Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI (str.3): Dolnośląska Majówka Milicz 2009
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexandra napisał:

Nawiasem ,zgodnie z ostatnio podjeta decyzja Prezydium GKSZP zniesione zostały Licencje Pozoranckie a pozorowac na egzaminach IPO do czasu wydania nowych licencji maja prawo tylko szkoleniowcy i pozoranci posiadający stopień Instruktora Szkolenia Psów ,więc reasumujac w dniu 1 Maja ...wielu pozorantów może nie posiadac Licencji.

Gdzie ten komunikat GKSP się znajduje ???
Z moich żrodeł ma się ukazać za jakiś czas osobny komunikat, odnośnie licencji pozorantów,której treści pewnie jeszcze nie zna sama GKSP.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola daj sobie spokój prowokacjom słownym. Po co się spalasz na słowne przepychanki??
Piotr Mazankiewicz jest znanym wszystkim poznaniakom i nie tylko.Uwierz mi - bądź co bądź nadal jestem członkiem tego oddziału, i wiem czego ta słowna "byle gadka" ma służyć.
Róbcie swoje,i proszę nie dawaj się już prowokować.Bo i po co?

A swoją drogą to fajnie że mimo pewnych,hmm,nazwijmy to niedogodnościom,starcza wam jeszcze PAŁERU do tak ciężkiej pracy jaką jest przygotowanie wystawy.

Pozdrawiam Wrocław cały i bez WYJĄTKÓW...........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paweł dykowski napisał:
... - bądź co bądź nadal jestem członkiem tego oddziału, i wiem czego ta słowna "byle gadka" ma służyć.


ja nie pytam o pana Mazankiewicza,bo mnie to nie dotyczy i nie interesuje.
Ja go akurat nie znam... ale nieważne... .

Pytam o wiarygodność tej informacji,bo na stronie GKSP takiego komunikatu nie ma.

"Nawiasem ,zgodnie z ostatnio podjeta decyzja Prezydium GKSZP zniesione zostały Licencje Pozoranckie a pozorowac na egzaminach IPO do czasu wydania nowych licencji maja prawo tylko szkoleniowcy i pozoranci posiadający stopień Instruktora Szkolenia Psów ,więc reasumujac w dniu 1 Maja ...wielu pozorantów może nie posiadac Licencji."
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAWLE..TAKA TEZ PODJEŁAM DECYZJĘ...TRZEBA ROBIC SWOJE BO NIKT TEGO ZA NAS NIE ZROBI.
SŁAWKU...NIESTETY POLSKA BIUROKRACJA JEST TAKA A NIE INNA..ALE ZAWSZE POWOLNA...OBIECUJE CI JEDNAK ZE JAK TYLKO KOMUNIKAT SIE UKAZE ZOSTANIE TU UMIESZCZONY ODPOWIEDNI LINK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexandra napisał:

SŁAWKU...NIESTETY POLSKA BIUROKRACJA JEST TAKA A NIE INNA..ALE ZAWSZE POWOLNA...OBIECUJE CI JEDNAK ZE JAK TYLKO KOMUNIKAT SIE UKAZE ZOSTANIE TU UMIESZCZONY ODPOWIEDNI LINK.

Ok...dzięki Ola.
Rozumiem,że to wiarygodna informacja.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aśka



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 32
Skąd: Brzeg Dolny

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paweł dykowski napisał:
Ola daj sobie spokój prowokacjom słownym. Po co się spalasz na słowne przepychanki??
Piotr Mazankiewicz jest znanym wszystkim poznaniakom i nie tylko.Uwierz mi - bądź co bądź nadal jestem członkiem tego oddziału, i wiem czego ta słowna "byle gadka" ma służyć.
Róbcie swoje,i proszę nie dawaj się już prowokować.Bo i po co?

A swoją drogą to fajnie że mimo pewnych,hmm,nazwijmy to niedogodnościom,starcza wam jeszcze PAŁERU do tak ciężkiej pracy jaką jest przygotowanie wystawy.

