Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI WYSTAWY CHOJNICE 27.07.2007
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maagda



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 1:38 pm    Temat postu: WYNIKI WYSTAWY CHOJNICE 27.07.2007 Odpowiedz z cytatem

XXXI KASZUBSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH CHOJNICE 27.07.2008 Very Happy

Sędzia Z.Szcześniak

PSY

Młodzieży

1. D BAJK z Więcborskiej Doliny (EIKO Stan-Lech – UZI Stan-Lech) hod. L.Bardoński wł. M.Ratajczak
2. D JANTAR z Weselskiej Zagrody (CELLO Haus Yu – NIKI z Weselskiej Zagrody) hod. I wł. B.Weselski

pośrednia

1. D FANTO Złotniki Kujawskie (ROYAL Masarko Lordana – OSI Kamienna Twierdza) hod. i wł. M.Kąkolewski
2. D INTER z Weselskiej Zagrody (CELLO Haus Yu – AGA z Weselskiej Zagrody) hod. i wł. B.Weselski
3 D ROWAN Paul-Mat (FIMO ze Spręcowa – LENA z Trojańskiego Lasu) hod. K.Kalbarczyk wł. E.Blonkowska

otwarta

1. D NDPwR SONY Kamienna Twierdza (NERO z Weselskiej Zagrody – OXA Kamienna Twierdza) hod. Z.Szcześniak wł. J.Słodyczek
2. D GROT z Weselskiej Zagrody (FORD z Berliny – NIKI z Weselskiej Zagrody) hod. B.Weselski wł. Z.Bagrowski
3. D ASTO z Rokoli (FLASH Avax Hof – XANDY z Agaru Bohemia) hod. i wł. A.Przysowa

użytkowa

1. D EJSMONT z Tuszyńskiego Lasu (ROBIN v.d. Holzenheimer Linde – BASTA z Tuszyńskiego Lasu) hod. M.Gątkowski wł. Z.Bagrowski
2. D ODYS Santander FCI (Hoss vom Brachttal – Barbie Elsanta) hod. Marek Juchniewicz wł. Magda Lipnicka-Sapielak

suki

młodzieży

1. D COCA Nova Langfuhr (Wesley von Trafalga- Angie von Trafalga) hod i wł Paweł Dykowski
2. D CANDY z Więcborskiej Doliny (SANTOS Kamienna Twierdza – ETNA Stan-Lech) hod. L.Bardoński wł. K.Śniegulska
3. D LIRA z Chojniczanki (ATOS z Weselskiej Zagrody – DŻENI z Chojniczanki) hod. W.Spichalski wł.M.Dzwonkowski

pośrednia

1. D FAZA Zlotnicki Gród (ROYAL Masarko Lordana – OSI Kamienna Twierdza) hod. M.Kąkolewski wł. M.Ermanowicz
2. D ASTRA z Więcborskiej Doliny ( EIKO Stan-Lech – XEXE Hartis Bohemia) hod. L.Bardoński wł. J.Galińska
3. BDB AKIRA (ZIMBO v.Messebau – OLA z Folinku) hod. i wł. A.Taraszkiewicz-Przyczka

otwarta

1. D NDSwR Zw. Rasy DONIA z Weselskiej Zagrody (BRAVOS Stefan Haus – NIKI z Weselskiej Zagrody) hod. i wł. B.Weselski
2. D LAWA Animar (SEBOR van Noort – FANTA Animar) hod. Z.Grzesiak wł. W.Związek
3. D CORSA Wilczy Klan (Gorbi vom Köriser See – Doxa Wilczy Klan) hod. Mieczysław Kowalczuk wł. Dariusz Lorenc

użytkowa

1. D BARBAROSSA Nova Langfuhr (Gambo Texa – Blue z Mylnej Gromady) hod i wł. Paweł Dykowski
_________________
www.odys-santander.pl


Ostatnio zmieniony przez maagda dnia Sro Lip 30, 2008 8:28 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto sedzowal?
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w takiej stawce ma to jakieś znaczenie?
Powrót do góry
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, co w tej stawce startowali moze ma....
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dla kogoś zajęcie 1 miejsca na 1 lub 2 psy w klasie ma znaczenie kto sędziował - to gratulacje.
Powrót do góry
maagda



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dla ciebie nie ma znaczenia kto sędziuje ale dla innych którzy to czytają ma napewno nieważne ile było psów w całej stawce. Dlatego nie bardzo rozumiem po co te aluzje. Exclamation
_________________
www.odys-santander.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żadna aluzja. Po pierwsze na samym początku ( pierwszy wpis ) pisze wyraźnie kto był sędzią, po drugie widać też po lokatach i hodowlach , a po trzecie jeżeli jest jeden pies w klasie to dla mnie każdy sędzia postawił by go na pierwszym miejscu więc nie ma znaczenia kto sędziował. Może kogoś moje zdanie dziwić itd. ale tego typu wystawy pokazują nasz ( w sumie wszystkich ) poziom. Wszyscy na tym forum piszą, że u nas jest drogo, że daleko ale wydawać pieniądze na wyjazd na wystawę z taką obsadą świadczy, że jest OK. Zadam Pani pytanie dlaczego hodowcy piszą, że do Niemiec nie jadą bo drogo, a na wystawy typu XXXI Kaszubska jadą w sumie bez żadnego celu, ani zabawy, ani rywalizacji, ani porównania jakości swych pupili;...........
Powrót do góry
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Dla tych, co w tej stawce startowali moze ma....

