Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Natalka&Goldi
Dołączył: 28 Kwi 2008 Posty: 49 Skąd: Radom
|
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 7:49 pm Temat postu: WYNIKI: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych- Katowice 2009 |
|
|
Cześć
Czy może ktoś się na tę wystawę wybiera?
ON sedziuje - Hans Peter RICKER (D)
Ile jest ON nie wiem, bo można tylko wysłać formularz zgłoszeniowy ale kto zglosił to zobaczyc nie można i w jakich klasach Albo jestem ślepa.
Pozdrawiam _________________ Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja
Owczarek to charakter nie wygląd!
Ostatnio zmieniony przez Natalka&Goldi dnia Pią Lut 06, 2009 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
Basiek16
Dołączył: 04 Sie 2008 Posty: 6 Skąd: Gdynia/Rumia
|
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 8:11 pm Temat postu: |
|
|
a nie 2009 ? _________________ Basia Wilczewska |
|
Powrót do góry |
|
|
Mariusz Kowalski
Dołączył: 25 Lis 2008 Posty: 19 Skąd: Piotrków Trybunalski
|
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 12:56 pm Temat postu: |
|
|
My się wybieramy, zgłosiliśmy OTTO w klasie użytkowej.
Pozdrawiam _________________ www.marinohaus.pl |
|
Powrót do góry |
|
|
DesperadoK9 Gość
|
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 6:21 pm Temat postu: XARO |
|
|
My tez Bedziemy |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 11:16 pm Temat postu: |
|
|
no my tez tam będziemy... mam wielki niedosyt wystawowej adrenalinki a Rzeszow.Bydgoszcz i Katowice to dobry początek sezonu wystawowego 2009 tym bardziej ze jest tak dobra obsada sędziowska.... za co bardzo ale to bardzo dziękujemy organizatorom!!! _________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
Zaczarowana
Dołączył: 14 Lut 2008 Posty: 184 Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 5:29 pm Temat postu: |
|
|
Mariusz Kowalski napisał: | My się wybieramy, zgłosiliśmy OTTO w klasie użytkowej.
Pozdrawiam |
no to ja poprosze o zdjecia tych co bedą _________________ Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim." |
|
Powrót do góry |
|
|
Natalka&Goldi
Dołączył: 28 Kwi 2008 Posty: 49 Skąd: Radom
|
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:56 pm Temat postu: |
|
|
Przepraszam , już zmieniłam na 2009
Ja zglosiłam osiooła na tę wystawę do klasy młodziezy (suma zaplacona, ciekawa jestem czy jakiś komunikat przyjdzie do mnie na temat tej wystawy a potyczki już miałam niestety ), jak pójdzie ciekawa jestem w końcu dla mnie to tylko zabawa z psem, ciekawa jestem jaka będzie atmosfera, bo ponoć ma być w hali a ja bywałam tylko na 'terenach' zieeloonych
POzdrawiam
Ps.; szkoda, ze nigdzie nie można zobaczyć ile jest psów/suk w danej klasie. _________________ Natalia Seta razem z Yvo Guapass i vel Kaja
Owczarek to charakter nie wygląd! |
|
Powrót do góry |
|
|
Oman
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 326 Skąd: Poręba Żegoty
|
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 10:28 am Temat postu: |
|
|
Katowice to wystawa halowa-dotyczy to również owczarków.
Ilości w poszczególnych klasach nie ma jeszcze na stronie Katowic (zawsze podają), bo jak zauważyłam nadal przyjmują zgłoszenia. Info zapewne będzie po zamknięciu katalogu.
Jestem bardzo ciekawa sędziowania pana Riekera, który nie kocha dużych ONków.
