|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 9:04 am Temat postu: |
|
|
Właśnie Norbert Scharschmidt zgodził się u nas sędziować
Dozgonną wdzięczność ma u mnie Franek Goldlust za tak błyskawiczne znalezienie wolnego sędziego
Jestem teraz w trakcie załatwiania w SV formalności związanych ze zmianą sędziego - mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
alexandra
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 432 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 1:45 pm Temat postu: |
|
|
No cóz jako "Organizatorzy"wiemy co czujesz,jako wystawcy-żal nam możliwości obejrzenia na zywo sędziowania Lothara Quolla.Ale tzrymamy kciuki żeby sie udało!!!! |
|
Powrót do góry |
|
|
alexandra
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 432 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 6:11 pm Temat postu: |
|
|
A czy ja moge poprosić o podanie kontaktów na noclegi..bo gdzieś mi sie zawieruszyły |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 8:53 pm Temat postu: |
|
|
alexandra napisał: | A czy ja moge poprosić o podanie kontaktów na noclegi..bo gdzieś mi sie zawieruszyły |
Przepisuję z postu z poprzedniej strony :
Noclegi na terenie wystawy:
Pałac Kawalera (niestety drogo)
Domek Ogrodnika (60zł)
możliwość postawienia namiotu, przyczepy etc. (15zł)
Kontakt w sprawie noclegów - 032 2844330 wewn. 304 (p.Mariola) wewn. 339 (p. Ania) w godzinach od 10 do 15 _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
alexandra
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 432 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 6:22 am Temat postu: |
|
|
Bardzo dziękuję |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 11:03 am Temat postu: |
|
|
Trening przed Koerungiem (pozorant: Zbyszek Górecki) odbędzie się w Świerklańcu w przyszły poniedziałek czyli 30 czerwca o godz. 18:00. _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 10:20 pm Temat postu: |
|
|
Można jeszcze do końca tego tygodnia zgłaszać na wystawę - ale wyłącznie mailem lub faxem _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 4:54 pm Temat postu: |
|
|
Poniżej podaję spis wystawców wraz z liczbą zgłoszonych przez każdego psów.
W poniedziałek rano (30 czerwca) lista została zamknięta
Bajorek Adam 4
Baran Piotr 2
Barjak Magda, Władysław Gładysz 1
Barjak Magda, Chojnacki Robert 1
Barlak Andrzej 1
Bilińska Aneta 3
Błoński Paweł 1
Bombczyński Zdzisław 2
Bonczyński Stanisław 1
Brodzik Wojciech 1
Brzostowska Justyna 1
Bukowiecki Andrzej 1
Chęciński Karol 1
Chojnacki Robert 1
Czyż Dariusz 1
Diczew Diana 1
Dobrzański Krzysztof 1
Domańska-Wójcik Joanna 1
Dykowski Paweł 7
Falkiewicz Justyna 1
Famuła Bernard 2
Federak Waldemar 2
Fiala Viteslav 1
Formicki Andrzej 1
Frączek Karolina 1
Frątczak Piotr 1
Galus Grzegorz 3
Gesinowscy R.J. 3
Głowacki A.A. 2
Gronowski Tomasz 2
Horzela Renata 2
Huras Jarosław 1
Ignaczak Beata 1
Jakubczak Jacek 1
Jaśtak Krystian 3
Jelenak Siergiej 1
Jędrysiak Przemysław 1
Kajak Joanna i Ireneusz 2
Kalisz Beata 1
Kłapkowski Ryszard 4
Korolewicz Julita i Henryk 1
Kowalska Joanna 2
Kowalski Piotr 1
Koza Waldemar 2
Krętosz Edward 1
Krukowski Grzegorz 2
Kubiak Karolina 3
Kulik Jacek 3
Kurowski Wojciech 2
Langer Jacek 1
Luraniec Jerzy 2
Malinowski Łukasz 1
Małek Wiesław 1
Marzec Krzysztof 1
Majsniar Albin 1
Mączyński Daniel 1
Mikosza Mariusz 1
Milej Tomasz 1
Młodzianowski Jarosław 1
Mordec Marek 5
Muller Edward, Zajączkowski Sebastian 1
Niemyska-Buczek Agata 1
Nowicka Anna 1
Opozda Jarosław, Duda Robert 1
Opozda Jarosław, Dobrzański Krzysztof 1
Opozda Jarosław 1
Osakowicz Michał Paweł 1
Paluch Aleksandra i Łukasz 1
Pazdan Jacek, Holik Andrzej 1
Pilc Grzegorz 1
Piesiur Patrycja 1
Piotrowiak Grzegorz 2
