Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

VAT Cevaro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 10:40 am    Temat postu: VAT Cevaro Odpowiedz z cytatem

wczoraj VAT Cevaro na Słowacji zrobił bonitacje [testy] zdobywajć 5/55
Miał też robione HD/ED i wyszło "normal normal" u szescioletniego psa który ciezko pracuje.
Będzie wrzucona nowa ładna fotka,
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sławku a czemu robiisz to na Słowacji..a nie u nas w Polsce?przeciez mozna,więc czemu świetlisz psa tam a nie w niemczech lub tutaj?
I drugie pytanie czemu robicie to Tam a nie u nas w Polsce przeciez byliscie w Miliczu i zrobienie przez Vata tam koerungu uwazam że było by ..."Bułka z Masłem" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexandra napisał:
Sławku a czemu robiisz to na Słowacji..a nie u nas w Polsce?przeciez mozna,więc czemu świetlisz psa tam a nie w niemczech lub tutaj?
I drugie pytanie czemu robicie to Tam a nie u nas w Polsce przeciez byliscie w Miliczu i zrobienie przez Vata tam koerungu uwazam że było by ..."Bułka z Masłem" Wink
w Miliczu miałem zrobić ale naciąłem się ze RTG w PL gdzie prześwietlono mi VATa i okazało się ze muszę jeszcze raz to zrobić bo wety coś spieprzyli i niemcy by tego nie przyjęli.Tym się zraziłem i powiedziałem że nie bede VATowi robił kerungu ED/HD ani DNA.

Ale jak byłem teraz na
słowacji na zawodach hodowca VATa przekonał mnie ze jednak warto i że on wszystko mu zrobi... i zrobił.TerazVATa hodowca chce go zareklamowac na slowacji i w czechach jako reproduktora z upr.słowackimi i czeskimi .Pozatym VAT ma tam trochę kryć teraz.Mnie pewnie by sie nie chciało tego wszystkiego mu robić.

Planowałem VATowi zrobić po raz pierwszy zimową przerwę w treningach IPO,więc by próżnował u mnie przez parę miesięcy.
Mam czas żeby z KATJĄ Cevaro popracować teraz.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.dorplant.pl


Ostatnio zmieniony przez dorplant dnia Pią Lis 14, 2008 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej stronce w dziale "aktualności" są świeże informacje o tym co się dzieje u mojego reproduktora,a własciwie reproduktora hodowli "dorplant".
www.rewir.strefa.pl
www.dorplant.strefa.pl
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam że mój VAT w swoim rodowodzie ma również eksteriery ,miedzy innymi FEDOR von Arminius [VA 7]. Wink Very Happy
Zapraszam do obejrzenia jego rodowodu na mojej stronce internetowej.
jak również artykułu w niemieckiej gazecie o jego przodku MAJORze wraz z jego niesamowitą punktacją w książeczce startowej.
To wszystko jest umiejscowione na stronce mojej klikając w to i powiększając sobie można obejrzeć.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę cos co pewnie rozbawi co niektórych. Very Happy
Od dłższego czasu kombinuję gdzie tu z VATem zdać egzamin SchH-3.Trułem już o tym Asi Domańskiej z takimi zapytaniami [zawody SchH, które chciała zrobić] no i innym osobom w temacie siedzącym.
Dzisiaj zaglądam przez przypadek w książeczkę startową VATa i co widzę...???????? Shocked Shocked Shocked Shocked
Widzę że VAT już trzykrotnie zdał egzamin SchH-3 [Francja,Dania,Słowacja] Laughing Tylko ja o tym nie wiedziałem Laughing
SchH-3 ma od 2005 roku Laughing Laughing Laughing zdając na MŚwWUSV we Francji.
Ja żyłem do dziś w świadomości że tam w IPO-3 startowałem Laughing
Czuję się ponownie szczęsliwy Laughing
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group