Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe Władze ZKwP + sprawy Klubu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 9:59 am    Temat postu: Nowe Władze ZKwP + sprawy Klubu Odpowiedz z cytatem

Niech ktoś uchyli rąbka tajemnicy Smile Exclamation
Ja od soboty mam syna "Komunistę" - więc była raczej wyłączona z "obserwacji polityki związkowej" Very Happy

Wiem tylko, że nas "owczarkarzy" będzie reprezentował w nowym Zarządzie Głównym ZKwP Zbigniew Szcześniak Exclamation Czy ktos jeszcze Question

Wiem również, że wielu osobom bardzo zależy, aby zamknąć mi usta - i zarazem Forum Twisted Evil Czyli mówiąc językiem kynologicznym - bardzo chcieliby mnie zawiesić za cokolwiek - tak innym ku przestrodze Laughing
_________________
Asia Domańska


Ostatnio zmieniony przez askad dnia Sro Maj 13, 2009 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy pan Mania nadal stoi nadal na czele naszej praworządnej i na wskroś demokratycznej instytucji? Bo na stronie ZKwP wisi stary skład zarządu, i pewnie jakiś czas tak jeszcze zostanie.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Basia i V napisał:
A czy pan Mania nadal stoi nadal na czele naszej praworządnej i na wskroś demokratycznej instytucji? Bo na stronie ZKwP wisi stary skład zarządu, i pewnie jakiś czas tak jeszcze zostanie.

Z tego co wiem jeszcze sie nie wybierali.Musimy poczekać do środy.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 8:12 am    Temat postu: Re: Nowe Władze ZKwP Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Życzę Pani ODWAGI i dalszego spokojnego prowadzenia forum.


Bardzo dziękuję życzenia Exclamation
Zgodnie ze swoimi przekonaniami nigdy nie reaguję na próby zastraszania Twisted Evil Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiaduję się ostatnio ciekawych rzeczy Confused
Podobnie zastraszany był kiedyś Kuba Makarewicz - również za Forum - ale nie prywatne tylko na stronie Klubu - i za artykuł o przyszłości Klubu, który był zmuszony zdjąć swojego czasu ze strony Klubu Exclamation

Kuba został zawieszony na 3 lata (oczywiście oficjalnie za coś innego Wink ) - ale "kara" kończy mu się już za trzy miesiące i miejmy nadzieję, że będzie mu się dalej chciało poświęcać swój czas i energię dla owczarka niemieckiego Exclamation

Uważam jednak, że należy się wszystkim ujawnienie - jakie poglądy nie podobają się "betonom" z ZKwP Exclamation Miłego czytania Twisted Evil :
http://157.158.57.35/~adamd/kon/old/FORUM-DYSKUSJA.htm

Proszę spojrzeć na datę - 2004 rok - jeśli owczarkarze się nie opamiętaja to ZKwP będzie nas wodzić za nos przez kolejne 5 lat i nic się nie zmieni Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 10:08 am    Temat postu: Re: Nowe Władze ZKwP Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
... Pani przez ostatni czas jawnie i dość agresywnie atakowała Klub-Komisję w postaci ...


Zawsze będę podważała sensowność istnienia tworu zwanego Klubem-Komisją - niezależnie od jej składu osobowego Laughing Nie zmieniam swoich poglądów w zalezności od tego "kto jest u steru" Twisted Evil

Powtarzając za Basią - w rasach w którym istnieje Klub - Klubo-Komisja nie ma racji bytu Exclamation
Ja wiem, że "stanowiska" w Klubo-Komisji są cenne dla ZKwP - bo są niejako "dobrem do rozdania" - ale nie ma to nic wspólnego z dobrem rasy Exclamation
Wiadomo, że do Klubu zapisują się osoby, które chcą coś więcej aniżeli tylko "wyrobić rodowód". I powtarzam po raz kolejny - jedynym rozwiązaniem w obecnej sytuacji jest masowe zapisanie się owczarkarzy do Klubu - tylko z dużym Klubem ZKwP będzie się liczyć (niestety Sad). Wszelakie próby rozdrabniania się na wiele Klubów, czy też bojkoty Klubu - według mnie w obecnej sytuacji tylko szkodzą rasie Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:38 am    Temat postu: Re: Nowe Władze ZKwP Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
Grandziocha napisał:
... Pani przez ostatni czas jawnie i dość agresywnie atakowała Klub-Komisję w postaci ...


