Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klub-Komisja,co to takiego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termin wystawy klubowej to 5-6.09.2009 w Radomiu. Taka informacja widnieje na oficjalnej stronie ZKwP www.zkwp.pl w dziale wystawy 2009.
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiu, Ogólnie się z Tobą zgodzę co do podejmowania decyzji w KONie. Ale pamiętaj, że u podstaw konfliktu nie jest Kenzo, czy to kto i w jaki sposób podjął decyzje o wspólnej wystawie (sama byłam świadkiem takiego publicznego ogłoszenia ze strony najbardziej wpływowych członków zarządu KON i KK na wystawie międzynarodowej w W-wie), tylko to, że niedawno, po swym spotkaniu w W-wie KON wystąpił do Zarządu Głównego ZKwP o przyznanie terminu wystawy KLUBOWEJ, w tym samym co zarezerwowany dla JEDNEJ WYSTAWY, czyli 5-6.09.09 terminie i wystąpił o możliwość nadania na swojej wystawie dużego CWC!!!
To świadczy o jednym, że członkowie KONu nie dążą do porozumienia, do zjednoczenia i wspólnego działania, ale robią coś co w moim rozumieniu nadal ośmiesza nas przed sąsiadami, bo w każdym z krajów jest jedna Klubówka, a u nas KON chce dwie!!! Szok!

I jeszcze jedno... Kiedy ZG ZKwP odmówił takiej wystawy to KON teraz chce się układać z KK bo p. Domańska wysyła pismo o spotkanie...

To obnaża prawdziwe intencje, a nie Kenzo, który nazwał takie działanie po imieniu, co tak boli otoczenie KONu...

Na miejscu Klubo-Komisji zrobiłabym wystawę bez wątpliwego współudziału KONu. Bo jak można działać wspólnie z kimś, kto tak postępuje. I uważam, że dobrze, że KK nie czeka z organizowaniem wystawy, aż podzielony obecnie Zarząd KON-u się określi i porozumie między sobą, bo pewnie nie byłoby wystawy jeszcze parę lat!
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:

To świadczy o jednym, że członkowie KONu nie dążą do porozumienia, do zjednoczenia i wspólnego działania, ale robią coś co w moim rozumieniu nadal ośmiesza nas przed sąsiadami, bo w każdym z krajów jest jedna Klubówka, a u nas KON chce dwie!!! Szok!


Mam wrażenie, że to właśnie Klubo-Komisja chce - aby wszyscy tak postrzegali KON Exclamation Tak przynajmniej wynika z Twoich i Waldka wypowiedzi Exclamation

Mam jednak nadzieję, że poglądy przedstawione przez Ciebie nie są prawdziwymi poglądami Klubo-Komisji - bo dowiedziałam się w piątek od p. Federaka, że przedstawiciele Klubo-Komisji mają być na najbliższym zebraniu KON - i mam nadzieję, że jakieś konkretne ustalenia wreszcie zapadną Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
niedawno, po swym spotkaniu w W-wie KON wystąpił do Zarządu Głównego ZKwP o przyznanie terminu wystawy KLUBOWEJ, w tym samym co zarezerwowany dla JEDNEJ WYSTAWY, czyli 5-6.09.09 terminie i wystąpił o możliwość nadania na swojej wystawie dużego CWC!!!


Piszę to już kolejny raz - i nie rozumiem dlaczego moja wypowiedź jest ignorowana (pewnie dlatego, że tak jest wygodnie - a do tego jestem przecież niewiarygodna) Exclamation

Nigdy KON nie występował o możliwość przyznania dużego CWC Exclamation

Występował o to, aby ocena z Wystawy KON była równoważna do hodowli z oceną z Wystawy Klubowej i Międzynarodowej Exclamation

I nie otrzymał odpowiedzi na to pismo - ani pozytywnej ani negatywnej Exclamation Pismo takie było wysyłane jeszcze przed czerwcowym Plenum ZG i nie mam nic wspólnego z planami wspólnej wystawy 2009 Exclamation

Do wysłania takiego pisma zobowiązuje KON wniosek Walnego Zgromadzenia Członków (z marca 2008) i na kolejnym Walnym Zgromadzeniu powinniśmy przedstawić odpowiedź ZG Exclamation Czyli będę zmuszona jeszcze raz pisać do ZG - aby przysłali mi swoją decyzję - jeśli taka już zapadła Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group