|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
opozda
Dołączył: 24 Sty 2008 Posty: 33 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 4:24 am Temat postu: |
|
|
no to jak to jest sdziowie moga przyznawac VA czy nie oczywiscie mysle o Polskich sedziach .Tak naprawde to sa to jaja za przyzwoleniem nawet p.sZCZESNIAKA .Na wystawie suki pow.60cm koncz na ostatnich miejscach a na klubowej szpica ,jakie mamy trzymac .w normie czy przeroniete.o to jest pytanie |
|
Powrót do góry |
|
|
brawos
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 893 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 5:38 am Temat postu: |
|
|
to zadne jaja to sa uklady. Przeciez jest kolacja wczesniej, wodeczka itp itd. Skoro przez caly sezon nic sie nie dalo zrobic to chociaz tu trzeba bylo udowodnic ze jest inaczej. Jaja i to jakie... _________________ www.brawosbis.pl
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
|
|
Powrót do góry |
|
|
Pat
Dołączył: 07 Lut 2008 Posty: 423 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 7:05 am Temat postu: |
|
|
brawos napisał: | ... Jaja i to jakie... |
Witaj Justyna.
Jak rzadko, to sie tu z tobą zgadzam 100%.
pozdrawiam
Pat _________________ Patricia Einfalt |
|
Powrót do góry |
|
|
alexandra
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 432 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 8:37 am Temat postu: |
|
|
Czyli..jakies "ciekawe" wydarzenia...nas omineły???/Czekamy na relację... |
|
Powrót do góry |
|
|
AndziaW
Dołączył: 25 Mar 2008 Posty: 35 Skąd: Ogorzelice k. Płocka
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 9:35 am Temat postu: |
|
|
Podczas testów (23.0 pani Magda była przewodnikiem Aro (niestety nie miałam katalogu, nie wiem z jakiej hodowli psiak). Nie był to jej pies, po prostu ktos poprosił o wystep z nim na testach. Pies ładnie złapał rekaw, komenda pusc i pies puszcza (psy które puściły rekaw na komende mozna wyliczyc na palcach u rak a te które oszczekały pozoranta było moze ich ze 3-4) Chwile pies siedzi przy pozorancie, za chwile obchodzi go i ucieka...
Sedzia zalicza testy (bo pies uciekł po pracy) _________________ Andżelika Walenciej |
|
Powrót do góry |
|
|
AndziaW
Dołączył: 25 Mar 2008 Posty: 35 Skąd: Ogorzelice k. Płocka
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 9:49 am Temat postu: |
|
|
Kolejny pies (na zdj) nie wiem czy to przypadkiem nie Iskra Szenberg. Jesli to ona to:
- nie zaliczyła testów, złapała lekko rekaw po czym nawet nie sekunda walki, rekaw puszczony i ucieka. Startowala dobrowolnie z klasy championów. Tylko że... ta suka ma wyszkolenie IPO1 to jak ona je zdobyła nie zaliczajac nawet testów na klubówce
Kilka screenów z filmiku (przepraszam za jakosc ale wyciete z filmiku) Chciałam zalinkowac filmik ale ma ponad 80 mb
Tutaj po puszczeniu rekawa.. i....
http://img148.imageshack.us/img148/3817/91915045zr9.jpg
ucieczka
http://img144.imageshack.us/img144/6352/22950675mk4.jpg
Kolejna "dziwna" a zarazem śmieszna sytuacja.
Testy - Orbit Rodiaz. Do tego psa nie mam sie co przyczepic bo testy zdał ładnie. Tylko zdziwił mnie przewodnik. Najpier komenda: Pusc, orbit! Pies dalej trzyma. Przewodnik na cały głos krzyczy "kurwa" i pies puszcza rekaw. Na czolowce z pozorantem taka sama sytuacja.
Dowod?
Zalinkowałam filmik. Trzeba go pobrac. Klikajac w link kliknijcie później w Download
http://d01.megashares.com/?d01=f825c0a
Na ringach nie miałam juz czasu zagoscic, bardzo chciałam zobaczyc testy. Moze byly jakies "kwiatki" na ringach?? _________________ Andżelika Walenciej |
|
Powrót do góry |
|
|
brawos
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 893 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 1:22 pm Temat postu: |
|
|
AndziaW napisał: | Podczas testów (23.0 pani Magda była przewodnikiem Aro (niestety nie miałam katalogu, nie wiem z jakiej hodowli psiak). Nie był to jej pies, po prostu ktos poprosił o wystep z nim na testach. Pies ładnie złapał rekaw, komenda pusc i pies puszcza (psy które puściły rekaw na komende mozna wyliczyc na palcach u rak a te które oszczekały pozoranta było moze ich ze 3-4) Chwile pies siedzi przy pozorancie, za chwile obchodzi go i ucieka...
