Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycje działów na Forum!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazam ze nalezy pokazywac takie sprawy jak najbardziej .
_________________
http://www.dorplant.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostali skutecznie zniechęceni przez stałych bywalców do zabierania głosu na tym forum,a szkoda bo nawet ostra dyskusja to jednak dyskusja wydawało nam się (tym którzy przestali pisać) że my owczarkarze możemy o naszych sprawach mówić dosadnie, bez ogródek to co się nam nie podoba i jakie jest nasze zdanie nawet na niewygodne dla właściciela strony tematy poruszane na tym forum a spotkał nas za to ostry atak ze strony jednej ,dwóch osób stale reklamujących stronę swojej hodowli na tym forum i którzy mają bardzo wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach hodowlanych i szkoleniowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenzo jaki ty bieeeedny z tego powodu jesteś Laughing
Każy widzi tutaj ze wyznajesz[nie tylko ty] zasadę Kalego... Laughing
"Jak kalemu ukradną krowę to jest niedobrze ale jak kali ukradnie krowe to jest OK Wink "
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uderz w stół a nożyce się odezwą, to forum staje się teatrem jednego marnego aktora szkoda że to przez niego wiele osob zrezygnowało z dyskusji na tym forum nie tylko ja bo ja bez pisania na nim mogę wyżyć a on nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
Tylko trzy opinie - reszta Forumowiczów nie ma zdania Question Shocked

Ja jestem na tak ! Mimo, że doświadczenie nauczyło mnie, że jak kilka razy nieuczciwi hodowcy - rozmnażacze , zostali ,,zdemaskowani" to Związek nic z tym nie zrobił.... i dalej radośnie produkują kundelki ( nie chodzi mi , zaznaczam o ON, ale o inne rasy ) ponoć lepiej jak chociaż część szczeniąt ma metrykę.....
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,już dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawie,bo nie ma sensu paplać tylko po to żeby paplac,ale w tej sprawie się wypowiem.Otóż ja już od dawna mówię głośno że ten pan to producent,że sprzedaje psy z rodowodami i bez często na wystawach,bardzo często. Ok 3m-ce temu zobaczyłem dwa dziwnie wyglądające owczarki niemieckie,pokrzywione nogi,klapnięte uszy i rozchisteryzowane na widok kogokolwiek,ale tylko z daleka,bo gdy się zbliżyłem do ogrodzenia,to omało się nie pozabijały ze strachu,tylko dla formalności zapytałem właściciela gdzie je kupił,nie myliłem się,kupił od w/w pana. Jestem jak najbardziej za ujawnianiem takich kombinatorów,bo przez nich owczarek jest bandytą rzucającym się beż powodu,albo jest tak mienej jakości że aż trudno nazwać to coś owczarkiem. jakiś czas temu gdy napisałem na forum że większość hodowców którzy mają po kilkanaście suk,to nie są hodowcy tylko producenci,ale wtedy pan Zgorzelski mnie zatakował że niemam racji. Otóż mam,wystarczy prześledzić mioty tych hodowców,jakimi psami kryją własne suki. Jak nazwać hodowcę który kilka swoich suk,często też kilkakrotnie kryje tym samym psem,tym bardziej że już w poprzednich miotach z tych skojarzeń nic nie wyszło wartościowego a jedynie jakieś tam psy. Dla mnie to właśnie producent a nie hodowca,ale to moje prywatne zdanie. Pozdrawiam
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ujawnianie coś da?
Dziwne że ZK nie reaguje na to.
W moim regionie był podobny przypadek parę lat temu i wylali rozmnażacza z ZK.
Ale co z tego,... , nadal rozmnaża bernardyny i ON bezpapierowe.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej jestem za demaskowaniem takich "producentów" a tym bardziej Za jezeli sa członkami ZKwP Smile
Powrót do góry
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem jak najbardziej za ujawnieniem takich osób.

I jeszcze dodam (znów zrobię sobie wrogów i to na początek nowego roku), że powinno się też ujawiniać, hodowców, którzy nie piszą prawdy na ich stronie internetowej. Co to znaczy?

Np.
Hodowca XY ma swoją stronie internetową i tam przedstawia swoje psy i suki. I pisze: Wszystkie psy i suki maja wyszkolenie, a w rzeczywistości wszyscy wiemy, że pies XV nie ma wyszkolenia lub kupiony papier. Tak samo, piszą, że pies ma prześwietlenie A w Polsce i w Niemczech. A w rzeczywistości ma pies A w Polsce a „noch zugelassen” w Niemczech. Proszę tu też pamiętać, że ED w Niemczech jest tylko wbytę do rodowodu, jak jest dobre!!!

Jest to dla mnie ewidentne oszukanie klientów, wyrobienie złej opinii w kręgach hodowców i oszukanie kolegów.

Tak sama temat Championów jest dla mnie śmieszny: Właściciel jedzie po jakiś wystawach wioskowych, gdzie w konkurencji ma jednego lub dwa psy, wygra, robi championa a potem się chwali: Champion Polski. A gdyby ten pies suka byli na większych wystawach, to by robili za koncókę stawki.
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
LN



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 115
Skąd: Szczecin/ Dobra

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.stoppseudohodowcom.org/
ciekawy link
_________________
www.anarchia-box.com
owczarki niemieckie & goldeny
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group