Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawa owczarkarska - Świerklaniec: 28 czerwca 2014
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.R



Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 14
Skąd: Podbeskidzie

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byc może Pani jest przyzwyczajona do takich sytuacji askad bo z usmiechem na twarzy twierdzi że to emocje powystawowe
Wystawa w Świerklancu niewątpliwie dla mnie będzie miała charakter edukacyjny bo po raz pierwszy widziałem jak na żywca robi sie WAŁA, PRZEKRET z uśmiechem na twarzy organizatorów Very Happy Sędzia dyskwalifikuje a organizatorzy ze względu dla dobra RASY i wycofują psa Question
Co do Pani która wystawiała tą suczkę starałem sie zejsć do jej poziomu myślenia i nic .Co to za sens wciągać w kompromitującą sytuacje sedziego,no bo "co to konia obchodzi że sie wóz przewrócił " Confused Zresztą bardzo dyplomatycznie w tej kwesti sie wypowiedział lub hodowczynię jak przecież ' "widziały GAŁY co brały" a gały to były własnością wybitnej hodowczyni z TROJANGOLD podobno.Wrażenie jest takie że że Pani postępuje w myśl zasady jak cię złapią za rękę to mów że to nie twoja ręka. jest bez sprzecznym że pani kupiła suczkę Hosse i Właczyła ją do swojej hodowli von Trojangold po zorientowaniu się że do hodowli sie nie nadaje (dopiero zauważył brak zęba Sędzia Niemiecki ,bo Polscy sędziowie przy Pani dostają "Pomroczności Jasnej) sprzedała ją pani więdząc doskonale że suka nie nadaje się do hodowli Tylko po co ją pani wystawiała w Świerklańcu była pani aż tak pewna swoich "wejść" jaki cel? nie Wątpliwie dobro rasy . Jeszcze raz Gratuluje bo Pani układy działają Suczka ma czystą 'kartoteke' to są fakty gdy bym ja po ocenie psa zwrócił sie do organizatorów o wycofanie psa to by mnie smiechem zabili Very Happy Very Happy
Jeszcze jedno nie przypominam sobie zebym pani coś obiecywał ,bo nie mam w zwyczaju w układaniu się z takimi osobami jak pani Co do pałki to chyba Pani ma problem z PAŁKĄ bo napewno nie Andrea (jakos sobie nie przypominam Pani na treningu u nas ja się trzymam faktów a Pani bzdur)
Co do procesu szkolenia to pozwoli Pani że ja to bede ustalał
Bo Pani proces szkolenia wychodzi szczególnie na wystawie Światowej w Niemczech jak rok po roku na testach szybko z tej wystawy wylatuje
2012 Yacki się poslizgła i zamiast w rękaw ugryzła pozoranta w Palec,
2013 Yanick jak ugryzł pozoranta w Rękaw to zahaczył zębem o nić w rekawie i nie mógł sie od niego oderwać tak mu sznurki weszły w zęby Razz Very Happy "Żdżbło w oku blizniego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz"\ niech się pani juz nie kompromituje Pani Trojanowska i szkoda że wciąga w to znajomych
Byc może co niektórzy z weryfikują czy warto np.KOŃ Very Happy Very Happy
Bo przecierz to zamieszanie jest nie przez panią tylko przez nich[/b]
Mam nadzieję że w przyszłym roku idioty z sędziego nie będą robić organizatorzy bo w tym roku odniosłem takie wrażenie.Czy o to w tym wszystkim chodzi ??? Moje doświadczenie jest znikome ale to mi sie nie podoba Evil or Very Mad
_________________
Romek Pustelnik
www.zrotuzkichbagien.za.pl

