|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:06 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 15.06.2013 OG-Dresden-Pillnitz e.V. (LG18)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
V 1 *Luger vom Aspenhaus 2259468, 27.10.10, IPO2 (Wegas Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Rex Joachim & Podenski Sabine
V 2 *Lacky vom Almhof 2245056, 30.09.09, SchH2 (Arex Wilhelmswarte - Wionna Almhof) Weigel Andreas,08352 Raschau
V 3 *Buonanotte de Domus Didacus 2284286, 10.06.10, IPO2 (Vegas Haut Mansard - Winnie Arminius 2000) Campos Diogo,P-2765-306 Estoril
V 4 *Wanjo vom Espiggut 2251240, 05.04.10, IPO2 (Geck Casa Nobili - Nuschka Stieglerhof) Karing Christoph,08539 Mehltheuer
V 5 *Cash vom Elmbach 2249741, 28.02.10, SchH1 IPO2 (Adrian Elmbach - Quendy Espiggut) Geuthner Jens,08539 Mehltheuer
SG 1 Jasper vom Haus Iris 2235214, 22.04.09, IPO1 (Till Ludwigseck - Yule Haus Iris) Roß Ann-Kathrin,01809 Heidenau
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
V 1 Georgina aus der Brunnenstraße 2266822, 01.04.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
V 2 (*)Andi v. Unitedhof TRSV 0509224708, 04.05.09, IPO1 (Jazz Athaba - Immola Brunnenstraße) Cengiz Varisli & Grimm Sylvio,TR-Kemerburgaz
V 3 *Hisoka aus Agrigento 2259260, 30.10.10, IPO1 (Dux Intercanina - Gwendy Agrigento) Klüdtke Peter,39264 Niederlepte
V 4 *Fani v. Bonihaus 2277427, 13.11.09, SchH1 (Figo Orangerie - Vima Kapellenberg) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
V 5 Elfie Polux Bohemia 2289711, 24.07.10, (IPO1) (Italo Casa Nobili - Olga Team Zellwaldrand) Thiemig Torsten,01477 Arnsdorf OT Fischbach
V 6 *Serafina von der Goldperle 2240071, 22.07.09, SchH1 (Dino Goldperle - Cara Westsachsen) Hoffmann Egenhard,01983 Großräschen
V 7 Dana vom Xana du 2254305, 27.05.10, (IPO1) (Yerom Haus Salihin - Connie Euerbacher Münstereck) Lehmann Peter,03205 Laasow
V 8 *Ara von Fortuna 2248037, 01.08.09, IPO1(2,3) (Grischa Holtkämper See - Felicitas Westsachsen) Barnath Klaus,08412 Werdau
V 9 Yuky vom Leubnitztal 2262890, 17.11.10, IPO1(IPO1) (Harry Real Favorita - Ulja Leubnitztal) Reichert Volkmar,08412 Werdau OT Leubnitz
V 10 Ina vom Schenken Ländchen 2262375, 31.12.10, (IPO1) (Team Marlboro Tiger - Fanny Team Gleisenauer Schloß) Mager Eva,15746 Klein Köris
SG 1 Dana di Valguarnera LOI 10/81382, 30.06.09, (IPO1,2) (Roy Terrae Lupiae - Eika Torre S.Carlo) Kadach Mirko,14929 Treuenbrietzen
SG 2 Asta von der Lehnmühle 2250331, 18.03.10, (IPO1) (J.J. Trauntor - Fella Weißeritztal) Wappler Dirk,01762 Schmiedeberg
SG 3 Flora della Real Favorita LOI, 27.11.07, IPO1 (Sirio Real Favorita - Dolly Goldenen Strand) Klotzsche Monika, Dresden
Junghundklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Urno vom Wolfsbruch 2271562, 11.08.11, IPO1(2) (Yoker Westervenn - Mary Poxdorfer-Tannenhof) Bausch Johan Emile,69181 Leimen
SG 2 Hill aus der Brunnenstraße 2270551, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Körber-Ahrens Otto,37574 Einbeck
SG 3 Oman vom Holtkämper See 2278542, 05.09.11, (IPO1) (Bodo Flora Westfalica - Valetta Holtkämper See) Waldschmidt Donna Marlene,US-NC 27523 Apex
SG 4 Neptun vom Hauswalder Bach 2272456, 08.09.11, (Xanadu Brunnenstraße - Delia Goldperle) Stary Maria,01983 Großräschen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Pedra degli Achei ROI 12/15586, 12.11.11, (Etoo Wattenscheid - Chei Achei) Haßgall Wolfgang,95326 Kulmbach
SG 2 Wiki dei Precision CKC 427775, 05.11.11, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Quanta Plassenburg) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L7P 0H2
SG 3 Hellen v. Unitedhof TUR 102305, 23.09.11, (Wallaby Kapellenberg - Immola Brunnenstraße) Cengiz Varisli,TR-34077 Kemerburgaz
SG 4 Kara vom Gräfental 2275100, 15.11.11, (Asko Sperberquelle - Dana Bismarcksäule) Scharein Jutta,07570 Weida
SG 5 Quixi von der Salzteichaue 2277023, 07.12.11, (Eyck Sankt Raphael - Sendy zwei Steinen) Lehmann Peter,03205 Laasow
SG 6 Palina vom Aspenhaus 2269835, 21.07.11, (Zorro Ritterberg - Celina Aspenhaus) Gierth Ronny,01824 Gohrisch
SG 7 Zwiebel vom Zellwaldrand 2270584, 07.08.11, (Sirio Rauhtal - Xyna Niemberger Eck) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
G 1 Chucky von den Querulanten 2270166, 14.07.11, (Eyk Weißeritztal - Kara Emsaue) Stiehler Beatrice,04618 Frohnsdorf
Jugendklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Caruso vom Frankengold 2277366, 20.01.12, (Nelson Frankengold - Xsilke Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 2 Fabio vom Aldamar AKC DN 355624101, 01.05.12, (Fulz Zenevredo - Meddy Laabergau) Aras Ryan S. & Tresper Lutz,US-TX 77611 Bridge City
SG 3 Gucci vom Elbe-Saale-Winkel 2278863, 06.03.12, (Omen Radhaus - Wendy Elbe-Saale-Winkel) Stein Annett,38822 Halberstadt OT Emersleben
SG 4 Remus vom Aspenhaus 2280542, 05.05.12, (Iliano Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim,09661 Striegistal
SG 5 Degenhardt vom Lausaer Stern 2277001, 10.01.12, (Lord Mausebreede - Mira Waldwinkel) Leuthold Katja,01108 Dresden
SG 6 Tieger von Hildchensruh 2277234, 03.02.12, (Hanibal Ludwigseck - Biene Gräfental) Langner Roland,01983 Großräschen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
[b]SG 1 Warrinka v. Haus Tchorz PKR.I 70905, 07.03.12, (Fritz Kuckucksland - Dessa Haus Arnemann) Tchorz Miroslav,PL-55-114 Wisznia Mala [/b]
SG 2 Raichu vom Aspenhaus 2280547, 05.05.12, (Iliano Fichtenschlag - Xella Aspenhaus) Wiesner Richard & Rex Joachim,09661 Striegistal
SG 3 Occa vom Hauswalder Bach 2278296, 04.02.12, (Fulz Zenevredo - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
SG 4 Eva vom Zellwaldrand 2281546, 20.05.12, (Alf Bärenstein - Hanna Zellwaldrand) Wiesner Ralf & Richert Carsten,09661 Striegistal
SG 5 Trulla von Hildchensruh 2277237, 03.02.12, (Hanibal Ludwigseck - Biene Gräfental) Severin Hans-Joachim,04617 Monstab
SG 6 Tabsy von Hildchensruh 2277236, 03.02.12, (Hanibal Ludwigseck - Biene Gräfental) Langner Roland,01983 Großräschen
G 1 Celly von der Kaufbacher Flur 2276414, 18.01.12, (Attila Gleisdreieck - Maika Laue) Bartsch Wilfried,01728 Possendorf
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
VV 1 Finn vom Zellwaldrand 2283358, 10.07.12, (Yester Feuermelder - Fani Bonihaus) Wiesner Ralf & Petzold Kathrin,Striegistal
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
VV 1 Rosana vom Hauswalder Bach 2283661, 29.07.12, (Omen Radhaus - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
VV 2 Freckles de Domus Didacus LOP 474433, 04.07.12, (Wallaby Kapellenberg - Winnie Arminius 2000) Campos Diogo,P-2765-306 Estoril
VV 3 Xenia von den Leinewiesen 2284668, 15.08.12, (Enosch Amasis - Nicki Leinewiesen) Dylda-Scheil Kerstin,06749 Bitterfeld
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Rudolph Andreas
Platz 1 *Jojo vom Zellwaldrand 2159599, 02.09.04, SchH3 (Iso Zellwaldrand - Orla Feuermelder) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L7P 0H2
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Ibs von der alten Schmiede 2252461, 18.03.10, (Sam Beit Haboxer Mehagiva - Carla alten Schmiede) Dittrich Elvira,01189 Dresden
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Lester vom Gräfental 2275107, 07.12.11, (Arry Ludwigseck - Askia Bismarcksäule) Schenke Christine,07570 Steinsdorf
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Rudolph Andreas
SG 1 Grisu vom Frankengold 2278875, 16.03.12, (Remo Fichtenschlag - Grace Frankengold) Krusinska Alicja,PL-66 530 Drezdenko
SG 2 Hawky vom Elbe-Saale-Winkel 2281008, 19.04.12, (Sirio Rauhtal - Zaja Elbe-Saale-Winkel) Scarpa Ilona,29351 Eldingen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:08 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau + HGH
am 16.06.2013 in Illertissen e.V. (LG15)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Enosch v. Amasis 2258762, 05.02.09, SchH3 (Ober Bad-Boll - Bali Amasis) Häussler Hans & Al-Hasawi Fawaz
V 2 *Fulz di Zenevredo 2250707, 21.10.08, SchH3 (Furbo Achei - Jemy Zenevredo) Heigl Franz,94315 Straubing
V 3 *Iliano vom Fichtenschlag 2241909, 03.09.09, SchH3 (Remo Fichtenschlag - Viana Fichtenschlag) Oßmann Marco & Trentenaere Eric
V 4 *Cobra d' Ulmental 2267319, 31.10.09, SchH1 IPO2(3) (Remo Fichtenschlag - Venus Ulmental) Prachensky Nathalie,85084 Reichertshofen
V 5 *Saabat von Aurelius 2257868, 03.08.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Juri Schollweiher) Koller Johann,A-9241 Wernberg
V 6 *Count-Ustinov v.d. Ybajo Hoeve 2277524, 18.03.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Opal Ybajo Hoeve) Hupperich Horst & Send Peter,50189 Elsdorf
V 7 *Maffey vom Quartier Latin 2251739, 12.01.10, SchH3 (Dux Glockenheide - Eireen Aurelius) Gabriel Dirk & Maxein Werner,64646 Heppenheim
V 8 *Farin de Carrique LOE 1880468, 17.05.09, SchH3 (Lorenzo Isidora - Cobra Caraby) Perez Garcia Tomas,E-04130 El Alquian (Almeria)
V 9 *Xano von der kleinen Birke 2230160, 08.01.09, SchH3 (Tyson Köttersbusch - Betty Casa Luca) Hollenstein Felix,CH-8180 Bülach
V 10 *Pernod vom Heinrichplatz 2245369, 07.08.09, SchH3 FH1 (Remo Fichtenschlag - Juma Heinrichplatz) Müller Joachim,74722 Buchen
V 11 Yndios d' Ulmental ROI 11/43028, 13.12.10, (IPO1) (Tyson Köttersbusch - Prada Ulmental) Francioni Daniele,I-51016 Montecatini-Terme (PT)
V 12 Qantas vom Osterberger-Land 2267399, 05.05.11, IPO2(3) (Mentos Osterberger-Land - Miss Timohaus) Wortmann Dirk & Motz Michel,49504 Lotte
V 13 *Arco v. Bono Vox 2281069, 11.10.09, SchH1 IPO3 (Ingodds Agassi - Escada Frankengold) Hafner Gerd & Dolci Giorgio,79235 Vogtsburg
V 14 *Sam v. Popland 2256859, 08.08.08, SchH2 (Eros Colonne D'Ercole - Olly Sendling) Hinz Karin,82538 Geretsried/Gelting
V 15 *Xylo von der Liebeswarte 2251792, 12.05.10, IPO2 (Peik Holtkämper Hof - Xindy Zirndorfer Gauner) Späth Heinz,89233 Neu-Ulm
V 16 *Balu vom Abtei-Eck 2257758, 01.10.10, IPO3 (Hatto Hühnegrab - Anka Abtei-Eck) Willand Gerhard & Sigmund Konrad,64839 Münster
V 17 *Elton vom Wutachtal 2243465, 01.10.09, IPO2(3) (Ober Valcuvia - Naddel Kuramathi) Hübschmann Anja,89294 Oberroth
SG 1 Cliff von casa arado 2250039, 08.02.10, SchH1 IPO3 (Isko Schiffslache - Dee-Jay wilden Grauen) Hüber Monika,87787 Wolfertschwenden
SG 2 Otis vom Schmausenbuck 2246177, 27.11.09, SchH2 IPO3 FH1 (Endy Karthago - Joana Schmausenbuck) Montesardo Cosimo,87752 Schaighausen
SG 3 Axim vom Leipheimer Moor 2248268, 09.11.09, IPO2 (Ike Donauvorstadt - Masha Kieferngarten) Oszfolk Jochen,89567 Sontheim
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
V 1 Rustol's Xhena Xellent NKK 30347/12, 03.06.11, (IPO1,2) (Remo Fichtenschlag - Rustol's Tina) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
V 2 *Ziki del Seprio 2284167, 09.03.10, IPO3 (Puma Ulmental - Pischa Valcuvia) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 3 *Zicke von der Wagnerzunft 2251521, 11.04.10, IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
V 4 Iris vom Badsee 2262217, 04.01.11, IPO2 (Nino Tronje - Visa Bad-Boll) Straub Renate,73087 Bad Boll
V 5 *Ossye vom Haus Zieglmayer 2265518, 20.02.11, IPO1 (Ober Bad-Boll - Erka Goldenen Zweig) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
V 6 Cleopatra vom Haus Melmack 2260119, 15.11.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Babsi Haus Melmack) Stifter Konrad,94527 Aholming
V 7 *Race von der Roten Matter 2229492, 04.12.08, IPO2 (Floro Achei - Hellen Haus Röhner) Potocnik Vekoslav,SI-9291 Verzej
SG 1 Emy von der Fuchsbergkuppe 2249751, 26.02.10, IPO1 (Amigo Holzinger Au - Ira Lorenzstraße) Kurz Peter,89415 Lauingen
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Djambo vom Fichtenschlag 2274978, 04.11.11,(IPO1) (Iliano Fichtenschlag - Milana Bärenschlucht) Oßmann Marco & Halter Michel
SG 2 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
SG 3 *Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, IPO2 (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
SG 4 Bahus od Petkovica JR 739367, 09.12.11, (Wallaby Kapellenberg - Cesi Petkovica) Koller Johann,A-9241 Wernberg
SG 5 *Zicko von der Liebeswarte 2268274, 20.06.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Easy Liebeswarte) Hehl Marina,89426 Wittislingen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Odessa von der Freiheit Westerholt 2278240, 02.12.11, (Omen Radhaus - Funny Freiheit Westerholt) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
SG 2 Naomi vom Hanneß 2274563, 27.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Elexa Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 3 *Zsa-Zsa von der Liebeswarte 2268276, 20.06.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Easy Liebeswarte) Späth Heinz & Groner Carola,89233 Neu-Ulm
SG 4 *Gracia von Bad-Boll 2268846, 20.06.11, IPO1 (Enosch Amasis - Quena Hiss) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 5 Nikita vom Laabergau 2274613, 13.11.11, (Wallaby Kapellenberg - Meddy Laabergau) Schalk Christian,84097 Herrngiersdorf
SG 6 Sharon von der Wilhelmswarte 2277912, 06.12.11, (Luca Wilhelmswarte - Jaime Agilolfinger) Kapidzic Ognjen & Hinz Karin,Geretsried/Gelting
SG 7 Perle van Contra 6304936, 27.09.11, (Dux Glockenheide - Wendy Contra) Ferencz Nagy Gabor, RO-Campia Turzii
Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Kimbo v.d. Tempelhoeve NHSB 2867953, 13.01.12, (Cobra Ulmental - Brixie Tempelhoeve) Francioni Daniele & Sievers Klaus,I-Montecatini-Terme
SG 2 Herz von Media 2276645, 03.01.12, (Lennox Regina Pacis - Wesna Media) Baranja Branko,73614 Schorndorf
SG 3 Groovy di Casa Massarelli ROI 12/88535, 29.04.12, (Vegas Haut Mansard - Kalia Casa Massarelli) Massarelli Libero & Massarelli Andrea,I-Acquasparta
SG 4 Tony von der Wilhelmswarte 2277316, 25.01.12, (Luca Wilhelmswarte - Chanel Wilhelmswarte) Schalk Christian,84097 Herrngiersdorf
SG 5 Cupidon v. Bienenwald COR A 23648-12, 05.04.12, (Fulz Zenevredo - Lyra Bienenwald) Remus Nicula,RO-400394 Cluj-Napoca
SG 6 Zoro Splitberg PK, 01.04.12, (Furbo Angel Delight - Shiwa Popland) Krstulovic Igor,BG-1756 Sofia
SG 7 Finn von der Wagnerzunft 2291249, 05.06.12, (Labo Schollweiher - Sina Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
SG 8 T-rex Herthaus-Ro COR 23784-12/1, 07.03.12, (Remo Fichtenschlag - Hilka Hutweide) Soare Costin,RO-077066 Corbeanca, sat Ostratu
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Imbra vom Adelschlag 2282531, 20.03.12, (Omen Radhaus - Gila Hause Kampenhuber) Willeitner Virginia,84387 Julbach
SG 2 Prisca von Bad-Boll 2281896, 05.06.12, (Elim Overledingerland - Viva Karstädter Straße) Rieker Hans-Peter,73101 Aichelberg
SG 3 Velia vom Messebau 2278675, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Czech Sandra & Kötters Walter,68309 Mannheim
SG 4 Etterna di Fosco Aidas LSVK DS 6736/12, 30.03.12, (Fulz Zenevredo - Corsa all'oro Fosco Aidas) Podolskiene Audrone,LT-92211 Klaipeda
SG 5 Dolly von der kleinen Birke 2283052, 10.06.12, (Labo Schollweiher - Xena kleinen Birke) Seif Werner & Stiegler Ramona,87487 Wiggensbach
SG 6 Hida du Val D'Anzin LOF 659230, 28.03.12, (Lennox Regina Pacis - Thora Fichtenschlag) Trentenaere Eric & Loic Claudot,F-78440 Fontenay
SG 7 Dannika von der Liebeswarte 2281555, 08.06.12, (Conbhairean Uno - Yule Feldle) Urmann Gerhard,89407 Dillingen
SG 8 Dyna Framato Rolau CMKU/DS 86607/12, 23.05.12, (Rocco Karl-May-Höhle – Monza Framato Rolau) Matous Frantisek,CZ-360 17 Karlovy Vary
SG 9 Jolie von der Jahnhöhe 2278809, 11.03.12, (Sultan Jahnhöhe - Vega Jahnhöhe) Pöschl Antonia,94563 Otzing
SG 10 Yade v. Ropal HR 29548, 01.05.12, (Fulz Zenevredo - Rauba Ropal) Palic Roko,HR-10040 Zagreb
SG 11 Belen della Ciavasca ROI 12/53320, 14.02.12, (Yoyo Worringer Rheinaue - Zoey Sandsteinküste) Dell'Oro Francesco,I-23868 Valmadrera (LC)