Piotrowiak Mateusz 1
Potaś Sławomir 1
Płoszaj Mirosław 1
Pyda Wojciech 1
Rabski Zbigniew 1
Rybarczyk-Ciupa Aleksandra 1
Sieklucka Ilona 1
Skrzypek Dawid 1
Sobczak Zbigniew 1
Solecki Łukasz 1
Swolek Krystian 1
Szczepaniak Monika 1
Szklarska Wanda 1
Szyra Karol 1
Tarnowski Andrzej 2
Tchorz Mirosław 3
Tchorz Mirosław, Borowiak Stanisław 1
Tersa Roman 1
Tiahnybok A.P. 2
Thal Maciej 1
Tomczak Sławomir 1
Walkova Ivana 2
Wałach Arkadiusz 1
Wieser Erwin 1
Wiesner Ralf, Artur Szyptur 2
Wietecka Magdalena 1
Więckowski Dariusz 4
Witek Mariusz 2
Woda Andrzej 3
Wyciślak Andrzej, Dobrzański Krzysztof 1
Zamorowski Henryk 1
Zatoń Jadwiga i Janusz 1
Zgorzelski Marek 1
Zielinska Monika i Martin 1
Zila Ivan 1
Zmarlak Małgorzata 1
Zygulski Artur 1
Żukowiec Andrei 2
Żydzik Jacek 1
Żyrek Józef 2
RAZEM 168 _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
DesperadoK9 Gość
|
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 9:32 pm Temat postu: pogoda |
|
|
no no z tego co widze to pogode bedziemy miec dosc ciekawa w tym roku |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 4:44 am Temat postu: |
|
|
Myślę, że nie było tak źle z pogodą
Właśnie skończyłam protokół z AD i udało mi się wpisać wyniki psów - mam nadzieję, że bez błędów
Suki podam dzisiaj wieczorem - jak tylko sędzia Scharschmidt odleci do Niemiec
PSY - sędzia SV - Franz-Peter Knaul
KLASA SZCZENIĄT
1 WO : VISUM Tensor Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-08 O: IP3 SONY des Jardins du Peyrou M: IPO2 Ml.Ch. Ch. Ml. Zwyc. Św. FCI WILMA Tensor H: Domańscy Joanna i Adam - POLSKA, W1: Horzela Renata - POLSKA,
2 WO : U2 v. Haus Tchorz Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-04 O: IPO2 JOHNY WALKER v. Haus Tchorz M: IPO1 SABA Geslander H: Tchorz Mirosław - POLSKA, W1: Tchorz Mirosław - POLSKA, W2: Borowiak Stanisław - POLSKA,
3 WO : LOGAN Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-08 O: QUEEKS Karanberg M: MERY Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech - POLSKA, W1: Tersa Roman - POLSKA,
4 WO : JAK Mis-Maz Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-13 O: INDUS Mis-Maz M: BILA Mis-Maz H: Federak Waldemar - POLSKA, W1: Brodzik Wojciech - POLSKA,
5 WO : DUX v. Suederhof Maść: Czarno-podp. Ur: 07-11-06 O: ANDRJUSCHA v. Noort M: CENDY v. Suederhof H: Nordhoff Karl-Heinz - NIEMCY, W1: Dykowski Paweł - POLSKA,
, 6 WO : TWIST Anarex Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-31 O: KAI v.d. Luisenstrasse M: ŁESKA Anarex H: Stanek Wanda - POLSKA, W1: Wietecka Magdalena - POLSKA,
7 WO : CAMPINO v. Hauswalder Bach Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-08 O: NEGUS v. Holtkaemper See M: JADE v. Hauswalder Bach H: Feldbinder Wolfgang - NIEMCY, W1: Dykowski Paweł - POLSKA,
8 WO : VITO Artrox Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-18 O: VEGAS du Haut Mansard M: KSANDI V-Max H: Dąbrowski Artur - POLSKA, W1: Rybarczyk-Ciupa Aleksandra - POLSKA,
9 WO : GARY Biały Kojec Maść: czarno-podp. Ur: 07-10-09 O: ORSO z Rogowej M: PUMA z Harcerskiej H: Staniszewski Tadeusz - POLSKA, W1: Szyra Karol - POLSKA,
10 WO : EDEN Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 07-11-20 O: QUEEKS Karanberg M: JUNKA Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech - POLSKA, W1: Bukowiecki Andrzej - POLSKA,
11 WO : HIDO Konstar Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-15 O: IPO2 WILKO Tensor M: SENA Konstar H: Winek Andrzej - POLSKA, W1: Milej Tomasz - POLSKA,
12 O : OLO Kalupus Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-O: CEDRIC v. Amur M: INES Czar Podkowy H: Barjak Magda - POLSKA, W1: Barjak Magda - POLSKA, W2: Gładysz Władysław - POLSKA,
KLASA MŁODZIKÓW
