Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koerungi w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nickname23 napisał:
Ja tylko nie bardzo rozumiem co te obostrzenia by dały?? Że niby, nagle hodowcy zaczęli by robić IPO?? Korungi?? Bo na równych zasadach wszyscy??
Ja uważam, że zadziałało by to w odwrotną stronę Wink

Nie wierze w to, że hodowcy którzy nie szkolą i nie robią IPO teraz, kiedy pewne rzeczy można "łagodniej" zaliczyć, zaczną to nagle masowo robić bo będzie na równych zasadach!!

Panie Rafale,Czy Pan zacznie szkolić, zdawać egzaminy??
Chyba, że może brak informacji o szkoleniach na pana stronie wynika z braku aktualizacji??
Jeśli tak to odwołuje pytanie! Wink

Pani Karolino ale to nie ja pisałem o jakichś obostrzeniach tylko Pani Agata.
Moim zdaniem zbyt drastyczne zmiany przyniosą więcej złego niż dobrego. Ale to moje zdnie.
Pani nie wierzy że Ci co nie szkolili nie będą nadal szkolili,a ja wierzę. Bo nie tak dawno nikt nie robił prześwietleń łokci. A teraz zdecydowana większość już to traktuje jako normę,a przecież jeszcze nie ma obowiązku tego robić.
Weszło BH i też hodowcy i właściciele ON-ów będą to robić. Ale co do I PO osobiście bym się wstrzymał,nie dlatego że jestem przeciwny temu szkoleniu,ale dlatego żeby powstało więcej placów szkoleniowych,żeby było więcej szkoleniowców i pozorantów,żeby nie trzeba było jechać 100 km i tracić całego dnia tylko dlatego żeby móc poćwiczyć godz. lub dwie ze swoim psem.
A jeśli chodzi o moją stronę ,to faktycznie nie jest aktualizowana bo i nie ma co aktualizować. Mam sunię która już prawie 12 lat i niestety już ledwo chodzi. Ale jeszcze rok temu robiła prawie całe PT ,oprócz przeszkód. Kilkanaście metrów na śladzie to myślę że i dziś by poszła,pomimo swojej starości i choroby na raka sutka.
Druga sunia to młoda sunia,2-u letnia już hodowlana,ma Polskie HD ED,nie ma jeszcze DNA,BH ,ale jej zrobię. I PO raczej nie bo nie mam warunków,zbyt daleko na plac z mojego związku( ok 80 km w jedną stronę)
O mojej stronie jak i hodowli jest mało informacji ,bo ja nie pieję z zachwytu i i nigdy nie piałem,nie chwaliłem się że mój pies/suka dostała CWC będąc jedynym psem w klasie. Ja cieszyłem się gdy moja suka wygrała na klubowej w stawce 20-tu suk,na Międzynarodowej w stawce 21,albo jako młodzik była 4-ta na 38. To jest powód do dumy. Moja suka nigdy nie była na wystawie przywiązywana do żadnego drzewa,słupka czy czegokolwiek. Dostawała komendę waruj i tak zostawała i nigdy nie odeszła z miejsca w którym była zostawiona.
Moje psy nie rzucają się na inne psy nie gonią kotów ani innych zwierząt,a na komendę do mnie przerywają nawet jedzenie i przychodzą.Suka która nie ma jeszcze ani BH ani nawet I PO też. A że akurat nie piszę o tym na forach ani na stronie to nie znaczy że nie szkolę.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

setka napisał:
Panie Rafale, na ślady niestety systematycznie nie chodzi, bo z wawy czasem trudno mi sie wyrwać Sad , ale przedmioty zaznacza na prawie każdym spacerku ( pseudoslad kilka-kilkanaście kroków na trawniku między blokami, póki mi całego tereny nie zabetonują, wrrr ) Smile
J jest cud miód ! A jak super skacze przez fotele i stolik !!! Nie strącając nic ! super ! ( małzowinek zawału prawie dostał, ale co tam... Wink )

Na ćwiczak mam ponad 30km ! ( czasem korzystam z pks, bo jestem osioł nieprowadzący samochodu Wink )


No, ale wracając do tematu .

