Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obiektywizm sędziów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego też najbardziej cenię sobie opinie sędziów SV. Właśnie z tego powodu, że ich oceny są obiektywne i kompetentne.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musze Ci powiedziec ze jezeli ty uwazasz zs sedziowie SV sedziuja obiektywnie i kompetentnie to chyba niebywasz na wystawach Embarassed Laughing Laughing ich sedziowanie tak czasami wyglada Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz napisac czy bylas na wystawie w Katowicach i czy DUX poprawnie posedziowal np Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renata Horzela napisał:
Dlatego też najbardziej cenię sobie opinie sędziów SV. Właśnie z tego powodu, że ich oceny są obiektywne i kompetentne.

wielokrotnie wystawiałam u sędziów SV w Polsce oraz w Niemczech i niestety nie podzielam tej opinii.
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wystawach w Niemczech jeszcze nigdy nic nie wystawiałam. Wobec tego, raczej zbyt wiele nie mogę na ten temat powiedzieć.
Natomiast u Nas, w kraju, owszem zdarzyły się pewne "przypały" w wykonaniu sędziów SV. Znam 1 taki przypadek. Wystawa w Białymstoku w 2007 roku, gdzie sędziował Goldlust.
Co zaś tyczy się tegorocznej wystawy w Katowicach, to z pewnością sędziowanie Duxa było dosyć kontrowersyjne. Zwłaszcza ze względu na powszechny wysyp ocen doskonałych. Z perspektywy czasu, jednak nie które jego dość dziwne werdykty okazały się potwierdzane przez innych sędziów.
Nie mnie, jednak oceniać to. Nie zamierzam komentować tutaj trafności ich ocen i lokat, ponieważ nie chcę w jakikolwiek sposób zdewaluować wartości zwierząt, które brały udział w tych wystawach.
Mimo to, i tak wolę pokazywać moje psy na wystawach, na których będą oceniane przez sędziów SV. Z całym szacunkiem dla naszej kadry sędziowskiej.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jarku, jako organizator wystaw w Krakowie, chyba nie może Pan podważyć obiektywizmu sędziów SV, którzy mieli przyjemność oceniać, również i pańskie psy Question
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wystawy do Krakowa jeżdżę już od kilku lat, jako wystawca. I zawsze wspominam je mile. Podobnie Wrocław i Świerklaniec. I to głównie za sprawą organizatorów, którzy przygotowują te imprezy kynologiczne bardzo profesjonalnie. Zazwyczaj sedziują tam sędziowie SV. W tym roku wpisałam do swojego kalendarza wystawowego, także Sopot. Polecam to miejsce pozostałym wystawcom.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group