Pozdrawiam Wrocław cały i bez WYJĄTKÓW...........


Paweł, chyba trochę Cię "poniosło" Confused jaka prowokacja???
Proste pytanie Patrycji, prośba o przybliżenie pstaci P.Mazankiewicza i lakoniczna, zakrawająca o kpinę odpowiedź Oli "pozorant z Poznania" Confused
A skoro tak dobrze znasz P.Mazankiewicza to czemu nie napisałeś paru słów na jego temat?
Rozumiem, że znany jest on wszystkim Poznaniakom, ale weż pod uwagę, że nie wszyscy Poznaniakami są (bez podtekstów i złośliwości)

Pozdrawiam Cię Paweł serdecznie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również Cię serdecznie pozdrawiam Asiu,ale pozwól że nie będę komentował czegoś co najzwyczajniej nie ma sensu...

A jak tam Gio v. Frankengold ?? Nadal jest pieknym psem bez koloru ??

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanych informujemy ,iz na stronie wystawy został umieszczony pierwszy termin treningów przygotowawczych do Polskiej Licencji Hodowlanej ,oraz Koerungu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lisica



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 81
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paweł dykowski napisał:
Ja również Cię serdecznie pozdrawiam Asiu,ale pozwól że nie będę komentował czegoś co najzwyczajniej nie ma sensu...

A jak tam Gio v. Frankengold ?? Nadal jest pieknym psem bez koloru ??

Wink

Aż się prosi o "każdy z Nas dorasta,pytanie czy dojrzewa",bo jak czytam coś takiego to- pewną wątpliwość mam.

Kolorem pies nie biega,jak również nie jest to wyznacznik jego użytkowości,co u ON winno stać na miejscu pierwszym.
Dla wyjaśnienia, użytkowość na pierwszym miejscu.
No chyba że coś się pozmieniało Question

Doczytałam na stronie wystawy że
Cytat:
TERMINY TRENINGÓW do Polskiej Licencji Hodowlanej oraz körungu. Dla osób przystępujących do wymienionych konkurencji.

1.Sobota 14.03.2009 - Niskie Łąki (teren Ośrodka ZKwP O/Wrocław) rozpoczęcie ok. godz 14

W związku z tym że z Wrocławia, to sobie przybędę i popatrzę gdyż ze względów oczywistych,ze swoimi przecudnie wybarwionymi pociechami,przystąpić do takiej imprezki nie mogę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny trening z pozorantem do Koerungu i Polskiej Licencji Hodowlanej odbedzie sie w Miliczu(na terenie Wystawy )w dn.04.04.2009 od godz 134.
Prosze o wczesniejsze potwierdzenie chęci przybycia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone..mamy 194 psy.
Ilosci w klasach podam niedługo..
Do zobaczenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie otrzymalismy maila od sędziego B.Nagel że na zebraniu zarzadzu SV dn.23.04.2009 został on zawieszony jako sedzia SV,a co za tym idzie nie moze on sedziowac na naszej wystawie,mimo wczesniejszej zgody SV.Pismo to otrzymalismy od niego dziś mailem,wraz z pismem od SV.
Jako organizatorom jest nam bardzo przykro z tego powodu,postaramy sie w miare mozliwosci znalezc innego sedziego w jego miejsce.Jesli to się nie uda ,klasy psów takze sedziował będzie F.Goldlust.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola a podasz listę psow w poszczególnych klasach? Szkoda że pan agel nie przyjedzie, wystawa w Bialymstoku też pewnie się nie odbędzie.... Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaje ilosci psów w poszczególnych klasach
Psy
Baby 3
Szczenieta 12
Młodziki 8
młodziez 13
juniory 10
otwarta 7
uzytki 13
championy 2
SUKI
BABY 13
SZCZENIETA 12
młodziki 18
młodziez 25
junior 18
otwarta 10
uzytki 13
championy 1
weterany 4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nastapiła zmiana sedziego Psy kl.SV sedziował będzie sedzia SV Jurgen Hoffmann.Za zmiane wszystkich wystawiajacych przepraszamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group