Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Otwarte Mistrzostwa Klubu Owczarka Niemieckiego IPO3 i SchH1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najnowsze informacje o zawodach (teren, opłaty, program mistrzostw etc.) można znaleźć na stronie KON-u |(www.owczarek-niemiecki.com) lub też na stronie O/Chorzów (www.zkwp-chorzow.net) - gdzie znajduje się również formularz zgłoszeniowy Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze klub robi zawody, tylko szkoda, ze ich termin pokrywa sie z terminem zawodow w Radomiu Shocked . Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze ktos tu komus chce ukrasc impreze... Rolling Eyes i nie jest to KON.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Dobrze, ze klub robi zawody, tylko szkoda, ze ich termin pokrywa sie z terminem zawodow w Radomiu Shocked . Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze ktos tu komus chce ukrasc impreze... Rolling Eyes i nie jest to KON.


A najdziwniejsze jest to, że na stronie GKSP nadal terminem zawodów w Radomiu jest 4/5 pażdziernika - a strona była aktualizowana 30 sierpnia Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tora1



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo... widzę, że tu kolejna zabawa w "ciu ciu babkę" ?! ... Smile Smile
przypomina to trochę przedszkolną zabawę i przepychanki dzieci...
jak mi nie dasz i nie pozwolisz - ja i tak zrobię to co chce i na "złość mamie odmroże sobie uszy..." ludzie, ale Wy zabawni jesteście (nie chodzi mi o forumowiczów) - nie widzicie tego?
po co radom się wpycha z terminem w zawody KON? nie mógł innego znaleźć? niech nie wciska "płaczu", ... bo nie było innego wolnego... !
poza tym znam mnóstwo ludzi - przyszłych, aktualnych i chwilowo niestartujacych zawodników, którzy chcieliby zobaczyć obydwie imprezy, a tak...? zobaczą, no cóż... Twisted Evil resztę sami się domyślcie.
_________________
www.kmpankiewicz.pl

Dorota Pankiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem czlonkiem KON-u klubu w strukturach ZK i nie rozumiem dlaczego mam wybierac miedzy MP IPO a MP KON Shocked .Jako zawodnik mam dosc tej polityki w sporcie i mysle ze nie tylko ja .Zawodnikow IPO jest garstka i jeszcze teraz chce sie podzielic te garstke na dwie imprezy ?????
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........................................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tora1 napisał:
po co radom się wpycha z terminem w zawody KON? nie mógł innego znaleźć? niech nie wciska "płaczu", ... bo nie było innego wolnego... !
poza tym znam mnóstwo ludzi - przyszłych, aktualnych i chwilowo niestartujacych zawodników, którzy chcieliby zobaczyć obydwie imprezy, a tak...? zobaczą, no cóż... Twisted Evil resztę sami się domyślcie.


Jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby to byla niezalezna decyzja oddzialu Radom. Raczej - ze to jest sterowana z samej gory chec utracenia jakiejkolwiek niezaleznosci od GKSP.
Czy nie jest tak, ze szef klubo -komisji jest jednoczesnie wice GKSP i czlonkiem oddzialu w Radomiu?
A zawodnicy i kibice sa w tej grze zupelnie niewazni - liczy sie tylko walka o wladze. Evil or Very Mad
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused Rolling Eyes
Bo u Nas nic nie mozna zrobic normlanie, bez problemów i cyrków.
Zawsze muszą byc podziały i tego typu akcje ..
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka godzin temu wróciłam z Aachen i zastałam pismo z GKSP, które m.in. nie wyraża zgody na konkurencję SchH oraz sugeruje nam zmianę terminu, bo wprawdzie zawody w Radomiu mają termin 4/5, ale ze względów organizacyjnych ich termin może zostać opóźniony o tydzień i do czasu wyjaśnienia tego nie może być wydana zgoda na organizację naszych zawodów Shocked Exclamation I potem ktoś narzeka, że tak mało zawodów w Polsce - skoro organizatorom zawodów takim jak my GKSP rzuca kłody pod nogi Exclamation

Napisałam pismo odwoławcze - zobaczymy co z tego wyniknie! Przecież nie mogę zmieniać terminu, gdy mam już ustalonych sędziów i pozorantów na ten termin, ustalone boisko, teren śladowy, reklamy w lokalnej prasie etc.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szok Shocked
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.............................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
To sku........... Exclamation Twisted Evil
Weszłam na stronę Zarządu Głównego i dalej na dział Gł.Kom.Szk.Ps.
okazuje sie ,że niema podanego składu Gł.Kom.Szk.Ps.Wiem jednak ,że przew.jest Pan Janusz Rurarz oddz Łódż. Crying or Very sad No i wszystko jest jasne Exclamation . Jakby Pani ,Pani Asiu chciałaby zadzwonić do Rurarza to proszę dzwonić między 3-5 rano Very Happy .Istnieje duże prawdopodobieństwo ,że się Pani dodzwoni. Exclamation

ten sklad komisji jest na stronie GKSP, tylko jakos trudno go znalezc.
Pelny sklad: J.Rurarz - przew., Z.Milewski - vice, A.Bilinski - sekretarz,T.Roszkiewicz i H.Salamon-czlonkowie.
Dziwny ten swiat szkoleniowy - zawody KON sa be, MP IPO trzeba przesunac tak, aby utracic impreze klubu KON
Sprawiedliwi i rzetelni sedziowie sa niemile widziani.
GKSP nie robi szkolen ani dla sedziow, ani pozorantow, ani zawodnikow - bo po co?
Trzeba pogratulowac GKSP - zniechecanie ludzi do dzialania, a zawodnikow do startow idzie im znakomicie. Obedience umiera, PT ledwo zyje, IPO dogorywa. W przeciwienstwie do GKSP, ktore ma sie swietnie.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj O/Chorzów otrzymał fax z GKSP zawierający kategoryczną odmowę organizacji Mistrzostw Klubu ON Exclamation

Jesteśmy więc zmuszeni odwołać zawody - za co wszystkich serdecznie przepraszam Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odmowa GKSP jest dowodem jak słaby jest Klub ON w Polsce gdyby było inaczej to GKSP nie miałaby i nie powinna mieć nic do powiedzenia w sprawach organizacyjnych Klubu ON. Niech GKSP robi sobie to co robi do tej pory czyli nic, a Klub powinien samodzielnie dbać o rozwój rasy ON i pod względem eksterierowym ( hodowlanym ) i szkoleniowym.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group