Agnieszka (wredna żona Pawła ) _________________ Agnieszka Moscoa Zeledon |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 3:08 pm Temat postu: |
|
|
Podaję spis wystawców owczarków niemieckich za stroną O/Katowice - mam nadzieję, że udało mi się prawidłowo wyszukać - bo rasa nie była podana w wykazie :
Banasiak Robert - UZI Anarex
Barjak Magda, Franklyn Mary-Louise - Pasja Kalupus, Ola Kalupus
Bilińska Aneta - MICKI vom Almhof
Bilińska Aneta, Filipecka Jolanta - HAKER Equus
Boratyn Zdzisław - OTTO von Haus Yu
Byszewski Andrzej - HECA Szklana Grota
Czyż Dariusz - Uzar Anarex, UNI Avax Hof
Falkiewicz Justyna - Brawos Bis MARYLA, Brawos Bis JILLY
Famuła Bernard - Drug vom Zellwaldrand, Inija vom Zellwaldrand, Bora von der Rheinhohe
Filip Barbara - Bajer Dan-Woj-Mat
Fryźlewicz Tomasz - KALLI Robinson - Park
Głowacka Agnieszka, Głowacki Adam - AKSIE spod GICHTY
Horzela Renata - FLER Redstar
Jaśtak Krystian - WIKI z Ostrowskiej Sfory, WILMA z Ostrowskiej Sfory
Kajak Joanna I Ireneusz, Dittrich Sven - Haisha vom Glockenhaus
Kalisz Beata - Iwan z Krzywego, Ilana z Krzywego, ODRI Naujavilnietis
Kapica Sławomir - CHAKIRA z Tomickich Lasów
Kaszyca Stefan - GINA Padaroko
Kowalska Joanna - Saba z Kanetowca
Kowalski Wiktor - ARON Szenberg, ALFA Szenberg, JANA aus Agrigento
Kulawik Beata - ODIN Tarand
Lebiedzińska Beata - Sela von der Grafschaft Mark, Urana von der Grafschaft Mark
Magdziarz Paweł, Barjak Magda - Picasso Kalupus
Majewski Dariusz - RONJA Stary Samotar
Matysiak Aleksander - Dolli z Mazańcowickiego Wzgórza (?)
Michalak Mariusz - PALME z MYLNEJ GROMADY
Mintert Jan - BILBO vom Haus Rosenbarg
Mirek Krzysztof - OFFY Pajęcze Sieci
Niemyska-Buczek Agata - Viana Tensor
Nowotny Bernard - SARA STARY SAMOTAR
Olesiński Robert - FLIK z Rodu Tytana
Pasternak Mirosław - FIONA z Winowskiej Doliny (?)
Piotrowiak Grzegorz - Wallace aus Watenscheid
Piskorz Marzena - GHANDI Guapass
Płoszaj Mirosław - Wasko z Tomickich Lasów
Sawicki Piotr - DEVI Artrox
Seta Zbigniew - Yvo Guapass
Smětalová Martina - Charon Mirtan Bohemia, Indo Starý Samotár, Barka Sadeckie Lachy
Sobczak Zbigniew - Dias aus Wattenscheid
Stachowiak Robert - Wembley Avax Hof
Stanek Jerzy - GAWRA Mavic
Stawicka Dorota, Zgorzelski Marek - BARU Wolf Jar
Stawicka Dorota - KATJA Cevaro
Szcześniak Bartłomiej, Jureczko Gertruda - Xaro Ze Skalnego Wzgórza
Szyndler Hubert - VIKI Dobrzyków
Tchorz Mirosław - Hexi vom Bad Waldle
Wencel Marek - FANTA Redstar
Więckowski Dariusz - KOBE Asarko Lordana
Woda Andrzej - Cando vom Steffen Haus
Woda Andrzej - MAX Sądeckie Lasy
Zygulski Artur - DORA Morrales _________________ Asia Domańska
Ostatnio zmieniony przez askad dnia Sro Mar 04, 2009 3:42 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
alexandra
