Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komunikat 4/2014 z dnia 30.04.2014r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 9:01 pm    Temat postu: Komunikat 4/2014 z dnia 30.04.2014r Odpowiedz z cytatem

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.zkwp-szkolenia.pl%2Fimages%2F2014%2FKomunikaty_GKSP%2FKomunikat_GKSP_4-2014.pdf&h=5AQER7GQR
Nie bardo wiem jak rozumieć pkt 6,... czy teren oddziałowy ,to nie ośrodek treningowy!?,... o co tu chodzi!?
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm......

Ośrodek treningowy to nie zawsze teren oddziałowy.
Nie wszędzie są tereny oddziałowe.
Jeśli na terenie oddziałowym szkoli sie psy , a do egzaminu przystępują inne psy , nie uczestniczące w tych szkoleniach to dla nich nie będzie tez równych szans Sad
Najlepiej by było organizowac zawsze na terenach neutralnych , za każdym razem innych , specjalnie wynajmowanych na tę okazje przez GKSP Wink

Grandziocho , trudno własciwie powiedzieć co autor miał na myśli ( zwłaszcza w obecnej sytuacji szkoleniowej ) .
Najlepiej chyba zwrócić się do GKSP ( na piśmie ) o szczegółowe wyjaśnienie a przy okazji organizowania egzaminów o każdorazowaq akceptację terenu Wink Laughing

Na innych forach też sie zastanawiają ....

Nie chcę sie czepiać , ale mi najbardziej podoba się sformułownie : "GKSP kolejny raz przypomina " , przypomnień wcześniejszych nigdzie nie znalazłam ........... przypomina to " kolejne " przypomnienia GKH w sprawie organizacji kerungów i licencji ........no ale autor przeciez inny , technika ta sama Laughing
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ja mam pytanie kto wybrał pana Skrzyńskiego na funkcje przewodniczącego głównej komisji szkolenia psów czy ktoś wie ,czy ten pan wyszkolił i samodzielnie zdał egzamin chociaż z jednym psem na IPO Jakie doświadczenie ma ten Pan w szkoleniu sędziowaniu i pracy z psami użytkowymi Czy jeżeli egzamin ma się odbyć na przykład w Żyrardowie to trzeba prosić o zgodę wszystkie ościenne oddziały
_________________
Waldemar Łodziński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenzo, GKSP to nie tylko Pan Skrzyński , są też inni.......

Prawie każdy Komunikat GKSP wywołuje pewne zdziwienie Rolling Eyes
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ,że to nie wszystko .Proszę zwrócić uwagę na końcowy komunikat dotyczący zawodów OBI.Co prawda my się tym nie zajmujemy ale jestem bardzo zdziwiona taką postawą Głównej Komisji Szkolenia Psów.

GKSP zatwierdziła też fakt zgłoszenia kandydatów na Mistrzostwa Świata
Obedience FCI w Helsinkach w osobach Kamili Buryn i Joanny Hewelt, a na
Mistrzostwa FMBB w Tuusula w osobach Agaty Kleckiej i Agnieszki Leszczyńskiej.
Szczegóły zostaną ustalone bezpośrednio z zawodniczkami. Należy pamiętać, że
udają się na mistrzostwa jako reprezentantki ZKwP.........


Otóż zawodniczka Agnieszka Leszczyńska /przepraszam ale nie wiem z jakiego oddz./ , jest wielokrotną Mistrzynią Polski w tej konkurencji oraz Mistrzynią Słowacji i Czech. Na 2 tygodnie przed Mistrzostwami kazali zawodnikom przyjechać aż do Rzeszowa na tzw. weryfikacje do tych Mistrzostw. O tym kto pojedzie na te Mistrzostwa decydowali p.Rurarz i p. HADER.

A tak odbywała się ta weryfikacja,proszę sobie podgłośnić i uważnie się w słuchać.

https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DI2SBdrIqI20%26feature%3Dyoutu.be&h=8AQFnwvwh

Po takiej "świetnej" weryfikacji na Mistrzostwa Świata nie typuje się wielokrotnej Mistrzyni Polski tylko dwie z oddziału ???? i zapewne koleżanki"Pani" Kowalskiej Maryny bo ta jest osobą w bardzo bliskich stosunkach "koleżeńskich" z panem Rurarzem a ten z kolei bliski kumpel pana Skrzyńskiego. Z tego co wiem obie panie mają tylko szanse na tych Mistrzostwach powąchać dupy wszystkim psom i zawodnikom z całego świata startujących na tych zawodach bo wątpię by w ogóle zakończyły zawody z jakimś tam wynikiem. Tak było to z właśnie wymienioną Maryną Kowalską,która trzykrotnie była na takowych Mistrzostwach za pieniądze związkowe i ani razu ich nie ukończyła. Taki "wysoki" poziom prezentowała.Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Z tego co mi "maliniaki" naszczekały cała sprawa skierowana jest do sądu cywilnego a także OBI-dowcy starają się o usunięcie Rurarza z Gł. Kom.Szk.Ps oraz sprawa ma być skierowana do FCI.
Postępowanie Rurarza mnie już nie dziwi znam go od 40 lat i mam o nim jak najgorsze zdanie ale p.Skrzyński Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Question

Ciekawi mnie bardzo jak będzie przeprowadzona weryfikacja zawodników na Mistrzostwa SV albo FCI w IPO Question Question Question
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Czw Maj 08, 2014 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha, no cóż można powiedzieć ?????
Granda i tyle
OD Obi juz dawno pomstują na to całe zamieszanie z kwalifikacjami, zmianami, weryfikacjami itp.....może faktycznie to w sądzie sie skończyć
( akces na mistrzostwa zgłosiła tez osoba spełniająca wszystkie wymogi kwalifikacyjne i nie została zatwierdzona Sad )
Ale to tak jest jak w GKSP sa ludzie nie mający nic wspólnego z psim sportem, o czym było powszechnie wiadomo a na zarządzaniu też sie nie znają .... Evil or Very Mad
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu takie uzupełnienie dot. całej tej sprawy

https://docs.google.com/file/d/0B3U5wtJV0iWVczB0SF9PcWtOWjg/view?pli=1&sle=true
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=I2SBdrIqI20&feature=youtu.be

obejrzałam sobie jeszcze raz filmik wstawiony przez Grandziochę .

MASAKRA .

Sędziowie , członkowie GKSP nie znają regulaminów !!!!! jakis kosmos !!!!!

" no i co z tego " można zacytowac klasyka .....żenada !!!!
Evil or Very Mad
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Joanna Kost



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 395
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenujący poziom dyskusji; merytoryczne argumenty zawodników i mętne niespójne i pokrętne odpowiedzi ludzi, od których oczekiwałoby się fachowości, znajomości przepisów i odrobiny życzliwości. Nigdy bym nie uwierzyła, że tak to się odbywa, gdyby nie to nagranie- to był dobry pomysł
_________________
www.kostgallery.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu takie przypomnienie sprawy też dotyczącej GŁ.K.Szk.Ps. i J.Rurarza z
2008r

http://psisport.com/index.php?option=com_smf&Itemid=2&action=printpage%3Btopic%3D121.0
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group