2268655, 05.05.11, IPO1 (Ypsilon Lärchenhain - Quina Haus Pe-Ja) Kathöver Alfred,48607 Ochtrup
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 (*)Anoek v. d. Skyworld NHSB 2766590, 06.10.09, SchH1(IPO2) (Sharon Deutschen Adel - Cleo Jabora) Jabes F.,NL- Aennen
V 2 (*)Xelofelia vom Christinen Brunnen 2267759, 20.03.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Charlize Christinen Brunnen) Schomann Susanne,33649 Bielefeld
V 3 *Xira vom Haus Pe-Ja 2260165, 15.07.10, IPO1 (Bomber Wolfsheim - Inali Haus Pe-Ja) Jansen Peter,26506 Norden
SG 1 Anni vom Altenfeldsdeich 2251384, 13.04.10, IPO1 (Mexx Hessenstein - Ayu Patriot) Christians Edith & Müller Gabriele,Südbrookmerland
Junghundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Dancer von Babylon 2273584, 31.08.11, (Hagadahls Figo - Zambi Babylon) Grahl Dieter & Niedergassel Hermann
SG 2 (*)Gomez vom Externstein 2268217, 27.05.11, IPO1 (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Wolff Bernd & Wörmann Dennis,32805 Horn-Bad
SG 3 Arjo vom Struwwelpeter 2275315, 03.08.11, (Falco Moldenberg - Pitsa Struwwelpeter) Lauber Nicole,42477 Radevormwald
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Tessa vom Patersweg 2268481, 02.06.11, IPO1 (Wallaby Kapellenberg - Lexa Patersweg) Jensen Erik Bent,DK-6000 Kolding
SG 2 Roxi vom Klostermoor 2270084, 21.07.11, IPO1 (Ypsilon Lärchenhain - Sina Klostermoor) Kathöver Alfred & Norda Bernhard,48607 Ochtrup
SG 3 Amy vom Pendler 2275348, 24.10.11, (Ritchi Eichenplatz - Nava Pendler) Jabes F. & Meinen Wolfgang,NL- Aennen
SG 4 Anoxa vom Struwwelpeter 2275318, 03.08.11, (Falco Moldenberg - Pitsa Struwwelpeter) Lauber Nicole,42477 Radevormwald
Jugendklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Kinan v. Yarek LOSH 1104449, 29.11.11, (Yerom Haus Salihin - Ghalia Glockenhaus) Salihin Budiman,58300 Wetter
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Coolio vom Pendler 2284596, 07.07.12, (Enosch Amasis - Corsika Pendler) Meinen Wolfgang,26624 Südbrookmerland
VV 2 Freiherr vom Christinen Brunnen 2285922, 05.08.12, (Opus Radhaus - Jerina Christinen Brunnen) Schomann Susanne,33649 Bielefeld
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Elite vom Pendler 2284592, 05.08.12, (Isko Hühnegrab - Shakire Pendler) Meinen Wolfgang & Schlicht Dirk
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 *Laros vom Haus Pe-Ja 2186129, 29.07.06, SchH3 IPO3 (Uno Stadtfeld - Zindy Haus Pe-Ja) Keller Friedhelm,26524 Hage _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:44 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH und Veteranen
am 12.05.2013 OG-Waffenbrunn (LG14)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
V 1 *Labo vom Schollweiher 2252448, 07.03.10, SchH1 IPO3 (Arex Wilhelmswarte - Fraya Ulmental) Benitz Winfried & Gutmann Günter
V 2 *Iliano vom Fichtenschlag 2241909, 03.09.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
V 3 Kronos v. Nürburgring 2279519, 16.04.11, IPO1 (Enosch Amasis - Brendha Mhuramel) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 4 Totilas von Alcudia 2264661, 14.03.11, IPO1 (Furbo kleinen Ranch - Wesni Zenteiche) Bernlöhr Christina,74538 Rosengarten
V 5 Merlin vom Schlicher Hof 2248283, 13.01.10, IPO1 (Quenn Löher Weg - Sara Schlicher Hof) Tag Melanie,93197 Zeitlarn
SG 1 Raudi vom Haus Wendl 2250206, 17.03.10, IPO2 (Quenn Löher Weg - Frone Haus Wendl) Steinberger Arnold,93495 Weiding
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
V 1 *Lissa von Bad-Boll 2221313, 29.06.08, SchH2 (Furbo Achei - Quwis Bad Wäldle) Husain Imran,PK-75600 Karachi, Clifton
V 2 *Unna vom Gleisenauer Schloß 2259045, 08.10.10, IPO1 (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Siegwart Erich & Vey Helmut,91315 Höchstadt
V 3 *Aquila von der Piste Trophe 2239846, 15.06.09, SchH1 (Panjo Kirschental - Godalis Hera) Stockerl Daniela,83413 Chammünster
V 4 Greta von der Piste Trophe 2250938, 25.02.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Ornella Piste Trophe) Pongratz Franz,93167 Falkenstein
SG 1 Oudry von Silvalacus 2210465, 24.09.07, IPO1 (Franco Modithor - Hera Silvalacus) Gobernatz Josef,93466 Chamerau
SG 2 Alpha vom Hause Danböck 2230855, 14.01.09, IPO1 FH1 (Gringo Feste Oberhaus - Bona Rottalblick) Helgert Ulrich,92521 Schwarzenfeld
Junghundklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Djambo vom Fichtenschlag 2274978, 04.11.11, (Iliano Fichtenschlag - Milana Bärenschlucht) Oßmann Marco & Halter Michel,96369 Weißenbrunn
SG 2 Juri von Bad-Boll 2273042, 17.10.11, (Sem Seprio - Prima Achei) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 3 Alex aus der Further-Senke 2272040, 20.09.11, (Anderl Dacherri - Gissy Kammberg) Traurig Andrea,93474 Arrach/Heibühl
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Yris vom Kapellenberg 2273513, 28.10.11, (Arex Wilhelmswarte - Queen Kapellenberg) Koller Johann & Gutmann Günter,A-9241 Wernberg
SG 2 Damina vom Fichtenschlag 2274980, 04.11.11, (Iliano Fichtenschlag - Milana Bärenschlucht) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
SG 3 Hanita von der Jahnhöhe 2269858, 04.08.11, (Lennox Regina Pacis - Irmi Jahnhöhe) Geraci Antonino,84098 Hohenthann
SG 4 (*)Mona d. Rote Krieger HR 29277, 31.08.11, (IPO1) (Wallaby Kapellenberg - Tamira Rote Krieger) Korotaj Robert,HR-10000 Zagreb
SG 5 Sindi delle Terre Matildiche ROI 11/151891, 18.08.11, (Paer Hasenborn - Flora Terre Matildiche) Scartani Roberto,I-42011 Bagnolo in Piano
SG 6 Iubi v. Hutweide COR A 23375-12, 07.11.11, (Wallaby Kapellenberg - Farina Hutweide) Toth-Nan Daniel,85643 Steinhöring
Jugendklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Nox von Melanchthon 2277013, 01.01.12, (Etoo Wattenscheid - Nathalie Alcudia) Bernlöhr Lars & Hohmann Harald,74538 Rosengarten
SG 2 Isak Team Semper Victor JR 739358, 08.12.11, (Remo Fichtenschlag - Nives Semper Wictor) Ivaskovic Duro,HR-10020 Zagreb
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Valerie Blue-Iris 2280721, 10.03.12, (Mentos Osterberger-Land - Elischa Blue-Iris) Albrecht Josef,91171 Greding
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
VV 1 Sensen Mann Youkon FIN 45561/12, 17.07.12, (Enosch Amasis - Flair Martinskapelle) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
VV 2 Siras vom Haus Zieglmayer 2281995, 25.05.12, (Fulz Zenevredo - Yenny Jahnhöhe) Zieglmayer Ludwig,84056 Rottenburg
VV 3 Darius vom Haus Malle 2282202, 14.06.12, (Ober Bad-Boll - Waleska Haus Malle) Malle Sibylle,87767 Niederrieden
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
VV 1 Prisca von Bad-Boll 2281896, 05.06.12, (Elim Overledingerland - Viva Karstädter Straße) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
VV 2 Jaci von der Burg Haidstein 2282889, 30.06.12, (Labo Schollweiher - Shakira Burg Haidstein) Meier Josef,93486 Runding
Veteranenklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
Platz 1 *Quando von der Piste Trophe 2158544, 17.02.05, SchH3 IPO3 FH1 (Erasmus Noort - Akira Sensei) Breu Siegfried,93444 Kötzting
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Curly-Sue vom Deutschen Königshof 2270746, 12.06.11, (Ober Bad-Boll - Walessa Schloss Runding) Wallek Jörg & Schießl Sylvia,90455 Nürnberg
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Darius vom Deutschen Königshof 2282447, 29.01.12, (Quattro Partnachklamm - Wilma Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg & Janner Petra,90455 Nürnberg
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
VV 1 Yudy von der Piste Trophe 2280828, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Schießl Sylvia,93057 Regensburg
Langstockhaar HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Franceska vom Höchstadter Wappen 2271771, 06.09.11, (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Seiffert Detlef,92366 Hohenfels
SG 2 Xulla Piste Trophe 2002 2271204, 03.08.11, (Orlando Piste Trophe - Catinka Piste Trophe) Seiffert Detlef,92366 Hohenfels _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:45 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.05.2013 OG-Trier-Porta Sitz Trier e.V. (LG10)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Handoko Kevin,ID-60251 Surabaya
V 2 *Pacco vom Langenbungert 2252482, 25.05.10, SchH1 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Weber Bernd,23611 Bad Schwartau
V 3 Host delle Tamerici Salmastre ROI 11/73317, 13.03.11, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Dina Tamerici Salmastre) Marinelli Luigi,I-65129 Pescara
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salihin Budiman & Wolff Sarah,58300 Wetter
V 2 *Bella vom Heerbusch 2234448, 30.03.09, SchH2(IPO3) (Gismo Haus Anja - Warda Urbecke) Kaleske Jennifer,46240 Bottrop
V 3 *Romy von der Grafschaft Mark 2255535, 07.07.10, IPO2 (Furbo Achei - Xi Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
V 4 *Iwana vom Heerbusch 2258653, 04.08.10, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Clea Königsadler) Peters Ralf & Neuwöhner Sylvia,46499 Hamminkeln
V 5 Ronja von der Rommelsbach 2263279, 05.02.11, IPO1 (Ibo Rommelsbach - Eycha Steigerhof) Thönes Paul,54516 Wittlich
Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 *Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, IPO2 (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
SG 2 Antaris vom Haus Schwerzel 2270501, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Rino Francesco,66589 Merchweiler
SG 3 Kalli vom ewigen Gletscher 2271387, 11.09.11, (Franco Kuckucksland - Lara Rommelsbach) Thönes Paul,54516 Wittlich
SG 4 Kevin vom ewigen Gletscher 2271389, 11.09.11, (Franco Kuckucksland - Lara Rommelsbach) Thönes Paul,54516 Wittlich
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 *Wendy von der Grafschaft Mark 2271005, 31.08.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Exe Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
G 1 Ulanka von der Lobdeburg 2267655, 07.06.11, (Fanto Lobdeburg - Upsi Schloß Solitude) Fickus Heinz Werner,55767 Buhlenberg
Jugendklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Lasslo vom ewigen Gletscher 2278494, 24.03.12, (Ungano Schloß Rügland - Lara Rommelsbach) Biewer Marita,66578 Schiffweiler
SG 2 Kenzo vom Königsadler 2282332, 02.04.12, (Oxford Radhaus - Clea Königsadler) König Helmut & Peters Ralf,66571 Eppelborn
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Opra aus dem Haus Zygadto 2278438, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Hioe Sofian,ID-11440 Tomang-Jakarta Barat
SG 2 Ilona vom Asgard 2274152, 23.11.11, (Isko Hühnegrab - Fair Asgard) Thönes Paul,54516 Wittlich
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Kiko delle Tamerici Salmastre ROI, 29.07.12, (Pacco Langenbungert - Dina Tamerici Salmastre) Canale Giacomo,I-65010 Nocciano PE
VV 2 Quiro vom Langenbungert 2280670, 14.05.12, (Opus Radhaus - Ankaa Nadelhaus) Kartheiser Ansgar & Weber Bernd,54597 Feuerscheid
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Quancie vom Langenbungert 2280676, 14.05.12, (Opus Radhaus - Ankaa Nadelhaus) Kartheiser Ansgar & Weber Bernd,54597 Feuerscheid
VV 2 Cantania's Arya SKK 50718/2012, 09.08.12, (Pacco Langenbungert - Victoria Haus Burow) Englund Patric,S-820 71 Ilsbo