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 432 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 3:23 pm Temat postu: |
|
|
Dopisuje
Tchorz Mirosław-Hexe vom Bad Waldle |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 3:41 pm Temat postu: |
|
|
alexandra napisał: | Dopisuje
Tchorz Mirosław-Hexe vom Bad Waldle |
Dzięki, umknęło mi pośród ponad 2800 wystawców Już dopisałam do wykazu _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:40 am Temat postu: |
|
|
PLAN SĘDZIOWANIA
RING 11 Sala gimnastyczna Niedziela 2009-03-22 68
Sędzia: Rieker Hans Peter
OWCZAREK NIEMIECKI - 68 godz. 10:00
PSY
klasa Szczeniąt/Puppy Class - 3 - 195-197
klasa Młodzieży/Youth Class - 10 - 198-207
klasa Pośrednia/Intermediate Class - 2 - 208-209
klasa Otwarta/Open Class - 5 - 210-214
klasa Użytkowa/Working Class - 5 - 215-219
klasa Championów/Champion Class - 2 - 220-221
Wybór Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie
SUKI
klasa Szczeniąt/Puppy Class - 4 - 222-225
klasa Młodzieży/Youth Class - 10 - 226-235
klasa Pośrednia/Intermediate Class - 12 - 236-247
klasa Otwarta/Open Class - 13 - 248-260
klasa Użytkowa/Working Class - 2 - 261-262
Wybór Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie
Wybór Najlepszego Juniora w Rasie
Wybór Zwycięzcy Rasy _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
pumagr
Dołączył: 20 Kwi 2008 Posty: 220 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 8:42 am Temat postu: |
|
|
Witam czy nikt nie był w Katowicach ? czekam z niecierpliwościa na wiadomosci a tu nic cisza _________________ Grażyna Ciesielska Rudasz |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 10:33 am Temat postu: |
|
|
Wyniki Wystawy - wszystkie klasy sędziował sędzia SV - Hans-Peter Rieker
PSY
Klasa szczeniąt (3)
1 WO Iwan z Krzywego czarne podpalane 2008-06-26 O: Ilbo vom holtkamper see M: Hara von team fiemereck H: Beata Kalisz Wł: Beata Kalisz
2 WO Picasso Kalupus czarny podpalany 2008-07-05 O: Nando vom Gollerweiher M: Armi z Dobrego Kojca H: Magda Barjak Wł: Pawet Magdziarz
3 WO Xaro Ze Skalnego Wzgórza czarny podpalany 2008-06-27 O: Digger vom Elzmundungsraum M: Fina ze Skalnego Wzgórza H: Bartłomiej Szcześniak, Gertruda Jureczko Wł: Bartłomiej Szcześniak
Klasa młodzieży (9)
1 D Zwyc. Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie HAKER Equus czarne podpalane 2007-12-31 O: SchH3 RICO vom Altenberger Land M: IPO2 FARINA Equus H: Aneta Bilińska Wł: Aneta Bilińska, Jolanta Filipecka
2 D BILBO vom Haus Rosenbarg czarne-podpalane 2007-11-06 O: ILBO vom Holtkamper See M: GERMANY van der Lust H: Jan Mintert Wł: Jan Mintert
3 BDB Wallace aus Watenscheid czarno-podpalane 2008-04-06 O: Vegas du Haut Mansard M: Scala aus Wattenscheid H: Waldemar Kober Jr Wł: Grzegorz Piotrowiak
