Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:17 am Temat postu: |
|
|
4 maja - wystawa OG-Dingelstädt (LG17):
Thomas Teubert (juniory-suki na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów i suk
W klasie juniorów wystąpiły 3 suki (na światówce wszystkie pozostaną w klasie juniorów ):
SG1 Wasca vom St.-Michaels-Berg (Negus Holtkämper See - Zora St.-Michaels-Berg)
SG2 Maika von der Weinbergsiedlung (Maestro Osterberger-Land - Isa Appolonia)
SG3 Cessy vom Herzbach (Negus Holtkämper See - Wiska Herzbach) W klasie młodzieży wystąpiło 10 suk (na światówce wszystkie oprócz siódmej będą już w klasie juniorów) - sędzia przyznał 10 ocen bardzo dobrych. Pierwszych sześć lokat:
SG1 Farha de Azircan (Zamp Thermodos - Trixi Schacher)
SG2 Berle vom St.-Michaels-Berg (Eloy St.-Michaels-Berg - Anschi St.-Michaels-Berg)
SG3 Aylin the Braveheart Land (Eloy St.-Michaels-Berg - Braveheart Ginger)
SG4 Roxy vom Siebenmühlenbach (Xeno Elzmündungsraum - Lara Siebenmühlenbach)
SG5 Nina vom Haus Dexel (Odin Holtkämper Hof - Gina Aquamarin)
SG6 Amelie von Modithor (Pakros Ulmental - Isabell Modithor) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 12:13 pm Temat postu: |
|
|
10-12 maja - Mistrzostwa Niemiec Młodzieży i Juniorów w Memmingen:
Reinhardt Meyer (użytkowa-psy na BSZS 2008) sędziował klasę użytkową i młodzików - psy
W klasie użytkowej wystąpiło 26 psów - sędzia przyznał 25 ocen doskonałych i 1 bardzo dobrą. Pierwszych szesnaście lokat:
V1 Tuareg von Bad-Boll (Yanox Bad-Boll - Fanny Val del Lambro) - SG4 w juniorach 2007.
V2 Bruno du Val D'Anzin (Bravos Steffen Haus - Tabata Val D'Anzin) - SG7 w młodzieży 2007.
V3 Jumbo di Zenevredo (Janos Noriswand - Gilda Casa Mary) - SG21 w młodzieży 2006, V21 '2007.
V4 Uschigärdens Dexter (Stenley Lehnhof - Uschigärdens Gipsy) - SG30 w juniorach 2005.
V5 Mischaland's Joaqin (Flipp Arlett - Mischaland's Jette) - SG80 w juniorach 2005, V35 '2007.
V6 Kimbo vom Höchstadter Wehr (Larus Batu - Undra Herdersfarm) - SG26 w juniorach 2007.
V7 Zar del Murnighello (Zeno Murnighello - Cris Azzoni) - SG33 w juniorach 2006.
V8 Xero delle Terre Matildiche (Bred Terre Matildiche - Ally) - 35 (na 40 psów) w szczeniakach na klubówce włoskiej w 2006.
V9 Buddy vom Agilolfinger (Zamp Thermodos - Xara Agilolfinger) - SG24 w juniorach 2007.
V10 Yoss vom Hühnegrab (Orbit Hühnegrab - Yonna Hühnegrab) - SG57 w juniorach 2007.
V11 Fasko d' Ulmental (Xaro Ulmental - Karma Ochsentor) - U (niedostateczny - nie stawił się po opisie na stój) w młodzieży 2006.
V12 Yen vom Bierstadter Hof (Quantum Arminius - Ziska Bierstadter Hof) - SG55 w juniorach 2006.
V13 Gittano Semper Wictor (Rocco Herdersfarm - Tessa Semper Wictor) - SG96 w młodzieży 2005.
V14 Quai vom St.-Michaels-Berg (Odin Holtkämper Hof - Kandie Strothheide) - SG71 w juniorach 2007.
V15 Jello von den Leinewiesen (Yello St.-Michaels-Berg - Gibsie Leinewiesen) - SG36 w juniorach 2005, nie zdał testów (vorhanden) w 2006 i 2007.
V16 Beowulf vom Agilolfinger (Zamp Thermodos - Xara Agilolfinger) - SG59 w juniorach 2007.
Rüdiger Mai (użytkowa-suki na BSZS 2008) sędziował klasy użytkową i juniorów - suki
W klasie użytkowej wystąpiło 37 suk - sędzia przyznał wszystkim oceny doskonałe. Pierwszych szesnaście lokat:
V1 Lana von der Zenteiche (Stano Hasenborn - Xana Zenteiche) - SG18 w juniorach 2005, V4 '2006, VA5 '2007.
V2 Benny d' Ulmental (Ghandi Arlett - Sissi Real Favorita) - SG27 w juniorach 2004, V8 '2006, VA6 '2007.
V3 Tiana vom Fichtenschlag (Wilko Fichtenschlag - Lufti Hühnegrab) - SG1 w juniorach 2006, nie zdała testów w 2007.
V4 Necke von Bad-Boll (Orbit Hühnegrab - Cesna Bad Wäldle) - SG9 w młodzieży 2006.
V5 Naja von Arlett (Rocco Herdersfarm - Yella Arlett) - SG40 w młodzieży 2005.
V6 Xindy vom Zirndorfer Gauner (Dux Cuatro Flores - Xenta Thermodos) - SG17 w młodzieży 2007
V7 Espanya vom Fichtenschlag (Yenno Hühnegrab - Zaskia Fichtenschlag) - SG43 w juniorach 2007.
