Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawa w Rudzie Żmigrodzkiej 10.08.2014

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 5:29 pm    Temat postu: Wystawa w Rudzie Żmigrodzkiej 10.08.2014 Odpowiedz z cytatem

Pytanie i prośba hodowli Szenberg.
Drodzy uczestnicy wystawy w Rudzie Żmigrodzkiej w dn. 10.08.2014 , koleżanki i koledzy - czy ktoś z Was mógłby poprowadzić jako handler na w/w wystawie HANA Szenberg w klasie juniorów i LADY Szenberg w klasie młodzików ? HAN i LADY są krótkowłose. Moja żona Swietłana , prowadząca zazwyczaj nasze psy na wystawach, ma bardzo ciężką kontuzję kręgosłupa / dyskopatia/ i nie jest w stanie nawet jechać samochodem. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś z Was zechciał pomóc . Chętnych proszę o kontakt mailowy : wiktor.kowalski@autograf.pl lub telefoniczny 509023216.
Z poważaniem
Wiktor Kowalski
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby co mogę pomóc Smile
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie dziękuję Magdaleno za szybki odzew na moją prośbę. Wysłałem prywatną wiadomość do Ciebie. Do zobaczenia na wystawie. Pozdrowienia.
Wiktor Kowalski
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group