4 BDB Bajer Dan-Woj-Mat czarno podpalane 2008-02-04 O: Kai von der LuisenstraBe M: Yris z Folinku H: Wojciech Kurowski Wł: Barbara Filip
5 BDB ARON Szenberg czamy podpalany 2008-04-27 O: NANDO vom Gollerweiher M: ISKRA Szenberg H:Wiktor Kowalski Wł: Wiktor Kowalski
6 BDB Bax Marlinus czarne podpalane 2008-03-31 : QUENN VOM LOHER WEG M: PILA VON DER LIEBESWARTHE H: Marek Kohnke Wł: Teresa Ubda
7 BDB Uzar Anarex czarny podpalany 2008-01-17 O: Kai von der Luisenstrabe M: Yette von dem zwei Steinen H: Wanda Stanek Wł: Dariusz Czyż
8 BDB FLIK z Rodu Tytana czarne podpalane 2008-03-30 O: WILKO Tensor M: DARA Hartis Bohemia H: Jacek Maj Wł: Robert Olesiński
9 DB Yvo Guapass czarne podpalane 2008-02-11 O: Yango Tensor M: Enola Temperton H: Marzena Piskorz-Machnik Wł: Zbigniew Seta
Klasa pośrednia (2)
1 D CWC MAX Sądeckie Lachy czarny podpalany 2007-08-01 O: CANDO vom Steffen Haus M: LEDA Sądeckie Lachy H: Andrzej Woda Wł: Andrzej Woda
2 BDB Charon Mirtan Bohemia czarna podpalana 2007-06-10 O: Cando v.Steffen Haus M: Ouana Hartis Bohemia H: Martina Smetalova Wł: Martina Smetalova
Klasa otwarta (5)
1 D CWC Drug vom Zellwaldrand czarny podpalany 2006-12-31 O: Maestro vom Osterberger-Land M: Connie vom Haus Portofino H: Ralf Wiesner Wł: Bernard Famuta
2 BDB KOBE Asarko Lordana czarne-podpalane 2006-12-13 O: OUANTUM von Arminius M: RIMINI Asarko Lordana H: Grzegorz Okrasa Wł: Dariusz Więckowski
3 BDB GHANDI Guapass wilczaste 2005-11-25 O: GREY GANDALF Temperton M: ENOLA Temperton H: Marzena Piskorz-Machnik Wł: Marzena Piskorz
4 BDB Wasko z Tomickich Lasów czarne podpalane 2005-09-08 O: Nicos v. Leithawald M: Fabia z Tomickich Lasów H: Radosław Rokitka Wł: Mirosław Płoszaj
5 BDB BARU Wolf Jar cz podp 2007-01-18 O: CELLO Haus Yu M: SIERRA MADERA Wan-Hen H: Marek Zgorzelski Wł: Dorota Stawicka, Marek Zgorzelski
Klasa użytkowa (4)
1 D CWC Res. CACIB ODIN Tarand czarny podpalany 2006-03-08 O: ZEPPO vom Klebinger Schloss M: ALMA Tarand H: Andrzej Tarnowski Wł: Beata Kulawik
2 D Cando vom Steffen Haus czarna podpalana 2004-06-30 O: Zamp v.Thermodos M: Holly v.Maleiche H: Brigitte Honig Wł: Andrzej Woda
3 BDB KALLI Robinson - Park czarne podpalane 2006-07-19 O: BILLY Hartis Bohemia M: KORSA ze Skalnego Wzgórza H: Jerzy Bardel Wł: Tomasz Fryźlewicz
4 BDB SANTO di Casa Balestrieri czarne podpalane 2003-06-02 O: Satori's YAXI M: CURIE Galan Nalag H: Francesco Balestrieri Wł: Beata Nowakowska
Klasa championów (2)
1 D CWC CACIB Zwyc. Rasy Indo Stary Samotar czarna podpalana 2004-04-17 O: Newil van Contra M: Elle Avax Hof H: Dr. Jan Gecelovsky Wł: Martina Smetalova
2 D Dias aus Wattenscheid czarne-podpalane 2005-05-15 O: Zw.Św. ZAMP v. Thermodos M: PALIE aus Wattenscheid H: Waldemar Kober Wł: Zbigniew Sobczak
SUKI
Klasa szczeniąt (3)
