Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klub-Komisja,co to takiego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze co do struktury ZKwP - ja nie rozumiem, po co powolano klub-komisje, jesli istnieje i dziala KON. Po co sa dwa miejsca decyzyjne dla ON? W koncu po zaistnieniu KON klub-komisja byla chyba rozwiazana, a potem -znow powolana. Moze nadszedl czas, aby ja znowu rozwiazac? Klub-komisje, znaczy sie.
A do Wolf-jara - skoro klub-komisja zabrala wszelkie cechy samodzielnosci klubu w swoje lapy - KON chyba naprawde niewiele moze dla ON zrobic. Wniosek - klub-komisja powinna ulec likwidacji a jej obszar dzialania powinien przejac KON.
Tak czy inaczej forma, w jakiej Kenzo pisze o tym co moze KON jest tak pelna pychy, arogancji i poczucia wyzszosci oraz pogardy dla zasad ortografii polskiej, ze u mnie jest jedna mozliwa reakcja - totalna negacja i sprzeciw Exclamation
Nawet jesli dzialania klub-komisji bylyby madre i dobre dla ON, takie traktowanie nas przez siebie nawzajem bardziej dzieli niz laczy srodowisko (no chyba, ze o to tu wlasnie chodzi) Evil or Very Mad . No bo w koncu kim jest Kenzo? Jednym z wielu hodowcow - ani lepszym, ani gorszym od innych, a wyraza sie jakby mowil z pozycji przewodniczacego klub-komisji! Rolling Eyes Na szczescie - Kenzo nie jest i mam nadzieje nigdy nie bedzie przewodniczacym ani KON, ani klub-komisji.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Basiu piszac dla mnie jasne KON a nie jakas tam Klubo-komisja wybierana "demokratycznie",mialam na mysli to ze dla mnie blizszy sercu jest KON bo jak sama napisalac delegaci sa wiekowi i powiazani itp, itd. Czy SV ma klubo komisje Question Co z tego, ze u nas wszystkie rasy maja Exclamation Przeciez w Niemczech mozna hodowac na warunkach FCI i SV. Z tego wynika ze pewnie oni tez mieli problem z tzw "gora". Niech sobie nasza Klubo-Komisja robi co chce a my (owczarkarze) powinnismy sie starac stworzyc taki klub i takie przepisy zebysmy byl zadowoleni i szli z hodowla do przodu. Z tego co mowila Asia Domanska to dla SV KON jest ponad Klubo-Komisje....no chyba ze cos pokrecilam Confused
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..............................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:58 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiekolwiek osoby by nie miały być wybrane - to należy zrobić tak:
1. My zgłaszamy kandydatów na odpowiednie stanowiska
2. Kandydaci wyrażają zgodę lub nie
3. Jak wyrażą zgodę to odpowiednio do swego stanowiska przedstawiają swój program działania
4. Po zapoznaniu się z programem wybieramy ten najbardziej OK
5. Po roku rozliczamy na wspólnym spotkaniu po Klubowej ich realizację planów
6. Jak ktoś da dupy to go wymieniamy
7. I możemy liczyć, że w 2012 będziemy się liczyć na światówce - może wtedy też po polsku będą komunikaty na płycie głównej:lol:

A pro po Sławka Kawki to on powinien być szefem ds szkoleń w Klubie
Powrót do góry
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da sobie radę wystarczy, że dobierze sobie personel i dobrze wykorzysta sekcję w Polsce, a można to zrobić poprzez głupi tel. komórkowy w między czasie przyjmując psa na rękaw Laughing
Gorzej będzie jak Sławek będzie musiał współpracować z tymi co do tej pory tak naprawdę nic nie zrobili dobrego w tym temacie.
Powrót do góry
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Halinko to co jest blizsze mojemu sercu to ja mam prawo napisac czy sie to pani podoba czy nie. Pani stosunek do mnie jest taki ze nawet gdybym napisala, ze ma pani znakomite psy to pani stwierdzenie bylo by takie, ze glupoty gadam i juz sie mnie czytac nie da.
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:59 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem po co się w polsce ludzie produkują się w opracowywaniu testów do ON skoro cały liczący się świat w naszej rasie ma gotowy produkt korung. Korung to pokazanie jak pies gryzie, a w polsce sprawdza się reakcję psa na zachowanie gdyby ktoś go zostawił na 2 dni przywiązanego do drzewa - żenada.
Powrót do góry
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - nie wiem dlatego, że Sławka znam znakomicie , a Milewskiego tylko od złej strony - możliwe, że ma też dobrą ale ja jej nie poznałem. Very Happy
Powrót do góry
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf Jar
Gość





PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat Sławka startów i pomocy Pana Milewskiego nie będę pisał bo nie ma o czym, a Pan Rurarz co cóż Listkiewicza udało się wymienić Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group