V8 Zicke vom Hanneß (Pakros Ulmental - Vienchen Hanneß) - SG19 w juniorach 2007.
V9 Jacky vom Thermodos (Zamp Thermodos - Mira Zellergrund) - SG10 w młodzieży 2007.
V10 Titti di Val del Lambro (Erasmus Noort - Duffy Duk Val del Lambro)
V11 Jojo vom Zellwaldrand (Iso Zellwaldrand - Orla Feuermelder) - SG5 w młodzieży 2005, SG18 w juniorach 2006.
V12 Annabell zur Medbacher Mühle (Bravos Steffen Haus - Pamy Otterius) - SG24 w młodzieży 2006.
V13 Aura von den Lahnhöhen (Karat's Ulk - Hedyna Hühnegrab) - SG62 w młodzieży 2005, V44 '2006.
V14 Catja v. Popland (Aron Terra dei Forti - Yeti Weidenstraße) - SG51 w juniorach 2007.
V15 Venus zur Worringer Rheinaue (Endrefalva Olympus - Emilia Worringer Rheinaue)
V16 Kocco vom Lübzer Eldetal (Levis Fossombrone - Wendy Zisawinkel) - SG96 w juniorach 2006 W klasie juniorów wystąpiło 18 suk (na światówce wszystkie oprócz czwartej, szóstej, dwunastej i piętnastej będą już w klasie użytkowej) - sędzia przyznał 18 ocen bardzo dobrych. Pierwszych dziesięć lokat:
SG1 Paula vom Gut Lethe (Negus Holtkämper See - Ondra Gut Lethe) - SG1 w młodzieży 2007.
SG2 Jana von der Plassenburg (Vegas Haut Mansard - Daggi Cuatro Flores) - SG4 w młodzieży 2007.
SG3 Brenda du Grand Gout (Odin Holtkämper Hof - Tara Manoir de Junon) - SG25 w młodzieży 2007.
SG4 Aghi Bosi (Quentin Karanberg - Naja Arlett).
SG5 Dolli vom Karlsfelder Hof (Vegas Haut Mansard - Queen Hause Monika) - SG14 w młodzieży 2007.
SG6 Leyla vom Schwarzaugen (Quax Dänischen Hof - Zamba Noort).
SG7 Kara von der Bertenau (Dux Cuatro Flores - Palme Feldle) - SG11 w młodzieży 2007.
SG8 Eireen von Aurelius (Vegas Haut Mansard - Peggy Martinskapelle).
SG9 Mary vom Poxdorfer-Tannenhof (Gauner Roten Matter - Maxi Klebinger Schloß)
SG10 Uschi zum Turmacker (Losso Schloß Weitmar - Xendy Turmacker)
Wolfgang Babilon (juniory-psy na BSZS 2008) sędziował klasy juniorów i młodzieży - psy
W klasie juniorów wystąpiło 8 psów (na światówce pozostaną w tej klasie: drugi, szósty i ósmy) - sędzia przyznał 8 ocen bardzo dobrych. Pierwsze trzy lokaty:
SG1 Drago vom Langenbungert (Quenn Löher Weg - Quincie Langenbungert) - SG24 w młodzieży 2007.
SG2 Ali Bosi (Quentin Karanberg - Naja Arlett)
SG3 Asko von Tremonia (Idol Holtkämper Hof - Sandra Wiesenau) W klasie młodzieży wystąpiło 9 psów (na światówce wszystkie oprócz drugiego i trzeciego będą już w klasie juniorów) - sędzia przyznał 9 ocen bardzo dobrych. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Kojak zur Medbacher Mühle (Ken Elzmündungsraum - Xandra Medbacher Mühle)
SG2 Laro vom Holtkämper See (Negus Holtkämper See - Ora Müdesheimerland)
SG3 Ohara von der Jahnhöhe (Dux Cuatro Flores - Acitta Jahnhöhe)
SG4 Paco v. Roten Tal (Bax Vichinghi - Anika Casa Raranda)
Albrecht Woerner (młodzież-suki na BSZS 2008) sędziował klasy młodzieży i młodzików - suki oraz klasy weteranów
W klasie młodzieży wystąpiło 13 suk (na światówce tylko siódma i trzynasta pozostaną w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 13 ocen bardzo dobrych. Pierwsze trzy lokaty:
SG1 Gerry Val Reina (Hero Camporeale - Chika Valcuvia)
SG2 Patty dei Cimmeri (Gauner Roten Matter - Tania Cimmeri)
SG3 Baly du Val D'Anzin (Quenn Löher Weg - Texane Domaine du Val d'Aulnoy) W klasie młodzików wystąpiło 10 suk (na światówce będą już w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 10 ocen wybitnie obiecujących. Pierwszych pięć lokat:
VV1 Cara vom Agilolfinger (Negus Holtkämper See - Xara Agilolfinger)
VV2 Babuschka von der Martinskapelle (Vegas Haut Mansard - Queen Martinskapelle)
VV3 Whitney vom Römerland (Puccini Römerland - Jkona Blöie)
VV4 Leni vom Mönchberg (Yanox Bad-Boll - Indy Mönchberg)
VV5 Oxana vom Schindbachtal (Greif Karl-May Höhle - Mika Ecknachtal) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 12:52 pm Temat postu: |
|
|
22 maja - wystawa OG-Bad Boll (LG13):
Albrecht Woerner (młodzież-suki na BSZS 2008) sędziował klasy: użytkową, młodzieży i młodzików - suki
W klasie młodzieży wystąpiło 15 suk (na światówce - z czołówki poniższej klasy - pierwsza, trzecia i czwarta pozostaną w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 15 ocen bardzo dobrych. Pierwszych pięć lokat:
SG1 Egga vom Osterberger-Land (Vegas Haut Mansard - Qenni Osterberger-Land)