SG 12 Wasty vom Panonianhaus JR 809435, 07.03.12, (Gildo Yugerschof - Zambia Panonianhaus) Tomislav Persin,HR-10298 Bistra
SG 13 Tira Herthaus-Ro COR 23786-12, 07.03.12, (Remo Fichtenschlag - Hilka Hutweide) Deznan Florin,RO-310230 Arad
G 1 Ginor vom Leipheimer Moor 2281549, 15.02.12, (Ike Donauvorstadt - Masha Kieferngarten) Madl Carmen,84416 Taufkirchen (Vils)
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Ievetke van Contra 6305726, 23.08.12, (Calimero Paulgarten - Lexi Contra) Szeplaki Dora,H-2030 Erd
VV 2 Pepsi von Zornkeltinga 2284111, 19.08.12, (Omen Radhaus - Roma Godalis) Hoffmann Werner & Graßl Rudolf,Baldham
VV 3 Zoe di Val Sant' Anna ROI 12/134235, 20.08.12, (Quark Val Sant' Anna - Xira Casa Beggiato) Vegetti Fabio & Sordo Diego,I-20863 Concorezzo (MB)
VV 4 Elischa v. Schnitzerteam 6305067, 26.06.12, (Enosch Amasis - Anchei Schnitzerteam) Együtt Reka & Marton Janos, H-4700 Mateszalka
VV 5 Dunja von Wendelsheim 2282567, 25.06.12, (Alf Bärenstein - Meggy Baronenwald) Antonietti Bruno,73066 Uhingen
Veteranenklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
Platz 1 *Gert vom Wildsteiger Landhaus 2201227, 15.04.07, SchH1(IPO2) (Odin Holtkämper Hof - Elfi Wildsteiger Landhaus) Roahl Doreen,82409 Wildsteig
HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Juli von der Römerhalde 2279812, 25.04.12, (Hagadahls Figo - Emma Haus an der Wern) Scheller Helfried,86836 Klosterlechfeld
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Schicko von der Liebeswarte 2241947, 03.09.09, SchH2 IPO3 (Kanto Karl-May Höhle - Zeskia Liebeswarte) Späth Heinz & Kühne Marlies,89233 Neu-Ulm
V 2 *Princton vom Ecknachtal 2241687, 26.08.09, IPO3 (Karat's Ultimo - Eyshe Ecknachtal) Lambert Christopher,86470 Thannhausen
V 3 *Quinn von der Germanenquelle 2233298, 18.01.09, SchH3 IPO3 (Eyko Mörfelder Land - Cimm Germanenquelle) Lorenz Konrad,88636 Illmensee
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Rex vom Schäferhaus 2270044, 27.07.11, (Xano kleinen Birke - Dora Dironca) Todaro-Timpanaro Daniela,86199 Augsburg
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Arth Peter
SG 1 Ruby von der Piratenschlucht 2275665, 30.11.11, (Tiras Roten Feld - Ohara Piratenschlucht) Merkert Dagmar,69412 Eberbach
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
VV 1 Eik von der Liebeswarte 2283057, 01.07.12, (Labo Schollweiher - Jassy Liebeswarte) Kühne Marlies,A-6845 Hohenems _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:11 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau für jugendliche Hundeführer
am 16.06.2013 in Lang-Göns (LG8)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
V 1 *Milow von Dakota 2259475, 01.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Emily Bastillie) Meurer Peter & Bruckmeir Andrea
HF: Mackey Melissa
V 2 *Bruno von den Maibuchen 2249319, 04.02.10, SchH1 IPO3 FH1 FH2(Rhyscher Arlett - Ulissa Maibuchen) Sommer Winfried,35647 Waldsolms
HF: Lenz Janeck
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
V 1 Umelie vom Faltenweg 2263581, 17.02.11, IPO3 FH1 (Amigo Elzmündungsraum - Perle Faltenweg) Kunkelmann Klaus,64732 Bad König
HF: Olt Hannah
V 2 Ursula Feetback JR 736657, 15.02.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Loga Feetback) Pesic Goran,RS-11126 V.M.Lug - Beograd
HF: Mackey Melissa
V 3 *Pischa von der Wilhelmswarte 2258351, 20.07.10, IPO3 (Shicco Freiheit Westerholt - Chanel Wilhelmswarte) Saccoccio Marco,CA-* Mono Mills, ON L7K 0A1
HF:Russ Christian
V 4 Yoyo von der Königsgarde 2253815, 11.06.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Riva Königsgarde) Lewald Alfred,61118 Bad Vilbel
HF: Mielchen Fabian
V 5 *Baika von der Dörnishöhe 2227739, 07.09.08, SchH1 (Odin Holtkämper Hof - Monique Haus Cerba) Weis Erich,34497 Korbach
HF: Kubitschek Christin
V 6 *Ursa v. Globalhaus AKC DN 28037002, 08.01.10, IPO1(2) (Bill Fürstenau - Fina Globalhaus) McMahan Cynthia,US-NC 27517 Chapel Hill,
HF:Keiber Steffen
V 7 Henny vom Weihertürchen 2268882, 03.06.11, IPO3 (Chacco Freiheit Westerholt - Cimba Weihertürchen) Stork Werner,63225 Langen
HF: Lenz Janeck
V 8 *Nanja vom Messebau 2229695, 10.10.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Riefling Wolfgang,63526 Erlensee
HF: Maibaum Vanessa
V 9 Walde von der Eschelbronner Schloßwiese 2258954, 15.10.10, IPO1 (Kid Eschelbronner Schloßwiese - Mira Eschelbronner Schloßwiese) Sillus Volker,53577 Neustadt/Wied
HF: Pogorzelska Sylwia
V 10 Jerland's Pebbles v Onahi AKC DN 30706906, 24.04.11, IPO1(2) (Jerland's Rudy II - Jerland's Frieda) Jerome Lawrence F.,US-WI 54812 Barron,
HF: Lenz Janosch
SG 1 Isa vom Valentinhof 2221389, 21.06.08, IPO1 (Gido Valentinhof - Erna Valentinhof) Valentin Henning,35428 Langgöns
HF:Wucherpfennig Tabea
SG 2 Tara von der Lobdeburg 2265830, 31.03.11, (IPO1) (Fanto Lobdeburg - Gina Haus Rothmann) Oettinger Christine,67722 Winnweiler
HF: Büttgenbach Niko
G 1 Yabea vom Rittmeister 2248931, 28.02.10, (IPO1) (Hyro Haus Weislogel - Gina Haus Dieffenthaler) Reinius Wilfried,35066 Frankenberg
HF: Hofmann Natascha
G 2 Lotte von King's Castle 2266079, 17.04.11, IPO2 (Drago Patriot - Daria Arolser Holz) Mukherjee Debasish,Indien
HF: Setlmayer Steven
Junghundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Volkan von der Kahler Heide 2274929, 11.11.11, (Franco Kuckucksland - Gala Kahler Heide) Reims Gerd,63505 Langenselbold
HF: Brauch Martin
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Jessy vom Weihertürchen 2274231, 01.11.11, (IPO1) (Chacco Freiheit Westerholt - Bera Weihertürchen) Stork Werner,63225 Langen
HF: Lenz Janeck
SG 2 Inez vom Don Fluß 2271314, 06.09.11, (Nino Tronje - Fee Don Fluß) Eurich Eduard & Büttgenbach Niko,50767 Köln
HF:Büttgenbach Niko
SG 3 Renata vom Suentelstein 2279659, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
HF: Mackey Melissa
Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Eiko vom Sendberg 2277253, 31.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Nicoll Globalhaus) Wettlaufer Norbert,34621 Frielendorf-Welcherod
HF: Büttgenbach Niko
SG 2 Esko vom Sendberg 2277256, 31.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Nicoll Globalhaus) Wettlaufer Norbert,34621 Frielendorf-Welcherod
HF:Kuibitschek Christin
SG 3 Dando v. Burg Julia NHSB 2873233, 07.03.12, (Tyson Moorbeck - Antje Burg Julia) Lempers Peter & Gillissen Bert,NL-Kerkrade
HF: van Weersch Danielle
G 1 Enno v. Hugelblick 2288906, 16.01.12, (Taipan Eiserfeld - Conny Linzgau) Rein Jürgen,35239 Steffenberg
HF: Russ Christian
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Maira von Arlett 2280130, 19.04.12, (Dasty Arlett - Mia Bubenlachring) van Dorssen Margit & Winkler Heike,51105 Köln
HF: Mackey Melissa
SG 2 Ancy del Colle Guasco ROI 12/65657, 15.03.12, (Paer Blue-Iris - Perla Colle Guasco) Donati Robert & Mayerhöffer Friedrich
HF: Ruland Nadine
SG 3 Xiena vom Bierstadter Hof 2279969, 13.04.12, (Lennox Regina Pacis - Tammy Bierstadter Hof) Stühmeier Jürgen,55459 Aspisheim
HF: Russ Christian
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Carlo von der Dörnishöhe 2290918, 10.08.12, (Quattro Partnachklamm - Queenie Haus Cerba) Weis Erich,34497 Korbach
HF: Kubitschek Christin
VV 2 Fabien von Milu 2284505, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Foresti Luciano,47279 Duisburg
HF: Büttgenbach Niko
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
VV 1 Puzzy von Arlett 2290146, 19.07.12, (Yankee Feuermelder - Ibizi Arlett) van Dorssen Margit,51105 Köln
HF: Mackey Melissa
VV 2 Dana vom Westervenn 2283997, 28.07.12, (Sem Seprio - Xane Königsgarde) Lewald Alfred,61118 Bad Vilbel
HF: Russ Christian
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
V 1 *Rico aus dem Aurum Zwinger 2200280, 14.04.07, SchH3 (Idol Holtkämper Hof - Enschi Aurum Zwinger) Steinich Karl-Heinz,21357 Bardowick
HF:Wucherpfennig Tabea
V 2 *Worenus von der Kahler Heide 2203736, 29.05.07, SchH2 IPO3 (Vegas Haut Mansard - Igris Kahler Heide) Reims Gerd,63505 Langenselbold
HF: Brauch Martin
V 3 *Darius von der Römerhalde 2241235, 29.07.09, SchH1 IPO3 (Ando Römerhalde - Rike Turmacker) Schreiner Willi,63179 Obertshausen
HF: Lenz Janeck
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
V 1 *Lissy vom Messebau 2216214, 12.03.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Lenz Frank,63691 Ranstadt
HF: Lenz Janosch
V 2 *Nikita v. Equus PKR-I 66853, 26.10.09, IPO1 (Taboo Nordteich - Micki Almhof) Pikulska Dorota,PL-55-095 Mirkuw
HF: Pogorzelska Sylwia
V 3 *Xena vom Wolf's Canyon 2265823, 30.03.11, IPO2 (Unkas Riedschlurgi - Ayka Neandertal) Dietzel Cornelia,40627 Düsseldorf
HF: Wucherpfennig Tabea
V 4 *Indira 25000019, 01.11.09, IPO3 (Vater RG-LST fehlt - Mutter RG-LST fehlt) Hirschmüller Andreas,58710 Menden
HF: Mielchen Fabian
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Germana von Arenaris 2272577, 03.10.11, (Geck Casa Nobili - Henda Fiemereck) Schmieder Frank,99894 Leinatal
HF: Lenz Janosch
SG 2 Yasmin v. Team Schwarzaugen MPK 54788 GO, 14.09.11, (Yoker Leithawald - Leyla Schwarzaugen) Maas Robert,NL-4711 MA Sint Willebrord
HF: Kubitschek Christin
SG 3 Jackie vom Badsee 2276485, 08.12.11, (Sem Seprio - Gina Badsee) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
HF: Reiber Steffen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Rajko von Melanchthon 2279602, 14.04.12, (Yoker Westervenn - Fleur Dunieschenke) Schopf Stefanie,68799 Reilingen
HF: Reiber Steffen
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
SG 1 Enna von der Fürstenperle 2280430, 22.04.12, (Enosch Amasis - Amy Pallas Athene) Sommer Winfried,35647 Waldsolms
HF: Lenz Janeck
SG 2 Karcia v. Chickhoff NHSB 2872931, 05.03.12, (Xander Fidelius - Zambi Eschener-Gehölz) Schmitz Anja & Ullrich-Kornadt Barbara, Bochum
HF: Büttgenbach Niko
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Brauch Richard
VV 1 Bonita vom Laisbachblick 25000088, 24.08.12, (Quirino - Lissy Messebau) Kolb Susanne,97907 Hasloch
HF: Lenz Janosch _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:13 pm Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 16.06.2013 in Westerkappeln (LG6)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
V 1 *Mentos vom Osterberger-Land 2220389, 30.04.08, SchH3 (Nando Gollerweiher - Quencie Osterberger-Land) Wortmann Dirk,49504 Lotte
V 2 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Handoko Kevin & Menze Klaus,ID-60251 Surabaya
V 3 (*)Nando vom Welsetal 2264575, 09.01.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Kammann Edith,40237 Düsseldorf
V 4 (*)Spira Feetback JR 738121, 07.03.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Selma Feetback) Thee Ning Khong,HK-Hong Kong
V 5 *Kwantum de Quevedo 2266148, 29.11.08, SchH2 (Kwantum Klostermoor - Mia Fresnos) Arce Gallardo Jesus,E-34003 Palencia
V 6 Yello v. Harbaja Hof 2286326, 12.03.11, IPO3 (Renzo Holtkämper See - Uschi Harbaja Hof) Niedergassel Matthias,33649 Bielefeld
V 7 *Rico vom Osterberger-Land 2224517, 24.07.08, SchH1 (Furbo Achei - Trimpy Osterberger-Land) Barbone Daniele,I-65020 Turrivalignani (PE)
V 8 *Yoschi vom Friedenspark 2220619, 02.05.08, SchH3 IPO3 RH1 (Negus Holtkämper See - Toska Friedenspark) Helmer Thorsten & Januzeck Katrin,32049 Herford
V 9 *Harvey vom Kirschental 2222568, 19.06.08, SchH3 (Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental) Kleuver Lutz,53721 Siegburg
V 10 Karlo von den Oher Tannen AKC DN 28759702, 14.08.10, (IPO1) (Nino Tronje - Pharah Urbecke) Adams Nadia,US-GA 30290 Tyrone,
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 *Darling von Godalis 2260068, 23.11.10, IPO3 (Paer Hasenborn - Ornella Satyr) Klefisch Christine & Kötters Angelika
V 2 *Rauba v. Ropal HR 28085, 01.08.09, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Honda Ropal) Musolino Luciano,I-21033 Cittiglio (VA)
V 3 (*)Ira della Val Sangro ROI 11/23693, 20.12.10, (IPO1) (Vegas Haut Mansard - Angie Val Sangro) Chicchirichi Pasquale,I-64027 Poggio Morello (TE)
V 4 *Aschera von Athaba 2243621, 19.10.09, SchH2 (Ando Wilhelmswarte - Chipsina Holtkämper See) Helmer Thorsten & Weikop Marcelo,32049 Herford
V 5 *Anoek v. d. Skyworld NHSB 2766590, 06.10.09, SchH1 (Sharon Deutschen Adel - Cleo Jabora) Faber Jouke,26826 Weenermoor
V 6 *Yuma von der Werther-Mühle 2267903, 02.06.11, IPO1 (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
V 7 *Bea von den Pharaonen 2243448, 04.10.09, SchH3 (Bruno Vierhundert Hertz - Cleo Stüterberg) Finkenauer Anita,55234 Wahlheim
V 8 *Simba vom Schloß Weitmar 2228033, 18.11.08, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker) Kepper Wilhelm & Meichtry Markus,44797 Bochum
V 9 *Jalka vom Holtkämper Hof 2235309, 16.03.09, SchH1 IPO2 (Goscha Holtkämper See - Zadana Holtkämper See) Niedergassel Jörg & Thiel Werner,33649 Bielefeld
V 10 *Fleurin v.d. Zomerdijkslanden NHSB 2774799, 06.12.09, SchH1 (Dux Intercanina - Häsel Streek) Krabbe-Ijzerman Janny & Behrens Leo
V 11 (*)Queni von El Tous 2248701, 06.12.09, SchH2 IPO3 (Yerom Haus Salihin - Demetria El Tous) Soldevilla de Benito Luis,E-28006 Madrid
V 12 (*)Ika v. Asics LOI 10/41562, 01.01.10, (IPO1,2) (Chivas Bad-Boll - Dora Asics) Marchetti Delfo,I-53019 Castelnuovo Berardenga (SI)
V 13 *Chyara vom Sylter Bogen 2255679, 30.07.10, IPO2 (Ury Zisawinkel - Odyna Land Mecklenburg) Haas Iris,27389 Stemmen
V 14 *Ginie von der Sudheimer Linde 2216882, 08.04.08, SchH2 IPO3 (Taboo Nordteich - Alfa Sudheimer Linde) Budde Ingrid,33034 Brakel
V 15 *Uganda von der Burg Königstein 2252669, 12.12.09, SchH1 (Picasso Burg Königstein - Peggy zwei Steinen) Geise Wolfgang,06667 Reichardtswerben
V 16 (*)Tyra vom Frankengold 2263335, 03.02.11, IPO1 (Nelson Frankengold - Darling Frankengold) Finke Henderikus,NL-7833 GM Nieuw Amsterdam
V 17 Piranha Tensor PKR.I 69740, 07.03.11, (IPO1) (Tuborg Tensor - Viana Tensor) Niemyska-Buczek Agata,PL-02-784 Warszawa
V 18 *Wira vom Wimbach-Schloß 2238791, 07.06.09, IPO1 (Troj Hutberg - Phila Wimbach-Schloß) Langejürgen Peter,32107 Bad Salzuflen
V 19 *Iwana vom Heerbusch 2258653, 04.08.10, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Clea Königsadler) Peters Ralf,46499 Hamminkeln
V 20 *Evita von der Burg Balduin 2237611, 02.06.09, SchH1 IPO3 (Peik Holtkämper Hof - Elli Fichtenspitze) Hallaschka Eva,65558 Balduinstein
V 21 *Assy von Gerlett 2229141, 27.10.08, RH2 (Ritmo Arlett - Gerlie Kirschental) Schwalbe Dietmar,46539 Dinslaken
V 22 Sandkaergard's Luna DKK 15988/2010, 15.08.10, IPO1 (Busjaecks Cool Cato - Sandkaergard's Chila) Christensen Lillian,DK-7160 Törring
Junghundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Zigo von Regina Pacis 2274215, 03.11.11, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Lara Regina Pacis) Maier-Havelkova Michaela,86647 Lauterbach
SG 2 (*)Fight vom Holtkämper Hof 2272839, 13.10.11, IPO2 (Peik Holtkämper Hof - Liselotte Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg & Huxohl Ulrich,33649 Bielefeld
SG 3 Zio von der Bärenschlucht 2273138, 29.08.11, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Panja Rader-Kreuz) Krumnack Kathrin,44795 Bochum
SG 4 (*)Untox vom Götzberg 2272133, 08.09.11, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Tessa Götzberg) Pruehs Annelie & Pruehs Peter,24558 Wakendorf
SG 5 Xeno von Arjakjo 2278948, 01.12.11, (Omen Radhaus - Nadja Arjakjo) Eitens Andinus & Norder Chris,26892 Heede
SG 6 Yango v. Barendika NHSB 2855841, 27.09.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Ester Barendika) Barendrecht Coby,NL-2548 AW Den Haag
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Fraya vom Streek 2275976, 01.12.11, (Etoo Wattenscheid - Pirka Streek) Behrens Leo,26203 Wardenburg
SG 2 Gini vom Holtkämper Hof 2273502, 27.10.11, (Peik Holtkämper Hof - Jalka Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg & Thiel Werner,33649 Bielefeld