Nie rozumiem - znaczy to, że ci co startowali w tej stawce nie wiedzą kto sędziował?
Powrót do góry
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
Basia i V napisał:
Dla tych, co w tej stawce startowali moze ma....

Nie rozumiem - znaczy to, że ci co startowali w tej stawce nie wiedzą kto sędziował?

Nie, raczej chodzilo mi o to, ze (jak mi sie wydaje) uwazasz, ze wystawiane psy reprezentowaly slaby poziom. Byc moze masz racje, ale styl w jakim to przekazujesz moze urazic wystawcow, nie sadzisz? W ogole czesto zgadzam sie z twoimi opiniami co do zasady, ale mnie i tak denerwuja, bo sa strrrrasznie apodyktyczne Twisted Evil. Nie wiem, moze to tylko moje wrazenie...
Poza tym slaba obsada wystawy na ogol swiadczy o tym, ze sedziuje malo powazany przez srodowisko sedzia. Warto taka wiedze upowszechniac. Moze ktos zrobi kiedys statystyke - ile psow sciaga na wystawe sedzia X, a ile Y, czy Z.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
maagda



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Poziom jest u nas taki a nie inny. Hodowcą akurat nie jestem a na wystawy jeżdże dla samej przyjemności. Nie chodzi tu o koszty. Znam możliwości swojego psa i na chwilę obecną nie jest tak dobry aby mógł konkurowac z psami niemieckimi dlatego też zostaję przy wystawach w kraju.
_________________
www.odys-santander.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Wolf Jar napisał:
Basia i V napisał:
Dla tych, co w tej stawce startowali moze ma....

Nie rozumiem - znaczy to, że ci co startowali w tej stawce nie wiedzą kto sędziował?

Nie, raczej chodzilo mi o to, ze (jak mi sie wydaje) uwazasz, ze wystawiane psy reprezentowaly slaby poziom. Byc moze masz racje, ale styl w jakim to przekazujesz moze urazic wystawcow, nie sadzisz? W ogole czesto zgadzam sie z twoimi opiniami co do zasady, ale mnie i tak denerwuja, bo sa strrrrasznie apodyktyczne Twisted Evil. Nie wiem, moze to tylko moje wrazenie...
Poza tym slaba obsada wystawy na ogol swiadczy o tym, ze sedziuje malo powazany przez srodowisko sedzia. Warto taka wiedze upowszechniac. Moze ktos zrobi kiedys statystyke - ile psow sciaga na wystawe sedzia X, a ile Y, czy Z.