1 BDB : MAX Sądeckie Lachy Maść: Czarno-podp. Ur: 07-08-01 O: CANDO v. Steffen Haus M: LEDA Sadeckie Lachy H: Woda Andrzej - POLSKA, W1: Woda Andrzej - POLSKA,
2 BDB : SONY z Kanetowca Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-11 O: DIAS a. Wattenscheid M: ORISSA v Holtkaemper See H: Zamorowski Henryk - POLSKA, W1: Zamorowski Henryk - POLSKA,
3 BDB : UGIER Szenberg Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-25 O: VENTO v.d. Hopfenhalle M: XENA v.d. Wannsee H: Kowalski Wiktor - POLSKA, W1: Chojnacki Robert - POLSKA,
4 BDB : JAGO ze Skalnego Wzgórza Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-26 O: ZIMBO v. Messebau M: KORA ze Skalnego Wzgórza H: Jureczko Gertruda - POLSKA, W1: Solecki Łukasz - POLSKA,
5 BDB : RAVEN v. Lentulo Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-15 O: REMO v. Lentulo M: NIXE v. Lentulo H: Moeller Hanno - NIEMCY, W1: Galus Grzegorz - POLSKA,
6 DB : IDAR Padaroko Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-16 O: YUKON v. Klostermoor M: FANTA Bohemia Svratka H: Sobczak Zbigniew - POLSKA, W1: Mączyński Daniel - POLSKA,
KLASA MŁODZIEŻY
1 BDB : GRAND Sądeckie Lachy Maść: Czarno-podp. Ur: 07-01-15 O: CANDO v. Steffen Haus M: Bakai-Bator QUINNIE H: Woda Andrzej - POLSKA, W1: Woda Andrzej - POLSKA,
2 BDB : SALIN Anarex Maść: Czarno-podp. Ur: 07-02-27 O: KAI v.d. Luisenstrasse M: QUESTIN Manepo Ideal H: Stanek Wanda - POLSKA, W1: Zmarlak Małgorzata - POLSKA,
3 BDB : PT1 BONO Ingemar Maść: Czarno-podp. Ur: 07-02-04 O: Ch. VAX v.d. Kupferhalde M: Ch. TESSA Russland H: Czerniakowska Janina - POLSKA, W1: Marzec Krzysztof - POLSKA,
4 BDB : RAPTORS Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 07-05-24 O: PAKROS d'Ulmental M: RA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz - POLSKA, W1: Pilc Grzegorz - POLSKA,
5 BDB : GEYZER Great Champ Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-01 O: URSUS Pa-Bo-Ma M: KREISI Pa-Bo-Ma H: Bombczynski Zdzislaw - POLSKA, W1: Bombczynski Zdzislaw - POLSKA,
6 BDB : TURAN Dlha Roven Maść: Czarno-podp. Ur: 07-06-25 O: VENTO v.d. Hopfenhalle M: THERA Dlha Roven H: Majsniar Albin - SŁOWACJA, W1: Majsniar Albin - SŁOWACJA,
7 BDB : VITUS z Jurajskiego Źródła Maść: Czarno-podp. Ur: 07-06-08 O: CANDO v. Steffen Haus M: SIDI z Jurajskiego Źródła H: Muchowicz Andrzej - POLSKA, W1: Piesiur Patrycja - POLSKA,
8 BDB : DYLAN z Ulicy Prusa Maść: Czarno-podp. Ur: 07-06-25 O: ESKO z Krywlan M: RENA Ardelia H: Bajorek Adam - POLSKA, W1: Bajorek Adam - POLSKA,
9 BDB : TYTAN z Kaskady Maść: Czarno-podp. Ur: 07-01-14 O: NERO z Weselskiej Zagrody M: ASSIE v. Kleinen Land H: Konieczny Zdzisław - POLSKA, W1: Baran Piotr - POLSKA,
10 BDB : MARGO Sacrum Maść: Czarno-podp. Ur: 07-05-25 O: INDUS Mis-Maz M: MEGY Gard Bohemia H: Jeziorach-Banach Justyna - POLSKA, W1: Żukowiec Andrei - POLSKA,
KLASA JUNIORÓW
1 BDB : ARMIN in Regnum Marianum Maść: Czarno-podp. Ur: 06-11-29 O: QUAX v. Daenischen Hof M: Viernheimi PRIXI H: Kranyik Laszlo - WĘGRY, W1: Małek Wiesław - POLSKA,
2 BDB : IPO1 FORTAN z Krywlan Maść: Czarno-podp. Ur: 06-09-08 O: QUANTUM v. Fiemereck M: JETTA z Krywlan H: Gesinowski R.J. - POLSKA, W1: Gesinowski R.J. - POLSKA,
3 BDB : PRINC z Ostrowskiej Sfory Maść: Czarno-podp. Ur: 06-12-29 O: ROYAL Asarko Lordana M: MARIT z Ostrowskiej Sfory H: Jaśtak Krystian - POLSKA, W1: Jaśtak Krystian - POLSKA,
4 BDB : IPO1 ATOS z Domu Nauczyciela Maść: Czarno-podp. Ur: 06-08-20 O: ERASMUS van Noort M: Ch. EMI z Domu Nauczyciela H: Grzędzicki Piotr - POLSKA, W1: Frączek Karolina - POLSKA,
5 BDB : MEZO Śmiłowickie Wilki Maść: Czarno-podp. Ur: 06-10-05 O: IPO2 Kkl.1 YANGO Tensor M: NADJA Śmiłowickie Wilki H: Horzela Renata - POLSKA, W1: Langer Jacek - POLSKA,