SG2 Patty dei Cimmeri (Gauner Roten Matter - Tania Cimmeri)
SG3 Quana von der Biberfalle (Tiras Roten Feld - Demy Melanchthon)
SG4 Laurie vom Mönchberg (Yanox Bad-Boll - Indy Mönchberg)
SG5 Panda von Media (Odin Holtkämper Hof - Hertha Media) W klasie młodzików wystąpiło 7 suk (na światówce będą już w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 7 ocen wybitnie obiecujących. Pierwsze cztery lokaty:
VV1 Vanja dell Isola di Megaride (Tor Casa Nobili - Asya Val Calore)
VV2 Erle von Vierhundert Hertz (Negus Holtkämper See - Una Vierhundert Hertz)
VV3 Venus von der Brettachau (Xitus Murrtal - Quanda Brettachau)
VV4 Meggy vom Baronenwald (Ghandi Baronenwald - Baffie Falkenau) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 12:22 pm Temat postu: |
|
|
25 maja - wystawa OG-Worms 1/Rhein (LG10):
Reinhardt Meyer (użytkowa-psy na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów
W klasie użytkowej wystąpiły 22 psy - sędzia przyznał 21 ocen doskonałych i 1 bardzo dobrą. Pierwszych jedenaście lokat:
V1 Tuareg von Bad-Boll (Yanox Bad-Boll - Fanny Val del Lambro) - SG4 w juniorach 2007.
V2 Yenno vom Hühnegrab (Larus Batu - Betty Hühnegrab) - SG2 w juniorach 2005; V20 '2007.
V3 Vermer de la Presqu'ile Guerandaise (Thuram Minguevel - Samira Presqu'ile Guerandaise) - nigdy nie wystawiany na BSZS, SG2 w klasie młodzieży na klubówce we Francji w 2005, VA5 we Francji w 2007.
V4 Yukon von der Bastillie (Hill Farbenspiel - Merrya Vallendarer Höhe) - SG27 w juniorach 2006, V34 '2007.
V5 Bazi von der Urbecke (Quando Sofienwald - Ertha Urbecke) - SG4 w juniorach 2005, V17 '2006, V6 '2007.
V6 Xitus vom Murrtal (Karat's Yoker - Ruma Seprio) - SG13 w młodzieży 2006, w 2007 nie zaliczył testów (vorhanden).
V7 Losso vom Schloß Weitmar (Quantum Arminius - Jäcci Schloß Weitmar) - SG14 w juniorach 2005, V36 '2006, V27 '2007.
V8 Balko vom Gleisenauer Schloß (Urban Gleisenauer Schloß - Perle Naturpark-Altmühltal) - w 2007 nie zaliczył testów.
V9 Rocco von der Fichtenspitze (Ghandi Arlett - Felia Fichtenspitze) - V36 '2007.
V10 Natz vom Land Mecklenburg (Dux Cuatro Flores - Queeny Malchower Aue) - SG67 w młodzieży 2006, EZ w 2007.
V11 Zamp vom Abtei-Eck (Yasko Farbenspiel - Vina Abtei-Eck) - SG23 w juniorach 2006, V59 '2007. W klasie juniorów wystąpiło 5 psów (na światówce wszystkie będą już w klasie użytkowej) - sędzia przyznał 5 ocen bardzo dobrych.
SG1 Yabax von Bad-Boll (Baran Bad-Boll - Quwis Bad Wäldle) - SG6 w młodzieży 2007.
SG2 Urbano von der Urbecke (Bazi Urbecke - Quennja Urbecke)
SG3 Ricco von der Zenteiche (Vegas Haut Mansard - Kelly Zenteiche) - SG46 w młodzieży 2007.
SG4 Lex vom Augrund (Tiras Roten Feld - Gracia Augrund) - SG61 w młodzieży 2007.
SG5 Gordons Kemermoor (Merlin Osterberger-Land - Alfia Kemermoor) - SG69 w młodzieży 2007. _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 1:03 pm Temat postu: |
|
|
25 maja - wystawa LG (młodzi przewodnicy) - Salzgitter-Lebenstedt/Brschw. (LG3):
Otto Körber-Ahrens (młodzież-psy na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów i suk
W klasie młodzieży wystąpiło 6 psów (na światówce pierwsze trzy przejdą do klasy juniorów) - sędzia przyznał 4 oceny bardzo dobre i 2 dobre. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Jango vom Patersweg (Odin Holtkämper Hof - Dunja Patersweg)
SG2 Perry von Haus Rita (Apoll Basileia - Zora Alten Stamm)
SG3 Gero vom Wartenberg (Aron Poppitz - Yana Haus Dabbert)
SG4 Xamb vom Laacher-Haus (Robin Laacher-Haus - Onara Laacher-Haus) W klasie młodzików wystąpiły 2 psy (na światówce będą już w klasie młodzieży):
VV1 Orbit vom Haus Langer (Xeno Elzmündungsraum - Gabyna Haus Langer)
VV2 Enjo Schloß Löwenherz (Quenn Löher Weg - Xendy Schloß Löwenherz) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 1:24 pm Temat postu: |
|
|
25 maja - wystawa OG-Trittau-Großensee (LG1):
Wolfgang Babilon (juniory-psy na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów
W klasie juniorów wystąpiło 9 psów (na światówce pozostaną w tej klasie pierwsze cztery oraz ostatni) - sędzia przyznał 8 ocen bardzo dobrych. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Bojan vom Pendler (Vegas Haut Mansard - Inez Prinzessin) - SG24 w młodzieży 2007.
