Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Działania ZG ZKwP na rzecz Owczarka Niemieckiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:

I pytanie - co dalej? Czy już nigdy nie będzie można poprawić zeszłorocznego błędu i wybrać nowego zarządu KON tym razem już w pełni zgodnie z prawem? Dlaczego w sobotę nie można było tego zrobić? Był nadzór ZG, więc był "bezstronny" świadek - pan Szcześniak. Co takiego zaszło, że nie było to możliwe?


Taka sytuacja jaka jest teraz - jest bardzo na rękę Zarządowi Głównemu ZKwP (dlatego też tak skwapliwie wykorzystali donos) - wiadomo chyba wszystkim, że w maju jest zjazd delegatów - czyli najwyższa władza ZKwP. Wszelkie propozycje, które padną na tym zjeździe odnośnie autonomii Klubu ON - są w takiej sytuacji jeszcze trudniejsze "do przepchnięcia" niż zwykle Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogę coś doradzić,to osobiście uważam tak;
Jedyną możliwością na dzień dzisiejszy dla części członków KON zdrowo myślących o rasie,jest wygranie wyborów,które podobno mają odbyć się w Łodzi.
A nie jest to takie trudne.Jeżeli KON liczy sobie około 130 członków to wystarczy skrzyknąć /tu trzeba dobrej mobilizacji zdrowo myślących członków/ minimum 70 członków KON.Przyjechać do Łodzi na wybory,wystawić "swoich" i wygrać te wybory. Raz na zawsze wyjebać,Szcześniaka,Gątkowskiego,Kosmalskiego i im podobnych.Może wtedy zapanuje autentyczna zgoda w świecie owczarkarskim.
A na koniec interesuje mnie stanowisko Klub-Komisji dot.Klubowej Wystawy ON w Kozienicach,gdzie KON ma wspólpracowac z Klub-Komisją.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Wto Kwi 28, 2009 6:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam jeszcze pytanie - kim sa pan Kolasinski i pani Przybylska?

Pan Kolasiński to kolega pana Gątkowskiego z oddziału Łodzkiego i o ile mnie pamięć nie myli był w komisji rewizyjnej w KON-ie.Znam tego Pana osobiście,prowadził ,a może jeszcze prowadzi hodowlę "ze Spalskich lasów"Watpię czy ktoś zna tę hodowlę lub ją Very Happy pamięta.Pani Bożenka Przybylska to serdeczna przyjaciółka Pana Mieczysława, w hodowli ON nic nie znacząca i nie znająca sie wogóle na ON.Nawet ja nie pamiętam jak nazywa się jej hodowla choć jesteśmy w tym samym oddziałe.Państwo Przybylscy i Gątkowscy wzajemnie sie "obchodzą" w kontaktach poza Związkiem Kynologicznym.I tu też,... jak mnie pamięć nie zawodzi to wnuczki Pana Mieczysława do Bożenki Przybylskiej mówią "ciociu"
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polityka hodowlana to stołek imprezki flacha niespomne o panienkach a donosicielowi obiecali że załatwią pozytywnie skargę na niego,oczywiście na jego korzyść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie ile kosztowało zrobienie katalogu na wystawie KON w 2008 rok ?????? Very Happy 3500zł trzy tysiące piętset zł Embarassed wszyscy co organizowali wystawy to dobrze wiedza jaki to jest koszt druga sprawa co z pieniędzmi prywatnych sponsorów.tym sie nieinteresował ZKwP Question dobrze się bawic za czyjeś pieniądze Rolling Eyes Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może wreszcie zabierze głos w tym wątku Sam autor donosu.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Renata Horzela napisał:
To może wreszcie zabierze głos w tym wątku Sam autor donosu.

Czy ten autor donosu nazywa się może GAL ANONIM.Może wreście ktoś napisze jaśniej, kto, co, na kogo donosił i o co w tym bałaganie chodzi.Dlaczego interweniowała Gł.Kom.Rew.,co stwierdziła i wreście dlaczego zawieszono KON i na jakiej podstawie.


Czy o tego donosiciela chodzi Question
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej mi wygląda na jakiegoś prezesa KON Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
... Gł.Kom.Rew.,co stwierdziła i wreście dlaczego zawieszono KON i na jakiej podstawie....


