Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NADZWYCZAJNE Walne Zgromadzenie Członków KON
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Tylko zastanawia mnie co wtedy robiła Komisja Rewizyjna KONu, że aż musiała wkroczyć Główna Komisja Rewizyjna?


Już przecież pisałam, że skarga poszła wprost do Głównej Komisji Rewizyjnej Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Wydaje mi się, że skoro Pani Asia udziela licznych informacji na forum w różnych dziedzinach, to tak ważna informacja nie powinna być pominięta milczeniem Exclamation Exclamation Exclamation


Naprawdę Pani uważa, że o wszystkim powinno się pisać, a jeśli się nie pisze to jest to manipulowanie informacjami Question
Nie pisałam o rozczarowanych-przegranych skarżących na KON do ZKwP, tak samo jak np. po wystawie Klubowej w Tarnowskich Górach nie pisałam o zachowaniu organizatorów (czyli Klubo-Komisji), którzy rozjechali się do domów zupełnie nie troszcząc się o sędziego niemieckiego, tak samo jak po seminarium w Brzesku nie wyrażałam swojego oburzenia na zachowanie Klubo-Komisji, którzy byli przeciwni, aby to seminarium było nie tylko dla sędziów, ale również dla asystentów, hodowców (bo to ponoć nie wypada Question) Nie śmiałam się również z Klubo-Komisji, że nawet nie potrafią dobrze zaprosić sędziego, bo po ich zaproszeniu dostał zgodę na sędziowanie na wystawie bez prawa wyboru BiS zamiast na seminarium Laughing I całe szczęście, że Krzysiu wysłał stosowne zaproszenie z KON - bo seminarium by pewnie nie było Exclamation

Nie piszę o takich rzeczach, bo uważam, że nie o wszystkim naprawdę czasami trzeba pisać - po co zaogniać i tak już napiętą sytuację Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
, tak samo jak po seminarium w Brzesku nie wyrażałam swojego oburzenia na zachowanie Klubo-Komisji, którzy byli przeciwni, aby to seminarium było nie tylko dla sędziów, ale również dla asystentów, hodowców (bo to ponoć nie wypada Question)Exclamation

Sad Sad Sad Sad
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skarbnik umieścił nasze inicjały (moje i mojego męża) i kwotę 60 zł - co pewnikiem ktoś piszący donos potraktował jako moją składkę za dwa lata. Komisja dziwiła się, że mój mąż ma na imię Adam, bo myśleli, że Krzysztof (no cóż - Domański i Dobrzański podobnymi nazwiskami są Laughing ).
Mam nadzieję pani Halinko, że ciekawość Pani została zaspokojona Exclamation

Inicjały Exclamation Question ,skarbnik wypisuje inicjały na dokumencie,potwierdzającym wpłatę pieniędzy. Exclamation Question
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa składek wydaje mi się zbyt błaha, jak na zainteresowanie Komisji Rewizyjnej ....
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Askad napisał:
Cytat:
... tak samo jak po seminarium w Brzesku nie wyrażałam swojego oburzenia na zachowanie Klubo-Komisji, którzy byli przeciwni, aby to seminarium było nie tylko dla sędziów, ale również dla asystentów, hodowców (bo to ponoć nie wypada Question)


Nie wiem czemu tak piszesz? Z tego co mi wiadomo w seminarium mogli uczestniczyć wszyscy... Zresztą przyjechali tam też asystenci oraz hodowcy i nikt im tego nie zabronił... Ja na pytanie czy mogę uczestniczyć w seminarium otrzymałam jasną odpowiedź, że tak. Niestety sprawy domowe mi na to nie pozwoliły... Każdy oddział otrzymał zawiadomienie o Seminarium... Moim zdaniem w gestii kierowników było zachęcić hodowców, asystentów i stażystów do wzięcia udziału. Natomiast za sprawą inicjatywy Klubo-Komisji każdy z sędziów otrzymał delegację, czyli Związek pokrył koszty wyjazdu i szkolenia sędziów. Dobrze, że takie szkolenie się odbyło, mam nadzieję, że nauka nie poszła w las Wink Dyskredytowanie tego przedsięwzięcia jest nie na miejscu.