Sedzia zalicza testy (bo pies uciekł po pracy) |
Roznie sie dzialo moja BUFFY zaliczyla probe odwagi ale wedlug sedziego chcialam byc cwansza niz jestem i za szybko do niej podeszlam i testow jej nie zaliczyl. Jest to chyba najgorsze odpadniecie z testow. Zaliczony namiot i czolowka a slabe pilnowanie pozoranta i guzik......chos nie ktorym sie udalo.....
_________________ www.brawosbis.pl
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
|
|
Powrót do góry |
|
|
alexandra
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 432 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 1:26 pm Temat postu: |
|
|
A czy nagrywał ktoś testy??? |
|
Powrót do góry |
|
|
Renata Horzela
Dołączył: 31 Sty 2008 Posty: 147 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 2:36 pm Temat postu: |
|
|
Czy ktoś mógłby umieścić na forum wyniki z wystawy? _________________ Renata Horzela |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 2:42 pm Temat postu: |
|
|
Przecież regulamin wystawy klubowej pozwala na przyznawanie ocen VA każdemu sędziemu, który sędziuje klasy użytkowe (czy to sędzia z Polski czy z innego kraju).
Agnieszka (wredna żona Pawła ) _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
Renata Horzela
Dołączył: 31 Sty 2008 Posty: 147 Skąd: Mikołów
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 3:16 pm Temat postu: |
|
|
Agnieszko /wredna żono Pawła/, masz może wyniki? _________________ Renata Horzela |
|
Powrót do góry |
|
|
brawos
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 893 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 3:30 pm Temat postu: |
|
|
Renata Horzela napisał: | Agnieszko /wredna żono Pawła/, masz może wyniki? |
Ja wiem, ze ma.... _________________ www.brawosbis.pl
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
|
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 3:58 pm Temat postu: |
|
|
Drogie dzieci trochę cierpliwości . Sporo tego, więc wklepanie chwilę potrwa.
Agnieszka (wredna żona Pawła ) _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 6:36 pm Temat postu: |
|
|
Na początek wyniki psów, suczki za ...
Krajowa Wystawa Klubu Owczarka Niemieckiego w Polsce
Ciechanów 23-24.08.2008
Psy
Klasa szczeniąt – sędzia Paweł Tiahnybok
1 wo RIO Mavic Poland (FLICK vom Haus Galli - IKA vom Farbenspiel), hod. A. Dobrzański, wł. J. Mielnikiewicz
2 wo HAKER Equus (RICO vom Altenberger Land - FARINA Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska
3 wo EDI Touareg (TYRON DELLA Real Favorita - BAXI Touareg), hod. Piotr Bielecki, wł. Stanisław Kościuch
4 o UX ze Spręcowa (WINN v.HOLTKAMPER SEE - BIJOU v.HAUS BRIJOH), hod. Norbert Palmowski, wł. Paweł Grzybowski
5 o FALKO Ciech-Maz (ERIC vom HEERBUSCH - RENNI MANEPO IDEAL), hod. Zbigniew Olszewski, wł. Zbigniew Olszewski, Robert Otłowski
6 o FARO Ciech-Maz (ERIC VOM HERBUSCH - RENNI MANEPO IDEAL), hod. Zbigniew Olszewski, wł. Tomasz Szymański
7 o KEVIN z Więcborskiej Doliny (Bar Mis-Maz - Etna Stan-Lech), hod. Lech Bardoński, wł. Adam Janasiński, Lech Bardoński
Klasa młodzików – sędzia Franz-Peter Knaul
1 bdb LOGAN Woj-Bas (QUEEKS KARANBERG - MERY WOJ-BAS), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Roman Tersa
