Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I Miedzynarodowa RZESZOW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia super!!!!! Prosze teraz piac sie na same szczyty.... Very Happy
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
equus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Wielkie gratulacje Asiu !!!
_________________
pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gońk@



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Wrocław/ Anglia

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu ode mnie również wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 84
Skąd: Żory

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy nowego sędziego.
Wielkie gratulacje Smile
_________________
Agnieszka Głowacka, Hodowla Owczarków niemieckich "SPOD GICHTY FCI"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
miastosmoka



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 79
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu my również dołączamy się do gratulacji Very Happy Very Happy

P Very Happy zdr Very Happy wi Very Happy nka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz dziękuję Exclamation
Ale gratulacje należą sie raczej Jarkowi Opoździe - za sprowadzenie do Polski pięknej suki Exclamation
Ona właśnie wygrała rasę w Rzeszowie Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 8:10 pm    Temat postu: Kilka uwag na temat I M.W.P.R Rzeszów 2008 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów.
Po pierwsze gratulacje dla Pani Asi Domańskiej,za super egzamin i wytrwałość i odwagę! ( Dosłownie odwagę - widziałem jak Pakos Mavic dwukrotnie się na Panią Asię rzucił,brrrrr! )

Co do samej wystawy to...hmmm. Dawno nie byłem na lepszej Międzynarodówce! Super lokalizacja,piętrowa hala,luźno,bez tłoku.
Ring duży wystarczająco,swoboda biegu na około,naprawdę super warunki.
Chciałem w tym miejscu podziękować koledze Andrzejowi Holikowi za zaproszenie, oraz Markowi Bachórzowi. Obaj koledzy pomogli mi poprowadzić moje suki ,które niespodziewanie zajęły super lokaty. Jeżeli Andrzej dotrzyma słowa i przyszłoroczna wystawa będzie wyglądała tak jak zapowiada to powiem Wam tylko tyle że nie było i długo nie będzie takiej wystawy halowej. Trzymam kciuki za sezon 2009.
Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na żałobne kiry na Pucharach ,sądzę że jest to wyrazem ogromnego szacunku dla zmarłego kolegi z oddziału lubelskiego - pana Dunikowskiego,ale jest również wspaniałym gestem świadczącym o poziomie samej imprezy oraz pamięci kolegów owczarkarzy. Bardzo duży szacunek! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
YUKON



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 10:43 pm    Temat postu: obrazki z rzeszowskiej wystawy Odpowiedz z cytatem







Gratulujemy zdanego egzaminu!!!
Beata i Robert Kohler
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Exclamation

A nie macie więcej zdjęć z wystawy Question
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YUKON



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 8:03 am    Temat postu: wystawa Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Mamy około 150-ciu,byla bowiem z nami ekipa fotografów,ktorzy specjalizują sie w fotografowaniu owczarkow....Kilka wybranych przez nas można zobaczyć na http://www.owczarki-niemieckie-woda.pl/wystawy.php Pozdrawiamy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałam Smile .
Jesli wśród pozostałych są jakieś zdjęcia czołówki klas - to bardzo proszę o zamieszczenie na Forum - najlepiej z podpisami Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomgro



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo!Brawo! Serdeczne gratulacje Asiu!!! Very Happy
_________________
Tomasz Gronowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 8:46 pm    Temat postu: Wystawa Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Pani Asi Domańskiej.
Mam trochę fotek z rzeszowskiej wystawy w tym czołówki, ale nie są dobrej jakości z powodu słabego oświetlenia w hali.[/img]
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wrażenia z wystawy w Rzeszowie w dużym skrócie:
Trochę za mały ring dla owczarków, ale lokalizacja niezła, nikt przynajmniej nie zmarzł.
W klasie szczeniąt piękny piesek po Cando Steffen Haus, niestety z miękkim jeszcze uchem, ale anatomicznie super.
Potem psy - bez urazy dla właścicieli ale delikatnie mówiąc niespecjalne w następnych klasach, dopiero w klasie użytkowej Xavair i Figaro powszechnie znane i ładne psy, i w championach Saxo z Kojca Holan przepiękny anatomicznie pies, z ulubionej przeze mnie linii Natza ale te nogi niestety! Na stój Cando jako drobniejszy wyglądał trochę gorzej(inny typ owczarka), ale za to ruch o wiele lepszy. Cando zaprezentował na tej wystawie niezłe potomstwo z rzucającą się w oczy jednolitością typu i dobrym ruchem co się chwali.
Przewaga jakościowa na tej wystawie (jak i na wielu innych)leżała po stronie suk, poza klasą szczeniąt naprawdę było co oglądać. Toteż dla mnie werdykty Pana sędziego w przypadku ustawienia kolejności niektórych suk nieco dziwiły, ale to i tak niewiele mąciło przyjemność oglądania zwierząt na naprawdę dobrym poziomie.
W klasie młodzieży wyróżniała się suka Pana Opozdy z Krakowa, po Araku Frankengold, oraz Bafi Wolf Jar po Cello Haus Yu.
Ale największe wrażenie chyba nie tylko na mnie zrobiła klasa pośrednia z jej zwyciężczynią Lutzi Vitaxis po Orbicie nagrodzoną przez publiczność brawami. Nie miała sobie równych, mimo niezłej stawki.
Z przyjemnością ogląda się takie zwierzęta tak w ruchu jak i na stój.
Ogólnie udana impreza na początek sezonu.
Gratulacje dla organizatorów.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 10:53 pm    Temat postu: Re: Wystawa Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Ontopus napisał:
Mam trochę fotek z rzeszowskiej wystawy w tym czołówki, ale nie są dobrej jakości z powodu słabego oświetlenia w hali.


Proszę dać te zdjęcia na Forum - niezależnie od jakości Exclamation

Cieszę się, że wreszcie ktoś z oglądających opisał swoje wrażenia Exclamation Oby takich opisów było jak najwięcej Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group