Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KLUBOWA KON - 23-24 sierpnia 2008 - Ciechanów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie zgadzam się z Panią Haliną i z TOMIM.
Obydwie panie powinny usunąć wypowiedzi które dotyczą ich prywatnych spraw i jeśli mają kulturę osobistą ,a wierzę że mają, powinny powiedzieć sobie przepraszam,za te właśnie wyciąganie prywatnych spraw na forum.Nie jestem ciekawski i nie interesuje mnie prywatne życie innych. Pozdrawiam obie panie i mam nadzieję że gdy ochłoną troche i przemyślą swoje zachowanie,pójdą po rozsądek i rozum do głowy i zakopią topór wojenny.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Ch. napisał:
Absolutnie zgadzam się z Panią Haliną i z TOMIM.
Obydwie panie powinny usunąć wypowiedzi które dotyczą ich prywatnych spraw i jeśli mają kulturę osobistą ,a wierzę że mają, powinny powiedzieć sobie przepraszam,za te właśnie wyciąganie prywatnych spraw na forum.Nie jestem ciekawski i nie interesuje mnie prywatne życie innych. Pozdrawiam obie panie i mam nadzieję że gdy ochłoną troche i przemyślą swoje zachowanie,pójdą po rozsądek i rozum do głowy i zakopią topór wojenny.

I ja takze dolaczam sie do postulatow P. Haliny, Tomiego i Rafala.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
AndziaW



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 35
Skąd: Ogorzelice k. Płocka

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to jest Buffy?








Alexandro - ja nagrywalam testy niestety filmy maja po 100mb i wiecej i nie mam jak umiescic na youtube itd Evil or Very Mad

Szczerze? Pies który jako jedynie z pracy na testach mi sie podobał miał w katalogu numer 59 (nie znam przydomka, moze ktos ma katalog? ) Komenda aus - pies puszcza rekaw i oszczekuje pozoranta. Ponadto pieknie gryzl i czołówka bardzo mi sie podobala - pewny siebie i mocny chwyt


To ten psiak - kilka scen z filmiku















acha i moze ktos wie, co to za psiak, numer 64 (katalog) (nie zaliczył testów) ?? Bede bardzo wdzieczna






_________________
Andżelika Walenciej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndziaW napisał:
...

... Pies który jako jedynie z pracy na testach mi sie podobał miał w katalogu numer 59 (nie znam przydomka, moze ktos ma katalog? ) Komenda aus - pies puszcza rekaw i oszczekuje pozoranta. Ponadto pieknie gryzl i czołówka bardzo mi sie podobala - pewny siebie i mocny chwyt





[/URL]


Witam,

Ten pies z numerem katalogowym, 59 który ci się tak podobał to:

Kastor vom Holtkämer Hof (IPO2, KKL1 lz, Zw71!).
Na testach (i fotkach), z właścicielem: Ryszard Kłapkowski (Hodowla De-Bes).

Wejdź na ich stronę internetową (www.debes.pl) to się więcej o tym (dla mnie świetnym) psie dowiesz.

Pozdrawiam

Pat
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczarowana napisał:
Typowe.
Dziekuje za odpowiedź.
Widać, ze pewne osoby nie umieja rozmawiac, a jedynie atakowac.

Ahh jak miło.


Nie drogie dziecko chcesz odpowiedzi prosze bardzo..co robila Buffy ano rodzila dzieci, wygrywala wystawy, byczyla sie na kanapie, ganialy kury sasiadow..cos jeszcze...
Moze porozmawiamy o twoich sukcesach i psach...myslisz ze nie mialabym co tu napisac o tobie... o szkoleniu itp,itd... wiec drogie dziecko jesli chcesz to prosze bardzo...
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym bardzo prosiła o podanie dokładnej listy psów które testy zaliczyły i tych którym się nie udało!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:
Zaczarowana napisał:
Typowe.
Dziekuje za odpowiedź.
Widać, ze pewne osoby nie umieja rozmawiac, a jedynie atakowac.

Ahh jak miło.


Nie drogie dziecko chcesz odpowiedzi prosze bardzo..co robila Buffy ano rodzila dzieci, wygrywala wystawy, byczyla sie na kanapie, ganialy kury sasiadow..cos jeszcze...
Moze porozmawiamy o twoich sukcesach i psach...myslisz ze nie mialabym co tu napisac o tobie... o szkoleniu itp,itd... wiec drogie dziecko jesli chcesz to prosze bardzo...


Znów atak - jak miło.
Odpowiedz dostałam, wysatrczy.
Jednak ludzie maja racje.

Nie trzeba miec psów ktore wygrywaja swiatówki i WUSV aby moc zadawac pytania.
Tak to niestety jest w PL swiatku hodowlanym - zadajesz trudne pytania to zaraz pojawia sie komentarz
" a co ty osiagnołes?"
Tyle, ze rozmowa w wątku nie toczyła sie na moj temat ..
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15 latko tobie zamknieto wejscie na forum owczarek. Moze przypomnisz tu wszystkim z jakiego powodu....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże!,...co za SKASOWANE (Admin).Typowa straganiara.
Poproszę admina by wykluczyć Panią z forum. Twisted Evil
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Czw Sie 28, 2008 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm za co....pani Halinko no za co.... straganiara no ciekawe...napisze pani na prive zeby nie bylo oficjalnie
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Czw Sie 28, 2008 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak dalej pójdzie to niniejsze forum "przebije poziomem" forum Owczarek.pl
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ADMINIE!!! POMOCY!!! Tego sie juz nie da czytac, zreszta forumowiczow nie interesuja prywatne przepychanki.
Tak na marginesie - jeden forumowicz, gdy chce dyskutanta obrazic przechodzi na forme pan/pani, inny - wyzywa od 15-sto latkow. Tak jakby to bylo jakies brzydkie slowo. Normalnie rece opadaja.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexandra napisał:
A ja bym bardzo prosiła o podanie dokładnej listy psów które testy zaliczyły i tych którym się nie udało!


Z tego co pamiętam to oprócz mojej Endi testów nie zaliczyła wspomniana wcześniej Buffy oraz pies sędziego Wierbitskiego - Nevio Winnloh.

Co do klasy championów - to pomimo decyzji Zarządu Klubu testy nie były obowiązkowe Shocked
Więc zamiast wypominać Iskrę - lepiej docenić, że próbowała Exclamation Była chyba jedyną suką z tej klasy, która przystąpiła do testów (Aga zapisywała - więc pewnie mnie skoryguje).
Z psów-championów na pewno przystąpił i zaliczył Bar Mis-Maz.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
admin
Site Admin


Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 66

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
ADMINIE!!! POMOCY!!! Tego sie juz nie da czytac, zreszta forumowiczow nie interesuja prywatne przepychanki.


Nie było mnie kilka dni przy necie - i widzę emocje w pełnym rozkwicie Evil or Very Mad .

Usunęłam zdania dotyczące sfery prywatnego życia oraz słowa uważane powszechnie za obraźliwe.


Ostatnio zmieniony przez admin dnia Czw Sie 28, 2008 1:54 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group