6 BDB : ZEUS z Hetmańskiej Sfory Maść: Czarno-podp. Ur: 06-10-14 O: SONAR Woj-Bas M: LUNA z Hetmańskiej Sfory H: Szewczyk Halina - POLSKA, W1: Gronowski Tomasz - POLSKA,
7 DB : MENTOS Anarex Maść: Czarno-podp. Ur: 06-08-14 O: IPO2 Kkl.1 YANGO Tensor M: INJA Alhambra H: Stanek Wanda - POLSKA, W1: Kurowski Wojciech - POLSKA,
NIE DO OCENY: DOLLAR v. Zellwaldrand Maść: Czarno-podp. Ur: 06-12-31 O: MAESTRO v. Osterberger Land M: CONNY Haus Portofino H: Wiesner Ralf - NIEMCY, W1: Wiesner Ralf - NIEMCY, W2: Szyptur Artur - POLSKA,
KLASA OTWARTA
1 D : CZORT Kierat Maść: Czarno-podp. Ur: 06-06-05 O: PER Jar-Val M: DORA Matador H: Gorynia Beata - POLSKA, W1: Jakubczak Jacek - POLSKA,
2 D : IPO1 COYOTE Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 06-03-30 O: HILL v. Farbenspiel M: WINONA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz - POLSKA, W1: Krukowski Grzegorz - POLSKA,
3 D : DASKO z Krywlan Maść: Czarno-podp. Ur: 06-03-08 O: ARKO v. Butjenter Land M: ULIS z Krywlan H: Gesinowski R.J. - POLSKA, W1: Młodzianowski Jarosław - POLSKA,
4 D : IPO1 CELLO Ingemar Maść: Czarno-podp. Ur: 05-09-22 O: VAX v.d. Kupferhalde M: AZA Redstar H: Czerniakowska Janina - POLSKA, W1: Frątczak Piotr - POLSKA,
5 D : FOGGER v. Lentulo Maść: Czarno-podp. Ur: 06-05-10 O: GIOVANNI v. Kapellenberg M: BESSI v. Lentulo H: Moeller Hanno - NIEMCY, W1: Galus Grzegorz - POLSKA,
6 BDB : KEWIN Tarand Maść: Czarno-podp. Ur: 05-07-25 O: JAGUS v. Holtkaemper See M: KATTY Tarand H: Tarnowski Andrzej - POLSKA, W1: Szklarska Wanda - POLSKA,
KLASA UŻYTKOWA
1 D : FIGARO aus Agrigento Maść: Czarno-podp. Ur: 05-08-31 O: KEN v. Elzmundungsraum M: QUERA aus Agrigento H: Schweikert Leonard - NIEMCY, W1: Żydzik Jacek - POLSKA,
2 D : SchH1 IPO1 ERIC v. Heerbusch Maść: Czarno-podp. Ur: 04-08-17 O: PAKROS d'Ulmental M: NENI aus Agrigento H: Scharschmidt Norbert - NIEMCY, W1: Opozda Jarosław - POLSKA, W2: Dobrzański Krzysztof - POLSKA,
3 D : IPO3 Kkl.1 Ebafarmers VODCA Maść: Czarno-podp. Ur: 03-04-28 O: GUBBEN av Thorarinn M: Ebafarmens TASHA H: Flinthage Freddy - SZWECJA, W1: Zielińska Monika i Martin - SZWECJA,
4 D : ANDO Dlha Roven Maść: Czarno-podp. Ur: 05-03-12 O: NICOS v. Leithawald M: ESTHER Dlha Roven H: Majsniar Albin - SŁOWACJA, W1: Chęciński Karol - POLSKA,
5 D : ODIN Tarand Maść: Czarno-podp. Ur: 06-03-08 O: ZEPPO v. Klebinger Schloss M: ALMA Tarand H: Tarnowski Andrzej - POLSKA, W1: Tarnowski Andrzej - POLSKA, 42-140 Panki, ul. Krótka 2a,
6 D : HILL od Basiora Maść: Czarno-podp. Ur: 06-05-25 O: YELLO St. Michaels Berg M: CHERRY od Basiora H: Piotrowiak Grzegorz - POLSKA, W1: Piotrowiak Grzegorz - POLSKA,
7 D : IPO1 LORD Szenberg Maść: Czarno-podp. Ur: 05-10-14 O: ZEPPO v. Klebinger Schloss M: FREJA Szenberg H: Kowalski Wiktor - POLSKA, W1: Gronowski Tomasz - POLSKA,
KLASA CHAMPIONÓW
1 D : Ch. DYLAN Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 02-04-08 O: XANDOR v. Fortunahof M: GABI Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz - POLSKA, W1: Mordec Marek - POLSKA, _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
Natalka&Goldi
Dołączył: 28 Kwi 2008 Posty: 49 Skąd: Radom
|
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 8:53 am Temat postu: |
|
|
Hey, czy ma ktoś z Was zdjęcia z wystawy by obejrzeć psiska?
Pozdrawiam _________________ Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja
Owczarek to charakter nie wygląd! |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 5:10 pm Temat postu: |
|
|
Zdjęć jest bardzo dużo - nie wiem jakiej jakości, bo jeszcze nie miałam czasu pooglądać Robił je nasz kolega - jako pamiątkę z wystawy dla sędziów - zabrali flash'e ze zdjęciami do Niemiec.
Obiecuję je udostępnić w necie - jak tylko odeśpię cały zeszły tydzień .
