Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dofinansowanie przez ZG zawodów, zawodników, seminariów etc.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 10:05 am    Temat postu: Dofinansowanie przez ZG zawodów, zawodników, seminariów etc. Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zbyt biegła w sprawach finansowych GKSP, więc może ktoś z zawodników lub osób zorientowanych bardziej w temacie mnie oświeci.

Od każdego egzaminu przeprowadzanego w Oddziale Związku - Zarząd Główny pobiera opłatę Exclamation
Weźmy przykładowo same egzaminy PT - jest to obecnie kwota 30zł od każdego psa - patrząc na liczby podane na stronie GKSP w roku 2008 przeprowadzono w Polsce 820 egzaminów PT - więc daje to wcale niemałą sumę prawie 25 tys. zł (a trzeba do tego jeszcze dodać opłaty za egzaminy IPO1).
I co się dzieje z tymi pieniędzmi - czy trafiają do "wspólnego worka" ZG - czy są do wydobycia przez GKSP na cele szkoleniowe Question
Bo według mnie pieniądze te powinny być przeznaczone na rozwój szkolenia - czy też jako dofinansowanie placów szkoleniowych w biedniejszych oddziałach związku, czy też jako dofinasowanie zawodników pragnących reprezentować Polskę poza granicami kraju, czy też jako dofinansowanie seminariów szkoleniowych, szkoleń sędziów etc.

A jak jest obecnie - czy ktoś wie - czy jest to może temat tabu Question
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zender



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Osiek

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam


z tego co mi wiadomo od jednego z trenerow i szkoleniowcow na slasku to otrzymuja odmowe o dofinansowanie organizacji mistrzostw slaska jak rownierz odmowe o dofinansowanie na wyjazdy na mistrzostwa swiata IPO jako mistrz polski w IPO ( jadac reprezentowac PL )

Ja jadac na takie zawody niechcialbmy reprezentowac nikogo wiecje poza soba i psem z kotrym bym sie wybral w takich okolicznosciach. Niestety z tego co mi wiadomo to trzeba miec zogde i reprezentuje sie jednka PL z jego wszystkimi czolowymi organizacjami kynologicznymi (chore!)
_________________
Konrad Zenderowski
BLANKA Dan-Woj-Mat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie ,Pani Asiu PT koztuje 30zł Exclamation Question ,raczej od 60zł w oddz Radom ,w Łodzi 80 zł a w Warszawie 100zł.Egzaminy IPO kosztują od 120zł do 200zł.
A na co idą te pieniądze Exclamation Question ......,no chyba tego już nikomu wyjaśniać nie trzeba.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg ostatniego komunikatu podkomisji d/s IPO przy GKSP, kandydaci na wyjazdy-mistrzostwa poszczegolnych ras moga liczyc jedynie na zwrot opłaty startowej oraz przydzialowy dres. Druzyna na MS IPO FCI to zwrot za przejazd w wysokości 60 gr/km, ryczałt za noclegi no i pewnie opłata startowego.
O zawodach krajowych komunikat nie wspomina. Ale gdzie indziej (chyba w ogólnych wytycznych organizowania zawodów) czytałam, że koszty delegowania zawodnika na krajowe zawody powinien pokrywać oddział (zapewniając m.in. jednolite stroje). Tylko na pewno nie było tam info, z jakich środków ma to być płacone.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
A gdzie ,Pani Asiu PT koztuje 30zł Exclamation Question ,raczej od 60zł w oddz Radom ,w Łodzi 80 zł a w Warszawie 100zł.Egzaminy IPO kosztują od 120zł do 200zł.
A na co idą te pieniądze Exclamation Question ......,no chyba tego już nikomu wyjaśniać nie trzeba.


Te opłaty bierze organizator egzaminu, natomiast 30 zł ,, haraczu" idzie do Głównej Komisji
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group