2 bdb TASKO ze Spręcowa ( ODIN vom Holtkamper Hof - DIWA ze Spręcowa), hod. Norbert Palmowski, wł. Norbert Palmowski
3 bdb POKER z Drozda Piasków (Ilbo vom Holtkamper See - Ejsza z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
4 db ARGO Dektandor (WINN vom Holtkamper See - MAJA vom Holtkamper Hof), hod. Krzysztof Dąbrowa, wł. Arkadiusz Goszczyński
5 dst APOLL z Ludowej(ARKO VOM BUTJENTER LAND - SARA Z LUDOWEJ), hod. Henryk Kiełbasa, wł. Krzysztof Wysocki
Klasa młodzieży – sędzia Hans Joachim Dux
1 dosk Zw. Młodzieży MERCURY Amfitrion (SIRIO DELLA REAL FAVORITA - EVITA AMFITRION), hod. K.A. Struk, wł. Beata Kalisz, Nowik
2 dosk AMOR vom Haus Allrath (Vegas du Haut Mansard - KIKA Mavic), hod. Sabine Wrede, wł. Kazimierz Brewczak
3 bdb ESKO z Krzywego FCI (WALLACE aus Agrigento - TRIXI vom Frosten), hod. Beata Kalisz, wł. Stanisław Kościuch
4 bdb IMAR z Tuszyńskiego Lasu (ROBIN v.d. Holaheimer Linde - SARA z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. Krzysztof Maniszewski
5 bdb DOLAR z Dorzecza Pilicy (CELLO von Haus Yu - EWITA z Pilicznego Źródła), hod. Dawid Fijarczyk, wł. Dawid Fijarczyk
6 bdb VOM SCHAUMBERGERLAND WATZ (XANO VOM FINKENSCHLAG - POLARA VOM SCHAUMBERGERLAND), hod. Heike Gerber, wł. Grzegorz Lewandowski, Jacek Warszawski
7 bdb HERO z Dobrego Kojca (ROBIN VON DER HOLZHEIMER LINDE - MALTA SATYSFAKJA), hod. Jacek Pych, wł. Jacek Pych
8 bdb AMANT TIRRO Team (XAWAIR VOM CHRISTINEN BRUNNEN - HAXA Z RÓŻYC), hod. Robert Traczyk, wł. Robert Traczyk
9 bdb DINGO z Ulicy Prusa (ESKO z Krywlan - RENA Ardelia), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek, Petra Berner
Klasa juniorów – sędzia Hans Joachim Dux
1 dosk CWC DOLLAR vom Zellwaldrand (MAESTRO OSTERBERGER LAND - CONNY HAUS PORTOFINO), hod. Ralf Wiesner, wł. Artur Szyptur
2 dosk NAXO vom Fichtenschlag (Dux de Cuatro Flores - Zaskia vom Fichtenschlag), hod. Marco Ozmann, wł. Rinaldas Janusaitis
3 dosk DAXOS z Krzywego (ORK vom Holtkamper Hof - HARA vom Team Fiemereck), hod. Beata Kalisz, wł. Sławomir Potaś
4 dosk FORTAN z Krywlan (Quantum v. Fiemereck - Jetta z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. R.J. Gesinowscy
5 bdb TYTAN z Kaskady (NERO Z WESELSKIEJ ZAGRODY - ASSIE VOM KLEINEN LAND), hod. Zdzisław Konieczny, wł. Piotr Baran
6 bdb ROWAN Paul-Mat (FIMO ze SPRĘCOWA - LENA z TROJAŃSKIEGO LASU), hod. Krzysztof Kalbarczyk, wł. Elżbieta Blonkowska
7 bdb INTER z Weselskiej Zagrody (CELLO Haus Yu - AGA z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Bolesław Weselski
8 bdb MACO Czar Podkowy (Excel Schreidon - Boni Czar Podkowy), hod. Władysław Gładysz, wł. Władysław Gładysz
9 bdb Accord PASCAL (LASSO Aaccord Bis - HEXE accord), hod. Jerzy Wawrowski, wł. Jerzy Wawrowski
10 bdb FANTO Złotniki Kujawskie (ROYAL Asarko Lordana - OSI Kamienna Twierdza), hod. Marek Kąkolewski, wł. Marek Kąkolewski
Klasa otwarta - sędzia Hans Joachim Dux
1 dosk CWC ODIN Tarand (ZEPPO vom Klebinger SchloB - ALMA Tarand), hod. Andrzej Tarnowski, wł. Andrzej Tarnowski
2 dosk ATOS z Weselskiej Zagrody (FORD z Beroliny - NIKI z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Zbigniew Orłowski
