Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KLUBOWA KON - 23-24 sierpnia 2008 - Ciechanów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
To bzdura, ale ty kiedyś faktycznie szukałaś sensacji i rozsiewałaś ploty... Zresztą jak zawsze... Teraz sie domyślam dlaczego...
A na rozmowy z tobą szkoda by mi było pieniędzy, a ty zawsze naciągałaś pracodawcę...


nie droga Kasiu to ty potrzebowala sluchacza jak sie SKASOWANE (Admin) to musialas duzo gadac i akurat trafialo na mnie....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl


Ostatnio zmieniony przez K8 dnia Wto Sie 26, 2008 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Jesteś SKASOWANE (Admin). Zadzwoniłam i powiedziałam Ci, że jesteś SKASOWANE (Admin) prosto w oczy i że łżesz i że to co napisałaś nie dotyczy owczarków, a publikujesz to tu...zadzwoniłam, bo nie zamierzałam Ci tego pisać na forum... tak by wszyscy czytali. I nie płakałam bo nie mam powodu... Jesteś SKASOWANE (Admin)!


buhahahahahahahaha
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa samotna baba jestem bo SKASOWANE (Admin) w przeciwienstwie do ciebie.....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze wysoki poziom rozmowy na forum Rolling Eyes
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Falkiewicz !,.....
..to forum służy do podawania wiedzy na temat ON, do wymiany doświadczeń, do podawania wyników z zawodów ON i Wystaw ON .Można na forum wypowiadać swoje zadowolenie lub nie zadowolenie z wystawy czy z zawodów.Można pisać o ON ,czy podobają mi się albo nie.Można krytykować sędziów.Można wszystko ale tylko na temat ON.
Wypisywanie bzdur na temat prywatnego życia to naprawdę jest bardzo wysoce nie etyczne i nie kulturalne. Embarassed Narazie napisałam grzecznie.Proszę mi sie nie narażać Twisted Evil Evil or Very Mad
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Wto Sie 26, 2008 3:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
TOMI



Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym środowisku zdarzają się konflikty, ostre wymiany zdań itd. i to jest normalne pod warunkiem, że obie strony zachowają umiar i nie przekraczają pewnych granic!!! Moim skromnym zdaniem dla dobra wszystkich, mam taką prośbę aby obie Panie wykasowały "te" ........ (bez komentarza) wiadomości i wróciły do "normalnej" dyskusji.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Pani Falkiewicz !,.....
..to forum służy do podawania wiedzy na temat ON, do wymiany doświadczeń, do podawania wyników z zawodów ON i Wystaw ON .Można na forum wypowiadać swoje zadowolenie lub nie zadowolenie z wystawy czy z zawodów.Można pisać o ON ,czy podobają mi się albo nie.Można krytykować sędziów.Można wszystko ale tylko na temat ON.
Wypisywanie bzdur na temat prywatnego życia to naprawdę jest bardzo wysoce nie etyczne i nie kulturalne. Embarassed Narazie napisałam grzecznie.Proszę mi sie nie narażać Twisted Evil Evil or Very Mad


Droga 0pani Halinko to nie ja zaczelam tematy tzw kolezenskie. Prosze czytac uwaznie. Ja mam tylko ostra odpowiedz ale to nie ja zaczelam wypisywac kto kiedy jakim byl dobrym znajomym itp. itd....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie Panie powinnyście wykasować swoje wypowiedzi.Mnie interesuje ON i tylko ON a nie kto z kim śpi a kto z kim dzieci ma.koniec !kropka!!!
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Pani Falkiewicz !,.....
Narazie napisałam grzecznie.Proszę mi sie nie narażać Twisted Evil Evil or Very Mad


Mam sie bac Question
No tak... Kasie na ringu bijaca sie widzialam o pani tylko slyszalam...
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:


Kasiu.... moja BUFFY nie spieprzyla na widok pozoranta Exclamation Zaliczyla namiot i czolowke, pokazala tym co sie mnie czepiaja tzn jej ze namiot, pozorant i palka nie sa jej obce. Spotykamy sie czasami (na szczescie) na placu szkoleniowym i wiemy jak nasze zwierzeta gryza. Moja BUFFY zrobila IPO nie majac dwoch lat i od tamtej pory nie widziala pozoranta.

To ja grzecznie zapytam i bez ataków prosze.
Co suka rasy uzytkowej robi, skoro pozoranta nie widuje ? siedzi w kojcu ?
brawos napisał:

Miala dokladnie 13 pogryzek przed klubowka i jestem z niej dumna i calkowicie wyzbylam sie kompleksow co do moich zwierzat ogladajaqc testy cale.

Z tego co wiem testy wypadły tragicznie zatem to swidczy jedynie o hodowcach i ich przewodnikach - nie o tym, ze pies ktory ledwo zaliczył jest swietny.
brawos napisał:

Twoja Yade gryzie caly czas, robila szkolenie za granica, jezdzila na obozy i nire tylko (...)

No i to tez powinien robic ON, niby rasa uzytkowa co nie ?

Pozdrawiam i licze na normlana odpowiedź.
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Justyno,...
wiem ,że ostatnie zdanie musi być Pani. Bać się Pani nie musi.Myślę ,że zachowała Pani jeszcze trochę rozsądku.Naraża się Pani nie tylko mnie ale innym forumowiczom.Przypominam,że to forum poświęcone jest ON a nie sprawom prywatnym. Very Happy.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Halinko zgadzam sie z pania w 100%. Nie ja zaczelam prywate i wcale nie zalezy mi zeby moje zdanie bylo na koncu. Ja poprostu sie bronilam. Nie lubie klamstwa i tyle. Nie pozwole sobie zeby ktokolwiek wmawial mi rzeczy ktorych nie robilam. Nikogo nie obrazilam nie nazwalam "swinia" ani "najglupsza".
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do kolezanki "zaczarowana" proponuje najpierw wyrobic sobie dowod i liznac wiedzy a potem sie wypowiadac. Aaa i czytaj uwaznie.
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowe.
Dziekuje za odpowiedź.
Widać, ze pewne osoby nie umieja rozmawiac, a jedynie atakowac.

Ahh jak miło.
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group