Na razie zabieram się za wyniki suk _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 6:11 pm Temat postu: |
|
|
SUKI - sędzia SV - Norbert Scharschmidt
KLASA SZCZENIĄT
1 WO : SANDRA Stary Samotar Maść: Czarno-podp. Ur: 07-11-13 O: CANDO v. Steffen Haus M: RONJA v.d. Holzheimer Linde H: Gecelovsky Jan - SŁOWACJA, W1: Famuła Bernard - POLSKA,
2 WO : VINETA-VENDETTA Tensor Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-08 O: IP3 Ch. Fr. SONY des Jardins du Peyrou M: IPO2 Ml. Ch. Ch Zwyc. Świata Mł. FCI WILMA Tensor H: Domańscy Joanna i Adam - POLSKA, W1: Tiahnybok Agnieszka i Paweł - POLSKA,
3 WO : AKSIE spod Gichty Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-15 O: INDO Stary Samotar M: DEBI Wierny Druh H: Głowacki Adam - POLSKA, W1: Głowacki Adam - POLSKA, 44-240 W2: Głowacka Agnieszka - POLSKA,
4 WO : OLA Kalupus Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-26 O: CEDRIC v. Amur M: INES Czar Podkowy H: Barjak Magda - POLSKA, W1: Barjak Magda - POLSKA, W2: Chojnacki Robert - POLSKA,
5 WO : LUKA z Krywlan Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-26 O: SIRIO della Real Favorita M: ULI z Krywlan H: Gesinowski R.J. - POLSKA, W1: Gesinowski R.J. - POLSKA,
6 WO : GERDA z Ulicy Prusa Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-05 O: IPO1 SAX z Krywlan M: TAMI z Krywlan H: Bajorek Adam - POLSKA, W1: Bajorek Adam - POLSKA,
7 WO : TRISCH v. Haus Tchorz Maść: Czarno-podp. Ur: 07-11-26 O: Kkl.1 Ebafarmens VODCA M: Kkl.1 KESSY v. Simmersberg H: Tchorz Mirosław - POLSKA, W1: Tchorz Mirosław - POLSKA,
8 WO : WIKA Rodiaz Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-04 O: ORBIT Rodiaz M: NOMI Rodiaz H: Szkalski Piotr - POLSKA, W1: Mikosza Mariusz - POLSKA,
9 WO : STEFFI Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 07-12-29 O: ROYAL Asarko Lordana M: WIRGO Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz - POLSKA, W1: Jędrysiak Przemysław - POLSKA,
10 WO : AZJA spod Gichty Maść: Czarno-podp. Ur: 07-10-15 O: INDO Stary Samotar M: DEBI Wierny Druh H: Głowacki Adam - POLSKA, W1: Diczew Diana - POLSKA,
11 WO : TABATA De- rej.: 24695/VII/08 Rod: W PRZYG. O: IPO2 KASTOR v. Holtkaemper Hof M: IPO1 NEGRA De-Bes H: Kłapkowski Ryszard - POLSKA, W1: Kłapkowski Ryszard - POLSKA,
12 WO : TAJGA De-Bes Maść: Czarno-podp. Ur: 08-01-02 O: IPO2 KASTOR v. Holtkaemper Hof M: IPO1 NEGRA De-Bes H: Kłapkowski Ryszard - POLSKA, W1: Kłapkowski Ryszard - POLSKA,
KLASA MŁODZIKÓW
1 BDB : REYA Vitaxis Maść: Czarno-podp. Ur: 07-08-27 O: PAKROS d'Ulmental M: Ch. FREA Vitaxis H: Fiala Viteslav - CZECHY, W1: Fiala Viteslav - CZECHY,
2 BDB : SABA z Kanetowca Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-11 O: DIAS a. Wattenscheid M: ORISSA v. Holtkaemper See H: Zamorowski Henryk - POLSKA, W1: Kowalska Joanna - POLSKA,
3 BDB : MERCEDES Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 07-08-07 O: BANDIT zu den sieben Burgen M: BONI Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech - POLSKA, W1: Kubiak Karolina - POLSKA,
4 BDB : FIBI z Holubiho Dwora Maść: Czarno-podp. Ur: 07-07-18 O: NEWIL v. Contra M: DIANA z Holubiho Dwora H: Roman Ladislav - CZECHY, W1: Mordec Marek - POLSKA,
5 BDB : BARSELONA van Noort Maść: Czarno-podp. Ur: 07-08-30 O: SchH3 VA Ingodds AGASSI M: SchH1 Endrefalva SHAYEN H: Mueller Edzard - NIEMCY, W1: Mueller Edzard - NIEMCY, W2: Zajączkowski Sebastian - POLSKA,
6 BDB : COCA Nova Langfuhr Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-14 O: WESLEY v. Trafalga M: ANGIE v. Trafalga H: Dykowski Paweł - POLSKA, W1: Dykowski Paweł - POLSKA,
7 BDB : EMI Thunder-Poland Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-27 O: BODO Vincentus M: AXA Dlha Roven H: Pazdan Tomasz - POLSKA, W1: Witek Mariusz - POLSKA,
