Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ludzie , którzy odeszli
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogrzeb Mieczysława Rusinka odbędzie się w czwartek 8 listopada o godz. 12 na cmentarzu w Wieliczce
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maria



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 157
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ś+p. Jan Wizner
Uroczystość pogrzebowa odbyła się w dniu 3 lipca br. (środa) o godz. 13.00 na Cmentarzu Katolickim Zarzew w Łodzi przy ul. Lodowej 78.
ŚP Pana Janka żegnała liczna rodzina, mnóstwo przyjaciół i znajomych.
Niestety, został zupełnie zapomniany przez koleżanki i kolegów owczarkarzy, a Jego osoba to historia oddziału łódziego.
Kiedy był młodszy i w pełni sił, otaczało go niemałe grono owczarkarzy, niejedni korzystali z jego wiedzy i doświadczenia, a dziś nie zdobyli się na ten wysiłek aby przyjść i Go pożegnać.
Widziałem tylko jednego owczarkarza żegnającego 88-letniego Pana Janka i był to obecnie członek KHRON Józef K.
A gdzie koledzy związkowi? Tak szybko zapominamy???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem tylko jednego owczarkarza żegnającego 88-letniego Pana Janka i był to obecnie członek KHRON Józef K.
[b]A gdzie koledzy związkowi? Tak szybko zapominamy??[/b]?

Szanowna Pani , skoro Pani wiedziała kiedy odbywają się uroczystości pogrzebowe to dlaczego nie poinformowała Pani na forum, tak się składa że znałem Pana Jana i swego czasu miałem od niego psa , a co bardziej śmieszne mieszkaliśmy na jednym osiedlu tj Olechowie i nic nie słyszałem o śmierci Pana Jana.
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu 8 września zmarł nagle Jerzy Pucułek asystent kynologiczny, kierownik Sekcji Owczarka Niemieckiego oddziału Radom, członek Klubo-Komisji, hodowca "Z Zagożdzona " i po prostu przyzwoity człowiek .
Pogrzeb odbędzie się we wtorek o 14.00 w Pionkach.
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Renata&Piter



Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 39
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się dowiedziałem , że dziś w Łowiczu odbył się pogrzeb pana Andrzeja Barlaka (hodowla "z Łyszkowickiej). Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół .
_________________
Piotr i Renata Niedzielscy
Hodowla "z PioRenu" Łódź
www.zpiorenu.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maria



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 157
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu 20.12.2014 roku odszedł na zawsze z naszego grona kolega i przyjaciel, zawsze pogodny i życzliwy drugiemu człowiekowi
ŚP. BOGDAN POKRYWKA, hodowca i miłośnik rasy owczarek niemiecki, wieloletni członek ZKwP oddział w Krakowie.
Dziś żegnamy Cię BOGDAN, ale na zawsze zostaniesz w naszej pamięci!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maria



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 157
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Sro Gru 24, 2014 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ś.P. BOGDAN POKRYWKA
Pogrzeb odbędzie się 31.12.2014 (SYLWESTRA) o godzinie 9.40 w kaplicy na cmentarzu przy ulicy POWSTAŃCÓW w Krakowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maria



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 157
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zapamiętamy Ś.P. Bogdana


https://www.youtube.com/watch?v=KXUeQxhQgoc&feature=youtu.be
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maria



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 157
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 24.01.2015 roku odszedł z naszego grona po ciężkiej chorobie kolega i hodowca, pasjonat kynologii i rasy Owczarek Niemiecki Ś. P. KRYSTIAN JAŚTAK właściciel hodowli "z Ostrowskiej Sfory".
Był wieloletnim członkiem ZKwP oddz. Kalisz i członkiem KON, pełniąc w nich różne funkcje statutowe.



Msza pogrzebowa w intencji Ś. P. KRYSTIANA JAŚTAKA odbędzie się 28.01.2015 r. (środa) o godzinie 13.00 w Kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim, ulica Wybickiego 65
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Thombachtal



Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 126

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 23 listopada 2015 r. zmarł nasz Kolega

śp. Janusz Rurarz

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny, wieloletni Przewodniczący GKSP, Członek Władz Naczelnych Związku
i wieloletni Członek Oddziału w Łodzi, odznaczony Złotą Odznaką Honorową ZKwP.

Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Zarząd Główny ZKwP

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 27.11.2015 o godzinie 12:40
na Cmentarzu przy ul. Szczecińskiej w Łodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maria



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 157
Skąd: SIERADZ

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2016 7:51 am    Temat postu: Ś.P. Marek Szczepański Odpowiedz z cytatem

Ze strony Oddziału Kraków

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

19 lipca 2016 roku, odszedł nagle kolega MAREK DMOCHOWSKI, wieloletni hodowca owczarków niemieckich, członek ZKwP Oddział Warszawa i klubu KON

Pogrzeb śp. MARKA DMOCHOWSKIEGO odbył się dnia 28.07.2016 (czwartek)


28 lipca 2016 roku - jakże ważny dzień. Dziś pożegnaliśmy naszego przyjaciela Marka Dmochowskiego. Najbliższa Rodzina Marka sugerowała mi abym przemówił nad Jego grobem. Nie zdecydowałem się, nie mogłem, nie byłbym w stanie mówić o Nim a jednocześnie patrzeć na rozpacz malującą się na twarzach Jego najbliższych, nie mógłbym spokojnie patrzeć na zrozpaczoną:Ewę, Monikę , Pawła i ojca Janka, a także na resztę rodziny. Poprosiłem Zbyszka Szcześniaka aby wygłosił mowę w naszym imieniu. Od pierwszych chwil kiedy dotarła do nas ta tragiczna wiadomość w mojej głowie pulsuje jedno słowo - DLACZEGO? - dlaczego właśnie On?, dlaczego teraz?, dlaczego? , dlaczego? dlaczego?... Patrząc do góry pytam - dlaczego Go zabrałeś, czy naprawdę był On Ci tam niezbędny? i nie znam odpowiedzi.
Znałem Go już od ponad dwudziestu lat. Tak naprawdę był człowiekiem: skromnym, wrażliwym, uczynnym, uczciwym, dobrym. Kiedyś
o takich ludziach mówiło się, że to czlowiek prawy. Był prawdziwym przyjacielem naszej rodziny. Niejednokrotnie poproszony przez Nulę wyręczał mnie w moim domu w czynnościach mechaniczno-technicznych. Zawsze czekały wtedy na Niego racuchy z jabłkami, gdyż Marek to był koneser słodyczy! Dzielił się z nami swoimi kłopotami rodzinnymi, ponieważ "od małego" nie miał łatwego życia. Dzięki samozaparciu i ambicji wszystko przezwyciężył i kiedy wydawało się, że jest już dobrze, to nagle -bach! Marek miał trzy życiowe priorytety - rodzina, owczarki i piłka. Rodzinę kochał, cieszył się i był dumny z sukcesów dzieci: Moniki i Pawła. Był dumny z wnuczki.
Na owczarkach znał się jak mało kto. Będzie nam brakowalo jego krytycznych, ale jakże celnych i sprawiedliwych ocen polskich owczarków. Jak napisała Pani Małgosia Gietka - będzie nam brakowało Ciebie -marudo. Bedzie nam brakowało Jego osoby na wystawach, przy ringach, gdzie wielokrotnie bezinteresownie pomagał innym kolegom. Bo On był koleżeński! Będzie mi brakowało Jego pytań i konsultacji, będzie mi brakowało wspólnych podróży na krycia! Bedzie nam Go brakowało w kynologii.
Niespełniony piłkarz. Całą swoją ambicję przelewał na sukcesy Pawła - też się nie udało - kontuzja. Na piłce też się znał! Też był krytyczny, ale prawie zawsze miał rację. Będzie mi szczególnie brakowało Jego telefonów w trakcie meczów: Reprezentacji, Legii, a najbardziej Bayernu Monachium. Zawsze wściekał się na krytykę Lewandowskiego, zawsze go usprawiedliwiał, ale przecież znał go osobiście, gdyż Lewy grał razem z Pawłem. Ta miłość do piłki skończyła się tragicznie, czas się nagle zatrzymał! Zastanawiając się nad dzisiejszym kazaniem, gdzie ksiądz stwierdził, że co prawda odszedł od nas ciałem, ale pozostał duchem- nie mogę się zgodzić z tak filozoficznym podejściem. My wolelibyśmy, my chcielibyśmy aby w dalszym ciągu był z nami i ciałem i duchem.
Marek - jeżeli już tam zostałeś powołany mam nadzieję a nawet pewność, że będziesz nas tam godnie reprezentował.
Cześć Twojej pamięci!

Marek Czerniakowski
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group