SG 3 Risa vom Suentelstein 2279661, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
Jugendklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Tim von Fidelius 2281366, 13.02.12, (Remo Fichtenschlag - Hexe Agilolfinger) Setzer Henning & Braunwarth Armin
SG 2 Gringo vom Zisawinkel 2277263, 29.01.12, (Ury Zisawinkel - Gina Zisawinkel) Janßen Maike,26506 Norden
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Sprenger Uwe
SG 1 Wulkana vom Bierstadter Hof 2282809, 25.04.12, (Lennox Regina Pacis - Fendi Agilolfinger) Maier-Havelkova M. & Pennino A.,86647 Lauterbach
SG 2 Olympia von dem Waldgraben 2281874, 20.04.12, (Etoo Wattenscheid - Zooi Osterberger-Land) Toriu Seiya,JP-651-2242 Hyogo
SG 3 Esme von der Bärenschlucht 2279403, 04.04.12, (Isko Hühnegrab - Kuma Bärenschlucht) Krumnack Wolfgang,44795 Bochum
SG 4 Tramella Hilton EKC AP00634501, 31.01.12, (Omen Radhaus - Tramella Xanti) Rambridge Ryan,GB-Northants NN12 7SP
SG 5 Yamli vom Osterberger-Land 2277275, 06.02.12, (Mentos Osterberger-Land - Quicki Drei Birkenzwinger) Erdmann Bernhard,28790 Schwanewede
SG 6 Barbie v. Juvenisty NHSB 2878419, 12.04.12, (Mentos Osterberger-Land - Romy Ramonjahoeve) 't Hoen Debby,NL-8355 AK Swifterbant
SG 7 Urania di Casa Schwarz ROI 1275940, , (Mentos Osterberger-Land - Rachel Casa Schwarz) Olivo Guido,I-65012 Villanova (PE)
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
VV 1 Santos von der Freiheit Westerholt 2283760, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 2 Mercy von der Sudheimer Linde 2285118, 01.07.12, (Conbhairean Uno - Isi Sudheimer Linde) Johannes Carsten,45529 Hattingen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Sprenger Uwe
VV 1 Sahry von der Freiheit Westerholt 2283767, 29.06.12, (Lennox Regina Pacis - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf,37688 Beverungen
VV 2 Holly du Lamentin LOF 661011/0, 03.07.12, (Zett Holtkämper Tor - Ema Lamentin) Niedergassel Klaus,33334 Gütersloh
VV 3 Leloo Tensor PKR i 71788, 27.08.12, (Baru Croce Santo Spirito - Efendi Frankengold) Domanski Joanna,PL-44-164 Gliwice 15
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Sprenger Uwe
V 1 *Dexter vom Fichtenschlag 2228501, 19.11.08, SchH3 (Ipps Nordlandzwinger - Tiana Fichtenschlag) Horn Uta,21398 Neetze
V 2 Urmel von der Friedrichskluft 2265086, 20.02.11, IPO2 (Roy Friedrichskluft - Finni Piste Trophe) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim
V 3 *Hook vom Luckhauser Kotten 2224021, 01.09.08, SchH3 IPO3 (Odin Holtkämper Hof - Indra runden Teich) Platacis Heinz,42279 Wuppertal
V 4 *Shadow von Lentulo 2233640, 08.03.09, SchH1 IPO2 (Xaro Harten - Julchen Lentulo) Rissling Gundula,49504 Lotte
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 Wenja vom Hopelser-Busch 2257287, 02.08.10, IPO1(2) (Dando Schmuggelpadd - Cora Bockhorster See) Decker Petra,26817 Rhauderfehn
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Uma vom Schloß Weitmar 2274236, 04.10.11, (Bix Arlett - Simba Schloß Weitmar) Krieger Klaus,45529 Hattingen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
VV 1 Fedon von Babylon 2288055, 30.08.12, (Pacco Langenbungert - Zambi Babylon) Grahl Dieter,49143 Bissendorf
VV 2 Figaro von Milu 2284506, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Scheffler Jürgen,45472 Mülheim _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:15 pm Temat postu: |
|
|
OG-9. Flutlicht Zucht- und Nachwuchsschau + HGH
am 22.06.2013 OG-Dürmentingen e.V. (LG13)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
V 1 *Danko di Casa Beggiato 2283492, 13.11.10, IPO1(2) (Hannibal Stieglerhof - Heidi Casa Beggiato) Beggiato Stefano,I-20052 Monza (MB)
V 2 *Ron von Bad-Boll 2239194, 11.07.09, IPO2 (Tuareg Bad-Boll - Kara Bertenau) Brändle Arnd,72525 Münsingen
V 3 *Vin von der Liebeswarte 2248999, 28.01.10, IPO3 (Ober Bad-Boll - Quena Liebeswarte) Späth Heinz & Baur Markus,Neu-Ulm
V 4 *Amigo von Dragon 2235909, 20.03.09, IPO2 (Clinten Holtkämper See - Unda Gletschertopf) Marchese Salvatore,72510 Stetten
V 5 Takaro vom Bad Wäldle 2265173, 16.03.11, IPO1 (Nino Tronje - Jary Bad Wäldle) Müller Günther,89423 Gundelfingen
V 6 *Hugo vom Mittenhauser Hof 2249092, 16.01.10, IPO1 FH2 (Ustinov Römerland - Rayka Mittenhauser Hof) Becker Walter,72525 Münsingen
V 7 *Klitschko vom Mittenhauser Hof 2260528, 27.11.10, IPO3 (Quattro Partnachklamm - Quini Mittenhauser Hof) Fuchs Friedrich,89607 Emerkingen
V 8 Luca vom alten Schemel 2259455, 29.10.10, (IPO1) (Mac Kine - Jana alten Schemel) Miller Richard,89192 Rammingen
SG 1 Diskot vom Haus Salztalblick 2264787, 23.02.11, IPO1 (Okar Salztal-Höhe - Onja Haus Salztalblick) Müller Willi,63628 Bad Soden-Salmünster
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
V 1 *Zambia degli Achei 2270125, 12.08.09, SchH2 IPO3 (Ober Bad-Boll - Fenia Gens Pontina) Send Peter,68519 Viernheim
V 2 *Rania di Casa Beggiato LOI 10/81296, 09.03.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Carlotta Casa Beggiato) Beggiato Stefano,I-20052 Monza (MB)
V 3 Samentha von Aurelius 2257874, 03.08.10, (IPO1) (Ober Bad-Boll - Juri Schollweiher) Beck Jacky,F-67620 Soufflenheim
V 4 *Yanka vom Freudental 2247183, 28.12.09, IPO1 (Tuareg Bad-Boll - Vossy Freudental) Hübner Reinhold,88422 Oggelshausen
V 5 Goda von Bad-Boll 2268845, 20.06.11, IPO1 (Enosch Amasis - Quena Hiss) Hepp Sigrid,88521 Ertingen
V 6 *Heidi von Octavius 2247047, 28.11.09, IPO1 (Ober Bad-Boll - Exe Octavius) Munz Gerhard,73104 Börtlingen
V 7 *Ev vom Wildsteiger Land 2241346, 09.04.09, IPO1 (Yvo Wildsteiger Land - Senta Gletschertopf) Baldauf Karl Heinz,88175 Scheidegg
V 8 Haika von der Sigisliebe 2265460, 08.03.11, IPO1 (Zico Adelegg - Mona Mohnwiese) Gebhart Dietmar,88637 Kreenheinstetten
SG 1 Lissi vom alten Schemel 2259458, 29.10.10, (IPO1) (Mac Kine - Jana alten Schemel) Butscher Erich,88299 Leutkirch
SG 2 Gipsy vom Rosenschlag 2248381, 02.02.10, IPO3 (Dusty Baumgarten - Ira Haus Pixner) Schmid Isabell,72488 Sigmaringen
SG 3 *Luna von der Germanenquelle 2190437, 13.10.06, SchH1 IPO3 (Raccoon's Daucus - Bonny Germanenquelle) Halmer Egon,88637 Buchheim
Junghundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Fidus von Media 2272715, 24.09.11, (Enosch Amasis - Mocca Media) Jakesch Michael,71566 Althütte
SG 2 Weko vom Bad Wäldle 2273535, 30.09.11, (Ober Bad-Boll - Kessy Bad Wäldle) Grabherr Werner,88316 Isny
SG 3 Imran von Bad-Boll 2270218, 17.07.11, (Pizzaro Bad-Boll - Ninja Seprio) Felde Bianka,72813 St. Johann - Lonsingen
SG 4 Lee vom Demenhof 2268864, 07.07.11, (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Marchese Salvatore,72510 Stetten
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Taiga di Ca'San Marco LOI 12/9408, 06.11.11, (Enosch Amasis - Musa Ca'San Marco) Send Peter,68519 Viernheim
SG 2 Ariana von der Brettachau 2274317, 15.11.11, (Enosch Amasis - Yazz Brettachau) Schaffroth Gerd,74243 Langenbrettach
SG 3 Barina von der Liebeswarte 2274806, 02.12.11, (Kanto Karl-May Höhle - Jassy Liebeswarte) Prall Jochen,88471 Laupheim
SG 4 Ascona vom Haus Schwerzel 2270505, 09.08.11, (Chacco Freiheit Westerholt - Quina Haus Schwerzel) Kitzke Bernd,89611 Obermarchtal
SG 5 Hoshi von Arlett 2279964, 06.11.11, (Nino Tronje - Indiana Arlett) Federzoni Enrico,I-42021 Bibbiano (RE)
SG 6 Bea Bosi LOI, 11/134720, 18.07.11, (Vater fehlt - Mutter fehlt) Pichler Kurt,I-39055 Leifers
SG 7 Bella Bosi LOI 11/134719, 18.07.11, (Vater fehlt - Mutter fehlt) Pichler Kurt,I-39055 Leifers
Jugendklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Kobe von Zornkeltinga 2277741, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Hoffmann Werner,85598 Baldham
SG 2 Gang di Casa Beggiato ROI 12/96961, 03.06.12, (Labo Schollweiher - Niki Casa Beggiato) Beggiato Stefano & Unterberg Christina,I-Monza
SG 3 Anubis dei Lupi Invicti ROI 12/70672, 24.03.12, (Jack Samengio - Laska Achei) Bosi Giuseppe,I-47025 Mercato Saraceno (FC)
SG 4 Jamiro v. Amasis SHSB 705959, 10.02.12, (Xano kleinen Birke - Daffy Amasis) Hüsler Hans-Peter & Calignano Camillo
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Kimba von Zornkeltinga 2277747, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Hoffmann Werner,85598 Baldham
SG 2 Peta von Bad-Boll 2281894, 05.06.12, (Elim Overledingerland - Viva Karstädter Straße) Immel Torsten,89143 Blaubeuren/Seissen
SG 3 Fanny vom Petersfels 2285104, 09.06.12, (Dancer Amasis - Ronda Mainaublick) Jäckle Elke,78579 Neuhausen ob Eck
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
VV 1 Pepsi von Zornkeltinga 2284111, 19.08.12, (Omen Radhaus - Roma Godalis) Graßl Rudolf,83471 Berchtesgaden/Oberau
VV 2 Dunja von Wendelsheim 2282567, 25.06.12, (Alf Bärenstein - Meggy Baronenwald) Antonietti Bruno,73066 Uhingen
VV 3 Akira vom Bad Wäldle 2285323, 12.09.12, (Sem Seprio - Berit Bad-Boll) Goller Julia,72525 Münsingen-Rietheim
HGH-Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Dana vom Naturpark Frankenhöhe 2235656, 29.04.09, HGH (Daiko Amarok - Garlie Kirschental) Krieg Georg,88348 Bad-Saulgau
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
V 1 *Quinn von der Germanenquelle 2233298, 18.01.09, SchH3 IPO3 (Eyko Mörfelder Land - Cimm Germanenquelle) Lorenz Konrad,88636 Illmensee
Berichtigung zur OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen am 02.06.2013 OG-Wülfrath (LG5)
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Hoffmann Jürgen
V 1 Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag – Italia Welsetal) Helmer Thorsten, 32049 Herford _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:15 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 23.06.2013 OG-Dingelstädt e.V. (LG17)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
V 1 *Boomer vom Polarstern 2228650, 03.11.08, SchH3 FH1 (Floro Achei - Xini Tollensestrand) Geisen Helen & Hönig Carsten
V 2 *Skipp vom Salzgitter Milieu 2215549, 23.11.07, SchH1 (Ole Fichtenschlag - Naschia Salzgitter Milieu) Jost Walter,38259 Salzgitter
SG 1 Hutch vom Geney 2236937, 01.06.09, IPO2 (Olek Maineiche - Dara Geney) Haake Herbert,99974 Mühlhausen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
V 1 (*)Georgina aus der Brunnenstraße 2266822, 01.04.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
V 2 *Lara von der Zenteiche 2260722, 25.11.10, IPO1 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc
V 3 *Ossi vom Hermannstal 2236868, 30.05.09, SchH1 (Quai Status quo - Kimba Hermannstal) Huppert Wolfgang,37339 Teistungen
V 4 *Happy von der Bahrener Höhe 2223752, 06.12.07, SchH1 (Taboo Nordteich - Miri Bahrener Höhe) Schreiber Nicole,07387 Krölpa
V 5 *Rika vom Herzbach 2263671, 18.01.11, IPO1 (Conbhairean Uno - Waleska Holtkämper Hof) Reinländer Gerd,99947 Illeben
SG 1 Cybele vom Gödinghofer Weg 2243573, 18.10.09, IPO1 (Grandeur Gödinghofer Weg - Utha Gödinghofer Weg) Goodman Jeffrey,US-PA 17202 Chambersburg,
G 1 *Cilla vom Haus Truckenbrodt 2234118, 11.03.09, SchH2 IPO3 (Berry Wölfen - Ulana Haus Truckenbrodt) Limmer Randolf,07907 Schleiz
G 2 *Helma vom Hagenberg 2256564, 17.08.10, IPO3 (Hutch kalten Hardt - Celine Hagenberg) Schönemann Günter,99735 Werther
Junghundklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Conbhairean Freddie EKC AM04862406, 15.11.11, (Conbhairean Uno - Conbhairean Quella) Hönig Carsten,56179 Vallendar
SG 2 Risco vom Suentelstein 2279657, 15.12.11, (Fulz Zenevredo - Issy Suentelstein) Golownitsch Viktor,33129 Delbrück
SG 3 Hoffung-Voll Janos 6304109, 15.11.11, (Calif Arlett - Venus Weber-Haus) Zsolt Truszka & Zoltan Izsak,H-2600 Vac
SG 4 (*)Oman vom Holtkämper See 2278542, 05.09.11, (IPO1) (Bodo Flora Westfalica - Valetta Holtkämper See) Waldschmidt Donna Marlene,US-NC 27523 Apex
SG 5 Seigo vom Pfaffenhof 2275657, 03.11.11, (Ballack Worringer Rheinaue - Quella Unstrutquelle) Werner Remo,99974 Mühlhausen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Romina von der Zenteiche 2275330, 07.12.11, (IPO1) (Enosch Amasis - Enya Zenteiche) Ludwig Christoph,56357 Gemmerich
SG 2 Ully vom Herzbach 2272180, 15.08.11, IPO1 (Gildo Herzbach - Fenja Herzbach) Reinländer Gerd,99947 Illeben
SG 3 Goldi vom Harzer Grubenlicht 2271568, 10.08.11, (Mentos Osterberger-Land - Susi Michelstädter Rathaus)Brehm Heinz & Dunemann Rainer
SG 4 Aischa von Blocks Hütte 2271479, 01.09.11, (Jonny Casamano - Peggy Klinkenhagen) Block Astrid,99752 Wipperdorf
G 1 Patschi vom Ludwigseck 2269866, 21.07.11, (Ayko Ludwigseck - Viola Gräfental) Jonas Ina,08233 Eich
Jugendklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Caruso vom Frankengold 2277366, 20.01.12, (Nelson Frankengold - Xsilke Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 2 Eiko vom Sendberg 2277253, 31.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Nicoll Globalhaus) Wettlaufer Norbert,34621 Frielendorf-Welcherod
SG 3 Mambo von der Bahrener Höhe 2279493, 19.02.12, (Franco Kuckucksland - Jura Gamsetal) Händel Kathrin,18507 Grimmen
SG 4 Wotan vom Poppenberg 2277605, 19.02.12, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Dr.Gothe Susanne,99734 Nordhausen
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Vac-Vagvölgyi Diva 6304434, 12.03.12, (Isko Hühnegrab - Vac-Vagvölgyi Janna) Zsolt Truszka,H-2600 Vac
SG 2 Barca vom Hof Metzeroth 2282287, 14.06.12, (Chicco Dogshof - Endrefalva Gitana) Metzeroth Marco,07774 Camburg
SG 3 Tara von der Zenteiche 2278932, 07.04.12, (Wallaby Kapellenberg - Chipsi Zenteiche) Rabe Kerstin,99334 Ichtershausen
SG 4 Qwinja von Haus Frommann 2281988, 18.06.12, (Keanu Hessenstein - Xolka Prinzenrain) Heimann Heinz,99090 Töttelstädt
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Teubert Thomas
VV 1 Xanto vom Haus Cerba 2287563, 25.06.12, (Yankee Feuermelder - Baika Dörnishöhe) Weis Erich & Cerba Ingeborg,34497 Korbach
VV 2 Nino von der Tigerschlucht 2285604, 22.09.12, (Joker Eichenplatz - Aiki Trienzbachtal) Mannert Heinrich,37081 Göttingen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
VV 1 Xenja vom Haus Cerba 2287567, 25.06.12, (Yankee Feuermelder - Baika Dörnishöhe) Cerba Ingeborg,34576 Homberg-Berge
VV 2 Yippsi von der Unstrutquelle 2289816, 27.07.12, (Skipp Salzgitter Milieu - Josi Tatzend) Jost Walter,38259 Salzgitter
VV 3 Zina vom Siebenmühlenbach 2285942, 28.08.12, (Turko Gold Shark - Roxy Siebenmühlenbach) Fromm Rüdiger,99986 Flarchheim
VV 4 Nora von der Tigerschlucht 2285606, 22.09.12, (Joker Eichenplatz - Aiki Trienzbachtal) Mannert Heinrich,37081 Göttingen
VV 5 Ava von der Wisenta-Aue 2283587, 07.08.12, (Iroc Haus Iris - Cilla Haus Truckenbrodt) Limmer Randolf,07907 Schleiz
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Germana von Arenaris 2272577, 03.10.11, (Geck Casa Nobili - Henda Fiemereck) Schmieder Frank,99894 Leinatal
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Teubert Thomas
SG 1 Aebby von KaTum SZ-L-10000066, 11.06.12, (Thaisson St.-Michaels-Berg - Chessy Pallas Athene) Schneider Katarina,99734 Nordhausen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:16 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 23.06.2013 OG-Aggerdeich v. 1975 (Troisdorf) (LG5)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 *Sam vom Grafenbrunn 2256372, 20.06.10, IPO3 (Gerry Grafenbrunn - Chanel Achei) Scheerer Dirk,56357 Geisig
V 2 *Odilo vom Assaut 2259800, 28.08.10, IPO1 (Chivas Bad-Boll - Witch Assaut) Sendzik Ingrid,53804 Much
V 3 *Erik vom Nordteich 2254232, 01.06.10, IPO3 (Remo Fichtenschlag - Tosca Nordteich) James William,US- Dyer, Indiana,IN-46311
V 4 *Nike vom wilden Gehege 2262283, 20.10.10, IPO1 (Sambo Arlett - Venja Türkenkopf) Heinen Hans-Udo,56249 Herschbach
V 5 Nash von der Donauvorstadt 2257076, 24.08.10, IPO1 (Sid Haus Pixner - Ena-Lupa Donauvorstadt) Mesarec Roman,55252 Mainz-Kastel
SG 1 Yago vom schönen Blick 2246182, 07.12.09, IPO2 (Bomber Wolfsheim - Ronja schönen Blick) Benczi Oliver,53859 Niederkassel
