Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NADZWYCZAJNE Walne Zgromadzenie Członków KON
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 1:36 pm    Temat postu: NADZWYCZAJNE Walne Zgromadzenie Członków KON Odpowiedz z cytatem

Zarząd Klubu Owczarka Niemieckiego informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Klubu odbędzie się w dniu 25 kwienia 2009 (sobota) o godzinie 18:00 w Chorzowie.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zostało zwołane uchwałą Zarządu Klubu (na wniosek Walnego Zgromadzenia Członków Klubu) celem wyboru władz Klubu.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że termin ten zbiega się z terminem szkolenia i egzaminu ma instruktorów poszczególnych dyscyplin,ktory organizuje GKSP.
Prawdopodobnie dotyczy to też licencji pozorantów ZK.
Dobrze byłoby aby co niektórzy członkowie KON mieli takie uprawnienia Wink
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cóż to takiego się wydarzyło, że aż trzeba zwoływać Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie i powołać nowe władze KON Question Exclamation
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibi_J



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Kruszyna

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jackdaw napisał:
Szkoda że termin ten zbiega się z terminem szkolenia i egzaminu ma instruktorów poszczególnych dyscyplin,ktory organizuje GKSP.
Prawdopodobnie dotyczy to też licencji pozorantów ZK.
Dobrze byłoby aby co niektórzy członkowie KON mieli takie uprawnienia Wink
Jest gdzieś oficjalna informacja na ten temat ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest na stronie GKSzP
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę nikt nie jest w stanie udzielić jakiegoś wyjaśnienia Exclamation
A może to, tak nagłe nadzwyczajne Walne Zgromadzenie i wybór nowych władz , ma związek z ostatnio przeprowadzoną kontrolą przez Gł.Komisję Rewizyjną i wykrytymi nieprawidłowościami w KON Question Question Question
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakimi nieprawidłowościami Pani Halino ?
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LN napisał:
Jakimi nieprawidłowościami Pani Halino ?


Prawidłowo skierowałaś pytanie Laughing - bo ostatnio p. Halinka stała się na naszym Forum osobą, która dużo wie Very Happy Wie m.in. o kontroli Komisji Rewizyjnej w KON, wie o sposobie finansowania seminarium dla sędziów. Dawniej takim wszechwiedzącym był tutaj Kenzo (czyli Waldek Łodziński), a teraz jego pałeczkę przejęła p. Halinka Exclamation Pani Halinko - zdradzi nam Pani, kto jest Pani informatorem czy to tajemnica Twisted Evil
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Czy naprawdę nikt nie jest w stanie udzielić jakiegoś wyjaśnienia Exclamation
A może to, tak nagłe nadzwyczajne Walne Zgromadzenie i wybór nowych władz , ma związek z ostatnio przeprowadzoną kontrolą przez Gł.Komisję Rewizyjną i wykrytymi nieprawidłowościami w KON Question Question Question


Myślę, że jestem w stanie udzielić wyjaśnienia.
Po pierwsze - Nadzwyczajne Walne nie ma nic wspólnego z kontrolą w KON - bo nie znamy jeszcze wyniku kontroli.
Ma "coś" wspólnego z tym, że część członków Zarządu KON nie pracuje (nie pojawia się na zebraniach, nie przygotowuje wymaganych planów pracy - po prostu nie działa).
Trudno pracować w okrojonym składzie (m.in. bez zastępcy ds hodowlanych, który zrezygnował w końcu listopada 2008), stąd decyzja o ponownym wybraniu pełnego składu Zarządu Exclamation I tyle Exclamation

A co do wspomnianej przez Panią kontroli - to prawda, że jest przeprowadzana Exclamation A dlaczego Question To bardzo proste Exclamation
Przykro mi o tym pisać - bo to aż zanadto charakteryzuje nasze polskie owczarkowe "bagienko" Exclamation
Po rezygnacji z funkcji kol. Szcześniaka i po wybraniu przez Zarząd na Przewodniczącego KON kol. Dobrzańskiego do Głównej Komisji Rewizyjnej Związku Kynologicznego wpłynęło pismo od "koła terenowego w Bydgoszczy" z zaleceniem skontrolowania KON i powtórzenia marcowych wyborów ze względu na ich rzekomą nieprawomocność Exclamation
Ciekawe dlaczego nie wysłali takiego pisma już w kwietniu Laughing
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyczuwam nutkę niezadowolenia, że ktoś zna fakty poza Tobą Joasiu... Laughing
W takiej sytuacji trochę trudno manipulować informacjami... A tak na marginesie, o kontroli KON wiedzą chyba wszyscy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

K8 napisał:
Wyczuwam nutkę niezadowolenia, że ktoś zna fakty poza Tobą Joasiu... Laughing


Askad napisał:
Cytat:
Jeżeli wyczułas w moim poście nutkę niezadowolenia - to raczej z tego, że ten kto zna fakty sam nie napisze - tylko wysyła inne osoby Laughing
_________________
Asia Domańska