Mądremu wróg da więcej niż głupiemu przyjaciel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Exclamation
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś długo panie Pustelnik myślał pan nad tą odpowiedzią czyżby wsparcia przyjaciół zbrakło Wink
Nie wiem czy gały pana widziały,ale ja suki nie pokazywałam na”stój” jedynie potem w ruchu bo mnie poproszono o to,a mam w naturze że wszystkim pomagam wystawiać psy kto mnie o to poprosi i to bezinteresownie choć mogłabym na tym zarabiać bo tak jest podobno w zwyczaju Sad
I proszę uważać z osądami o ”układach z sędziami” bo są to czyste pomówienia które uderzają we mnie i sędziów zarówno Polskich jak i zagranicznych.Nie wiem,ale wydaje mi się że może w pana gronie są zwyczaje „jechania na układzie” i za bardzo się pan na to napatrzył i jest z tego powodu przewrażliwiony Wink
Po pierwsze suka Hossa z Hetmańskiej Sfory ur.05.12.2012 nie pochodzi z mojej hodowli vom Trojangold nie mylić z Hossą vom Trojangold ur.20.01.2014 a po drugie suka została sprzedana z odpowiednią adnotacją w umowie w w/w temacie więc nie wiem po co te insynuacje wobec mojej osoby.
O mojej uczciwości jako hodowcy świadczy fakt,że skoro coś z suką było nie tak ja ją sprzedałam do nowego domu a nie rozmnażałam,a to co zrobi z nią nowy właściciel ja na to nie mam już wpływu.
Suka sprzedana została 25.09.2013 i od tamtej pory widziałam ją 2 razy na oczy,na wystawie w Opolu i właśnie w Świerklańcu,gdzie zostałam poproszona o pokazanie jej w ruchu.
W mojej hodowli suka wystawiana była przeze mnie tylko! 3 razy.Pierwszy raz w 17.03.2013 w Katowicach w klasie baby gdzie oceniał ją sędzia Międzynarodowy p.M.Czerniakowski,drugi raz 24.03.2013 w klasie szczeniąt gdzie oceniana była przez p.J.Czerniakowską i ostatni raz na wystawie Międzynarodowej 13.07.2013 w klasie szczeniąt gdzie oceniana była przez p.M.Gątkowskiego więc jak widać strasznie dużo mam tych układów u tych Polskich sędziów hahaha tak więc niech może pan panie Pustelnik już więcej nie kompromituje się w oczach tych sędziów i innych ludzi Very Happy Zmartwię pana bo nie są mi potrzebne żadne układy,bo moje psy same się obronią w ringu a nazwiska tych sędziów specjalnie wymieniłam żeby zobaczyli ludzie komu zarzuca pan układy ze mną Razz
Ja mam w 100% czyste sumienie,co nie mogę napisać o panu jako hodowcy,który wnosi podobno do rasy co najlepsze,a rozmnaża pan lękliwą sukę,współczuć tylko przyszłym właścicielom szczeniąt z pana hodowli,bo co jaki kit pan im wciśnie,że mamusia nie ma wyszkolenia? Nie zdarzyła lub że jest w trakcie? Very Happy co do jej pracy z pozorantem to ptaszki mi doniosły bo akurat widziały,że jak pozorant strzelił z bata to Andrea zwiała i nie chciała wrócić na plac Sad widzi pan świat owczarkarski jest mały i dobre wieści szybko się rozchodzą Very Happy teraz dlatego czekam z utęsknieniem na tę super informacje o zdanym IPO1 i mam nadzieję że chociaż na jednej klubówce będzie Andrea pokazana i rozwieje moje wątpliwości co do jej charakteru a nie szczęśliwym trafem będzie co roku przed klubówką przy nadziei Wink
A o Yannicka i Yacki proszę się nie martwić bo Yacki testy zaliczyła 4 razy w swojej karierze.Na Klubówce w Krasnymstawie,na Klubówce w Austrii,na Światówce w Kassel i na Klubówce w Więcborku i osiągneęa już wszystko co miała w Polsce osiągnąć.Natomiast co do Yannicka wszystkie testy jakie zaliczył zaliczał zawsze z wyróżnieniem i wszyscy wiedzą jak gryzie,a to że nie puścił to cóż raz tylko wyciął taki numer,ale świadczy to tylko o jego mocnym charakterze Smile i wole żeby trzymał rękaw z pozorantem nawet przez godzinę niż miałby dać dyla ze stadionu z Kassel do Warszawy Very Happy Wink a testy jego zrobiły takie wrażenie na sędziach niemieckich,że mimo iż nie zaliczył ich,na liście SV wpisany był jako wyróżniony na testach i tak jest do dzisiaj na Jacentusie Wink
http://www.jacentus.com/jacentus_serwis/wystawy13/wystawa_2013_126.html
Reasumując nie wiem skąd się wzięła taka wrogość pana do mojej osoby jak i hodowli Mad ja preferuję czystą rywalizację i zawsze jestem zdania że powinno wygrać lepsze zwierzę i dlatego jeżdzę na wystawy do rożnych sędziów zarówno polskich jak i zagranicznych.Być może ma pan żal że pańska suka przegrywała z moją Dumą na różnych wystawach i u różnych sędziów,ale to już nie jest moją winą i jeśli ma pan obiekcje co do wyniku danej wystawy to proszę z pretensjami zwrócić się do tych sędziów.