3 dosk DASKO z Krywlan (ARKO v.Butjenter Land - ULIS z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. Jarosław Młodzianowski
4 dosk JECK Szenberg (LAUSER Emkendorfer Park - DIUNA Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
5 dosk PACO Mavic (Zamp vom Thermodos - Palme Mavic), hod. Adrian Dobrzański, wł. Pulina Kuczewska
6 dosk CYRUS Amax (ZIMBO vom Messebau - EJSZA z Drozda Piasków), hod. Sławomir Potaś, wł. Kazimierz Krassowski
7 bdb PERO ze SPRĘCOWA (IDOL vom HOLTKAMPER HOF - DIWA ze SPRĘCOWA), hod. Norbert Palmowski, wł. Zbigniew Olszewski
8 bdb POLLDY ze Spręcowa (IDOL vom Holtkamper See - DIWA ze Spręcowa), hod. Norbert Palmowski, wł. Norbert Palmowski, Polska
9 bdb BOSTER z Ulicy Prusa (MAX z Krywlan - EMI z Krywlan), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek
10 bdb NICO Stan-Lech (SKOTT z Więchorskiej Doliny - MONA z Więchorskiej Doliny), hod. Lech Bardoński, wł. Lech Bardoński
11 bdb MIESZKO Asarko Lordana (Quentin Karanberg - Aida Asarko Lordana), hod. Grzegorz Okrasa, wł. Artur Zarębowski
Klasa użytkowa – sędzia Franz-Peter Knaul
VA1 Zwycięzca Klubu Owczarka Niemieckiego CWC SANTOS Kamienna Twierdza (NERO z Weselskiej Zagrody - OXA Kamienna Twierdza), hod. Zbigniew Szcześniak, wł. Zbigniew Szcześniak
2 dosk FLICK v.Haus Galli (GHANDI von Arlett - DYXY v. Haus Galli), hod. Ondrej Jesensky, wł. J. Mielnikiewicz, K. Dobrzański
3 dosk ARGO KANI S-OPTIMA S (LOBO Z DALEWVOI ZEMLY - BONA NIKA NOLISDON), hod. K. Tkachuk, wł. Yana Kaysina
4 dosk NERO z Weselskiej Zagrody (BARU v.Haus Yü - QUINA z Beroliny), hod. Bolesław Weselski, wł. Bolesław Weselski
5 dosk ORBIT Rodiaz (ORBIT v. Huhnegrab - XAMBI v. Heveling), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski
6 dosk KASTOR vom Holtkamper Hof (ANDO von Altenberger Land - BARDA von See), hod. Jorg Niedergassel, wł. Ryszard Kłapkowski
7 dosk SONY Kamienna Twierdza (NERO z Weselskiej Zagrody - OXA Kamienna Twierdza), hod. Zbigniew Szcześniak, wł. Jerzy Słodyczak
8 dosk URI Kabi (APOLL HRTIS BOHEMIA - ANY DLHA ROVEN), hod. Slawomir Stelmach, wł. Andrzej Golowicz
9 dosk AVRO z Domu Nauczyciela (ERASMUS VAN NOORT - EMI Z DOMU NAUCZYCIELA), hod. Piotr Grzędzicki, wł. Łukasz Malinowski
10 dosk LORD Szenberg (Zeppo vom Klebinger Schloss - Freja Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Tomasz Gronowski
11 dosk VITO od Rafalka z Piaskow (WITO Preubenblut - BEa RAfalowski z Lomzycy), hod. Marek Rafalowski, wł. Marek Rafalowski
Klasa championów – sędzia Hans Joachim Dux
1 dosk CWC BAR Mis-Maz (PACO Mavic - XANA Mis-Maz), hod. Waldemar Federak, wł. Roman Szambor
2 dosk ARMANI z Peletonu Skorpiona (QUENTIN KARANBERG - PATI Z PELETONU SKORPIONA), hod. Hieronim Guberow, wł. Jacek Korczak
3 dosk BAZYL z Łyszkowickiej (ROBIN von der Holzheimer Linde - JUNKA z Tuszyńskiego lasu), hod. Andrzej Barlak, wł. Andrzej Barlak
4 dosk FIMO ZE Spręcowa (YAK VOM FRANKENGOLD - QUINTA VOM HOLTKAMPER SEE), hod. Norbert Palmowski, wł. Mirosław Grzywacz _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 1:05 am Temat postu: |
|
|
...ciąg dalszy
Krajowa Wystawa Klubu Owczarka Niemieckiego w Polsce
organizowana przez Oddział Olsztyn Z.K.w P.
