Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KLUBOWA KON - 23-24 sierpnia 2008 - Ciechanów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, czytając wyniki z wystawy to widzę, że jednak nic się nie zmienia na dobre. Wszystko jest jak było. Psy bez körungu dostają tytuł VA, Psy, które mają niby IPO nie zdają testów (ok. tu się trzepiam, bo to się może zdarzyć). Ale psy/suki, które są aktywnymi reproduktorami lub suki hodowlane i mają IPO są pokazywane w klasach otwartych, championów, itd., to jest ewidentna pomyłka celu takiej wystawy. Jedyny pies, a właściwie suka, z wystawy, u której się zgadzam wynikiem pod każdym względem to jest:

YADE vom Finkenschlag
(gratulacje dla Kasi)

Jest to suka, która moim zdaniem ma prawo dostać tytuł VA. Suka jest ładna, ma IPO, ma Körung i zalicza bez problemów testy (na różnych placach i pozorantach). I to wszystko powinno mieć wpływ na wynik.

Następny temat to: „Najlepsza hodowla“. (Gratulacje dla Wiktora i Swetlany). Bez wątpienia jest to trudno zwierzęta po tylu różnych rodzicach zbierać. Ale w Niemczech jednak wyniki w poszczególnych klasach wystawianych psów i suk mają też wpływ na lokatę grupy hodowlanej.

Ale, co się dziwić, jest jak było i nie ma cienia na jakąkolwiek poprawkę. Była to kolejna wystawa, która była sędziowana „po polsku“, z udziałem niemieckich sędziów SV.

Pozdrawiam

Pat
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurencja Najlepsza Hodowla
sędziowie: Franz-Peter Knaul, Hans Joachim Dux, Waldemar Federak

1. Szenberg
2. z Weselskiej Zagrody
3. z Tuszyńskiego Lasu
4. Mavic
5. z Krywlan
6. z ulicy Prusa

ze Spręcowa - odstąpiła od konkurencji
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Pat.... to jest wystawa nasza klubowa wiec nie ma mowy o zadnych preferencjach dla psow/suk z niemiecka licencja. Przeciez nasz klub tego nie wymaga i koniec kropka najpierw zmienmy przepisy a nie ciagle gadamy ze zle bylo sedziowane. Suka Yade nie jest juz mloda suka a dzieci nie ma po niej a to tez powinno byc brane pod uwage tak jak jest w przypadku reproduktora. Klasa mlodziezy suk I lok suka wielka i biala i wygrywa i jedyna doskonala....szok ze stresem....chodzila najpierw druga na koniec przeszla i dostala ocene jako jedyna doskonala a co z ta co chodzila caly czas pierwsza i spadla na druga lokate na sam koniec ...juz nie byla doskonala.....Sedziowal Niemiec i nie tylko mnie zadziwil Rolling Eyes Wkolo ringu chodzily glosy, ze Knaul zly bo sie nie wyspal... no daj cie spokoj jak on taki nerwowy to moze lepiej niech u siebie sedziuje..... Rolling Eyes
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marta G



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Tyszowiecka Sztrase

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pat napisał:
Jedyny pies, a właściwie suka, z wystawy, u której się zgadzam wynikiem pod każdym względem to jest:

YADE vom Finkenschlag
(gratulacje dla Kasi)

Jest to suka, która moim zdaniem ma prawo dostać tytuł VA. Suka jest ładna, ma IPO, ma Körung i zalicza bez problemów testy (na różnych placach i pozorantach). I to wszystko powinno mieć wpływ na wynik.


suka VA2 Quanda IPO1 , Kkl1, HD, ED wiec jakby co to ja się nie czuje gorsza Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a kto zna tą sukę i jej dzieci to wie dobrze, ze daje dobre potomstwo - swojej klasy .......a może i lepsze (ale to akurat pokaże czas) Cool Cool Cool Cool Cool Cool
_________________
Pozdrawiam serdecznie - tak serdecznie, jak Ty o mnie teraz myślisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Justyna…. Czy jest jakaś wypowiedz ludzi lub temat na tym forum, który ty byś nie krytykowała? Ty, kochana Justyna tylko kwestionujesz wypowiedzi ludzi na forum. A sama? Gdzie twoje psy/suki na wystawach/zawodach? Z twoim doświadczeniem i twoją wiedzą, które ty tu przedstawiasz, to powinni psy/suki z twojej hodowli chodzić w czołówce w Polsce, w Niemczech jak i w innych krajach. A z twoimi kontaktami powinny być przepisy dotyczące owczarka niemieckiego w Polsce, polskiego klubu itd. dawno zmienione. Przepraszam, że Cie tak najechałam, ale jest to niemiłe (i nie tylko dla mnie) że ty wszystko i wszystkich krytykujesz. Pokaż i nie gadaj.