Zawsze będę podważała sensowność istnienia tworu zwanego Klubem-Komisją - niezależnie od jej składu osobowego :lol: Nie zmieniam swoich poglądów w zalezności od tego "kto jest u steru" :twisted:


Chodziło mi o to,że nikt z tego powodu nie zastraszał Panią i nie groził zawieszeniem chcąc w ten sposób zamknąć prywatne forum lub zamknąć Pani usta.Jeśli zajdą zmiany osobowe w Klub-Komisji a należy się tego spodziewać,to znając wymienionych przezemne"działaczy"należy mieć to na uwadze.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czemu ta tematyka nie cieszy się zainteresowaniem forumowiczy? Czy większość ON-komaniaków ma "w nosie" KON i jego problemy, czy wobec przykrości jakie spotykają "wychylające" się osoby nie mają odwagi być kolejnymi ofiarami reżimu o nazwie ZKwP?
Plotki głoszą o zastraszaniu działaczy KON. Mam nadzieję, że to tylko plotki.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozdiał III:Członkowie Związku - ich prawa i obowiązki
paragraf- 14, pkt-1, Członek zwyczajny ma prawo
podpunkt 3 : wysuwać postulaty i wnioski do właściwych władz Związku,poddawać krytyce ich działalność oraz zwracać się do nich z pytaniami i skargami.



Przytoczyłam fragment statutu Związku Kynologicznego w Polsce.Może to doda odwagi owczarkarzom z zwłaszcza członkom KON.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo krytyki nie przysługuje wszystkim członkom ZKwP - np nie wolno publicznie krytykować sędziów asystentom kynologicznym. Razz
Zauważyłam również, że spora część osób pełniących jakieś funkcje w oddziałach także niechętnie zabiera publicznie głos.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Prawo krytyki nie przysługuje wszystkim członkom ZKwP - np nie wolno publicznie krytykować sędziów asystentom kynologicznym. Razz

Od dnia 1 stycznia 2009 roku wszedł w życie nowy Regulamin Sędziów i Asystentów Kynologicznych - myślałam, że zeszłoroczne zawirowania wśród lekarzy:

http://www.hfhrpol.waw.pl/precedens/pl/media-o-nas/gazeta-prawna-lekarz-moze-publicznie-krytykowac-fachowosc-k.html
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lekarz-moze-krytykowac-innego-lekarza_52937.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5148582.html
http://www.lepszezdrowie.info/Wolnosc_slowa_lekarzy.htm

dadzą niektórym do myślenia - ale zapisy o zakazie krytyki pozostały niezmienne - co mnie bardzo dziwi Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że chyba wszystkich paralizuje strach - bo nikt się nie wypowiada w tym wątku Confused

Więc celem rozluźnienia atmosfery:
Zapis w "Regulamin Sędziów i Asystentów Kynologicznych" brzmi dokładnie tak:
"Sędzia nie może krytykować innego sędziego"

Nie jest określony przedmiot krytyki Laughing

Więc jeśli mój mąż ośmieli się skrytykować kolację przyrządzoną przeze mnie - to mam prawo napisać pismo do Głównego Sądu Koleżeńskiego - że sędzia skrytykował sędziego Laughing
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sędzia ,sędziego krytykować nie może a kapować może na kolegę sędziego ?


Czy może mi na to pytanie odpowiedzieć "wredna żona Pawła"Tiahnyboka
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako wieloletni członek ZkwP, i KON-u od niedawna, w tym temacie, według moich obecnych obserwacji mogę powiedzieć tak:
Tak zwani "owczarkarze" w Polsce dzielą się wg. mnie na:
- hobbystów, miłośników rasy
- hobbystow hodowców- miłośników rasy
- prawdziwych hodowców (tych jest najmniej)
- producentów (komentarz zbędny)
- producentów z układami w ZKwP (oni rozdają karty)
I dopóki te dwie ostatnie grupy będą nadawać ton działaniom ZKwP w sprawie hodowli owczarka, oraz blokować działanie silnego klubu ON, a także torpedować dostosowanie naszych wymogów hodowlanych, do powszechnie stosowanych, to dalsza dyskusja w tym wątku jest zwykłym biciem piany.
Podstawową kwestią obecnie jest to, jak zgodnie z przepisami ZKwP stworzyć maksymalnie silny klub, mający realny wpływ na hodowlę, a nie komentować to że jacyś faceci mający dobre układy z kim trzeba robią to co im pasuje.
W Niemczech, działalność w SV jest pracą społeczną dla dobra rasy, i pozostałych hodowców(choć i tam czasem nie wszyscy przepadają za sobą), oraz polega na przestrzeganiu ustalonych przepisów, u nas działalność w określonych strukturach jak widać służy hasłu "oby żyło się lepiej - nam, i niektórym naszym kolegom"
_________________
www.ontopus.com


Ostatnio zmieniony przez Ontopus dnia Sob Maj 16, 2009 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie ZKwP pojawił się już nowy skład władz naczelnych ZKwP. Tak na pierwszy rzut oka - zmiany są niewielkie raczej zamiana miejsc, niż wprowadzenie nowych ludzi do władz.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group