SG2 Gandolf vom Fiemereck (Solo Team Fiemereck - Bulgari Worringer Rheinaue)
SG3 Shacka vom Götzberg (Odin Holtkämper Hof - Juma Heinrichplatz)
SG4 Tirgram Bobbie (Zaro Ulmental - Tirgram Diva von Haus D) W klasie młodzieży wystąpiły 4 psy (na światówce drugi i czwarty będą już w klasie juniorów):
SG1 Cacao vom Haus Salihin (Lennox Heinrichplatz - Quirli Dunieschenke)
SG2 Janosch vom Messina (Vegas Haut Mansard - Puppe Messina)
SG3 Gei vom kleinen Mohr (Cello Teterower Hechtjungen - Thora kleinen Mohr)
SG4 Jaguar vom Wildwuchs (Gino Wildwuchs - Lina Haus Cismar) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 1:50 pm Temat postu: |
|
|
25 maja - wystawa OG-Beeskow (LG2):
Thomas Teubert (juniory-suki na BSZS 2008) sędziował wszystkie suk
W klasie juniorów wystąpiło 6 suk (na światówce tylko czwarta przejdzie do klasy użytkowej) - sędzia przyznał 6 ocen bardzo dobrych. Pierwsze cztery lokaty::
SG1 Aghi Bosi (Quentin Karanberg - Naja Arlett)
SG2 Cira vom Holtkämper Tor (Negus Holtkämper See - Edna Holtkämper See)
SG3 Pam vom Holtkämper Hof (Ilbo Holtkämper See - Roma Holtkämper See)
SG4 Aischa vom Wiesenring (Ilbo Holtkämper See - Ama Haus Yü) W klasie młodzieży wystąpiło 13 suk (na światówce wszystkie będą już w klasie juniorów) - sędzia przyznał 11 ocen bardzo dobrych i 2 dobre. Pierwszych sześć lokat:
SG1 Berle vom St.-Michaels-Berg (Eloy St.-Michaels-Berg - Anschi St.-Michaels-Berg)
SG2 Dalina vom Fredebach (Naxos Holtkämper See - Fee Hattorfer-Land)
SG3 Franca vom Kabinett (Quenn Löher Weg - Alina Kabinett)
SG4 Xani von Godalis (Quenn Löher Weg - Quirina Bierstadter Hof)
SG5 Wilma von Monroe Haus (Andrjuscha Noort - Nola Monroe Haus)
SG6 Flexi vom Zellwaldrand (Erasmus Noort - Olly Seprio) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 8:27 am Temat postu: |
|
|
31 maja - wystawa OG-Struth-Helmershof "Am Düschenberg" (LG17):
Otto Körber-Ahrens (młodzież-psy na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów i suk
W klasie młodzieży wystąpiło 7 psów (na światówce drugi przejdzie do klasy juniorów) - sędzia przyznał 6 ocen bardzo dobrych i 1 dobrą. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Dax de Intercanina (Zamp Thermodos - Watschenka Intercanina)
SG2 Wegas v. Contra (Vegas du Haut Mansard –Noblesse v. Contra)
SG3 Karlo vom Meierhof (Naxos Holtkämper See - Frenzi Meierhof)
SG4 Vidol von Babylon (Idol Holtkämper Hof - Dunja Babylon) W klasie młodzików wystąpiły 4 psy (na światówce będą już w klasie młodzieży):
VV1 Larus vom Fiemereck (Quantum Fiemereck - Valkali Fiemereck)
VV2 Frei I de Herr Kan (Dux Cuatro Flores - Espe St.-Michaels-Berg)
VV3 Mika zur Medbacher Mühle (Digger Elzmündungsraum - Zindja Agilolfinger)
VV4 Alonso von der Grabenhecke (Robuk Monti della Laga - Cipsi Egauperle) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 11:27 am Temat postu: |
|
|
1 czerwca - Wystawa Klubowa CLSCU Luxemburg:
Wolfgang Babilon (juniory-psy na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów
W klasie juniorów wystąpiło 5 psów (na światówce trzeci i piąty pozostaną w tej klasie) - sędzia przyznał 4 oceny bardzo dobre i 1 dobrą. Pierwsze trzy lokaty:
SG1 AW Belino du Haut Mansard (Arex von Panoniansee - Rangoon du Haut Mansard)
SG2 Aslan v. Belle Amber (Bazi Urbecke - Baxa Externstein)
SG3 Xanto v. Regina Pacis (Waiko Casa Massarelli - Prixi Regina Pacis) W klasie młodzieży wystąpiło 9 psów (na światówce wszystkie oprócz szóstego i ósmego będą już w klasie juniorów). Pierwszych pięć lokat:
SG1 Xill aus d. Haus Zygadto (Vegas Haut Mansard - Bama Grafenburg)
SG2 Freddy v. d. Berghofer Heide (Ole vom Fichtenschlag - Una vom Winnloh)
SG3 Yogi v. d. Urbecke (Bazi von der Urbecke - Estrit von der Urbecke)
SG4 Pacino v. Haus Schwerzel (Idol Holtkämper Hof - Nena Kirchheck)
SG5 Gandor van de Peperbocht (Nando vom Gollerweiher - Chena vom Oostweg)