1 WO Pasja Kalupus czarna podpalana 2008-07-05 O: Nando vom Gollerweiher M: Armi z Dobrego Kojca H: Magda Barjak Wł: Magda Barjak
2 WO WIKI z Ostrowskiej Sfory 2008-07-07 O: ARAK de la Ferme Malgre l'Eau M: NOKIA z Ostrowskiej Sfory H: Krystian Jaśtak Wl: Krystian Jaśtak
3 WO WILMA z Ostrowskiej Sfory czarna podpalana 2008-07-07 O: ARAK de la Ferme Malgre l'Eau M: NOKIA z Ostrowskiej Sfory H: Krystian Jaśtak Wł: Krystian Jaśtak
Klasa młodzieży (8 )
1 D Zwyc. Młodzieży Brawos Bis MARYLA czarne podpalane 2008-05-05 O: Cedric amur M: Brawos BUFFY H: Justyna Falkiewicz Wł: Justyna Falkiewicz
2 D AKSIE spod GICHTY czarna podpalana 2007-10-15 O: INDO Stary Samotar M: DEBI Wierny Druh H: Adam Głowacki Wł: Agnieszka Gtowacka
3 D Haisha vom Glockenhaus czarna podpalana 2008-05-04 O: YEROM vom Haus Salihin M: TANNI vom Farbenspiel H: Marianne Goffard, Charles Jonkers Wł: Joanna i Ireneusz Kajak
4 D UZI Anarex czarna podpalana 2008-01-17 O: KAI v.d. Luisenstrasse M: Ch.YETTE v.d. Zwei Steinen H: Wanda Stanek Wł: Robert Banasiak
5 BDB GINA Padaroko czarna podpalana 2008-03-15 O: WILKO Tensor M: CHELLY Almett H: Zbigniew Sobczak Wł: Stefan Kaszyca
6 BDB Amalka z Wlachova dvora czarne znaki 2008-01-14 O: Ingo Moravia Kar-Mi M: Fabia Mirtan Bohemia H: ? Wł: Hana Kocvrlichova
7 BDB SARA STARY SAMOTAR czarno podpalane 2007-11-13 O: CANDO VOM STEFFEN HAUS M: RONJA VON DER HOLZHEIMER LINDE H: Jan Gecelovsky Wł: Bernard Nowotny
8 BDB VIKI Dobrzyków czarna podpalana 2008-04-14 O: BRAVOS v.d.Rheinhohe M: Ch.PL. KORA Stary Samotar H: Bernard Famuła Wł: Hubert Szyndler
Klasa pośrednia (12)
1 D CWC Res. CACIB Hexi vom Bad Waldle cz.podpalana 2007-09-05 O: SchH3 Taboo vom Nordteich M: SchH2 Kiwi vom Bad Boli H: Renate Rieker Wl: Mirosław Tchorz
2 D Ola Kalupus czarna podpalana 2007-12-21 O: Cedric vom Amur M: Ines Czar Podkowy H: Magda Barjak Wł: Magda Barjak
3 D ODRI Naujavilnietis czarne podpalane 2007-06-27 O: SIRIO DELLA REAL FAVORITA M: BONNY VOM ASTRAL H: Vadim Scepkin Wł: Beata Kalisz
4 D SEXI z Hodowli pod Lipami czarna podpalna 2007-09-14 O: TIL v.Frosten M: HERA Wadem-Bado H: Mirosława Kowalska-Weschke Wł: Adrian Kowalski
5 BDB UNI Avax Hof czarna podpalana 2007-06-08 O: ANDRJUSZA van Noort M: DIONA Avax Hof H: Jiri Zavadilik Wł: Dariusz Czyż
6 BDB Inija vom Zellwaldrand czarny podpalany 2007-05-28 O: Matscho vom Zellwaldrand M: Orla vom Feuermelder H: Ralf Wiesner Wł: Bernard Famuta
7 BDB OFFY Pajęcze Sieci Czarna podpalana 2007-10-16 O: Newil Van Contra M: Rita Pajęcze Sieci H: Krzysztof Mirek Wł: Krzysztof Mirek
8 BDB CHAKIRA z Tomickich Lasów czarne podpalane 2007-08-29 O: NANDO vom Gollerweiher M: ZORA z Tomickich Lasów H: Radosław Rokitka Wł: Sławomir Kapica
9 BDB PALME z MYLNEJ GROMADY czarno-podpalane 2007-06-06 O: ROYAL ASARKO LORDANA M: CORA vom OHRELAND H: Antoni Wawrzyniak Wł: Mariusz Michalak