Ciechanów 23-24.08.2008
Suki
Klasa szczeniąt – sędzia Paweł Tiahnybok
1 wo SŁAWA z Tuszyńskiego Lasu (ORBIT Rodiaz - SARA z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. M.G. Gątkowscy
2 wo HIRKA Konstar (WILKO Tensor - SENA Konstar), hod. Andrzej Winek, wł. Andrzej Winek
3 wo IRA De-Marko (SAXO z Kojca Holan - ABI De-Marko), hod. Marek Dmochowski, wł. Marek Dmochowski
4 wo RITA Mavic Poland (FLICK von Haus Galli - IKA vom Farbenspiel), hod. A. Dobrzański, wł. J. Mielnikiewicz
5 wo FOXY LADY Nova Langfuhr (EIKO Stan Lech - AVIA Nova Langfuhr), hod. Paweł Dykowski, wł. Paweł Dykowski
6 wo JENNA z Więcborskiej Doliny (EIKO Stan-Lech - QUEEN v. Wannsee), hod. Lech Bardoński, wł. Lech Bardoński
7 wo LUKA z Krywlan (SIRIO della Real Favorita - ULI z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. R.J. Gesinowscy
8 wo ROMINA Woj-Bas (BANDIT zu den sieben Burgen - IPO1 LAJKA Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Wojciech Pustelnik
9 wo ORRY Kalupus (CEDRIC vom Amur - INES Czar Podkowy), hod. Magda Barjak, wł. Andrzej Barlak
10 wo LENA z Krywlan (SIRIO della Real Favorita - ULI z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. Jarosław Młodzianowski
11 wo ETKA Touareg (TYRON DELLA Real Favorita - BAXI Touareg), hod. Piotr Bielecki, wł. Piotr Bielecki
12 wo SALWA z Tuszyńskiego Lasu (ORBIT Rodiaz - Sara z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. Sylwia Kęsicka
13 wo INGA Rus-Land (VAX von der Kupferhalde - ROXI De-Marko), hod. Grażyna Rudasz, wł. Monika Szczepaniak
14 wo KAMA z Zacisza (SANTOS KAMIENNA TWIERDZA - ELZA Z ZACISZA), hod. Mariusz Piątkowski, wł. Mariusz Piątkowski
15 wo URSA Geslander (MARKO Geslander - BONA Abakus), hod. Bożena Reisch, wł. Janusz, Bożena Reisch
16 o BARBI ze Szczepanowiąt (PAKOS Mavic - ŁARI z Drozda Piasków), hod. Kazimierz Krassowski, wł. Kazimierz Krassowski
17 o AXA Geslander (KAI von der LuisenstraBe - EMMA Topolowy Zaułek), hod. Bożena Reisch, wł. Maria Biedrzycka
18 o HERA z Ulicy Prusa (ESKO z Krywlan - RENA Ardelia), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek
19 o GRANDA Euro (Vodca Ebafarmens - Bea Rafalowski z Lomzycy), hod. Marek Rafalowski, wł. Marek Rafaelowski
20 o FARYNA Ciech-Maz (ERIC vom HEERBUSCH - RENNI MANEPO IDEAL), hod. Zbigniew Olszewski, wł. Zbigniew Olszewski, Paweł Cejmer
21 o DAJDA Paul-Mat (GHANDI VON HOLTKAMPER - INEZ Z TROJANSKIEGO LASU), hod. Krzysztof Kalbarczyk, wł. Robert Komorowski
22 mo – zdjęta z ringu CARLA Amax (ILBO vom Holtkamper See - ALEXA z Krzywego), hod. Sławomir Potaś, wł. Sławomir Potaś
Klasa młodzików – sędzia Waldemar Federak
1 bdb TESSI ze Spręcowa (ODIN v. Holtkamper Hof - DIWA ze Spręcowa), hod. Norbert Palmowski, wł. Mirosław Grzywacz
2 bdb SUNDRA Stary Samotar (CANDO vom Steffen Haus - RONJA von der Holzheimer Linde), hod. Jan Gecelovsky, wł. Bernard Famuła
3 bdb ALISHA House Guard (Ilbo vom Holtkamper See - Evita Topolowy Zaułek), hod. Arkadiusz Zajma, wł. Arkadiusz Zajma
4 bdb BARSELONA van Noort (INGODDS AGASSI - ENDREFALVA SHAYEN), hod. Edzard Muller, wł. Edzard Muller, Sebastian Zajączkowski