Albrecht Woerner (młodzież-suki na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy suk
W klasie młodzieży wystąpiło 14 suk (na światówce (z czołówki poniższej klasy) trzecia, czwarta i piąta pozostaną w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 14 ocen bardzo dobrych. Pierwszych pięć lokat:
SG1 Xolka aus d. Haus Zygadto (Vegas Haut Mansard - Bama Grafenburg)
SG2 Dyana v. d. Zwillingen (Yumbo von der Bärenschlucht - Schyla de Joyeux-Heureka)
SG3 Gara v. Murrtal (Zamp Thermodos - Chica Baiertalerstraße)
SG4 Quantana v. Fichtenschlag (Odin Holtkämper Hof - Tiana Fichtenschlag)
SG5 Lester Kuckoszeli (Irok Karanberg - Trixi Kuckoszeli) W klasie młodzików wystąpiło 12 suk (na światówce będą już w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 12 ocen wybitnie obiecujących. Pierwsze cztery lokaty:
VV1 Greti v. d. Bärenschlucht (Ole vom Fichtenschlag - Una vom Winnloh)
VV2 Arriba v. Veterinaria (Balko vom Gleisenauer Schloß - Holly von Bellissimo)
VV3 Ceba d'IL HH Gwilun (??)
VV4 Lucie v. Raumberg (Orbit Hühnegrab - Isi Raumberg) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 3:13 pm Temat postu: |
|
|
8 czerwca - wystawa LG w Meuselwitz e.V. (LG18):
Reinhardt Meyer (użytkowa-psy na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów
W klasie użytkowej wystąpiło 14 psów - sędzia przyznał 13 ocen doskonałych i 1 bardzo dobrą. Pierwszych siedem lokat:
V1 Uran von der Wilhelmswarte (Dux Cuatro Flores - Luci Feuermelder)) - S12 w juniorach 2006, V5 '2007.
V2 Natz vom Land Mecklenburg (Dux Cuatro Flores - Queeny Malchower Aue) - SG67 w młodzieży 2006, EZ w 2007.
V3 Mexx vom Hauswalder Bach (Yak Frankengold - Rica Holtkämper See) - nie zdał testów w 2007.
V4 X-Box Precision (Zeppo Klebinger Schloß - Toska Frankengold) - EZ w 2007.
V5 Team Paka's Hix (Arko Butjenter Land - Team Paka's Daria) - SG16 w młodzieży 2007.
V6 Fargo vom Lärchenhain (Zamp Thermodos - Boogie Ochsentor) - SG33 w juniorach 2007.
V7 Heros vom Gleisenauer Schloß (Orbit Hühnegrab - Dixie Rochele-Ranch). W klasie juniorów wystąpiło 5 psów (na światówce wszystkie będą już w klasie użytkowej) - sędzia przyznał 5 ocen bardzo dobrych. Pierwsze trzy lokaty:
SG1 Ix aus der Birkenschäferei (Arex Panoniansee - Gesa Steinway-Park) - SG66 w młodzieży 2007.
SG2 Pascha vom Externstein (Quenn Löher Weg - Oima Fiemereck) - EZ w młodzieży w 2007.
SG3 Dux vom Moorbeck (Nick Moorbeck - Gusti Moorbeck)
Albrecht Woerner (młodzież-suki na BSZS 2008) sędziował klasy młodzieży i młodzików - suki
W klasie młodzieży wystąpiło 7 suk (na światówce pierwsze pięć pozostanie w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 7 ocen bardzo dobrych. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Hanna vom Zellwaldrand (Zamp Thermodos - Madonna Zellwaldrand)
SG2 Frisbee von der Bastillie (Karat's Ulk - Merrya Vallendarer Höhe)
SG3 Endrefalva Quadra (Odin Holtkämper Hof - Endrefalva Chicoletti)
SG4 Wandy vom Hauswalder Bach (Bravos Steffen Haus - Jade Hauswalder Bach) W klasie młodzików wystąpiło 5 suk (na światówce będą już w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 5 ocen wybitnie obiecujących. Pierwsze trzy lokaty:
VV1 Aimee von der Bentorfer Windmühle (Dux Cuatro Flores - Tiffy Radsieksbeeke)
VV2 Lolita vom Zellwaldrand (Matscho Zellwaldrand - Ricky Zellwaldrand)
VV3 Roxette vom Köriser See (Flash Zomerdijkslanden - Finnie Batu) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 12:32 pm Temat postu: |
|
|
8 czerwca - wystawa LG w Espelkamp (LG7):
Rüdiger Mai (użytkowa-suki na BSZS 2008) sędziował klasy użytkową i juniorów - suki
W klasie użytkowej wystąpiło 19 suk - sędzia przyznał wszystkim oceny doskonałe. Pierwszych siedem lokat:
V1 Chanel degli Achei (Zamp Thermodos - Fenia Achei) - SG11 w juniorach 2006, V4 '2007.
V2 Celin vom Suentelstein (Nicos Leithawald - Rimini Suentelstein) - SG14 w młodzieży 2006, V11 '2007.
