Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 1:52 pm Temat postu: BSZS 2010 - Klasa Juniorów Psów |
|
|
SG 1 Lennox v. Regina Pacis (Tyson Köttersbusch - Coco Regina Pacis) - HD-Zuchwert: 84
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 17) Meimers am Thüringer Wald - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Klaus Gothe
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 15/ 2010 Herrnwahlthann u. Umg. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 15) München-Moosach - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-04-25 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Kirch-Pohl-Göns - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Günter Schwedes
2010-04-05 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Bellheim - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Ansgar Kartheiser
2010-03-28 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 04) Ostrhauderfehn - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-03-07 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Kaiserslautern - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Hans Karl _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:03 pm Temat postu: |
|
|
SG 2 Ypsilon v. Lärchenhain (Bojan Pendler - Hummel Lärchenhain) - HD-Zuchwert: 81
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-07-25 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 07) Kalletal - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Hans-Ludger Göke
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 05/ 2010 Köln-Bickendorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-06-27 Landesgruppen-Zuchtschau LG 01/ 2010 Bardowick e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-09 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 1) Schleswig u. Umgeb. e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-02 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 05) Asperden - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Helmut König
2010-04-24 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 18 ) Torgau e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Lutz Wischalla
2010-04-05 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 06) Recklinghausen-Hochlarmark - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Wilhelm Nordsieck
2010-03-28 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 07) Hundefreunde Greffen - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-03-21 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 06) Scholven-Zweckel e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Margit Dorssen
2010-03-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 18 ) Wintersdorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Joachim Stiegler
2010-03-07 Clubmatch Overijssel NL-Overdinkel - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: G. Müller _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:04 pm Temat postu: |
|
|
SG 3 *Toni v.d. Rieser Perle (Furbo Achei - Oduscha Rieser Perle) - HD-Zuchwert: 76
Wystawy w sezonie 2010:
2010-06-06 Landesgruppen-Zuchtschau LG 11/ 2010 Heiligenwald e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-05-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 15) München-Moosach - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-09 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 1) Schleswig u. Umgeb. e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-03-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 18 ) Wintersdorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Joachim Stiegler
2010-03-07 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Kehl e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Leonhard Schweikert _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:05 pm Temat postu: |
|
|
SG 4 *Fulz di Zenevredo (Furbo Achei - Jemy Zenevredo) - HD-Zuchwert: 80
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 15/ 2010 Herrnwahlthann u. Umg. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-07-25 Landesgruppen-Zuchtschau LG 19/ 2010 Möhlau - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 14/ 2010 Eschenbach - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-07-04 Landesgruppen-Zuchtschau LG 09/ 2010 Fulda - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Helmut König
2010-06-20 Zucht-und Nachwuchsschau Österreich A-Fieberbrunn - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Franz Kampenhuber
2010-06-13 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Plattling - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Peter Arth
2010-05-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 15) München-Moosach - Klasa Juniorów - SG 3 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-01 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 14) Dormitz-Weiher - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Karl-Heinz Gladbach
2010-04-05 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 19) Langendorf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Helmut König _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:07 pm Temat postu: |
|
|
SG 5 *Conbhairean Uno (Carlos Sudheimer Linde - Conbhairean Linzi) - HD-Zuchwert: 81
Prawnuk Larusa von Batu
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-08 Landesgruppen-Zuchtschau LG 20/ 2010 Am Krummenhäger See e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-07-25 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 07) Kalletal - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Hans-Ludger Göke
2010-06-20 Landesgruppen-Zuchtschau LG 07/ 2010 Gütersloh e.V. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Bernd Weber
2010-06-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 06) Westerkappeln - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernhard Norda
2010-06-06 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 17) Crawinkel e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Lutz Wischalla _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:08 pm Temat postu: |
|
|
SG 6 Marko v. Langenbungert (Broock Val de Bern - Ginger Mülheimer-Bach) - HD-Zuchwert: 77
Praprawnuk Ghandiego von Arlett
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-29 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Nützen und Umgebung e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernhard Erdmann
2010-07-18 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 02) Treuenbrietzen - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Torsten Kopp
2010-07-11 Landesgruppen-Zuchtschau LG 04/ 2010 Thedinghausen - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-06-27 Landesgruppen-Zuchtschau LG 01/ 2010 Bardowick e.V. - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-09 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 1) Schleswig u. Umgeb. e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Bernd Weber _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:09 pm Temat postu: |
|
|
SG 7 Hagadahls Figo (Furbo Achei - Hagadahls Wanda) - HD-Zuchwert: 78
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-21 Belgische Siegerschau 2010 B-Merksplas - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 05/ 2010 Köln-Bickendorf e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 Sędzia: Bernd Weber
2010-06-26 OG Zucht- und Nachwuchschau B-Zandvoorde - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: H.-P. Fetten
2010-06-13 Landesgruppen-Zuchtschau LG 08/ 2010 Bürstadt 1925 e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Dirk Gabriel
2010-06-06 Landesgruppen-Zuchtschau LG 11/ 2010 Heiligenwald e.V. - Klasa Juniorów - SG 3 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-05-02 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 05) Asperden - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Helmut König
2010-02-21 OG-Zucht- und Nachwuchsschau ( B ) B-Minderhout - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Helmut König
2010-01-02 Nieuwjaarsclubmatch Drenthe NL-Zuidwolde - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Dirk Gabriel _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:10 pm Temat postu: |
|
|
SG 8 *Chacco v.d. Freiheit Westerholt (Yerom Haus Salihin - Pitty Freiheit Westerholt) - HD-Zuchwert: 78
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-18 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 02) Treuenbrietzen - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Torsten Kopp
2010-07-04 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 19) Zerbst - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Jürgen Hoffmann
2010-06-20 Landesgruppen-Zuchtschau LG 07/ 2010 Gütersloh e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-06-13 Landesgruppen-Zuchtschau LG 02/ 2010 Beeskow - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-09 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 1) Schleswig u. Umgeb. e.V. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Bernd Weber
2010-05-02 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Oppenheim e.V. - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-05-01 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 14) Dormitz-Weiher - Klasa Juniorów - SG 1 - Sędzia: Karl-Heinz Gladbach _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:11 pm Temat postu: |
|
|
SG 9 Wallaby v. Kapellenberg (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) - HD-Zuchwert: 74
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 15/ 2010 Herrnwahlthann u. Umg. - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Bernd Weber
2010-07-04 Landesgruppen-Zuchtschau LG 13/ 2010 Leingarten e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Bernd Weber
2010-06-20 Landesgruppen-Zuchtschau LG 18/ 2010 Rochlitz e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-06-13 LG-Jugendliche Hundeführer Zuchtschau Plattling - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Peter Arth
2010-05-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 15) München-Moosach - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Bernd Weber _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 2:12 pm Temat postu: |
|
|
SG 10 Atze v. Bördetal (Nesch Grafenburg (Ost) - Sally Steinbett) - HD-Zuchwert: 87
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 06/ 2010 Olfen e.V. - Klasa Juniorów - SG 3 - Sędzia: Reinhardt Meyer
2010-07-21 Belgische Siegerschau 2010 B-Merksplas - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Bernd Weber
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 05/ 2010 Köln-Bickendorf e.V. - Klasa Juniorów - SG 2 - Sędzia: Bernd Weber
2010-03-27 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 18 ) Am Ilsesee - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Andreas Rudolph
2010-02-07 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 3) Bad Fallingbostel von 1949 e.V - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Hans-Jürgen Begier _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
|