P.S.co do mojego problemu z pałką zapewniam pana że po 21 latach małżeństwa nie zauważyłam u siebie w tej kwestii żadnych problemów Very Happy
P.S 2 czy mogę się spodziewać kąśliwej odpowiedzi w tym miesiącu czy w przyszłym?bo chciałabym zdążyć rozwiać trapiące pana wątpliwości przed wyjazdem na Światówkę Smile Smile Smile
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M.R napisał:
Sędzia dyskwalifikuje a organizatorzy ze względu dla dobra RASY i wycofują psa Question



M.R , organizatorzy nic nie mają do oceny psa !!!
Sędzia wystawia ocenę. Jest ona zapisana na karcie oceny i taka trafia do sekretariatu.
W Świerklańcu organizatorzy nawet mało co przebywali w ringu, zajęci byli organizowaniem, a nie ocenianiem..... ( dodam też , że żadne psy z ich przydomkiem nie były zgłoszone Smile )
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:

(...) ja suki nie pokazywałam na”stój” jedynie potem w ruchu bo mnie poproszono o to,a mam w naturze że wszystkim pomagam wystawiać psy kto mnie o to poprosi i to bezinteresownie choć mogłabym na tym zarabiać (...)
suka Hossa z Hetmańskiej Sfory ur.05.12.2012 (...) została sprzedana z odpowiednią adnotacją w umowie w w/w temacie więc nie wiem po co te insynuacje wobec mojej osoby.
O mojej uczciwości jako hodowcy świadczy fakt,że skoro coś z suką było nie tak ja ją sprzedałam do nowego domu a nie rozmnażałam,a to co zrobi z nią nowy właściciel ja na to nie mam już wpływu.
Suka sprzedana została 25.09.2013 i od tamtej pory widziałam ją 2 razy na oczy,na wystawie w Opolu i właśnie w Świerklańcu,gdzie zostałam poproszona o pokazanie jej w ruchu. (...)


....i własciwie bez komentarza.....
ale wlasciwie po co pomagać wystawiać suczkę , z "odpowiednią adnotacją" w umowie sprzedaży ???? Shocked Rolling Eyes
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

setka napisał:
Donka napisał:

(...) ja suki nie pokazywałam na”stój” jedynie potem w ruchu bo mnie poproszono o to,a mam w naturze że wszystkim pomagam wystawiać psy kto mnie o to poprosi i to bezinteresownie choć mogłabym na tym zarabiać (...)
suka Hossa z Hetmańskiej Sfory ur.05.12.2012 (...) została sprzedana z odpowiednią adnotacją w umowie w w/w temacie więc nie wiem po co te insynuacje wobec mojej osoby.
O mojej uczciwości jako hodowcy świadczy fakt,że skoro coś z suką było nie tak ja ją sprzedałam do nowego domu a nie rozmnażałam,a to co zrobi z nią nowy właściciel ja na to nie mam już wpływu.
Suka sprzedana została 25.09.2013 i od tamtej pory widziałam ją 2 razy na oczy,na wystawie w Opolu i właśnie w Świerklańcu,gdzie zostałam poproszona o pokazanie jej w ruchu. (...)


....i własciwie bez komentarza.....
ale wlasciwie po co pomagać wystawiać suczkę , z "odpowiednią adnotacją" w umowie sprzedaży ???? Shocked Rolling Eyes

Nie rozumiem...ma pani z tym jakiś problem bo ja nie Evil or Very Mad z tego co wiem każdy ma prawo wystawiać psa na wystawie i to jest jego sprawa jaką pies dostanie ocenę czyż nie? jest to prywatna sprawa właściciela na co wydaje swoje pieniądze i nikt mu tego nie zabroni Mad
Jak wcześniej pisałam wystawiam psy każdemu,kto mnie o to poprosi i nie odmówiłabym gdyby pies biegał nawet na 3 łapach i nigdy nie wezmę za to pieniędzy jak to niektórzy mają w zwyczaju,bo dla mnie wystawienie każdego psa to CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ Laughing
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
M.R



Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 14
Skąd: Podbeskidzie

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś długo panie Pustelnik myślał pan nad tą odpowiedzią czyżby wsparcia przyjaciół zbrakło

Cytat:
Pewnie Panią znowu męczy to pytanie ,poprostu taki mam szacunek do tych bzdur co Pani pisze w ogóle do Pani, a i nie mam w zwyczaju jak Pani zasłaniac sie przyjaciółmi czy innymi osobami jesli popełnie błąd
Cytat:
I proszę uważać z osądami o ”układach z sędziami” bo są to czyste pomówienia które uderzają we mnie i sędziów

Jestem ciekaw będący dopiero któryś raz na wystawie i widzący jedno i to samo jak Pani ze swoją świtą łazi za śedziami " jak smród pogaciach tam i we fte"(czyt. w kółko) obojętne czy sedzuiją czy tylko celebrują na wystawie Jaka myśl sie nasuwa
Potem wychodzi na jaw że Pani podstawia do sędziowania wadliwą suke anatomicznie ,o czym Pani doskonale wie że jest "szczerbata" natomiast sędziowie nie
Sprzedaje Pani suke z czystymi Papierami
Wystawa Świerklaniec Sędzia Niemiecki ,wystawia Pani w/w suke Hosse
Sedzia nominuje Sukę (o ktorej Pani dobrze wie że w ogóle nie powinna być wystawiana) na drugie miejsce jako doświadczona hodowczyni co Pani w tedy myśli Question jaka mysl czy cieszy sie Pani że wie a oni nie, że sędzia to frajer ,a kolega czy kolężanka za wami. Tryjiumfuje czy zastanowiła sie Pani że kogoś sie krzywdzi Question Naszczęscie naszczęście powtarzam Sędzia łapie sie w tym co żeście mu podstawili
Wszystko wychodzi na jaw , co pierwsze pani robi Każe Pani Pytać Sędziego który kiedyś tam ją oceniał (nie wypada wymieniac jego Nazwiska obok Pani) Hodowczynie czy Wreszcie obecnego Właściciela o zaistniałej sutuacji .W ogóle zapominając że to Pani od samego początku wiedziała że suczka ma brak zęba .To że poprzedni Sedziowie nie zauważyli braku mogło być spowodowane zaufaniem do Pani, niestety pomylilisię ,zawsze jest ten pierwszy raz czy i poprostu nie sprawdzili
(Osoba dwulicowa to osoba zakłamana, obłudna i fałszywa. Zazwyczaj zachowuje się i wypowiada, niezgodnie ze swoimi prawdziwymi intencjami, co ma na celu osiągnięcie jakiś określonych korzyści. Osoby dwulicowe często udają np. uprzejmość, współczucie, pobożność itp, choć tak naprawdę jest to tylko 'gra na pokaz' i chowanie swojego prawdziwego 'ja'. Dwulicowość inaczej nazywana jest hipokryzmem.)
Cytat:
Ja mam w 100% czyste sumienie,co nie mogę napisać o panu jako hodowcy,który wnosi podobno do rasy co najlepsze,a rozmnaża pan lękliwą sukę,współczuć tylko przyszłym właścicielom szczeniąt z pana hodowli,bo co jaki kit pan im wciśnie,że mamusia nie ma wyszkolenia? Nie zdarzyła lub że jest w trakcie? Very Happy co do jej pracy z pozorantem to ptaszki mi doniosły bo akurat widziały,że jak pozorant strzelił z bata to Andrea zwiała i nie chciała wrócić na plac

