Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Psy, które odeszły
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 7:36 pm    Temat postu: Psy, które odeszły Odpowiedz z cytatem

Z ogromnym żalem dzielę się z Państwem smutną informacją, że dziś nagle i niespodziewanie zmarł reproduktor, Champion Polski - Vax von der Kupferhalde... Wiem jak bardzo cierpią Jego właściciele - Państwo Czerniakowscy... Łączymy się z Nimi w ogromnym żalu... To był wspaniały, kochany, ciepły i dobry Pies... Będzie nam Go brakowało...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez składamy szczere kondolencje...To był naprawdę wspaniały pies.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykre to,że nasi ulubieńcy odchodzą niespodziewanie i tak młodo.Szkoda,wielka szkoda.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Lis 21, 2008 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całego serca współczuję,żegnaj Vaxsiu, nie zapomnimy o tobie.
_________________
Waldemar Łodziński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aśka



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 32
Skąd: Brzeg Dolny

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczujemy
Okrutny listopad...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
equus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykre Sad
Aśka napisał:
Współczujemy
Okrutny listopad...

to fakt okrutny masz rację Asiu, w niedzielę odszedł nagle Goran Equus Crying or Very sad
Co się dzieje z tymi psiakami ????
_________________
pozdrawiam Aneta&Sfora
www.equus.lh.pl
www.equus-photo.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do listy mogłabym tez kilka psów dodac ktore odeszły w listopadzie.
Kilka psów z mojego bliskiego otoczenia dostało tez wyroki - wyniki o ciezkiej dysplazji ... taki koniec roku okropny Crying or Very sad

Przykro mi bardzo.
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mch



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 70
Skąd: lublin

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b.przykre gdy odchodzi nagle pies w pełni sil witalnych Sad .
mam sucz ,obecnie 5-o letnią , totalne adhd ,niezniszczalna kondycyjnie ,świr do potęgi . wszystko mozna by o niej powiedziec ale nie to ze ma chore serce , wyszlo przypadkiem podczas kontrolnego ekg przed operacją .oczywiscie zabieg zostal wykonany w nark.wziewnej , sucz bierze leki od lat 2 ,nic nadal w jej zachowaniu sie nie zmienia, próba odstawienia leków i po 2 tyg obraz ekg juz pokazuje złą prace . wg naszego weta wcale nie musialabym zauwazyc jakiejs choroby u psa jesli nie bylaby zdiagnozwana w pore , po prostu pewnego dnia by odszela ,zasnąła . dokladając do tego pobudliwosc ,zycie za pileczke , nakręcenie na zabawe tym bardziej ,pies nie pokazalby mi osłabienia . mam tez wiedze dzieki temu ze mimo iz korcilo ( zabic wszystkie zające swiata pies chce) zeby użyc OE -wiem ze nie moge , bo niekoniecznie ale mogloby to ,,popsuc " jeszcze bardziej ,,rozrusznik" .
dlatego zbadalam serce drugiemu psu profilaktycznie , a raz w roku mają kpl badania krwi . w koszcie utrzymania psów te dodatkowe raz w roku nie stanowią jakiejs potęznej pozycji ,a lepiej dmuchac na zimne.
_________________
Monika Chmiala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałam, że tak szybko życie dopisze mnie do tego wątku Sad . 4 grudnia straciliśmy naszego Wilko (miał trochę ponad 3 lata) - zabrał go nam podstępnie skręt żołądka (nie pomogła szybka operacja, transfuzja krwi etc.).
Jak ktoś ostatnio mądrze powiedział - hodowla uczy pokory Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co powieziec.
Wilko ? .. to nie jest mozliwe.
Nie wierze.

Baaaardzi mi przykro.
Moim zdaniem był to b. dobry pies ktory wszystko miał jeszcze przed sobą.

Sad Idea Idea
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Natalka&Goldi



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 49
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrazy współczucia Sad ...

Również trudno mi w to wierzyć.... Crying or Very sad Przykro mi.
_________________
Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja

Owczarek to charakter nie wygląd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 10:38 am    Temat postu: Odeszły dwa piękne psy............ Odpowiedz z cytatem

Z przykrościa informuje że 11.05.2009 odszedł Cello z Kojca Holan kolegi Andrzeja Holika, jakby tego było mało 30.05.2009 niespodziewanie podążył tą samą drogą Saxo z Kojca Holan.
Bardzo przykro pisze sie takie słowa,gdy odchodzą nasze pociechy.
Jest nam niezmiernie przykro Andrzeju.........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczere wyrazy współczucia składamy Ci Andrzeju z powodu odejścia za tęczowy most CELLO i SAXO .
SAXO był naprawdę psem pięknym, będziemy GO mieć w swojej pamięci.
Wiktor i Svetlana Kowalscy
www.szenberg.com
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo współczuję!!! To starsznie bolesna strata...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Hodowla Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group