Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Składka KON na rok 2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za zgłoszenie na klubówkę płaciliśmy o 10zł mniej Laughing
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem może się mylę,ale odebrałam to jako ironię Wink
setka napisał:
wyniki wystaw same sie zaciągają !!!! Wink

Jesli nie to w takim razie jest to ciekawe zjawisko Laughing bo żeby same mogły się ściągnąć to najpierw same muszą się spisać na wystawie,same wysłać,same opracować i same opublikować na stronie Twisted Evil w sumie w takiej sytuacji jak wszystko samo się robi to po co są ci ludzie,co dla klubu to wszystko robią Wink
A tak na poważnie,może zamiast wciąż krytykować to może warto samemu zaproponować jakąś pomoc przy tworzeniu strony,a nie potem pisać,że strona dobrze nie działa,że brakuje istotnych informacji,czy brak wyników jakiś wystaw Crying or Very sad Niestety cudu nad Wisłą nie będzie i samo się nie zrobi a ja też nie mam możliwości być na każdej wystawie i spisywać wszystkich wyników Crying or Very sad
I do informacji zainteresowanych:wszystkie informacje,które są umieszczane na stronie KON-u(mioty,ogłoszenia,suka hodowlana,reproduktor) są darmowe.
A co do ulgi 10zł za zgłoszenia to mnie akurat cieszy,bo przy wystawieniu 5 psów zostaje mi w kieszeni 50zł na dobry obiad i jeszcze jakieś piwko Wink
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś przewrażliwiona, napisałam o tych ulgach, bo faktycznie były, żadna to ironia z mojej strony.
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna Kost napisał:
Jesteś przewrażliwiona, napisałam o tych ulgach, bo faktycznie były, żadna to ironia z mojej strony.

ale ja nic nie napisałam o tych ulgach że to ironia Confused napisałam tylko od siebie że mnie też to cieszy bo zostało trochę grosza w kieszeni na małe przyjemności Laughing chyba to nie ja jestem przewrażliwiona Wink
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
staw



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: ŁUŻKI

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:
Joanna Kost napisał:
Jesteś przewrażliwiona, napisałam o tych ulgach, bo faktycznie były, żadna to ironia z mojej strony.

ale ja nic nie napisałam o tych ulgach że to ironia Confused napisałam tylko od siebie że mnie też to cieszy bo zostało trochę grosza w kieszeni na małe przyjemności Laughing chyba to nie ja jestem przewrażliwiona Wink

Wszystko fajnie ale ja nie mam 3-5 suk zgłoszonych na wystawę!! mam tylko jedną a czasami dwie i pytam !!?? co mi daje KON za obecne 50 zł !!???
_________________
staw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donka napisał:
nie wiem może się mylę,ale odebrałam to jako ironię Wink
setka napisał:
wyniki wystaw same sie zaciągają !!!! Wink

Jesli nie to w takim razie jest to ciekawe zjawisko Laughing bo żeby same mogły się ściągnąć to najpierw same muszą się spisać na wystawie,same wysłać,same opracować i same opublikować na stronie Twisted Evil w sumie w takiej sytuacji jak wszystko samo się robi to po co są ci ludzie,co dla klubu to wszystko robią Wink
A tak na poważnie,może zamiast wciąż krytykować to może warto samemu zaproponować jakąś pomoc przy tworzeniu strony,a nie potem pisać,że strona dobrze nie działa,że brakuje istotnych informacji,czy brak wyników jakiś wystaw Crying or Very sad Niestety cudu nad Wisłą nie będzie i samo się nie zrobi a ja też nie mam możliwości być na każdej wystawie i spisywać wszystkich wyników Crying or Very sad
......



Proszę czytać ze zrozumieniem .
Napisałam tak :

setka napisał:
.................
masz legitymację , masz dostęp do strony KON, gdzie możesz umieścić swoje psy na liście suk hodowlanych i reproduktorów , wyniki wystaw same sie zaciągają !!!! Wink innych informacji o psach brak.....


jeśli to niezrozumiałe , może za duży skrót myślowy ? , to wyjaśniam , że zwrot "wyniki wystaw same się zaciągają " dotyczy listy suk hodowlanych i reproduktorów !!!!!!