"Zapomniał wół jak cielęciem był..." Laughing

Z tego co ja znam Halinę zawsze była prawa i uczciwa... Może język, jak i charakter ma cięty, ale szczerości i dociekliwości odebrać jej się nie da... A tak na marginesie Halina była niedawno na sekcji w oddziale Warszawa, w którym Ty niedawno gościłaś... Fakt, że sama o tym nie piszesz nie oznacza, że nikt o tym nie wie... Nikt Ci Joasiu źle Ci nie życzy i nie powinnaś szydzić sobie z innych osób, kiedy zadają Ci niewygodne pytania...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Wyczuwam nutkę niezadowolenia, że ktoś zna fakty poza Tobą Joasiu... Laughing
W takiej sytuacji trochę trudno manipulować informacjami... A tak na marginesie, o kontroli KON wiedzą chyba wszyscy Very Happy Very Happy Very Happy

A to jest gdzieś publikowane - jakie kontrole są wszczynane przez GKR ZKwP? Bo jeśli nie jest oficjalnie publikowane, to skąd wszyscy o tym wiedzą? I to już w trakcie kontroli, a nie po jej zakończeniu? Bo duchem świętym to nikt na tym forum raczej nie jest...
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawidłowo skierowałaś pytanie Laughing - bo ostatnio p. Halinka stała się na naszym Forum osobą, która dużo wie Very Happy Wie m.in. o kontroli Komisji Rewizyjnej w KON, wie o sposobie finansowania seminarium dla sędziów. Dawniej takim wszechwiedzącym był tutaj Kenzo (czyli Waldek Łodziński), a teraz jego pałeczkę przejęła p. Halinka Exclamation Pani Halinko - zdradzi nam Pani, kto jest Pani informatorem czy to tajemnica Twisted Evil


Ma Pani rację Pani Joasiu... Aktualnie czasowo mieszkam w Warszawie i bywam w oddziale warszawskim. Tu trochę mówi się o nieprawidłowościach w działalności co niektórych członków KONu. Wśród nich jest Pani właśnie, co było dla mnie największą niespodzianką...Shocked Shocked Shocked Niech mi Pani wyjaśni tu na forum, jak to się stało, że nie będąc członkiem KONu wpłaciła Pani składkę za dwa lata wstecz i weszła Pani nagle do Zarządu KONu... Czy się mylę Question Question Question
Wiem także o innych nieprawidłowościach, choć nie obwiniam Panią za wszystko, bo pewnie poprzedni Zarząd też tam narozrabiał. Tylko zastanawia mnie co wtedy robiła Komisja Rewizyjna KONu, że aż musiała wkroczyć Główna Komisja Rewizyjna?
Chce Pani zachęcać ludzi do wstępowania do KONu, a tu wychodzą takie "kwiatki"... Shocked Shocked Shocked Powinniśmy się o tym dowiedzieć znacznie wcześniej tu na forum, a nie z informacji ustnych, z których mogą wyniknąć niedomówienia...
Ja nie jestem Pani wrogiem, ale oczekuję, że bez manipulacji wyjaśni Pani wszystkim owczarkarzom co się tak naprawdę dzieje w KONie i od kiedy, skąd te nieprawidłowości? Very Happy Exclamation Twisted Evil
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
LN napisał:
Jakimi nieprawidłowościami Pani Halino ?


Rzeczywiście, pytanie słuszne, ale... nie powinno być do mnie skierowane. Musiały być jakieś nieprawidłowości w KON, których jakoś nie zauważyła Komisja Rewizyjna KON-u, a pojawiła się Gł.Kom.Rewizyjna.
Oczywiście nie zarzucam wszystkich nieprawidłowości obecnemu Zarządowi,
ale Pani Asia jest w obecnym Zarządzie KON. Wydaje mi się, że skoro Pani Asia udziela licznych informacji na forum w różnych dziedzinach, to tak ważna informacja nie powinna być pominięta milczeniem Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Niech mi Pani wyjaśni tu na forum, jak to się stało, że nie będąc członkiem KONu wpłaciła Pani składkę za dwa lata wstecz i weszła Pani nagle do Zarządu KONu... Czy się mylę Question Question Question

Tak - myli się Pani - byłam jednym z członków-założycieli KON-u, razem z moim mężem, który był w pierwszej Komisji Rewizyjnej.
A ta moja składka za dwa lata - widać naprawdę jest o tym głośno, bo Komisja Rewizyjna też pytała o moją składkę za 2008. Na KP z zebrania z Brzozy Skarbnik umieścił nasze inicjały (moje i mojego męża) i kwotę 60 zł - co pewnikiem ktoś piszący donos potraktował jako moją składkę za dwa lata. Komisja dziwiła się, że mój mąż ma na imię Adam, bo myśleli, że Krzysztof (no cóż - Domański i Dobrzański podobnymi nazwiskami są Laughing ).
Mam nadzieję pani Halinko, że ciekawość Pani została zaspokojona Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group