10 BDB KATJA Cevaro Wilczaste 2007-07-01 O: DRAGON Equidius M: VITA Cevaro H: Milan Orawec Wł: Dorota Stawicka
11 DST FLER Redstar czarna podpalana 2007-06-04 O: PAKROS d'Ulmental M: RIMINI Asarko Lordana H: Waldemar Łodziński Wł: Renata Horzela
12 DST DASHA Zabrska Wataha czarna podpalana 2007-12-21 O: LESKO Pla-Ren M: VIMA vom Monchberg H: Monika Ochmann Wł: Ilona Sieklucka
Klasa otwarta (12)
1 D CWC CACIB Brawos Bis JILLY czarne podpalane 2007-03-06 O: SchH 3 Sirio delia real favorita M: IP01, Ch.PI. Brawos BUFFY H: Justyna Falkiewicz Wł: Justyna Falkiewicz
2 D DORA Morrales czarne podpalane 2007-02-23 O: CH.PL. YUKON von Klostermoor M: AIGILA Morales H: Artur Zygulski Wł: Artur Zygulski
3 D Urana von der Grafschaft Mark czarne podpalane 2004-10-16 O: Fritz vom Farbenspiel M: Walia von der Grafschaft Mark H: Andreas Aschke Wł: Beata Lebiedzińska
4 D Barka Sądeckie Lachy czarna podpalana 2006-07-31 O: Yukon v.Klostermoor M: Tina v.Haus Galii H: Andrzej Woda Wł: Martina Smetalova
5 D OLYMPIA z Lin Hard czarna podpalana 2006-09-21 O: ERO Saurus Slovakia M: JAGI z Lintichu H: Linhard Petzuch Wł: Gertruda Jureczko
6 BDB Viana Tensor czarne podpalane 2007-12-08 O: SONY des Jardins du Peyrou M: Wilma tensor H: Joanna, Adam Domańscy Wł: Agata Niemyska-Buczek
7 BDB Saba z Kanetowca czarno - podpalane 2007-09-11 O: DIAS AUS WATTENSCHEID M: ORISSA VOM HOLTKAMPER SEE H: Henryk Zamorowski Wł: Joanna Kowalska
8 BDB Sela von der Grafschaft Mark czarne podpalane 2004-03-17 O: Nero vom Nobachtal M: Frauke von der Grafschaft Mark H: Andreas Aschke Wł: Beata Lebiedzińska
9 BDB RONJA Stary Samotar czarna podpalana 2007-06-18 O: JELO Stary Samotar M: HERA Stary Samotar H: Jan Gecelovsky Wł: Dariusz Majewski
10 BDB HECA Szklana Grota czarna podpalana 2006-01-03 O: PICO z Kojca Elbikame M: CELINA Szklana Grota H: Antoni Gąsior Wł: Andrzej Byszewski
11 DB FANTA Redstar czarna podpalana 2007-06-04 O: PAKROS d'Ulmental M: RIMINI Asarko Lordana H: Waldemar Łodziński Wł: Marek Wencel
12 DB GAWRA Mavic czarna podpalana 2007-06-17 O: NANDO vom Gollerweiher M: PATRISIA Mavic H: Adrian Dobrzański Wł: Jerzy Stanek
Klasa użytkowa (2)
1 D CWC MICKI vom Almhof czarne podpalane 2005-08-28 O: SchH3 VA2 QUENN vom Loher Weg M: SchH1 YASMIN vom Almhof H: Andreas Weigel Wł: Aneta Bilińska
2 D JANA aus Agrigento czarna podpalana 2005-11-27 O: IDOL vom Holtkamper Hof M: NENNI aus Agrigento H: Leonard Schweikert Wł: Wiktor Kowalski _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
btusik
Dołączył: 10 Sty 2008 Posty: 2002 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 12:19 pm Temat postu: |
|
|
_________________ "Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."
www.primomiogrande.eu |
|
Powrót do góry |
|
|
|