5 bdb COCA Nova Langfuhr (Wesley von Trafalga - Angie von Trafalga), hod. Paweł Dykowski, wł. Paweł Dykowski
6 bdb GINA v. Woablick (NANDO VOM GOLLERWEIHER - ANKE VON WOANBLICK), hod. Ghoos Jos, wł. Grzegorz Lewandowski
7 bdb GERDA z Ulicy Prusa (SAX z Krywlan - TAMI z Krywlan), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek
8 bdb LALA z Weselskiej Zagrody (SANTOS Kamienna Twierdza - DONIA z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Bolesław Weselski
9 bdb LAGUNA Woj-Bas (QUEEKS KARANBERG - MERY WOJ-BAS), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Ireneusz Makowski
10 bdb ATENA z Ludowej (ARKO vom Butjenter Land - Sara z Ludowej), hod. Henryk Kielbasa, wł. Henryk Kielbasa
11 bdb TERRA Szenberg (GOLD Szenberg - ISKRA Szenberg), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
12 bdb AFRA Marcelowa Sfora (ROBIN v.d.HOLZHEIMER LINDE - ENI Z RYBOJEDZKA), hod. Agnieszka Sławińska, wł. Agnieszka Sławińska
13 bdb ERA Woj-Bas (Qeeks Kanaberg - Junka Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Tomasz Łagowski
14 bdb SEXI z Hodowli pod Lipami (TIL v.Frosten - HERA Wadem-Bado), hod. Mirosława Kowalska-Weschke, wł. Adrian Kowalski
15 bdb PRINCESSA z Drozda Piasków (Ilbo vom Holtkamper See - Ejsza z Drozda Piasków), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
16 bdb HOSTESS von der Grafenburg (SAM von der Grafenburg - LEONIE von der Grafenburg), hod. Corinna Baer, wł. T. Bogucki, Corinna Baer
Klasa młodzieży – sędzia Franz-Peter Knaul
1 dosk Zw. Młodzieży HINA Hexenland FCI (VAX von der Kupferhalde - HEKSA), hod. Katarzyna Leszczyńska, wł. Monika Szczepaniak
2 bdb TOGA Rodiaz (PAKROS d' Ulmental - NOMI Rodiaz), hod. Piotr Szkalski, wł. Piotr Szkalski
3 bdb DORIS z Dorzecza Pilicy (Cello von Haus Yu - Ewita z Pilicznego Źródła), hod. Dawid Fijarczyk, wł. Dorota Miller
4 bdb HOSSA Woj-Bas (QUEEKS Karanberg - RITA Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Karolina Kubiak
5 bdb SHILLA ze Spręcowa (SchH 3 NAXOS VOM HOLTKAEMPER SEE - Ch.PL, IPO-1 YARI ZE SPRĘCOWA), hod. Norbert Palmowski, wł. Jarosław Krzyżanowski
6 bdb FARINA Redstar (PAKROS D'ULMENTAL - RIMINI Asarko Lordana), hod. Waldemar Lodzinski, wł. Andrzej Golowicz
7 bdb Brawos Bis (FCI) JILLY (SIRIO della Real Favorita - Brawos BUFFY), hod. Justyna Falkiewicz, wł. Justyna Falkiewicz
8 bdb JOTKA z Tuszyńskiego Lasu (BAZYL z Łyszkowickiej - SOJA z Tuszyńskiego Lasu), hod. G.M. Gątkowscy, wł. M.G. Gątkowscy
9 bdb Fomallgaut GABE (ICE VOM HOLTKAMPER HOF - FOMALLGAUT VIVA), hod. Elena Taneniko, wł. Elena Taneniko
10 bdb BORA z Kóskowej Zagrody (NERO Z WESELSKIEJ ZAGRODY - SARA Z BEROLINY), hod. Andrzej Kóska, wł. Piotr Baran
11 bdb AFRA TIRRO Team (XAWAIR VOM CHRISTINEN BRUNNEN - HAXA Z RÓŻYC), hod. Robert Traczyk, wł. Robert Traczyk
12 bdb TORRIE Accord (SAX z Krywlan - INDIANA Accord), hod. Jerzy Wawrowski, wł. Mateusz Grzywa
13 db DONA z Ulicy Prusa (ESKO z Krywlan - RENA Ardelia), hod. Adam Bajorek, wł. Adam Bajorek