SG 2 Gun vom Klinkert 2247027, 31.12.09, IPO2 (Zäsar Klinkert - Yaska Klinkert) Di Tuccio Leonardo,50354 Hürth
SG 3 Anker vom Kirchberghof 2251079, 25.07.09, IPO2 (Top Kirchberghof - Trophy Kirchberghof) Schmidt Armin,55758 Vollmersbach
SG 4 Natesan vom Staufener Schloßberg 2262025, 07.01.11, IPO2 FH1 FH2 (Zico Adelegg - Josy Staufener Schloßberg) Schäfer Iris,52396 Heimbach
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Schwedes Günter
V 1 *Ulzana vom Heinrichplatz 2247105, 04.01.10, SchH3 (Wegas Fichtenschlag - Bora Honduras) Gelleszun Pia,13469 Berlin
V 2 *Pischa von der Wilhelmswarte 2258351, 20.07.10, IPO3 (Shicco Freiheit Westerholt - Chanel Wilhelmswarte) Saccoccio Marco,CA-* Mono Mills, ON L7K 0A1
V 3 *Simba vom Schloß Weitmar 2228033, 18.11.08, SchH1 (Tyson Köttersbusch - Uschi Turmacker) Kepper Wilhelm,44797 Bochum
V 4 *Scarlett vom Hühnegrab 2267521, 29.05.11, IPO1 (Urbo Leithawald - Samie Hühnegrab) Emmerich Werner,56132 Becheln
V 5 *Antje vom Hülsbach 2237246, 15.05.09, IPO1 (Banderas Domaine du Parc - Odessa Magistrale) Kulke Oliver,42897 Remscheid
V 6 *Kiara vom Finkenschlag 2260317, 20.11.10, IPO1 (Yumo Finkenschlag - Blue Finkenschlag) Flücken Bernhard,57539 Bitzen
V 7 Hera vom Rhein-Mosel-Ufer 2264028, 13.01.11, IPO1 (Watz Neudenauer Holzsteige - Yenny Rhein-Mosel-Ufer) Hoffmann Gert,56637 Plaidt
V 8 *Isabelle von Blue-Rose 2234708, 18.04.09, SchH1 IPO2 (Panjo Kirschental - Grace Blue-Rose) Mayer Mandy,65620 Waldbrunn-Hausen
Junghundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Rasko von Waterloo 2276134, 18.12.11, (Landos Quartier Latin - Yana Rapicar) Lorösch Eugen Hartmut & Schneider Martin
SG 2 Shanzu von der Wilhelmswarte 2277908, 06.12.11, (Luca Wilhelmswarte - Jaime Agilolfinger) Kornmann Gerhard,35466 Rabenau
SG 3 Uran vom Wolfsbruch 2271560, 11.08.11, (Yoker Westervenn - Mary Poxdorfer-Tannenhof) Mayer Mandy & Bausch Johan Emile
SG 4 James vom Rhein-Mosel-Ufer 2274220, 24.09.11, (Robyn Hasenborn - Zanti Rhein-Mosel-Ufer) Stefanakoudis Jutta,53545 Linz
SG 5 Bruno vom Aggerdeich 2281707, 04.11.11, (Esko Haus Zygadto - Alexa Prinzenrain-Team) Urner Alexander,53721 Siegburg
SG 6 Atze vom dunklen Rauk 2268933, 25.06.11, (Leon Staatsmacht - Cashin Lepperhof) Lück Jochen,57258 Freudenberg
SG 7 Neo von Haus Heldmann 2271139, 26.08.11, (Cato Haus Heldmann - Kitty Haus Heldmann) Heidel-Fichtner Katrin,42699 Solingen
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Schwedes Günter
SG 1 Borgia von den Klosterspatzen 2274898, 19.10.11, (Yoker Westervenn - Sita Schloß Weitmar) Sendzik Ingrid & Wüst Hans-Dieter,53804 Much
SG 2 Starling von der Wilhelmswarte 2277913, 06.12.11, (Luca Wilhelmswarte - Jaime Agilolfinger) Kornmann Jutta,35466 Rabenau
SG 3 Joga vom Wutachtal 2275768, 22.11.11, (Homar Colli di Uzzano - Wilma Wutachtal) Kaiser Eva,56459 Gemünden
SG 4 Xana vom Grafenbrunn 2275915, 09.12.11, (Isko Hühnegrab - Panya Grafenbrunn) Scheerer Dirk,56357 Geisig
SG 5 Glee von der Urbecke 2273731, 08.11.11, (Remo Fichtenschlag - Jilla Urbecke) Stenner Friedrich & Mielchen Fabian,58675 Hemer
SG 6 Nicki vom Deutschen Eck 2275138, 06.12.11, (Robyn Hasenborn - Yessie Deutschen Eck) Brendel-Puschin Dagmar,57636 Mammelzen
SG 7 Jule vom Klüttenplatz 2270645, 18.07.11, (Pyke Prevent - Fly Klüttenplatz) Pannhausen Peter,41066 Mönchengladbach
SG 8 Akita vom dunklen Rauk 2268936, 25.06.11, (Leon Staatsmacht - Cashin Lepperhof) Jopke Christine,58566 Kierspe
G 1 Akima vom Rönsahler Park 2271636, 16.09.11, (Keanu Hessenstein - Fley Prinzenrain) Kühn Sabine,58566 Kierspe
G 2 Anna-Bella vom Rönsahler Park 2271637, 16.09.11, (Keanu Hessenstein - Fley Prinzenrain) Kensziora Petra,53757 St. Augustin
Jugendklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Pong vom Finkenschlag 2277363, 30.01.12, (Addy Finkenschlag - Vanta Feetback) Fetten Hans-Peter,41069 Mönchengladbach
SG 2 Becks vom Godecke Michels 2280382, 08.03.12, (Etoo Wattenscheid - Zoe Godecke Michels) Kaß Reinhard & Kötters Ferdi,46359 Heiden
SG 3 Ziko von der Burg Reichenstein 2278836, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Meurer Peter,56276 Großmaischeid
SG 4 Baxter vom Falkental 2277352, 01.02.12, (Luca Wilhelmswarte - Jarka Lintichu) Kravjanska Livia,35457 Lollar
SG 5 Esko v. Burg Julia NHSB 2887220, 17.06.12, (Gismo Casselswald - Nena Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 6 Margman Quanto EST 02257/12, 06.05.12, (Atos Agrigento - Margman Ziesel) Tila Andreas,
SG 7 Chef von der Gymnicher Mühle 2282426, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Vosteen Manfred,50859 Köln
SG 8 Kosmos v. Shepherdland BEK 113245, 25.02.12, (Remo Fichtenschlag - Bessy Shepherdland) Voreadou Anastasia,GR-570 19 N. Epivates/Thessaloniki
SG 9 Allan vom Haus Schmitteborn 2277438, 02.02.12, (Conbhairean Uno - Quita Tannenbruch) Wolff Gudrun,53842 Troisdorf
G 1 Grey Fox vom Silvano 2277260, 22.01.12, (Drago Patriot - Unity Silvano) Di Tuccio Leonardo,50354 Hürth
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Schwedes Günter
SG 1 Zoe von der Burg Reichenstein 2278838, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Gäfgen Lothar & Klaas Frank,57614 Fluterschen
SG 2 Anasta vom Hühnegrab 2280807, 04.05.12, (Lennox Regina Pacis - Jalmari Hühnegrab) Scheerer Heinz,56357 Geisig
SG 3 Zarina von der Burg Reichenstein 2278837, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Luka Alexandra,53721 Siegburg
SG 4 Dior vom Haus Iskander 2278306, 11.03.12, (Omen Radhaus - Gracia Oxsalis) Hufnagel Dieter,64319 Pfungstadt
SG 5 Livia vom Casselswald 2279775, 26.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Rina Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 6 Sally vom Fluchtweg 2278524, 18.03.12, (Keanu Hessenstein - Molly Fluchtweg) Haunstein Nadja,53783 Eitorf
G 1 Gin vom Eifelgrund 2281480, 24.05.12, (Keanu Hessenstein - Chiwa Eifelgrund) Groher Willi,53175 Bonn
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
VV 1 Remo aus dem Haus Zygadto 2282947, 01.07.12, (Hagadahls Figo - Gloria Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
VV 2 Fabien von Milu 2284505, 22.07.12, (Remo Fichtenschlag - Flori Bärenschlucht) Foresti Luciano,47279 Duisburg
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Schwedes Günter
VV 1 Puzzy von Arlett 2290146, 19.07.12, (Yankee Feuermelder - Ibizi Arlett) van Dorssen Margit,51105 Köln
VV 2 Xici vom Assaut 2283774, 06.07.12, (Yoker Westervenn - Binky Assaut) Sendzik Ingrid,53804 Much
Veteranenklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
Platz 1 *Lasso von der Rieser Perle 2161172, 04.04.05, SchH3 (Orbit Hühnegrab - Enschy Leinder Land) Müller Bernd,56584 Thalhausen
Platz 2 *O'Conner vom Haus Schmitteborn 2139585, 20.02.04, SchH3 IPO3 (Orbit Tronje - Tina Praester-Land) Dobel Manfred,46459 Rees
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Schwedes Günter
Platz 1 *Grandy von der Lilienthalstraße 2167321, 22.06.05, SchH1 (Hannibal Stieglerhof - Wanni Lilienthalstraße) Quadt Wilfried,53757 Sankt Augustin
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
V 1 *Alando vom Haus Griffindor 2236938, 07.06.09, IPO3 (Frodo Langenbungert - Honka Haus Weiler) Bollmann Fritz,41540 Dormagen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Schwedes Günter
V 1 *Xena vom Wolf's Canyon 2265823, 30.03.11, IPO2 (Unkas Riedschlurgi - Ayka Neandertal) Dietzel Cornelia,40627 Düsseldorf
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Chaila's Grand Tyson NO 42898/12, 30.10.11, (Tyson Köttersbusch - Anuschka Martinskapelle) Woxholt Joachim,N-7600 Levanger
SG 2 Orbit von Pallas Athene 2275065, 03.12.11, (Remo Fichtenschlag - Zoe Maibuchen) Oberem Theo-Gerhard,50259 Pulheim
SG 3 Brisko vom Aggerdeich 2281706, 04.11.11, (Esko Haus Zygadto - Alexa Prinzenrain-Team) Lechler Gerd,53809 Ruppichteroth
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
SG 1 Quito vom Finkenschlag 2279349, 14.04.12, (Karlos Finkenschlag - Dolly Finkenschlag) Cohnen Paul,41372 Niederkrüchten
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gladbach Karl-Heinz
VV 1 Zeus vom Lüttersbruch 2283666, 18.07.12, (Atos Agrigento - Nella Prinzenrain) Bambach Heike,66333 Völklingen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:19 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit HGH
am 23.06.2013 OG-Schwandorf/Opf. (LG14)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Team Marlboro Kashmir 2282101, 22.11.10, IPO3 (Guccy Heinrichplatz - Team Marlboro Quess) Manser Jürgen & Frost Per,69168 Wiesloch
V 2 *Opus v. Radhaus 2269745, 27.08.09, SchH2 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Oprah Aurelius) Grünewald Ottmar,63263 Neu-Isenburg
V 3 *Cames vom Fichtenschlag 2228053, 01.11.08, SchH2 IPO3 (Panjo Kirschental - Wilka Fichtenschlag) Nerlich Herbert,96275 Marktzeuln
V 4 *Nicco vom kleinen Hölzchen 2260129, 15.11.10, IPO1 (Ustinov Römerland - Patty kleinen Hölzchen) Seewald Peter,90469 Nürnberg
V 5 *Xyras von der Hohen Warth 2254702, 12.05.10, IPO3 (Zerxis Osterberger-Land - Gustl Hohen Warth) Füller Karl-Heinz,97422 Schweinfurt
V 6 *Enthony von der Piste Trophe 2245575, 09.10.09, IPO2 (Ober Bad-Boll - Victoria Redox) Eckert Alfred,74223 Flein
V 7 *Legende v. Haus am Lerchenweg 2278684, 02.02.10, SchH1 IPO3 (Bill Fürstenau - Happy Fichtenschlag-Zwinger) Schoder Anja,96274 Herreth
V 8 *X-Man zur Medbacher Mühle 2254228, 16.05.10, IPO1(2) (Quattro Partnachklamm - Finchen Fiemereck) Grau Georg,91315 Höchstadt
V 9 *Irko Nivalda HR 28443, 20.03.10, IPO1(2) (Figo Orangerie - Wanna Nivalda) Rokic Goran & Jermey Tina,HR-34000 Drskovci
V 10 Visum vom Gleisenauer Schloß 2265969, 07.03.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß) Bösl Erich & Heller Gabriele,92421 Schwandorf
V 11 Sacco vom Leithawald 2270691, 01.06.11, (IPO1) (Sultan Jahnhöhe - Asta Leithawald) Georgiou Kyriacos,CY-7020 Dromolaxia
V 12 *Koby von der Noriswand 2254644, 29.06.10, IPO3 (Quattro Partnachklamm - Winona Noriswand) Ernst Dagmar,97539 Wonfurt/Dampfach
V 13 *Danger vom Lastal 2224570, 15.08.08, IPO3 FH2(Ö) (Odin Holtkämper Hof - Mary Lastal) Ellenhuber Michaela,A-5302 Henndorf
G 1 Ignatz vom Tatzelwurm 2268153, 04.04.11, (IPO1) (Jonny Casamano - Britt Seilschaft) Paulus Hans,92694 Etzenricht
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
V 1 *Oililly von der Piste Trophe 2261740, 28.11.10, IPO2 (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Kötters Werner & Ellinger Beate,67700 Niederkirchen
V 2 (*)Marla von der Zenteiche 2264266, 21.01.11, IPO2 (Tyson Köttersbusch - Zara Zenteiche) Ludwig Christoph,56357 Gemmerich
V 3 *Halina vom Fichtenschlag 2242846, 20.08.09, SchH1 (Faxo Fichtenschlag - Ronda Fichtenschlag) Nerlich Herbert,96275 Marktzeuln
V 4 *Hilary von der Piste Trophe 2253922, 19.03.10, IPO1 (Nelson Frankengold - Ronda Fichtenschlag) Bösl Erich,92421 Schwandorf
V 5 Vanessa vom Gleisenauer Schloß 2265972, 07.03.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Fina Team Gleisenauer Schloß) Heller Stefan,97437 Haßfurt
V 6 *Nala von der Piste Trophe 2261504, 07.10.10, IPO1 (Sultan Jahnhöhe - Romina Piste Trophe) Bösl Erich & Leichmann Reinhard,92421 Schwandorf
V 7 *Gisele vom Dioptas 2249840, 06.03.10, IPO2 (Jupp Haus Malle - Cayenne Dioptas) Graf Judith,A-2441 Moosbrunn
V 8 *Maxim vom Merkur-Stern 2256197, 09.07.10, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Foxi Merkur-Stern) Steffen Martin,32278 Kirchlengern
V 9 *Anka von der Wapel 2232939, 20.11.08, SchH2 (Godalis Tino - Danjali Holtkämper See) Schamberger Hannes,A-4770 Andorf
V 10 *Oxana vom Haus Zieglmayer 2265520, 20.02.11, IPO1 (Ober Bad-Boll - Erka Goldenen Zweig) Zieglmayer Ludwig,84056 Rottenburg
V 11 *Baronesse von den Regensburger Donauauen2219246, 13.05.08, SchH3 IPO3 FH2(John Talka Marda - Evianne Schloss Runding) Balogh Michaela,93107 Thalmassing/Obersanding
G 1 Bluna von der schwarzen Irma 2245351, 06.12.09, IPO1 (Zico Adelegg - Irma Gewürzwiese) Senger Michael,91088 Bubenreuth
G 2 Eska von der Fuchsbergkuppe 2249752, 26.02.10, IPO1 (Amigo Holzinger Au - Ira Lorenzstraße) Wengenmayer Josef,89443 Schwenningen
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Zebo von der Roten Matter 2270298, 07.07.11, IPO2 (Lennox Regina Pacis - Paula Haus Röhner) Röhner Kurt,97491 Aidhausen
SG 2 Ibra di Ca'Venier ROI 11/112712, 29.06.11, (Fulz Zenevredo - Perrie Dänischen Hof) Sule Dalibor,HR-10000 Zagreb
SG 3 Levis vom Demenhof 2268867, 07.07.11, (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Rybak Jacek,PL-35-220 Rzeszow
SG 4 Uric von der Piste Trophe 2273879, 23.10.11, IPO1 (Sem Seprio - Vaby Fiemereck) Bösl Erich & Hajek Ivan,92421 Schwandor
SG 5 Kemo z Podradbuzi CMKU/DS, 03.12.11, (Furbo kleinen Ranch - Gita Podradbuzi) Gill Vaclav,CZ-345 61 Stankov
SG 6 Abi v. Kelam Hof HR, 18.09.2011 (Garos d’Ulmental – Gina Kelam Hof) Kelam Vladimir, HR-21216 Kastel Stari
SG 7 Filu von der Burg Haidstein 2273249, 23.09.11, (Tony Burg Haidstein - Sindy Burg Haidstein) Meier Josef,93486 Runding
SG 8 Kobby Dlha Roven SKJ 63724/11, 01.07.11, (Wallaby Kapellenberg - Olla Dlha Roven) Majsniar Albin,SK-966 02 Vyhne
G 1 Arex aus der Further-Senke 2272042, 20.09.11, (Anderl Dacherri - Gissy Kammberg) Weber Max,93480 Hohenwarth
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Ubry von der Piste Trophe 2273881, 23.10.11, IPO1 (Sem Seprio - Vaby Fiemereck) Bösl Erich & Hajek Ivan,92421 Schwandorf
SG 2 Questa vom Kuckucksland 2274080, 08.11.11, (Franco Kuckucksland - Holly Kuckucksland) Dobler Georg,92442 Wackersdorf
SG 3 Hanita von der Jahnhöhe 2269858, 04.08.11, (Lennox Regina Pacis - Irmi Jahnhöhe) Geraci Antonino,84098 Hohenthann
SG 4 Laura vom Demenhof 2268869, 07.07.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Gucci Demenhof) Eglseder Johann,94496 Ortenburg
SG 5 Hoshi von Arlett 2279964, 06.11.11, (Nino Tronje - Indiana Arlett) Federzoni Enrico,I-42021 Bibbiano (RE)
SG 6 Fany v. Walepharm Land JR 808993, 21.12.11, (Fulz Zenevredo - Uganda Cromontana) Ivkovic Vasilije & Heigl Franz,RS-21432 Gajdobra
SG 7 Mona d. Rote Krieger HR 29277 NO, 31.08.11, IPO1 (Wallaby Kapellenberg - Tamira Rote Krieger) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 8 Niki vom Laabergau 2274612, 13.11.11, (Wallaby Kapellenberg - Meddy Laabergau) Schalk Christian,84097 Herrngiersdorf
SG 9 Giullia Schreidon CMKU/DS 84422/11, 25.11.11, (Remo Fichtenschlag - Sarah Schreidon) Kopecka Lucie,CZ-266 01 Beroun
SG 10 Zimba vom Lastal 2274523, 01.11.11, (Ohio Lastal - Ida Kuckucksland) Kronberger Alfred,A-3332 Rosenau
SG 11 Indira vom Gebenbacher Land 2271623, 09.09.11, (Baru Fürstenbrunn - Chiara Gebenbacher Land) Adam Anita,85084 Winden
SG 12 Tilly von der Piste Trophe 2272103, 22.08.11, (Agassy Piste Trophe - Xenia Haus Christa) Breu Siegfried,93444 Kötzting
SG 13 Runa vom kleinen Hölzchen 2269522, 28.07.11, (Quattro Partnachklamm - Qualy Merak) Merklein Stefan,91207 Lauf a.d. Pegnitz
Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Anubis dei Lupi Invicti LOI 12/70672, 24.03.12, (Jack Samengio - Laska Achei) Bosi Giuseppe,I-47025 Mercato Saraceno (FC)
SG 2 Ello von der Wagnerzunft 2277075, 29.01.12, (Fulz Zenevredo - Inga Amperauen) Wagner Georg,93326 Abensberg
SG 3 Carlo zur Medbacher Mühle 2282244, 07.03.12, (Koby Fidelius - Vivienne Medbacher Mühle) Grau Georg & Herzing Oskar,91315 Höchstadt
SG 4 Kobe von Zornkeltinga 2277741, 02.03.12, (Godalis Tino - Roma Godalis) Hoffmann Werner,85598 Baldham
SG 5 Tony von der Wilhelmswarte 2277316, 25.01.12, (Luca Wilhelmswarte - Chanel Wilhelmswarte) Schalk Christian,84097 Herrngiersdorf
SG 6 Baks Cikvita JR, 15.04.12, (Joker Eichenplatz - Bella Dona Ersten Platz) Stepanovic Vedran,HR-31326 Darda