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Pico vom Langenbungert 2252485, 25.05.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Eufinger Elmar,66798 Wallerfangen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Digger von der OG Burscheid 2271831, 20.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Furia Casa Beggiato) Papazoglou Elef,51399 Burscheid
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Maffay von Arlett 2280127, 19.04.12, (Dasty Arlett - Mia Bubenlachring) Dörr Reiner,66589 Merchweiler
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Bella-Li vom Hühnegrab 2280816, 20.05.12, (Etoo Wattenscheid - Irina Hühnegrab) Eufinger Elmar & Eiden Elke,66798 Wallerfangen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:45 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.05.2013 OG-Schleswig u. Umgeb. e.V. (LG1)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
V 1 *Mentos vom Osterberger-Land 2220389, 30.04.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 Oliver de Casa Bustamante ACOA 14067, 24.05.10, IPO2 (Athos New van Horn - Kora Casa Bustamante) Caputi Roberto & Mieck Christian,EC-170150 Quito
V 3 *Kevin vom Fourniermühlenbach 2252797, 14.02.10, IPO2 (Paer Hasenborn - Disca Holtkämper Tor) Wilkens Heinz Peter & Ruhnau Jutta
V 4 Xando vom Drei Birkenzwinger 2268076, 23.03.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Schultz Hans A.,24837 Schleswig
V 5 Iveco's Jason NKK 51406/11, 02.03.11, (IPO1) (Roni Funken Spiel - Severina Feetback) Björgan Hildegunn,N-2390 Moelv
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Oduscha vom Osterberger-Land 2265127, 05.04.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Egga Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 *Ronly vom Osterberger-Land 2267407, 10.04.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Wortmann Dirk & Petersen Rolf,49504 Lotte
V 3 *Xyra vom Drei Birkenzwinger 2268081, 23.03.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 4 *Niki vom Schleudersitz 2252005, 14.12.09, IPO1 (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land) Schultz Hans A.,24837 Schleswig
V 5 *Oinja vom Osterberger-Land 2265128, 05.04.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Egga Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 6 *Aisha von der frischen Brise 2234733, 07.04.09, SchH2 IPO3 (Opal Röderburg - Honey fixen Dutt) Speck Hans-Joachim,24980 Hörup
V 7 *Lora vom Ritterland 2190270, 21.10.06, SchH3 IPO3 (Melano Cap Arkona - Fatima Ritterland) Ammermann Dennis,27777 Ganderkesee
SG 1 Brendy vom schwarzen Baghiro 2265084, 15.01.11, IPO1(2) (Nolan alten Wingertshaus - Armanie schwarzen Baghiro) Ammermann Gerold,27777 Ganderkesee
Junghundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Unkas vom Osterberger-Land 2273674, 26.09.11, (Mentos Osterberger-Land - Nana Drei Birkenzwinger) Wortmann Dirk & Petersen Rolf,49504 Lotte
SG 2 Untox vom Götzberg 2272133, 08.09.11, (Remo Fichtenschlag - Tessa Götzberg) Pruehs Annelie & Pruehs Peter,24558 Wakendorf
SG 3 Falkoen's Osmann NKK 51425/11, 02.06.11, (Remo Fichtenschlag - Neverkilen Becky) Olsen Kjell Olaf & Sönslien Jörrn,N-4812 Kongshavn
SG 4 Jimmy vom Schwarzen Eddy 2272624, 01.10.11, (Belos Patscherkofel - Hanni Schwarzen Eddy) Grimm Nicole,25479 Ellerau
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Yele vom Drei Birkenzwinger 2272913, 11.10.11, (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Karl Hans,66386 St. Ingbert
SG 2 Heaven aus der Brunnenstraße 2270553, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Storjohann Martina & Schuhmacher Werner
SG 3 Hylteland's Beauty SKK 55849/2011, 05.09.11, (Bix Arlett - Gera Dzako) Zielinska Martin & Zielinska Monika,S-274 92 Skurup
SG 4 Abiaga's Akita NKK 30746, 17.10.11, (Zeus Catone - Abiaga's Windi) Frogner Niklas A.,N-3180 Nykirke
SG 5 Senterros Amira Namid NKK 52146/11, 23.08.11, (Ausenbergs Amir - Rewyrs Oxygen) Röyert Cristin,N-Dergenes
SG 6 Banga vom Emssperrwerk 2273994, 07.11.11, (Drago Patriot - Vilma Haus Burmeister) Möller Severina,18109 Rostock
G 1 Safra vom Cap Arkona 2270341, 07.06.11, (Cid Schiffslache - Quaste Eicken-Bruche) Möller Severina,18109 Rostock
Jugendklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Raimondo vom Suentelstein 2279654, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Müller Hinrich & Meier Reiner,49152 Bad Essen
SG 2 Ausenbergs Dexter NKK 42585/2012, 23.04.12, (Tormenstorp Exter - Ausenbergs Amie) Lundsrud Terje,N-3520 Jevnaker
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Umke vom Klostermoor 2278235, 07.03.12, (Pakros Pendler - Nika Klostermoor) Norda Bernhard & Kesekamp Gerd Johann
SG 2 Queenie vom Suentelstein 2274027, 14.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Jolina Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
SG 3 Tutti vom Suentelstein 2280278, 19.02.12, (Nelson Frankengold - Mia Timohaus) Müller Hinrich & Przystawik Antje,49152 Bad Essen
SG 4 Kanja vom Schulplatz 2280181, 31.03.12, (Gustav Skandinavika - Askara Ontario) Fechner Tanja,24340 Eckernförde
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
VV 1 Kajus von Brabandt 2284116, 08.08.12, (Mentos Osterberger-Land - Bria Brabandt) Norda Bernhard,26871 Papenburg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Keila vom Osterberger-Tal 2281946, 17.05.12, (Iliano Fichtenschlag - Anka Osterberger-Tal) Zöllner Rainer & Wortmann Helga,59757 Arnsberg
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 Wolke vom Sonnenhaus 2261265, 10.10.10, IPO1 (Ober Valcuvia - Fatima Sonnenhaus) Ronecker Manfred & Dettmer Ralf
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Vento vom Patersweg 2276938, 15.01.12, (Conbhairean Uno - Lexa Patersweg) Stier Maria,22117 Hamburg
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau am 28.04.2013 OG-Uslar (LG3)
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oeser Dieter
SG 5 Ivy von Brabandt 2279319, 18.04.12, (Wito Brauneck – Hermine Osterberger-Land) Klußmann Isabell, 38543 Hillerse _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:46 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 09.05.2013 OG-Unterhaching-München-Ost e.V. (LG15)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Chacco von der Freiheit Westerholt 2225244, 19.09.08, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
V 2 *Saabat von Aurelius 2257868, 03.08.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Juri Schollweiher) Koller Johann,A-9241 Wernberg
V 3 (*)Oliver de Casa Bustamante ACOA 14067, 24.05.10, IPO2 (Athos New van Horn - Kora Casa Bustamante) Caputi Roberto,EC-170150 Quito
V 4 *Filipp vom Adelschlag 2255298, 08.03.10, SchH1 IPO2 (Vegas Haut Mansard - Gila Hause Kampenhuber) Sievers Klaus & Willeitner Manfred,96484 Meeder
V 5 Nilo del Murnighello ROI 11/40048, 01.01.11, IPO1(2) (Arex Wilhelmswarte - Carla Murnighello) Boselli Egidio & Sottocorno Isacco
V 6 *Ardenburg Harvey 2289729, 30.10.10, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Ardenburg Anka) Stephens Wendy & Kapidzic Ognjen
V 7 Karat's Ingo 2289653, 14.01.11, IPO1 (Rony Fürst-Georg-Brunnen - Alice Batu) Schopp Anton & Schopp Marco,A-3100 St. Pölten
V 8 *Grizzly von Zornkeltinga 2255291, 26.07.10, IPO3 (Koby Fidelius - Godalis Quenna) Hoffmann Werner,85598 Baldham
V 9 (*)Team Bulle Hof Kortes 2284168, 18.03.11, IPO1(2) (Chacco Freiheit Westerholt - Team Bulle Hof Alegra) Haider Raja,PK-Lahore
V 10 *Asterix von der neuen Generation 2251345, 05.03.10, IPO1 (Godalis Tino - Madona Ecknachtal) Brücklmaier Silvia,81737 München
SG 1 Basta vom Mooshaus 2255629, 14.07.10, IPO3 (Bosco Hagenmühle - Babsi Schloß Veitenstein) Pasetti Wolfgang,82377 Penzberg
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Zicke von der Wagnerzunft 2251521, 11.04.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
V 2 *Queen vom Kapellenberg 2227233, 15.08.08, SchH2 IPO1 (Erik Elzmündungsraum - Yollie Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
V 3 Barina vom Königssee 2253822, 03.06.10, (IPO1) (Godalis Tino - Werun Ehrenfeste) Baueregger Sylvia,83435 Bad Reichenhall
V 4 *Gisele vom Dioptas 2249840, 06.03.10, IPO2 (Jupp Haus Malle - Cayenne Dioptas) Graf Franz & Graf Judith,A-2441 Moosbrunn
V 5 Sindy vom Fürst-Georg-Brunnen 2262555, 18.01.11, IPO1 (Buka Agilolfinger - Quaxi Fürst-Georg-Brunnen) Stepanik Anton,84056 Rottenburg
SG 1 Ikona vom Weinbergblick 2217936, 09.04.08, SchH2 IPO3 (Vito Waldwinkel - Mara Weinbergblick) Spang Adele Ewelyne,85250 Unterzeitlbach
G 1 Quaxi von der wilden Nachbarschaft 2248104, 23.01.10, IPO1 (Xanto Weinbergblick - Hera wilden Nachbarschaft) Lorenz Ingrid,94469 Deggendorf
G 2 Nelly zum Friedberger Schloß 2228388, 08.11.08, (IPO1) (Javir Talka Marda - Dela schwarzen Natter) Sailer Markus,86316 Friedberg
G 3 Cleo vom Teufelbach 2243142, 04.06.09, SchH2 (Nils Mühlhamer Keller - Belinda Maineiche) Jungbauer Sabine,94550 Künzing
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Vadim von Aurelius 2278959, 04.11.11, (Wallaby Kapellenberg - Juri Schollweiher) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 2 *Xavi von Tronje 2272412, 06.07.11, IPO1 (Paer Hasenborn - Nadja Jabora) Rath Roland,48739 Legden
SG 3 Hasko vom Karlsfelder Hof 2272870, 12.10.11, (Koby Fidelius - Fenja Karlsfelder Hof) Arth Peter & Pohl Janine,85757 Karlsfeld
SG 4 Xantto vom Kapellenberg 2271077, 23.08.11, (Wallaby Kapellenberg - Julia Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
SG 5 Jocky vom Wildsteiger Land 2268029, 26.05.11, (Enosch Amasis - Goldi Wildsteiger Landhaus) Göbl Martin,82409 Wildsteig
G 1 Frodo vom Wolfsdreieck 2268917, 05.07.11, (Balko Teufelskehle - Joy MaKeRa) Warnecke Mario,85376 Moosmühle
G 2 Orry vom Sulzbachtal 2269575, 23.07.11, (Ivan Gernkogel - Lana Sulzbachtal) Lorenz Michael,94469 Deggendorf
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Yris vom Kapellenberg 2273513, 28.10.11, (Arex Wilhelmswarte - Queen Kapellenberg) Koller Johann & Gutmann Günter,A-9241 Wernberg
SG 2 Laura vom Demenhof 2268869, 07.07.11, (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Eglseder Johann,94496 Ortenburg
SG 3 Indira vom Gebenbacher Land 2271623, 09.09.11, (Baru Fürstenbrunn - Chiara Gebenbacher Land) Adam Anita,85084 Winden
G 1 J-Lo vom Bauernland 2273046, 13.10.11, (Raccoon's Flax - Zwenja Staudenstadt) Ehler Alwin,86947 Pestenacker
G 2 Zami vom Haus Pixner 2277514, 04.10.11, (Malu Riemsloherwald - Nessi Haus Pixner) Pixner Rudolf & Eichner Doris,A-4910 Pattigham
Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Wallace della Terrazza ROI 1294776, 30.04.12, (Landos Quartier Latin - Stefy Casa Beggiato) Anastasi M. & Allevamento della Terrazza
SG 2 Kobe von Zornkeltinga 2277741, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Hoffmann Werner,85598 Baldham
SG 3 Xaverl von Maria-Buch 2278512, 19.03.12, (Koby Fidelius - Yana Maria-Buch) Trilar Elsa,81737 München
G 1 Bones vom Hexenturm 2277926, 22.02.12, (Black-Jack Teufelskehle - Angel Hexenturm) Behringer Beate,81735 München
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Velia vom Messebau 2278675, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Kötters Walter & Czech Sandra,63526 Erlensee
SG 2 Fang v. Walepharm Land JR 808993, 21.12.11, (IPO1) (Fulz Zenevredo - Uganda Cromontana) Heigl Franz & Ivkovic Vasilije,94315 Straubing
SG 3 Sharon von der Wilhelmswarte 2277912, 06.12.11, (Luca Wilhelmswarte - Jaime Agilolfinger) Kapidzic Ognjen,82538 Geretsried/Gelting
SG 4 Zama del Murnighello ROI 12/86462, 01.03.12, (Paer Hasenborn - Carla Murnighello) Pase Simone,