V3 Nannila von der Freiheit Westerholt (Pakros Ulmental - Frizi Freiheit Westerholt) - SG14 w juniorach 2006, V16 w 2007.
V4 Sindy dell' Alto Pino (Ken Elzmündungsraum - Sally Alto Pino) - SG3 w młodzieży na włoskiej klubówce w 2006.
V5 Nene vom Hasenborn (Stano Hasenborn - Cessna Hasenborn) - V24 '2007.
V6 Graensen's Helium (Ingo Haus Yü - Anmarion Irina)
V7 Naja von Arlett (Rocco Herdersfarm - Yella Arlett) - SG40 w młodzieży 2005. W klasie juniorów wystąpiło 13 suk (z czołówki klasy: druga, trzecia i czwarta będą już na światówce w klasie użytkowej) - sędzia przyznał 13 ocen bardzo dobrych. Pierwszych pięć lokat:
SG1 Qenni vom Holtkämper Hof (Odin Holtkämper Hof - Venia Uckerstrom)
SG2 Xitta von der Hopfenhalle (Odin Holtkämper Hof - Chandra Arline) - EZ w młodzieży 2007.
SG3 Kupfer Debbie (Ingodds Agassi - Leri Odessan).
SG4 Jolina vom Suentelstein (Zamp Thermodos - Rimini Suentelstein).
SG5 Aghi Bosi (Quentin Karanberg - Naja Arlett).
Otto Körber-Ahrens (młodzież-psy na BSZS 2008) sędziował klasy młodzieży i młodzików psów
W klasie młodzieży wystąpiło 7 psów (na światówce pierwszy,piąty i szósty przejdzie do klasy juniorów) - sędzia przyznał 7 ocen bardzo dobrych. Pierwsze trzy lokaty:
SG1 Wisco v. Contra (Vegas du Haut Mansard – Noblesse v. Contra)
SG2 Amigo vom Milewo (Idol Holtkämper Hof - Isa Steinway-Park)
SG3 Zando von der Elfenbeinschlucht (Odin Holtkämper Hof - Akina Tabaluga) W klasie młodzików wystąpiło 8 psów (na światówce będą już w klasie młodzieży). Pierwsze cztery lokaty:
VV1 Eros vom Haus Portofino (Bazi Urbecke - Conny Haus Portofino)
VV2 Poldi von der Lengernheide (Odin Holtkämper Hof - Loretta Lengernheide)
VV3 Legolas v. Contra (Caius Contra - Leah Contra)
VV4 Largos vom Fiemereck (Quantum Fiemereck - Valkali Fiemereck)
Wolfgang Babilon (juniory-psy na BSZS 2008) sędziował klasy juniorów i młodzików psów
W klasie juniorów wystąpiło 11 psów (na światówce wszystkie oprócz drugiego i dziewiątego pozostaną w tej klasie) - sędzia przyznał 11 ocen bardzo dobrych. Pierwszych pięć lokat:
SG1 Shicco von der Freiheit Westerholt (Maestro Osterberger-Land - Nannila Freiheit Westerholt)
SG2 Goscha vom Holtkämper See (Naxos Holtkämper See - Ranja Holtkämper See)
SG3 Gandolf vom Fiemereck (Solo Team Fiemereck - Bulgari Worringer Rheinaue)
SG4 Ali Bosi (Quentin Karanberg - Naja Arlett)
SG5 Tirgram Robbi (Xaro Ulmental - Tirgram Diva Haus Dexel) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 12:51 pm Temat postu: |
|
|
15 czerwca - wystawa OG-Coesfeld/Westf. (LG6):
Wolfgang Babilon (juniory-psy na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy psów
W klasie juniorów wystąpiło 5 psów (na światówce pierwszy i czwarty pozostaną w tej klasie) - sędzia przyznał 5 ocen bardzo dobrych. Pierwsze trzy lokaty:
SG1 Filou vom Fiemereck (Quantum Fiemereck - Tina Becherbach)
SG2 Urbano von der Urbecke (Bazi Urbecke - Quennja Urbecke)
SG3 Lex vom Augrund (Tiras Roten Feld - Gracia Augrund) - SG61 w młodzieży 2007 W klasie młodzieży wystąpiło 11 psów (na światówce wszystkie oprócz trzeciego, czwartego, dziewiątego i jedenastego będą już w klasie juniorów). Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Gismo von Haus Anja (Arko Butjenter Land - Fara Steinhägerquelle)
SG2 Yogi von der Urbecke (Bazi Urbecke - Estrit Urbecke)
SG3 Jakob vom Lüttersbruch (Odin Holtkämper Hof - Bella Lüttersbruch)
SG4 Laro vom Holtkämper See (Negus Holtkämper See - Ora Müdesheimerland) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 1:57 pm Temat postu: |
|
|
15 czerwca - wystawa LG w Itzehoe (LG1):
Rüdiger Mai (użytkowa-suki na BSZS 2008) sędziował klasy użytkową, juniorów - suki oraz młodziki psy i suki:!:
W klasie użytkowej wystąpiło 9 suk - sędzia przyznał 8 ocen doskonałych i 1 bardzo dobrą. Pierwsze cztery lokaty:
V1 Schiwa vom Osterberger-Land (Pakros Ulmental - Holly Osterberger-Land) - SG25 w juniorach 2007.
V2 Adria vom Pendler (Maestro Osterberger-Land - Enka Klostermoor).