8 BDB : SUPER STAR Igbero Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-06 O: SONAR Woj-Bas M: ATENA Tarand H: Ignaczak Beata - POLSKA, W1: Ignaczak Beata - POLSKA,
9 BDB : OLGA De-Bes Maść: Czarno-podp. Ur: 07-09-14 O: IPO2 Kkl.1 KASTOR v. Holtkaemper Hof M: IPO1 Kkl.1 JALKA De-Bes H: Kłapkowski Ryszard - POLSKA, W1: Osakowicz Michał Paweł - POLSKA,
KLASA MŁODZIEŻY
1 BDB : HOSSA Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 07-05-03 O: QUEEKS Karanberg M: IPO2 Int.Ch. Zwyc. Eu. RITA Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech - POLSKA, W1: Kubiak Karolina - POLSKA,
2 BDB : XENA z Kojca Holan Maść: Czarno-podp. Ur: 07-04-04 O: XENO v. Elzmundungsraum M: CZACZA z Kojca Elbikame H: Holik Andrzej - POLSKA, W1: Pazdan Jacek - POLSKA, W2: Holik Andrzej - POLSKA,
3 BDB : PT BAFI Wolf Jar Maść: Czarno-podp. Ur: 07-01-18 O: CELLO v. Haus Yue M: SIERRA MADERA Wan-Hen H: Zgorzelski Marek - POLSKA, W1: Zgorzelski Marek - POLSKA,
4 BDB : BRENDA v. Gebenbacher Land Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-04 O: DUX de Cuatro Flores M: FINA v. Zottbachhaus H: Pierchalla Johannes - NIEMCY, W1: Żyrek Józef - POLSKA,
5 BDB : KIARA v. Lichtetal Maść: Czarno-podp. Ur: 07-05-10 O: XENO v. Elzmundungsraum M: FINA v. Lichtetal H: Kulbel Steffi - NIEMCY, W1: Kajak Joanna i Ireneusz - POLSKA,
6 BDB : Brawos Bis JILLY Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-06 O: SchH3 SIRIO della Real Favorita M: Ch. Brawos BUFFY H: Falkiewicz Justyna - POLSKA, W1: Falkiewicz Justyna - POLSKA,
7 BDB : DIANA Jarkowski Dwór Maść: Czarno-podp. Ur: 07-06-25 O: XAVAIR v. Christinen Brunnen M: RENNI Manepo Ideal H: Opozda Jarosław - POLSKA, W1: Nowicka Anna - POLSKA, W2: Opozda Jarosław - POLSKA,
8 BDB : PERI Anarex Maść: Czarno-podp. Ur: 07-01-31 O: KAI v.d. Luisenstrasse M: TINA degli Achei H: Stanek Wanda - POLSKA, W1: Witek Mariusz - POLSKA,
9 BDB : SZARON z Ostrowskiej Sfory Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-26 O: NESCH v.d. Grafenburg M: MEGI z Ostrowskiej Sfory H: Jaśtak Krystian - POLSKA, W1: Jaśtak Krystian - POLSKA,
10 BDB : HINA Hexenland Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-04 O: VAX v.d. Kupferhalde M: HEKSA Geslander H: Leszczyńska Katarzyna - POLSKA, W1: Szczepaniak Monika - POLSKA,
11 BDB : HELGA Spes Henkor Maść: Czarno-podp. Ur: 07-02-19 O: XAVAIR v. Christinen Brunnen M: KETTI Linabero H: Korolewicz Julita i Henryk - POLSKA, W1: Korolewicz Julita i Henryk - POLSKA,
12 BDB : ZENA v.d. Sandsteinkuste Maść: Czarno-podp. Ur: 07-05-23 O: QUANTUM v. Fiemereck M: WIGGI v. Bauhofer Land H: Gappa Edmund - NIEMCY, W1: Opozda Jarosław - POLSKA,
13 BDB : BORA z Koskowej Zagrody Maść: Czarno-podp. Ur: 07-04-04 O: NERO z Weselskiej Zagrody M: SARA z Beroliny H: Baran Piotr - POLSKA, W1: Baran Piotr - POLSKA,
14 BDB : INKA v. Ganzkower Schloss Maść: Czarno-podp. Ur: 07-05-02 O: REMO v. Lentulo M: QUITTE v. Lentulo H: Seemann Uwe - NIEMCY, W1: Galus Grzegorz - POLSKA,
15 BDB : BAUTI Ka-Bron Silesia Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-30 O: INDO Stary Samotar M: BARBIE Ka-Bron CS H: Kadlubiec Bronislaw - CZECHY, W1: Czyż Dariusz - POLSKA,
16 BDB : HARDA Sądeckie Lachy Maść: Czarno-podp. Ur: 07-02-03 O: CANDO v. Steffen Haus M: TINA v. Haus Galli H: Woda Andrzej - POLSKA, W1: Woda Andrzej - POLSKA,
17 BDB : LUZI v. Markt Wernberg Maść: Czarno-podp. Ur: 07-03-24 O: KASTOR v. Markt Wernberg M: JOELLE v. Markt Wernberg H: Eimer Willibald - NIEMCY, W1: Bilińska Aneta - POLSKA,
18 DB : DONA z Ulicy Prusa Maść: Czarno-podp. Ur: 07-06-25 O: IPO1 ESKO z Krywlan M: RENA Ardelia H: Bajorek Adam - POLSKA, W1: Bajorek Adam - POLSKA,
19 DB : RASTA Hen-Mi Maść: Czarno-podp. Ur: 07-04-17 O: KIMON Tarand M: GOGA z Osiedla Poraja H: Mizera Andrzej - POLSKA, W1: Huras Jarosław - POLSKA,
20 DB : BLIFFI Artrox Maść: Czarno-podp. Ur: 07-02-24 O: ARKO v. Butjenter Land M: JANA V-Max H: Dabrowski Artur - POLSKA, W1: Zatoń Jadwiga i Janusz - POLSKA,