SG 5 Jolie von der Jahnhöhe 2278809, 11.03.12, (Sultan Jahnhöhe - Vega Jahnhöhe) Pöschl Antonia,94563 Otzing
SG 6 Wanda della Terrazza ROI, 30.04.12, (Landos Quartier Latin - Stefy Casa Beggiato) Anastasi M. & Allevamento della Terrazza
SG 7 Kiwi von Zornkeltinga 2277745, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Bachmann Norbert,80997 München
G 1 Bounty vom Hexenturm 2277927, 22.02.12, (Black-Jack Teufelskehle - Angel Hexenturm) Balk Maximilian,81825 München
G 2 Kim vom Bauernland 2277434, 30.01.12, (Caro Brigar - Babsy Bauernland) Dietz Richard,82131 Gauting
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
VV 1 Apple vom Kapellenberg 2282589, 29.05.12, (Labo Schollweiher - Taffi Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
VV 2 Barbie von der neuen Generation 2286154, 21.06.12, (Sultan Jahnhöhe - Emira Ehrenfeste) Biomonti jun. Christian,83730 Fischbachau
Veteranenklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
Platz 1 Carerra vom Karlsfelder Hof 2172996, 24.10.05, SchH1 (Pakros Ulmental - Queen Hause Monika) Bachmann Norbert,80997 München
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
Platz 1 *Zarina von der Ehrenfeste 2203268, 24.03.07, SchH1 (Dux Cuatro Flores - Dalida Ehrenfeste) Graßl Rudolf,83471 Berchtesgaden/Oberau
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Wascko vom Kapellenberg 2271146, 27.07.11, (Yanos Kapellenberg - Venus Hohen-Haus) Enders Ines,A-9873 Döbriach
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Jive von der Jahnhöhe 2278806, 11.03.12, (Sultan Jahnhöhe - Vega Jahnhöhe) Daniels Walter,94447 Plattling
SG 2 Lanser von Karthago 2277701, 17.01.12, (Danjo Lepperhof - Grisella Karthago) Schmid Andrea,82393 Iffeldorf _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:47 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.05.2013 OG-Kaldenkirchen e.V. (LG5)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 *Sunyi vom Hühnegrab 2261072, 02.10.10, IPO3 (Dux Intercanina - Pyry Hühnegrab) Graham Victoria,33106 Paderborn
V 2 *Addy vom Finkenschlag 2216385, 31.03.08, SchH3 FH1 (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi) Dick Franz Josef,41372 Niederkrüchten
V 3 *Dieto vom Friedenspark 2251591, 21.02.10, IPO3 (Ober Bad-Boll - Xana Friedenspark) Millentrup Alfred,59759 Arnsberg
V 4 *Imex vom Terdannenhof 2245774, 13.12.09, IPO2 (Peik Holtkämper Hof - Gwenndy Terdannenhof) Kröll Jochen,47574 Goch
SG 1 Atze vom Spektefeld 2219332, 25.05.08, SchH3 IPO3 (Vasco Val des Hurles Vent - Gabandi Loyola) Tellings Mario,41334 Nettetal
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 *Hisoka aus Agrigento 2259260, 30.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Gwendy Agrigento) Klüdtke Marietta,39264 Niederlepte
V 2 *Ovett vom Assaut 2259805, 28.08.10, IPO2 (Chivas Bad-Boll - Witch Assaut) Sendzik Ingrid,53804 Much
V 3 *Ulena von der Urbecke 2242323, 22.09.09, SchH3 (Yukon Bastillie - Dura Urbecke) Dinces Gale I.,US-NY 10528 Harrison,
V 4 *Elli vom Steckenpferd 2248459, 05.02.10, SchH1 (Nolan alten Wingertshaus - Candy Zandersweg) Thönißen Willi,41334 Nettetal
V 5 Angi von Sankt Vith 2262176, 13.01.11, IPO1 (Leon Staatsmacht - Asta Haus Salztalblick) Claßen Hubert,41069 Mönchengladbach
SG 1 Nena vom Holzbach 2240364, 11.08.09, IPO1 (Quax Haus Burmeister - Olara Holzbach) Milz Paul & Schulze-Reimpell Beraja
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 (*)Yuma von der Werther-Mühle 2267903, 02.06.11, (IPO1) (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
SG 2 Manoa aus Agrigento 2275257, 01.10.11, (Atos Agrigento - Gwendy Agrigento) Woldrich Reiner,69181 Leimen
SG 3 *Ugana vom Wolfsbruch 2271563, 11.08.11, IPO2(3) (Yoker Westervenn - Mary Poxdorfer-Tannenhof) Störzer Adam & Bausch Johan Emile,91315 Höchstadt
SG 4 Juna vom Terdannenhof 2273464, 09.10.11, (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Gwenndy Terdannenhof) Heinen Hartmut, Goch
SG 5 Quilla vom Ingenhoven Teich 2270357, 20.08.11, (Calif Arlett - Nemesis Ingenhoven Teich) Anstötz Anke,41179 Mönchengladbach
SG 6 Nani vom Finkenschlag 2271602, 14.09.11, (Eskan Finkenschlag - Dolly Finkenschlag) Fetten Christoph & Nele,41069 Mönchengladbach
SG 7 Assi von der Wannsee 2269002, 24.06.11, (Lennox Regina Pacis - Dalida Finkenschlag) Büttgenbach Niko,51377 Leverkusen
Jugendklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
SG 1 Pong vom Finkenschlag 2277363, 30.01.12, (Addy Finkenschlag - Vanta Feetback) Fetten Hans-Peter,41069 Mönchengladbach
SG 2 Iboro von der Urbecke 2274727, 30.11.11, (Yoker Westervenn - Cina Urbecke) Kurum Cemal,10969 Berlin
SG 3 Basko von Lacroz 2282843, 02.05.12, (Nino Tronje - Varina Lacroz) Klüdtke Marietta,39264 Niederlepte
SG 4 Gio vom Eichenplatz 2282094, 07.03.12, (Chicco Dogshof - Unique Eichenplatz) Verse Johannes,41199 Mönchengladbach
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Oxanie aus dem Haus Zygadto 2278439, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 2 Hanka vom Friedenspark 2277595, 16.01.12, (Quattro Partnachklamm - Waneska Friedenspark) Schwarzpaul Martin,58675 Hemer
SG 3 Hilla von der Musikschmiede 2276181, 08.01.12, (Addy Finkenschlag - Desiree Baccara) Melchers Heiner,41747 Viersen
SG 4 Violetta vom Patersweg 2276942, 15.01.12, (Conbhairean Uno - Lexa Patersweg) Jakobtorweihen Arnold & Kluth Doris,33378 Rheda
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
VV 1 Chef von der Gymnicher Mühle 2282426, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Vosteen Manfred,50859 Köln
VV 2 Imax von Aducht 2283434, 15.06.12, (Addy Finkenschlag - Wionja Aducht) Meßler Heinrich & Dick Franz Josef
VV 3 Esko v. Burg Julia NHSB, 17.06.12, (Gismo Casselswald - Nana Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
VV 4 Kakao von Athaba 2282532, 16.06.12, (Ungano Schloß Rügland - Rana Winnloh) Farag Mosaab,41334 Mettetal
VV 5 Aureliusmaximus vom schwarzen Humor 2281063, 18.05.12, (Bomber Wolfsheim - Hugeshadow Damburgerschloss) Heinrichs Iwona,41366 Schwalmtal
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
V 1 *Alando vom Haus Griffindor 2236938, 07.06.09, IPO3 (Frodo Langenbungert - Honka Haus Weiler) Bollmann Fritz,41540 Dormagen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 (*)Xena vom Wolf's Canyon 2265823, 30.03.11, IPO2 (Unkas Riedschlurgi - Ayka Neandertal) Dietzel Cornelia,40627 Düsseldorf
V 2 *Indira SZ-R 25000019, 01.11.09, IPO2(3) Hirschmüller Andreas,58710 Menden
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
SG 1 Romeo vom Haus-Fahrig 2270720, 26.07.11, (Quebo Aducht - Amica Brucknerallee) Morales Domingo,41179 Mönchengladbach
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Aika vom Rönsahler Park 2271635, 16.09.11, (Keanu Hessenstein - Fley Prinzenrain) Schneider Hermann,53127 Bonn
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
SG 1 Orbit von Pallas Athene 2275065, 03.12.11, (Remo Fichtenschlag - Zoe Maibuchen) Oberem Theo-Gerhard,50259 Pulheim
SG 2 Quito vom Finkenschlag 2279349, 14.04.12, (Karlos Finkenschlag - Dolly Finkenschlag) Cohnen Paul,41372 Niederkrüchten
SG 3 Kruif zur Wachter Mühle LOSH 1109890, 10.12.11, (Ballack Worringer Rheinaue - Xtra Dongmiran) Kessen Mart & Mertens Gertruda,B-Dilsen-Stokkem
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Schweikert Leonhard
VV 1 Figaro von Milu 2284506, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim
VV 2 Deluxe zur Worringer Rheinaue 2282992, 15.07.12, (Etoo Wattenscheid - Figlia Worringer Rheinaue) van Kerchove Kenny,B-2627 Schelle _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:48 pm Temat postu: |
|
|
VDH-Europa-Sieger Zucht- und Nachwuchsschau
Vom 10.05.2013 bis 12.05.2013 in Dortmund (LG6)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Unesco von der Grafschaft Mark 2260682, 27.11.10, IPO2 (Fedor Burg Bismarck - Serena Farbenspiel) Tetz Maria,52441 Linnich
V 2 Jordi Anrebri 2272904, 08.03.11, IPO1 (Pike Lupo Nero - Fidorka Anrebri) Abels Friedhelm,48432 Rheine
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Jill von der Berghofer-Heide 2250975, 11.02.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Goldi Mönchberg) Bürhaus Petra,44805 Bochum
V 2 *Ika von der Urbecke 2215054, 27.02.08, SchH3 (Bazi Urbecke - Xinte Mühlenschlad) Heyer Vanessa,59199 Bönen
V 3 *Yule vom schönen Blick 2246186, 07.12.09, IPO1 (Bomber Wolfsheim - Ronja schönen Blick) Thiel Bruno,44359 Dortmund
SG 1 *Xhevahire vom Struwwelpeter 2245702, 04.12.09, IPO2 (Djenges Kahn Sante's Home - Dilga Hasenborn) Klaas Marion,44379 Dortmund
Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VDH-Europa-Sieger
SG 1 Conner aus Westenfeld 2268290, 18.06.11, IPO1 (Nino Tronje - Tracy Wattenscheid) Klimmek Roland,44867 Bochum
SG 2 Bokas vom Struwwelpeter 2275077, 05.11.11, (Falco Moldenberg - Rouge Struwwelpeter) Drinkmann Anja,58455 Witten
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VDH-Europa-Sieger Jugend
SG 1 *Wendy von der Grafschaft Mark 2271005, 31.08.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Exe Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Cora vom Helfer Land 2279358, 18.04.12, (Chicco Dogshof - Uliva Urbecke) Stöve Gisela & Henkel Martina,44329 Dortmund
SG 2 Easy-Girl von der Econova-Allee 2280271, 08.05.12, (Nino Tronje - Quenta Lengernheide) Hölting Sandra,45279 Essen
SG 3 Walborg vom Holtkämper See 2280563, 28.02.12, (Renzo Holtkämper See - Estella Kiama) Drinkmann Anja,58455 Witten
SG 4 Polly vom Gödinghofer Weg 2277956, 10.02.12, (Atos Agrigento - Ginga Gödinghofer Weg) Landers Angelika,32549 Bad Oeynhausen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Cocco von der Gymnicher Mühle 2282431, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Korten Alexander,50374 Erftstadt
Offene Klasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Dana vom Hof-Niederzier 2253958, 28.02.10, (Panther Ritterberg - Jella Ritterberg) Baur Irmgard,51588 Nümbrecht
SG 2 Dajana vom Hof-Niederzier 2253957, 28.02.10, (Panther Ritterberg - Jella Ritterberg) Baur Irmgard,51588 Nümbrecht
Jüngstenklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Odin von der Berghofer-Heide 2286710, 04.10.12, (Pacco Langenbungert - Hill Berghofer-Heide) Bürhaus Petra,44805 Bochum
VV 2 Quattro vom Gödinghofer Weg 2284552, 29.08.12, (Zyklop Gödinghofer Weg - Lolly Gödinghofer Weg) Landers Angelika,32549 Bad Oeynhausen
Jüngstenklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Ocean von der Berghofer-Heide 2286713, 04.10.12, (Pacco Langenbungert - Hill Berghofer-Heide) Bürhaus Petra,44805 Bochum
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Rico aus dem Aurum Zwinger 2200280, 14.04.07, SchH3 (Idol Holtkämper Hof - Enschi Aurum Zwinger) Steinich Karl-Heinz,21357 Bardowick
V 2 *Quirin vom Schloß Querenburg 2233716, 06.03.09, IPO2 RH1 (Bojan Pendler - Pamira Schloß Querenburg) Schäfer Catharina,44869 Bochum
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Chaila's Grand Tyson NKK 42898/12, 30.10.11, (Tyson Köttersbusch - Anuschka Martinskapelle) Woxholt Joachim,N-7600 Levanger
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Diva vom schönen Blick 2269903, 24.07.11, (Finn Lupus in fabula - Ronja schönen Blick) Freialdenhoven Yvonne,40625 Düsseldorf
SG 2 Kelly vom Abendstern 2269986, 01.06.11, (Gass Naspo - Diva Abendstern) Heupel Juliane,57577 Hamm/Sieg.