Powiem tak - forum jest od tego żeby wyrażać swoje opinie nie zależnie od tego czy sie komuś podobają czy nie. Ja nikomu nic nie narzucam, a nie zgadzać sie mogę. Wszystkie moje wypowiedzi tym się różnią od innych, że są poparte faktami i rzeczywistością, staram się nie lać wody na tematy związane z wystawami czy hodowlą. Wiele różnych wypowiedzi poparte przykładami zamykały usta osobą z którymi wymieniałem poglądy i tak - warunki hodowlane nikt nie pokazał zdjęć swych hodowli, jakość polskich psów na arenach międzynarodowych nikt nie pokazał przykładów ja tak, jakość sędziowania polskich sędziów nikt nie opisał konkretów odnośnie sposobu sędziowania konkretnego sędziego ja tak, szkolenia psów nikt nie pokazuje video z pracy swoich pupili ja tak, opowieści, że nie ma u nas placów ja podaje przykłady wielu placów szkoleniowych gdzie jest dużo szkolonych psów i nie ma tak ani jednego owczarka itd.
Powiem tyko tyle na koniec mojej apodyktyczności, że jej nie posiadam w dosłownym tego słowa znaczeniu, a skoro myśli Pani, że ją mam to możemy sobie "poforować" o pierdołach np gdyby to i tamto to miałbym super psa, a jeszcze gdyby to i owo to moje suki miały by wszystkie IPO 3 i tak możemy w nieskończoność. Proszę sobie poczytać Niemieckie fora o owczarkach same treściwe wypowiedzi poparte przykładami odnośnie szkoleń, hodowli, żywienia, prześwietleń itp. u nas debatuje się nad fikcjami, rzeczami, których w sumie nie ma lub są w śladowych ilościach. Jako młody hodowca jako jedyny w Polsce na swojej stronie w dziale Artykuły opisałem sposób prowadzenia swojej hodowli - na konkretnych przykładach. Skoro nikt inny, a hodowców jest wielu nie opisał swego sposobu to o czym dyskutować?
Powrót do góry
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dodam jeszcze, że po to wydaje pieniądze na wystawy w Niemczech, po to zapraszam innych hodowców do mojej hodowli, po to zapraszam szkoleniowców żeby usłyszeć krytykę i wyciągać wnioski, a zarazem nie "tkwić" w swym zauroczeniu w stosunku do swoich psów.
Moje opinie na tym forum powinni wyrażać ludzie którzy są u władzy np Pan od hodowli z Klubu powinien opisywać swe sprawozdania co się u nas dzieje i jak z tym walczyć , Pan od głównej komisji szkolenia powinien opisywać nasze bolączki - gdzie oni są? Na tym forum wypowiada się może 10 osób reszta czyta bo?
Powrót do góry
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie wystaw z jednym psem w klasie, który zdobywa CWC spytajcie się Pana Benitza dlaczego nie jeździ na wystawy z jednym psem w klasie z Vegasem on udzieli rzetelnej odpowiedzi.
Powrót do góry
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf-Jar.... zamykaly usta bo nie chcialy z toba gadac Exclamation Oczywiscie, ze twoj ton wypowiedzi jest beznadziejny, uwazasz sie za jedynego w Polsce czlowieka-hodowce, ktory ma racje. Co do twoich wypowiedzi to kiedys nawet chcialam ci udowodnic (na podstawie twoich postow) jak zaprzeczasz sam sobie ale mi czasu szkoda na takie pierdoly Exclamation Exclamation Lepiej sie wogle nie odzywac Razz I jeszcze jedno zachowujesz sie jak baba raz sie wypisujesz potem znowu sie zapisujesz. Co ty chcesz nas przestraszyc, ze pozbawisz nas swojej osoby na forum Shocked Laughing
I nie opowiadaj jakim to ty jestes hodowca bo narazie to ty jestes KUPCEM. Z przyjemnoscia popatrze na te twoje wyhodowane zwierzeta. I nie mow mi tu o Bafi bo jedna jaskolka wiosny nie czyni.
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawos napisał:
Wolf-Jar.... zamykaly usta bo nie chcialy z toba gadac Exclamation Oczywiscie, ze twoj ton wypowiedzi jest beznadziejny, uwazasz sie za jedynego w Polsce czlowieka-hodowce, ktory ma racje. Co do twoich wypowiedzi to kiedys nawet chcialam ci udowodnic (na podstawie twoich postow) jak zaprzeczasz sam sobie ale mi czasu szkoda na takie pierdoly Exclamation Exclamation Lepiej sie wogle nie odzywac Razz I jeszcze jedno zachowujesz sie jak baba raz sie wypisujesz potem znowu sie zapisujesz. Co ty chcesz nas przestraszyc, ze pozbawisz nas swojej osoby na forum Shocked Laughing
I nie opowiadaj jakim to ty jestes hodowca bo narazie to ty jestes KUPCEM. Z przyjemnoscia popatrze na te twoje wyhodowane zwierzeta. I nie mow mi tu o Bafi bo jedna jaskolka wiosny nie czyni.


Ja na forum wypowiadam się o 6 miesięcy, a wcześniej nikt kto narzekał też nie pokazywał swych warunków hodowlanych ciekawe kto im wtedy w tym przeszkadzał. O sposobie prowadzenia swych hodowli też nikt nie pisał przed 6 miesiącami - dlaczego, kto wtedy przeszkadzał. Pisze Pani bzdury zasłaniając się moją osobą, że to nikt nie chce ze mną rozmawiać merytorycznie. Śledząc Pani wpisy można wywnioskować, że pisze Pani o wszystkim i o niczym, nigdy Pani nie uzasadniła swych miotów, zrobiła to oprócz mnie tylko Pani Domańska - ciekawe dlaczego?. Odnośnie hodowcy to nie tylko narodziny super psów świadczą o dobry hodowcy, a moja Bafi może jest jaskółką ale po dwóch latach ktoś musi być tą pierwszą - nie tak jak u Pani u której wiosna chyba jeszcze nie zawitała. Nazywa mnie Pani kupcem - no cóż każdy kto zaczyna musi zacząć od "obcego" materiału hodowlanego u Pani się chyba począł Laughing Laughing Ogólnie na tym forum nie przeczytałem żadnej konstruktywnej Pani wypowiedzi chyba, że Pani sukcesem było porównanie mnie do baby chociaż w tej dziedzinie ( baby ) jest Pani najlepsza i przodująca.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group