Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klubo Komisja w sprawie długowłosego Owczarka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta G



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Tyszowiecka Sztrase

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy ze składek członkowskich kupili niszczarke Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Pozdrawiam serdecznie - tak serdecznie, jak Ty o mnie teraz myślisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lisica



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 81
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś bardzo zawzięty będzie, to odbierze Twisted Evil
Natomiast rzeczywiście rodowody FCI sa zabierane i na ich podstawie wystawiane ZOND-owskie,w domyśle trafiają do akt psa,tak jak wynik prześwietlenia.
Z autopsji wiem że zanosi się metrykę,po ok miesiącu odbiera się sam rodowód, opłaciwszy procedurę,z góry,analogiczna sytuacja z metryką/rodowodem FCI.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale od tego jest tatuaz w uchu ze wrazie czego to wszystko mozna odtworzyc i metryke i rodowod. U mnie byl taki przypadek, ze wlasciciel psa zgubil metryke tzn tak ja schowal ze nie mial zielonego pojecia gdzie jest i dalo rade to wszystko odtworzyc. Hodowca w takim przypadku musi potwierdzic, ze tej wlasnie osobie sprzedal psa i on jest prawnym wlascicielem i duplikat metryki jest Smile
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lisica



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 81
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 3:48 pm    Temat postu: Re: Klubo Komisja w sprawie długowłosego Owczarka Odpowiedz z cytatem

lisica napisał:
mch napisał:


widzialam rodowod psa z hodowli zrzeszonej w ZOND i bodajze 3 czy 4 pokolenie wstecz jedno z rodziców nazywalo sie to juz podam przykladowo ,,reks" z dopiskiem (KW) ,i nawias tez byl wiec chyba to nie byl przydomek . stąd ośmielilam sie tak napisac . poszukam tego zeby ci lisica podrzucic konkret na pw, ok ?

Ok sama jestem ciekawa bo kiedyś pytałam,otrzymałam odpowiedź że ZOND zaczynał od psów z FCI

W związku z tym że podałam info jakoby psy ZOND bazowały tylko i wyłącznie na psach FCI to winnam sprostowanie Laughing
Otóż w ZOND na początku działalnosci funkcjonował coś takiego jak KW,do tej pory wertując rodowody w internecie można spotkać psy z przodkami w KW,co sugeruje wątpliwości co do rasowości poszczególnych jednostek
mch miałaś rację
Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy coś się wyjaśniło w sprawie dlugowłosych ? Bo koniec roku blisko , a nic nie słychać w tej sprawie?
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LN napisał:
Czy coś się wyjaśniło w sprawie dlugowłosych ? Bo koniec roku blisko , a nic nie słychać w tej sprawie?


Nic się nie może wyjaśnić dopóki w SV nie zapadną konkretne decyzje i wzorzec nie zostanie zmieniony - czyli aktualnie należy poczekać do czerwca 2009 - do corocznego zebrania SV Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group