Very Happy Zawsze kąpromitacja z Pani strony .Jako niby dobra "hodowcyni" powinna Pani wiedziec że suka która zdaje Test hodowlany przechodzi probe na "lękliwość" przy pozorancie jak i Sędzi i jest oceniana test Andrei 15/15 Jakoś mam wrażenie że z tych ptaszków co pani tą wiadomość przyniosły jeden nie odleciał i zagnieżdził sie u Pani w Głowie i ma Pani teraz lokatora Ptaszka w głowie Very Happy Laughing Razz bo pierdoły pani pisze bez przemyslenia i Z Złości i chamstwa .Wystawa Kielce zeszły Rok przypomina Pani sobie ilu starych Hodowców poza konkuręncją zaliczało wystawe .Myżmy egzamin BH zaliczyli chodz nie musieliśmy z Andreą tego robić,
(iPlotka jest definiowana w słownikach językowych jako niesprawdzona lub kłamliwa pogłoska, powodująca utratę dobrego wizerunku osoby, której dotyczy, a plotkowanie jako robienie, rozpowszechnianie plotek. Powszechnie uważa się, że plotka jest synonimem pogłoski, która jest definiowana jako rozpowszechnianie niepewnych, niesprawdzonych wiadomośc) a jak nazywa się osoba ktora tp mówi PLO no Pani Trojanowska proszę dokończyć PLOT....
Przepraszam za złą jakosc filmików 1i 3
Natomiast filmik nr 2 po kliknięciu HD jest OK
Filmik nr 1 https://www.facebook.com/video.php?v=761838050543389&l=832425673397920285
Filmik nr2 https://www.facebook.com/video.php?v=761826893877838&l=1085946764713432484
Filmik nr 3 chodz jakość jak już wspominałem nie najlepsza, to Andrea prosiła mnie że by podkład muzyczny był zrozumiany od niej dla Pani mam nadzieje że jej pani wybaczy za szczerość
https://www.facebook.com/video.php?v=762679043792623&l=8964128156650031752 Proszę o nie komentowanie na fb filmików Pani Trojanowska z wiadomych względów
Co do Rozwiania Pani Wątpliwości co do charakteru Andrei jest Pani ostatnią osobą której chcieli byśmy cos udowodnic bo dla mnie ładny refrenik w tej piosence Klubówka nie sądze że bysmy kiedy kolwiek tam zawitali jakos nie mam zaufania Chodz nigdy nie mów nigdy
,
Prosze zauważyc że jak pisałem że Yacki w 2012 Światówka była zdyskwalifikowana
PRAWDA , 2013 Światówka Yacki Testy 3/3 Ocena na ringu bodajże przedostatnia ,Duma Vom trojangold bez testów ocena na Ringu SG18 ale zawsze Pani zapomina że to ostatnia suka w tej klasie 18/18 PRAWDA
Yanick Światowka 2013 zdyskwalifikowany na testach PRAWDA
Natomiast Andree zawsze bez podstawnie pani oczernia
Wmawia Pani sobie że ta niechec do Pani to że Duma wygrywała istotnie tak było ale nie zawsze bo i wygrywała a jak wygrywała to była wystawiana albo przez córkę albo przez Pana Wojtka ,więc wniosek jest prosty ze mnie jest dupa bo nie umiem wystawiac kondycja zasłaba no i moje doświadcenie minimalne .Najprawdopodobniej tak pozostanie bo ja to traktuje jako zabawe .A czy wygram czy przegram bez znaczenia już to zrozumiałem


Cytat:
co do mojego problemu z pałką zapewniam pana że po 21 latach małżeństwa nie zauważyłam u siebie w tej kwestii żadnych problemów

Co do Pani Fantazji ... to mnie to naprawde nie interesuje
Co do sedna sprawy nigdy sie nie dowiemy w tym przekręcie czy w tamtym prawdy Ręka Ręke myje i wydaje mi sie że to walka z wiatrakami .Pewnie Hossa za nie długo będzie miała szczeniaki
Może za to poznaliśmy inną Prawde
Zycze Powodzenia i zajęcia miejsc z drugiej strony stawki niż zwykle na Światówce 2014
Z mojej strony dyskusja skończona na wieki wieków Amen
_________________
Romek Pustelnik
www.zrotuzkichbagien.za.pl