A jak chodzi o Yade, to napisałaś, że suka już nie jest młoda. To co ja wiem ona ma nie całe 4 lata. Czy to już jej koniec? Czy Ty tak traktujesz swoje psy (4 lata i dowidzenia)? Jak tak to współczuje każdemu zwierzetowi w twoich rękach.

….to jest wystawa nasza klubowa wiec nie ma mowy o zadnych preferencjach dla psow/suk z niemiecka licencja. I co z tego? Czy to znaczy, że ten klub ma inne prawa? To po co niemiecki sędzia, po co testy, po co tytuł VA itd.?

A poza tym: Droga Justyna! Najpierw czytaj wypowiedzi a potem komentuj. Ja nic nie pisałam na klasę młodzieży. Tak samo nic nie pisałam na temat sędziego.


Pozdrawiam
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
equus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VA3 BISTA z Mareckiego Stawu również ma korung tak dla jasności, byłam w Świerklańcu i widziałam, że bdb go zaliczyła. Pat Ty chyba też to widziałaś ? Smile.
_________________
pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anetko, widziałam BISTA z Mareckiego Stawu i ona super Körung zdała (ale tam gdzie Magda to psy/suki generalnie bardzo dobrze wyszkolone). Bista jest jeszcze młoda suka i ma wszytko dopiero przed sobą.

Marta: Sorry, że nie napisałam o Quandzie. I gratulacje do VA2.

Także gratulacje dla wszystkich psów i suk oraz i właścicieli.
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Justyno jakie były głosy przy ringu jak Twoja Baffi nie zaliczyła testów...że zamiast "się forumować" zacznij pracować... I nie obmawiaj i nie wymyślaj bzdur z podtekstami, bo wszyscy Cię już znają z nieprzemyślanych komentarzy... Jesteś kolejną osobą, która nie potrafi z godnością przyjmować porażki...

Ps1 Dziecko po Yade chodziło przy ringu całą wystawę i skupiało uwagę wielu hodowców...
Ps2 Hina Hexenland, która wygrała młodzież, do której pijesz ponieważ daleko za nią była Twoja faworytka, jest bardzo piękną anatomicznie suczką z doskonałym ruchem, niezwykłym temperamentem i charakterem. I choć jest duża, ma doskonale zachowane proporcje... Ja się bardzo cieszę, że sędzia tak ją docenił. I pragnę zauważyć, że wyszła na pierwszej pozycji i tylko na jedno okrążenie spadła na drugą po czym szybko wróciła... Tak się składa, że wszystko mamy nagrane, również Twoje komentarze przy ringu...

Szczerze mówiąc dziwię się,że tak do mnie pijesz, bo jeszcze niedawno udawałaś dobrą koleżankę... a teraz taka zawiść...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl


Ostatnio zmieniony przez K8 dnia Wto Sie 26, 2008 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marta G



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Tyszowiecka Sztrase

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pat napisał:
Marta: Sorry, że nie napisałam o Quandzie. I gratulacje do VA2.
Dziekuje bardzo, naprawdę się cieszymy z II miesjca Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Pozdrawiam serdecznie - tak serdecznie, jak Ty o mnie teraz myślisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja ja sie nie czepiam ale nie moze wystawa nasza klubowa rzadzic sie niemieckimi przepisami i tyle. Ja jestem za niemiecka licencja ale skoro nasze wymogi hodowlane tego nie wymagaja to nie mozna ich preferowac na wystawie akurat klubowej. Co do Yade to moge miec swoje zdaniem i wiek tu nie ma zadnego znaczenia ta suka byla kryta juz wiele razy i nic z tego. Dlatego byl moj komentaz ze jest to tak samo istotne jak w przypadku reproduktora. Co do klasy mlodziezy to byla moja wypowiedz. Przeciez nie bede jeszcze raz zaczynac nowego posta zeby dopisac cos jeszcze i dlatego bylo w jednym.