Askad napisał:
Cytat:
Nie śmiałam się również z Klubo-Komisji, że nawet nie potrafią dobrze zaprosić sędziego, bo po ich zaproszeniu dostał zgodę na sędziowanie na wystawie bez prawa wyboru BiS zamiast na seminarium Laughing I całe szczęście, że Krzysiu wysłał stosowne zaproszenie z KON - bo seminarium by pewnie nie było Exclamation


Wiesz co Asiu, ręce mi opadły... Przecież Ty doskonale znasz obieg dokumentów. Oficjalne zaproszenie przygotował i wysyłał na wniosek Klubo-Komisji Zarząd Główny. Taki jest regulamin Exclamation Exclamation Exclamation Jeśli wkradł się błąd to jest to wpadka Zarządu Głównego. I jeśli Krzyś musiał go poprawić to wspaniale, że się w to zaangażował. Tylko dobrze to o nim świadczy... Natomiast Ty jako sekretarz KON ośmieszasz wszystkich i obawiam się, że to nie służy ani KONowi ani owczarkarzom...
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K8 napisał:
Askad napisał:
Cytat:
... tak samo jak po seminarium w Brzesku nie wyrażałam swojego oburzenia na zachowanie Klubo-Komisji, którzy byli przeciwni, aby to seminarium było nie tylko dla sędziów, ale również dla asystentów, hodowców (bo to ponoć nie wypada Question)


Nie wiem czemu tak piszesz? Z tego co mi wiadomo w seminarium mogli uczestniczyć wszyscy... Zresztą przyjechali tam też asystenci oraz hodowcy i nikt im tego nie zabronił... Ja na pytanie czy mogę uczestniczyć w seminarium otrzymałam jasną odpowiedź, że tak. Niestety sprawy domowe mi na to nie pozwoliły... Każdy oddział otrzymał zawiadomienie o Seminarium... Moim zdaniem w gestii kierowników było zachęcić hodowców, asystentów i stażystów do wzięcia udziału. Natomiast za sprawą inicjatywy Klubo-Komisji każdy z sędziów otrzymał delegację, czyli Związek pokrył koszty wyjazdu i szkolenia sędziów. Dobrze, że takie szkolenie się odbyło, mam nadzieję, że nauka nie poszła w las Wink Dyskredytowanie tego przedsięwzięcia jest nie na miejscu.

Askad napisał:
Cytat:
Nie śmiałam się również z Klubo-Komisji, że nawet nie potrafią dobrze zaprosić sędziego, bo po ich zaproszeniu dostał zgodę na sędziowanie na wystawie bez prawa wyboru BiS zamiast na seminarium Laughing I całe szczęście, że Krzysiu wysłał stosowne zaproszenie z KON - bo seminarium by pewnie nie było Exclamation


Wiesz co Asiu, ręce mi opadły... Przecież Ty doskonale znasz obieg dokumentów. Oficjalne zaproszenie przygotował i wysyłał na wniosek Klubo-Komisji Zarząd Główny. Taki jest regulamin Exclamation Exclamation Exclamation Jeśli wkradł się błąd to jest to wpadka Zarządu Głównego. I jeśli Krzyś musiał go poprawić to wspaniale, że się w to zaangażował. Tylko dobrze to o nim świadczy... Natomiast Ty jako sekretarz KON ośmieszasz wszystkich i obawiam się, że to nie służy ani KONowi ani owczarkarzom...

Nietety nie każdy oddzial otrzymał zawiadomienie o seminarium ...
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
LN napisał:
Sprawa składek wydaje mi się zbyt błaha, jak na zainteresowanie Komisji Rewizyjnej ....

Oczywiście,że tak Exclamation
Są jeszcze inne sprawy,o których tu pisać nie będę,bo nie znam szczegółów
a z tak lużnych rozmów no,....sama Pani wie.....ale mogę zasięgnąć języka i zadzwonię do osoby,która zapewne dobrze zna sprawę. Wink Wink Wink
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że więcej osób chętnie poznałoby szczegóły.. Ale chyba lepiej poczekać na oficjalne info Wink
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwole sobie wyrazić swoją myśl ,bedąc członkiem KON.
KON TO JEDYNA WŁAŚCIWA ALTERNATYWA DLA RASY,CHOĆBY Z RACJI RODZAJU WYBORU WLADZ.
Mam też nadzieję,że nowe wladze wezma pod uwagę aspekt szkolenia tej rasy,w jakiejkolwiek formie,korzystnej oczywiście dla hodowców tej rasy.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adamd



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiem czemu tak piszesz? Z tego co mi wiadomo w seminarium mogli uczestniczyć wszyscy... Zresztą przyjechali tam też asystenci oraz hodowcy i nikt im tego nie zabronił...