Oczywistym jest, że te wyniki same się nie wprowadzają , tylko ktoś je musi spisac i wprowadzić . Wiem jak trudne jest to zadanie , bo sama to wielokrotnie robiłam i wprowadzałam tu na forum.
Natomiast przy liście suk hodowlanych i reproduktorów te wyniki same sie zaciągaja z listy wystaw. Właściciel nie musi ich juz sam wprowadzac . Jest to super rozwiązanie , natomiast szkoda że nie ma innych charakterystyk danego psa jak np prześwietlenia czy DNA, czy wyszkolenie. Same wyniki wystaw nie mówią za dużo o walorach danego psa.
Domyślam się , że trudne jest też samo wprowadzenie juz przygotowanych i przesłanych wyników . Joanna Kost przesłała jakiś czas temu wyniki z MWPR w POznaniu i póki co ich nie ma , wiem też że i inne osoby przesyłały wyniki z innych wystaw i nadal czekaja na opublikowanie Sad

co do wyglądu strony i jej zawartości, zgłaszałam swoje uwagi Panu Ważydrągowi, miał swoją wizję, taki a nie inny sposób przedstawiania wyników wystaw, dla mnie mało mówiący o psie .... Nie wiem też dlaczego lista członków KON jest podobno niemożliwa do publicznego udostępnienia ?
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Donka



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 202
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 2:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję źle przeczytałam ostatni fragment zdania(przekręciłam) ale mimo to utrzymuję to co napisałam wcześniej.
Gdyby było mniej krytykujących a więcej chętnych do pomocy to i strona lepiej by funkcjonowała i było by więcej na niej danych Confused
A tak to niestety,ale nic samo się nie zrobi Crying or Very sad
Natomiast to dlaczego nie zostały opublikowane jakieś wyniki wystaw to już te kwestie trzeba wyjaśniać u źródła Smile
_________________
www.trojangold.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany, czy Wy kiedyś śpicie?! Shocked
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vom Lienfelde



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: Liniewo

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czym zajmują sie członkowie widoczni na stronie
http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=klub&dzial=zarzad

ja też jestem członkiem i wiele innych osób których nie widać na stronce - dlaczego ?

czym zajmuje się komisja rewizyjna ?

co robią Ci członkowie - http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=klub&dzial=sekcja

pytam , bo chciałbym wiedzieć .
z portalu KON-u nikt mi nie powiedział co i jak .
_________________
Jarek - HONIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
staw



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 18
Skąd: ŁUŻKI

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vom Lienfelde napisał:
a czym zajmują sie członkowie widoczni na stronie
http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=klub&dzial=zarzad

ja też jestem członkiem i wiele innych osób których nie widać na stronce - dlaczego ?

czym zajmuje się komisja rewizyjna ?

co robią Ci członkowie - http://www.owczarek-niemiecki.com/?menu=klub&dzial=sekcja

pytam , bo chciałbym wiedzieć .
z portalu KON-u nikt mi nie powiedział co i jak .


Nikt na te pytania Ci nie odpowie bo i po co, Zarząd KON-u wstawia na swoją stronę nazwiska różnych ludzi czasem nie związanych z rasą ON bo ma w tym pewien interes a i te osoby robią interesy z Zarządem i tak powstaje siatka ludzi współpracujących ze sobą. Wybory się zbliżają to i trzeba zadbać o frekwencję. Zarząd jest prężny to i działa Smile
_________________
staw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Mnie zastanawia coś innego - mam niejasne wrażenie, że Klubowi niezbyt zależy na dużej liczbie członków.

Z SV dostaję przypomnienia - dawniej listowne - teraz emailowe - o konieczności opłacenia składki.
KON wystawia info nas stronie - i tyle.

Moją opłaconą w początku roku 2014 składkę natychmiast (szokująca szybkość reakcji) odesłano z powrotem z informacją, że brak składki za rok 2013. Moje odwołanie z wyjaśnieniem doczekało się odpowiedzi odmownej po wielu miesiącach - tzn. w grudniu 2014 - polecano mi się wpisać od nowa do Klubu.

Rozumiem - przepisy - ale, gdzie tzw. grzeczność (pomijam: w stosunku do członka-założyciela Klubu - każdemu przecież grzeczność się należy). Można było to samo przecież napisać od razu - ale wtedy a nuż bym miała prawo głosu na tegorocznym zebraniu Twisted Evil

_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chakra



Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 31
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli np dziś zapłacę składkę za rok 2015, to czy nadal jestem członkiem klubu, czy już nie?
_________________
Sylwia Orzechowska
http://www.chakville.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vom Lienfelde



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: Liniewo

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak , bo ogolnie to za 2015 mozesz zaplacic do konca roku
_________________
Jarek - HONIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group