Ja wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale naprawdę Klub nie dostał nic poza przesłanym mailem pismem z dnia 21 kwietnia o następującej treści (podawanej już w w tym wątku):

"W związku z nieprawidłowościami stwierdzonymi przez Główną Komisję Rewizyjną w działalności Klubu Owczarka Niemieckiego, Zarząd Główny postanowił zawiesić Zarząd Klubu i powołać Zarząd Tymczasowy w składzie: Mieczysław Gątkowski - przewodniczący oraz Wojciech Kolasiński i Bożena Przybylska.
Na zebraniu klubu (które nie może być zebraniem wyborczym zgodnie z uchwałą j.w.), które odbędzie się 25 kwietnia w Chorzowie, Zarząd Główny reprezentowany będzie przez przewodniczącego tymczasowego Zarządu M. Gątkowskiego oraz członka Zarządu Głównego Zbigniewa Szcześniaka."

Po tym pismem widniał nieczytelny podpis - i tyle Exclamation Żadnego protokołu pokontrolnego dającego możliwość odwołania - totalne lekceważenie ze strony ZKwP Mad Ciekawe czy jakbym nie była taka miła i nie zawiozła dokumentów klubowych do Warszawy (czego teraz żałuję - ale cóż - człowiek do końca życia się uczy) - czy wtedy raczyliby się ruszyć i sami coś zrobić Exclamation

Powyższy komunikat pojawił się też na stronie Zarządu Głównego w dniu 22 kwietnia - ale już nie pozostał po nim żaden ślad - jestem bardzo ciekawa dlaczego Question Zacieranie śladów Question
Pewnikiem wszyscy w przyczajeniu czekają teraz na Zjazd Delegatów i wybory do władz ZKwP (mając nadzieję na swój "kawałek tortu") - jest to dla mnie więcej niż żałosne Confused

A w tym wszystkim najbardziej zniesmacza mnie postawa owczarkarza (bądź co bądź) - czyli pana Gątkowskiego. Bez skrupułów przyjął funkcję Tymczasowego Prezesa Klubu (może dla niektórych to miło zostać szefem bez wygrania wyborów Twisted Evil , nie wiem) - zupełnie nie wnikając w zaniedbania proceduralne ZKwP w stosunku do Klubu.
No i co dalej - pogroził nam palcem na zebraniu - i na tym się skończyło Exclamation Zupełnie go nie obchodzi jak Klub ma działać dalej - przecież jeżeli uznajemy za prawomocne (pomimo, że nie podparte żadnymi dokumentami) zawieszenie Zarządu Klubu - to ktoś powinien przejąć pewne sprawy Klubowe Exclamation Żadna tego typu inicjatywa nie wyszła do tej pory ze strony pana Gątkowskiego Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Asiu co prawda nie należę do KON ale mam pytanie.
Jakie działania ma czy też powinien podjąć obecny zawieszony Zarząd?
Czy ta propozycja,którą podałam na stronie nie jest realna albo niemożliwa
?
Uważam,że osoby działające na szkodę rasy powinny być odsunięte od KON.
Dodam jeszcze ,że wiem bardzo dobrze czyja to "robota" /mataczenie wszystkiego/.W Łodzi jest taki jeden facet mistrz matactwa i rozwiązywania wszelkich spraw niejasno. Należy on także do Zarządu Gł .Jestem pewna ,że to jego "robótka". Wink
A co można sie spodziewac po Panu Mieczysławie Exclamation Question Przecież był w Zarządzie KON jako przew.d/s hodowlanych i co robił NIC.W oddziale łodzkim też nic się nie dzieje,ale za to niezmiennie od 1975 roku Pan Mieczysław siedzi na stolku kierownika sekcji.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:

Jakie działania ma czy też powinien podjąć obecny zawieszony Zarząd?
Czy ta propozycja,którą podałam na stronie nie jest realna albo niemożliwa
?


Ja osobiście byłam zdania, że wybory należało przeprowadzić na sobotnim zebraniu i w przypadku ich późniejszego ewentualnego zakwestionowania przez ZG ZKwP - procesować się o ich uznanie, co ze względu na ewidentne błędy proceduralne ZG, byłoby sprawą według mnie bezsprzecznie wygraną.

