Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wystawa klubowa Kraków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Agnieszko !,...
Wystawa Klubowa jest wystawą najwyższej rangi w obrębie rasy w Polsce Surprised Surprised Surprised
WILMA Tensor jest Zwyciężczynią Klubowej Wystawy Very Happy Very Happy Very Happy a nie Zwyciężczynią Klubu Crying or Very sad .Zwyciężczynią Klubu została JADE v Finkenschlag. Razz Razz Razz
To samo dotyczy psa Very Happy Crying or Very sad
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
WILMA Tensor jest Zwyciężczynią Klubowej Wystawy Very Happy Very Happy Very Happy a nie Zwyciężczynią Klubu Crying or Very sad .Zwyciężczynią Klubu została JADE v Finkenschlag. Razz Razz Razz
To samo dotyczy psa Very Happy Crying or Very sad


Nie jest to tak do końca oczywiste Very Happy
W regulaminie Klubu-Komisji (http://www.zkwp.radom.pl/dokumenty/Regulamin_klubu_rasy_-_komisji.pdf) możemy przeczytać np., że na Wystawie Klubowej przyznawany jest tytuł "Klubowy Zwycięzca Roku" Laughing
W Regulaminie Wystawy Klubowej (http://www.zkwp.radom.pl/dokumenty/reg_wystaw_kl_ON.pdf) możemy wprawdze przeczytać, że na Wystawie Klubowej przyznaje się tytuł Zwyc. Wystawy Klubowej - ale jak chyba powszechnie wiadomo regulamin ten był jeszcze kilka lat temu regulaminem KON-u - i dla KON-u został zatwierdzony przez Plenum. Potwierdza to m.in. ostatnie zdanie tego regulaminu - "Obsadę sędziowską na Wystawie Klubowej ustala Zarząd Klubu Owczarka Niemieckiego".

Mamy w Polsce dziwną sytuację - i miejmy nadzieję, że po raz ostatni były w naszym kraju dwie wystawy Klubowe/Klubu Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Na stronie prywatnej http://www.ingemar.pl/ znalazłam komentarz do Krajowej Wystawy ON w Krakowie. Razz Razz Razz


Wszyscy cieszymy się, że możemy poznać kryteria oceny p. Marka Exclamation
Zdziwiły mnie jednak bardzo pierwsze zdania tego sprawozdania - mam nadzieję, że opacznie je zrozumiałam Exclamation
Można zakazać kopiowania całości tekstu (lub jego fragmentów) - nie można natomiast nikomu zakazać komentowania tekstu, który jest umieszczony w Internecie - niezależnie czy na stronie prywatnej czy państwowej Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz mamy śmieszną sytuację,dwie zwyciężczynie i dwóch zwycięzców w Polsce, Rolling Eyes ...hmmm
Od nowego roku będzie inaczej ,bardziej normalnie Smile Smile Smile
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć ale wydaje mi się ,że autorowi chodzi o to by nie linkować jego orginalnego tekstu.Komentować chyba nie zabrania.Nie wiem czy mam rację Crying or Very sad
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tora1



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha
Pan Czerniakowski pisząc na swojej stronie hurtowni, będącej przy okazji stroną jego hodowli, artykuł o wystawie w Krakowie zabronił jakiegokolwiek podlinkowywania, komentowania tegoż artykułu na innych forach, wyjmowania z kontekstu - co często ma miejsce - poszczególnych fraz a potem wygłaszania własnego zdania. Swoją decyzję uzasadnił tym, iż przedmiotowy artykuł znajduje się na prywatnej stronie internetowej.
Nigdzie jednak nie napisał, nie zakazał i w całosci nie ma mowy o zakazie kopiowania całości tekstu lub robienia własnych notatek na jego podstawie, a dopiero potem odnoszenia się do postawionych tam tez.
Jeśli mogłam w czymkolwiek Pani pomóc... to bardzo się cieszę i pozdrawiam.
_________________
www.kmpankiewicz.pl

Dorota Pankiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogłam w czymkolwiek Pani pomóc... to bardzo się cieszę i pozdrawiam.

Tak,serdecznie dziękuję. Proszę mnie nauczyć jak wstawia sie cokolwiek na forum,np zdjęcia ,filmiki itp,bo nie mam zielonego pojecia a mam za to kilka zdjęć z klasy junior -suki. Very Happy Chyba ,że pani wstawi
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tora1



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Jeśli mogłam w czymkolwiek Pani pomóc... to bardzo się cieszę i pozdrawiam.

Tak,serdecznie dziękuję. Proszę mnie nauczyć jak wstawia sie cokolwiek na forum,np zdjęcia ,filmiki itp,bo nie mam zielonego pojecia a mam za to kilka zdjęć z klasy junior -suki. Very Happy Chyba ,że pani wstawi


Zdjęć, o których Pani pisze niestety nie mam w swojej kolekcji, więc nie będę mogła ich "wstawić" na forum. Liczę natomiast bardzo gorąco na Panią... Smile jednocześnie nadmieniam, iż nie śmiałabym niczego Pani uczyć... myślę, że to akurat mogliby uczynić inni. Rolling Eyes
_________________
www.kmpankiewicz.pl

Dorota Pankiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 84
Skąd: Żory

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę mi wybaczyć mój błąd. Nie siedzę w temacie aż tak długo i często mam błędy tego typu.
Podpis do swojego zdjęcia zaczerpnęłam jednak (nieszczęśliwie, w celu uniknięcia błędu) z wyników wystawy podanych na tym forum.
Oman napisał:

VA1 Czołówka Polski, Zwycięzca Klubu INDO Stary Samotár (NEWIL v. Contra, ELLE Avax Hof), wł: Martina Smětalová

VA1 Czołówka Polski, Zwycięzca Klubu WILMA Tensor (PAKROS d'Ulmental, VINETA v.Fourniermuhlenbach), wł:, Joanna i Adam Domańscy, Paweł Tiahnybok

Wtedy to nikogo nie zdziwiło ?

Pozdrawiam, Aga.
_________________
Agnieszka Głowacka, Hodowla Owczarków niemieckich "SPOD GICHTY FCI"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Czołówka Polski Zw.Kl.Juniorów Kraków - 2008
HINA Hexenland
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Paź 01, 2008 10:36 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Czołówka Polski V-ce Zw.Kl.Juniorów Kraków - 2008
Brawos Bis JILLY
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Paź 01, 2008 10:36 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Czołówka Polski
Zw.Kl.Juniorów Kraków -2008

HINA Hexenland
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Paź 01, 2008 12:16 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Czołówka Polski,V-ce Zw.Kl.Juniorów Kraków-2008
Brawos Bis JILLY
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Paź 01, 2008 10:37 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Pierwsza suczka w klasie baby - Kraków 2008
ALES v Finkenschlag
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Paź 01, 2008 10:37 am, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Czołówka Polski
Zw.Juniorów - Kraków 2008[
DOLLAR v Zellwaldrand
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Paź 01, 2008 12:06 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group