Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI: Krajowa ON Jarosław i Krajowa 14-15.03.09.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Twoich "wielkich oczu"... Shocked Ale pominę to milczeniem...

Natomiast mam nadzieję, że będziemy współpracować przy wystawie Klubowej. Ja zostałam poproszona o objęcie funkcji Rzecznika Wystawy i zamierzam współpracować ze wszystkimi, również nieodpłatnie:)
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:

Natomiast mam nadzieję, że będziemy współpracować przy wystawie Klubowej. Ja zostałam poproszona o objęcie funkcji Rzecznika Wystawy i zamierzam współpracować ze wszystkimi, również nieodpłatnie:)


Ja też mam taką nadzieję Exclamation
I bardziej mnie interesuje podział obowiązków a nie funkcji (jak chyba zauważyłaś na Wystawie w Świerklańcu nie ma czegoś takiego jak Komitet Organizacyjny)
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Askad napisał:
Cytat:
Ja też mam taką nadzieję Exclamation
I bardziej mnie interesuje podział obowiązków a nie funkcji...


Cieszę się że chociaż w tej kwestii jesteśmy zgodne... I mam nadzieję, że forum nie będzie jedynym miejscem wymiany informacji..Wink

Askad napisał:
Cytat:

(jak chyba zauważyłaś na Wystawie w Świerklańcu nie ma czegoś takiego jak Komitet Organizacyjny)


A jak wygląda podział ról i obowiązków w Świerklańcu to tylko Wasza sprawa i nikt się Wam w to nie wtrąca... W tym przypadku mówimy o Klubowej - najważniejszej wystawie owczarkarskiej w Polsce! Jasny podział obowiązków (funkcji) jest istotny- wie o tym myślę każdy, kto np. prowadzi lub zarządza firmą Very Happy Mam nadzieję, że i w tym względzie organizator zadba o jasny i wyraźny podział kompetencji, aby nie było potem niedomówień, że Klub zawinił lub Klubo-Komisja źle coś sformułowała itp. itd.

Przy okazji chcę jasno napisać, że bardzo liczę, że Klubowa Wystawa ON zjednoczy środowisko owczarkarskie. Osobiście bardzo się cieszę, że mimo wielu przeciwności mamy jedną wystawę, w którą zaangażują się zarówno Klub i Klubo-Komisja. Wreszcie jakiś mały kroczek w kierunku "normalności" Very Happy Wszystkich namawiam do włączenia się w działania organizacyjne, zachęcam sponsorów i fundatorów nagród i mam nadzieję, że ta wystawa Klubowa będzie naszym polskim "owczarkarskim świętem". Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Askad napisał:
Cytat:
Ja też mam taką nadzieję Exclamation
I bardziej mnie interesuje podział obowiązków a nie funkcji...


Jasny podział obowiązków (funkcji) jest istotny- wie o tym myślę każdy, kto np. prowadzi lub zarządza firmą Very Happy Mam nadzieję, że i w tym względzie organizator zadba o jasny i wyraźny podział kompetencji, aby nie było potem niedomówień, że Klub zawinił lub Klubo-Komisja źle coś sformułowała itp. itd.


Chodziło mi o to, że często podział funkcji nie jest jednoznaczny z podziałem obowiązków.
A dla mnie najważniejszy jest jasny podział obowiązków - nieważne jak się dana osoba nazywa funkcyjnie - ważne co ma zrobić Exclamation
I myślę, że w tym punkcie również jesteśmy zgodne Exclamation

A myślę, że takie Forum jest dobrym miejscem wymiany informacji - dlaczego nie Question

Mam więc pierwsze pytanie - mówisz, że O/Radom zaproponował Ci funkcję Rzecznika Wystawy - a masz już zakres swoich obowiązków Question Bo ja - przyznaję szczerze - nie mam pojęcia co robi rzecznik przy organizacji wystawy Exclamation

Proponuję też (jesli oczywiście można prosić), abyś swoją odpowiedź umieściła już w odpowiednim wątku - tzn. tutaj:
http://www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl/forum/viewtopic.php?t=264
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie są to rozmowy w gronie Komitetu Organizacyjnego. Zaniechaj tych personalnych szturchańców, bo niczemu to nie służy. Życzę Ci miłego dnia!
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Według mnie są to rozmowy w gronie Komitetu Organizacyjnego.


Kasiu - brakuje Ci konsekwencji - ode mnie jest wymagane, abym na Forum podawała szczegóły dotyczące kontroli w Klubie, a ty nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie o zakres obowiązków Rzecznika Wystawy Klubowej - a do tego zarzucasz mi personalne szturchańce Laughing
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ocho



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 24
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zw. Młodzieży BILBO vom Haus Rosenbarg klasa młodzieży


_________________
Kaśka Coner
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group