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Gauner vom Kastanien Hof 2275279, 24.11.11, (Nolan alten Wingertshaus - Chiwa Kastanien Hof) Alscher Janine,44149 Dortumund
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Caesar von der Gymnicher Mühle 2282425, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Korten Alexander,50374 Erftstadt
VV 2 Balou del Lupo Nero 2281843, 20.05.12, (Pike Lupo Nero - Casey Prielberg) Gebhardt Michaela,59199 Bönen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Bella del Lupo Nero 2281848, 20.05.12, (Pike Lupo Nero - Casey Prielberg) Delbederis Dimitrios,59199 Bönen
VV 2 Basra der Zukunft 2284037, 08.08.12, (Cid Friedewälder Schloß - Tassi Zlataku) Klein Kerstin,51545 Waldbröl _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:49 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 09.05.2013 OG-Ottenstein (LG6)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Yankee vom Feuermelder 2255307, 22.04.10, IPO2 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Ute,34590 Wabern
V 2 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Handoko Kevin,ID-60251 Surabaya
V 3 Xano von der Werther-Mühle 2261803, 20.11.10, (IPO1) (Ober Valcuvia - Brixie Finkenschlag) Dreiser Peter,47551 Bedburg-Hau
V 4 *Luka von der Achimer Vahr 2242044, 02.08.09, SchH2 IPO3 (Yerom Haus Salihin - Kimba Achimer Vahr) Friedrichs Karl-Heinz,45731 Waltrop
V 5 (*)Andy vom Zschaitzer Land 2267560, 14.03.11, IPO1 (Harry Real Favorita - Lillifee Venusmond) Freese Axel,04720 Zschaitz
V 6 *Quarz von der Schiffslache 2258300, 21.09.10, IPO3 (Balko Teufelskehle - Bea Schiffslache) Clegg Marilies,33102 Paderborn
V 7 *Champ vom Kuß Pättchen 2242166, 18.09.09, SchH1 IPO2 (Jimbeam Talka Marda - Lenny Klinkenhagen) Liskamm Nico,44369 Dortmund
V 8 *Vayt vom Sternbusch 2253010, 01.06.10, IPO3 FH1 (Attila Gleisdreieck - Urmel Sternbusch) Blanke Nina,46325 Borken
V 9 Yohn-Boy von den Wannaer Höhen 2251505, 12.03.10, IPO3 (Aricco Wolfsheim - Robbyn Otto Maigler See) Czech Monika,50321 Brühl
V 10 *Horror von der Ottensteiner Festung 2240160, 17.07.09, SchH1 IPO3 (Qliff Pendel Bach - Grille Ottensteiner Festung) Lendering Sylvia,48599 Gronau
V 11 *Higgins von der Ottensteiner Festung 2240159, 17.07.09, SchH1 IPO3 (Qliff Pendel Bach - Grille Ottensteiner Festung) Vortkamp Beate,48703 Stadtlohn
V 12 *Jack Johnson vom Moosheider Teich 2228489, 09.11.08, SchH1 IPO3 FH1 FH2 (Vulkan Stadtfeld - Wanni Cap Arkona) Bergmann Günter,49143 Bissendorf
V 13 Aro vom Hunde-Hager 2258655, 09.09.10, IPO1 (Isko Schiffslache - Mara Sintherner Kirchgasse) Krawczyk Walter,42477 Radevormwald
V 14 Aragon an der Borg 2265181, 04.04.11, (IPO1) (Drago Patriot - Chakira Schwedensteg) Ostendorf Robert,49497 Mettingen
V 15 *Hinnerk vom Döllenwiesestamm 2248904, 02.03.10, IPO3 (Eric Schnapstanne - Bessie Ledererturm) Kollmuß Sandra,58453 Witten
SG 1 Jerry v. Kandonckhof LOSH 1077748, 16.04.10, (IPO1) (Bosco Hagenmühle - Angie Siebengebirgsperle) Wicharz Paul,53639 Königswinter
SG 2 *Veit vom Haus Kasfeld 2250490, 08.12.09, SchH2 IPO3 (Yogi Schiffslache - Heydi Sportpark) Saßen Katrin,45309 Essen
SG 3 Vago vom Nonnenbachtal 2255141, 01.06.10, IPO1 (Eliot Prevent - Jara Klinkenhagen) Könning Reinhard,48703 Stadtlohn
SG 4 Phil von der Schiffslache 2259064, 29.08.10, IPO1 (Isko Schiffslache - Nena Schiffslache) Blenkers Marion,46509 Xanten
G 1 Cliff vom Wolfsdreieck 2250380, 21.03.10, IPO1 (Grisu MaKeRa - Franca kleinen Schutz) Schuster Gerhard,71711 Murr
G 2 Casch vom Haus Lohe 2202141, 14.06.07, SchH3 IPO3 FH1 IPO-FH FH2 (Jambo Schmiedegarten - Betty WAKAN TANKA) Schmidt Sandra, Iserlohn
G 3 Endor vom wilden Süden 2246930, 09.12.09, (IPO1-3) (Cheker Döllenwiese - Percie Haus Frommer) Smits MFM,NL- Oldenzaal
G 4 Jari v. h. Poerrumshof NHSB 2696727, 24.03.08, (IPO1) (Alonso dunklen Eiche - Ginger Herdgang) Lurvink T. & Lurvink-Broekman F.
G 5 Natesan vom Staufener Schloßberg 2262025, 07.01.11, IPO2 FH1 FH2 (Zico Adelegg - Josy Staufener Schloßberg) Schäfer Iris,52396 Heimbach
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salihin Budiman & Wolff Sarah,58300 Wetter
V 2 *Taya vom Haus Cerba 2236240, 09.05.09, SchH1 IPO2 (Vanos Noort - Petty Haus Cerba) Cerba Ingeborg,34576 Homberg-Berge
V 3 *Xena von Nimbus 2246025, 22.10.09, IPO1 (Eon Nimbus - Fränzi Radsieksbeeke) Gatz Carola & Friedrichs Heinz,44627 Herne
V 4 *Acris vom Altenfeldsdeich 2251381, 13.04.10, IPO3 (Mexx Hessenstein - Ayu Patriot) Ostendorf Manfred,48599 Gronau-Epe
V 5 Abby an der Borg 2265185, 04.04.11, IPO1 (Drago Patriot - Chakira Schwedensteg) Berger Stefan,48145 Münster
V 6 *Fine vom Haus Iris 2211254, 01.12.07, SchH2 IPO3 (Duke Schäferliesel - Yule Haus Iris) Hahn Melanie,45329 Essen
V 7 (*)Orka vom Grauen Teufel 2244129, 21.08.09, IPO1 (Fighter Grauen Teufel - Imani Macohof) Steinberg Eva,48653 Coesfeld
V 8 Altesse von Gawall 2239238, 18.07.09, IPO2(3) (Uras schwarzen Nister - Merle T-Kö) van Hal Gonneke,NL-7081 HR Gendringen
V 9 Ombra vom Erlenbusch 2248565, 18.02.10, IPO1 (Franco Zdenkovo dvora - Jawa T-Kö) Brockhues Agnes,48432 Rheine
V 10 Abigail vom Great Digger 2261118, 11.12.10, (IPO1) (Jack Eichendorffsiedlung - Evolet Sieben-Teufelsturm) Pöpsel Gudrun,59320 Ennigerloh-Westkirchen
V 11 *Evitas von der Schiffslache 2237471, 17.05.09, IPO1(2) (Uno Stadtfeld - Zora Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
V 12 *Onja vom Hessenstein 2216046, 15.03.08, SchH2 IPO3 (Javir Talka Marda - Gina Hessenstein) Kaleske Klaus,46244 Bottrop
V 13 Wayda vom Haus Vortkamp 2255262, 30.06.10, (IPO1) (Hunter Schelmenturm - Questa Haus Vortkamp) Vortkamp Ludger,48703 Stadtlohn
V 14 Wylde Dinky v. Haus Silma NHSB 2814008, 16.10.10, (IPO1) (Leon Staatsmacht - Mayca Haus Silma) Erne Casper,NL-7532 XB Glanerbrug
V 15 *Ihsie von der Schiffslache 2244580, 26.10.09, SchH1 IPO2 (Bego Brigar - Hannah Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
V 16 *Qwienie von der Schiffslache 2258306, 21.09.10, IPO2 (Balko Teufelskehle - Bea Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
SG 1 Urma vom Haus Cerba 2242815, 18.08.09, (IPO1) (Yerom Haus Salihin - Perle Haus Cerba) Völkmann Heidi,58454 Witten
SG 2 Caja vom Waterfall 2229977, 05.10.08, IPO1 (Qliff Pendel Bach - Centa Killertalschanze) Rode Andrea,48599 Gronau
SG 3 Yuma von der Dellwiger Grenze 2257755, 28.07.10, IPO2 (Bomber Wolfsheim - Ora Dellwiger Grenze) Tacke-Mensing Josef,48683 Ahaus
SG 4 Kaya v. h. Poerrumshof NHSB 2819285, 03.12.10, (IPO1) (Alonso dunklen Eiche - Hiska Poerrumshof) Lurgvink T. & Lurvink-Broekman F.