Mądremu wróg da więcej niż głupiemu przyjaciel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niesamowite jednak przyjaciele pomogli i zdołał się pan wypowiedzieć przed światówką Laughing
Widzę że zabawiamy się w małe quiziki już gdzieś widziane i jakże modne ostatnio na fejsbusiu hahaha Very Happy był w innym klubie TAK,unieważnić rodowody TAK itd ....Wink
Panie Pustelnik jest pan śmieszny i żałosny Laughing
Gdzie pan widział,że łażę za sędziami jak był pan w tym roku ze swoją gwiazdą może na 1(słownie:jednej) wystawie Laughing Życzliwe koleżanki panu doniosły? Very Happy
Powtarzam ponownie,bo może pan ma problem ze zrozumieniem,że suczkę pokazywałam raz w Świerklańcu na prośbę właściciela i to nie na"stój "tylko już w ruchu więc ja jej zębów sędziemu nie pokazywałam powtórzyć ponownie? Evil or Very Mad Poza tym suka bez zęba jest zdyskawalifikowana do hodowli a wystawiać jej nikt właścicielowi nie zabroni Very Happy
Dlaczego boi się pan wymienić nazwiska sędziów p.Czerniakowskiego,p.Czerniakowskiej i p.Gątkowskiego,który suczkę oceniał jako ostatni w Warszawie w klasie szczeniąt.Oni nie są niczemu winni.Nie wiem czy jest pan tak mało oczytany we wzorcu rasy czy nie zaczerpnął pan języka swoich doświadczonych przyjaciółek hodowczyń,ale u szczeniaka w tym wieku mogą jeszcze występować braki w uzębieniu Laughing dlatego ci sędziowie nie mieli z tym żadnych problemów i nie jest to kwestia żadnego zaufania do mnie.A swoją drogą masz Pan fantazję Laughing Rolling Eyes
Co do filmików to się właśnie wypowiem,bo jeżdżę po różnych placach i pracuje z różnymi pozorantami i różne rzeczy widziałam i muszę Pana zmartwić,że poziom tej obrony jest na poziomie psiego przedszkola Wink
dlaczego pozorant nie obciąża suki pałką? czyżby ta pałka na tych filmikach była tylko atrapą Wink bał się Pan że jak pozorant podniesie ją wyżej i się zamachnie to Andrea zdezerteruje? Wink
Co do ostatniego filmiku to podkład muzyczny(bardzo popularny ostatnio wśród pana przyjaciół) dopasował pan rewelacyjnie,wszystko co chciałam ująć w moim komentarzu na temat poziomu gryzienia i obciążenia na tym filmie,zastanawiam się co pan tak naprawdę chciał nim udowodnić? oglądając go jestem pewna że suka ma problem z pałką,bo nigdzie nie widzę obciążenia i prowadzenia tylko cały czas ucieczka i pogoń.Takie rzeczy to moja Duma ćwiczyła jak miała 6 miesięcy Laughing
Oczywiście proszę wykluczyć z mojej krytyki pozoranta,który swoją pracę wykonuje świetnie,ale co on biedny może w tym przypadku zrobić? nawet mocniej pałką nie może się zamachnąć żeby psu krzywdy psychicznej nie zrobić hihi Laughing do pałki z czasem można każdego psa przyzwyczaić i wyuczyć, niestety jest to długi proces ale osiągalny,tak samo jak reakcje na strzał,którą na naszych ringach zademonstrowała pewna suczka Smile A już na kolejnej wystawie niby było wszystko ok,bo na szczęście dziwnym trafem sędzia tego nie zauważył Wink
Mam więc nadzieję że w końcu będziemy mogli obejrzeć filmik z gryzienia Andrei w pełnym tego słowa znaczeniu,z pełnym obciążeniem i prowadzeniem jakie jest pokazane na tym filmiku gdzie moja Elita vom Trojangold w wieku 16 miesięcy jest pierwszy raz na pozorancie Very Happy i proszę sobie porównać o czym piszę Wink
https://www.youtube.com/watch?v=1nhPOJluBGs
a o czymś takim może pan tylko pomarzyć Wink było super mimo że nie puścił Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=JHMn5jfbXsA
tutaj początki w szkoleniu to się nazywa pasja gryzienia Smile przy okazji filmik instruktażowy,żeby pan zobaczył jak powinno wyglądać obciążenie psa Wink
https://www.youtube.com/watch?v=SbzC4P51Nq8
https://www.youtube.com/watch?v=sjEHgKk_D6Y
Nie lubię się chwalić ale uważam że mam czym i nie mam się czego wstydzić Very Happy
Jeśli natomiast Andrea będzie się szkolić w takim tempie jak dotychczas,to do jej emerytury będzie Pan ludziom mówił,że macie IPO1 w przygotowaniu jak mają w zwyczaju niektóre osoby Laughing
Na klubówce to jak wcześniej pisałam,nie marzyłam nawet żeby pana zobaczyć bo tam trzeba niestety udowodnić że pies gryzie pełna gębą hehe Wink
A na światówce proszę się nie martwić o moje psy,jak zaliczą to zaliczą jak nie zaliczą to też będę je tak samo kochać,bo każdemu psu może się przytrafić wpadka,zdarzają się nawet psom z czołówki bo pies jest tylko psem,a testy tam nie są na poziomie psiego przedszkola Wink Poza tym dla mnie ta wystawa jest zabawą i przyjemnością i jestem dumna z tego że jako jeden z nielicznych polskich hodowców mogę wziąć udział w tak prestiżowej wystawie i pokazać moje psy wśród najlepszych i nie jest ważne,które miejsce zajmiemy możemy być nawet ostatni,choć muszę pana zmartwić ale Yacki była V8 na 11 pięknych suczek,więc proszę zmienić informatora Laughing
Co prawda nie zamierzam oczywiście konkurować z pana Andreą Zwyciężczynią Świata,bo my niestety nie zdobędziemy nigdy tak prestiżowego tytułu,bo niestety nasza Światówka przy pańskiej Światówce to pikuś Laughing chociaż może kiedyś mnie najdzie i wybiorę się na Światową wystawę,dlatego nigdy nie mówię nigdy Wink trzeba było nam jednak jechać w tym roku bez stresu do tej Finlandi Twisted Evil
i jeszcze krótko co to pańskiej wypowiedzi:
Co do sedna sprawy nigdy sie nie dowiemy w tym przekręcie czy w tamtym prawdy Ręka Ręke myje i wydaje mi sie że to walka z wiatrakami .Pewnie Hossa za nie długo będzie miała szczeniaki
Może za to poznaliśmy inną Prawde