V3 Pitty von der Freiheit Westerholt (Solo Team Fiemereck - Greta Freiheit Westerholt) - SG33 w juniorach 2007.
V4 Ginger von der Addingaste (Ingodds Agassi - Rosa Eschener-Gehölz) - SG65 w młodzieży 2007.
W klasie juniorów wystąpiło 10 suk (na światówce tylko pierwsza i siódma przejdą do klasy użytkowej) - sędzia przyznał 9 ocen bardzo dobrych i 1 dobrą. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Zambia vom Milewo (Arko Butjenter Land - Isa Steinway-Park) - EZ w młodzieży 2007.
SG2 Cira vom Holtkämper Tor (Negus Holtkämper See - Edna Holtkämper See).
SG3 Perle aus dem Aurum Zwinger (Ipps Nordlandzwinger - Evy Norderhamme).
SG4 Pam vom Holtkämper Hof (Ilbo Holtkämper See - Roma Holtkämper See).
Albrecht Woerner (młodzież-suki na BSZS 2008) sędziował klasę juniorów psów oraz klasy młodzieży i młodzików suk
W klasie młodzieży wystąpiło 12 suk (na światówce (wszystkie oprócz drugiej, czwartej i piątej pozostaną w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 12 ocen bardzo dobrych. Pierwszych pięć lokat:
SG1 Egga vom Osterberger-Land (Vegas Haut Mansard - Qenni Osterberger-Land)
SG2 Farha de Azircan (Zamp Thermodos - Trixi Schacher)
SG3 Bonny von der Friedrichshöh (Negus Holtkämper See - Quarisa Bierstadter Hof)
SG4 Dalina vom Fredebach (Naxos Holtkämper See - Fee Hattorfer-Land)
SG5 Palme v.d. Zomerdijkslanden (Zamp Thermodos - Jacky Zomerdijkslanden) W klasie młodzików wystąpiło 6 suk (na światówce będą już w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 6 ocen wybitnie obiecujących. Pierwsze trzy lokaty:
VV1 Ute v.d. Lentfert Hoeve (Eloy St.-Michaels-Berg - Hinda Lentfert Hoeve)
VV2 Gina vom Welsetal (Waiko Casa Massarelli - Aila Campaluna)
VV3 Sunny vom Zisawinkel (Idol Holtkämper Hof - Olivia Lärchenhain) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 2:30 pm Temat postu: |
|
|
15 czerwca - wystawa LG w Maxdorf e.V. (LG10):
Reinhardt Meyer (użytkowa-psy na BSZS 2008) sędziował klasy użytkową i juniorów psów
W klasie użytkowej wystąpiło 8 psów - sędzia przyznał 8 ocen doskonałych i 1 bardzo dobrą. Pierwszych pięć lokat:
V1 Odin vom Holtkämper Hof (Yak Frankengold - Riska Holtkämper See) - SG1 w juniorach 2005, VA7 '2006, VA8 '2007.
V2 Yukon von der Bastillie (Hill Farbenspiel - Merrya Vallendarer Höhe) - SG27 w juniorach 2006, V34 '2007.
V3 Tiras vom Roten Feld (Yello St.-Michaels-Berg - Sindy Roten Feld) - SG6 w juniorach 2005, V22 '2006, V19 '2007.
V4 Shirkan vom Schloß Rügland (Leon Schloß Rügland - Alexa Moorbeck) - SG36 w juniorach 2006, V40 '2007.
V5 Fello von den Hohenloher Bergen (Hannibal Stieglerhof - Chiwa Hohenloher Bergen) - V83 '2007. W klasie juniorów wystąpiło 5 psów (na światówce wszystkie oprócz czwartego będą już w klasie użytkowej) - sędzia przyznał 5 ocen bardzo dobrych.
SG1 Yabax von Bad-Boll (Baran Bad-Boll - Quwis Bad Wäldle) - SG6 w młodzieży 2007.
SG2 Nick vom Holtkämper Hof (Arko Butjenter Land - Orbi Holtkämper See) - SG11 w młodzieży 2007.
SG3 Ricco von der Zenteiche (Vegas Haut Mansard - Kelly Zenteiche) - SG46 w młodzieży 2007.
SG4 Karat vom Hirschmorgen (Yello St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf).
SG5 Belino du Haut Mansard (Arex Panoniansee - Rangoon Haut Mansard)
Thomas Teubert (juniory-suki na BSZS 2008) sędziował klasy juniorów i młodzieży suk
W klasie juniorów wystąpiło 16 suk (na światówce dwie pierwsze oraz szósta, jedenasta i trzynasta przejdą do klasy użytkowej) - sędzia przyznał 16 ocen bardzo dobrych. Pierwszych siedem lokat::
SG1 Rimini von der Zenteiche (Vegas Haut Mansard - Kelly Zenteiche) - SG6 w młodzieży 2007.
SG2 Birdy du Domaine du Parc (Vegas Haut Mansard - Any Domaine du Parc) - SG2 w młodzieży 2007.