G 1 Bounty vom schwarzen Baghiro 2265083, 15.01.11, IPO1 (Nolan alten Wingertshaus - Armanie schwarzen Baghiro) Kerkdyk Bernd,48691 Vreden
Junghundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Ulk vom Schloß Weitmar 2274232, 04.10.11, (Bix Arlett - Simba Schloß Weitmar) Kepper Wilhelm,44797 Bochum
SG 2 (*)Conner aus Westenfeld 2268290, 18.06.11, IPO1 (Nino Tronje - Tracy Wattenscheid) Klimmek Roland,44867 Bochum
SG 3 (*)Manni von der Ostfriesischen Thingstätte 2268436, 14.06.11, IPO3 (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Abby Ostfriesischen Thingstätte) Salihin Budiman,58300 Wetter
SG 4 (*)Yoomer von der Werther-Mühle 2267900, 02.06.11, (IPO1) (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
SG 5 Qby vom Grubenländer Schupo 2274549, 27.10.11, (Ickx Haus-Klönne - Orsa Grubenländer Schupo) Epskamp Monique,NL- Gaanderen
SG 6 Blade graue Streitmacht 2269897, 28.07.11, (Olingo Struwwelpeter - Ashley Edipsos) Willeke Albert,44534 Lünen
SG 7 Kastor vom Borbecker Mühlenbach 2271402, 21.08.11, (Black-Jack Teufelskehle - Istha Hexenmeister) Schmidt Ulrich,49751 Werpeloh
G 1 Zarino vom Haus Kasfeld 2267924, 16.05.11, (Lary Staatsmacht - Fenja Haus Heldmann) Timmermann Stephanie,45307 Essen
G 2 Ian von der Ottensteiner Festung 2269167, 20.06.11, (Mexx Hessenstein - Grille Ottensteiner Festung) Vortkamp Beate,48703 Stadtlohn
G 3 Ron von der Bültenstiege 2272501, 11.06.11, (Mexx Hessenstein - Nora Schiffslache) von der Haar Gerhard,48485 Neuenkirchen
G 4 Xanto von der Schiffslache 2268962, 25.05.11, (Hunter Schelmenturm - Xandra Schiffslache) Wodzinski Marianne,49828 Lage
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Wicked von der Magistrale 2275480, 17.10.11, (IPO1-3) (Chacco Freiheit Westerholt - Anka Osterberger-Tal) Zöllner Rainer,59757 Arnsberg
SG 2 (*)Yuma von der Werther-Mühle 2267903, 02.06.11, (IPO1) (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
SG 3 Ashley v.d. Lentfert Hoeve NHSB 2857690, 19.10.11, (Dragos Ostfriesischen Thingstätte - Sita Lentfert Hoeve) Lentfert Jan & Teunissen Karel,NL-Overdinkel
SG 4 Xsie von der Bergschlucht 2271108, 11.08.11, (Nolan alten Wingertshaus - Vera Bergschlucht) Gottschalk Heike,46286 Dorsten
SG 5 Grace vom Black Power 2270930, 31.08.11, (Jonny Casamano - Mecki Klinkenhagen) Balzat Monika,46238 Bottrop
SG 6 Ariba vom tapferen Krieger 2271577, 24.08.11, (Diego Waisagrund - Isy Lupo Nero) Wagner Carina,48317 Drensteinfurt
SG 7 Atlantis von der Schiffslache 2273067, 27.09.11, (Yogi Schiffslache - Nena Schiffslache) Schüring Lydia,48691 Vreden
SG 8 Yana vom Sickinger Moorwerk 2266755, 14.05.11, IPO2 (Ickx Haus-Klönne - Koki Mersak) Averbeck Heike,48629 Metelen
G 1 Britt-Ney v. Bofra NHSB 2839471, 12.05.11, (Asko Wilmsberger Land - Ruhna Moezenbulte) Jetten-Willemsen H. & Nienhaus J.
G 2 Zira von Prevent 2268827, 15.05.11, (Quando Haus van Hipp - Islar Blizzardkegel) Meyningmann Ralf,59227 Ahlen
G 3 Naomi vom Erdbeerlord 2270899, 19.08.11, IPO1 (Eliot Prevent - Raccoon's Iuno) Lilienbecker Sabrina,48432 Rheine
G 4 Xindi von der Schiffslache 2268963, 25.05.11, (Hunter Schelmenturm - Xandra Schiffslache) Nierychlo Oliver Tobias,58509 Lüdenscheid
G 5 Zahra von der Schiffslache 2272466, 05.09.11, (Largo Schiffslache - Zazza Schiffslache) Born Herbert,48703 Stadtlohn
Jugendklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Haus Mailand Isko EKC AP01617202, 02.03.12, (Isko Hühnegrab - Haus Mailand Quanta) March Stefano,44581 Castrop-Rauxel
SG 2 Woice vom Rader-Kreuz 2276307, 23.11.11, (Ursus Rader-Kreuz - Raja Rader-Kreuz) Schnitzler Michael & Hafermaas Markus
SG 3 Tyson aus dem Aurum Zwinger 2286222, 15.04.12, (Ury Zisawinkel - Perle Aurum Zwinger) Martin Bettina
SG 4 Faisal von der Schiffslache 2279027, 11.03.12, (Etzel Brigar - Wanda Schiffslache) Werner Mario,59077 Hamm
SG 5 Franko von der Schiffslache 2279030, 11.03.12, (Etzel Brigar - Wanda Schiffslache) Hagemann Andreas,48496 Hopsten
G 1 Ineco von den Kranichteichen 2276301, 25.11.11, (Zar Schiffslache - Fanta Kranichteichen) Rohde Lisa,45891 Gelsenkirchen
G 2 Xaver vom Haus Vortkamp 2280245, 21.02.12, (Hunter Schelmenturm - Questa Haus Vortkamp) Vortkamp Ludger,48703 Stadtlohn
G 3 Xenon vom Haus Vortkamp 2280246, 21.02.12, (Hunter Schelmenturm - Questa Haus Vortkamp) Vortkamp Ludger,48703 Stadtlohn
G 4 Ariano vom Schiffslache-Auwald 2281104, 08.05.12, (Largo Schiffslache - Zazza Schiffslache) Sieverding Heinz,46325 Borken
A 1 Ole vom Erdbeerlord 2281164, 02.05.12, (Pike Lupo Nero - Kim Erdbeerlord) Lauber Johann,45711 Datteln
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Haus Mailand Ive EKC AP 01617201, 02.03.12, (Isko Hühnegrab - Haus Mailand Quanta) March Stefano,44581 Castrop-Rauxel
SG 2 Jessy vom Altenberger Land 2282061, 02.02.12, (Luca Altenberger Land - Edina Lärchenhain) Schleuter Anja,48341 Altenberge
SG 3 Chelsea von der Econova-Allee 2274496, 11.11.11, (Renzo Holtkämper See - Quenta Lengernheide) Hölting Sandra,45279 Essen
SG 4 Cora vom Helfer Land 2279358, 18.04.12, (Chicco Dogshof - Uliva Urbecke) Stöve Gisela & Henkel Martina,44329 Dortmund
SG 5 Nell vom Haus Lohe 2279919, 02.02.12, (Hasko Haus Lohe - Josy Haus Lohe) Eggenstein Sabine,58730 Fröndenberg
G 1 Jona vom Weißeritztal 2274638, 28.11.11, (Gerry Waisagrund - Gitte Weißeritztal) Kluge Thomas,45276 Essen
G 2 Afra v. d. Moezenbulte NHSB 2860606, 10.11.11, (Pike Lupo Nero - Gündy Haus Moons) ten Have J.A.H. & Bal P.,NL-7131 XP Lichtenvoorde
A 1 Nika vom Haus Lohe 2279920, 02.02.12, (Hasko Haus Lohe - Josy Haus Lohe) Bathe Jana,58730 Fröndenberg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Olymp vom Altenberger Land 2286156, 06.08.12, (Luca Altenberger Land - Edina Lärchenhain) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Chandon da Tirra da Garo N-SBCPA 194983, 24.06.12, (Yankee Feuermelder - Pippi Futbuk) Fernandes Jose Luiz,BR-02403 Sao Paulo
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
V 1 *Jenky von der Schiffslache 2245693, 05.12.09, SchH2 IPO3 (Eyko Mörfelder Land - Askya Wolfsblut) Spönlein Kristina,47804 Krefeld
V 2 *Dexter vom Windmühlenberg 2255751, 18.06.10, IPO1 (Jimbeam Talka Marda - Gillette Roxeler Bahndamm) Bäumer Friedhelm,59348 Lüdinghausen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 Ondra von den Vennteichen 2240688, 16.07.09, IPO3 (Joe Schiffslache - Donna Baumbergertor) Hohn Siegmar,48653 Coesfeld
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
SG 1 Askan vom Haus Kasfeld 2275533, 15.09.11, (Jonny Casamano - Umbra Grenzgänger) Reiling Christa,45307 Essen
SG 2 Don de Lupo 2269481, 20.07.11, IPO1 (Ferro Ludwigstor - Atara Lupo) Henschke Stefan,16306 Passow
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Ginger vom Black Power 2270928, 31.08.11, (Jonny Casamano - Mecki Klinkenhagen) Pipiorski Olaf,45883 Gelsenkirchen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
G 1 Orca von Haus Heldmann 2277105, 27.01.12, (Kinski Heidhof - Kitty Haus Heldmann) Heldmann Mike,47199 Duisburg-Bahl
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Chickhoff Kamera NHSB 2872926, 05.03.12, (Xander Fidelius - Zambi Eschener-Gehölz) Orth Frank,59399 Olfen
SG 2 Donna von den Donnersöhnen 2281258, 01.05.12, (Uno Stadtfeld - Riva Brinkeweg) Eilmes Astrid,33397 Rietberg
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: van Dorssen Margit
VV 1 Figaro von Milu 2284506, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Angel vom Sternbild Wolf 2281610, 11.06.12, (Yogi Schiffslache - Paula Haus Vortkamp) Schüring Lydia,48691 Vreden
VV 2 Norana vom Haus Derrek 2284423, 29.05.12, (Ballack Worringer Rheinaue - Lonie Haus Derrek) Theobald Hans-Peter,48619 Heek-Nienborg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:49 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH und Veteranen
am 12.05.2013 OG-Sachsenbrunn (LG17)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
V 1 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, IPO3 (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Peter,98746 Katzhütte
V 2 *Paolo von Modithor 2256765, 24.07.10, IPO3 (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Holzmann Edgar & Wallek Jörg,91077 Dormitz
V 3 *Nando vom Kapellenbrunnen 2192347, 11.10.06, SchH3 IPO3 FH1 (Hero Spitalfeld - Lady Grabfeldgau) Fillweber W.,
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
V 1 *Lyager's Berlin 2254664, 03.07.08, SchH1 (Kwantum Klostermoor - Alida Campaluna) Lyager Morten,25361 Krempe
V 2 *Ines von Tino 2222928, 22.06.08, SchH1 (Dux Cuatro Flores - Boney Cheremy) Koch Klaus,07426 Königsee
V 3 Inci vom Waisagrund 2262734, 04.12.10, IPO2 (Diego Waisagrund - Flay Gimpelwald) Staudacher-Madlener Alexandra,A-6841 Mäder
Junghundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Ubry von der Piste Trophe 2273881, 23.10.11, (Sem Seprio - Vaby Fiemereck) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 2 Kaprice vom St.-Michaels-Berg 2272304, 23.09.11, (Wegas Fichtenschlag - Vabia St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner,37688 Beverungen
G 1 Tara vom Wällerhorst 2273084, 22.09.11, (Drago Patriot - Mandy Wällerhorst) Muche Angelo,98673 Crock
Jugendklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Duncan vom Messina 2276432, 28.12.11, (Quattro Partnachklamm - Melci Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
SG 2 Joschi von Tino 2276593, 03.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Ines Tino) Koch Klaus,07426 Königsee
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Haiti du Val D'Anzin LOF 657066/0, 10.03.12, (Fulz Zenevredo - Flora Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 2 Lyager's Reihn DKK 03382/2012, 07.12.11, (Mattis Kurfürstendamm - Lyager's Baden-Baden) Lyager Morten,25361 Krempe
SG 3 Yessica von Modithor 2276685, 12.01.12, (Peik Holtkämper Hof - Gloria Modithor) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
VV 1 Yany von der Piste Trophe 2280820, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Bösl Erich,92421 Schwandorf
VE 1 Faustus von Bischof Metzger 2281424, 31.05.12, (Nino Tronje - Amira Ben Hur) Luxenburger Selina,14469 Potsdam
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
VV 1 Yeni von der Piste Trophe 2280826, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Bösl Erich,92421 Schwandorf
VV 2 Kimba vom Team Baierblick 2283403, 17.07.12, (Quattro Partnachklamm - Fenja Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
VV 3 Barca vom Hof Metzeroth 2282287, 14.06.12, (Chicco Dogshof - Endrefalva Gitana) Metzeroth Marco,07774 Camburg
Veteranenklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
Platz 1 *Nilo von der Falkenkanzel 2153548, 18.10.04, SchH3 IPO3 (Hero Spitalfeld - Delfie Peiner Stahlwerk) Kaim Horst,96332 Pressig
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Zecke von Modithor 2276689, 03.01.12, (Nino Tronje - Johanne Modithor) Holzmann Edgar,91077 Dormitz
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
V 1 *Dexter vom Fichtenschlag 2228501, 19.11.08, SchH3 (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag) Horn Uta,21398 Neetze
V 2 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (IPO1) (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Zoltan SZ-R 25000071, 29.07.11, Seiler Susanne,96253 Untersiemau
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Angel von der Hohen Warth 2275448, 06.12.11, (Quenn Löher Weg - Quana Hohen Warth) Otto Heike,99198 Wallichen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Oßmann Marco
SG 1 Aennie von KaTum 10000067, 11.06.12, (Thaisson St.-Michaels-Berg - Chessy Pallas Athene) Tuma Kathrin,99634 Werningshausen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:52 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 11.05.2013 OG-Norderney (LG4)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 *Etoo aus Wattenscheid 2233964, 28.03.09, SchH3 FH1 (Paer Hasenborn - Chelsea Wattenscheid) Jani Uday,46354 Südlohn
V 2 Amadeus vom Haus Pe-Ja 2268655, 05.05.11, IPO1 (Ypsilon Lärchenhain - Quina Haus Pe-Ja) Kathöver Alfred,48607 Ochtrup
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 (*)Anoek v. d. Skyworld NHSB 2766590, 06.10.09, SchH1(IPO2) (Sharon Deutschen Adel - Cleo Jabora) Jabes F.,NL- Aennen
V 2 (*)Xelofelia vom Christinen Brunnen 2267759, 20.03.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Charlize Christinen Brunnen) Schomann Susanne,33649 Bielefeld
V 3 *Xira vom Haus Pe-Ja 2260165, 15.07.10, IPO1 (Bomber Wolfsheim - Inali Haus Pe-Ja) Jansen Peter,26506 Norden
SG 1 Anni vom Altenfeldsdeich 2251384, 13.04.10, IPO1 (Mexx Hessenstein - Ayu Patriot) Christians Edith & Müller Gabriele,Südbrookmerland
Junghundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Dancer von Babylon 2273584, 31.08.11, (Hagadahls Figo - Zambi Babylon) Grahl Dieter & Niedergassel Hermann
SG 2 (*)Gomez vom Externstein 2268217, 27.05.11, IPO1 (Vegas Externstein - Nina Holtkämper Tor) Wolff Bernd & Wörmann Dennis,32805 Horn-Bad
SG 3 Arjo vom Struwwelpeter 2275315, 03.08.11, (Falco Moldenberg - Pitsa Struwwelpeter) Lauber Nicole,42477 Radevormwald
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Tessa vom Patersweg 2268481, 02.06.11, IPO1 (Wallaby Kapellenberg - Lexa Patersweg) Jensen Erik Bent,DK-6000 Kolding
SG 2 Roxi vom Klostermoor 2270084, 21.07.11, IPO1 (Ypsilon Lärchenhain - Sina Klostermoor) Kathöver Alfred & Norda Bernhard,48607 Ochtrup
SG 3 Amy vom Pendler 2275348, 24.10.11, (Ritchi Eichenplatz - Nava Pendler) Jabes F. & Meinen Wolfgang,NL- Aennen
SG 4 Anoxa vom Struwwelpeter 2275318, 03.08.11, (Falco Moldenberg - Pitsa Struwwelpeter) Lauber Nicole,42477 Radevormwald
Jugendklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Kinan v. Yarek LOSH 1104449, 29.11.11, (Yerom Haus Salihin - Ghalia Glockenhaus) Salihin Budiman,58300 Wetter
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Coolio vom Pendler 2284596, 07.07.12, (Enosch Amasis - Corsika Pendler) Meinen Wolfgang,26624 Südbrookmerland
VV 2 Freiherr vom Christinen Brunnen 2285922, 05.08.12, (Opus Radhaus - Jerina Christinen Brunnen) Schomann Susanne,33649 Bielefeld
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Elite vom Pendler 2284592, 05.08.12, (Isko Hühnegrab - Shakire Pendler) Meinen Wolfgang & Schlicht Dirk
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 *Laros vom Haus Pe-Ja 2186129, 29.07.06, SchH3 IPO3 (Uno Stadtfeld - Zindy Haus Pe-Ja) Keller Friedhelm,26524 Hage _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:53 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH und Veteranen
am 12.05.2013 OG-Waffenbrunn (LG14)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
V 1 *Labo vom Schollweiher 2252448, 07.03.10, SchH1 IPO3 (Arex Wilhelmswarte - Fraya Ulmental) Benitz Winfried & Gutmann Günter
V 2 *Iliano vom Fichtenschlag 2241909, 03.09.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
V 3 Kronos v. Nürburgring 2279519, 16.04.11, IPO1 (Enosch Amasis - Brendha Mhuramel) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 4 Totilas von Alcudia 2264661, 14.03.11, IPO1 (Furbo kleinen Ranch - Wesni Zenteiche) Bernlöhr Christina,74538 Rosengarten
V 5 Merlin vom Schlicher Hof 2248283, 13.01.10, IPO1 (Quenn Löher Weg - Sara Schlicher Hof) Tag Melanie,93197 Zeitlarn
SG 1 Raudi vom Haus Wendl 2250206, 17.03.10, IPO2 (Quenn Löher Weg - Frone Haus Wendl) Steinberger Arnold,93495 Weiding
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
V 1 *Lissa von Bad-Boll 2221313, 29.06.08, SchH2 (Furbo Achei - Quwis Bad Wäldle) Husain Imran,PK-75600 Karachi, Clifton
V 2 *Unna vom Gleisenauer Schloß 2259045, 08.10.10, IPO1 (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Siegwart Erich & Vey Helmut,91315 Höchstadt
V 3 *Aquila von der Piste Trophe 2239846, 15.06.09, SchH1 (Panjo Kirschental - Godalis Hera) Stockerl Daniela,83413 Chammünster
V 4 Greta von der Piste Trophe 2250938, 25.02.10, IPO1 (Wegas Fichtenschlag - Ornella Piste Trophe) Pongratz Franz,93167 Falkenstein
SG 1 Oudry von Silvalacus 2210465, 24.09.07, IPO1 (Franco Modithor - Hera Silvalacus) Gobernatz Josef,93466 Chamerau
SG 2 Alpha vom Hause Danböck 2230855, 14.01.09, IPO1 FH1 (Gringo Feste Oberhaus - Bona Rottalblick) Helgert Ulrich,92521 Schwarzenfeld
Junghundklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Djambo vom Fichtenschlag 2274978, 04.11.11, (Iliano Fichtenschlag - Milana Bärenschlucht) Oßmann Marco & Halter Michel,96369 Weißenbrunn
SG 2 Juri von Bad-Boll 2273042, 17.10.11, (Sem Seprio - Prima Achei) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 3 Alex aus der Further-Senke 2272040, 20.09.11, (Anderl Dacherri - Gissy Kammberg) Traurig Andrea,93474 Arrach/Heibühl
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Yris vom Kapellenberg 2273513, 28.10.11, (Arex Wilhelmswarte - Queen Kapellenberg) Koller Johann & Gutmann Günter,A-9241 Wernberg
SG 2 Damina vom Fichtenschlag 2274980, 04.11.11, (Iliano Fichtenschlag - Milana Bärenschlucht) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
SG 3 Hanita von der Jahnhöhe 2269858, 04.08.11, (Lennox Regina Pacis - Irmi Jahnhöhe) Geraci Antonino,84098 Hohenthann
SG 4 (*)Mona d. Rote Krieger HR 29277, 31.08.11, (IPO1) (Wallaby Kapellenberg - Tamira Rote Krieger) Korotaj Robert,HR-10000 Zagreb
SG 5 Sindi delle Terre Matildiche ROI 11/151891, 18.08.11, (Paer Hasenborn - Flora Terre Matildiche) Scartani Roberto,I-42011 Bagnolo in Piano
SG 6 Iubi v. Hutweide COR A 23375-12, 07.11.11, (Wallaby Kapellenberg - Farina Hutweide) Toth-Nan Daniel,85643 Steinhöring
Jugendklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Nox von Melanchthon 2277013, 01.01.12, (Etoo Wattenscheid - Nathalie Alcudia) Bernlöhr Lars & Hohmann Harald,74538 Rosengarten
SG 2 Isak Team Semper Victor JR 739358, 08.12.11, (Remo Fichtenschlag - Nives Semper Wictor) Ivaskovic Duro,HR-10020 Zagreb
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Valerie Blue-Iris 2280721, 10.03.12, (Mentos Osterberger-Land - Elischa Blue-Iris) Albrecht Josef,91171 Greding
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
VV 1 Sensen Mann Youkon FIN 45561/12, 17.07.12, (Enosch Amasis - Flair Martinskapelle) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
VV 2 Siras vom Haus Zieglmayer 2281995, 25.05.12, (Fulz Zenevredo - Yenny Jahnhöhe) Zieglmayer Ludwig,84056 Rottenburg
VV 3 Darius vom Haus Malle 2282202, 14.06.12, (Ober Bad-Boll - Waleska Haus Malle) Malle Sibylle,87767 Niederrieden
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
VV 1 Prisca von Bad-Boll 2281896, 05.06.12, (Elim Overledingerland - Viva Karstädter Straße) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
VV 2 Jaci von der Burg Haidstein 2282889, 30.06.12, (Labo Schollweiher - Shakira Burg Haidstein) Meier Josef,93486 Runding
Veteranenklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
Platz 1 *Quando von der Piste Trophe 2158544, 17.02.05, SchH3 IPO3 FH1 (Erasmus Noort - Akira Sensei) Breu Siegfried,93444 Kötzting
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Curly-Sue vom Deutschen Königshof 2270746, 12.06.11, (Ober Bad-Boll - Walessa Schloss Runding) Wallek Jörg & Schießl Sylvia,90455 Nürnberg
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Bösl Erich
SG 1 Darius vom Deutschen Königshof 2282447, 29.01.12, (Quattro Partnachklamm - Wilma Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg & Janner Petra,90455 Nürnberg
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
VV 1 Yudy von der Piste Trophe 2280828, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Schießl Sylvia,93057 Regensburg
Langstockhaar HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter: Bösl Erich
SG 1 Franceska vom Höchstadter Wappen 2271771, 06.09.11, (Estor Team Gleisenauer Schloß - Isabella Valtenberg) Seiffert Detlef,92366 Hohenfels
SG 2 Xulla Piste Trophe 2002 2271204, 03.08.11, (Orlando Piste Trophe - Catinka Piste Trophe) Seiffert Detlef,92366 Hohenfels _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:54 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.05.2013 OG-Trier-Porta Sitz Trier e.V. (LG10)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Handoko Kevin,ID-60251 Surabaya
V 2 *Pacco vom Langenbungert 2252482, 25.05.10, SchH1 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Weber Bernd,23611 Bad Schwartau
V 3 Host delle Tamerici Salmastre ROI 11/73317, 13.03.11, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Dina Tamerici Salmastre) Marinelli Luigi,I-65129 Pescara
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Salihin Budiman & Wolff Sarah,58300 Wetter
V 2 *Bella vom Heerbusch 2234448, 30.03.09, SchH2(IPO3) (Gismo Haus Anja - Warda Urbecke) Kaleske Jennifer,46240 Bottrop
V 3 *Romy von der Grafschaft Mark 2255535, 07.07.10, IPO2 (Furbo Achei - Xi Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
V 4 *Iwana vom Heerbusch 2258653, 04.08.10, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Clea Königsadler) Peters Ralf & Neuwöhner Sylvia,46499 Hamminkeln
