Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Legitymacje Klubu Owczarka Niemieckiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:53 am    Temat postu: Legitymacje Klubu Owczarka Niemieckiego Odpowiedz z cytatem

Uważam, że należy wyjaśnic pewną sprawę, ponieważ doszły mnie słuchy, że Tymczasowy Przewodniczący odsyła osoby upominające się o legitymacje klubowe do zawieszonego Zarządu Klubu.

Obecnie jedynym organem, który ma prawo wydawać legitymacje klubowe jest Zarząd Tymczasowy.

W 2008 roku legitymacje zostały rozesłane członkom Klubu przed zebraniem wyborczym w Brzozie w marcu 2008.
Zarząd Klubu podjął uchwałę, aby od 2009 roku rozsyłać legitymacje wyłącznie osobom, które zapłaciły składkę na rok bieżący.
W tym roku legitymacje zostały rozdane na Walnych Zgromadzeniach - Zwyczajnym i Nadzwyczajnym (celem zmniejszenia tzw. "kosztów pocztowych"). Pozostało trochę legitymacji do rozesłania osobom, które zapłaciły składkę za 2009, a były nieobecne na Zgromadzeniach. I tym właśnie powinien się zająć Zarząd Tymczasowy - bo tylko on ma do tego prawo.
Spis wydanych legitymacji jak również spis członków Klubu jest w posiadaniu Przewodniczącego Klubowej Komisji Rewizyjnej - jako jedynej władzy Klubu, która nie została zawieszona (zapewne przez pomyłkę - bo przecież wybory unieważniono) - i mam szczerą nadzieję, że Zarząd Tymczasowy już wystąpił o te dokumenty - bo niby na jakiej podstawie zamierza przygotować nowe wybory Twisted Evil
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro zapisałem się w kwietniu b.r. to do kogo mam się zwrócić o legitymację?
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ontopus napisał:
Skoro zapisałem się w kwietniu b.r. to do kogo mam się zwrócić o legitymację?


Tak jak napisałam - do Przewodniczącego Tymczasowego - czyli pana Gątkowskiego Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group