Wiem, że może być różnie, i tak jak Pan pisze ... i inaczej...

Ale może byc tez tak, że pies zalicza egzaminy z jednym przewodnikiem, a z innym niekoniecznie, innego może mieć gdzieś bo.......ale to jest zupełnie inna sprawa...
Inną sprawa jest też to,że nie wszystkie psy na to szkolenie się nadają , więc nie wszystkie należy ciągnąc za uszy na siłę ....

Więc selekcja powinna mieć miejsce już na przeglądzie hodowlanym.... tu nie trzeba mieć super wyszkolonego psa, przygotowywanego przez szkoleniowca !!!
A wiemy coś na temat przeglądów ?
ile ich jest , jakie psy zaliczają i jak to wygląda ?

Dywagujemy sobie na tematy " nieobowiązkowe " , wykraczające poza nasz rodzimy standard ! A jaka jest " codzienność " ?

Cieszę sie,że KON coś robi .
Na pewno członkowie Zarządu KON zrobili coś dla siebie .
2 koerungi , o których nie raczyli poinformować ogółu Smile

Pani Agato to że Pani szkoli i że Pani suka szkoli się systematycznie ,to akurat wierzę,bo widać że jest Pani wielką miłośniczką i podziwiam Panią za to że jeździ Pani autobusem na szkolenie. Szacunek wielki dla Pani za to. I nie jest Pani osłem dlatego że akurat Pani nie prowadzi auta. W końcu nie każdy musi mieć prawko. Pozdrawiam Rafał Ch.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Nickname23 napisał:
Ja tylko nie bardzo rozumiem co te obostrzenia by dały?? Że niby, nagle hodowcy zaczęli by robić IPO?? Korungi?? Bo na równych zasadach wszyscy??
Ja uważam, że zadziałało by to w odwrotną stronę Wink

Nie wierze w to, że hodowcy którzy nie szkolą i nie robią IPO teraz, kiedy pewne rzeczy można "łagodniej" zaliczyć, zaczną to nagle masowo robić bo będzie na równych zasadach!!

Panie Rafale,Czy Pan zacznie szkolić, zdawać egzaminy??
Chyba, że może brak informacji o szkoleniach na pana stronie wynika z braku aktualizacji??
Jeśli tak to odwołuje pytanie! Wink

Pani Karolino ale to nie ja pisałem o jakichś obostrzeniach tylko Pani Agata.
Moim zdaniem zbyt drastyczne zmiany przyniosą więcej złego niż dobrego. Ale to moje zdnie.
Pani nie wierzy że Ci co nie szkolili nie będą nadal szkolili,a ja wierzę. Bo nie tak dawno nikt nie robił prześwietleń łokci. A teraz zdecydowana większość już to traktuje jako normę,a przecież jeszcze nie ma obowiązku tego robić.
Weszło BH i też hodowcy i właściciele ON-ów będą to robić. Ale co do I PO osobiście bym się wstrzymał,nie dlatego że jestem przeciwny temu szkoleniu,ale dlatego żeby powstało więcej placów szkoleniowych,żeby było więcej szkoleniowców i pozorantów,żeby nie trzeba było jechać 100 km i tracić całego dnia tylko dlatego żeby móc poćwiczyć godz. lub dwie ze swoim psem.
A jeśli chodzi o moją stronę ,to faktycznie nie jest aktualizowana bo i nie ma co aktualizować. Mam sunię która już prawie 12 lat i niestety już ledwo chodzi. Ale jeszcze rok temu robiła prawie całe PT ,oprócz przeszkód. Kilkanaście metrów na śladzie to myślę że i dziś by poszła,pomimo swojej starości i choroby na raka sutka.
Druga sunia to młoda sunia,2-u letnia już hodowlana,ma Polskie HD ED,nie ma jeszcze DNA,BH ,ale jej zrobię. I PO raczej nie bo nie mam warunków,zbyt daleko na plac z mojego związku( ok 80 km w jedną stronę)
O mojej stronie jak i hodowli jest mało informacji ,bo ja nie pieję z zachwytu i i nigdy nie piałem,nie chwaliłem się że mój pies/suka dostała CWC będąc jedynym psem w klasie. Ja cieszyłem się gdy moja suka wygrała na klubowej w stawce 20-tu suk,na Międzynarodowej w stawce 21,albo jako młodzik była 4-ta na 38. To jest powód do dumy. Moja suka nigdy nie była na wystawie przywiązywana do żadnego drzewa,słupka czy czegokolwiek. Dostawała komendę waruj i tak zostawała i nigdy nie odeszła z miejsca w którym była zostawiona.
Moje psy nie rzucają się na inne psy nie gonią kotów ani innych zwierząt,a na komendę do mnie przerywają nawet jedzenie i przychodzą.Suka która nie ma jeszcze ani BH ani nawet I PO też. A że akurat nie piszę o tym na forach ani na stronie to nie znaczy że nie szkolę.