Kasiu.... moja BUFFY nie spieprzyla na widok pozoranta Exclamation Zaliczyla namiot i czolowke, pokazala tym co sie mnie czepiaja tzn jej ze namiot, pozorant i palka nie sa jej obce. Spotykamy sie czasami (na szczescie) na placu szkoleniowym i wiemy jak nasze zwierzeta gryza. Moja BUFFY zrobila IPO nie majac dwoch lat i od tamtej pory nie widziala pozoranta. Miala dokladnie 13 pogryzek przed klubowka i jestem z niej dumna i calkowicie wyzbylam sie kompleksow co do moich zwierzat ogladajaqc testy cale. Twoja Yade gryzie caly czas, robila szkolenie za granica, jezdzila na obozy i nire tylko i dobrze wiesz jaka jest. Cale szczescie ze na swiatowce jest czolowka a nie poscig bo ma szanse na spotkanie z pozorantem.
Hina jest wielka suka byla mierzona i ma 61.5. Nie jest chyba dziwne ze skoro niemcyu daza do trzymania sie mocno wymiarow daja wygrac tak duzej suce i to do tego klase mlodziezy gdzie wiadomo zwierze sie jeszcze rozwija. W Swierklancu byla o niej mowa i sedzia z mlodziezy tlumaczyl wlasnie Knaulowi ze jest wielka i dlatego 10 pozycja. Widac ze oni tam tez kazdy sobie. Jedni sie trzymaja swoich przepisow inni nie.
Droga Kasiu nie strasz mnie ze masz wszystko nagrane co ja mowilam bo ja nie jestem blondynka tylko TY i wiem co mowilam i chcialam zeby to bylo uslyszane bo niby po co to mialam mowic. Przeciez mnie zalezalo zeby to wlasnie panstwo Czerniakowscy uslyszeli. Po wystawie warszawskiej gdzie sedziowal pan Kosmalski chcielismy wyslac pismo do oddzialu na wasze skandaliczne i hamskie zachowanie przy ringu. Na bardzo glosne i kpiace, krytykujace komentarze pod adresem sedziego.
Kiedy to ty ze swoja swita i z sedziami czyli pania Janina i panem Markiem Czerniakowskim wysmiewacie sie glosno tak ze was na innych ringach slychac kiedy sobie kpicie glosno z sedziego to jest OK tak...a jak ja sie wypowiem glosno to jestem beee. I jeszcze jedno nie przypominam sobie zebym udawala Twoja kolezanke. Przeciez ja ja jestem znamy sie i jestesmy tylko kolezankami. Mowi sobie czesc a wodki razem nie pijemy.
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, a ja na twoim miejscu bym miała kompleksy... Gdyby moja suczka właśnie na takich testach nie zaliczała!...
Co byś nie napisała, na zdjęciu widać jaki ma chwyt i dlaczego odeszła od pozoranta wszyscy widzieli...
Ale widzę przyjęłaś zasadę, że najlepszą obroną jest atak...
Fakty bronią się same, a ja nie mam sobie nic do zarzucenia, w przeciwieństwie do ciebie...
Zajmij się Justyna swoim podwórkiem. Żenujący jest Twój poziom dyskusji i zachowania.
A skargę trzeba było napisać. Jest już jedna osoba w naszym oddziale co wypisuje wciąż na wszystkich skargi i donosy, a sama jest zawieszona...
Ty też z jakiegoś powodu uciekłaś z oddziału warszawskiego?

Na marginesie "hamstwo" pisze się przez CH!... Chyba, że doping, który denerwuje sędziego, tak że spisuje nazwiska przy ringu, to "hamstwo" przez samo HSmile... Trzeba było pisać skoro był powód...

Chamsko to zachowujesz się ty, niestety...wszędzie, nawet tu na forum..
I wiesz co, nie dzwoń do mnie na pogaduszki już więcej, bo nie będę chciała z tobą rozmawiać.
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy prze nigdy nie dzwonilam do ciebie na pogaduszki....to ty wydzwanialas do mnie i wisialas na kablu (moj telefon mimi podlaczenia wyladowywalas sie) zeby SKASOWANE (Admin) ...Co juz nie pamietasz... Ja moja droga jak cos mam do kogos to mowie otwarcie a nie tak jak ty i twoja reszta plujecie za plecami i nawet sami na siebie nadajecie. Nie dlugo sami sie pozagryzacie.... Laughing
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa co do skargi to nie ja chcialam ja napisac ja mnialam byc jedna z tych co sie pod nia mialy podpisac....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl


Ostatnio zmieniony przez K8 dnia Wto Sie 26, 2008 11:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie nawet teraz do mnie dzwonisz i placzesz zebym wykasowala ostatniego posta.....Co jest grane..... Rolling Eyes Question Exclamation Ty mozesz mnie krytykowac i wypisywac rozne swinstwa i nie prawde do tego to jest OK Exclamation Exclamation Exclamation A jak ja ci wypomne to co to ja jestem chamska przez "ch" pisane oczywiscie Exclamation
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group