SG 7 Vasco von der Piste Trophe 2276614, 13.01.12, (Agassy Piste Trophe - Axi Dlha Roven) Bösl Erich,92421 Schwandorf
SG 8 Yany von der Piste Trophe 2280820, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Bösl Erich & Hajek Ivan,92421 Schwandorf
SG 9 Vasco vom Buddenbrook 2279831, 13.01.12, (Hamlet Team Fiemereck - Patrisha Team Fiemereck) Anranter Helmut,A-6020 Innsbruck
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Nelly von der Addingaste 2283192, 07.06.12, (Xero Wolfskammer - Madonna Lehnhof) Setyobudi Edwin,ID-60281 Gubeng, Surabaya
SG 2 Yeni von der Piste Trophe 2280826, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Bösl Erich & Hajek Ivan,92421 Schwandorf
SG 3 Missy Gim HR 29505, 12.04.12, (Lennox Regina Pacis - Emely Fichtenschlag) Rokic Goran & Milic Mario,HR-34000 Drskovci
SG 4 Heydy vom Fichtenschlag 2280437, 26.04.12, (Iliano Fichtenschlag - Xanda Fichtenschlag) Bärschneider Andreas,07318 Saalfeld-Saale
SG 5 Bine vom Röteltal 2279263, 27.03.12, (Marko Langenbungert - Nike Krautschneise) Reuter Anton,74677 Dörzbach
SG 6 Belen dei Cimmeri ROI 12/79362, 10.04.12, (Wallaby Kapellenberg - Patty Cimmeri) Cutroneo Giuseppe Claudio,I-95045 Misterbianco (CT)
SG 7 Yade v. Ropal HR 29548, 01.05.12, (Fulz Zenevredo - Rauba Ropal) Palic Roko,HR-10040 Zagreb
SG 8 Batida de Coco vom Wolkenstein 2280959, 04.05.12, (Morris Honduras - Usti Wolkenstein) Schilinski Petra,15370 Petershagen
SG 9 Yessica von der Piste Trophe 2280827, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Polian Pavel,CZ-753 61 Drahotuse
SG 10 Tyra von der Zenteiche 2278936, 07.04.12, (Wallaby Kapellenberg - Chipsi Zenteiche) Britsch Alfons,88521 Ertingen
SG 11 Talome Dlha Roven SKJ, 22.05.12, (Padro Dlha Roven - Riana Dlha Roven) Majsniar Albin,SK-966 02 Vyhne
SG 12 Cheyenne zur Medbacher Mühle 2282247, 07.03.12, (Koby Fidelius - Vivienne Medbacher Mühle) Grau Georg,91315 Höchstadt
SG 13 Yaya von der Piste Trophe 2280825, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Georgi Rene,92421 Schwandorf
G 1 Emma von der schwarzen Irma 2276609, 10.01.12, (Pike Lupo Nero - Pfeffer Gewürzwiese) Senger Michael,91088 Bubenreuth
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
VV 1 Bingo vom Kapellenberg 2284044, 03.07.12, (Yimmy Cromontana - Juno Kapellenberg) Koller Johann,A-9241 Wernberg
VV 2 Okaito von der Bechtaler Burg 2283844, 29.07.12, (Cobra Ulmental - Laika Sonnenhaus) Hess Ernst,91790 Burgsalach
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Kiona vom Fichtenschlag 2286120, 05.08.12, (Atos Agrigento - Fanda Fichtenschlag) Bärschneider Andreas,07318 Saalfeld-Saale
VV 2 Paloma von Zornkeltinga 2284107, 19.08.12, (Omen Radhaus - Roma Godalis) Hoffmann Werner & Graßl Rudolf,Baldham
VV 3 Jamaica vom Fichtenschlag 2283963, 31.07.12, (Labo Schollweiher - Emilia Fichtenschlag) Oßmann Marco & Siegwart Erich
VV 4 Jaci von der Burg Haidstein 2282889, 30.06.12, (Labo Schollweiher - Shakira Burg Haidstein) Meier Josef,93486 Runding
VV 5 Jana vom Gebenbacher Land 2283682, 06.08.12, (Agassy Piste Trophe - Chiara Gebenbacher Land) Pierchalla Johannes,92274 Gebenbach
VV 6 Kimpa of House Tillyros CYGSD 121240968, 30.07.12, (Solo Saxterhaus - Tanjana Fürstenberg) Tillyros Georgios & Georgiou Kyriacos,CY-2650 Pera
Veteranenklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
Platz 1 *Ohio vom Lastal 2196409, 07.01.07, SchH3 IPO2 ÖPO1(Janos Noriswand - Mirna Lastal) Prem Bernhard & Kronberger Alfred,A-6393 St. Ulrich
Platz 2 *Vito von der Piste Trophe 2170328, 03.08.05, SchH3 IPO1 (Campino Piste Trophe - Copie Piste Trophe) Georgi Carolin Claudia,92421 Schwandorf
HGH-Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 Cowboy vom Deutschen Königshof 2270744, 12.06.11, HGH (Ober Bad-Boll - Walessa Schloss Runding) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Soocy von Pritoria 2275614, 14.09.11, (Sultan Jahnhöhe - Tammy Schloss Runding) Schindler Markus,93197 Zeitlarn
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 Pan-Tau von Modithor 2256764, 24.07.10, IPO1 (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
V 1 *Tinchen vom Sonnenhaus 2230449, 06.01.09, SchH2 (Banderas Domaine du Parc - Hanny Sonnenhaus) Ent Kurt,92318 Neumarkt
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Sultan vom Zellergrund 2275010, 05.11.11, (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Claudia,90469 Nürnberg
SG 2 Hank vom bösen Michel 2281057, 16.10.11, (Lennox Hofjägerhaus - Desphina Holtkämper See) Britsch Alfons,88521 Ertingen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Princess vom Markt Wernberg 2270408, 19.07.11, (Sultan Jahnhöhe - Joelle Markt Wernberg) Ramirez Oscar,US- Hawaii
SG 2 Sally vom Zellergrund 2275012, 05.11.11, IPO1 (Miro Zellergrund - Ubene Silvalacus) Seewald Peter & Seewald Claudia,90469 Nürnberg
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Darius vom Deutschen Königshof 2282447, 29.01.12, (Quattro Partnachklamm - Wilma Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg & Janner Petra,90455 Nürnberg
SG 2 Dux vom Haus Gleißner 2281383, 23.05.12, (Sello Burg Haidstein - Asta Haus Gleißner) Sederer Hartmut,92637 Weiden
SG 3 Dasty vom Haus Gleißner 2281382, 23.05.12, (Sello Burg Haidstein - Asta Haus Gleißner) Simon Johann,92721 Störnstein
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Yudy von der Piste Trophe 2280828, 14.05.12, (Agassy Piste Trophe - Vaby Fiemereck) Schießl Sylvia,93057 Regensburg
SG 2 Samira vom Haus Zieglmayer 2281996, 25.05.12, (Fulz Zenevredo - Yenny Jahnhöhe) Wolf Peter,94356 Kirchroth
Langstockhaar HGH-Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Xulla Piste Trophe 2002 2271204, 03.08.11, (Orlando Piste Trophe - Catinka Piste Trophe) Seiffert Detlef,92366 Hohenfels
Langstockhaar HGH-Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Easy vom Deutschen Königshof 2289286, 08.06.12, (Nino Tronje - Quini Poxdorfer-Tannenhof) Wallek Jörg,90455 Nürnberg _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:20 pm Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 23.06.2013 OG-Spenge/Westf. (LG7)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
V 1 *Granitt vom Osterberger-Tal 2263266, 26.12.10, IPO3 (Fulz Zenevredo - Anka Osterberger-Tal) Golownitsch Viktor & Müller Hinrich,33129 Delbrück
V 2 *Giotto di Fossombrone 2278304, 24.02.10, IPO3 (Vegas Haut Mansard - Melita Fossombrone) Dexel Gerd,33106 Paderborn
V 3 *Cicolo vom Akrobat 2260141, 09.04.10, IPO2 (Ober Bad-Boll - Ronja Fichtenschlag) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
V 4 *Rivaldo von der Wiehenallee 2266530, 27.03.11, IPO1 (Pardo Baruther Land - Ivette Wiehenallee) Rose Benjamin,33775 Versmold
V 5 *Eiko vom Holtkämper Tor 2255065, 01.07.10, IPO3 (Morret Holtkämper Tor - Illi Holtkämper Tor) Lingier Sam,B-8600 Leke
V 6 *Gago von Armadebrunn 2260474, 30.09.10, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Frenzi Armadebrunn) Thomas Michael,31559 Haste
SG 1 Jasko vom Kuippbach 2241612, 14.09.09, IPO2 (Cliff Team Radsieksbeeke - Ira Kuippbach) Heistermann Jürgen,32689 Kalletal
SG 2 Gordon vom Botteramt 2254627, 09.07.10, IPO1 (Quenn Löher Weg - Cora C'adiz) Ertmer Fred,31515 Wunstorf
G 1 Don Pedro vom Bösewicht 2247712, 06.02.10, IPO1 (Dack Königshöhle - Bacey Faltersquelle) Aschhof Petra,32120 Hiddenhausen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 *Lea di Fossombrone 2290912, 08.11.10, IPO1 (Xero Terre Matildiche - Wilka Fossombrone) Dexel Gerd,33106 Paderborn
V 2 *Jalka vom Holtkämper Hof 2235309, 16.03.09, SchH1 IPO2 (Goscha Holtkämper See - Zadana Holtkämper See) Niedergassel Jörg & Thiel Werner,33649 Bielefeld
V 3 Queen von der Wiehenallee 2259983, 06.10.10, IPO1 (Degas Hanneß - Ivette Wiehenallee) Rose Ruth,33775 Versmold
V 4 *Lucy Schloß Löwenherz 2252447, 29.05.10, IPO2 (Renzo Holtkämper See - Fina Schloß Löwenherz) Wöhle-Wißmann Diana,33803 Steinhagen
V 5 Motte vom Suentelstein 2259918, 06.09.10, IPO1 (William Suentelstein - Pia Gut Lethe) Vogeler Stefanie,32278 Kirchlengern
SG 1 *Gambana von der Schiffslache 2238897, 15.07.09, IPO1 (Uno Stadtfeld - Mara Schiffslache) Oevermann Dirk & Born Herbert,49565 Bramsche
Junghundklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
SG 1 Fight vom Holtkämper Hof 2272839, 13.10.11, IPO2 (Peik Holtkämper Hof - Liselotte Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg & Huxohl Ulrich,33649 Bielefeld
SG 2 *Yellow von den Paderquellen 2269654, 26.06.11, IPO1 (Fritz Kuckucksland - Tinka Paderquellen) Remmert Heinz & Kowalka Johannes
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 *Nanzy vom Haus Dexel 2270019, 23.07.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Gina Aquamarin) Dexel Gerd,33106 Paderborn
SG 2 Xatty vom Hühnegrab 2274894, 21.11.11, (Etoo Wattenscheid - Samie Hühnegrab) Scheerer Heinz,56357 Geisig
SG 3 Orna aus Wattenscheid 2270791, 06.08.11, (Etoo Wattenscheid - Mara Wattenscheid) Köber Waldemar jr.,44866 Bochum
G 1 Dagny vom grauen Cherusker 2269944, 22.07.11, IPO1 (Asko Wilmsberger Land - Alma grauen Cherusker) Riedich Karl Heinz,49201 Dissen
Jugendklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
SG 1 Leeroy vom Altenberger Land 2279561, 01.04.12, (Luca Altenberger Land - Aebby Altenberger Land) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
SG 2 Roger vom FREESE LAND 2280744, 15.04.12, (Lennox Regina Pacis - Djona FREESE LAND) Prante Hans-Jürgen,32051 Herford
SG 3 Nox vom Merkur-Stern 2279801, 25.04.12, (Luca Wilhelmswarte - Jin Merkur-Stern) Koch Anke,32339 Espelkamp
SG 4 Emil von Ungalant 2277814, 05.03.12, (Furby Luberg - Cinderella Midlicher Land) Ziesemer Ralf,49328 Melle
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Mike vom Emkendorfer Park 2279126, 14.03.12, (Omen Radhaus - Bruni Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Windhövel Brunhilde
SG 2 Olympia von dem Waldgraben 2281874, 20.04.12, (Etoo Wattenscheid - Zooi Osterberger-Land) Toriu Seiya,JP-651-2242 Hyogo
SG 3 Abelle vom Haus Weltsieger AKC DN 34249702, 17.04.12, (Noell Suentelstein - Mega Holtkämper See) Foreman George & Grube Heiko Christian
SG 4 Roma de Cuatro Reinas A 01729, 01.04.12, (Remo Fichtenschlag - Valetta Holtkämper See) Niermann Oliver & Marzuca Jorge M.,33397 Rietberg
SG 5 Hilla von der Musikschmiede 2276181, 08.01.12, (Addy Finkenschlag - Desiree Baccara) Melchers Heiner,41747 Viersen
SG 6 Rubina vom FREESE LAND 2280750, 15.04.12, (Lennox Regina Pacis - Djona FREESE LAND) Freese Bernd,32257 Bünde
SG 7 Jana von der Ramhorst 2278757, 26.02.12, (Mentos Osterberger-Land - Gritt Ramhorst) Wemhöner Hans-Dieter,33824 Werther
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
VV 1 Olymp vom Altenberger Land 2286156, 06.08.12, (Luca Altenberger Land - Edina Lärchenhain) Schleuter Norbert,48341 Altenberge
VV 2 Rico vom Tönsbrock 2283523, 29.07.12, (Zett Holtkämper Tor - Western Lady Moritzburg) Kammertöns Stefan,33415 Verl
VV 3 Uran von der Wiehenallee 2283103, 23.07.12, (Canyon Lars-Aue - Mandy Wiehenallee) Rose Ruth,33775 Versmold
VV 4 Opal von Stadt Spenge 2283918, 14.08.12, (Conbhairean Uno - Kuna Patersweg) Lindemann Hermann,59302 Oelde
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Idanja vom Holtkämper Hof 2282661, 29.06.12, (Zett Holtkämper Tor - Liselotte Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg & Huxohl Ulrich,33649 Bielefeld
VV 2 Supra di Fossombrone ROI 12/165541, 20.08.12, (Giotto Fossombrone - Xyli Haus Dexel) Allevamento Fossombrone,I-50058 Signa Fi
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
SG 1 Raico vom FREESE LAND 2280742, 15.04.12, (Lennox Regina Pacis - Djona FREESE LAND) Mengel Rainer,32139 Spenge
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Desiree vom Christinen Brunnen 2281348, 15.05.12, (Lennox Regina Pacis - Giselle Hugenottenstamm) Budde Kornelia & Budde Heinz,33428 Harsewinkel
SG 2 Erna vom Westerloh 2282232, 15.06.12, (Josef Teichweg - Dayka Holter Schloß) Aschhof Petra,32120 Hiddenhausen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
VV 1 Fedon von Babylon 2288055, 30.08.12, (Pacco Langenbungert - Zambi Babylon) Grahl Dieter,49143 Bissendorf
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Idana vom Holtkämper Hof 2282660, 29.06.12, (Zett Holtkämper Tor - Liselotte Holtkämper Hof) Huxohl Ulrich,33803 Steinhagen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 9:23 am Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 23.06.2013 OG-Bürstadt 1925 e.V. (LG8)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
V 1 *Ballack von der Brucknerallee 2266879, 03.03.11, IPO3 (Hagadahls Figo - Clea Königsadler) Gemoets Marc & Send Peter,Belgien
V 2 (*)Spira Feetback JR 738121, 07.03.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Selma Feetback) Thee Ning Khong,ID-11610 Kembangan Utara,
V 3 *Cai di Casa Raimondo 2283194, 25.10.10, IPO3 (Ustinov Römerland - Nora Casa Nobili) Milici Luigi,A-7442 Lockenhaus
V 4 *Natz von der Bastillie 2270509, 21.06.11, IPO2 (E'U2 Petite Laeticia - Frisbee Bastillie) Acht Astrid,56170 Bendorf
V 5 Figo v.h. Boombos NHSB 2833212, 03.04.11, (IPO1) (Nino Tronje - Gaudi Boombos) Tak Simon J.M.,NL-4725 SJ Wouwse-Plantage
V 6 *Igor vom Schloß Rosenfels 2246497, 12.12.09, IPO1 (Tuareg Bad-Boll - Fanta Schloß Rosenfels) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
V 7 Jerrylee v. Glockenhaus LOSH 1089952, 25.12.10, (IPO1) (Nelson Frankengold - Häsel Glockenhaus) Thomas Jeremy,B-4624 Romsee
V 8 *Godewind vom Eichbaum 2198074, 16.03.07, SchH3 (Orbit Hühnegrab - Pihra Eichbaum) Hoppe Bernd,35410 Hungen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
V 1 *Quenna von Regina Pacis 2260577, 21.05.10, IPO3 (Arex Wilhelmswarte - Fabia Agilolfinger) Jani Uday,46354 Südlohn
V 2 *Flora du Val D'Anzin LOF 636254, 05.05.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Dginy Pre Moussey) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 3 Ursula Feetback JR 736657, 15.02.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Loga Feetback) Pesic Goran,RS-11126 V.M.Lug - Beograd
V 4 Ulana von der Sandkautschneise 2266521, 07.02.11, (IPO1) (Franco Kuckucksland - Ferrie Sandkautschneise) Galinski Lothar,64409 Messel
V 5 Herra von den Zwillingen 2257447, 17.08.10, IPO1 (Ober Valcuvia - Dyana Zwillingen) Schorr Franz Josef,66822 Lebach
V 6 *Heidi da Festa da Hera LOP 434943, 11.06.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Vicky Festa da Hera) Ferreira Jose Manuel Machado,P-4490-238 Argivai
V 7 Inci vom Rhein-Moselring 2267474, 18.05.11, (IPO1) (Sambo Arlett - Sandy Grafenbrunn) Berens Artur,56073 Koblenz
V 8 Okima vom Goldboehl 2256108, 03.08.10, IPO1 (Zico Adelegg - Ines Goldboehl) Graß Heinz,67459 Böhl-Iggelheim
Junghundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Onur v. Haus Bifo PK 127299, 01.08.11, (Ton Feetback - Unka Feetback) Lee Jason J. & Simovic Dejan,RS-Gwangju-si
SG 2 Thor von der Orangerie 2272249, 30.09.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Gabi Modithor) Lauber Sebastian,36037 Fulda
SG 3 Sisko zum Gigelsfelsen 2283260, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Husain Imran,73101 Aichelberg
SG 4 Karlos vom Schloß Rosenfels 2272618, 07.10.11, (Ritchi Eichenplatz - Hillary Berghofer-Heide) Karnutsch Karl,97999 Igersheim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 *Halima von Bad-Boll 2269839, 10.07.11, IPO2 (Enosch Amasis - Veijona Fürstenperle) Schonawa-Bawin Romann,B-4458 Fexhe-Slins
Jugendklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
SG 1 Wesly von der Orangerie 2280685, 01.05.12, (Chicco Dogshof - Gabi Modithor) Ehrig Andre,36100 Petersberg
SG 2 Kevin v.h. Boombos NHSB 2880675, 30.04.12, (Pizzaro Bad-Boll - Jary Bad Wäldle) Tak Simon J.M.,NL-4725 SJ Wouwse-Plantage