14 db FALEZA Natus (ANDRJUSCHA VAN NOORT - BAKKARA VOM FROSTEN), hod. Paweł Michalski, wł. Paweł Michalski
15 db XENA Ardelia (QUANTUM VOM FIEMERECK - CH PL OLKA Ardelia), hod. Piotr Bożko, wł. Dariusz Żochowski
16 db REIVI Kamabeda (NIKO KABI - KONI Z NIEWIADOMSKIJ DOLINY), hod. Dariusz Więckowski, wł. Krzysztof Pindara
17 db KAMA z Tuszyńskiego Lasu (BAZYL z Łyszkowickiej - ZJAWA z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. M.G. Gątkowscy
Klasa juniorów - sędzia Franz-Peter Knaul
1 dosk CWC EVEE V-Max (RICO VOM ALTENBERGER LAND - HANA V-MAX), hod. Z. Boratyn, wł. Zdzisław Boratyn
2 dosk SIGMA Rodiaz (REAL Asarko Lordana - HANCA von der Holzheimer Linde), hod. Piotr Szkalski, wł. Radosław Namyślak
3 dosk KARMA AD ASTRA GLORIA (PAKROS D ULMENTAL - YANKA VON STEINWAY-PARK), hod. Weczeslaw Werbitskij, wł. Wieczeslaw Wierbitskij
4 dosk ULLA VOM SCHWARZCHGRUND (ZAMP VOM THERMODOS - XANDRA VOM NATUR-PARK-ALTMUHLTAL), hod. Niemcy Niemcy, wł. Grzegorz Skrocki
5 bdb ABRA Mavic (Sony von Neudenauer Holzsteige - Fanny von Haus Galli), hod. Adrian Dobrzański, wł. Krzysztof Dobrzański
6 bdb DESSA v. Haus Arnemann (IDOL v.Holtkamper Hof - SUN vom Nordteich), hod. Ernst Arnemann, wł. Norbert Palmowski
7 bdb DORA z Dubin (Brek z Drozda Piasków - Criss Accord), hod. Sławomir Woszczenko, wł. Sławomir Woszczenko
8 bdb NADI z Drozda Piasków (Real Asarko Lordana - Nadi ze Skalnego Wzgórza), hod. Marek Drozdowski, wł. Marek Drozdowski
9 bdb CHANEL Mis-Maz (NANDO vom Gollerweiher - CHANEL Mis-Maz), hod. Waldemar Federak, wł. Zdzisław Boratyn
10 bdb ZIMBA z Ludowej (INDUS MIś-MAZ - SARA Z LUDOWEJ), hod. Henryk Kiełbasa, wł. Krzysztof Wysocki
11 bdb CELI z Dorzecza Pilicy (ROBIN v.d. Holzheimer Linde - KATJA z Pilicznego Źródła), hod. D. Fijarczyk, wł. Dawid Fijarczyk
12 bdb CZANA II Mis-Maz (NANDO vom Gollerweither - CHANEL Mis-Maz), hod. Waldemar Federak, wł. Paweł Michalak
Klasa otwarta – sędzia Waldemar Federak
1 dosk CWC Al-Grom ABIGAIL (WALLACE aus Agrigento - ARNIKA Asarko Lordana), hod. Marzena, Mirosław Zawiślak, wł. Marzena, Mirosław Zawiślak
2 dosk PODI ze Spręcowa (IDOL VOM HOLTKAEMPER HOF - DIWA ZE SPRECOWA), hod. Norbert Palmowski, wł. Jarosław Krzyżanowski
3 dosk AGA z Weselskiej Zagrody (FORD z Beroliny - NIKI z Weselskiej Zagrody), hod. Bolesław Weselski, wł. Bolesław Weselski
4 dosk HAYA von Batu (VEGAS du HAUT MANSARD - BRENDANA von BATU), hod. Erich Orschler, wł. Zbigniew Olszewski
5 dosk LANA vom Farbenspiel (ILBO vom Holtkaemper See - BOOGIE von Tronje), hod. Erwin Wieser, wł. Bogusław Chmiel
6 bdb ELTI Gelezinis Vilkas (SOLO VOM TEAM FIEMERECK - VORA GELEZINIS VILKAS), hod. N. Volkova, wł. J. Albertins
7 bdb HERA Szenberg (ORBIT von Tronje - HERA vom Ostersiek), hod. Wiktor Kowalski, wł. Aneta Bilińska
8 bdb UTA z Krywlan (DUX de Cuatro Flores - FINKA z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. R.J. Gesinowscy
9 bdb ZJAWA z Tuszyńskiego Lasu (NICO vom Lehnhof - BIAŁA z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. M.G. Gątkowscy