KLASA JUNIORÓW
1 BDB : LANA v. Farbenspiel Maść: Czarno-podp. Ur: 06-07-20 O: ILBO v. Holtkaemper See M: BOOGIE v. Tronje H: Wieser Erwin - NIEMCY, W1: Wieser Erwin - NIEMCY,
2 BDB : ROXETTE v. Status Quo Maść: Czarno-podp. Ur: 06-12-10 O: SchH3 MERLIN v. Osterberger Land M: SchH3 ZINA v. Tronje H: Nagel B. - NIEMCY, W1: Tiahnybok Agnieszka i Paweł - POLSKA,
3 BDB : AIMEE Pa-Bo-Ma Maść: Czarno-podp. Ur: 06-10-16 O: IPO1 VASCO v. Farbenspiel M: IPO1 KELLY Pa-Bo-Ma H: Błoński Paweł - POLSKA, W1: Błoński Paweł - POLSKA,
4 BDB : WASA Slezin Lovan Maść: Czarno-podp. Ur: 06-12-25 O: INDO Stary Samotar M: ELIS v. Haus Ganger H: Walkova Ivana - CZECHY, W1: Walkova Ivana - CZECHY,
5 BDB : NIWA z Mylnej Gromady Maść: Czarno-podp. Ur: 06-09-26 O: GASKO Maserau M: AFI Ranczo Moresa H: Maury-Wawrzyniak Sabina - POLSKA, W1: Skrzypek Dawid - POLSKA,
6 BDB : DONNA v. Bauhofer Land Maść: Czarno-podp. Ur: 06-09-19 O: ARAK v. Frankengold M: TRIXI v. Bauhofer Land H: Gappa Sylvia - NIEMCY, W1: Opozda Jarosław - POLSKA, W2: Duda Robert - POLSKA,
7 BDB : HAGRA Acer Aureum Maść: Czarno-podp. Ur: 07-01-03 O: Kkl. 1 XANO v. Finkenschlag M: Kkl. 1 HESTER v. Finkenschlag H: Ziemecki Wiesław - POLSKA, W1: Tchorz Mirosław - POLSKA,
8 BDB : MAYBE Anarex Maść: Czarno-podp. Ur: 06-08-14 O: IPO2 Kkl.1 YANGO Tensor M: INJA Alhambra H: Stanek Wanda - POLSKA, W1: Kurowski Wojciech - POLSKA,
9 BDB : FANTA z Krywlan Maść: Czarno-podp. Ur: 06-09-08 O: QUANTUM v. Fiemereck M: JETTA z Krywlan H: Gesinowski R.J. - POLSKA, W1: Żukowiec Andrei - POLSKA,
10 BDB : CONNI Mavic Maść: Czarno-podp. Ur: 07-01-02 O: ISO v.d. Magistrale M: OLGA Mavic H: Dobrzański Adrian - POLSKA, W1: Pyda Wojciech - POLSKA,
11 BDB : IPO1 Kkl.1 BARBAROSSA Nova Langfuhr Maść: Czarno-podp. Ur: 06-07-13 O: Ch. GAMBO Texa M: BLUE z Mylnej Gromady H: Dykowski Paweł - POLSKA, W1: Dykowski Paweł - POLSKA,
12 BDB : EVITA Such-Bud Maść: Czarno-podp. Ur: 06-11-04 O: IPO2 Kkl. 1 YANGO Tensor M: IPO2 Ch. ZISSI Tensor H: Suchan Czesław - POLSKA, W1: Swolek Krystian - POLSKA,
KLASA OTWARTA
1 D : ETNA z Jurajskiego Źródła Maść: Czarno-podp. Ur: 06-04-25 O: YUKON v. Klostermoor M: SIDI z Jurajskiego Żródła H: Muchowicz Andrzej - POLSKA, W1: Żyrek Józef - POLSKA,
2 D : MORFINA Asarko Lordana Maść: Czarno-podp. Ur: 04-10-29 O: QUENTIN Karanberg M: AIDA Asarko Lordana H: Okrasa Grzegorz - POLSKA, W1: Mordec Marek - POLSKA,
3 D : OFRA Tarand Maść: Czarno-podp. Ur: 06-03-08 O: ZEPPO v. Klebinger Schloss M: ALMA Tarand H: Tarnowski Andrzej - POLSKA, W1: Tarnowski Andrzej - POLSKA,
4 D : CELI z Krywlan Maść: Czarno-podp. Ur: 05-10-11 O: IPO1 Zw. Kl. MAX z Krywlan M: IPO1 ESMI z Krywlan H: Gesinowski R.J. - POLSKA, W1: Bajorek Adam - POLSKA,
5 D : CITA Kewals-Tom Maść: Czarno-podp. Ur: 04-10-07 O: DYLAN Asarko Lordana M: ANET Kewals-Tom H: Tomczak Sławomir - POLSKA, W1: Tomczak Sławomir - POLSKA,
6 D : PT URILA Linabero Maść: Czarno-podp. Ur: 03-05-03 O: OPLAN Uzemie Zazrakov M: DORIA Linabero H: Szmaja Jan - POLSKA, W1: Brzostowska Justyna - POLSKA,
7 BDB : DONA z Głuskiej Maść: Czarno-podp. Ur: 05-09-17 O: OSKAR z Nasutowa M: JALA Dlha Roven H: Wojtowicz Jerzy - POLSKA, W1: Luraniec Jerzy - POLSKA,
8 BDB : DORA z Głuskiej Maść: Czarno-podp. Ur: 05-09-17 O: OSKAR z Nasutowa M: JALA Dlha Roven H: Wojtowicz Jerzy - POLSKA, W1: Luraniec Jerzy - POLSKA,
9 DOST: FANTA Woj-Bas Maść: Czarno-podp. Ur: 06-06-11 O: MARKO della Valcuvia M: IPO1 MILKA Woj-Bas H: Pustelnik Wojciech - POLSKA, W1: Kubiak Karolina - POLSKA,
KLASA UŻYTKOWA
1 D : IPO1 Ml.Ch BISTA z Mareckiego Stawu Maść: Czarno-podp. Ur: 06-06-01 O: Ch. VAX v.d. Kupferhalde M: OPRAH De-Marko H: Formicki Andrzej - POLSKA, W1: Formicki Andrzej - POLSKA,