Proszę nie odbierać mojej wypowiedzi złośliwie. Uważam po prostu, że obostrzenia nic nie zmienią, a wręcz przeciwnie. Ci co hodują dla zysku nie będą robić nic poza wymaganym minimum, bo to zwiększa koszty, a przecież nie o to chodzi w "handlu". Za to zgadzam się z tym, że info o korungach powinno być OBOWIĄZKOWO podawane z dużym wyprzedzeniem, wtedy nie będzie dochodzić do takich dziwnych sytuacji jak w Szczecinie czy Nowym Sączu! Swoją drogą dziwne, że opłacało się robić Korung dla dwóch psów Rolling Eyes I popieram kwestie filmowania przebiegu Korungu i Licencji Polskiej, żeby potem nie było niejasności i wątpliwości co do umiejętności danego psa!

A w odniesieniu do pana wypowiedzi, to ja absolutnie nie neguje Pana osiągnięć hodowlanych, bo ani nie znam Pana, ani Pana hodowli, ani psów z pana przydomkiem hodowlanym, (widocznie bywamy na innych wystawach Wink ) dlatego nie musi mi się Pan tłumaczyć Wink

Ps. Zazdroszczę tych 80km na plac szkoleniowy Very Happy Ile ja bym dała żeby mieć tylko 80 Crying or Very sad Crying or Very sad

pozdrawiam Very Happy
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ps. Zazdroszczę tych 80km na plac szkoleniowy Very Happy Ile ja bym dała żeby mieć tylko 80

Pani psy mają jak widzę wyszkolenie BH,IPO,szkoli je Pani sama ,czy oddaje na szkolenie?
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nickname23



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 409
Skąd: Załęcze Małe

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Cytat:
Ps. Zazdroszczę tych 80km na plac szkoleniowy Very Happy Ile ja bym dała żeby mieć tylko 80

Pani psy mają jak widzę wyszkolenie BH,IPO,szkoli je Pani sama ,czy oddaje na szkolenie?

Na razie tylko jedna moja suka ma takie wyszkolenie, druga na dniach będzie dopiero zdawać BH Wink
Posłuszeństwo, ślady robimy sami (oczywiście otrzymujemy wskazówki od profesjonalnych szkoleniowców). Na obronę mam 120km lub 250km Crying or Very sad zależnie od pozoranta i chciał, nie chciał...... jeździmy.
_________________
Karolina Ciosek
www.darkaro.pl

"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam,
gdzie po śmierci idą one" - anonim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla fanów wszystkiego co najlepsze z Niemiec, a zwłaszcza ich szkolenia i uczciwie zdawanych tam egzaminów (zapewne w krzakach)np. przez psy czołowych macherów w branży (A. Licher) polecam obejrzenie video z Siegerschau Turcji 2013.
W roli głównej SG9 BSZS i wielki nieobecny na testach w 2013 Aslan vom Turenkopf.
Wg. danych ten pies ma Kkla, i wyszkolenie IPO2.