SG 3 Hippy du Val D'Anzin LOF 659915, 20.05.12, (Labo Schollweiher - Bora Domaine du Four Blanc) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
SG 4 Leader del Caiatino ROI 12/39362, 01.01.12, (Quebec Val Sant' Anna - Emma Caiatino) Vada Riccardo,91793 Alesheim
SG 5 Zip vom Hasenborn 2277200, 07.01.12, (Franco Kuckucksland - Tjara Hasenborn) Seiffert Jürgen,56564 Neuwied
SG 6 Niki di Casa Rosy ROI 49980, 13.02.12, (Nino Tronje - Gaia Casa Veronica) Quieto Nicola,Italien
SG 7 Aragon von der Königsgarde 2280575, 14.04.12, (Uso Königsgarde - Riva Königsgarde) Unruh Gabriele & Bohren-Lewald Beatrice
SG 8 Luca vom Casselswald 2279771, 26.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Rina Casselswald) Gärtner Vanessa,
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
SG 1 Velia vom Messebau 2278675, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Czech Sandra & Kötters Walter,68309 Mannheim
SG 2 Kaja vom Osterberger-Tal 2281945, 17.05.12, (Iliano Fichtenschlag - Anka Osterberger-Tal) Wortmann Helga & De Paule Nathalie,49504 Lotte
SG 3 Opra aus dem Haus Zygadto 2278438, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Hioe Sofian,ID-11440 Tomang-Jakarta Barat
SG 4 Elba von der Nadine 2280457, 09.05.12, (Lennox Regina Pacis - Latini Quartier Latin) Stumpf Nadine,64347 Griesheim
SG 5 Olina aus dem Haus Zygadto 2278437, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Eckstein Philippe,F-67160 Oberlauterbach
SG 6 Quanta vom Mathildenschacht 2277446, 27.01.12, (Marko Langenbungert - Fanni Casselswald) Wupper Rudolf,66346 Püttlingen
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
VV 1 Boba vom Hasenborn 2286058, 20.07.12, (Maffey Quartier Latin - Tjara Hasenborn) Maxein Werner,56566 Neuwied
VE 1 Gerwin vom Eichbaum 2284938, 11.09.12, (Gismo Casselswald - Jessie Eichbaum) Drenske Roswitha,67547 Worms
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Paris v. Simpor JR 742070, 25.08.12, (Yankee Feuermelder - Kuba Feetback) Gumbel Katrin & Pesic Goran,34590 Wabern
VV 2 Helge vom Eichbaum 2285294, 18.09.12, (Gismo Casselswald - Castie Eichbaum) Hoppe Constanze,78647 Trossingen
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
Platz 1 *Hazel vom Haingraben 2123278, 15.04.03, SchH1 (Champ Dakota - Zambi Steffen Haus) Stindt Kirsten,67547 Worms
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
V 1 *Worenus von der Kahler Heide 2203736, 29.05.07, SchH2 IPO3 (Vegas Haut Mansard - Igris Kahler Heide) Reims Gerd,63505 Langenselbold
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
V 1 (*)Kimba von Arminius 2000 2268788, 11.06.11, IPO1 (Calif Arlett - Rapunzel Sandstein) Martin Tina & Frannek Silke,68519 Viernheim
V 2 *Lissy vom Messebau 2216214, 12.03.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Lenz Frank,63691 Ranstadt
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Rieker Hans-Peter
VV 1 Capo von der Borkensteinermühle 2283808, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Wiedmann Michael,67590 Monsheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Zygadto Karl-Heinz
VV 1 Casha von der Borkensteinermühle 2283811, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Bolt-Spänkuch Kathrin,97318 Biebelried _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 9:24 am Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 23.06.2013 in Rostock (LG20)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
V 1 *Figo vom Nordteich 2259562, 03.09.10, IPO3 (Remo Fichtenschlag - Aida Nordteich) Schmidt Julia,26897 Bockhorst
V 2 *Ulrich vom Ochsentor 2265714, 20.08.10, IPO3 (Nelson Frankengold - Nathalie Ochsentor) Hasebe Yukio,JP-150-0002 Shibuya-ku, Tokyo
V 3 *Glen vom Friedländer Land 2246372, 28.11.09, SchH2(IPO3) (Dux Glockenheide - Merry Trafalga) Oehmke Axel,17098 Friedland
V 4 *Jello vom Kuckucksland 2241606, 26.08.09, SchH2 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Betty Kuckucksland) Kwast Hartmut,17166 Teterow
V 5 *Kevin vom Fourniermühlenbach 2252797, 14.02.10, IPO2 (Paer Hasenborn - Disca Holtkämper Tor) Wilkens Heinz Peter & Ruhnau Jutta
V 6 Heleros Jeffrey EST 04118/10, 02.12.10, (IPO1) (Wegas Fichtenschlag - Heleros Yarise) Sepp Liina,EF-75401 Kiili Vald Harja
V 7 Sandro zur Worringer Rheinaue 2267305, 01.06.11, IPO1 (Yoyo Worringer Rheinaue - Kama Holtkämper See) Itter Bruno & Bikker Jann,50769 Köln
V 8 (*)Gajus vom Haus Pekrahn 2266920, 14.05.11, (IPO1) (Tex Poxdorfer-Tannenhof - Alexa Haus Pekrahn) Schult Klaus,17509 Kemnitz
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 Rustol's Xhena Xellent NKK 30347/12, 03.06.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Rustol's Tina) Sievers Klaus,85095 Denkendorf-Dörndorf
V 2 *Eyla vom Winnloh 2242602, 04.10.09, SchH3 (Dux Intercanina - Nika Winnloh) Behrens Leo & Brosius Thorsten,26203 Wardenburg
V 3 *Joanna von der Grafenburg (Ost) 2259548, 26.07.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
V 4 *Ella vom Holtkämper Tor 2255069, 01.07.10, IPO3 (Morret Holtkämper Tor - Illi Holtkämper Tor) Kilian Anke,26133 Oldenburg
V 5 *Falkoen's Ariel NKK 10381/08, 24.01.08, SchH3 (Wox Lentulo - Rea Hamburger Land) Olsen Rune,N-4028 Stavanger
V 6 Team Marlboro Freya DKK 01108/2010, 01.01.10, IPO1 (Zerxis Osterberger-Land - Team Marlboro Dee-Dee) Christensen Palle,DK-9900 Frederikshavn
V 7 *Wanda vom Messina 2253704, 04.06.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Janna Messina) Kopp Rainer,19386 Greven
V 8 Team Marlboro Kobra DKK 00643/2011, 22.11.10, (IPO1) (Guccy Heinrichplatz - Team Marlboro Quess) Christensen Henrik,
V 9 *Nelli vom Zellergrund 2244948, 21.11.09, SchH1 (Joker Eichenplatz - Zeta Camporeale) Wischalla Lutz & Gatzke Nadine
V 10 *Trude vom Tal der Quellen 2214022, 28.01.08, SchH1 (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Jule Tal der Quellen) Niedack Steffen,14929 Treuenbrietzen
V 11 *Dufte vom Lamorak 2243651, 11.10.09, SchH2 IPO3 (Joker Eichenplatz - Betty Grafenburg (Ost)) Bretschneider Silke & Korf Rita,39264 Steckby
V 12 *Normanners Xambia DKK 04022/2011, 27.02.11, IPO3 (Wegas Fichtenschlag - Normanners Magistrale) Bennedbaek Fritz,DK-3390 Hundested
V 13 (*)Daffy von der Dänischen Wieck 2251587, 06.05.10, IPO2 (Nelson Frankengold - Püppi Dänischen Wieck) Schult Klaus,17509 Kemnitz
V 14 Ema Black Lehmburg LV-VA 23941/10, 05.03.10, (IPO1) (Bruno Vierhundert Hertz - Fest Kiefer Tashiba) Krumina Daiga,LV-2123 Kekava
V 15 *Yudy vom Osterberger-Land 2240758, 09.06.09, IPO2(3) (Zerxis Osterberger-Land - Dani Dänischen Hof) Steinhagen Alexander,18055 Rostock
V 16 *Cimba von Haus Gerstenberg 2237636, 04.06.09, SchH1 (Uschigärdens Dexter - Daulökke's Yaffa) Gerstenberg F. & Wellnitz C.,31228 Peine
V 17 Urmel vom Ganzkower Schloß 2260524, 29.10.10, IPO1(2) (Sultan Jahnhöhe - Goldi Ganzkower Schloß) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
V 18 *Banu vom Bergmannsland 2256878, 28.06.10, IPO2 (Nino Tronje - Tessa Bergmannsland) Tabert Fred,14929 Treuenbrietzen
V 19 Paloma von Lentulo 2259840, 16.09.10, IPO1 (Italo Casa Nobili - Fränzi Uckerstrom) Möller Ilona,17268 Templin
V 20 Xara vom Ganzkower Schloß 2266768, 21.04.11, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Jule Ganzkower Schloß) Seemann Uwe,17039 Ganzkow
V 21 (*)Nadina vom Krummenhäger See 2264682, 07.03.11, IPO1 (Isen Krummenhäger See - Fiona Krummenhäger See) Freitag Kathrin,18442 Negast
V 22 (*)Oxana vom Krummenhäger See 2268008, 13.06.11, IPO1 (Shacka Götzberg - Shakira Krummenhäger See) Freitag Heidemarie,18442 Negast
V 23 *Quendoline vom Olwenhof 2162761, 21.03.05, SchH3 IPO3 RH2 (Ernie Hofjägerhaus - Panyale Holtkämper See) Kottsieper Gabriele,13465 Berlin
V 24 Xima vom kleinen Mohr 2264502, 15.12.10, IPO1 (Franco Kuckucksland - Rena Martelsberg) Korzak Horst,17139 Malchin
Junghundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 (*)Untox vom Götzberg 2272133, 08.09.11, (IPO1) (Remo Fichtenschlag - Tessa Götzberg) Pruehs Annelie & Pruehs Peter,24558 Wakendorf
SG 2 *Xavi von Tronje 2272412, 06.07.11, IPO1 (Paer Hasenborn - Nadja Jabora) Rath Roland,48739 Legden
SG 3 *Team Marlboro Quattro DKK 15096/2011, 23.08.11, IPO1 (Bix Arlett - Team Marlboro Jira) Christensen Jens Eric,DKSG
4 Mexx vom Fredebach 2269610, 18.07.11, (Fulz Zenevredo - Pam Holtkämper Hof) Kuntz Bodo,21717 Fredenbeck
SG 5 Cayo vom Fichtenschlag-Zwinger 2274851, 26.11.11, (Iliano Fichtenschlag - Bina Fichtenschlag) Artic Sven,18445 Kramerhof
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Britt vom Frankengold 2275474, 08.12.11, (Omen Radhaus - Chiara Kirchturm) Wunderlich Tobias,85368 Moosburg
SG 2 Wiki dei Precision CKC 427775, 05.11.11, (Remo Fichtenschlag - Quanta Plassenburg) Eram Philip,CA- Kilbride, ON L7P 0H2
SG 3 Vesa vom Hühnegrab 2270910, 03.09.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Visie Hühnegrab) Behrens Leo,26203 Wardenburg
SG 4 (*)Donja vom Haus Burow 2269016, 03.07.11, IPO2 (Gigolo Bärenschlucht - Ronja Haus Burow) Burow Berthold,24628 Hartenholm
SG 5 Team Marlboro Tasha DKK 19669/2011, 22.11.11, (Zerxis Osterberger-Land - Team Marlboro Jara) Frost Per,DK-7620 Lemvig
SG 6 Marle vom Fredebach 2269611, 18.07.11, (Fulz Zenevredo - Pam Holtkämper Hof) Kuntz Bodo,21717 Fredenbeck
SG 7 Gustl vom Karlsfelder Hof 2272191, 28.09.11, (Ober Bad-Boll - Puppie Olwenhof) Kottsieper Gabriele,13465 Berlin
SG 8 (*)Mimmi vom Hauswalder Bach 2273061, 13.07.11, IPO1 (Nelson Frankengold - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Kapitan Team Leiksaid FIN 44577/12, 01.05.12, (Cobra Ulmental - Bar-Waxan Ely'Cee) Mischenko Natalia,FI-00430 Helsinki
SG 2 Laban vom Emkendorfer Park 2278508, 11.03.12, (Omen Radhaus - Scala Brunnenstraße) Storjohann Martina,25451 Quickborn
SG 3 Nox dei Monti della Laga ROI 12/40311, 09.01.12, (Paer Hasenborn - Gerry Val Alin) Schmidt Burkhard,26897 Bockhorst
SG 4 Ausenbergs Dexter NKK 42585/2012, 23.04.12, (Tormenstorp Exter - Ausenbergs Amie) Lundsrud Terje,N-3520 Jevnaker
SG 5 Einstein vom Messina 2276423, 05.01.12, (Fulz Zenevredo - Janna Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
SG 6 Negus vom Friedländer Land 2283858, 05.06.12, (Glen Friedländer Land - Eyka Uckerstrom) Oehmke Axel,17098 Friedland
SG 7 Faustus von Bischof Metzger 2281424, 31.05.12, (Nino Tronje - Amira Ben Hur) Luxenburger Selina,14469 Potsdam
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Yava von Aurelius 2278848, 09.03.12, (Wallaby Kapellenberg - Ulli Aurelius) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 2 Falkoen's Sheeba NKK 42484/12, 30.01.12, (Omen Radhaus - Falkoen's Ariel) Olsen Rune & Olsen Kjell Olaf,N-4028 Stavanger
SG 3 Amy von der Kwast 2279428, 09.03.12, (Jello Kuckucksland - Panda Ochsentor) Kwast Hartmut,17166 Teterow
SG 4 Fest Kiefer Netra EST 01185/12, 14.03.12, (Fulz Zenevredo - Esmeralda Meisehof) Sepp Liina,EF-75401 Kiili Vald Harja
SG 5 Lea vom Slater Land 2284838, 03.04.12, (Geronimo Frankengold - Sina Land Mecklenburg) Gappa Manfred,18276 Hägerfelde
SG 6 Zoe vom Ganzkower Schloß 2284293, 20.06.12, (Kevin Fourniermühlenbach - Hera Ganzkower Schloß) Herholz Frank,17033 Neubrandenburg
SG 7 Occa vom Hauswalder Bach 2278296, 04.02.12, (Fulz Zenevredo - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
SG 8 Afra von der Kwast 2279427, 09.03.12, (Jello Kuckucksland - Panda Ochsentor) Pahl Helga,17489 Greifswald
SG 9 Janet vom Friedenspark 2283427, 03.06.12, (Dieto Friedenspark - Toska Friedenspark) Schwarzpaul Martin,58675 Hemer
A 1 Deika von den Löwen 2282621, 13.06.12, (Isko Hühnegrab - Cimba Haus Gerstenberg) Wellnitz Cornelia,23966 Wismar
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
VV 1 Finn vom Zellwaldrand 2283358, 10.07.12, (Yester Feuermelder - Fani Bonihaus) Wiesner Ralf,09661 Striegistal
VV 2 Freund vom Messina 2283825, 29.07.12, (Remo Fichtenschlag - Tatu Messina) Kopp Torsten,19386 Vietlübbe
VV 3 Gin vom Heinrichplatz 2282963, 01.07.12, (Labo Schollweiher - Uska Heinrichplatz) Hohn Jörg,16548 Glienicke/Nordbahn
VV 4 Louko du Parc à Mitrailles LOSH, 30.07.12, (Count-Ustinov Ybajo Hoeve - Fallone Meilleurs Sangs) Droy Melanie,B-5300 Seilles
VV 5 Idol von der Dänischen Wieck 2285068, 13.07.12, (Labo Schollweiher - Alexa Haus Pekrahn) Schult Klaus,17509 Kemnitz
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
VV 1 Henrieke vom Frankengold 2282936, 14.07.12, (Labo Schollweiher - Chiara Kirchturm) Klifot Andre,23936 Grevesmühlen
VV 2 Rosana vom Hauswalder Bach 2283661, 29.07.12, (Omen Radhaus - Zaira Brunnenstraße) Feldbinder Wolfgang,01877 Bischofswerda
VV 3 Chelsea von der Grafenburg (Ost) 2284789, 02.08.12, (Pakros Pendler - Ophelia Grafenburg (Ost)) Bähr Corinna,15345 Rehfelde
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
Platz 1 *Püppi von der Dänischen Wieck 2176494, 18.01.06, SchH3 (Dolph Land Mecklenburg - Walla Dänischen Hof) Kröppelien Katrin,18146 Rostock
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
V 1 (*)Pedro vom Langenbungert 2252484, 25.05.10, IPO1(2) (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Grabara Izabela,CH-9428 Walzenhausen
V 2 *Rico aus dem Aurum Zwinger 2200280, 14.04.07, SchH3 (Idol Holtkämper Hof - Enschi Aurum Zwinger) Steinich Karl-Heinz,21357 Bardowick
V 3 (*)Freddy aus der Brunnenstraße 2264023, 03.03.11, IPO1(IPO1) (Remo Fichtenschlag - Scala Brunnenstraße) Ziemann Lothar,22880 Wedel
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Aragon vom Laisbachblick SZ-L 10000007, 04.01.12, (Rico Aurum Zwinger - Lissy Messebau) Steinich Karl-Heinz,21357 Bardowick
SG 2 Vento vom Patersweg 2276938, 15.01.12, (Conbhairean Uno - Lexa Patersweg) Stier Maria,22117 Hambur _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 9:25 am Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau mit Veteranen
am 30.06.2013 in Lengede e.V. (LG3)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
V 1 *Etoo aus Wattenscheid 2233964, 28.03.09, SchH3 FH1 (Paer Hasenborn - Chelsea Wattenscheid) Uday Jani,46354 Südlohn
V 2 *Leo von der Zenteiche 2260720, 25.11.10, IPO3 (Furbo Achei - Yanka Zenteiche) Ludwig Christoph & van Hout Marc,56357 Gemmerich
V 3 *Sunyi vom Hühnegrab 2261072, 02.10.10, IPO3 (Dux Intercanina - Pyry Hühnegrab) Graham Victoria,33106 Paderborn
V 4 *Sam vom Grafenbrunn 2256372, 20.06.10, IPO3 (Gerry Grafenbrunn - Chanel Achei) Scheerer Dirk,56357 Geisig
V 5 *Negus vom Frankengold 2249958, 03.02.10, SchH1 IPO3 (Nelson Frankengold - Nala Holtkämper See) Eram Philip,CA-Kilbride, ON L7P 0H2
V 6 *Wallaby vom Kapellenberg 2233829, 05.02.09, SchH1 IPO3 (Yoker Leithawald - Zahira Kapellenberg) Handoko Kevin & Menze Klaus,ID-60251 Surabaya
V 7 *Erik vom Nordteich 2254232, 01.06.10, IPO3 (Remo Fichtenschlag - Tosca Nordteich) James William,US-IN 46311 Dyer
V 8 *Billy vom Rauschenbergblick 2224647, 17.08.08, SchH2 IPO3 (Magnum Kolbenguß - Oma Hiss) Pfeil-Massey Petra,36041 Fulda
V 9 *Jello vom Kuckucksland 2241606, 26.08.09, SchH2 IPO3 (Remo Fichtenschlag - Betty Kuckucksland) Kwast Hartmut,17166 Teterow
V 10 *Skipp vom Salzgitter Milieu 2215549, 23.11.07, SchH1 (Ole Fichtenschlag - Naschia Salzgitter Milieu) Jost Walter,38259 Salzgitter
V 11 Ingodds Qurax NKK 35460/11, 17.02.11, (IPO1) (Quenn Löher Weg - Ingodds Molliss) Evjen Liv & Knogh Arvid,N-7040 Trondheim
V 12 Flyer vom Hägerbrunnen 2247775, 12.11.09, IPO1 (Vanos Noort - Blanche Hägerbrunnen) Blumenberg Uwe,38165 Lehre - Wendhausen
V 13 *Merlin vom Drohnenberg 2255257, 22.07.10, IPO2 (Gigolo Bärenschlucht - Pützi Dunieschenke) Steinhoff Lothar,38300 Wolfenbüttel
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
V 1 *Eyla vom Winnloh 2242602, 04.10.09, SchH3 (Dux Intercanina - Nika Winnloh) Behrens Leo & Brosius Thorsten
V 2 (*)Georgina aus der Brunnenstraße 2266822, 01.04.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Neele Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