10 bdb QUEXE von Grafenbrunn (LORENZO von Isidora - TUNKA von Huhnegrab), hod. Dirk Scheerer, wł. Tomasz Bogucki
11 bdb HOGATA in Vitro (ROBIN von der Holzheimer Linde - Desi Megaplast), hod. Mariusz Kęsicki, wł. Jan Stanisław Górliński
Klasa użytkowa – sędzia Waldemar Federak
VA1 Zwyciężczyni Klubu Owczarka Niemieckiego CWC YADE vom Finkenschlag (ZAMP Thermodos - ORNA Stadtlohnerland), hod. H.P. Fetten, wł. Katarzyna Leszczyńska
VA2 QUANDA z Peletonu Skorpiona (ERICH vom Essweiler Tal - PATI z Peletonu Skorpiona), hod. Heronim, Marta Guberow, wł. Heronim, Marta Guberow
VA3 BISTA z Mareckiego Stawu (VAX v. d. Kupferhalde - OPRAH De - Marko), hod. Andrzej Formicki, wł. Andrzej Formicki
VA4 QUANTANA v. Wolkenstein (ARAK VOM FRANKENGOLD - EVITA VOM WALKENSTEIN), hod. Erwin Walkenstein, wł. Wieczeslaw Wierbitskij
VA5 ARIS z Dobrego Kojca (BARU HAUS YU - MALTA SATYSFAKJA), hod. Jacek Pych, wł. Jacek Pych
6 dosk INEZ z Trojańskiego Lasu (Vax z Beroliny - Fuga z Trojańskiego Lasu), hod. Zbigniew Stępski, wł. Krzysztof Kalbarczyk
7 dosk Fomallgaut LEONA (TORNADOS-OSTVINOL HILTON - FOMALLGAUT IZABEL), hod. Elena Taneniko, wł. Elena Taneniko
8 dosk SARA z Tuszyńskiego Lasu (SET z Tuszyńskiego Lasu - NOVA z Tuszyńskiego Lasu), hod. M.G. Gątkowscy, wł. M.G. Gątkowscy
9 dosk ULI z Krywlan (DUX DE CUATRO FLORES - Finka z Krywlan), hod. Ryszard, Jarosław Gesinowscy, wł. Tomasz Blukacz
10 dosk KENDY Mavic (NANDO vom Gollerweiher - KATIA von der Luisenstrasse), hod. Adrian Dobrzański, wł. Krzysztof Dobrzański, Adrian Dobrzański
11 dosk IKA v.Farbenspiel (DUX de Cuatro Flores - AMY v.d. Klosterhutte), hod. Erwin Wieser, wł. J. Mielnikiewicz, K. Dobrzański
12 dosk BAKKARA v. Frosten (ASKO GARLIAVIETIS - HARA TEAM FIMERECK), hod. Shkliarova, wł. Paweł Michalski
13 dosk DIUNA Szenberg (KARLY vom Arminius - NIRA von der Wannsee), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
14 dosk ANCA Accord (Centro von der Grafschaft Mark - Hexe Accord), hod. Jerzy Wawrowski, wł. Małgorzata Chmielewska
dosk poza konk. FARINA Equus ( ATHOS v. Haus Arnemann - ANSCHY Equus), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska
Klasa championów - sędzia Waldemar Federak
1 dosk CWC CELI z Krywlan (MAX z Krywlan - ESMI z Krywlan), hod. R.J. Gesinowscy, wł. Adam Bajorek
2 dosk KORA Stary Samowar (NEWIL van Contra - WINI Samotar), hod. Jan Gecelovsky, wł. Bernard Famuła
3 dosk LENA z Trojańskiego Lasu (Uran von Moorbeck - Fuga z Trojańskiego Lasu), hod. Zbigniew Stępski, wł. Krzysztof Kalbarczyk
4 dosk ISKRA Szenberg (GAMBO Texa - NIRA von der Wannsee), hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
5 dosk SCHONI Mavic (ORBIT von Tronje - AFRA Schreidon), hod. Adrian Dobrzański, wł. Krzysztof Dobrzański
Klasa weteranów – sędzia Paweł Tiahnybok
1 dosk ANSCHY Equus (WIM vom Noricum - ORKANA z Kojca Coli), hod. Aneta Bilińska, wł. Aneta Bilińska
2 dosk FUGA z Trojańskiego Lasu (Jackson vom Larchenhain - Rozi ze Skalnego Wzgórza), hod. Zbigniew Stępski, wł. Zbigniew Stępski _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|