W przypadku takim, że wybory nie zostały przeprowadzone - niejako uznaliśmy ważność Zarządu Tymczasowego i teraz do niego należy doprowadzenie do wyborów. Zarząd zawieszony nic juz nie może zrobić Exclamation
Usłyszeliśmy obietnicę, że wybory odbędą się w Łodzi w przeciągu 2 miesięcy - jakoś nie chce mi się w to wierzyć - obym się myliła Exclamation
Zarząd Tymczasowy nie wystąpił nawet o aktualną listę członków - więc niby na jakiej podstawie zamierza rozesłać zawiadomienia do członków Klubu o tych hipotetycznych wyborach Twisted Evil
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze zrozumiałam to w tym tzw.zarządzie tymczasowym są pan Gątkowski ,pani Przybylska i pan Kolasinski. Pani Przybylska to raczej osoba solidna i rzetelna ale nie bedzie miała nic do powiedzenia i będzie pracowała pod dyktando pana Gatkowskiego.A pan Gątkowski nie będzie sie spieszyl z tymi wyborami.
Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zrezygnować z członkostwa w KON i zarządać zwrotu składek.Pewnikiem niewielu pozostanie członków w KON a ten umrze smiercią naturalną.Wiem ,że nie jest to najlepsze wyjście ale wtedy mozna założyć nowy KON. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Pani Asiu nie odpowiedziała mi Pani co z dotychczasowymi ustaleniami z Klubo -Komisją dotyczacą wystawy Klubowej ON.
Chciałabym przeczytać chociażby pani prywatne zdanie.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renata Horzela napisał:
To może wreszcie zabierze głos w tym wątku Sam autor donosu.


askad napisał:

Jednakże prawdą jest również, że na donosie do Głównej Komisji Rewizyjnej podpisany był nie ów hodowca, ale "Koło Terenowe KON z Bydgoszczy".


NO CHYBA WSZYSTKO JASNE......
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klub otrzymał listownie kopię protokołu pokontrolnego - ciekawe dlaczego dopiero teraz - skoro jest datowany na 30 marca Shocked Ciągle jeszcze nie wiadomo na podstawie jakiej uchwały Zarządu Głównego zablokowano wybory i powołano Zarząd Tymczasowy - dostaliśmy tylko protokół pokontrolny i tyle.

Luiza pisała w innym wątku, że "Sprawa składek wydaje mi się zbyt błaha, jak na zainteresowanie Komisji Rewizyjnej".
W całym protokole nie ma jednego "grubego" przewinienia - jest cały szereg mniejszych zarzutów - typu "deklaracje przyjmowane emailem", "brak całych imion kandydatów na kartach do głosowania" etc.
Jestem całkowicie pewna, że gdyby GKR wkroczyła do przeciętnego Oddziału ZKwP - to protokół wyglądałby podobnie Exclamation

Prawdą jest natomiast, że większość zauważonych przez GKR uchybień dotyczy działalności Zarządu Klubu poprzedniej kadencji - tzn. do marca 2008 - i w świetle tego niewytłumaczalne jest dla mnie powołanie na Tymczasowego Przewodniczącego osoby pełniącej w poprzednim Zarządzie funkcję Z-cy Przewodniczącego Exclamation

Jedyną "grubszą sprawą" zawartą w protokole pokontrolnym jest oskarżenie Klubu o kontakty z SV bez zgody Zarządu Głównego Laughing
No pewnie - ZG ZKwP powinien wyrazić zgodę na kontakty z SV np. Klubowi Pudla Rolling Eyes
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
brawos napisał:
Renata Horzela napisał:
To może wreszcie zabierze głos w tym wątku Sam autor donosu.


askad napisał:

Jednakże prawdą jest również, że na donosie do Głównej Komisji Rewizyjnej podpisany był nie ów hodowca, ale "Koło Terenowe KON z Bydgoszczy".


NO CHYBA WSZYSTKO JASNE......


Jak się zna szczególy, to jest jasne.Koło terenowe KON w Bydgoszczy to tylko zasłona.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group