V 3 *Amalie vom Holtkämper Hof 2269782, 22.04.11, IPO2 (Renzo Holtkämper See - Daisy Kiama) Misselhorn Elisabeth & Niedergassel Jörg
V 4 *Medea von Groß-Zünder 2252726, 05.04.10, SchH1 IPO3 (Noell Suentelstein - Biggy Groß-Zünder) Nolte Karin,32584 Löhne
V 5 *Melly vom Steffen Haus 2247725, 22.11.09, SchH1 (Watz Neudenauer Holzsteige - Nelly Premutia) Beck Peter,06648 Eckartsberga
V 6 *Udi von den zwei Steinen 2255593, 17.04.10, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Palme zwei Steinen) Reich Erwin,39116 Magdeburg
V 7 Yolly vom Steinway-Park 2257968, 14.08.10, IPO1 (Joker Eichenplatz - Melli Batu) Hioe Sofian,ID-11440 Tomang-Jakarta Barat
Junghundklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 (*)Fight vom Holtkämper Hof 2272839, 13.10.11, IPO2 (Peik Holtkämper Hof - Liselotte Holtkämper Hof) Niedergassel Jörg & Huxohl Ulrich,33649 Bielefeld
SG 2 (*)Untox vom Götzberg 2272133, 08.09.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Tessa Götzberg) Pruehs Annelie & Pruehs Peter,24558 Wakendorf
SG 3 Hill aus der Brunnenstraße 2270551, 27.08.11, (Fulz Zenevredo - Scala Brunnenstraße) Körber-Ahrens Otto,37574 Einbeck
SG 4 Kheops Mont d'Osiris LOSH 1102217, 28.09.11, (Bunker Presqu'ile Guerandaise - Cassy Clos d'Aoste) Pley Benny & Scubla Dino,NL-4571 LJ Axel
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Naomi vom Hanneß 2274563, 27.11.11, (Mentos Osterberger-Land - Elexa Hanneß) Limmer Hans,93358 St. Johann
SG 2 Vesa vom Hühnegrab 2270910, 03.09.11, IPO1 (Quattro Partnachklamm - Visie Hühnegrab) Behrens Leo,26203 Wardenburg
SG 3 Isah vom Hägerbrunnen 2275550, 09.10.11, (Yake Zellwaldrand - Cazy Zellwaldrand) Häger Stefanie,38448 Wolfsburg
SG 4 Wicked von der Magistrale 2275480, 17.10.11, IPO2 (Chacco Freiheit Westerholt - Anka Osterberger-Tal) Zöllner Rainer,59757 Arnsberg
SG 5 Macciato's Dakota DKK 00515/2012, 21.12.11, (Renzo Holtkämper See - Alderslyst Aike) Jensen Annette Keller,DK-8300 Odder
SG 6 Romina von der Zenteiche 2275330, 07.12.11, (IPO1) (Enosch Amasis - Enya Zenteiche) Ludwig Christoph,56357 Gemmerich
Jugendklasse Rüden, Richter: Quoll Lothar
SG 1 Caruso vom Frankengold 2277366, 20.01.12, (Nelson Frankengold - Xsilke Brunnenstraße) Dittrich Sven,01909 Frankenthal
SG 2 Team Paka's Ice DKK 04013/2012, 09.02.12, (Pakros Pendler - Team Paka's Pandora) Köhncke Holger,23826 Bark
SG 3 Justus von der Edelquelle 2282181, 26.06.12, (Zorro Ritterberg - Wolke Edelquelle) Dubrow Karsten,30916 Isernhagen
SG 4 Wotan vom Poppenberg 2277605, 19.02.12, (Zorro Ritterberg - Meta Poppenberg) Dr. Gothe Susanne,99734 Nordhausen
SG 5 Isko von Brabandt 2279314, 18.04.12, (Wito Brauneck - Hermine Osterberger-Land) Hoffmann Jürgen & Klußmann Isabell,38486 Klötze
SG 6 Hon-Ton aus Famke's Zauberwald NHSB 2875924, 20.03.12, (Fulz Zenevredo –Goldy Famke’s Zauberwald) Pley Benny,NL-4571 LJ Axel
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Nitschke Dieter
SG 1 Nika v. Nord Traum RKF 3225096, 09.02.12, (Conbhairean Uno - Vita Nord Traum) van Dorssen Margit & Licher Alfons jun.,51105 Köln
SG 2 Mike vom Emkendorfer Park 2279126, 14.03.12, (Omen Radhaus - Bruni Emkendorfer Park) Begier Hans-Jürgen & Windhövel Brunhilde
SG 3 Amy von der Kwast 2279428, 09.03.12, (Jello Kuckucksland - Panda Ochsentor) Kwast Hartmut,17166 Teterow
SG 4 Danisof Alexa EKC AP01491104, 01.03.12, (Quentino Arlett - Margman Xara) Latifi Patricia Ann,GB-SW165AL London
SG 5 Tramella Hilton EKC AP00634501, 31.01.12, (Omen Radhaus - Tramella Xanti) Rambridge Ryan,GB-Northants NN12 7SP
SG 6 Team Paka's Java DKK 11736/2012, 08.06.12, (Team Paka's Hix - Wilma alma mater) Hansen Ulla, DK-6100 Haderslev
SG 7 Ivy von Brabandt 2279319, 18.04.12, (Wito Brauneck - Hermine Osterberger-Land) Hoffmann Jürgen & Klußmann Isabell,38486 Klötze
SG 8 Helena von der Edelquelle 2276383, 05.01.12, (Conbhairean Uno - Sonja Edelquelle) Wodtke Jürgen,37327 Breitenholz
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Gerstenberg Friedrich
VV 1 Team Paka's Kappa DKK 15809/2012, 27.08.12, (Pacco Langenbungert - Nancy Pendler) Hansen Ulla,DK-6100 Haderslev
VV 2 Hyro vom Haus an der Schiene 2282959, 15.07.12, (Onex Mövenstraße - Destiny AnDE-HeNA) Schmitz Georg,68519 Viernheim
VV 3 Exter vom Team Brabandt 2283926, 20.07.12, (Wito Brauneck - Fery Brabandt) Klußmann Bernd,38543 Hillerse
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Gerstenberg Friedrich
VV 1 Holly du Lamentin LOF 661011, 03.07.12, (Zett Holtkämper Tor - Ema Lamentin) Niedergassel Klaus,33334 Gütersloh
VV 2 Yippsi von der Unstrutquelle 2289816, 27.07.12, (Skipp Salzgitter Milieu - Josi Tatzend) Jost Walter,38259 Salzgitter
VV 3 Happy vom Haus an der Schiene 2282960, 15.07.12, (Onex Mövenstraße - Destiny AnDE-HeNA) Schmitz Georg,68519 Viernheim
VV 4 Häsel vom Harzer Grubenlicht 2291772, 30.08.12, (Nelson Frankengold - Rieke Birkenschäferei) Wiedenbrügge Uwe & Dunemann Rainer
Veteranenklasse Hündinnen, Richter: Gerstenberg Friedrich
Platz 1 *Amanda am Seeteich 2165213, 19.06.05, SchH2 (Packo Feuermelder - Waleah Seeteich) Harms Hans Jürgen,38446 Wolfsburg
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Gerstenberg Friedrich
V 1 *Hook vom Luckhauser Kotten 2224021, 01.09.08, SchH3 IPO3 (Odin Holtkämper Hof - Indra runden Teich) Platacis Heinz,42279 Wuppertal
SG 1 Ben vom Wallensener Hof 2255768, 31.07.10, IPO1 (Hutch kalten Hardt - Diestel Haus Cismar) Zimmermann Stephanie,31020 Salzhemmendorf
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Gerstenberg Friedrich
V 1 *Beate von der Brucknerallee 2266884, 03.03.11, IPO1 (Hagadahls Figo - Clea Königsadler) Platacis Elvira,42279 Wuppertal
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Gerstenberg Friedrich
SG 1 Ibsen aus der Brunnenstraße 2272596, 04.10.11, (Atos Agrigento - Belice Di Savio) Klammer Sibylle,29575 Secklendorf
SG 2 Chaila's Grand Tyson NO 42898/12, 30.10.11, (Tyson Köttersbusch - Anuschka Martinskapelle) Woxholt Joachim,N-7600 Levanger _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 9:25 am Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 29.06.2013 OG-Hemsbach e.V. (LG12)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
V 1 *Granitt vom Osterberger-Tal 2263266, 26.12.10, IPO3 (Fulz Zenevredo - Anka Osterberger-Tal) Müller Hinrich & Wortmann Dirk
V 2 *Nanuk von Vierhundert Hertz 2247534, 22.12.09, SchH1 IPO3 (Bruno Vierhundert Hertz - Eyka Vierhundert Hertz) Rath Alexander & Schlenzig Franz
V 3 *Roben Framato Rolau 2290738, 24.07.10, IPO2 SVV1 (Furbo Achei - Diga Framato Rolau) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 1 Mash vom Ketscher Wald 2245177, 19.11.09, IPO3 (Quax Prälatenwald - Esta Ketscher Wald) Münch Richard,68535 Edingen-Neckarhausen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Lang Robert
V 1 *Darling von Godalis 2260068, 23.11.10, IPO3 (Paer Hasenborn - Ornella Satyr) Kötters Angelika & Klefisch Christine
V 2 *Ayda vom Roten Feldweg 2259531, 09.09.10, IPO3 (Fritz Kuckucksland - Leika Sommerrod) Pape Claudia,64754 Hesseneck
V 3 *Atea vom Haus an der Schiene 2236942, 01.06.09, IPO2 (Floro Achei - Betty Römerau) Schmitz Georg,68519 Viernheim
V 4 Daphne vom Grafenwald 2266027, 18.04.11, (IPO1) (Arex Wilhelmswarte - Anny Burg Haidstein) Bauer Wolfgang & Benitz Winfried
V 5 Lesha von Rapicar 2264139, 04.03.11, IPO1 (Fulz Zenevredo - Zeta Rapicar) Menzel Mandy & Lorösch Eugen Hartmut
V 6 *Merle von der Lilienthalstraße 2242477, 13.09.09, SchH2 (Wenzel Deutschen Eck - Grandy Lilienthalstraße) Quadt Wilfried,53757 Sankt Augustin
V 7 *Riga Framato Rolau CMKU/DS 79259/10, 24.07.10, IPO2 (Furbo Achei - Diga Framato Rolau) Matous Frantisek,CZ-360 17 Ka
V 8 *Giana vom Wutachtal 2252460, 02.04.10, IPO1 (Ustinov Römerland - Wilma Wutachtal) Napoli Serena,I-16033 Lavagna/Genua
V 9 *Ondra von Vierhundert Hertz 2256854, 11.07.10, IPO1 (Bruno Vierhundert Hertz - Eyka Vierhundert Hertz) Schlenzig Franz,69514 Laudenbach
V 10 *Daffy du Lamentin LOF 616597, 24.07.08, SchH3 (Kai Holtkämper Hof - Betti Holtkämper Hof) Blayer Dominique & Moisan Laurent
Junghundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Sando zum Gigelsfelsen 2283259, 03.12.11, (Enosch Amasis - Hanni Schloß Rosenfels) Augspurger Nicole,69437 Neckargerach
SG 2 Lennox vom Wildsteiger Land 2272324, 29.07.11, (Enosch Amasis - Urana Wildsteiger Land) Voltz Reiner,64287 Darmstadt
SG 3 Vicor von Vierhundert Hertz 2271799, 16.09.11, (Tiger Sonnenhaus - Quincy Zenteiche) Armbruster Wolfgang,77830 Bühlertal
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Lang Robert
SG 1 Raja zum Gigelsfelsen 2277111, 21.11.11, (Etoo Wattenscheid - Priska Sommerrod) Sigmund Konrad,69437 Neckargerach
SG 2 Pedra degli Achei ROI 12/15586, 12.11.11, (Etoo Wattenscheid - Chei Achei) Haßgall Renate,95326 Kulmbach
SG 3 Mena aus Agrigento 2275259, 01.10.11, (Atos Agrigento - Gwendy Agrigento) Geissner Eugen,64754 Hesseneck
SG 4 Tany Feetback JR 739671, 10.12.11, (Turko Gold Shark - Ali Feetback) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 5 Fanny vom Haus an der Schiene 2270093, 01.08.11, (Atos Agrigento - Enea Casa Veronica) Schmitz Georg,68519 Viernheim
SG 6 Eyleen von der Schmietränke 2273808, 04.11.11, (Tiger Sonnenhaus - Quantina Elzmündungsraum) Rath Alexander,75015 Bretten
Jugendklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Caitano von den Klosterspatzen 2280919, 20.03.12, (Yoker Westervenn - Uschi Turmacker) Seib Horst, Alsbach-Hähnlein
SG 2 Jumper von AnDE-HeNA 2277430, 17.02.12, (Onex Mövenstraße - Britt Haus an der Schiene) Keck Bärbel,71729 Erdmannhausen
SG 3 Lexus Bastaw JR 740679, 15.03.12, (Ton Feetback - Bagira Topolovnicka) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
SG 4 Leader del Caiatino ROI 12/39362, 01.01.12, (Quebec Val Sant' Anna - Emma Caiatino) Vada Riccardo,91793 Alesheim
SG 5 Esko v. Burg Julia NHSB 2887220, 17.06.12, (Gismo Casselswald - Nana Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 6 Valdo von der Mörscht 2281933, 06.06.12, (Gismo Casselswald - Ussi Mörscht) Klitsch Klaus,64319 Pfungstadt
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Lang Robert
SG 1 Velia vom Messebau 2278675, 10.03.12, (Hagadahls Figo - Nanja Messebau) Czech Sandra & Kötters Walter
SG 2 Hennie v. Yong Yao CSZ 173031, 01.01.12, (Ziko Vignazzola - Chita Hanneß) Xiao Fan & Xu Dan,CN-100020 Beijing
SG 3 Jade vom Hutberg 2279859, 27.03.12, (Hatto Hühnegrab - Yoj Hutberg) Schneider Gerhard,74673 Mulfingen
SG 4 Dana von der Hopfenhalle 2277551, 23.01.12, (Atos Agrigento - Yoy Descharo) Zimmermann Markus,69207 Sandhausen
SG 5 Cristal von den Klosterspatzen 2280928, 20.03.12, (Yoker Westervenn - Uschi Turmacker) Wüst Alexander & Seib Horst,64653 Lorsch
SG 6 Queen vom Haus Röhner 2277377, 08.01.12, (Yoker Westervenn - Paula Haus Röhner) Bausch Johan Emile,69181 Leimen
SG 7 Oxanie aus dem Haus Zygadto 2278439, 26.02.12, (Lennox Regina Pacis - Dani Haus Zygadto) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 8 Maira von Arlett 2280130, 19.04.12, (Dasty Arlett - Mia Bubenlachring) van Dorssen Margit & Winkler Heike,51105 Köln
SG 9 Tinie zum Gigelsfelsen 2283466, 16.02.12, (Yol Trienzbachtal - Nikki Gigelsfelsen) Augspurger Josy Lysandra,69437 Neckargerach
SG 10 Lune vom Ortskern 2276931, 28.01.12, (Quattro Partnachklamm - Cora Ortskern) Kern Thomas,74722 Buchen
SG 11 Vinni von der Mörscht 2281941, 06.06.12, (Gismo Casselswald - Ussi Mörscht) Klitsch Klaus,64319 Pfungstadt
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Pepino von Arlett 2290140, 19.07.12, (Yankee Feuermelder - Ibizi Arlett) van Dorssen Margit & Kramny Sabine,51105 Köln
VV 2 Remo aus dem Haus Zygadto 2282947, 01.07.12, (Hagadahls Figo - Gloria Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Lang Robert
VV 1 Jassi vom Haus an der Schiene 2285928, 20.09.12, (Baros Haus an der Schiene - Bonny Kupferhälde) Schmitz Georg,68519 Viernheim
VV 2 Gipsy de Louis 2285466, 16.09.12, (Nino Tronje - Esther Louis) Ludwig Jürgen,56377 Nassau
Veteranenklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
Platz 1 *Rhyscher von Arlett 2164011, 15.05.05, SchH3 (Ghandi Arlett - Wonjia Aducht) van Dorssen Margit,51105 Köln
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Lang Robert
V 1 Nixe vom Kuckucksland 2255561, 29.07.10, IPO1 (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland) Anderson Dagmar, Groß-Rohrheim
V 2 *Lissy vom Messebau 2216214, 12.03.08, SchH1 (Arak Ferme Malgre L'eau - Xenia Messebau) Lenz Frank,63691 Ranstadt
SG 1 Yanka SZ-R 25000094, 15.05.08, SchH1 Anderson Dagmar, Groß-Rohrheim
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Keno von Melanchthon 2271693, 05.08.11, IPO1 (Lennox Regina Pacis - Zad Feetback) Schopf Stefanie, Reilingen
Langstockhaar Junghundklasse Hündinnen, Richter: Lang Robert
SG 1 Maja vom Tunibergerland 2278261, 23.10.11, (Ulano Römerland - Gundel Lippesteg) Dages Nicole,79241 Ihringen-Wasenweiler
SG 2 Jackie vom Badsee 2276485, 08.12.11, (Sem Seprio - Gina Badsee) Schopf Stefanie, Reilingen
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
SG 1 Rajko von Melanchthon 2279602, 14.04.12, (Yoker Westervenn - Fleur Dunieschenke) Schopf Stefanie, Reilingen
Langstockhaar Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Nordsieck Wilhelm
VV 1 Capo von der Borkensteinermühle 2283808, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Wiedmann Michael,67590 Monsheim
Langstockhaar Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Lang Robert
VV 1 Casha von der Borkensteinermühle 2283811, 08.07.12, (Paer Blue-Iris - Babette Borkensteinermühle) Bolt-Spänkuch Kathrin,97318 Biebelried _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 9:26 am Temat postu: |
|
|
LG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 30.06.2013 in Merzig/Saar (LG11)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
V 1 *Labo vom Schollweiher 2252448, 07.03.10, SchH1 IPO3 (Arex Wilhelmswarte - Fraya Ulmental) Benitz Winfried & Gutmann Günter
V 2 *Boomer vom Polarstern 2228650, 03.11.08, SchH3 FH1 (Floro Achei - Xini Tollensestrand) Geisen Helen & Hönig Carsten,56218 Mülheim
V 3 (*)Nando vom Welsetal 2264575, 09.01.11, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Kammann Edith, Düsseldorf
V 4 *Ulivo del Rione Antico 2277326, 05.03.10, IPO2 (Vegas Haut Mansard - Yasmin Rione Antico) Hohmann Harald,75438 Knittlingen
V 5 *Diego von der Zenteiche 2233441, 12.03.09, SchH2 IPO3 (Ustinov Römerland - Pola Zenteiche) Hartmann Werner,66127 Saarbrücken
V 6 *William vom Suentelstein 2221851, 05.07.08, SchH3 (Sirio Real Favorita - Wicki Hopfenhalle) Müller Heike,75428 Illingen
V 7 *Baxy di Ca'San Marco LOI 10/45957, 01.01.10, IPO1 (Zamp Thermodos - Yashita Zellwaldrand) Bardi Piervito,I-85100 Potenza
V 8 *Gangster vom Team Arlett 2263072, 05.03.10, IPO1 (Banderas Domaine du Parc - Zaskia Oxsalis) Meuwissen Peter,NL-6447 AA Merkelbeek
V 9 *Crok von der Mördersdell 2222489, 15.07.08, SchH3 IPO3 FH2 (Branko Salztalblick - Efka Haus Salztalblick) Oster Katharina,55270 Schwabenheim an der Selz
V 10 *Eyko vom Ihner Tal 2252948, 25.05.10, IPO3 FH1 FH2 (Zico Adelegg - Branca Merchweilerland) Jakschik Gregor,
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 *Lara von Regina Pacis 2236503, 14.02.09, SchH2 IPO3 (Tyson Köttersbusch - Coco Regina Pacis) Sprenger U. & Tai S. & Schlick M.,Netphen
V 2 Gicy du Val D'Anzin LOF 644948, 10.01.11, IPO1 (Paer Hasenborn - Bady Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 3 *Deemoy du Val D'Anzin LOF 621104, 03.12.08, SchH1 SchH2(B) (Adel Val D'Anzin - Ariane Val D'Anzin) Trentenaere Eric,F-78440 Fontenay St. Pere
V 4 *Miss America de Los Madriles LOE 1945508, 08.12.09, IPO1(2) (Furbo Achei - Landa Giselle) Gonzalez Carranza J. & Melero Aquado M.