Link do filmu :
http://www.youtube.com/watch?v=nqn-d1XBVaY&sns=fb
Miłego oglądania, zwłaszcza czołówki.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ontopus napisał:
Dla fanów wszystkiego co najlepsze z Niemiec, a zwłaszcza ich szkolenia i uczciwie zdawanych tam egzaminów (zapewne w krzakach)np. przez psy czołowych macherów w branży (A. Licher) polecam obejrzenie video z Siegerschau Turcji 2013.
W roli głównej SG9 BSZS i wielki nieobecny na testach w 2013 Aslan vom Turenkopf.
Wg. danych ten pies ma Kkla, i wyszkolenie IPO2.

Link do filmu :
http://www.youtube.com/watch?v=nqn-d1XBVaY&sns=fb
Miłego oglądania, zwłaszcza czołówki.



oj, tam trzepiesz się Laughing . pies miał "zły" dzień. każdemu może się to zdarzyć. nie tylko niemieckim psom, ale tez polskim, bo innaczej jak tłumaczyć, ze byl körung w chorzowie 02.11.2013 a ogłoszenie z körungu jest z dnia 30. 11.2013. -tylko aby nikt nie widzial, ze psy, ktore zdawaly w tym dniu mialy "zly dzien" Laughing
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Pat"]
Ontopus napisał:
Dla fanów wszystkiego co najlepsze z Niemiec, a zwłaszcza ich szkolenia i uczciwie zdawanych tam egzaminów (zapewne w krzakach)np. przez psy czołowych macherów w branży (A. Licher) polecam obejrzenie video z Siegerschau Turcji 2013.
W roli głównej SG9 BSZS i wielki nieobecny na testach w 2013 Aslan vom Turenkopf.
Wg. danych ten pies ma Kkla, i wyszkolenie IPO2.

Link do filmu :
http://www.youtube.com/watch?v=nqn-d1XBVaY&sns=fb
Miłego oglądania, zwłaszcza czołówki.



oj, tam trzepiesz się Laughing . pies miał "zły" dzień. każdemu może się to zdarzyć. nie tylko niemieckim psom, ale tez polskim, bo innaczej jak tłumaczyć, ze byl körung w chorzowie 02.11.2013 a ogłoszenie z körungu jest z dnia 30. 11.2013. -tylko aby nikt nie widzial, ze psy, ktore zdawaly w tym dniu mialy "zly dzien" Laughing


ale jest jedny fotka z tego "körungu" Wink



_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda widać tam datę 30.10.2013, ale to trochę mało czasu było dla ewentualnych zainteresowanych.
No ale na pewno lepiej tam gryzły niż Aslan w filmie z tureckiej klubówki, tacy fachowcy jak Knaul z tym pozorantem by na to nie pozwolili.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś ma wiedzę , odnośnie organizacji Korungu na terenie Polski , jeszcze w 2013 roku ?
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ontopus napisał:
Co prawda widać tam datę 30.10.2013, ale to trochę mało czasu było dla ewentualnych zainteresowanych.


Info o planowanym kerungu w Chorzowie było od kilku miesięcy na str oddziału.
Była o tym tez informacja na forum 22 sierpnia
http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=1184&start=180
Myślę , więc , z edla nikogo nie powinno byc żadnego zaskoczenia. Psa na egzamin nie wyciąga się przeciez bezopośrednio z kojca Smile
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 10, 2013 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pat napisał:

oj, tam trzepiesz się Laughing . pies miał "zły" dzień. każdemu może się to zdarzyć. nie tylko niemieckim psom, ale tez polskim, bo innaczej jak tłumaczyć, ze byl körung w chorzowie 02.11.2013 a ogłoszenie z körungu jest z dnia 30. 11.2013. -tylko aby nikt nie widzial, ze psy, ktore zdawaly w tym dniu mialy "zly dzien" Laughing



Pati , co sugerujesz ???? ( insynuujesz ???)
W nieogłaszanych kerungach biorą udział psy , które nie gryzą ????
W krytykowanym ( także przeze mnie ) kerungu w Nowym Sączu brał udział pies ( przedłużał ) , który 2 razy zaliczył testy na światówce i suka występująca w zawodach .