V 5 Ronja von der Rommelsbach 2263279, 05.02.11, IPO1 (Ibo Rommelsbach - Eycha Steigerhof) Thönes Paul,54516 Wittlich
Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 *Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, IPO2 (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
SG 2 Antaris vom Haus Schwerzel 2270501, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Rino Francesco,66589 Merchweiler
SG 3 Kalli vom ewigen Gletscher 2271387, 11.09.11, (Franco Kuckucksland - Lara Rommelsbach) Thönes Paul,54516 Wittlich
SG 4 Kevin vom ewigen Gletscher 2271389, 11.09.11, (Franco Kuckucksland - Lara Rommelsbach) Thönes Paul,54516 Wittlich
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 *Wendy von der Grafschaft Mark 2271005, 31.08.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Exe Grafschaft Mark) Aschke Andreas,50226 Frechen
G 1 Ulanka von der Lobdeburg 2267655, 07.06.11, (Fanto Lobdeburg - Upsi Schloß Solitude) Fickus Heinz Werner,55767 Buhlenberg
Jugendklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Lasslo vom ewigen Gletscher 2278494, 24.03.12, (Ungano Schloß Rügland - Lara Rommelsbach) Biewer Marita,66578 Schiffweiler
SG 2 Kenzo vom Königsadler 2282332, 02.04.12, (Oxford Radhaus - Clea Königsadler) König Helmut & Peters Ralf,66571 Eppelborn
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Opra aus dem Haus Zygadto 2278438, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Hioe Sofian,ID-11440 Tomang-Jakarta Barat
SG 2 Ilona vom Asgard 2274152, 23.11.11, (Isko Hühnegrab - Fair Asgard) Thönes Paul,54516 Wittlich
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Kiko delle Tamerici Salmastre ROI, 29.07.12, (Pacco Langenbungert - Dina Tamerici Salmastre) Canale Giacomo,I-65010 Nocciano PE
VV 2 Quiro vom Langenbungert 2280670, 14.05.12, (Opus Radhaus - Ankaa Nadelhaus) Kartheiser Ansgar & Weber Bernd,54597 Feuerscheid
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Quancie vom Langenbungert 2280676, 14.05.12, (Opus Radhaus - Ankaa Nadelhaus) Kartheiser Ansgar & Weber Bernd,54597 Feuerscheid
VV 2 Cantania's Arya SKK 50718/2012, 09.08.12, (Pacco Langenbungert - Victoria Haus Burow) Englund Patric,S-820 71 Ilsbo
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
V 1 *Pico vom Langenbungert 2252485, 25.05.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Eufinger Elmar,66798 Wallerfangen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Digger von der OG Burscheid 2271831, 20.06.11, (E'U2 Petite Laeticia - Furia Casa Beggiato) Papazoglou Elef,51399 Burscheid
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Scharschmidt Norbert
SG 1 Maffay von Arlett 2280127, 19.04.12, (Dasty Arlett - Mia Bubenlachring) Dörr Reiner,66589 Merchweiler
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Scharschmidt Norbert
VV 1 Bella-Li vom Hühnegrab 2280816, 20.05.12, (Etoo Wattenscheid - Irina Hühnegrab) Eufinger Elmar & Eiden Elke,66798 Wallerfangen
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 12.05.2013 OG-Schleswig u. Umgeb. e.V. (LG1)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
V 1 *Mentos vom Osterberger-Land 2220389, 30.04.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 Oliver de Casa Bustamante ACOA 14067, 24.05.10, IPO2 (Athos New van Horn - Kora Casa Bustamante) Caputi Roberto & Mieck Christian,EC-170150 Quito
V 3 *Kevin vom Fourniermühlenbach 2252797, 14.02.10, IPO2 (Paer Hasenborn - Disca Holtkämper Tor) Wilkens Heinz Peter & Ruhnau Jutta
V 4 Xando vom Drei Birkenzwinger 2268076, 23.03.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Schultz Hans A.,24837 Schleswig
V 5 Iveco's Jason NKK 51406/11, 02.03.11, (IPO1) (Roni Funken Spiel - Severina Feetback) Björgan Hildegunn,N-2390 Moelv
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 *Oduscha vom Osterberger-Land 2265127, 05.04.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Egga Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 *Ronly vom Osterberger-Land 2267407, 10.04.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Micky Osterberger-Land) Wortmann Dirk & Petersen Rolf,49504 Lotte
V 3 *Xyra vom Drei Birkenzwinger 2268081, 23.03.11, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 4 *Niki vom Schleudersitz 2252005, 14.12.09, IPO1 (Ilbo Holtkämper See - Eggi Osterberger-Land) Schultz Hans A.,24837 Schleswig
V 5 *Oinja vom Osterberger-Land 2265128, 05.04.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Egga Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 6 *Aisha von der frischen Brise 2234733, 07.04.09, SchH2 IPO3 (Opal Röderburg - Honey fixen Dutt) Speck Hans-Joachim,24980 Hörup
V 7 *Lora vom Ritterland 2190270, 21.10.06, SchH3 IPO3 (Melano Cap Arkona - Fatima Ritterland) Ammermann Dennis,27777 Ganderkesee
SG 1 Brendy vom schwarzen Baghiro 2265084, 15.01.11, IPO1(2) (Nolan alten Wingertshaus - Armanie schwarzen Baghiro) Ammermann Gerold,27777 Ganderkesee
Junghundklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Unkas vom Osterberger-Land 2273674, 26.09.11, (Mentos Osterberger-Land - Nana Drei Birkenzwinger) Wortmann Dirk & Petersen Rolf,49504 Lotte
SG 2 Untox vom Götzberg 2272133, 08.09.11, (Remo Fichtenschlag - Tessa Götzberg) Pruehs Annelie & Pruehs Peter,24558 Wakendorf
SG 3 Falkoen's Osmann NKK 51425/11, 02.06.11, (Remo Fichtenschlag - Neverkilen Becky) Olsen Kjell Olaf & Sönslien Jörrn,N-4812 Kongshavn
SG 4 Jimmy vom Schwarzen Eddy 2272624, 01.10.11, (Belos Patscherkofel - Hanni Schwarzen Eddy) Grimm Nicole,25479 Ellerau
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Yele vom Drei Birkenzwinger 2272913, 11.10.11, (Mentos Osterberger-Land - Haifa Drei Birkenzwinger) Karl Hans,66386 St. Ingbert
SG 2 Heaven aus der Brunnenstraße 2270553, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Storjohann Martina & Schuhmacher Werner
SG 3 Hylteland's Beauty SKK 55849/2011, 05.09.11, (Bix Arlett - Gera Dzako) Zielinska Martin & Zielinska Monika,S-274 92 Skurup
SG 4 Abiaga's Akita NKK 30746, 17.10.11, (Zeus Catone - Abiaga's Windi) Frogner Niklas A.,N-3180 Nykirke
SG 5 Senterros Amira Namid NKK 52146/11, 23.08.11, (Ausenbergs Amir - Rewyrs Oxygen) Röyert Cristin,N-Dergenes
SG 6 Banga vom Emssperrwerk 2273994, 07.11.11, (Drago Patriot - Vilma Haus Burmeister) Möller Severina,18109 Rostock
G 1 Safra vom Cap Arkona 2270341, 07.06.11, (Cid Schiffslache - Quaste Eicken-Bruche) Möller Severina,18109 Rostock
Jugendklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Raimondo vom Suentelstein 2279654, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Müller Hinrich & Meier Reiner,49152 Bad Essen
SG 2 Ausenbergs Dexter NKK 42585/2012, 23.04.12, (Tormenstorp Exter - Ausenbergs Amie) Lundsrud Terje,N-3520 Jevnaker
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
SG 1 Umke vom Klostermoor 2278235, 07.03.12, (Pakros Pendler - Nika Klostermoor) Norda Bernhard & Kesekamp Gerd Johann
SG 2 Queenie vom Suentelstein 2274027, 14.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Jolina Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
SG 3 Tutti vom Suentelstein 2280278, 19.02.12, (Nelson Frankengold - Mia Timohaus) Müller Hinrich & Przystawik Antje,49152 Bad Essen
SG 4 Kanja vom Schulplatz 2280181, 31.03.12, (Gustav Skandinavika - Askara Ontario) Fechner Tanja,24340 Eckernförde
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
VV 1 Kajus von Brabandt 2284116, 08.08.12, (Mentos Osterberger-Land - Bria Brabandt) Norda Bernhard,26871 Papenburg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
VV 1 Keila vom Osterberger-Tal 2281946, 17.05.12, (Iliano Fichtenschlag - Anka Osterberger-Tal) Zöllner Rainer & Wortmann Helga,59757 Arnsberg
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 Wolke vom Sonnenhaus 2261265, 10.10.10, IPO1 (Ober Valcuvia - Fatima Sonnenhaus) Ronecker Manfred & Dettmer Ralf
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Scheerer Heinz
SG 1 Vento vom Patersweg 2276938, 15.01.12, (Conbhairean Uno - Lexa Patersweg) Stier Maria,22117 Hamburg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 1:54 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 09.05.2013 OG-Unterhaching-München-Ost e.V. (LG15)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Chacco von der Freiheit Westerholt 2225244, 19.09.08, SchH3 (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
V 2 *Saabat von Aurelius 2257868, 03.08.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Juri Schollweiher) Koller Johann,A-9241 Wernberg
V 3 (*)Oliver de Casa Bustamante ACOA 14067, 24.05.10, IPO2 (Athos New van Horn - Kora Casa Bustamante) Caputi Roberto,EC-170150 Quito
V 4 *Filipp vom Adelschlag 2255298, 08.03.10, SchH1 IPO2 (Vegas Haut Mansard - Gila Hause Kampenhuber) Sievers Klaus & Willeitner Manfred,96484 Meeder
V 5 Nilo del Murnighello ROI 11/40048, 01.01.11, IPO1(2) (Arex Wilhelmswarte - Carla Murnighello) Boselli Egidio & Sottocorno Isacco
V 6 *Ardenburg Harvey 2289729, 30.10.10, IPO1 (Mentos Osterberger-Land - Ardenburg Anka) Stephens Wendy & Kapidzic Ognjen
V 7 Karat's Ingo 2289653, 14.01.11, IPO1 (Rony Fürst-Georg-Brunnen - Alice Batu) Schopp Anton & Schopp Marco,A-3100 St. Pölten
V 8 *Grizzly von Zornkeltinga 2255291, 26.07.10, IPO3 (Koby Fidelius - Godalis Quenna) Hoffmann Werner,85598 Baldham
V 9 (*)Team Bulle Hof Kortes 2284168, 18.03.11, IPO1(2) (Chacco Freiheit Westerholt - Team Bulle Hof Alegra) Haider Raja,PK-Lahore
V 10 *Asterix von der neuen Generation 2251345, 05.03.10, IPO1 (Godalis Tino - Madona Ecknachtal) Brücklmaier Silvia,81737 München
SG 1 Basta vom Mooshaus 2255629, 14.07.10, IPO3 (Bosco Hagenmühle - Babsi Schloß Veitenstein) Pasetti Wolfgang,82377 Penzberg
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Zicke von der Wagnerzunft 2251521, 11.04.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
V 2 *Queen vom Kapellenberg 2227233, 15.08.08, SchH2 IPO1 (Erik Elzmündungsraum - Yollie Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
V 3 Barina vom Königssee 2253822, 03.06.10, (IPO1) (Godalis Tino - Werun Ehrenfeste) Baueregger Sylvia,83435 Bad Reichenhall
V 4 *Gisele vom Dioptas 2249840, 06.03.10, IPO2 (Jupp Haus Malle - Cayenne Dioptas) Graf Franz & Graf Judith,A-2441 Moosbrunn
V 5 Sindy vom Fürst-Georg-Brunnen 2262555, 18.01.11, IPO1 (Buka Agilolfinger - Quaxi Fürst-Georg-Brunnen) Stepanik Anton,84056 Rottenburg
SG 1 Ikona vom Weinbergblick 2217936, 09.04.08, SchH2 IPO3 (Vito Waldwinkel - Mara Weinbergblick) Spang Adele Ewelyne,85250 Unterzeitlbach