2 D : IPO1 UTA z Krywlan Maść: Czarno-podp. Ur: 05-03-21 O: SchH3 DUX de Cuatro Flores M: IPO1 FINKA z Krywlan H: Gesinowski R.J. - POLSKA, W1: Gesinowski R.J. - POLSKA,
3 D : IPO1 FANTA Wierny Druh Maść: Czarno-podp. Ur: 06-05-04 O: YUKON v. Klostermoor M: BONI Wierny Druh H: Kowalska Joanna - POLSKA, W1: Kowalska Joanna - POLSKA,
4 D : IPO1 Kkl.1 NEGRA De-Bes Maść: Czarno-podp. Ur: 02-09-13 O: SchH3 ROMEO v. Pallas Athene M: IPO1 Kkl.1 AFA Korso H: Kłapkowski Ryszard - POLSKA, W1: Kłapkowski Ryszard - POLSKA,
5 D : IPO2 BLUE z Mylnej Gromady Maść: Czarno-podp. Ur: 03-04-25 O: GASKO Masserau M: IDA z Mylnej Gromady H: Wawrzyniak Antoni - POLSKA, W1: Dykowski Paweł - POLSKA,
6 D : Kkl.1 GWEN od Basiora Maść: Czarno-podp. Ur: 05-07-16 O: VA ERASMUS van Noort M: HONEY Avax Hof H: Piotrowiak Grzegorz - POLSKA, W1: Piotrowiak Grzegorz - POLSKA,
7 D : IPO1 RONJA v.d. Senderstadt Maść: Czarno-podp. Ur: 02-06-17 O: FABIANO Blue Iris M: XARIN v. Wildsteiger Land H: Heizelmann Klaus - NIEMCY, W1: Tchorz Mirosław - POLSKA,
8 D : IPO1 DEBI Wierny Druh Maść: Czarno-podp. Ur: 05-07-02 O: GAMBO Texa M: ISKRA z kanetowca H: Kowalska Joanna - POLSKA, W1: Głowacki Adam - POLSKA,
9 BDB : IPO1 PEGI ze Skalnego Wzgorza Maść: Czarno-podp. Ur: 05-06-08 O: ZIMBO v. Messebau M: MERY Manepo Ideal H: Jureczko Gertruda - POLSKA, W1: Wałach Arkadiusz - POLSKA,
KLASA CHAMPIONÓW
1 D : IPO1 Kkl.1 RINA De-Bes Maść: Czarno-podp. Ur: 03-03-22 O: SchH3 KONDOR v. Klostermoor M: IPO1 YANA De-Bes H: Kłapkowski Ryszard - POLSKA, W1: Kłapkowski Ryszard - POLSKA,
2 D : Ch. Zw. PL FANTA Bohemia Svratka Maść: Czarno-podp. Ur: 05-12-13 O: NEWIL v. Contra M: LINDA Rumina Moravia H: Vavrinek Ceslav - CZECHY, W1: Sobczak Zbigniew - POLSKA,
KLASA WETERANÓW
1 D : ZVV1 DONNA v. Haus Ganger Maść: Czarno-podp. Ur: 98-10-03 O: VAX a.d. Brunenstrasse M: DONNA v. Paderquellen H: Giesler Marie - CZECHY, W1: Walkova Ivana - CZECHY, W2: Żydzik Jacek - POLSKA,
2 D : HONDA z Winowskiej Doliny Maść: Czarno-podp. Ur: 99-03-01 O: ANTON Abakus M: FLORYDA Winowska Dolina H: Florek Ewa - POLSKA, W1: Bonczyński Stanisław - POLSKA,
3 D : IPO1 Ch. ANSCHY Equus Maść: Czarno-podp. Ur: 00-05-31 O: WIM v. Noricum M: ORKANA z Kojca Coli H: Bilińska Aneta - POLSKA, W1: Bilińska Aneta - POLSKA, _________________ Asia Domańska
Ostatnio zmieniony przez askad dnia Pon Lip 07, 2008 11:01 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
Basia i V
Dołączył: 07 Sty 2008 Posty: 367 Skąd: Krakow
|
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 9:44 am Temat postu: |
|
|
Nie bylam na wystawie, ale przeczytalam sobie omowienie na Jacentusie. Z wypowiedzi tej wynika, ze mamy w Polsce dziwne hodowle - rodzą sie dobre jakosciowo suki i bardzo slabe psy (czyli - Wolf-Jar mial racje w swojej wypowiedzi nt hodowli w Polsce). Czy rzeczywiscie tak jest? Czy moze sedzia sedziujacy suki patrzyl na oceniane zwierzeta bardziej przychylnym okiem, niz p. Knaul oceniajacy psy?
No i dlaczego tak jest, ze z kryc niemieckimi psami " z gornej polki" nie rodza sie dobre jakosciowo psy? Jakis blad w doborze par hodowlanych? Czy ktos mi to moze wytlumaczyc? Bo ja jestem zupelnym laikiem w sparawach hodowli.
A moze poprostu do Swierklanca nie przyjechaly w tym roku najlepsze wyhodowane w Polsce psy? _________________ Barbara Pawlik |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 11:09 am Temat postu: |
|
|
Dorzucę parę moich przemysleń do komentarza Basi
Wydaje mi się, ze lipiec nie jest dobrym miesiącem do prezentacji samców - prawie wszystkie są wtedy bez włosa - suka nie ma włosa przed cieczką, a pies z reguły właśnie latem
A wiadomo przecież, że słaba okrywa włosowa psuje wizerunek całego psa I może jest to właśnie jedna z przyczyn (nie jedyna oczywiście), że klasy psów zostały tak słabo opisane w stosusnku do suk _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|