Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klub-Komisja,co to takiego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
TOMI



Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc jak pani chce wytłumaczę to Pani z praktyki, policjant ujawniając np. wykroczenie drogowe proponuje mandat karny kredytowany (obcokrajowcy gotówkowy), i określoną ilość obligatoryjnych punktów karnych za dane wykroczenie według taryfikatora, obowiązkowo pouczając sprawcę wykroczenia o prawie do odmowy przyjęcia mandaty karnego i jeżeli sprawca korzysta z tego prawa policjant obligatoryjnie kieruje wniosek o ukaranie do sądu grodzkiego itd. Więc za niestosowanie się np. do przepisów ruchu drogowego i tak go kara nie minie. Więc nie ma mowy o martwych przepisach!!!!!
Co to za regulamin i po co? którego nie można stosować??? Z tego co Pani napisała wynika że ZKwP nie ma żadnej "władzy" nad podległymi oddziałami ich kierownikami itp. Czyżby "róbta co chceta"SmileSmileSmile Policjant też nikogo na drodze nie bije, za to że odmówił przyjęcia mandatu karnego, jak Pani z pewnością zauważyła na TVN Tutbo!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TOMI



Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie wiem o jakie dane z KON Pani chodzi??? Nic nie pisałem o KON.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:


Pana Czerniakowskiego postawiono przed faktem dokonanym czyli nie mógł nic zrobić.
A czy Bravos,miłośniczka KON-u Exclamation , pojechała na zebranie sprawozdawcze KON-u Question , by przekonać,poprosić,blagać przewodniczącego KON-u by przywrócił IPO dla dobra rasy.Pewnie ,nie,... ale osobiste wycieczki do Pana Czerniakowskiego robi.


Co to znaczy postawiono przed faktem dokonanym Very Happy Very Happy Very Happy Tzn ze wogle sie tam nie liczyl Very Happy Very Happy Very Happy Smiechu warte...... Ja jestem tylko milosniczka KON'u ja sie nie pcham do wladzy wiec ja nic nie musze....
A to nie sa zadne wycieczki do pana Czerniakowskiego tylko fakty Exclamation Jaka to osobowosc, ktora bedac w Klub Komisji nic nie wiedziala i zostala postawiona przed faktem dokonanym.... przeciez tak sie moze zdarzyc jeszcze nie raz, nie dwa to zadne usprawiedliwienie jak sie jest u wladzy to trzeba wszystkiego pilnowac a nie na innych zwalac. Exclamation
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do braku finansów przez Klub-Komisję kolejny cytat (bo regulamin nie kłamie, w przeciwieństwie do mnie Wink ):
"Działalność Klubu jest finansowana przez Zarząd Główny w oparciu o roczny plan i preliminarz finansowy
składany do 15 grudnia poprzedzającego roku."

Gdyby tylko taki plan finansowy istniał , nie wierzę, że ZG odmówiłby pokrycia kosztów np. wydania biuletynu (którego to publikacja byłaby jak najbardziej zgodna z regulaminem Klubo-Komisji, zatwierdzonym właśnie przez ZG).

Skoro tak regularnie w swoich wypowiedziach podpiera się Pani zasadami działania i strukturą ZKwP, to powinna Pani wiedzieć, że każdy oddział ZKwP w Polsce ma regulaminowy obowiązek przesłać do ZG roczne sprawozdanie hodowlane zgodne ze stanem na dzień 31 grudnia danego roku (sporządzone na podstawie sprawozdań poszczególnych kierowników sekcji przekazanych V-ce Przewodniczącemu oddziału ds hodowlanych). Sprawozdanie hodowlane zawiera właśnie m.in. te dane o których pisałam wcześniej: reproduktory, suki hodowlane, ilości miotów, ilość urodzonych szczeniąt (z podziałem na płeć). Skoro takie sprawozdanie jest co roku wysyłane (o czym świadczą nawet publikacje danych w czasopiśmie "Pies") to jakim cudem informacje te nie docierają do Klubo-Komisji ? Co do danych z zakresu szkolenia (egzaminy, testy), to chyba Pan Milewski będąc jednocześnie Przewodniczącym Klubo-Komisji i V-ce Przewodniczącym Głównej Komisji Szkolenia Psów nie zataja takich informacji przed Panem Czerniakowskim i może podać je do publikacji na stronie Klubo-Komisji ?

I doprawdy męczące już jest to ciągłe odbijanie piłeczki w stronę KONu (a co zrobił KON, a gdzie publikuje dane, a czemu nie wydaje biuletynu) wobec niemożności wytłumaczenia dlaczego Klubo-Komisja działa tak, a nie inaczej.
Skoro zły Pan Szcześniak, za plecami Pana Czerniakowskiego, jednoosobowo podjął decyzję o zlikwidowaniu wymogu IPO dla suk, to dlaczego teraz (skoro Pana Szcześniaka już w Klubo-Komisji nie ma), aktualne władze Klubo-Komisji tego IPO nie przywrócą ? Przecież jak tu ciągle podkreślają Kenzo i Grandziocha KON nic nie znaczy i nic nie może, a Klubo-Komisja jest organem nadrzędnym dla KONu i wszystkich owczarkarzy, to dlaczego nie wykaże się siłą przebicia i nie wystąpi do ZG z wnioskiem o przywrócenie IPO ?