W Chorzowie,jak wynika z listy na str SV brały udział psy ( większość przedłużała ), których prace można zobaczyc na treningach w Przyszowicach które sa ogłaszane.
To co nie gryzą ???

Rozumiem, że jedyne pewne testy , to te ,które ty obserwujesz, a najlepiej jak jestes w ringu i tłumaczysz ( tez bym tak chciała Smile ), ale sorki, trochę zaufania do ludzi Smile
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demarko napisał:
Czy ktoś ma wiedzę , odnośnie organizacji Korungu na terenie Polski , jeszcze w 2013 roku ?


Ja wiem, że do oszczerstw wszyscy są z reguły pierwsi, a do prostowania jakoś nie garnie się nikt Evil or Very Mad , ale miło by było Marku, gdybyś tak powiedział wszystkim (skoro wypowiadasz się na tym forum) czy nie było Cię na koerungu 2 listopada, bo o nim nie wiedziałeś (jak sugerują "życzliwi"), czy też może jednak dlatego, że termin Ci nie pasował, m.in. ze względu na regulamin SV (przez 42 dni po urodzeniu szczeniąt suka nie może przystępować do koerungu).
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wyjaśniam !
Jako że jestem szczęśliwym posiadaczem suk , mając na uwadze fakt że suki mają cieczki , rodzą dzieci , mają humory , właściciele mają małe dzieci , pracują i ich świat wychodzi daleko poza nasze hobby , chciałem te suki spokojnie , bez nerw , szaleństwa , po prostu normalnie doprowadzić do hodowli na warunkach SV . Ale się nie da !!!!!! .
Po "szopce" w Nowym Sączu ,gdzie nasza BEKY zdała IPO i będąc na miejscu mogła przystąpić też do Korungu , gdybym o nim wiedział , usłyszałem że "mogłem się bardziej interesować "! Dodam że ta suka przygotowywana była do egzaminu IPO i Korungu rok temu ! gdzie podczas wystawy w Czhowie , w piątek miało odbyć IPO a po tym Korung . Pamiętamy że pogoda pomieszała plany ALE NIE WSZYSTKIM !!!!

Wracając do 02.11 2013 , dwa tygodnie wcześniej rozmawiałem z wieloma osobami odnośnie organizacji Korungu pod koniec 2013 a od Joanny Domańskiej usłyszałem że będzie organizowała , ale datę musi skonsultować z sędzią SV .Mi zleżało na jak najdalszym terminie ! Wypadło na 03.11.213 , więc z 3 chętnych suk przyjechać mogła tylko 1 , drugiej musi minąć 42 dni od porodu , a trzecia jest jeszcze w szkoleniu . Zmiana terminu na 02.11 wykluczyła także tą jedną sukę , więc podziękowałem i przeprosiłem za zamieszanie . O tm Korungu poza mną i organizatorem wiedziały też inni właściciele psów .

Szukając dalej , stanęło na organizacji Korungu Białymstoku , gdzie w imieniu organizatorów zapraszam wszystkich chętnych !

Reasumując : BURDEL na kółkach , brak nadzoru , organizacji , jakiejkolwiek kontroli , wszystko trzeba załatwiać , dowiadywać się , szukać . To zawsze rodzi podejrzenia , niejasności . Zastanawiam się czy komuś nie zależy by właśnie taka atmosfera panowała wokół organizowania Korungów w Polsce ?

Na koniec pojawia się pytanie : do czego potrzebny mi jest KON ?
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie KON winien,tylko co niektórzy ludzie. Że burdel jest to każdy widzi.
A w takim zamieszaniu i braku informacji łatwiej się kombinuje,na łapki nikt nie patrzy. Przykre ale prawdziwe
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group