Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjalne podziękowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina



Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 12:47 am    Temat postu: Specjalne podziękowania Odpowiedz z cytatem

Kochani,

chciałabym na zakończenie stu procentowo zorganizowanej, wspaniałej wystawy w Brzesku, na łamach forum złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Jacka Maja.
Nazwisko powszechnie znane, więc zostawiam bez opisu.
Postanowiłam wybrać taką formę podziękowania ze względu na to, iż w trakcie wystaw nigdy mi się to nie udało a chciałabym aby moja wdzięczność nie pozostawała bez wyrazu. Nie jest możliwe bowiem, zamienić z nim nawet jednego zdania, ponieważ startuje za każdym razem, w każdej klasie w psach i w sukach wyprowadzając większość na podium. Swoją drogą gratulacje kondycji.

Dla osób takich jak ja - amatorów, związanych z środowiskiem ON jedynie na płaszczyźnie zainteresowania i pasji bardzo trudno odnaleść się w warunkach wystawowych i często w atmosferze dalekiej od sportowej.
Pana Jacka poznałam w zkwp w Krakowie. Wtedy drugi raz pomyślałam o tym, aby spróbować wystawić swojego psa, natomiast pierwszy raz pomyślałam, że warto.
Serdeczne dzięki za wszystkie wskazówki dotyczące zdrowia i wychowania psa, za każdą poświęconą chwilę na ćwiczeniach "przed wystawowych", za ogromną cierpliwość, za rozwianie wątpliwości, za dzielenie się doświadczeniem, za dodawanie otuchy, za wsparcie, za ładunek energii, za bezinteresowną pomoc w każdym wypadku.
WIELKIE dzięki!

I może się zdarzy, że przeczyta ten wpis pani sędzia (nie ON) z krakowskiego zkwp, która na Krajowej Owczarków we wrześniu b.r. nazwała nasze psy cyt... debilami... w obecności dzieci, dla których te debile są całym światem i dowie się, że w gradzie obelg posypanych na odchodne już niestety na cały zespół sędziów kynologicznych, tylko Pan Jacek Maj zareagował ze swoim charakterystycznym spokojem, lojalnie - obronnie wobec organizacji.

Najserdeczniejsze podziękowania za postawę i szacunek dla Pańskiej pasji Panie Jacku...
_________________
Dominika Chawrona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group