Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa Strona WWW Klubu Owczarka Niemieckiego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 5:31 pm    Temat postu: Nowa Strona WWW Klubu Owczarka Niemieckiego Odpowiedz z cytatem

Nowa strona Klubu (wersja na razie testowa) znajduje się pod tymczasowym adresem:
http://owczarek.ipnet.pl
Wszelkie uwagi należy przesyłać na mój adres tj. joanna@iitis.gliwice.pl.
Strona zostanie przeniesiona po zakupieniu nowej domeny ew. po przekazaniu starej.
Dla członków Klubu z opłaconą składką na rok bieżący istnieje możliwość umieszczania na stronie darmowych reklam miotów, reproduktorów etc.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:27 am    Temat postu: Re: Nowa Strona WWW Klubu Owczarka Niemieckiego Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
Nowa strona Klubu (wersja na razie testowa) znajduje się pod tymczasowym adresem:
http://owczarek.ipnet.pl
Wszelkie uwagi należy przesyłać na mój adres tj. joanna@iitis.gliwice.pl.
Strona zostanie przeniesiona po zakupieniu nowej domeny ew. po przekazaniu starej.
Dla członków Klubu z opłaconą składką na rok bieżący istnieje możliwość umieszczania na stronie darmowych reklam miotów, reproduktorów etc.


Asiu czy ta strona aktualnie działa?
Bo mi za jasnego wejść nie chce Confused
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona jak najbardziej działa.


Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:

I moja uwaga:
Granatowe napisy na czarnym tle są absolutnie nieczytelne.Proszę to zmienić. Crying or Very sad

Ja tez mam taki problem z czytaniem. Juz nawet kolorystyka Jacentusa byla dla mnie malo czytelna, ale ta nowa strona KON jest jeszcze ciemniejsza Sad .
Za kazdym razem jak wchodze na ta strone mam odruch rozjasniania ekranu...
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, strona działa (błąd: wczesniej nie działała u mnie chwilowo-kłopot z internetem).

Rozumiem, że strona w budowie? Bo w dziale hodowla,mioty,wykaz reproduktorów nic się nie ukazuje.
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronę stworzył i prowadzi (głównie) Adam Domański. Strona w budowie. Jest to nowa, aktualna strona KONu (teraz już pod starym adresem "szarej strony"jest na nią przekierowanie). Z informacji na stronie zawartych mogą oczywiście korzystać wszyscy, natomiast o ile mi wiadomo, bezpłatne ogłoszenia (mioty, reproduktory, hodowle) będą mogli zamieszczać członkowie KONu. Więcej szczegółowych info można zasięgnąć u Adasia i jemu zgłaszać uwagi odnośnie szaty graficznej (kiedy będzie dostępny-czyli od poniedziałku).

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to chyba logiczne, że przywileje są dla członków danej organizacji Smile . Żeby dostać z Niemiec gazetę SV czy wyniki wystaw, egzaminów oraz spis kryć muszę zapłacić składkę członkowską i dodatkowo opłacić dostęp do SIDa. Nikt nie da mi tego za darmo, a nawet nie przyszłoby mi do głowy oczekiwać tego. Stronę SV też każdy sobie może oglądać, ale regulaminy, przepisy na niej zawarte dotyczą tylko członków SV

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To piszę ja-Agnieszka (zawsze się podpisuję) Very Happy
A teraz, po raz kolejny, można rozpocząć dyskusję, że powinien być jeden-autonomiczny klub, którego wszyscy owczarkarze powinni być członkami, niezależny od ZKwP, sam wystawiający rodowody, organizujący wystawy, egzaminy, zawody, tworzący regulaminy. I jak zawsze na gadaniu się skończy Cool .

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oman napisał:
To piszę ja-Agnieszka (zawsze się podpisuję) Very Happy
A teraz, po raz kolejny, można rozpocząć dyskusję, że powinien być jeden-autonomiczny klub, którego wszyscy owczarkarze powinni być członkami, niezależny od ZKwP, sam wystawiający rodowody, organizujący wystawy, egzaminy, zawody, tworzący regulaminy. I jak zawsze na gadaniu się skończy Cool .

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )

No skończy się na gadaniu właśnie,bo dopuki sam Klub odgórnie nie wyda zarządzeń(dla mnei jedyne słuszne to te zgodne z SV)doputy w Polskich owczarkach będzie się więcej gadac niż robić...Będa tacy którzy będa hodować zgodnie z Polskimi przepisami i zbierać laury i tacy którzy podniosa sobie poprzeczke dużo wyżej..i nadal bedą niedoceniani...bo przeciez to tylko ich..dobra wola!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Ola-nawet jeśli klub wyda jakieś zarządzenia to będą one wymagalne wyłącznie od jego członków, reszta, hodująca po prostu jako członkowie ZKwP dalej będzie się trzymać tego co ZKwP nakazuje i niczego więcej. I tu zaczyna sie śpiewka o autonomiczności klubu-bez tego nic się nie zmieni (a przynajmniej tak mi się wydaje).

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group