Szczerze powiem nie interesuje mnie co zrobi nowy właściciel ze swoją suką,to już jest jego sumienie mnie nic do tego.Ja mam sporządzoną umowę z odpowiednia adnotacją i suka nie jest już od dawna moją własnością,więc nie odpowiadam za nią Confused
A co do przekrętów to proszę się dokładnie rozejrzeć,bo jak na razie to jest jeden wielki przekręt,o którym trąbią już nawet za granicą Polski i to jakoś nie w moim otoczeniu Wink Ale nie wiem nie widzi pan tego czy też nie chce widzieć bo dostał Pan nagle pomroczności jasnej? Twisted Evil
P.S.Ja nie zasłaniam się przyjaciółmi bo nie muszę,swoje teksty piszę sama i nikt mną nie dyryguje to tak to pańskiej wiadomości Laughing
_________________
www.trojangold.pl


Ostatnio zmieniony przez Donka dnia Sro Wrz 03, 2014 12:34 am, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie dotknął pan suki wywodzącej się z mojej hodowli HOSSY z Hetmańskiej Sfory.Napisał pan ,że jest wadliwa anatomicznie, szczerbata.
A ja zapytam pana ile pan miotów odchował? Ile w tym było championów,ile pan wyszkolił psów ze swojej hodowli. Jak czytam ,te pańskie posty to na razie doczytałam się ,że podpiera się pan jedną suką i to z niemieckiej hodowli.Ja chętnie stanę do egzaminu na IPO z suką ze swoje hodowli przeciwko tej pańskiej ślicznej ,niemieckiej. Więc proszę nie wypowiadać się na temat eksterieru suki HOSSY z Hetmańskiej Sfory, zwłaszcza,że pan nie wie jaka jest różnica między anatomią a eksterierem. Hossa eksterierowo jest doskonała.Życzę panu by pan dochował się takiej i wielu innych takich, jakich ja się dochowałam. Rzeczywiście ma brak jednego zęba ale ma znakomity charakter i doskonałe predyspozycje do szkolenia w przeciwieństwie do pańskiej ślicznotki. Właściciel HOSSY z Hetmańskiej Sfory nie dopuścił się żadnego oszustwa np. wstawiając jej sztuczny ząb!,.... w przeciwieństwie do pańskiej koleżanki ,która wszystkie swoje sukcesy osiągała oszustwami,zmieniając daty urodzenia, podając nieprawdziwe nr chipów,tylko dla chęci zdobywania sukcesów wystawowych. Sprawa pańskiej koleżanki nie jest jeszcze skończona ale to już inna sprawa.
I jeszcze jedno zanim pan zacznie cokolwiek pisać na forum proszę zajrzeć do słownika języka polskiego.Po pisowni poznaje ,że słoma panu z butów wyłazi. A od mojej hodowli to niech pan .......? poprosi swoje koleżanki, to panu dokończą.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sedno sprawy Halinka szkoda że nie mogę ci zalajkować hihi Laughing Twisted Evil
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group