V 5 *Coco vom Polarstern 2243599, 23.10.09, SchH1 IPO2 (Tyson Köttersbusch - Xini Tollensestrand) Geisen Helen & Hönig Carsten,56218 Mülheim
V 6 *Oililly von der Piste Trophe 2261740, 28.11.10, IPO2 (Guccy Heinrichplatz - Dara Murrtal) Kötters Werner & Ellinger Beate,67700 Niederkirchen
V 7 *Falone du Pays des Cedres 2280313, 24.12.10, IPO1 (Arex Wilhelmswarte - Balka Pays des Cedres) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
V 8 *Veneze Ellie EKC AK02118205, 22.02.09, SchH2 (Zamp Thermodos - Veneze Ada) Cullen John,GB-* Waymouth Dorset DT3 4HH
V 9 Nathalie vom Akrobat 2267262, 04.04.11, IPO1 (Enosch Amasis - Thora Fichtenschlag) Greiner Manfred
V 10 Terka della Genia Osca ROI 10/200847, 15.09.10, (IPO1) (Sony Colli Storici - Cara Genia Osca) Minicozzi Nicola,I-82100 Benevento
V 11 *Yuma von der Werther-Mühle 2267903, 02.06.11, IPO1 (Boomer Polarstern - Peanut Werther-Mühle) Raab Arthur,46395 Bocholt
V 12 *Franzie du Val d`Indalo LOF 641664, 25.08.10, IPO1 (Dallas Haut Mansard - Yaki Riedschlurgi) Ruiz Jean-Louis & Castilla Vincent,F-Fareins
V 13 *Alma dei Colli Storici LOI 10/82467, 05.03.10, IPO1 (Vegas Haut Mansard - Hivy Colli Storici) Ricciardi Mario,I-81043 Capua (CE)
V 14 *Herra von den Zwillingen 2257447, 17.08.10, IPO1 (Ober Valcuvia - Dyana Zwillingen) Schorr Franz Josef,66822 Lebach
V 15 Fauve du Pastor des Penitents LOF 649056/0, 20.12.10, (IPO1) (Clyde l'Etang de Freville - Caszinca Vallee du Taravo) Claudot Loic,F-83910 Pourrieres
V 16 *Pischa von der Wilhelmswarte 2258351, 20.07.10, IPO3 (Shicco Freiheit Westerholt - Chanel Wilhelmswarte) Sarccoccio M.
V 17 *Ephy de la Huche Normande LOF 631430, 20.10.09, Brevet (Lax Holtkämper See - Vaty Huche Normande) Achin Beatrice,F-77730 Nanteuil sur Marne
V 18 *Daffy du Lamentin LOF 616597, 24.07.08, SchH3 (Kai Holtkämper Hof - Betti Holtkämper Hof) Balyer Dominique & Moisan Laurent
V 19 *Geeny von den Zwillingen 2247540, 23.01.10, IPO1 (Gigolo Bärenschlucht - Dyana Zwillingen) Schorr Franz Josef & Schorr Birgit,66822 Lebach
SG 1 Ondra von der Mosellorely 2220824, 28.05.08, IPO1 (Astana Alfons - Eycha Steigerhof) Kettern Rüdiger,54498 Piesport
Junghundklasse Rüden, Richter: Mast Rainer
SG 1 Opal von der Freiheit Westerholt 2278238, 02.12.11, IPO1 (Omen Radhaus - Funny Freiheit Westerholt) Lang Ralf & Elbers Ulrich,37688 Beverungen
SG 2 Baldor v. Dossel CSZ 186426, 01.10.11, (Dux Intercanina - Cookie Dossel) König Matthias,66571 Eppelborn
SG 3 Onur v. Haus Bifo PK 127299, 01.08.11, (Ton Feetback - Unka Feetback) Lee Jason& Simovic Dejan, RS-34000 Kragujevac
SG 4 Groll di Casa Dani ROI 12/21040, 23.11.11, (Teo Seprio - Ikam Seprio) Greiner Manfred & Mistri Catiuscia,Friesenheim
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
SG 1 Yris vom Kapellenberg 2273513, 28.10.11, (IPO1) (Arex Wilhelmswarte - Queen Kapellenberg) Koller Johann & Gutmann Günter,A-9241 Wernberg
SG 2 *Niwa aus Wattenscheid 2270785, 23.07.11, IPO2 (Nino Tronje - Diva Wattenscheid) Köber jr. Waldemar,44866 Bochum
SG 3 Gia v. Endhus LOF 653695, 22.10.11, (Enosch Amasis - Alma Endhus) Harnist Christine & Greiner Manfred,F-Carspach
SG 4 Ginger de Quezac LOF 653906, 09.11.11, (Eliot Ness Normont - Babette Quezac) Lhuillier Philippe & Farcy Kyllian,F-Chartainvilliers
Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Track vom Suentelstein 2280274, 19.02.12, (Nelson Frankengold - Mia Timohaus) Müller Hinrich,49152 Bad Essen
SG 2 Arrax Kaizen 2285513, 07.06.12, (Omen Radhaus - Cambia Ostfriesischen Thingstätte) Meinen Hinrich & Henkel Horst,26632 Neu-Barstede
SG 3 Helton du Haut Mansard LOF 658336, 05.04.12, (Etsch Haut Mansard - Diva Haut Mansard) Raoul Francis,F-55500 Nant-le-Petit
SG 4 Cliff von der Gymnicher Mühle 2282428, 23.06.12, (Remo Fichtenschlag - Debby Pallas Athene) Maibüchen Petra & Lipp Willi,51515 Kürten
SG 5 Veneze Klaus EKC AP02127201, 20.03.12, (Isko Hühnegrab - Vicki Grafenbrunn) Cullen John,GB-* Waymouth Dorset DT3 4HH
SG 6 Champ von den Klosterspatzen 2280922, 20.03.12, (Yoker Westervenn - Uschi Turmacker) Wüst Hans-Dieter & Seib Horst,64653 Lorsch
SG 7 Günter vom Eichenplatz 2282097, 07.03.12, (Chicco Dogshof - Unique Eichenplatz) Patten Willi & Patten Tim,41466 Neuss
SG 8 Lasslo vom ewigen Gletscher 2278494, 24.03.12, (Ungano Schloß Rügland - Lara Rommelsbach) Biewer Marita,66578 Schiffweiler
SG 9 Fanto de Bi Lagun CPR 10917, 12.05.12, (Mentos Osterberger-Land - Juma Bi Lagun) Ribado. R. & Fidalgo Beneitez A.,E-20280
SG 10 Ziko von der Burg Reichenstein 2278836, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Meurer Peter,56276 Großmaischeid
SG 11 Esko v. Burg Julia NHSB 2887220, 17.06.12, (Gismo Casselswald - Nana Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
SG 12 Quantum v. Funken Spiel HR 29512, 18.04.12, (Jango Panoniansee - Yuma Funken Spiel) Jovanovic Damir,HR-31000 Osijek
SG 13 Dando v. Burg Julia NHSB 2873233, 07.03.12, (Tyson Moorbeck - Antje Burg Julia) Gillissen Bert & Lempers Peter,NL-Eygelshofen
SG 14 Dax vom Rauschenbergblick 2278823, 24.03.12, (Quattro Partnachklamm - Engel Aurelius) Möller Martin,36093 Künzel/Keulos
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Yava von Aurelius 2278848, 09.03.12, (Wallaby Kapellenberg - Ulli Aurelius) Benitz Winfried,85084 Reichertshofen
SG 2 Kaja vom Osterberger-Tal 2281945, 17.05.12, (Iliano Fichtenschlag - Anka Osterberger-Tal) Wortmann Helga & De Paule Nathalie,49504 Lotte
SG 3 Hennie v. Yong Yao CSZ 173031, 01.01.12, (Ziko Vignazzola - Chita Hanneß) Xiao Fan,CN-100020 Beijing
SG 4 Pepa de Los Madriles LOE 2133983, 20.04.12, (Kanto Karl-May Höhle - Jacinta Los Madriles) Gonzalez Carranza J. & Saavedra Puga G.
SG 5 Zarina von der Burg Reichenstein 2278837, 12.03.12, (Luca Wilhelmswarte - Quennja Burg Reichenstein) Luka Christian,53721 Siegburg
SG 6 Honda Feetback JR 741437, 27.03.12, (Yoker Westervenn - Blondi Feetback) Wüst Hans-Dieter & Seib Horst,64653 Lorsch
SG 7 Sensen Mann Unna FIN 33757/12, 13.03.12, (Yoker Leithawald - Opaya Antheus) Baggström Kim,FI-10300 Karjaa
SG 8 Geeny vom Eichenplatz 2282098, 07.03.12, (Chicco Dogshof - Unique Eichenplatz) Thiel Jocelyn,40764 Langenfeld
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
VV 1 Boba vom Hasenborn 2286058, 20.07.12, (Maffey Quartier Latin - Tjara Hasenborn) Maxein Werner,56566 Neuwied
VV 2 Bingo vom Kapellenberg 2284044, 03.07.12, (Yimmy Cromontana - Juno Kapellenberg) Koller Johann & Talke Marco,A-9241 Wernberg
VV 3 Remo aus dem Haus Zygadto 2282947, 01.07.12, (Hagadahls Figo - Gloria Casselswald) Regitz Roland,66571 Dirmingen
VV 4 Volvo v. Funken Spiel HR 29645, 18.07.12, (Ursus Panoniansee - Yamaha Funken Spiel) Jovanovic Damir,HR-31000 Osijek
VV 5 Falix von Babylon 2288056, 30.08.12, (Pacco Langenbungert - Zambi Babylon) Kartheiser Gerhard,54294 Trier
VV 6 Jasskor von den Zwillingen 2284489, 15.08.12, (Iliano Fichtenschlag - Dyana Zwillingen) Schorr Franz Josef,66822 Lebach
VV 7 Zamb von der Grafschaft Mark 2282606, 03.07.12, (Alf Bärenstein - Xi Grafschaft Mark) Roumans Josef,B-3630 Maasmechelen
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
VV 1 Handy du Val D'Anzin LOF 662535/0, 23.07.12, (Chicco Dogshof - Fidjy Val D'Anzin) Greiner Manfred & Patten Willi,Friesenheim
VV 2 Femi von Babylon 2288059, 30.08.12, (Pacco Langenbungert - Zambi Babylon) Kartheiser Ansgar,54597 Feuerscheid
VV 3 Vitara v. Funken Spiel HR 29646, 18.07.12, (Ursus Panoniansee - Yamaha Funken Spiel) Jovanovic Damir,HR-31000 Osijek
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
V 1 *Pico vom Langenbungert 2252485, 25.05.10, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Ankaa Nadelhaus) Eufinger Elmar,66798 Wallerfangen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Mai Rüdiger
V 1 *Kimba von Arminius 2000 2268788, 11.06.11, IPO1 (Calif Arlett - Rapunzel Sandstein) Frannek Silke,76872 Winden
Langstockhaar Junghundklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Gordon de la Huche Normande LOF 651204, 07.07.11, (Hagadahls Figo - Vaty Huche Normande) Plaisant Patrick,F-02400 Essomes-sur-Marne
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Goldlust Frank
SG 1 Nero von der Berghofer-Heide 2282576, 10.06.12, (Isko Hühnegrab - Goldi Mönchberg) Willert Siegfried,66539 Neunkirchen/Wellesweiler
SG 2 Maffay von Arlett 2280127, 19.04.12, (Dasty Arlett - Mia Bubenlachring) Dörr Reiner,66589 Merchweiler
Langstockhaar Jugendklasse Hündinnen, Richter: Mast Rainer
SG 1 Ilse Primo Grande REJ 29568/II/12, 28.02.12, (Atos Agrigento - Naomi Hexenland) Rzepecka Pani Anna,PL-32-002 Wegrzce Wielkie
SG 2 Bella-Li vom Hühnegrab 2280816, 20.05.12, (Etoo Wattenscheid - Irina Hühnegrab) Eufinger Elmar & Eiden Elke,66798 Wallerfangen _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 9:27 am Temat postu: |
|
|
OG-Zucht- und Nachwuchsschau
am 07.07.2013 OG-Delmenhorst (LG4)
Stockhaar Klassen
Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
V 1 (*)Spira Feetback JR 738121, 07.03.10, IPO2 (Remo Fichtenschlag - Selma Feetback) Nin Kong Tee,HK- Hongkong
V 2 *Randy vom Leithawald 2232803, 22.11.08, SchH3 IPO2 (Yoker Leithawald - Ubi Leithawald) Vrijbloed-van Eijndt Karin,NL-1165 NA Halfweg
V 3 *Negus vom Frankengold 2249958, 03.02.10, SchH1 IPO3 (Nelson Frankengold - Nala Holtkämper See) Eram Philip,CA-* Kilbride, ON L7P 0H2
V 4 *Xero zur Wolfskammer 2235133, 13.01.09, SchH3 (Poldi Leckebusch - Tami Wolfskammer) Bauer Tamara & Meyer Arnold,28790 Schwanewede
V 5 *Yuri vom Türkenkopf 2250372, 19.03.10, IPO1(2) (Zerxis Osterberger-Land - Ulla Türkenkopf) Nisius Werner,49624 Löningen
V 6 *Quando zur Worringer Rheinaue 2261171, 26.11.10, IPO1 (Ballack Worringer Rheinaue - Kama Holtkämper See) Beel Günter,49811 Lingen
V 7 (*)Hakon von Groß-Zünder 2227754, 24.10.08, IPO2 (Kwantum Klostermoor - Conni Poignitzer-Land) Wasser Walter,28865 Lilienthal
SG 1 *Manni von Sebaldsbrück 2242972, 31.05.09, SchH1 (Garanto Fourniermühlenbach - Wanda Sebaldsbrück) Heveker Wolfgang,28879 Grasberg
SG 2 *Pako von der Heidenschanze 2243002, 08.10.09, IPO1 (Jimm Salztal-Höhe - Iva Heidenschanze) Tietz Michael,28355 Bremen
Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Müller Günther
V 1 *Ronja vom Schloß Rügland 2245321, 30.11.09, SchH2 (Shirkan Schloß Rügland - Jana Mühlenblick) Röschmann Ingolf & Coldewey August,49429 Visbek
V 2 *Team Paka's Annabell DKK 20010/2010, 29.10.10, IPO1 (Renzo Holtkämper See - Team Paka's Hekla) Hansen Ulla,DK-6100 Haderslev
V 3 (*)Zina vom Thüringer-Weg 2262603, 24.01.11, IPO1 (Peik Holtkämper Hof - Erle Leester Feld) Erdmann Carsten,28790 Schwanewede
V 4 *Wieke vom Heralmaborg 2237944, 02.05.09, SchH1 IPO2 (Shicco Freiheit Westerholt - Rumba Jabora) Veenstra Albert H.,26899 Rhede
V 5 *Venja vom Schloß Rügland 2262451, 29.12.10, IPO1 (Poldi Leckebusch - Yola Schloß Rügland) Röschmann Ingolf,49429 Visbek
G 1 Crimhild vom Tatzelwurm 2213130, 10.01.08, SchH1 (Jimbeam Talka Marda - Donna Dellwiger Grenze) Dawedeit Elke,45149 Essen
G 2 (*)Brixy von den Großen Steinen 2261126, 15.12.10, IPO1 (Bronko Mohrmannshaus - Lora Ritterland) Freikowski Stefanie,27777 Ganderkesee
Junghundklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
SG 1 (*)Dancer von Babylon 2273584, 31.08.11, IPO2 (Hagadahls Figo - Zambi Babylon) Grahl Dieter,49143 Bissendorf
SG 2 Troy von der Weißenburg 2270053, 23.07.11, (Ypsilon Lärchenhain - Paula Weißenburg) Tschersich Karl-Heinz,24601 Wankendorf
G 1 Quardes vom Haus Ritterland 2269554, 26.07.11, (Quardes Staatsmacht - Odessa Ritterland) Börsdamm Hartmut,28870 Ottersberg
Junghundklasse Hündinnen, Richter: Müller Günther
SG 1 Videx Mika EKC AM04945106, 13.12.11, (Omen Radhaus - Peppermint's Bungee) Payne David,GB-Malvern WR13 5BD
SG 2 Team Paka's Grazia DKK 19336/2011, 14.11.11, (Fred Rumbachtal - Wilma alma mater) Hansen Ulla,DK-6100 Haderslev
SG 3 Jule vom wenischen Lande 2273465, 27.10.11, (Ypsilon Lärchenhain - Gracie wenischen Lande) Fehrholz Gerhard,45529 Hattingen
SG 4 Fenja vom Störtebeker-Land 2273070, 03.10.11, (Hagadahls Figo - Jana Mühlenblick) Unruh Udo,34576 Homberg
SG 5 Dayna von Weyhe 2280282, 19.10.11, (Ypsilon Lärchenhain - Chiwa Weyhe) Koldeweyh Reinhard,28844 Weyhe
SG 6 Yaga vom Schloß Rügland 2275366, 15.09.11, (Eimo Ostfriesischen Thingstätte - Jill Schloß Rügland) Röschmann Ingolf & Geißler Klaus,49429 Visbek
Jugendklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
SG 1 Ikar Feetback JR 739584, 20.01.12, (Ton Feetback - Uli Feetback) Licher Alfons jun.,26219 Bösel
SG 2 Pacino I del Barranquet 2289821, 02.02.12, (Ypsilon Lärchenhain - Nancy Tronje) Faber Jouke,26826 Weenermoor
SG 3 Team Paka's Ice DKK 04013/2012, 09.02.12, (Pakros Pendler - Team Paka's Pandora) Köhncke Holger,23826 Bark
SG 4 Arko zur Wolfskammer 2278582, 19.03.12, (Etoo Wattenscheid - Tami Wolfskammer) Repty Wolfgang,27327 Schwarme
SG 5 Tyson aus dem Aurum Zwinger 2286222, 15.04.12, (Ury Zisawinkel - Perle Aurum Zwinger) Martin Bettina,28844 Weyhe
Jugendklasse Hündinnen, Richter: Müller Günther
SG 1 Olympia von dem Waldgraben 2281874, 20.04.12, (Etoo Wattenscheid - Zooi Osterberger-Land) Toriu Seiya,JP-651-2242 Hyogo
SG 2 Odine v. Bisschofsheim NHSB 2869395, 28.01.12, (Atos Agrigento - Enzie Bisschofsheim) Minnema Jan & Meinen Wolfgang,NL-Leeuwarden
SG 3 Team Paka's Java DKK 11736/2012, 08.06.12, (Team Paka's Hix - Wilma alma mater) Hansen Ulla,DK-6100 Haderslev
SG 4 Mell von der Achimer Vahr 2281231, 27.05.12, (Boomer Polarstern - Kimba Achimer Vahr) Bartels Lena,27374 Visselhövede
SG 5 Eileen vom Sendberg 2277257, 31.01.12, (Chacco Freiheit Westerholt - Nicoll Globalhaus) Wettlaufer Norbert,34621 Frielendorf
SG 6 Buffy vom Hohen Feld 2281023, 16.04.12, (Merl Eschelbronner Schloßwiese - Angel Hohen Feld) Platz Franc,28755 Bremen
G 1 Tia vom Venner Hof 2282474, 07.06.12, (Cid Schiffslache - Iska Haus Ulko) Felstehausen Jörg,49457 Drebber
G 2 Baghira vom Panthera tigris 2278458, 04.03.12, (Kinski Heidhof - Finja Erdbeerlord) Behrens Simone,28865 Lilienthal
Nachwuchsklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
VV 1 Desperados vom Pendler 2284581, 28.07.12, (Atos Agrigento - Chakira Pendler) Meinen Wolfgang,26624 Südbrookmerland
Nachwuchsklasse Hündinnen, Richter: Müller Günther
VV 1 Elite vom Pendler 2284592, 05.08.12, (Isko Hühnegrab - Shakire Pendler) Schlicht Dirk,29584 Groß Thondorf
VV 2 Queena vom Kurfürstendamm 2285043, 25.07.12, (Mattis Kurfürstendamm - Kiwi Welsetal) Sandersfeld Gerold,26835 Hesel
Langstockhaar Klassen
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
V 1 *Eicko vom Haus Roselius 2238394, 02.07.09, SchH1 IPO3 (Quenn Löher Weg - Vanta Arjakjo) Freikowski Stefanie,27777 Ganderkesee
Langstockhaar Gebrauchshundklasse Hündinnen, Richter: Müller Günther
V 1 (*)Nena vom Welsetal 2264578, 09.01.11, IPO1 (Remo Fichtenschlag - Italia Welsetal) Helmer Thorsten & Wegmann Wilfried,32049 Herford
Langstockhaar Jugendklasse Rüden, Richter: Buß Helmut
SG 1 Marko von der Achimer Vahr 2281229, 27.05.12, (Boomer Polarstern - Kimba Achimer Vahr) Seekamp Otto,28832 Achim _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|