G 1 Quaxi von der wilden Nachbarschaft 2248104, 23.01.10, IPO1 (Xanto Weinbergblick - Hera wilden Nachbarschaft) Lorenz Ingrid,94469 Deggendorf
G 2 Nelly zum Friedberger Schloß 2228388, 08.11.08, (IPO1) (Javir Talka Marda - Dela schwarzen Natter) Sailer Markus,86316 Friedberg
G 3 Cleo vom Teufelbach 2243142, 04.06.09, SchH2 (Nils Mühlhamer Keller - Belinda Maineiche) Jungbauer Sabine,94550 Künzing
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Vadim von Aurelius 2278959, 04.11.11, (Wallaby Kapellenberg - Juri Schollweiher) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 2 *Xavi von Tronje 2272412, 06.07.11, IPO1 (Paer Hasenborn - Nadja Jabora) Rath Roland,48739 Legden
SG 3 Hasko vom Karlsfelder Hof 2272870, 12.10.11, (Koby Fidelius - Fenja Karlsfelder Hof) Arth Peter & Pohl Janine,85757 Karlsfeld
SG 4 Xantto vom Kapellenberg 2271077, 23.08.11, (Wallaby Kapellenberg - Julia Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
SG 5 Jocky vom Wildsteiger Land 2268029, 26.05.11, (Enosch Amasis - Goldi Wildsteiger Landhaus) Göbl Martin,82409 Wildsteig
G 1 Frodo vom Wolfsdreieck 2268917, 05.07.11, (Balko Teufelskehle - Joy MaKeRa) Warnecke Mario,85376 Moosmühle
G 2 Orry vom Sulzbachtal 2269575, 23.07.11, (Ivan Gernkogel - Lana Sulzbachtal) Lorenz Michael,94469 Deggendorf
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Yris vom Kapellenberg 2273513, 28.10.11, (Arex Wilhelmswarte - Queen Kapellenberg) Koller Johann & Gutmann Günter,A-9241 Wernberg
SG 2 Laura vom Demenhof 2268869, 07.07.11, (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Eglseder Johann,94496 Ortenburg
SG 3 Indira vom Gebenbacher Land 2271623, 09.09.11, (Baru Fürstenbrunn - Chiara Gebenbacher Land) Adam Anita,85084 Winden
G 1 J-Lo vom Bauernland 2273046, 13.10.11, (Raccoon's Flax - Zwenja Staudenstadt) Ehler Alwin,86947 Pestenacker
G 2 Zami vom Haus Pixner 2277514, 04.10.11, (Malu Riemsloherwald - Nessi Haus Pixner) Pixner Rudolf & Eichner Doris,A-4910 Pattigham
Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Wallace della Terrazza ROI 1294776, 30.04.12, (Landos Quartier Latin - Stefy Casa Beggiato) Anastasi M. & Allevamento della Terrazza
SG 2 Kobe von Zornkeltinga 2277741, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Hoffmann Werner,85598 Baldham
SG 3 Xaverl von Maria-Buch 2278512, 19.03.12, (Koby Fidelius - Yana Maria-Buch) Trilar Elsa,81737 München
G 1 Bones vom Hexenturm 2277926, 22.02.12, (Black-Jack Teufelskehle - Angel Hexenturm) Behringer Beate,81735 München
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Velia vom Messebau 2278675, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Kötters Walter & Czech Sandra,63526 Erlensee
SG 2 Fang v. Walepharm Land JR 808993, 21.12.11, (IPO1) (Fulz Zenevredo - Uganda Cromontana) Heigl Franz & Ivkovic Vasilije,94315 Straubing
SG 3 Sharon von der Wilhelmswarte 2277912, 06.12.11, (Luca Wilhelmswarte - Jaime Agilolfinger) Kapidzic Ognjen,82538 Geretsried/Gelting
SG 4 Zama del Murnighello ROI 12/86462, 01.03.12, (Paer Hasenborn - Carla Murnighello) Pase Simone,
SG 5 Jolie von der Jahnhöhe 2278809, 11.03.12, (Sultan Jahnhöhe - Vega Jahnhöhe) Pöschl Antonia,94563 Otzing
SG 6 Wanda della Terrazza ROI, 30.04.12, (Landos Quartier Latin - Stefy Casa Beggiato) Anastasi M. & Allevamento della Terrazza
SG 7 Kiwi von Zornkeltinga 2277745, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Bachmann Norbert,80997 München
G 1 Bounty vom Hexenturm 2277927, 22.02.12, (Black-Jack Teufelskehle - Angel Hexenturm) Balk Maximilian,81825 München
G 2 Kim vom Bauernland 2277434, 30.01.12, (Caro Brigar - Babsy Bauernland) Dietz Richard,82131 Gauting
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
VV 1 Apple vom Kapellenberg 2282589, 29.05.12, (Labo Schollweiher - Taffi Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
VV 2 Barbie von der neuen Generation 2286154, 21.06.12, (Sultan Jahnhöhe - Emira Ehrenfeste) Biomonti jun. Christian,83730 Fischbachau
Veteranenklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
Platz 1 Carerra vom Karlsfelder Hof 2172996, 24.10.05, SchH1 (Pakros Ulmental - Queen Hause Monika) Bachmann Norbert,80997 München
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Quoll Lothar
Platz 1 *Zarina von der Ehrenfeste 2203268, 24.03.07, SchH1 (Dux Cuatro Flores - Dalida Ehrenfeste) Graßl Rudolf,83471 Berchtesgaden/Oberau
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Wascko vom Kapellenberg 2271146, 27.07.11, (Yanos Kapellenberg - Venus Hohen-Haus) Enders Ines,A-9873 Döbriach
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Jive von der Jahnhöhe 2278806, 11.03.12, (Sultan Jahnhöhe - Vega Jahnhöhe) Daniels Walter,94447 Plattling
SG 2 Lanser von Karthago 2277701, 17.01.12, (Danjo Lepperhof - Grisella Karthago) Schmid Andrea,82393 Iffeldorf _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 7:44 am Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 25.05.2013 OG-Königsee/Thür.e.V (LG17)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
V 1 *Quattro von der Partnachklamm 2216142, 11.03.08, SchH3 (Zamp Thermodos - Ora Müdesheimerland) Dieterich Reinhard,97616 Bad Neustadt
V 2 *Yankee vom Feuermelder 2255307, 22.04.10, IPO2 (Joker Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Ute,34590 Wabern
V 3 Patrick vom Grabfeldgau 2265413, 21.01.11, IPO3 (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Günther Andrea,98746 Katzhütte
V 4 *Paolo von Modithor 2256765, 24.07.10, IPO3 (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Holzmann Edgar & Wallek Jörg,91077 Dormitz
V 5 *Alf vom Bärenstein 2239487, 19.07.09, SchH3 (Furbo Achei - Honda Batu) Herda Tobias,99885 Wölfis
V 6 Visum vom Gleisenauer Schloß 2265969, 07.03.11, IPO1(2) (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß) Bösl Erich & Heller Gabriele,92421 Schwandorf
V 7 Willow von Silvalacus 2255369, 19.06.10, (IPO1) (Robbie Silvalacus - Holly Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg
V 8 (*)Ury vom Österfeld 2248695, 05.02.10, IPO2 (Hutch dunklen Zwinger - Rastie Ebsdorfergrund) Schmidt Oliver,99755 Hohenstein OT Klettenberg
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
V 1 *Veneze Gucci EKC AL04291905, 26.06.10, IPO2 (Elmo Hühnegrab - Vicki Grafenbrunn) Cullen John,GB-* Waymouth Dorset DT3 4HH
V 2 *Ubene von Silvalacus 2240224, 02.07.09, SchH1 IPO3 (Texas Feuermelder - Fatima Silvalacus) Seewald Peter,90469 Nürnberg
V 3 *Ossi vom Hermannstal 2236868, 30.05.09, SchH1 (Quai Status quo - Kimba Hermannstal) Huppert Wolfgang,37339 Teistungen
V 4 *Xenia vom Feuermelder 2252886, 04.03.10, IPO1 (Joker Eichenplatz - Butterfly Trentino) Heine Stefan & Gumbel Rainer,37339 Hundeshagen
V 5 Vanessa vom Gleisenauer Schloß 2265972, 07.03.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß) Heller Stefan,97437 Haßfurt
V 6 *Uganda von der Burg Königstein 2252669, 12.12.09, SchH1 (Picasso Burg Königstein - Peggy zwei Steinen) Geise Wolfgang,06667 Reichardtswerben
V 7 *Ines von Tino 2222928, 22.06.08, SchH1 (Dux Cuatro Flores - Boney Cheremy) Koch Klaus,07426 Königsee
V 8 Unique von der Schiffslache 2264431, 25.03.11, (IPO1 FH2) (Olek Maineiche - Scylla Schiffslache) Schmidt Oliver,99755 Hohenstein OT Klettenberg
Junghundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
SG 2 Isko vom Team Baierblick 2274615, 06.11.11, (Ypsilon Lärchenhain - Ambra Team Baierblick) Strelow Toni,36404 Gehaus
SG 3 Zeppelin vom Feuermelder 2274378, 30.09.11, (Ritchi Eichenplatz - Amanda Seeteich) Gumbel Ute & Kurki Jari,34590 Wabern
SG 4 Wasco vom Haus Cerba 2274711, 19.11.11, (Isko Hühnegrab - Taya Haus Cerba) Cerba Günter,34576 Homberg-Berge
SG 5 Seigo vom Pfaffenhof 2275657, 03.11.11, (Ballack Worringer Rheinaue - Quella Unstrutquelle) Werner Remo,99974 Mühlhausen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Sari vom Zellergrund 2275014, 05.11.11, (IPO1) (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Peter,90469 Nürnberg
SG 2 Ully vom Herzbach 2272180, 15.08.11, IPO1 (Gildo Herzbach - Fenja Herzbach) Reinländer Gerd,99947 Illeben
SG 3 Sahra vom Pfaffenhof 2275660, 03.11.11, (Ballack Worringer Rheinaue - Quella Unstrutquelle) Schmelzer Wolfgang,99974 Mühlhausen
SG 4 Lesi von WeCo 2276531, 19.10.11, (IPO1) (Furbo kleinen Ranch - Babe WeCo) Fuchs-Blüml Cornelia,91077 Neunkirchen
Jugendklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Racker vom Kuckucksland 2276169, 06.01.12, (Opus Radhaus - Feli Kuckucksland) Eskuche Reinhard,34225 Baunatal
SG 2 Duncan vom Messina 2276432, 28.12.11, (Quattro Partnachklamm - Melci Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
SG 3 Lennox v. Team Schwarzaugen MR 54841, 14.03.12, (Lennox Regina Pacis - Leyla Schwarzaugen) Musli Koraj,MK-1200 Tetovo
SG 4 Enriko vom Diemel 2285755, 02.02.12, (Quando Ziegelhof - Larissa Schollweiher) Weimer Wolfgang & Georgians Willi
SG 5 Joschi von Tino 2276593, 03.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Ines Tino) Koch Klaus,07426 Königsee
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Zafira von der Burg Königstein 2283445, 25.05.12, (Remo Fichtenschlag - Xanta Oger Schloss) Geise Wolfgang,06667 Reichardtswerben
SG 2 Jody von Tino 2276596, 03.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Ines Tino) Koch Klaus,07426 Königsee
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
VV 1 Xeno vom Haus Cerba 2287565, 25.06.12, (Yankee Feuermelder - Baika Dörnishöhe) Cerba Günter,34576 Homberg-Berge
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
VV 1 Chandon da Terra da Garoa N-SBCPA 194983, 24.06.12, (Yankee Feuermelder - Pippi Futbuk) Gumbel Katrin & Fernandes Jose Luiz
VV 2 Xenia von den Leinewiesen 2284668, 15.08.12, (Enosch Amasis - Nicki Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
V 1 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, (IPO1) (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Holzmann Edgar & Wallek Jörg,91077 Dormitz
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Sultan vom Zellergrund 2275010, 05.11.11, (IPO1) (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Germana von Arenaris 2272577, 03.10.11, (Geck Casa Nobili - Henda Fiemereck) Schmieder Frank,99894 Leinatal
SG 2 Sally vom Zellergrund 2275012, 05.11.11, (IPO1) (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Peter & Seewald Claudia,90469 Nürnberg
Langstockhaar HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Xulla Piste Trophe 2002 2271204, 03.08.11, (Orlando Piste Trophe - Catinka Piste Trophe) Seiffert Detlef,92366 Hohenfels _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|