Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kkl IPO-1 OREGON Temperton (FCI)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 8:28 pm    Temat postu: Kkl IPO-1 OREGON Temperton (FCI) Odpowiedz z cytatem

OREGON Temperton

ur. 08.09.2010

ED normal, HD fast-normal , DNA gpr.

wyszkolenie: PT-1, BH, IPO-1, Kkl

o. WARELL v. Contra (VEGAS du Haut Mansard x NOBLESSE v. Contra)
m: JESSICA Temperton (WILKO v. Fichtenschlag x KAJA z Dziedzic)



Rodowód: http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=698788
_________________
Anka Koziołek


Ostatnio zmieniony przez A&N dnia Czw Lip 04, 2013 9:49 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trening, trening, trening


_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontakt: 506 283 249
_________________
Anka Koziołek


Ostatnio zmieniony przez A&N dnia Pon Kwi 28, 2014 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krycia nie powinny być nieodpłatne. Po pierwsze każdy ponosi koszty utrzymania psa , a po drugie takie coś to antyreklama dla psa,bo to może oznaczać że nikt się nim nie interesuje więc właściciel zachęca w ten sposób. Każdy reproduktor ma coś wartościowego i na pewno są suki które do niego pasują. Więc nie ma co kryć za darmo.
Pozdrawiam i powodzonka i wielu suczek dla piesia Smile
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PublicEnemy



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 7
Skąd: Kalety

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem p. Rafale, ale po pierwsze pies zdał koerung dwa tygodnie temu, więc potencjalne zainteresowanie dopiero przed nim, a po drugie i najważniejsze,
to właściciel decyduje, ile i czy w ogóle chce opłat za krycie.

Doceniam Pana polemikę w pewnych tematach, ale tutaj Pan się wtrąca w nie swoje sprawy.
Zwłaszcza w sytuacji, że nie przypominam sobie, aby był Pan kiedykolwiek właścicielem reproduktora (szczególnie ze zdanym koerungiem).

Z poważaniem
_________________
Paweł Tiahnybok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem zdania, ze dyskusja jest zbędna, czy brać pieniądze za krycie czy nie. Kazdy wlasciciel repa/suki zna swoje finanse i koszty utrzymania psa i nie podlega to takiej dyskusji. Jedyny "konkurencj" może to nie pasować, jak ktoś oferuje takie krycie.

Ale to tez nie jest temat, ponieważ repa się nie dobiera wedlug kosztów krycia, tylko wedlug "pasowania" (genetyki) do suki.


Jeszcze cos: Gdyby byla oficjalna lista z psami, które maja körung, to by była taka reklama nie potrzebna. Ale to już nie do was należy, tylko do KONu oraz organizatorów Körungu.
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Pawle. Ale ja w najmniejszym stopniu nie miałem zamiaru wtrącać się. Napisałem tylko swoje zdanie. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie. A że często się zdarza że ludzie jak widzą lub słyszą że coś jest za darmo lub tanio to że jest słabej jakości. W środowisku owczarkarskim jest pewien Pan który zachęcał do krycia swoim psem pisząc że robi wiosenną promocję i podał cenę 250 zł. Całkiem nie głupi pies to był,a ja osobiście słyszałem jak na jednej z wystaw kilku hodowców zachodziło w głowę co z psem musi być nie tak. Oczywiście to nie jest moja sprawa i nie chciałem żeby zabrzmiało to jako wymądrzanie się. Więc proszę się nie urażać Smile.
Pozdrawiam Smile .
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Rafale!
Doceniam Pana troskę o dobre imię mojego psa, ale z całym szacunkiem, wielu mnie już zna, mnie i mojego psa, i wie, co mną kieruje przy takiej, a nie innej decyzji. Wartość psa jest udokumentowana w opisach z wystaw, przede wszystkim z Koerungu, którego kupić się nie da. Z czystym sercem wiem, że pies ten jest w 100% wartościowy i nie potrzebuję robić 'promocji', aby nabić mu kryć, gdyż nie jest to moim celem. Nie jest nim także chęć pokrywania kosztów utrzymania mego psa, gdyż koszty te ponoszę już zgoła od lat prawie trzech i nie jest to dla mnie w żaden sposób uciążliwe, więc bardzo proszę nie zaglądać mi w portfel. Nie jestem też człowiekiem, który będzie 'cisnął kity' jak to mój pies będzie przekazywał swoje fantastyczne cechy potomstwu, gdyż nie jestem w stanie tego określić nie widząc tegoż potomstwa właśnie, więc z tego miejsca bardzo Pana proszę - niech każdy zajmie się dobrem swoim, swoich zwierząt i swojego hodowania.

Dziękuję i pozdrawiam.
_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaglądam nikomu do porfela Very Happy ,mam swój Smile. Ludzie trochę luzu i zrozumienia że to ie wrogie nastawienie Smile.
Nie zrozumieliścię mnie Państwo ale nie bede już rozwijał dalej tematu bo to zbędne.
Życzę wielu kryć Smile. Wink
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotychczasowy bilans wystawowy:

1. Jesienna Wystawa Owczarków Niemieckich, Czchów-Zapora 25.09.2011, Franz Peter Knaul (SV), klasa młodzieży, SG3

2. II Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich, Bielsko-Biała, Jaworze 19.05.2012, Krzysztof Dobrzański (PL), klasa juniorów SG2

3. XXX Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Zabrze 14.10.2012, Ewa Florek (PL), klasa otwarta, V1, CWC

4. Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich, Czchów-Zapora 27.10.2012, Waldemar Federak (PL), klasa otwarta, V5

5. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Nitra 02.12.2012, Dusan Paunovic (FCI), klasa otwarta, V1, CAC, res.CACIB

6. Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Zabrze 07.04.2013, Marek Czerniakowski (PL), klasa otwarta, V2

7. XVI Dolnośląska Wystawa Owczarków Niemieckich, Wrocław 28.04.2013, Frank Goldlust (SV), klasa otwarta, SG2

8. XXVIII Krajowa Radomska Wystawa Psów Rasowych, Radom 19.05.2013, Joanna Domańska (PL), klasa użytkowa, V1, CWC

9. I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Zakopane 03.08.2013, Leszek Salamon (PL), V2
_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MWPR Leszno 31.05.2014
OREGON Temperton (FCI) klasa użytkowa, V2

_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group