Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Terminy zawodów 2009

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypominam że w tą sobotę 6go grudnia są Pucharowe Zawody PT w Łodzi.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dałam informację na stronę KON Exclamation Mam nadzieję, że ktoś poda wyniki - bo ja na zawodach nie mogę być Exclamation

Na stronie KON www.owczarek-niemiecki.com (w terminarzu zawodów) są już terminy ważniejszych zawodów w Niemczech w sezonie 2009 Exclamation
Ma ktoś jakieś informacje o zawodach w Polsce w sezonie 2009 Question
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terminarz zawodów na przyszły rok jeszcze nie jest zatwierdzony, więc chyba za wcześnie na tego typu informacje. Ale będziemy czujni Exclamation
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie KON właśnie umieściłam obsadę sędziowską Mistrzostw Świata WUSV 2009 i 2010 Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
Na stronie KON właśnie umieściłam obsadę sędziowską Mistrzostw Świata WUSV 2009 i 2010 Exclamation


Wlasnie takie ważne informacje sa potrzebne i fjaanie że zaczynają sie pojawiać na stronie KONu.
SUPER... .

W 2009 roku będzie jeszcze VAT Cevaro walczył o uczestnictwo a 2010 roku zawalczy juz moja w tej chwili półtora roczna KATJA Cevaro z którą pracuję systematycznie pod IPO.
Chciałbym też przygotować kiedyś [jako pozorant-instruktor] komuś owczarka eksterierowego pod tej rangi zawody Wink Wszystko jest możliwe... .

Zaczyna być dobrze że stronka internetowa KON jest na bieżąco.
Tak trzymać Very Happy Very Happy Wink
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group