Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suki

kl. szczeniat (1)

1. SANDRA v. Martelsberg (EROS v. Haus Portofino - GILLA v. der Plassenburg) hod. E. Martin, wl. Sz. Makalski, B. Kalisz

kl. mlodziezy (5)

1. NEBRASCA Hexenland (VANOS v. Noort - NACHTIGALL zur Worringer Rheinaue), hod. i wl. K. Leszczynska.
2. AZIS Lobos Bonitos (MARKUS v. Status Quo - ULI z Krywlan), hod. T. Blukacz, wl. T. Paluch.
3. ASTA CZATA Czar Podkowy ( LUPO v. Piste Trophe - BONI Czar Podkowy), hod. Wl. Gladysz, wl. K. Wilinska.
4. HAIDI Kamabeda (KOBE Asarko Lordana - ARIKA Habart), hod. D. Wieckowski, wl. A. Kosinski.
5. AXA Lobos Bonitos (MARKUS v. Status Quo - ULI z Krywlan), hod. T. Blukacz, wl. T. Paluch.

kl. posrednia

nie ma Rolling Eyes

kl. otwarta (10)

1. WITCH zur Worringer Rheinaue (BANDERAS du Domaine du Parc - XELDA du Domaine du Parc), hod. B. Itter, K. Leszczynska.
2. ALISHA House Guard (ILBO v. Holtkamper See - EVITA Topolowy Zaulek), hod. i wl. A. Zajma.
3. NICI V-Max (OTTO Haus YU - HANA V-Max), hod. Z. Boratyn, wl. J. Filipecka.
4. PUMA Kalupus (NANDO v. Gollerweiher - ARMI z Dobrego Kojca), hod. M. Barjak, wl. M. Zbucka
5. AFERA Kamabeda (MAX Kamabeda - NORA Kamabeda), hod. D. Wieckowski, wl. K. Chonchera
6. ZASCHA ze Sprecowa (FIMO ze Sprecowa - JESSKA ze Sprecowa), hod. N. Palmowski, wl. M. Srednicki
7. QUERDA aus Wattenscheid (DJENGES KHAN v. Santes Home - PALIE aus Wattenscheid), hod. W. Koeber, wl. D. Opawski
8. SAVI Hexenland (SHARK Geslander - HEKSA Geslander), hod. K. Leszczynska, wl. B. Kalinowska.
9. RIZI z Lesnego Potoku (LASSO Accord Bis - WOLGA v. der Grafschaft Mark), hod. i wl. K. i J. Zywek.
10. SZAZA Mis-Maz (INDUS Mis-Maz - ELI Asarko Lordana), hod. W. Federak, wl. W. Brodzik.

wiecej nie mamy Confused
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasia1978



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trudno ale mi zależało przede wszystkim na klasach suczek z młodzieży i otwartej a macie może fotki z tych klas suczek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotek niet Sad
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasia1978



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to kiepsko .
Moja koleżanka co prawda robiła ale nie ma na razie kiedy ich mi przesłać.
Wiem że sporo osób robiło fotki oprócz mojej kolezanki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kasia1978



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: Płock

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucam fotki z klasy młodzieży suczek.




To już wszystkie jakie mam nadające sie do pokazania .
Mam nadzieję że prawie wszystkie są pokazane sunie na tych fotkach .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kasia1978



Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: Płock

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś dostałam kilka fotek z klasy otwartej suk .
Są kiepskawej jakości ale były robione telefonem.







Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie http://psiatv.pl/ zamieszczone są bardzo ładne profesjonalne zdjęcia z wystawy. Oto jedno z nich z porównania suk:



Od lewej: Negra Hexenland- Zwyciężczyni Klasy Pośredniej i Witch zur Worringer Rheinaue - Zwyciężczyni Klasy Otwartej oraz Majka z Weselskiej Zagrody - Zwyciężczyni Klasy Użytkowej i Evee V-max z Klasy Championów
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group