SG3 Gerry Val Reina (Hero Camporeale - Chika Valcuvia)
SG4 Tamara vom Schaumbergerland (Winner Assaut - Polara Schaumbergerland)
SG5 Betty du Val D'Anzin (Adel Val D'Anzin - Uriane Parilly)
SG6 Bogota du Haut Mansard (Pakros Ulmental - Sorbonne Haut Mansard)
SG7 Faria vom Christinen Brunnen (Dux Cuatro Flores - Fiona Christinen Brunnen) W klasie młodzieży wystąpiło 19 suk (na światówce wszystkie będą już w klasie juniorów) - sędzia przyznał 18 ocen bardzo dobrych i 1 dobrą. Pierwszych sześć lokat:
SG1 Berle vom St.-Michaels-Berg (Eloy St.-Michaels-Berg - Anschi St.-Michaels-Berg)
SG2 Ghazie von Aurelius (Vegas Haut Mansard - Xara Agilolfinger)
SG3 Emily von der Bastillie (Yukon Bastillie - Frisbee Arlett)
SG4 Blanka della Gens Pontina (Yimmy Contra - Kimba Casa Monica)
SG5 Bonny del Gruppo (Aiko Goldenen Zweig - Ulla Murnighello)
SG6 Xolka aus dem Haus Zygadto (Vegas Haut Mansard - Bama Grafenburg (Ost))
Otto Körber-Ahrens (młodzież-psy na BSZS 2008) sędziował klasy młodzieży i młodzików psów
W klasie młodzieży wystąpiło 7 psów (na tylko szósty przejdzie do klasy juniorów) - sędzia przyznał 7 ocen bardzo dobrych. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Dux von der Glockenheide (Naxos Holtkämper See - Iris Trafalga)
SG2 Frei I de Herr Kan (Dux Cuatro Flores - Espe St.-Michaels-Berg)
SG3 Vegas von der Noriswand (Odin Holtkämper Hof - Jackie Wäschtengraben)
SG4 Ballack von Bad-Boll (Vegas Haut Mansard - Ywana Bad-Boll) W klasie młodzików wystąpiło 9 psów (na światówce będą już w klasie młodzieży) - sędzia przyznał 8 ocen wybitnie obiecujących i 1 obiecującą. Pierwsze cztery lokaty:
VV1 Gotcha v. Santamar (Vegas Haut Mansard - Nordblick's Lycka)
VV2 Will vom Hutberg (Jaguar Arkanum - Palme Hutberg)
VV3 Guido v. Kairisum (Idol Holtkämper Hof - Ussy Quartier Latin)
VV4 Lento vom Hirschmorgen (Eloy St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf) _________________ Asia Domańska
Ostatnio zmieniony przez askad dnia Sro Lip 09, 2008 1:00 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 12:44 am Temat postu: |
|
|
22 czerwca - wystawa LG w Korbach-Eisenberg e.V. (LG9):
Rüdiger Mai (użytkowa-suki na BSZS 2008) sędziował wszystkie klasy suk:!:
W klasie użytkowej wystąpiło 16 suk - sędzia przyznał 16 ocen doskonałych. Pierwszych siedem lokat:
V1 Tiana vom Fichtenschlag (Wilko Fichtenschlag - Lufti Hühnegrab) - SG1 w juniorach 2006, nie zdała testów w 2007.
V2 Nannila von der Freiheit Westerholt (Pakros Ulmental - Frizi Freiheit Westerholt) - SG14 w juniorach 2006, V16 w 2007.
V3 Loga Feetback (Yalk Sendling - Manta Nivalda - SG5 w młodzieży 2006, nie zdała testów w 2007.
V4 Nelly von Premutia (Ramon Köttersbusch - Bonnie Premutia) - SG74 w młodzieży 2007.
V5 Fendi v. Gerianian Hoff (Hill Farbenspiel - Ellen Grande Valle) - SG13 w młodzieży 2005, nie zdała testów w 2006.
V6 Samira vom Steinway-Park (Quenn Löher Weg - Melli Batu).
V7 Ornella von Satyr (Opal Karanberg - Madonna Satyr) - SG24 w juniorach 2006, V31 '2007. W klasie juniorów wystąpiło 6 suk (na światówce wszystkie oprócz czwartej i szóstej przejdą do klasy użytkowej) - sędzia przyznał 6 ocen bardzo dobrych. Pierwsze trzy lokaty:
SG1 Paula vom Kaditzer Land (Naxos Holtkämper See - Hoppy Kaditzer Land) - EZ w młodzieży 2007.
SG2 Kara von der Bertenau (Dux Cuatro Flores - Palme Feldle) - SG11 w młodzieży 2007.
SG3 Jalda vom Fichtenschlag (Wilko Fichtenschlag - Amanda Fichtenschlag) - SG53 w młodzieży 2007.
Otto Körber-Ahrens (młodzież-psy na BSZS 2008) sędziował klasy młodzieży i młodzików psów
W klasie młodzieży wystąpiło 12 psów (na światówce tylko siódmy i dziesiąty przejdzie do klasy juniorów) - sędzia przyznał 12 ocen bardzo dobrych. Pierwsze cztery lokaty:
SG1 Ober della Valcuvia (Zamp Thermodos - Mary Valcuvia)
SG2 Macato vom Holtkämper See (Sirio Real Favorita - Rollie Ramhorst)
SG3 Playboy von der Jahnhöhe (Vegas Haut Mansard - Vanny Haus Zieglmayer)
SG4 Carlo von der Grafschaft Mark (Sirio Real Favorita - Ulme Grafschaft Mark) W klasie młodzików wystąpiły 2 psy (na światówce będą już w klasie młodzieży):
VV1 Lento vom Hirschmorgen (Eloy St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf)
VV2 Turan Dlha Roven (Vento Hopfenhalle - Thera Dlha Roven) _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
|