Ale problem polega na tym, że nikt ich nie zaprosił.
Cytat z oficjalnego zaproszenia: "Klub Owczarka Niemieckiego - Komisja Zarządu Głównego zaprasza sędziów posiadających uprawnienia do oceny owczarków niemieckich na sympozjum..."

A jak okazało się, że będzie frekwencyjna klapa to... rzeczywiście nikt już nie zabraniał hodowcom i asystentom przyjechać. Smile
_________________
Adam Domański
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
LN napisał:
Myślę, że więcej osób chętnie poznałoby szczegóły.. Ale chyba lepiej poczekać na oficjalne info Wink

Dokładnie Exclamation
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Cytat:
LN napisał:
Myślę, że więcej osób chętnie poznałoby szczegóły.. Ale chyba lepiej poczekać na oficjalne info Wink

Dokładnie Exclamation


A ponieważ oficjalne info nie może pojawić się przed otrzymaniem oficjalnej informacji z GKR ZKwP - więc wszystkim pozostaje cierpliwie czekać Exclamation

W najgorszej sytuacji jest Biuro Klubu, bo musimy działać będąc pozbawieni wszelakiej dokumentacji - obiecano nam zwrócić kurierem do 10 dni - a minął już ponad miesiąc Sad
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jackdaw napisał:
KON TO JEDYNA WŁAŚCIWA ALTERNATYWA DLA RASY,CHOĆBY Z RACJI RODZAJU WYBORU WLADZ.


Wydaje mi się, ze jest tzw. "prawda oczywista".
Niestety u nas wszystko traktowane jest zbyt personalnie - tzn. jeżeli ktoś podważa sensowność istnienia Klubu Komisji - to uważane jest to jako atak na osoby, które się w tej komisji znajdują.
Podobnie Klub jest też postrzegany jako dobry czy też zły w zależności od tego czy dana osoba lubi/czy też nie osoby znajdujące się aktualnie we władzach.
Powtarzam po raz chyba setny - dopóki Klub nie stanie sie mocny - tzn. nie będzie miał 500 członków, dopóty nie będą się z nami (owczarkarzami) liczyć w Zarządzie Głównym.
Innej drogi nie ma - i być nie może Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
KON TO JEDYNA WŁAŚCIWA ALTERNATYWA DLA RASY,CHOĆBY Z RACJI RODZAJU WYBORU WLADZ.


Miałby Pan rację,gdyby wszyscy owczarkarze chcieli należeć do KON,ale tak nie jest. Exclamation Tak, poza tym to właśnie poprzednie władze KON, spowodowały odstąpienie od obowiązkowego szkolenia suk oraz właściwe testy zamienili na "łańcuchowe drażnienie" albo też wyrazili na coś takiego zgodę. KON stworzył swoje regulaminy i tylko dla swoich owczarkarzy/członkowie KON/ ,reszta owczarkarzy dla nich była nieistotna. Na początku gdy powstał KON, członków było około 350 obecnie jest ich około 100. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Zatem, jak widać KON zadziałał na szkodę owczarka niemieckiego. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Teraz po zmianie władz KON,ktoś z z poprzednich władz KON pisze skargi na obecne władze KON czyli opluwają się nawzajem.Wkracza Gł.Kom.Rewizyjna i okazuje się,że są jakieś nieprawidłowości.
Jeśli w/g Pana to jest alternatywa dla owczarka niemieckiego, to Panie Sławku, lepiej by było gdyby nie było tego KON-u, bo w "światku owczarkarzy" jest tylko totalny bałagan i końca tego bałaganu nie widać Exclamation Exclamation Exclamation .

Nie zgadzam się z tym co napisała Pani Asia.
Trzeba najpierw wszystko "wyprostować" w KON.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group