Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapisy do klubu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 10:35 am    Temat postu: Zapisy do klubu Odpowiedz z cytatem

Ja w dalszym ciagu postuluje, zeby ani w nazwie, ani w dzialaniu nie ograniczac sie do IPO. Zamiast IPO.PL, proponuje PIES SPORTOWY PL.
W kazdym razie ja zglaszam chec wstapienia do takiego szerszego klubu.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zgłaszam chęć zostania członkiem klubu.

Chciałabym aby udało sie zebrac te 100 osob .. bo w PL przydał by sie taki typowo IPOwski klub Cool
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek_K.



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choc nie mam jeszcze psa, jestem jak najbardziej chetny. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wolf-Jar
Gość





PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż sport w IPO mnie nie interesuje to z wielką ochotą zapisuje się do klubu. Może szkolenia staną się podstawą, a nie fikcją w hodowli ON.

Moja propozycja nazwy Klubu IPO PL padła dlatego, że w samej formie IPO są wszystkie kryteria związane ze szkoleniem i dla gryzących i dla tropiących i dla posłusznych Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Wolf-Jar dnia Wto Lip 15, 2008 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 6:29 pm    Temat postu: Re: Zapisy do klubu Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Ja w dalszym ciagu postuluje, zeby ani w nazwie, ani w dzialaniu nie ograniczac sie do IPO. Zamiast IPO.PL, proponuje PIES SPORTOWY PL.
W kazdym razie ja zglaszam chec wstapienia do takiego szerszego klubu.

My tez się zgłaszamy. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:01 pm    Temat postu: JESTEM ZA :) Odpowiedz z cytatem

JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA I CHETNIE Z WIELKA PRZYJEMNOSCIA WSTAPIE DO KLUBU Smile
Powrót do góry
tomgro



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako kolejny forumowicz z ochotą wsępuje do klubu Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy
_________________
Tomasz Gronowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze potraktujmy powaznie te zapisy.Wiem ze ma to sens i jest to do zrealizowania.Musimy sie tylko zjednoczyc w swoim dzialaniu.Nie mozna przerwac tej inicjatywy bo to bedzie krok do tylu a nie do przodu.
Basia potrzebujemy dobrego organizatora,spolecznika w tym temacie.Mysle o Twojej osobie.Trzeba wszedzie propagowac ten pomysl.Jezeli sie zjednoczymy to jest szansa na poprawe tego co sie dzieje.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slawku, dzieki za zaufanie, ale ja sie nie czuje na silach wziac na swoje barki tworzenie takiej organizacji. Chetnie dolacze do innych, wespre swoja wiedza o organizacjach typu stowarzyszenia, poprowadze spolecznie ksiegi (rachunkowe)jesli bedzie taka potrzeba.
Moge filmowac zawody - ale na wiecej niestety nie mam czasu i sily.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poczatku troche z niewiara podszedlem do tematu klubu ale przekonano mnie ze to moze wiele zmienic i ze warto to zrobic.

Basiu ale musimy miec taka osobe.Uwazam ze Ty jestes najbardziej kompetetna osoba.Ja jako zawodnik moge dodawac temu zaangazowania ale to my musimy zrobic.Nikt za nas tego nie zrobi.Pozniej moze dolacza sedziowie ktorzy uwierza w nasze dzialanie w sens tego.Od nas musi to wyjsc.Ktos musi to zaczac.Prosze... .
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki miałby być cel tego stowarzyszenia Question Bo rozumiem, że cała akcja rozpoczęła się od listu M. Fryca dotyczącego niejasnych kwalifikacji na zawody międzynarodowe Exclamation Czy Klub mógłby wystawiać własnych zawodników na takie zawody Question Wydaje mi się, że nie Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
A jaki miałby być cel tego stowarzyszenia Question Bo rozumiem, że cała akcja rozpoczęła się od listu M. Fryca dotyczącego niejasnych kwalifikacji na zawody międzynarodowe Exclamation Czy Klub mógłby wystawiać własnych zawodników na takie zawody Question Wydaje mi się, że nie Exclamation

Nie wiem, jakos wydawalo mi jasne i oczywiste, ze celem takiej organizacji bylaby pomoc (czesto wzajemna) wszystkim, ktorzy zajmuja sie, lub chca zajmowac psimi sportami. Idealem byloby utworzenie dla szkolenia niezaleznej, ale zrzeszonej w FCI organizacji. Bo w ZKwP szkolenie bedzie zawsze niechcianym dzieckiem, z punkto widzenia chyba 90 % hodowcow - w ogole zbytecznym.
Pomoc w pracy z psem, w organizacji zawodow, pozyskanie terenow szkoleniowych, szkoleniu pozorantow, instruktorow, sedziow - skoro ZKwP takich szkolen nie robi, organizacja seminariow na tematy sportowe, a wszystko to de facto poza GKSP.
Bo jakos wszyscy czynnie zaangazowani w sporty kynologiczne predzej czy pozniej dochodza do wniosku, ze GKSP nie tyle "idzie zawodnikom na reke" ile raczej NA REKE WCHODZI. I po szumnych zapowiedziach reform po 2 latach rzadow nowego szefa jestesmy w tym samym miejscu, co za czasow Ablamowicza. I nie wszyscy maja czas i ochote na to, aby czekac, az starsze pokolenie odejdzie na dobrowolna emeryture.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze stwozenie klubu moze cos zmienic.
Oswieccie mnie.Czy nie Kluby rasy uzytkowej wysylaja naprzyklad na MSw a nie GKSP? Czy nie Kluby ras organizuja zawody swoje a nie GKSP?
Tylko nalezaloby pomyslec nad Klubem Psa Pracujacego,[ogolnie],ktory wybierany bylby nie przez zarzad ZK.Taka moja dedukacja.W Owczarku Niemieckim tez kombinowano [Klub,klubokomisja]. Skoro mozna i da sie kombinowac to i my pokombinujmy dla uzdrowienia sytuacji. Wtedy psem pracujacym rzadzilby Klub gdzie wladze wybierane bylyby przez jego czlonkow.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GKSP jest niejako odpowiednikiem Klubo-komisji np. w owczarkach niemieckich.
Klub z władzami wybieralnymi ma wpływ tylko na swoich członków, a do tego cały czas podlega Zarządowi Głównemu ZKwP. Poczytaj sobie regulamin:
http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_klubu_rasy.pdf
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawiazuje do zlozenia Klubu ktory podlega wladzom ZK.Czy np.Llub boksera nie ma wlasych wladz ktore podlegaja ZK?
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group