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:


Ja o niebie a Bravos o chlebie.

Ojej jakie te fakty sa be....(dla nie ktorych). Tak mi przykro....
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawos szukasz sensacji próbujesz, wciagnąć mnie w te swoje brudne gierki jestes z tego przez wszystkich znana wiesz jakie mam na Twój temat zdanie ,ale ono nie nadaje śię do przytoczenia na tym forum chcesz mnie sprowokowac tak jak Kasię ale mnie to możesz (i tu musialbym napisać brzydkie słowo)......Nie będe śie tłumaczył bo dla mnie jestes nikim Ći co mnie znają to wiedzą dlaczego mam o tobie takie a nie inne zdanie ,i nie martw śię o moje finanse bo do ćiebie napewno po przyczkę nie przyjdę bo i z czego ty bys mi miała porzyczyć jak u wszystkich jak pamiętam śiedziałaś w kieszeni(no chyba że coś śię zmieniło)a tak na marginesie to mnie stać na to aby samemu pojechac do niemiec i prześwietlic swojego psa co właśnie zrobiłem pare mieśięcy temu (poczytaj uwaznie sprawozdanie z wystawy w Krakowie na temat mojej suki)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halinka daj sobie spokój z brawos ona za wszystkie swoje niepowodzenia oraz ten stan jej hodowli obwinia pana Czerniakowskiego ,szkoda zawracać sobie nią głowę, widzisz sama co ona tu wypisuje nie daj śie sprowokować, Exclamation ona jest z tego znana(Kasia Wolf-Jar i jeszcze pare innych osób na tym forum) jej tylko o to chodzi!!!!! Exclamation
_________________
Waldemar Łodziński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha, do pozostałych dwóch pań aby zakonczyc temat ,mnie naprawde nie obchodzi co o mnie mysli oman albo ta druga mistrzyni ortografi na wszystkim śię znająca (aż dziw że jeszcze nie jest gdzies prezesem oddziału)baŚia .Dyskutować z wami nie mam ochoty opisalem tylko suche fakty bo nie lubie jak ktoś wypisuje kłamstwa i guzik mnie obchodzi czy to śie wam podoba czy nie, dzieci razem nie będziemy chrzśćili ,a kolegów i koleżanki dobieram jeszcze sobie sam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
[
Cytat:
"Działalność Klubu jest finansowana przez Zarząd Główny w oparciu o roczny plan i preliminarz finansowy
składany do 15 grudnia poprzedzającego roku."


Prawda Klubu Exclamation a nie Klub-Komisji bo chyba dwóch osób ZG nie finansuje

Fragment regulaminu jest przytoczony z Regulaminu Klubu-Komisji przy ZG, czyli chodzi o finansowanie nie dwóch osób, ale ich PRACY na rzecz wszystkich owczarkarzy czyli przygotowania i wydania biuletynu również.

Grandziocha napisał:
a tak poza tym nie napisałam ,że Oman kłamie

Grandziocha napisał:
Więc jeżeli Oman coś pisze, to prosze pisać prawdę.

A ja czytając powyższe tak właśnie to odebrałam Wink .

Cytat:
Skoro zły Pan Szcześniak, za plecami Pana Czerniakowskiego, jednoosobowo podjął decyzję o zlikwidowaniu wymogu IPO dla suk, to dlaczego teraz (skoro Pana Szcześniaka już w Klubo-Komisji nie ma), aktualne władze Klubo-Komisji tego IPO nie przywrócą ?

Grandziocha napisał:
To pytanie Pani Oman powinna skierowac do ZG a nie do mnie.

Czy to znaczy, że ZG ma wprowadzić IPO dla suk ON z pominięciem Klubo-Komisji ?

Grandziocha napisał:
A gdzie Klub-Komisja ma mieć tę siłę przebicia.Niepotrzebnie Pani mnie atakuje.


No chyba w ZG, skoro ZG ją powołał to chyba nie po to, żeby ją lekceważyć.

I proszę moich wypowiedzi nie traktować jako ataku na swoja osobę, bo doprawdy na forum o paru innych osobach można powiedzieć, że atakują kogoś (w dosyć bezpardonowy sposób), ale chyba ja do nich nie należę , a do tego że jestem wredna przecież sama się ciągle przyznajęVery Happy.

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cha cha cha ,bardzo śmieszne ,wszyscy narzekają na władze ZG ZKwP a tu taki skarb śię marnuje,wszechstronna wiedza ,grzeczna, nikogo nie atakuje( tylko czasami mija śię z prawdą) i aż dziw że jeszcze śię na niej nie poznali i nie jest w ZG ,ale nic straconego wybory już niedługo i z taką wiedzą na WSZYSTKIE tematy dotyczące ON oman ma duże szanse a i obecne władze KONu powinny śię czuć zagrożone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group