Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI WYSTAWY CHOJNICE 27.07.2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A głównym powodem mojej chęci wypisania się z tego forum była Pani i Pani głupie docinki. Mam nadzieje, że jak teraz mnie nie będzie to Pani weźmie się i popisze trochę jak można lepiej hodować - przecież już tyle mądrości w dziedzinie hodowli, szkoleniach i wystawianiach Pani napisała. Pojedzie Pani na sympozja do Niemiec - hodowlanych i szkoleniowych - i proszę się z nami wyciągniętymi wnioskami podzielić chętnie poczytamy - bo ja już tego nie zrobię nie ma sensu tak długo jak długo takie osoby jak Pani będą na forach.
Powrót do góry
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trelelele.......ja nie musze calemu swiatu opowiadac jaka ja mam wizje swojej hodowli chocby dlatego ze nie uwazam siebie za alfe i omege. O tym co chce osiagnac rozmawiam w gronie swoich przyjaciol i dobrych znajomych. Skoro sledzisz moja strone to z ta wiedza jaka posiadasz (tak przynajmniej mowisz) powinienes zobaczyc wlasnie po kryciach co preferuje i do czego daze. Tobie nie mozna nic powiedziec bo wpadasz w furie i jestes grzecznie mowiac nie mily nawet dla tych co wzasadzie dobrze o tobie pisza. Ty poprostu wszystkich i wszystko krytykujesz. Z forum wypisales sie nie z mojego powodu ale to jest to co wlasnie chcialam ci udowodnic ze sam sie placzesz w tych swoich wypowiedziach. Skoro uwazasz, ze moja skromna hodowla nic nie osiagnela i nic nie posiadam no to coz twoja wscieklosc calkiem cie juz zaslepila. Poczytaj uwaznie swoje posty bo takich osob ktorych nie tolerujesz i dla tego sie wypisujesz to jest wiecej. Jezeli uwazasz ze pokazanie swoich warunkow w kojcach i opowiadanie o swojej wizji hodowlanej przyniesie ci sukces to naprawde nie mamy o czym gadac. U mnie nie ma kranikow z woda w kazdym kojcu a gowienka lopatka wynosze, kerszera tez nie posiadam i co jestem od ciebie gorsza.....Co do tej swoje Bafi to obejrzales wszystkie zdjecia ze Swierklanca Question Exclamation Nie ma co zwalc winy na Benka,
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bafi była wystawiana u różnych sędziów w Niemczech i zawsze była wysoko w przeciwieństwie do Pani suki, świadczy to o tym, że jest OK i to mi starcza. To, że Pani wypowiada się w swoim gronie odnośnie swej hodowli powinno być podstawą nieobecności Pani na forum publicznym, bo tu nic Pani nie pisze i nie wnosi ( tylko krytyka tych co próbują to robić ), a forum chyba po to jest. Ja nikomu nic nie chcę udowadniać, ani opowiadać, że jestem najlepszy, wychodziłem z założenia, że powstało forum to należy tam pisać co się uważa za słuszne w hodowli, szkoleniach itd, z tego co Pani piszę to forum jest do pierdołów.
Nigdy w Polsce nikt nie chciał się wypowiadać publicznie o swej hodowli, a jest to podstawa dla tych co chcą się uczyć lub zmieniać swoje poglądy. Poważna osoba do rozmów to taka co potrafi uzasadniać swoje poglądy hodowlane i Pani do nich na pewno nie należy.
Powrót do góry
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojjj pozyjemy zobaczymy.....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjemy i widzimy, że na jednym z ciekawszych tematów tego forum - Zasady hodowli - są 2 wypowiedzi na temat, a ponad 100 użytkowników
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group